Вход / Регистрация

Марая на ресторант след погребението на Уитни

Утешава се с хапване
Марая на ресторант след погребението на Уитни
Снимка: Reuters

След като уважи погребението на своята дълбоко-уважавана колежка Уитни Хюстън, другата дива Марая Кери, облечена цялата в траурно черно, реши да поизлезе с приятели, да похапне и да разсее дълбоката си скръб. В събота вечер, тя се отби в шикозния ресторант Cipriani в Сохо, Ню Йорк, където я очакваше компания от нейни близки, но съпругът й Ник Канън не се забелязваше.

Певицата изглеждала разстроена, а лицето й било видимо подпухнало от плач. Марая написа на страницата си в Туитър, тези дни, че е напълно шокирана от трагичната кончина на великата си приятелка.

Уитни и Марая имат един общ хит от 1998 година – песента "When You Believe", която вълнува почитателите на хубавата музика и до днес.

Коментари (0)
Коментирай
Потребител:
Текст:
Моля, въведете кода в полето*


 

Откраднатото бельо на Ромина Андонова било измислица Откраднатото бельо на Ромина Андонова било измислица
Жълтата преса я остави без бельо, сешоар и мъж

Какво се случва в Тялото Какво се случва в Тялото
Научете повече за последните промени в сайта

Бунтарката Линдзи ни показва секси в Blank Magazine Бунтарката Линдзи ни показва секси в Blank Magazine
Потопете се в "невинното" очарование на Линдзи

Рут с клубно турне в началото на май Рут с клубно турне в началото на май
От утре стартира първото турне на талантливата певица

Виж още