Певецът Рики Мартин, който през 2008г. стана баща на близнаците Матео и Валентино призна, че е по-спокоен по време на участия, когато децата му са с него. По тази причина латино идолът е решил този път на турнето си да ги държи близо до себе си.
„По време на турне работя с около 115 човека. И особено, когато сцената се изгражда често има някакви спорове между тях. Стига се до сериозни кавги, но когато малките са с мен всички се държат различно и само повтарят: Здрасти, Матео. Здравей, Валентино. Как сте? И следват поне 30 секунди любов и разбирателство...а понякога хаосът после продължава", разкрил миротворческата роля на децата си певецът пред в. „Metro".
Мартин призна за своята хомосексуалност и довери, че от няколко години има сериозен приятел. До идеята да стане баща стигнал една нощ. „Една нощ се събудих и си казах: Трябва да стана баща. Седнах на компютъра и започнах да ровя, докато се спрях на темата за сурогатни майки. Децата ми са прекрасни. Те са с мен, защото наистина много ги искам в живота си", допълнил певецът.