PDA

View Full Version : Момичета, реших се...


кити
7th February 2006, 10:04
Ще я направя в сряда, корекция на нос, ще бъде много тежка, моля ви, стискайте палци...дано след това не приличам на снимката, дето ми я изпрати dnny :) Изпитвам истински ужас, макар че не си го признавам пред никого вкъщи, моите домашни животинчета сигурно също, разминаваме се като парни локомотиви. ...
Късмет на всички...:)

dnny
7th February 2006, 10:45
Къде ще я правиш?страх ли те е ?Ако имаш въпроси пиши на лични или в icq.Нормално е да си нервна :)
Успех!

DarkWolf
7th February 2006, 11:56
Ои защо ли ми изчезват мненията!Баси някои ги трие!
Браво на тебе, че си се решила!Моите поздравления!Дано всичко мине гладко!Бтв снимката на dnny не е толкова зле,даже изглежда сладко,ся зачервените очи и лице са може би нещо нормално,щото при интервенция върхо кожата винаги има опасност от инфекции и т.н.
Мисълта ми е че и раката да си удариш пак ще ти стане червено и ще те боли така че....
Надявам се тебе никак да не те боли,сичко да мине ок,и след опеарцията вече да си постигнала това което искаш и да си щастлива!Ко имаш нужда от нещо кажи!
Ако не ще чакаме да разкажеш как е минало!
УСПЕХ!!!

tea
10th February 2006, 01:12
Кити пиши къде си я направила и как мина..Радвам се, че открих форума...Аз от години мечтая за корекция на носа - това ми е детска мечта, но не мога да събера смелост..Прочетох доста противоречиви мнения за специалисти, а това е сериозно нещо и искам вашия съвет - при кого да отида..Мерси предварително!

neizvestna
15th February 2006, 14:57
Аз пък много ще съм ти благодарна, ако споделиш колко ти струваше операцията?

dani_d
15th February 2006, 18:13
За такава операция някъде могат да ти вземат и 600 лв. така чух, обаче на какво ще те направят е друг въпрос. Аз си правих моя нос при д-р Николай Георгиев преди 8 дни беше операцията, за сега носа ми е добре оформен няма никакви изкривявания правилен е, до един месец ще спадне и ще стане много добре. Там става въпрос за по-голяма сума, но знаеш за какво го правиш и че със сигурност резултатът ще е перфектен. Цената на операцията е 1400 евро. Аз лично ти го препоръчвам. Можеш да погледнеш и други дискусии във форума, dnny също си прави при него операцията.

dnny
16th February 2006, 09:04
И аз съм на това мнение.Когато се прави такава операция не се жалят пари.По-добре на сигурно.Вече 3 момичета от сайта си направиха операция при Георгиев(Вкл.АЗ).Поддържам контакт и с двете и са доволни.dani_d-целувки :)

neizvestna
16th February 2006, 11:38
Благодаря ви за съветите, ще се доверя на опита ви :) , сега ми остава да събирам EURO-то.Мисля че видях някъде из форума координатите на д-ра .. ще го потърся. А някой знае ли нещо за клиника Нефертити , изглежда реномирана и мисля , че беше малко по-евтино, ако някой е бил там и е доволен... ще е чудесно, тъй като аз не съм с много излишни пари!?

neizvestna
16th February 2006, 12:29
Моля ви , ако може да ми пратите снимки преди и след! Предполагам че вече сте се възтановили ?! А някой знае ли какво става с Кити?

milenito
16th February 2006, 17:47
Ох момичета много се радвм че намерих този форум! От малка искам да си оперирам носа но все не ми стига смелост, не заради болката( е и това ,но малко) а за да не се обърка нещо и после да съжалявам! А сега като гледам това прадаване "пълна промяна" по foxlife желанието ми да се оперирам определено нарастна! Бяха ми казали че възможно след операция на носа организма да реагира като натрупа безформена съединителна или костна тъкан на мястото на операцията ! Ужас! Незнам дали това е вярно и моля ако някой знае нещо за това да ми каже!Мисля до 1-2 седмици да отида на консултация при д-р Георгиев но не разбрах сега в кл."Райня Княгиня" ли оперира или на някакво ново място?И това 1400 евро за всякакъв вид корекция ли се отнася, в смисал може ли бъде по-евино ( 1400евро са си много пари)!

dnny
17th February 2006, 09:32
1400 Е е ,когато има нужда от скъсяване и стесняване.Пиши ми,ако искаш на лични какъв е проблема при теб :)

partalinaa
17th February 2006, 10:38
Д-р Николай Георгиев който преди време е бил в Райна Княгиня сега е на Цар Борис 3 посока Овча купел от Руски паметник от ляво в локалното в един 6 етажен блок малко преди районното Бъкстон бл 91 на Телефона му е 0888450185 Азц при него ще си правя гърдите! Днес ще му дам капарото за моята операция

idi
17th February 2006, 21:46
Д-р Николай Георгиев който преди време е бил в Райна Княгиня сега е на Цар Борис 3 посока Овча купел от Руски паметник от ляво в локалното в един 6 етажен блок малко преди районното Бъкстон бл 91 на Телефона му е 0888450185 Азц при него ще си правя гърдите! Днес ще му дам капарото за моята операция

Сега разбирам за сайта и бързам да се включа. Мнението ми за д-р Георгиев е толкова високо, че не мога да оставя нещата така :) Всъщност телефона му е 08887701842. И го препоръчвам на всички - консултацията, както вече разбрахме е безплатна, а след разговор с него - всички съмнения изчезват. Сами ще се уверите:))))

idi
17th February 2006, 21:57
съжалявамр малка грешка:)) 0888701842

milenito
18th February 2006, 11:37
Благодаря за телефонния номер :D !А ти idi ползвала ли си услугите на д-р Георгиев? С какво е спечелил толкова високото ти мнение за него? :wink:

gabi
18th February 2006, 12:48
а николай георгиев няма ли сайт? ако някой го знае,да го посочи,моля!

milenito
18th February 2006, 13:07
Ами аз знам един ,но незнам доколко е актуален www.plasticsurgery-bg.com ! Може да има и по-нов!