PDA

View Full Version : първата снимка :)


Lorein___
9th February 2010, 11:39
здравейте момичета, благодаря за пожеланията и съветите. май няма да се върна утре на работа.ще изчакам поне още ден.
все още не мога да свикна с тази сутрешна болка при ставане. като се събудя и всичко ми е изтръпнало, а като най-после успея да се надигна и все едно имам два камъка опред. но се надявам че ще мине скоро. ето една снимчица на новите ми гърди.

http://lorein123.snimka.bg/arts/123.471764

за сега съм доволна, защото не целях големи размери(макар че една приятелка вчера ми се скара, че могло и малко-големи) тъй като имам много слабо телосложение и искам да изглеждат възможно най-естествени.от това което прочетох тук разбрах ,че тепърва ще се променят с всеки ден и се надявам да продължа да си ги харесвам :)
ще се радвам да чуя и вашето мнение :shock: :)

Armand
9th February 2010, 11:43
честито, със здраве да си ги носиш =))

Lorein___
9th February 2010, 11:43
извинявам се, обърках вместо нов отговор сложих нова тема.
модераторите,ако можете да го преместите във "въпроси към оперираните".
отново съжалявам ,наистина неволна грешка от моя страна :(

cvet81
9th February 2010, 12:27
Честото Лорейн!Леко и бързо възтановяване!

Искаш мнение за гърдите ти и пускаш снимка с "потниче" :cool: На снимката освен лепенки на разрезите под мишницата и оток явно от горе, не се виждат гърди :roll:

kristalina
9th February 2010, 12:33
Честото Лорейн!Леко и бързо възтановяване!
На снимката освен лепенки на разрезите под мишницата и оток явно от горе, не се виждат гърди :roll:

Абе аз си знаех,че съм кьорава/научно доказано е/,ама cvet81,ти мила си по-зле с очите от мен :idea:
Не се виждат-грънци!Изглеждат страхотно даже,дори и с потничето и лепенките си личи!

kaka G
9th February 2010, 13:09
Много ми харесаха гърдите ти! Вероятно са около 300 сс? Като слязат инплантите ще имаш един много естествен бюст. Браво на доктора!

Марулка
9th February 2010, 13:10
Много ми харесаха гърдите ти! Вероятно са около 300 сс? Като слязат инплантите ще имаш един много естествен бюст. Браво на доктора!

Сори,ама и аз не знам как и видяхте гърдите...да нямате очи скенер бр хора? :roll: :lol:

mdacota
9th February 2010, 13:18
Честото Лорейн!Леко и бързо възтановяване!
На снимката освен лепенки на разрезите под мишницата и оток явно от горе, не се виждат гърди :roll:

Абе аз си знаех,че съм кьорава/научно доказано е/,ама cvet81,ти мила си по-зле с очите от мен :idea:
Не се виждат-грънци!Изглеждат страхотно даже,дори и с потничето и лепенките си личи!

Еее, не с лошото, де.
В интерес на истината се виждат очертания на гърди, но тук става въпрос да се видят на голо. Така си е чиста заблуда и според мен. Сигурно са й хубави гърдите на Лорейн, но трябва повече да гадаем, отколкото да разглеждаме.

Lorein___
9th February 2010, 13:22
прави сте момичета ,ще кача снимки без потник тези дни. в четвъртък съм на консултация дано всичко е ок.
благодаря за положителните мнения:) на мен ми е малко странно да ги гледам още, но мисля ,че си заслужават мъките..

dimitriq76
9th February 2010, 14:54
Много са хубави гърдите ти !Пожелавам ти със здраве да си ги носиш и данямаш проблеми !

junglegirl
9th February 2010, 16:30
Убиец са! :wink: Много младежки,стегнати и секси!Честито!
П.П.много харесвам среден профил :)

Оnly
9th February 2010, 17:32
Айде ся , обиди на размери . А бюста е страхотен . Че и по размер и по място на изпълнение чак и хирурга познахме . :wink: Честитка .

Lorein___
9th February 2010, 17:54
благодаря ви момичета.ето и още снимки без потника както обещах:

http://lorein123.snimka.bg/arts/123.471764.17335043

http://lorein123.snimka.bg/arts/123.471764.17335035

Оnly
9th February 2010, 17:59
В мой стил е , :2043: . Одобрявам , и то доста . :lol:

Adelini
9th February 2010, 21:43
Честити Лорейн! Бързо и леко възстановяване ти пожелавам!
Може ли и на мене паролка??? :D

diana1977
9th February 2010, 22:57
Браво Лорейн много добре изглеждат сега а след 2-3 месеца ще видиш огромна разлика ще слязат надолу и ще изглеждат още по хубави

Adelini
9th February 2010, 23:06
Страхотни са Лорейн, особено като за начало, ще стават все по-хубави като се поотпуснат. Да ти носят само положителни емоции и преживявания :girl_dance:

diana1977
10th February 2010, 08:18
eto edna proba za snimki
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Kristee
10th February 2010, 14:20
Лорейн, изглеждаш страхотно! Още веднъж честито и бързо възстановяване!!!

princesavm
10th February 2010, 14:23
Честито,Лорейн :)
На мен ми иска парола,за снимките,без потника.

kristalina
10th February 2010, 14:49
и на мен ми иска парола :roll:

Adelini
10th February 2010, 20:52
eto edna proba za snimki
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Diana1977, нещо при пробата си сложила моите снимки :roll:

zit
16th February 2010, 23:33
И на мен ми иска парола... :(
....или аз не правя нещо както трябва?Но не мога да видя снимките :roll:

естел
17th February 2010, 12:59
и аз не мога да видя снимките :( може ли парола?

Lorein___
17th February 2010, 18:49
паролата е 1234 :)
първите 2 снимки са 3 дни след операцията, а последната е 10 дни след това :)
май наистина се променят..

Divinemouse
17th February 2010, 19:22
паролата е 1234 :)
първите 2 снимки са 3 дни след операцията, а последната е 10 дни след това :)
май наистина се променят..

Иска и потребител :roll:

ARIZINA
17th February 2010, 20:00
На мен ми ги отваря само с парола,Пробвай пак :roll:

diana1977
17th February 2010, 20:55
Браво Лорейн страхотни са само след 10дни а да не говорим след месец два,много ми харесват.Ти иначе как се чустваш въстанови ли се вече,как е спането?

Lorein___
17th February 2010, 21:31
Благодаря , diana1977 :)
вързстановяването върви нормално, особено след като вчера ми свалиха конците направо се родих. за съжаление още не мога да се престраша да спя на една страна и сутрин ставането е кошмарно.
незнам дали е нормално, но като се надигна и 1 минута усещам ужасна болка в гърдите,а после отшумява и по цял ден не ме боли :roll:

Adelini
17th February 2010, 21:45
И аз бях така около месец, сутрин имаше болка и едно опъване, дърпане, но като се раздвижех и мускула се отпусне и раздвижи, цял ден си бях ОК! :P Недей да бързаш да спиш настрани, щом имаш дискомфорт и болки още! Аз след 14-15 ден почнах да се обръщам по малко, но само леееееееко настрани, а съвсем настрани започнах да спя без проблем и болки след месец. :wink:

zit
18th February 2010, 00:12
Много ми харесват- Честото Лорейн!Леко и бързо възтановяване!
П.П. писах ти и на лични

diana1977
18th February 2010, 21:30
И аз бях така около месец, сутрин имаше болка и едно опъване, дърпане, но като се раздвижех и мускула се отпусне и раздвижи, цял ден си бях ОК! :P Недей да бързаш да спиш настрани, щом имаш дискомфорт и болки още! Аз след 14-15 ден почнах да се обръщам по малко, но само леееееееко настрани, а съвсем настрани започнах да спя без проблем и болки след месец. :wink:
И аз съм на същото мнение,и при мен беше абсолютно по същия начин

Srebra
25th February 2010, 14:12
Лелеее,страхотни са!Браво,мн ми харесват!Честито,Лорейн!
:good_luck:

joliy
26th February 2010, 13:05
Прекрасни гърди! Честито. Само като си помисля , че със всеки месец ще стават все по-готини...трябва след време пак да се снимаш, за да се порадваме още:)

novak
26th February 2010, 13:31
:1203: :1203: :1203: :girl_dance:

max_mara
9th March 2010, 16:13
Лореин колко си висока и колко кг тежиш? На мен също ми предстои операция и понеже не искам големи гърди се колебая между 315 и 355 cc. капковидни. Но съм висока 173, тежа 60кг, гръдна 86, подгръдна 80, доктора ме убеждава че 355 няма да е много, но за мен най важна е естествената визия и не мога да взема решение

mdacota
9th March 2010, 19:32
Лореин колко си висока и колко кг тежиш? На мен също ми предстои операция и понеже не искам големи гърди се колебая между 315 и 355 cc. капковидни. Но съм висока 173, тежа 60кг, гръдна 86, подгръдна 80, доктора ме убеждава че 355 няма да е много, но за мен най важна е естествената визия и не мога да взема решение

Според мен докторът е прав. Аз съм висока 165, тежа 53 кг. и съм с 350. Никой, освен тези, които знаят, че съм със силикон все още не е забелязал, че има промяна в гръдната ми обиколка...На твоята височина и килограми ти трябват много повече от 355 сс. Няма, разбира се да скачаш на 500 сс, но поне 390 ми се струват по-приемливи за теб.

Adelini
9th March 2010, 19:50
Лореин колко си висока и колко кг тежиш? На мен също ми предстои операция и понеже не искам големи гърди се колебая между 315 и 355 cc. капковидни. Но съм висока 173, тежа 60кг, гръдна 86, подгръдна 80, доктора ме убеждава че 355 няма да е много, но за мен най важна е естествената визия и не мога да взема решение

Според мен докторът е прав. Аз съм висока 165, тежа 53 кг. и съм с 350. Никой, освен тези, които знаят, че съм със силикон все още не е забелязал, че има промяна в гръдната ми обиколка...На твоята височина и килограми ти трябват много повече от 355 сс. Няма, разбира се да скачаш на 500 сс, но поне 390 ми се струват по-приемливи за теб.

Aбсолютно съм съгласна :2003: , аз също съм 165, 53 кг. и съм с 355 Анатомични, ПИП :lol: И моята препоръка е да избереш около 350 - 390, разликата между тях е минимална, няма и 1 см. Вече зависи и ти колко жлеза имаш. :wink:

diana1977
9th March 2010, 20:35
Лореин колко си висока и колко кг тежиш? На мен също ми предстои операция и понеже не искам големи гърди се колебая между 315 и 355 cc. капковидни. Но съм висока 173, тежа 60кг, гръдна 86, подгръдна 80, доктора ме убеждава че 355 няма да е много, но за мен най важна е естествената визия и не мога да взема решение
и според мен трябва да избереш по голям кубик,но не е лошо да ни пуснеш снимки за да видим сегашното ти състояние,всичко е относително относно кубиците и формата на имплантите,така че чакаме снимки

Lorein___
9th March 2010, 21:03
max_mara, аз също съм висока.. 177 и съм около 57 кг:)
моят съвет, макар от скоро да имам силикон е да си сложиш 390 :)
аз много харесвам новите си гърди, но постепенно започвам да си мисля , че можеше малко повече :)и все пак още не съм раждала и има време за големи кубици:)
да си призная аз реших, че искам тази операция за 1 седмица , а след месец вече бях "под ножа". доверих се изцяло на хирурга си за кубици, форма и т.н. и не съжалявам,така че каквото и да решиш, че искаш не подценявай мнението на специалиста ;)

П.П една нова снимчица вече в сутиенче.. :P
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.17671015

естел
9th March 2010, 22:42
уау много си секси! :)

kaka G
10th March 2010, 09:51
Лорейн, ти си сред фаворитките ми. До колкото си спомням си с кръгли... а ти стоят абсолютно като естествени. Като се има предвид, че от скоро си оперирана. Много сполучлив избор. Браво на доктора!

mdacota
10th March 2010, 09:57
max_mara, аз също съм висока.. 177 и съм около 57 кг:)
моят съвет, макар от скоро да имам силикон е да си сложиш 390 :)
аз много харесвам новите си гърди, но постепенно започвам да си мисля , че можеше малко повече :)и все пак още не съм раждала и има време за големи кубици:)
да си призная аз реших, че искам тази операция за 1 седмица , а след месец вече бях "под ножа". доверих се изцяло на хирурга си за кубици, форма и т.н. и не съжалявам,така че каквото и да решиш, че искаш не подценявай мнението на специалиста ;)

П.П една нова снимчица вече в сутиенче.. :P
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.17671015

Хм, иска ми парола... :(

Adelini
10th March 2010, 10:26
max_mara, аз също съм висока.. 177 и съм около 57 кг:)
моят съвет, макар от скоро да имам силикон е да си сложиш 390 :)
аз много харесвам новите си гърди, но постепенно започвам да си мисля , че можеше малко повече :)и все пак още не съм раждала и има време за големи кубици:)
да си призная аз реших, че искам тази операция за 1 седмица , а след месец вече бях "под ножа". доверих се изцяло на хирурга си за кубици, форма и т.н. и не съжалявам,така че каквото и да решиш, че искаш не подценявай мнението на специалиста ;)

П.П една нова снимчица вече в сутиенче.. :P
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.17671015

Хм, иска ми парола... :(

На стр.1 я има, последния пост :wink:

mdacota
10th March 2010, 10:47
Браво! И та доктора, и на теб, Лорейн! Даже ми се струва, че са станали по-големи, отколкото изглеждат на първата снимка. Пту, пту, да не им е уроки!?

kaka G
11th March 2010, 11:25
Много е вероятно след време да изглеждат дори по-големи, от колкото са сега, както се получи при мен. Как благородно ти завиждам за този горен полюс.... :lol:

Марулка
11th March 2010, 12:26
Много е вероятно след време да изглеждат дори по-големи, от колкото са сега, както се получи при мен. Как благородно ти завиждам за този горен полюс.... :lol:

Въх,не знам дали си втълпявам ама и при мен го има този момент.На голо не намирам очебийна разлика,обаче зърното ми все бяга на вън от сутиена и се налага да го понабутвам на вътре......всички сутиени от мин. година ми теснеят.........
Не съм надебелявала драстично.Качих само в гъзарата (уф, и ханша :evil: )....... :roll: ама 2,3 кг. който моменталически свалих(пу,ама в ханша......цък :evil: ).......така :roll: че :roll: .............

Lorein___
11th March 2010, 14:50
ако станат по-големи ще се радвам много :) ама и трябва да кача някое килце, че каквато съм вейка сега..
иначе сутиенчето е С ама май мъничко наистина.. модела сигурно е сбъркан нещо.. :lol:
честно казано и на мен ми харесва горния полюс, но най-вероятно ще поулегнат след време :roll:

cvet81
11th March 2010, 19:53
И на мен ми се струва ,че моите сега са по наляти от преди 3 месеца,когато спаднаха отоците и направо ми се ревеше от "малкия размер".Сутиените и на мен като на Марулка ми малеят :roll: :roll: ,зърната..(особенно лявото) е все на вън :D ...най-вече преди цикъл, не ги побирам вътре :D .
И аз завиждам Lorein___ за горния полюс :D ,при мен беше за кратко ..само първите 2 седмици ,сега са с даун полюс :D

diana1977
11th March 2010, 22:14
Горният плюс наистина е страхотен,а относно сутиените аз за всеки случайси взимам чашка Д Защото С-то като гоизпереш няколко пъти в пералнята и дето вика МАРУЛКА зърна започват да излизат.А И много зависи от модела най добри и най удобни и евтини са на ХРИСТИ,Нов Силует-български

cvet81
11th March 2010, 23:07
Аз не за всеки случай :D ,принципно след операцията купувам само Д,имам и един Е(за дните преди :lol: ) и пак ми излизат.И да...,модела и той е от значение и марката но не мисля да е от това :roll:

kaka G
12th March 2010, 09:47
Успокоих се, като разбрах, че не само аз имам проблем с немирните зърна и сутиените. :lol: Преди операцията попитах Заякова кой номер сутиен ще нося след това. Тя ми каза - В към С. Нищо подобно. Първите сутиени, които си купих бяха 75 С или 70 Д. Сега нося 80 Д :shock: и ги нося на корекция, защото гръдната ми идва широка. Да не говорим, че рядко намирам хубави, които да ми стоят добре.

i_ani
12th March 2010, 10:13
Много е вероятно след време да изглеждат дори по-големи, от колкото са сега, както се получи при мен. Как благородно ти завиждам за този горен полюс.... :lol:

И аз си чувствам гърдите по-наляти сега (скоро ще станат пет месеца от корекцията ми) , а не съм качила нито грам :roll: :P

btw аз също съм с анатомични , но горният ми полюс си е пълен...Явно док си знае работата и е избрал най-подходящите за мен импланти :naked:

te_dda
14th March 2010, 11:08
ани, съвсем ми се губи момента с твоята корекция :oops: ...как с анещата, доволна ли си, получи ли се по-добре от преди? :2046:

mdacota
14th March 2010, 13:13
ани, съвсем ми се губи момента с твоята корекция :oops: ...как с анещата, доволна ли си, получи ли се по-добре от преди? :2046:

Аз пък разбрах, че ани си коригира сутиена. :wink:

te_dda
14th March 2010, 19:11
И аз си чувствам гърдите по-наляти сега (скоро ще станат пет месеца от корекцията ми) , а не съм качила нито грам Rolling Eyes

:lol: :lol: :lol:

ЗА сутиен и дума няма, но пък се зачудих каква е логиката да се качават грамчета, кг-чета и къде евентуално :lol: ,ама на тоя въпрос ще се включи анчето :girl_in_love:

i_ani
14th March 2010, 19:40
ани, съвсем ми се губи момента с твоята корекция :oops: ...как с анещата, доволна ли си, получи ли се по-добре от преди? :2046:

:D Доволна съм , мацка...след корекцията си ги харесвам много повече ! :P :3000:
:girl_kiss2:

i_ani
14th March 2010, 19:51
Аз пък разбрах, че ани си коригира сутиена. :wink:

От къде пък ти хрумна това за сутиена...в смисъл , че съм увеличила кубиците ли !? :roll: :roll:

По-големи импланти никога не съм искала... 375сс за мен са идеални :cool: . Гърдите ми никак не са малки :lol: , а и аз съм тип "спортно гадже" и в интерес на истината с по-големи не си се представям :o
Друг е въпроса , че дори и да искам няма как да стане , заради много тесния ми гръден кош , а и "пилешкият мускул" -както се изказа док след операцията :wink:

i_ani
14th March 2010, 20:00
... но пък се зачудих каква е логиката да се качават грамчета, кг-чета и къде евентуално :lol: ,ама на тоя въпрос ще се включи анчето :girl_in_love:

Имах предвид , че гърдите ми наедряха , а аз не съм увеличила теглото си :)

mdacota
14th March 2010, 21:44
И аз си чувствам гърдите по-наляти сега (скоро ще станат пет месеца от корекцията ми) , а не съм качила нито грам Rolling Eyes

:lol: :lol: :lol:

ЗА сутиен и дума няма, но пък се зачудих каква е логиката да се качават грамчета, кг-чета и къде евентуално :lol: ,ама на тоя въпрос ще се включи анчето :girl_in_love:

Адски съм разсеяна, объркала съм постинга на кака G с този на i_ani. Значи да се надявам, че и моите придобивки може да се налеят още!?

Adelini
14th March 2010, 21:47
ани, съвсем ми се губи момента с твоята корекция :oops: ...как с анещата, доволна ли си, получи ли се по-добре от преди? :2046:

:D Доволна съм , мацка...след корекцията си ги харесвам много повече ! :P :3000:
:girl_kiss2:

Каква корекция ти се е наложила? При кого? :roll:

te_dda
16th March 2010, 20:06
И аз си чувствам гърдите по-наляти сега (скоро ще станат пет месеца от корекцията ми) , а не съм качила нито грам Rolling Eyes

:lol: :lol: :lol:

ЗА сутиен и дума няма, но пък се зачудих каква е логиката да се качават грамчета, кг-чета и къде евентуално :lol: ,ама на тоя въпрос ще се включи анчето :girl_in_love:

Адски съм разсеяна, объркала съм постинга на кака G с този на i_ani. Значи да се надявам, че и моите придобивки може да се налеят още!?

ами зависи кога си оперирана...ако имаш 3-4 месеца не очаквай вече значителни промени... :roll: , а при ани имаше корекция на джобовете, заради което тя усеща и разлика в това как изглеждат , което е нормално....а не че 5 месеца след това са и се наляли :lol:

te_dda
16th March 2010, 20:09
Имах предвид , че гърдите ми наедряха , а аз не съм увеличила теглото с
е, това е разбираемо , в предвид корекцията на джобовете . радвам се че си доволна !!! Браво !!! :2039: :1203: :girl_kiss2:

Мариса
19th May 2010, 17:23
Lorein_ кога ти е следващата операция?

Тези щяха да станат много естесвени,но си много висока и 450 ще ти пастнат идеално :P

Lorein___
19th May 2010, 17:40
Marisabela, насрочих си операцията за 4-ти юни. Исках възможно най-скоро, но за съжаление свободните дати бяха в неудобни за мен дни.
И аз си мисля, че 450 ще са по-по добре определено. Не че не харесвам и тези в момента де, но толкова свикнах с тях, че вече ми малеят някак..
П.П леле имаш страхотни устни.. това мисля да ми е следващата инвестиция на мен :wink:

Мариса
19th May 2010, 17:58
Marisabela, насрочих си операцията за 4-ти юни. Исках възможно най-скоро, но за съжаление свободните дати бяха в неудобни за мен дни.
И аз си мисля, че 450 ще са по-по добре определено. Не че не харесвам и тези в момента де, но толкова свикнах с тях, че вече ми малеят някак..
П.П леле имаш страхотни устни.. това мисля да ми е следващата инвестиция на мен :wink:

Кой е хирурга?Макган ли избра?Определено 450 ще са ти супер за ръста:)

Мерси :)

Lorein___
20th May 2010, 15:59
Този път хирурга е Стоянов, а марката Макган ;) наистина се надявам 450 да не е прекалено много за мен.. В крайна сметка аз поисках толкова :)

Мариса
20th May 2010, 17:46
Този път хирурга е Стоянов, а марката Макган ;) наистина се надявам 450 да не е прекалено много за мен.. В крайна сметка аз поисках толкова :)


:1219: :1231: :2003: :1223:


Перфектно,нямам търпение за теб :)

Мариса
20th May 2010, 17:57
подмяната с макган е 2500 евра,нали?

Поне така пише в ценовата листа.

Lorein___
6th June 2010, 10:39
момичета, ето две снимчици от днес на новите цицки..
снимките не са мн хубави, но може горе долу да се добие представа за състоянието им на ден 2.
сякаш на снимките не личи много разликата в размера, но на живо е ухааа :)
въпреки отока и факта , че са много пресни за да се оцени резултата , мога спокойно да кажа, че това са гърдите, които съм искала :girl_dance:
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.19081211

http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.19081212

demili 1
6th June 2010, 10:56
Иска парола

Lorein___
6th June 2010, 11:00
има я на първа страница ;)
1234

Piny
6th June 2010, 11:02
много са ти хувави! Пу пу - само хубави моменти ти пожелавам с тях!

te_dda
6th June 2010, 13:45
гърдите са много хубави наистина, поздрави !!! въпреки че и аз не виждам особена разлика, но на снимки не винаги може да се види това, което се вижда на живо ! важното е че има симетрия и формата е хубава ! :wink: :2046:

Мариса
6th June 2010, 13:48
Аз немога да повярвам,че това са 450 кубика.Може с времето да набъбнат:)

Браво за смелоста,че ги смени тия пип,пожелавам ти да си ги носиш без никакви спънки към една прекрасна външност с голямо деколте :P

i_ani
6th June 2010, 15:14
Честито , Lorein ! Много са хубави , със здраве да си ги носиш ! :P :2020:

kaka G
7th June 2010, 09:38
Страхотни гърди! Безпроблемно фукане! :lol:

Lorein___
7th June 2010, 17:19
Благодаря, момичета :kiss_me:
съгласна съм ,че на снимката голяма разлика няма.
но освен в размера и в профила намирам две разлики, които определено подобряват цялостния вид на бюста ми.
първата е в горния полюс, който не че не харесвах, но гърдите ми изглеждаха доста "бомбастични" в горната си част , което не се връзваше с цялостния им вид и обем. другата промяна в положителна насока е по-отворената външна долна част на гърдите. преди изглеждаха някак скосени отстрани, което било нормално за импланти поставени през мишницата, тъй като достъпа бил труден и и от там трудно се преценявала ширината в долната част на джоба. мисля че и разстоянието е по-малко от преди , което беше наистина трудно тъй като съм доста слаба и си имах голямо такова още преди първите импланти..
изобщо голям кеф са това новите гърди.. имам чувството , че даже и с първите си имплантите не съм се радвала така... пожелавам го на всеки това чувство :girl_dance:
ето една снимчица на ден 3 с новите превръзки :D :D :D
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.19112952

Мариса
7th June 2010, 17:45
На тази снимка са екстра,личи си,че ще станат още по-хубави:)

Оnly
7th June 2010, 20:29
И аз знам къде да гледам / знаейки труда на предния лекар / . Проблемът е решен и горния полюс е разкошен , плавен , а не като от КК . Но наистина доста си зависело от работата на хирурга .
Лорейн , честитка и прегръдка от мен . :oops:

Siyanie
8th June 2010, 02:56
Lorein, наистина гърдите ти са станали много хубави! Със здраве да си ги носиш и да им се радваш!

diana1977
13th June 2010, 17:01
днес качих още снимки 24 ден от операцията ми ,определено се промениха към по хубави

Lorein___
14th June 2010, 14:12
ехааа стават все по-хубави наистина. много ми харесват и с това сутиенче особено. а аз каква съм шматка днес ми свалиха конците и забравих да питам кога ще мога да нося нормален сутиен. ще трябва да звънна.. :)

Мариса
15th June 2010, 12:43
Lorein___

При теб горния полюс ли е като промяна във визията или цялостната форма на гърдите?

Най-вече ме интересува пак ли стоят качени до ключиците както в началото след 1 мамопластика и се чака 6,7 месеца за окончателната форма?Дано не е така,според мен вече като има оформени джобове слягането е доста по-бързо или се лъжа?

Lorein___
15th June 2010, 17:08
ами да определено има разлика в горния полюс ,не е толкова изразена като преди. по улегнали са , предните ми имплканти и след 3 месеца не изглежаха така.също преди навеждайки се се виждаше колко нагънат е левия ми имплан отстрани.. изглеждаше ужасно.
като цяло смятам , че с тези импланти гърдите ми изглеждат "по-плътни" като обем и форма .можеби имаш право, че вече оформените джобове играят голяма роля :roll:

diana1977
15th June 2010, 20:20
Лори,качи малко нови снимки да видим как се променят

Lorein___
15th June 2010, 20:34
Дианка, ето две нови снимчици от днес
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.19236509

http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.19236453

откакто ми свалиха конците аз не мога да сваля поглед от разрезите :( поредния въпрос който забравих да задам при консултацията е кога да почна да се мажа с Зерадерм. не мога да се сетя как беше при първата ми операция. дайте съвет :roll:

diana1977
15th June 2010, 20:40
ЕХААААААААААААААА направо са супер ПУ ПУ страхотни са много ми харесват Мисля че можеш още сега да започнеш да се мажеш,макар че аз не виждам белези ПУ ПУ ПУ

baby@
15th June 2010, 20:48
Страхотни гърди ..няма забележка по тях :3000:

diana1977
15th June 2010, 20:54
И аз така

Lorein___
15th June 2010, 20:55
да наистина не се виждат разрезите, защото са в гънката под гърдата, която преди изобщо я нямаше :lol: предните ми импланти бяха като две топки сладолед отпред :2005:
иначе разрезите са си факт и то така като гледам поне по 3 -4 см., но пък мястото им е идеално ;) ще започна да ги мажа тези дни.

diadora
15th June 2010, 23:08
Lorein , много ми харесват :D Стоянов много ме кефи напоследък .
Мацки , дето сте с ПИП - блазе ви , че за тия пари можете да сложите МакГан сега :lol:

Мариса
15th June 2010, 23:10
Мацки , дето сте с ПИП - блазе ви , че за тия пари можете да сложите МакГан сега :lol:











юхууууууууууууууууууууу

Мариса
17th June 2010, 09:54
Лорейн кой размер беше,а сега кой стана?Или незнаеш още?:)

kaka G
17th June 2010, 14:13
Лорейн, още веднъж адмирации за доктора! Но пък и ти си имаш идеална основа за един съвършен бюст. Прихапах си устните от благородна завист! :lol:

Lorein___
17th June 2010, 18:58
kaka G, много благодаря :1252: :2015:
Marisabela, още незнам какъв ще бъде размера , но преди бях 70 C.
мога да ти кажа размера на спортния сутиен, с който съм 75E triaction energy :shock: много се изненадаха като ми казаха да си взема такъв размер, но ми е адски удобен. след предната ми операция носех triAction Xtreme 70D, но сега не мога защото много ми стиска.
много се надявам скоро да мога да нося нормален сутиен, защото с тези спортни се чудя какво да облека в тази жега :1213:

Мариса
17th June 2010, 20:10
Не разбирам от спортни сутиени,защото не съм носила.
Ако преди си била 70 Ц,сега Д ли трябва да си?

Lorein___
17th June 2010, 20:37
ами предполагам, че трябва да съм D, но ще разбера другата седмица :wink:

diana1977
17th June 2010, 20:56
аз съм със 425сс кръгли и проекция на имплантите 5,4 и съм чашка Д,така че ти ще си или Д или Е,но за съжаление малко фирми предлагат и особенно подгръдна 70,намират се но пък няма избор на цветове и модели

Жаклин
18th June 2010, 10:32
Оххх, отплеснах се да гледам снимките. :oops:
Ненагледни са просто.. прекрасни.

Поради тази причина пропуснах да чета. Кой Стоянов е магьосникът? Ильо ли?
Колко кубика са? Не чух, не разбрах. :roll:

Лорейн, може ли снимка в профил?
Страхотни гърди. Нямам думи, затова спирам да дрънкам глупости.
:2004:

Lorein___
18th June 2010, 18:00
Жаклин, благодаря :)
да точно това е хирурга, а кубиците са 450.
опитах се да направя снимки в профил, но ето колко можах сама:

http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.19266743

http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.19266710

http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.19266697

на първата особено се вижда силно изразения и страховит белег от предната ми операция под мишницата :( сега си имам цели четири, но пък мъките си заслужаваха :girl_dance:

diana1977
18th June 2010, 18:06
е това са наистина най хубавите гърди които съм виждала ПУ ПУ,

Жаклин
18th June 2010, 18:20
опитах се да направя снимки в профил, но ето колко можах сама:

Невероятна си! Благодаря, че изпълни молбата ми.
:2020:

diadora
18th June 2010, 18:50
Lorein , жестоки са , и преди писах , че много ми харесват :D

Сега ще опитам да обобщя , че не намирам някои неща -
- Стоянов ,
- 450 сс
- кръгли ???
- висок профил ???
- МакГан / или както там се казват сега :D /

Така ли е ?
Евала на Стоянов .

Lorein___
18th June 2010, 19:26
Всичко е вярно :) ето това са параметрите на имплантите:

Размер: 450
Диаметър: 13.0
Проекция 5.3

;)

catwoman
18th June 2010, 20:46
Lorein___, невероятни гърди! С много гордост да си ги носиш :D

te_dda
20th June 2010, 23:21
Lorein___, невероятни гърди! С много гордост да си ги носиш :D

абсолютно се присъединявам и изключително много се радвам за добрия ти резултат !!!! :bravo: :cool_new:

BarbieGirl
21st June 2010, 09:22
Уаууу :bravo: Прекрасни са! Рядко се прехласвам така :)))))

Lorein___
21st June 2010, 17:05
благодаря момичета :girl_kiss2:

diana1977
23rd June 2010, 17:45
ама вечее време да смениш и аватарчето???????? :naked:

crazygirllp
23rd August 2010, 15:54
bravo lorein krasivi gardi4ki, da si gi nosi6 sas zdrave

Lorein___
1st October 2010, 23:04
Момичета ето една нова снимка на гърдите ми. Изминали са 4 месеца след втората ми операция .последните две седмици имам леки притеснения относно белезите , но знам че много бързам да изчезнат.
има ли някоя ефикасна алтернатива на Зерадерм , искам да пробвам още нещо докато е време.

http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.20861084

SvetaDqvoliq
2nd October 2010, 12:07
Lorein,
опитах да отворя снимката,но сайтът ми съобщава,че не си качила снимки. Ще провериш ли дали всичко е наред? Много бих искала да ги видя 4 месеца след операцията :)

Мариса
3rd October 2010, 05:19
аз я отворих,но не са ми по вкуса,като 2 топки са,но щом тя си ги харесва е най-важното.Само да не й създават никакви грижи:)

SvetaDqvoliq
3rd October 2010, 13:05
:? На мен не ми се отварят снимките и това си е. А преди можех да ги видя. Наистина най-важно е да си ги харесва и да пасват като размер и форма на тялото й. И разбира се - да не създават проблеми.

Мариса
3rd October 2010, 18:57
пасването за размера и формата зависи единствено от това,което е по вкуса на притежателката.за едни е малко,за други много....разни хора,разни предпочитания.

te_dda
4th October 2010, 22:12
:? На мен не ми се отварят снимките и това си е. А преди можех да ги видя. Наистина най-важно е да си ги харесва и да пасват като размер и форма на тялото й. И разбира се - да не създават проблеми.

пробвай с паролата от 3-та стр :wink:

te_dda
4th October 2010, 22:13
Лори, гърдите ти са отлични ! Да си ги носиш със здраве ! :2043: :1206:

SvetaDqvoliq
5th October 2010, 12:41
То не ми иска парола,а ми казва,че потребителят още не е качил снимки или всичките му албуми са скрити. За пръв път виждам такъв текст. :roll:

Lorein___
15th October 2010, 09:08
Здравейте, сега забелязах, че целия ми албум в snimka.bg липсва, незнам как , но явно някой го е изтрил. няколко момичета ми казаха , че искат да ги видят, а не могат и явно това е причината .ще гледам да ги кача отново тези дни. :)

svsi
15th October 2010, 14:59
Lorein___ ще можеш ли да пуснеш и снимки в цял ръст /с дрехи разбира се :D / за да видя горе-долу как стоят на тялото като големина :)

Lorein___
22nd October 2010, 21:28
момичета, така и не можаха да възстановят албума ми в снимка.бг и снимките ми след първата операция са безвъзвратно загубени :(
ето две снимчици на 4 месеца и половина от мамопластика номер 2 за тези, които питаха на лични.

http://lorein123.snimka.bg/other/mamoplastika.543394.21126257

http://lorein123.snimka.bg/other/mamoplastika.543394.21126259

белезите все така ме притесняват, но май бързам да се заличат.
а мислите ли, че мога да ходя на солариум с лепенчици , че вече съм като албинос и ми омръзна да ги пазя :roll:

Adelini
23rd October 2010, 10:27
Lorein, страхотни гърди, много са симетрични хубави :P

Adelini
23rd October 2010, 10:33
Според мен няма проблем да ходиш на солариум с лепенки, аз си ходех с лепенки и намазана със Зерадерм ултра и нямах проблем после с белезите :wink:

fgffgfdg
3rd February 2011, 12:00
аз я отворих,но не са ми по вкуса,като 2 топки са,но щом тя си ги харесва е най-важното.Само да не й създават никакви грижи:)

На мен не ми отваря снимка, може би са изтрити иза това, но наистина ако съдя по аватара стоят като топки. И все пак важно е тя да си ги харесва, а относно гърдите на марисабела, са много големи, хубави и имат много естествен и приятен вид, чак аз като жена се захласнах, наистина

baby@
3rd February 2011, 20:32
аз я отворих,но не са ми по вкуса,като 2 топки са,но щом тя си ги харесва е най-важното.Само да не й създават никакви грижи:)

На мен не ми отваря снимка, може би са изтрити иза това, но наистина ако съдя по аватара стоят като топки. И все пак важно е тя да си ги харесва, а относно гърдите на марисабела, са много големи, хубави и имат много естествен и приятен вид, чак аз като жена се захласнах, наистина
:roll: гърдите са страхотни на лорейн и симетрични ...поздравления