Вход / Регистрация

Гуен Стефани: В следващия си живот ще бъда развратник

В този е имала само двама мъже и за единия е омъжена
Гуен Стефани: В следващия си живот ще бъда развратник
Снимка: Reuters

Гуен Стефани бе считана за една от най-ексцентрично обличащите се певици. Това бе преди на фронта да се появят Лейди Гага, Ники Минаж и Кейти Пери. Дамата напоследък намали изявите си на сцената, за да се отдаде на семейството си и на модния си лейбъл L.A.M.B.

Пред сп. „InTouch" Гуен споделя с какво я впечатляват мъжете: „С креативност. Намирам я супер секси. Повече няма какво да добавя. Досега съм имала само двама постоянни партньора и за единия се омъжих".

Въпреки, че е моногамна Стефани не осъжда другите, които обичат да се забавляват. „Наскоро една приятелка ми разказа, че излиза с двама едновременно. Това наистина ме впечатли. В следващия си живот ще бъда мъж и ще бъда пълен развратник", разкри певицата.

Коментари (0)
Коментирай
Потребител:
Текст:
Моля, въведете кода в полето*


 

Откраднатото бельо на Ромина Андонова било измислица Откраднатото бельо на Ромина Андонова било измислица
Жълтата преса я остави без бельо, сешоар и мъж

Какво се случва в Тялото Какво се случва в Тялото
Научете повече за последните промени в сайта

Бунтарката Линдзи ни показва секси в Blank Magazine Бунтарката Линдзи ни показва секси в Blank Magazine
Потопете се в "невинното" очарование на Линдзи

Рут с клубно турне в началото на май Рут с клубно турне в началото на май
От утре стартира първото турне на талантливата певица

Виж още