PDA

View Full Version : Коремна пластика


Stil
2nd February 2006, 11:33
аз имам две деца :lol: и двете са родени със секцио :( .След първата коремът ми се прибра напълно но сега след второто забелязвам че дори и да отслабна много вече има малко излишна кожа .Имам също малко излишни мазнини на ханша.Ако някой си е правил коремна пластика нека сподели резултата.Много благодаря.

niki09
17th February 2006, 16:32
Здравей,
и аз имам същия проблем. След второто раждане (нормално) кожата на корема ми остана доста разтеглена. Въпреки упоритите тренировки, масажи и кремове гледката около пъпа остана неприемлива. Многото напуквания (стрии) влошават още нещата.
Предстои ми да си направя коригираща операция за отстраняване на излишната кожа. Понеже ще я правя във Варна се насочих към д-р Заякова в МЦ Камий - в Бриз 1. Смятам, че тя е най-добра, а и условията са отлични. Ще бъде с местна упойка, 1-3 дни престой и много фин белег вертикално през пъпа. Като мине всичко ще пиша пак (максимум до 2-3 месеца).

Chujdata
17th February 2006, 17:19
Би ли казала каква е цената? А иначе Заякова наистина е много добър пластичен хирург.

Aset
17th February 2006, 21:07
Извини ме, ако те разколебавам, но имаш ли други операции?
Да се говори за много фин белег, макар, че всички хирурзи го говорят, не е много близо до истината. Белезите са нещо много индивидуално и много зависят от кожата.
Ако си оперирана до сега вече можеш да прецениш към какви белези е склонна кожата ти.
Поискай снимки на такива белези от хирурга.

niki09
18th February 2006, 08:43
цената е около 500 лв.
видях снимки от подобна операция, но с много повече рязане, вкл. и с премахване на мазнини. Белезите наистина не бяха малки, но много умело бяха прикрити с татуировки (1 год.след операцията).
Аз нямам нищо излишно освен малко напукана кожа. Белега мога да прикрия с красиво тату - все ще е по-добре от сега...като не мога да сложа една къса блузка...
Операция имам на крака - с козметичен шев, много тънък. Но мисля, че на корема е друго. Докторите казват, че с Контрактубекс може дори да изчезне.

Stil
8th March 2006, 10:37
Здравей Ники!!! :P
Благодаря ти за отговора :lol: Направи ли операцията :?:
ако да моля сподели как е, минала доволна ли си от резултата,и колко струва???Благодаря ти отново :lol:

niki09
8th March 2006, 10:48
Всъщност за сега отлагам нещата, защото ми влезе една друга муха в глаата ..... да родя още едно дете!!! :D
Дано стане скоро и след това ще правя корекциите! :D :D :D

Stil
8th March 2006, 10:56
много правилно си решила Ники :wink: аз имам две дечица и искам да ти кажа че след второто коремът ми стана на нищо.

Stil
8th March 2006, 10:59
Завиждам ти много :lol: винаги съм искала 3 дечица но съпругът ми е твърдо против.много ти се радвам и те поздравявам за решението :!: :!: :!: ти от София ли си :?:

liophy
8th March 2006, 11:35
Завиждам ти много :lol: винаги съм искала 3 дечица но съпругът ми е твърдо против.много ти се радвам и те поздравявам за решението :!: :!: :!: ти от София ли си :?:

Ами щом съпругът не иска... роди му мулатче :)

niki09
8th March 2006, 11:46
от Варна съм! :)
и аз винаги съм мечтала за три деца, а и като имаш две не виждам голяма разлика като станат три ... все същата лудница :lol: Пък и да не би мъжа ти да дебелее, ражда, депресира, оперира и т.н. :wink: :) !
Като ще е купон да е весело!!! :lol:

Chujdata
25th March 2006, 18:07
Белезите при абдоминопластика са нещо такова:
http://www.plasticsurgery.org/public_education/photo_gallery/Patient-Photo-Gallery.cfm?photoStoryId=6653&procedureId=28
http://www.plasticsurgery.org/public_education/photo_gallery/Patient-Photo-Gallery.cfm?photoStoryId=6907&procedureId=28

http://www.plasticsurgery.org/public_education/photo_gallery/Patient-Photo-Gallery.cfm?photoStoryId=6797&procedureId=28
http://www.locateadoc.com/gallery.cfm/Action/Gallery/GalleryID/5291

bimbi
25th March 2006, 23:08
въх, големи белези, голямо чудо. ама наистина е по-добре, отколкото да ти висят 2-3 ката кожа под блузата, ужасно изглежда. а с контратубекс и татуировка верно може да стане достта незабележимо.
а коя е тая д-р Заякова? че и много добър пластичен хирург била :? за пръв път я чувам. я дайте някво инфо

Chujdata
26th March 2006, 08:20
Бимби, Заякова е шефката на клиниката по изгаряния на Военна болница.Освен това е член на асоциацията на пластичните хирурзи - има я на страницата им. Д-р Тонев много ми я хвалеше, но те хирурзите, които членуват в нея помежду си се накъсват от хвалби.Нямам представа в коя област е най-добра.Фактът, че като и писах мога ли да отида при нея на преглед, защото съм от Варна, тя ми отговори "Да, въпреки че не ми е практика", демек не ми харесва.Какво толкова има да прегледа пациент със стандартни имплантанти.
Та това знам аз .Имат и страница
http://www.kameeplastic.com/bg/about.htm

bimbi
26th March 2006, 09:17
а някой ползвал ли е услугите й, или пък негови познати? че съм се навила на една липосукция, обаче хич не ми се ходи до София пак :? пък и цената ще е доста по-ниска предполагам :roll:
а ти на какъв преглед си искала да ходиш при нея, за ехографията ли?