PDA

View Full Version : Моля за съвет относно поставянето на импланти...


kasandra03
13th December 2009, 14:14
Здравейте, на 29 год. съм от Пловдив, с едно дете на 2 год и половина.
Висока съм 175 и съм около 60 кг, през бременността напълнях почти 33 кг, имах проблеми и лежах само, все още имам килограми от тях. Е единственият плюс тогава беше, че ми нарастнаха гърдите, но сега всичко е по-зле дори от преди...
Имам доста малки, по-скоро нямам, нося 75А, и то пак с подплънки, абе ужас...това ми е комплекс от ученичка и винаги съм искала да си купувам дрехи и бельо, защото ми харесват, а не защото ми правят по-големи циците или ги прикриват...
Досега 1000 пъти да съм си направила операцията, лесно мога да намеря и пари, дори мога да взема и кредит без проблем.
При мен проблемът и колебанието идва от това, че имам сърдечен проблем. Имам пролапс на митрална клапа и още нещо по рождение, което ми предизвиква пристъпни сърцебиения с над 200 пулс в минута.
Както и да е да не навлизам сега в такива подробности.
Пия понякога лекарства предимно Ритмонорм, но досега не съм била под пълна упойка, родих нормално без каквата и да е упойка, болеше ужасно много...
Затова се притеснявам и не мога да се реша, а това ми е е мечта от дете, да се видя с гърди, да нося дрехи без сутиени, да нося дрехи, които ми харесват, да нямам комплекси, а малко повече самочувствие.
Мъжът ми е страхотен, разбирам го, когато се заглежда в чужди деколтета, бих искала да гледа обаче и моето :((
Има ли тук в този форум момичета, които имат подобни проблеми и са претърпяли операция успешно?!?
Ще съм много благодарна, ако някой ми пие, може и на лични.
Иначе съм се ориентирала за консултация към Д-р Тонев и Каспела, макар, че мисля, че в частните клиники имаш ли проблем не се наемат да те режат.

dimitriq76
13th December 2009, 14:21
Здравей аз имам моя позната която има сърдечни проблеми от дете и си сложи силикон .Според мен трябва да го обсъдиш този проблем със пластичния хирург и можеби с анистезиолога .

kaka G
13th December 2009, 14:51
Според мен първо консулт с кардиолог, кардиограма и всичко, каквото той прецени. При консулта с пластичния хирург така или иначе ще те питат за здравословното състояние и ще се посъветваш и с анестизиолога. Аз така направих преди операцията. Кардиологът сам предложи кардиограмата /аз съм с високо кръвно/. А на последната консултация при д-р Заякова анестизиологът прегледа всички изследвания, талони и т.н., които бях си направила. Пожелавам ти мечтата ти да стане реалност! :D

kasandra03
13th December 2009, 15:39
Благодаря ви момичета, не се отказвам засега!
Дано през следващата година мечтата ми наистина се сбъдне и се похваля с нови :naked:
Ще направя необходимите изследвания и не ме интересува како мислят близките ми, важното е докторите какво ще кажат!
Мисля, че всеки решава какво трябва да направи с живота си и както си го направи така ще е...

Мариса
13th December 2009, 16:09
Благодаря ви момичета, не се отказвам засега!
Дано през следващата година мечтата ми наистина се сбъдне и се похваля с нови :naked:
Ще направя необходимите изследвания и не ме интересува како мислят близките ми, важното е докторите какво ще кажат!
Мисля, че всеки решава какво трябва да направи с живота си и както си го направи така ще е...

Имам си същото по рождение,няма никакви проблеми.Направих си циците преди 6 месеца.Успех

te_dda
15th December 2009, 22:55
по принцип няма нищо ненормално в това да се притесняваш , то ние сме се притеснявали, дето нямаме подобни проблеми...една пълна анестезия е винаги плашеща...това е нормално...но ще ти кажа,че хора с подобен проблем на твоя се оперират непрекъснато и не са рядко срещан случай изобщо..просто трябва да имаш по-сериозна кардиологична консултация с добър специалист и анестезиологът да е добър , по възможност работещ и в някоя по-голяма болница, за да има и необходимия опит за такива анестезии..за разлика от другите е редно по време на операцията да ти се сложат електроди и да ти се мониторира сърдечната дейност, така че ако трябва да се направят определени медикаменти ( ако има нужда разбира се ), които да ти поддържат ритъма нормален...така че когато анестезиологът ти е запознат с теб и с твоя случай и нещата са под контрол няма за какво да се притесняваш...
успех ! :wink: