PDA

View Full Version : Моля за съвет!!!


bobsy
14th February 2010, 19:22
Здравейте!
Операцията ми е насрочена за 19.02 при НГ, а аз още не мога да реша дали да сложа кръгли или анатомични импланти. Докторът препоръча анатомични, 390, бюстът ми сега е много малък, висока съм 178, 57 кг., но аз не съм сигурна. Моля, помогнете!

diana1977
14th February 2010, 19:44
Здравей може би трябва да пуснеш и сегашният си статус за да могат тук по опитните да дадат мнение,а те не са малко.На какви импланти си се спряла да не питам как защото Н.Г.слага под.

Adelini
14th February 2010, 21:44
Предполагам че са избрали PIP или Eurosilicon! :lol: Според мене ако търсиш по-естествена визия избери анатомични! Аз съм с такива на PIP при него и съм доволна, тъй като нямах никакъв бюст и стоят доста естествено! :D

bobsy
14th February 2010, 22:04
Здравейте! Имплантите, които ми предложи доктора са ПИП анатомични, бюстът ми е много малък, почти липсва.

Adelini
14th February 2010, 22:36
Кое те кара да искаш кръгли тогава? :roll:

bobsy
14th February 2010, 22:52
Притеснявам се, че анатомичните може да увиснат и няма да се получи стегнат бюст. От друга страна съм много слаба и кръглите може да изглеждат като портокали, много съм объркана...

gwendoline
14th February 2010, 23:00
Притеснявам се, че анатомичните може да увиснат и няма да се получи стегнат бюст. ..
Това е слаб довод...така както могат да увиснат примерно 350 сс анатомични, така може да увиснат и 350 сс кръгли...че даже и по-лошо....защо едните да могат, а другите не.... :?: :roll: