PDA

View Full Version : Д-р Николай Георгиев


Страници : [1] 2 3 4 5 6

partalinaa
16th February 2006, 23:03
Какво ще кажете за др, Николай Георгиев който преди време работеше в първа частна клиника Райна Княгиня София,
сега е на Цар Борис 3 Мисля да му се доверя и да си сложа гърди при него ?

dnny
17th February 2006, 09:16
Номер едно е .Виждала съм 3 много момичеат със сложени гърди при него и са супер.Съжалявам,че не съм го познавала когато аз си правих силикона.Но носа зи направих при него и съм супер доволна.
Довери му се :) !

sladkatony
21st February 2006, 12:52
...

sladkatony
21st February 2006, 13:04
...

Aset
21st February 2006, 15:57
Ето го сутиена :
http://cgi.ebay.at/Sport-BH-Triaction-ENERGY-von-Triumph-alle-Groessen-bis-E_W0QQitemZ5211306771QQcategoryZ66079QQcmdZViewIte m

sladkatony
21st February 2006, 16:12
...

partalinaa
22nd February 2006, 09:53
Какво съвпадение наистина,срещаме се тук и след 8 дни в клиниката,може би ще сме си компания и в една стая при нощуването! Аз трябва да съм в клиниката в 16 00,втора съм след теб sladkatony
Колко кубика ще ти сложи доктора и как,много се радвам че можем да имаме контакт преди операцията!

dnny
22nd February 2006, 09:55
Момичета успех и на двете.Пишете после,че и аз мисля да се направя при него.Моите нещо ми се виждат малки сега :(
Видяхте ли какви страхотни гърди е направил на Малина :).Искам и аааз.........успех кукли :)!

partalinaa
22nd February 2006, 10:14
Със сигурност ще споделя,това ми е мечта от 10 години и чак сега се реших ! Като чета тук колко са доволни мацките след операцията искам и аз да се чувствам така!

dnny
22nd February 2006, 10:24
колко кубика ще ви слагат?под мускула ли?

sladkatony
22nd February 2006, 10:40
...

partalinaa
22nd February 2006, 10:41
350 сс подмускулно,аз почти нямам бюст ,а съм 170,58 кг . Двама доктори ми казаха 350сс,и когато отидох при д-р Николай Георгиев каза че това е най-голямото от средните гърди,ще ми стои добре но ще се поизмъчи с мен с този голям сс подмускулно,но ще го направи , аз държа на този сс. Много го харесах д-р Николай Георгиев и за това избрах него.

partalinaa
22nd February 2006, 10:46
Не е тайна ,просто и аз съм при д-р Николай Георгиев ,и аз съм на 2 март,но съм се записала втора и за това съм след теб!

Chujdata
22nd February 2006, 10:50
Стискам Ви палци и на двете.Като излезете от упойка не се шашкайте от размера и от това, че гърдите ви ще стоят малко нагоре.Така е винаги , когато се слагат под мускула.След 1-2 месеца ще паднат надолу, а на 6-ия месец ще ги видите в истинската им красота.Пожелавам ви да мине всичко перфектно, без никакви усложнения.

sladkatony
22nd February 2006, 10:52
...

partalinaa
22nd February 2006, 10:54
На теб sladkatony как ще ти ги слага-подмускулно ли ?

sladkatony
22nd February 2006, 11:07
...

dnny
22nd February 2006, 11:08
oh,как ви се радвам само
и аз ще си сложа,раших го :)

Nimfea
22nd February 2006, 11:09
Гледам много го хвалите този хирург... има ли сайт? И какви други операции извършва, че аз сега нали набирам информация за моите си работи

dnny
22nd February 2006, 11:15
http://www.plasticsurgery-bg.com/
това му е стария сайт,но пак можеш да придобиеш представа.Сега му строят собсвена клиника и няма нов !

Chujdata
22nd February 2006, 11:20
Сладката Тони определено ще си доста секси с тези мерки.А иначе на другия ден нищо няма да можете да сравните.Ще ви нахлузят по един стегнат сутиен, който вероятно вие ще си купите и гърдите ще са ви почти до врата.И двете ще сте прекрасни след около седмица, поне.Разликата между подмускулно и надмускулно е в по-лекото възстановяване след второто.Иначе, ако сте с много тънка кожа и нямате гръдна тъкан, подмускулното стои по добре след като се спуснат надолу.

sladkatony
22nd February 2006, 11:30
...

partalinaa
22nd February 2006, 16:29
sladkatony,ти в колко часа трябва да си в клиниката?

sladkatony
22nd February 2006, 17:20
...

Aset
22nd February 2006, 17:35
:) Ех, добре че ви има
А и на създателите на този форум голямо БЛАГОДАРЯ !
Искрено се надявам да съм секси, имам две дъщери, които също много се кефят на решението ми и чакат да видят резултата.
На всички благодаря за подкрепата !
Ще си много, ама много секси! На мен при 165/48 кг ми сложиха 245сс, защото иначе гръдния ми кош нямаше да има място да побере имплантите, щяха да се доближат много до гръднта кост, което е опасно. Така че сега ми изглеждат нормални на размер. Твоите за твоя ръст и кг ще са пищни.

Успех и на двете!

partalinaa
22nd February 2006, 17:35
Нямам представа за цигарите,но мисля че не се пуши,пък може да има кът в който да дръпнеш някоя цигара.Аз не пуша от една година и един месец и най вече мисля за момента в който ще легна на операционната маса преди да ми сложат упойката,голяма паника съм,била съм два пъти под пълна упойка и много се шашкам.По принцип трябва да мисля за първите часове след като ме пусне-а аз обратно! Ще се радвам да се видим Тони.Аз съм Деница,приятно ми е !

sladkatony
22nd February 2006, 17:41
...

partalinaa
22nd February 2006, 17:59
В петък ще ходя на Витошка,там в един магазин ще получават и аз съм си запазила един-черен ,доктора ще ни даде и едни ластици с които ще се прибутва импланта на долу.Моя приятелка си прави операцията при д-р Емил Георгиев ,доволна е но 1-не е преспала в клиниката 2-не и е казал нищо за сутиен и ластици,а само да си прави някакви подбутващи масажи на гърдите,и тя като ги е правила е използвала повече сила и единя и имплант беше се смъкнал на долу.Тя си направи нова операция отново при него преди 3 седмици.Тя е доволна от него като хирург,а и аз и харесвам гърдите,подмускулно са,но аз не го харесах,говореше с недомлъвки и няколко пъти ми повтори-Като дадеш капаро ще уточним всичко с подробности Да ама Не.Аз искам да знам всичко преди да дам капарото и обичам усмихнатите хора .

sladkatony
22nd February 2006, 18:05
...

partalinaa
22nd February 2006, 18:13
На мен д-ра ми каза да си взема 75 В ,аз винаги сам си купувала този размер,но съм пъхала подплънки. След като твоя е 80 и ти е добре на обиколката значи си ОК,чашките са си В и не ги бърка .

sladkatony
22nd February 2006, 19:05
...

Chujdata
22nd February 2006, 21:27
Ако сте взели от тези а Триумф, наистина преди операцията изглежда огромен, но след това първите дни ще ви е малък, направо инквизиция, особено като трябва спите с него.После ще установите, че без него ви е некомфортно и направо ще се влюбите в него.

milena127
23rd February 2006, 10:50
Колко струва операцията за увеличаване на бюст при този лекар? Моля който си е правил да ни ориентира!

sladkatony
23rd February 2006, 10:52
...

partalinaa
28th February 2006, 11:15
sladkatony,как си ? Денят на нашата частична промяна наближава,още две нощи ! Тези дни си стоя в къщи защото нещо съм настинала и сливиците са ми възпалени и от ден на ден притеснението ми се увеличава ,ако бях добре щях да свърша някоя работа и да се разсея малко. Отгоре на всичко съм в цикъл и прочетох това- Какво трябва да знаят пациентките преди да се подложат на тази операция:

*Да не са в месечния си менструален цикъл.
*Да не са приемали Аспирин поне седмица преди интервенциата.
*Да не ядат или пият нищо от полунощ на предходния за операцията ден.
*Обикновенно трябва да предвиди една нощ оставане в стационара.

*Трябва да носи със себе си сутиен от еластичен плат, без банели и дантели, който ще се носи при изписването на следващиа ден (след сваляне на компресивната превръзка) и в последващия месец след операцията.
*Да дойде с по-свободни дрехи, които са лесни за обличане.

sladkatony
28th February 2006, 11:53
...

MaDaLeNa
28th February 2006, 12:45
СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ И НА ДВЕТЕ!!!
ДАНО ВСИЧКО МИНЕ ДОБРЕ!!!
Похвалете се после. И аз съм след един месец, но при Бояджиев.
:D

sladkatony
28th February 2006, 12:53
...

Chujdata
28th February 2006, 12:57
Наистина питай лекаря си за всичко.Моята упойка д-р Динев си я носеше от Франция и беше без интубиране.Не ми се е повръщало изобщо, нито ми беше студено след операцията.А за цикъла, нищо не ти пречи да си вземеш някакво противозачатъчно хапче днес и утре и ще ти спре.После до 3-4 дни пак ще ти дойде.Мисля, че се презастраховат, заради кръвоизливи и т.н.А и няма да ти е много удобно да ставаш и да се сменяш първата нощ.

Разбирам ви напълно за шубето.Моят мъж ме снима преди и след операцията, ако знаете какъв уплашен вид имам:)))

partalinaa
28th February 2006, 13:48
На мен по принцип ми е само 3 дни,така че мисля че ще съм ок в четвъртък,днес пих само хапчета за болката която винаги имам когато съм в това положение. sladkatony,много ти се радвам за спокойствието ,а на всички останали момичета БЛАГОДАРЯ за подкрепата !

sladkatony
1st March 2006, 16:08
...

invisible
1st March 2006, 16:40
Утре е моят ден !!!
Стискайте палци :)

УСПЕХ!!! Всичко ще е ок ...... :) :) :) мисля и аз за това но за сега събирам инфо, успех отново

кити
1st March 2006, 16:56
Късмет ви желая и на двете!!! Тъкмо за лятото ще сте супер!!

Aset
1st March 2006, 18:29
Утре е моят ден !!!
Стискайте палци :)
Стискам и на краката, момичета! Всичко ще е ок, скоро ще забравите :wink:

Chujdata
1st March 2006, 18:57
И аз, и аз!!!!:))))
Като ви изпишат, подпрете си новите красоти на клавиатурата и пишете, ще чакаме!!!

mmmmmmm
1st March 2006, 19:16
Успех момичета!Бъдете спокойни и ще видите,че така всичко ще бъде наред!И после да се похвалите,ей! :D

bimbi
1st March 2006, 23:00
И аз, и аз!!!!:))))
Като ви изпишат, подпрете си новите красоти на клавиатурата и пишете, ще чакаме!!! :lol: :lol: :lol:

МЕРИ
4th March 2006, 11:27
Много съм доволна от д-р Николай Георгиев.Прави чудеса. Доверете му се.

irina
5th March 2006, 07:55
каква е цената при него?

MaDaLeNa
5th March 2006, 09:29
Здравейте на всички фенове на пластичната хирургия!Моята операция мина преди два дена.Искам да поздравя др.Георгиев и неговия екип.Изключителни са.Казвам на всички които се двоумят.Изберете него и няма да сгрешите.
Миличка, разкажи как мина!
И аз съм на операция след 1 месец, но при Бояджиев. Боля ли те много? Колко кубика сложи? Абе пиши там за всичко за което се сетиш :lol:

Lady1357
5th March 2006, 10:39
Не се притеснявай.Трябва да бъдеш спокойна.Всичко минава и се забравя.Но първите дни боли определено.Какво друго те интересува?

MaDaLeNa
5th March 2006, 14:45
Другото, което ме интересува е колко се увеличава гръдната обиколка например при 350 кубика или при 400. Все още не мога да реша кое ще е най-добре за мен :roll:
Нека някой който е минал вече по този път да сподели как е изглеждал преди и след.

Chujdata
5th March 2006, 16:26
Аз съм висока 167 см. и съм 55 кг.Гръдната ми обиколка преди операцията беше под бюста - 85, на бюста 87 см. :x Сега с 300 гр. на бюста е 90 см.Но пропорциите на тялото ми са коренно различни.Имам обем освен напред и настрани и талията се подчертава, всички дрехи стоят различно и дори да напълнея леко не си личи изобщо.

partalinaa
7th March 2006, 19:07
Мила MaDaLeNa,аз си сложих 350 сс подмускулно и не ми се виждат достатъчно,от 5 дни съм с тях,но при мойто поставяне не може по-голями. Сега са ми на врата ,надявам се като мине време и спаднат оттоците,омекнат и др. да бъда доволна,НО мисля че ако сложиш по-големите няма да съжаляваш,всъшност не видях твойте мерки,аз съм 170, 58 кг ?

MaDaLeNa
7th March 2006, 19:30
Partalina, ами аз съм 176 и 62кг. Гръдната ми обиколка е 89, а под гърдите съм 74. Писала съм го някъде, но ще ти го напиша и на теб. Та значи при мен възможностите са две: или да ми се направи повдигане плюс 350кубика или да ми се сложат 500. Но това 500 май мнооожко ми се вижда. Още повече, че имам 400 гр тъкън според доктора. Така че май- ще се спра на първия вариант. Много ми се иска понеже и ти си със 350, да напишеш по-късно, като ти мине отока как са ти се променили мерките. Ти по принцип с много малък бюст ли беше преди това или си имаше нещичко?
Желая ти бързо възстановяване, както и на всички скоро оперирали се :)

partalinaa
8th March 2006, 13:40
Преди 6 дни ми беше операцията,взех си мерите който със сигурност ще се променят (нали имам оттоци) под гърдите съм 76,а гръдната ми обиколка е 87.Преди това почти нямах нищо.

neizvestna
8th March 2006, 16:35
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!!!

MaDaLeNa
8th March 2006, 17:34
Честит 8ми март момичета!!! Желая ви да сте здрави, красиви и много много щастливи.
Лично аз днес съм много happy. Ходих на мамолог и о боже той ми каза, че всичко е наред и онази кистичка на дясната гърда, от която аз много се притеснявах всъщност се оказа просто разширено каналче.
Освен това за имплантите докторката каза "Те са просто чудесни- не само на външен вид , а и по отношение на здравето. Нямат нищо общо с някогашните гелови импланти"
Така че смело можем да летим към силиконовите си мечти!
:lol: :lol: :lol:

Chujdata
8th March 2006, 18:17
При кой мамолог ходи?

MaDaLeNa
8th March 2006, 18:52
chujdata,При Гърдева или Гърдевска.
Ти при кого ходиш?

fitmaniac
30th May 2006, 22:13
....

Excel
30th May 2006, 22:39
А някои хирурзи работят с ценоразпис , публикуван в сайта им

Chujdata
31st May 2006, 06:18
Ами те не се пазарят просто. Който ходи от тук нататък на прегледи да го има предвид.Обличате си най-евтините и мизерни дрешки, никакви бижута, поочукани обувки и сълзи в очите. Може и с промоция да минете, щом е такава работата :lol:

apoklistika
31st May 2006, 18:20
ха ха,чуждата,това ми хареса :lol: :lol: :lol: определено ще го пробвам като реша на операцията :lol: :lol:

sladkatony
1st June 2006, 13:06
...

sweet_dreams
6th June 2006, 21:20
Здравейте! Почти съм решила да си правя операция на носа при д-р Николай Георгиев... Прочетох, че телефонът му е 0888701842. На този номер ли мога да си запазя час за консултация или има някакъв телефон в клиниката? :)

sladkatony
7th June 2006, 08:21
...

samodiva
7th June 2006, 10:18
вече реших че при него ще си оправям бюста :)

sweet_dreams
7th June 2006, 11:35
sladkatony, мерси много :) вече си запазих час за 19-ти :)

dani_d
7th June 2006, 13:10
хей и аз съм от Бургас :) и си правих при него корекцията на носа, ако имаш някакви въпроси питай, даже ако искаш можеш да ми го видиш на живо :D няма да има проблем от моя страна, само кажи :)

samodiva
7th June 2006, 17:41
хей и аз съм от Бургас :) и си правих при него корекцията на носа, ако имаш някакви въпроси питай, даже ако искаш можеш да ми го видиш на живо :D няма да има проблем от моя страна, само кажи :)

Здравей dani_d,
Живо ме интересува ринопластика при Др. Н. Георгиев. Смятам есента да си правя бюста при него защото както съм писала по-горе ме окепазиха, а на всичкото от горе не е само бюста, а и носа но не толкова фрапиращо
Както и да е, аз и семейството ми лятото живеем в Бургас и ще се радвам да видя теб и резултата. Другата седмица, най-късно четвъртък пътувам. Ако искаш в лично съобщение ми остави някакви координати да се намерим в Бургас.

dani_d
7th June 2006, 18:32
Здравей, няма проблеми да се видим :) , писала съм ти на лични провери.

Julet
8th June 2006, 23:15
Моничета и аз съм от бургас .... :)

sweet_dreams
9th June 2006, 10:28
Супер, май ставаме голяма група :) Julet, насочила ли си се към някой определен хирург или нямаш още представа? И аз бях така допреди една-две седмици, сега вече имам някаква идея, ама да видим какво ще стане... И какво точно искаш да си правиш на носа? Аз нямам търпение да мине първата ми консултация :)

Julet
10th June 2006, 00:25
Ще ходя на консултации при двамата Георгиеви , Николай и Емил от "Нефертити", на тях се спрях.

Julet
10th June 2006, 00:34
А ти sweet_dreams ?
Хаиде заедно :)

sweet_dreams
10th June 2006, 00:55
Аз при Николай Георгиев на 19-ти. А ти решила ли си кога?

marilena
15th September 2006, 13:34
Аз при Николай Георгиев на 19-ти. А ти решила ли си кога?
Аз ще ходя при д-р Н Георгиев за липосукция и пластика на корем някой правил ли си е

marilena
15th September 2006, 13:38
След един месец ми насрочи операцията на корема моля ви за мнение. много се притеснявам как ще изглеждам. Ако някой се е правил прастика на корема да пише

blondi
15th September 2006, 19:02
На 04.09. заедно с гърдите си направих и липосукция на корема при Георгиев. Чувствам се добре, не ме е боляло въобще, но аз и не махнах много. ....тая пуста суета :wink: Сега ходя всеки ден при доцент Петрова (Георгиев ще ти даде координатите) за ултразвук и масажи за да ми се разсеят по-бързо синките. Имам по една малка дупчица от двете страни, която почти не се вижда. Засега бавно започва да ми се прибира корема, още ми е отлепена кожата. Ще мине известно време докато започнеш да изглеждаш както ти се иска. Но няма място за притеснение. Успех :D

Enerdji
16th September 2006, 06:33
Не е ли болезнено мястото за масажи?
След колко време отшумяват отоците и кожата лепва?

blondi
16th September 2006, 07:22
Търпимо е, а и масажите не са силни. Аз направих 6 процедури досега. Доц. каза че обикновенно се правят около 10, но трябва търпение да лепне кожата. Аз все още не виждам крайния ефект, но знам че това става след около 2 месеца от процедурата.

trini_ti
1st October 2006, 23:24
моята тема е "обмислям операция и се чудя при кои" погледнете я и даите савет защото тази свера ми е тотално непозната и........................

zefira
2nd October 2006, 11:14
и аз съм чувала за този доктор, но за съжаление се отказах от него. Запознах се с момиче във фитнеса на което и е поставил импланти и след това ги е намествал още 5 пъти. Честно казано като поразпиташ за нещо и много бързо можеш да се разколебаеш. Сега и вие с вашите импланти втора употреба. :cry: На право ми призлява.

danitta
6th October 2006, 14:43
здравейте,
аз също съм със силикон в гърдите,направени при Н.Георгиев.Лекаря е просто повече от професионалист,много съм доволна от отношението му преди,по време на и след операцията.Но в последствие разбрах че на всеки ввзима различни пари.На мен ми стуваше 3600 евро над мускулно,разрез под гърдите импланти евросиликон.Като гледам на повечето тук е взел 2700 евро.Просто когато отидох там не съм се и замисляла,че при подобна процедура може да има пазарлък.Просто на всички момичета с които се запознах след операцията им е взимал различно.Не ми е за парите нали уж със здравето си играем.......сега просто го приемам само като бизнес, а знае ли се дали очарователната му усмивка и предразполагащото му чувство за хумор не са част от този бизнес......за сега нямам оплаквания имам перфектен бюст,болката беше помалка от тази при кола маска :D
Просто на тези на които им предстои имайте го в предвид....спестете си около 1000 евро Др.Николай Георгиев: Цените са строго фиксирани и не се „образуват” по време на консултацията. Те коренсподират на вида на имплантите и са следните:
Eurosilicone – 2700 евро/3500 евро (възможност за смяна)

_________________

sladkatony
6th October 2006, 14:52
...

trini_ti
6th October 2006, 14:59
Аз съм силно възхитена от него като професионалист но вчера съм била на консултация при него и (като майка ми се изпусна че парите не ни бъркат и друг ще плаща) за операция на уши която разбрах че е 400лв. тои каза 550Е а отделно 2000 и нещо Е за импланти и 4000Е със 3 пъти смяна като се доплаща само операцията НО КАТО СТАВА ДУМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛИСТ ПАРИТЕ НАИСТИНА НЕ МЕ БЪРКАТ за жас не знам

bimbi
6th October 2006, 15:50
... НО КАТО СТАВА ДУМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛИСТ...някой не мислят така :roll:

trini_ti
6th October 2006, 16:06
Да и за това добавих че за вас не знам все пак всеки има право на мнение а и аз не мога нищо да твардя на 100% тъи като не съм лягала под ножа

trini_ti
6th October 2006, 19:11
Не съм казала че ще се оперирам точно при него но ако е такъв какъвто повечето тук казват................... то тогава не мога да се оплача че е с високи и често променливи цени, аз си казвам мнението и се намесих само да кажа че и аз съм забелязала разлики но не мога да кажа лошо за него.
ПП: аз съм малка и не разбирам :1242:

diastemma
6th October 2006, 19:28
Просто разпитай повече доктори, ще оформиш по-точно мнение.

zefira
6th October 2006, 20:10
аз лично си мисля, че това с професионализма си е чиста поза от негова страна.

diastemma
7th October 2006, 16:56
Аз мисля, че работи добре, и не си позволява да се захваща със случаи, които не са му по силите.
И не съм негов пациент:)

sladkatony
26th October 2006, 16:10
...

dani_d
26th October 2006, 16:44
Чак сега виждам, че си е сменил сайта и си е пуснал снимки на новата клиника. Какво означава това за цените на имплантите в скоби което е написано примерно: Eurosilicone (France-USA) – 2700? / 3500? (преференция за смяна два пъти за сметка на фирмата :roll:

blondi
26th October 2006, 17:17
Имплантите са ти безплатни, а труда се плаща.
Клиниката е супер готина. По случайност бях първата пациентка там. Хареса ми и съм много доволна.

zefira
26th October 2006, 18:01
само че добрия резултат специално на гьрди при Николай Георгиев никога на става от веднъж, за съжаление.

blondi
26th October 2006, 18:23
само че добрия резултат специално на гьрди при Николай Георгиев никога на става от веднъж, за съжаление.
От моята операция минаха 2 месеца и нямам оплаквания. Всичко е наред, надявам се и в бъдеще да е така. Така че не мога да се съглася с теб. :?

zefira
26th October 2006, 19:24
може би си изключение. и тук във форума имаше недоволни от него но и аз от мои познати знам, че нещо все не ги донаправя както трябва - или има нагъвания или капсула или нещо друго.

Beauty
26th October 2006, 19:30
:?

zefira
26th October 2006, 19:38
ако е манипулация, предполагам че има доста недоволни на които някъде пишише че правел корекциите безплатно и така му е щукнало да направи все едно са безпланти имплантите, защото със сигурност ще опреш до няколко операции в серия.

Beauty
26th October 2006, 19:40
:lol:

seadd
26th October 2006, 20:01
То май повечето хирурзи така правят...

apoklistika
26th October 2006, 22:21
Преди малко точно това гледах и много се учудих,че няма нито една снимка на пациент.Може би сайта още не е напълно готов,знам ли,ама все пак наистина,снимките "Преди" и "След" биха ми били много по-интересни,отколкото интериора :lol:

diastemma
26th October 2006, 22:23
Не знам, ама "цифрите" са замайващи. Не мога да повярвам.

Beauty
26th October 2006, 22:44
:lol: :lol: :lol:

apoklistika
26th October 2006, 22:47
Що бе мацки,на мен ми се струва нормално и приемливо,при положение,че при следващата операция не плащаш имплантите,а само самата операция.Като си направиш сметката,ще излезе толкова,колкото и при всеки друг. :)

Stil
26th October 2006, 22:50
може би си изключение. и тук във форума имаше недоволни от него но и аз от мои познати знам, че нещо все не ги донаправя както трябва - или има нагъвания или капсула или нещо друго.
АБСОЛЮТНО ВЯРНО :evil: :!:

zefira
27th October 2006, 06:12
сега го поразгледах сайта. Не мислите че така наречената операционна е малко смешна. Има много малко апаратура, а и това лежанка ли е или легло за масажи на което прави операциите?

junglegirl
27th October 2006, 07:49
Е,те са замайващи,щото да може да покрият и безплатните импланти... :lol: :lol: :lol:
Забавлявах се искрено на целия ви коментар последните страници:lol: :lol: Да ви кажа честно "Казанова" ми е стара любов и само заради цялото му очарование щях да го "посетя" пак. :lol: Може малко да "послъгва",но като оставим това,смятам че работи добре.В коридора се разхождаха доста негови гърди(естествено не съвсем голи :lol: ),но притежателките им определено бяха доволни. :wink:

sladkatony
27th October 2006, 08:39
...

blondi
27th October 2006, 09:05
Когато отидох да се оперирам на 04.09. ми направиха снимки преди операцията. Вчера ходих да си взема епикризата и той миказа, че другия месец когато отида на контролен (на 3-тия месец) ще минаправят и нови снимки. Вероятно иска да качи снимки само на пациенти оперирани в новата клиника и затова още не е напълно готов сайта. Така си мисля.
А както сме коментирали и в други теми от всички лекари има доволни и недоволни. :)

junglegirl
27th October 2006, 09:22
Според мен и снимките "преди" и "след" могат да бъдат свалени от всеки американски сайт и сложени,като "рекламни",така че,ако питате мен е все тая има ли изобщо такива... :roll: :wink:

Beauty
27th October 2006, 10:35
:?

Stil
27th October 2006, 10:51
Абсолютно съм съгласна с изказванията на Бюти :1203: ,НО СладкатаТони е един здравомислещ човек и според мен е преценила идеално ситуацията и е взела правилно решение .И аз се възхищавам от хора като нея.
УСПЕХ Тонка :girl_kiss2:

Това мнение не е за тая тема :lol: Много съм зле :lol: Трабва ми прочистване на "харда" явно :lol:

Beauty
27th October 2006, 11:12
8)

Stil
27th October 2006, 11:29
Има общо Бюти :wink: И ще ти кажа какво е то : Н.Георгиев може да не е най-съвестния хирург,но в никакъв случай не е касапин или някой ,който не си разбира от работата.Не го защитавам -напротив аз лично въобще не съм му фенка :evil: ,но от мойте наблюдения съм останала с впечатление ,че той е от хората на които могат,но не си дават много зор.Което за мен лично е отвратително.Затова ,когато на него му изнася може да направи идеални гърди ,нос или каквото и да било.Дано си ме разбрала какво имам впредвид :roll: ,защото много мразя да пиша хиляди редове.... :?

Beauty
27th October 2006, 11:37
:D

sladkatony
27th October 2006, 11:41
...

Beauty
27th October 2006, 11:44
:D

Stil
27th October 2006, 12:04
Абе, хора ,аз май съм чела много теми наведнъж и съм писала отговори където ми падне :roll: :roll: Няма значение.Моя е грешката.
Чела съм за втората операция на Тонката и съм писала тук май
Ебаси качамака съм заформила :lol: Извинете ме :wink:

elinor
27th October 2006, 12:18
Beauty моля те кажи ми какво е станало с теб при Николаи Георгиев защото аз мисля да се оперирам при него.На 20год.сьм и не искам да ме оризилят.Моля те пиши ми ако искаш на л.п.защото в момента сьм разпьната между няколко лекари и незнам какво да правя

sladkatony
27th October 2006, 12:20
...

elinor
27th October 2006, 12:21
А при кои?аз явно не сьм прочела много добре

Beauty
27th October 2006, 12:25
:?

junglegirl
27th October 2006, 12:28
Beauty,разкажи за устните си.Интересно ми е дали грешката е негова... :roll:

Beauty
27th October 2006, 12:35
:?

elinor
27th October 2006, 12:48
Оф Beauty какво да правя?Само добри отзиви сьм чувала за тоя а то сега се разубедих.на теб колко ти взе Ильо Стоянов за циците?

elinor
27th October 2006, 12:52
Аз си слагах Метрадекс преди 2 седмици в устните и сега нямам нищо а тоя дето ми го слага сега го е срам да ме погледне.

Beauty
27th October 2006, 12:55
:D

elinor
27th October 2006, 13:20
Жена му по принцип ми е приятелка.Тои е хирург но ходи на специализация вьв Франция за слагане на Ботокс и такива други фильри .Отидох при него и набарзо ме направи и пьрвите дни бях супер а после като ме види някои които знае 4е сьм си слагала и се сеща след 30мин и ми казва-абе нали си слага нещо в устните.Срам и позор ама добре 4е поне нищо не ми стана.Аз гледам гардите да ми излязат максимум 6000лв бе милички.не мога да заделя повече пари.на една позната и слагаха в Бургас над жлезата обаче а аз не искам така и и излезе 4000лв с МакГан 300кк

elinor
27th October 2006, 13:22
Не искам при Тепавичарова защото има дреажи и не ми се седи в тая мизерия в болницата .Иначе знам че работи перфектно.Искам под мускула защото не сьм раждала.Beauty много ли боли след операцията?мен от това ме е страх наи-много

Beauty
27th October 2006, 13:26
:?

elinor
27th October 2006, 13:42
оф незнам вече.вече взех да се разубеждавам за това подмускулно,ама като знам че другите ще увиснат и че трябва тепьрва да раждам.не стават ли с много голямо растояние между гьрдите бе ,тези които са под мускула ?

dani_d
27th October 2006, 13:42
Отдавна не бях влизала във форума. Много недоволни от Н. Георгиев, жалко за което, мислех го за доста добър хирург. Аз съм изкарала късмет значи с носа :lol: Като изчетох всичко, което сте писали, определено се отказвам да си правя гърди при него. А като си помисля, че ми предлагаше да ми сложи някаква киселина в устните :shock: Обаче ме домързя да ходя и се отказах :)

Beauty
27th October 2006, 13:54
:D

elinor
27th October 2006, 14:01
незнам Beauty.ще говоря с няколко хирурга.може да ида и до твоя .поне ти казваш че е много добьр а това наистина е много важно.ще реша какво да правя и ще ви пиша.ти с дренажи ли беше при Стоянов и колко време стоя в клиниката

elinor
27th October 2006, 14:03
1600евро са ти само имплантите а цялата операция колко ти излезна че не те разбрах нещо

Yansi
27th October 2006, 14:03
след омекването и отпускането на мускулите,разстоянието става такова,каквото е било и преди операцията ти-зависи от собствените ти анатомични особености.
Без да споря :) пак искам да кажа за тези които не знаят ,че това разстояние може да бъде корегирано по време на операцията, ако пациента иска разбира се :) аз съм живо доказателство за това :D

Beauty
27th October 2006, 14:12
:?:

Yansi
27th October 2006, 14:37
Видяла съм линка още когато го постна първия път :) Преди операцията бях по-зле и от жената на втората снимка :? а сега съм като тая на първата :D
относно анатомията-на мен ми казаха и ,че имам много особен гръден кош :? и естествено заради това са ми били раздалечени, какво са правили са за ми ги проближът не знам, но съм доволна ,че успяха :D

Beauty
27th October 2006, 14:38
:D

Yansi
27th October 2006, 14:49
Да, имплантите са ми над мускула. :)

Beauty
27th October 2006, 14:59
:(

Yansi
27th October 2006, 15:09
защото тези ,на които предстои операция мисля,че ще се интересуват от тази малка,но съществена подробност!
Абсолютно съм съгласна!
Въпреки това ще взема да разпитам от любопитство :) как стои този въпрос в чужбина защото имам нещо в предвид и ще споделя наученото от първа ръка с вас :D

emsy
5th December 2006, 21:50
Момичета кажете какво трябва да си нося - операцията ми е на 12 .12 а забравих да попитам какво трябва да нося освен сутиена...... и ми е неудобно да се обадя на Георгиев и да попитам :oops:

sladkatony
6th December 2006, 08:44
...

blondi
6th December 2006, 09:21
На мен ми каза така:

1. Ядене до 10.00
2. Пиене на вода до 11.00
3. Да нося изследвания
4. Сутиен
5. 14.00ч. да отида в клиниката.

Там е страхотно, ще получиш нужните грижи.
Успех и от мен!

Lady1357
6th December 2006, 11:34
Блонди ти какво си правила при Георгиев че нещо съм те пропуснала :oops: :oops: :oops: ?

emsy
6th December 2006, 14:01
Благодаря ви за отзивчивоста - много сте мили! Сега съм по - спокойна....че то не остана....стискайте палци :D

Beauty
6th December 2006, 15:36
:D

sladkatony
7th December 2006, 09:03
...

Stil
7th December 2006, 09:06
Тонка много си сладка в тая пижама :lol:
На моята операция бях с всичките си бижута/които никога не свалям/ и попитах сестрата дали да ги сваля и тя ми каза че няма нужда. :roll:

sladkatony
7th December 2006, 09:09
...

blondi
7th December 2006, 10:22
Блонди ти какво си правила при Георгиев че нещо съм те пропуснала :oops: :oops: :oops: ?
Направих си корекция на бюста (сложих си 450g на McGan) и липосукция на корема. Сега смятам да си махна петната от слънце, които имам пак при него. Нямам идея как ще се получи. Той каза, че няма да са 100 % махнати но ще направи всичко възможно.

junglegirl
7th December 2006, 10:28
Blondi,сигурно си писала някъде,но добър ли е резултата от липосукцията на корема?Ултазвукова ли беше? :roll: И боля ли те много?
Божеее,не мога да си представя освен гърдите и друго да те боли в допълнение...?!Как не се оплаквате :shock: :lol: ...не знам :wink:

Lady1357
7th December 2006, 10:33
Божеее,не мога да си представя освен гърдите и друго да те боли в допълнение...?!Как не се оплаквате :shock: :lol: ...не знам :wink:
Не е нужно да ревем по цял ден във форума.То иначе ще стане бабешки форум :girl_haha:

blondi
7th December 2006, 11:05
Всъщност въобще не знам каква е била липосукцията. Имам две малки точки от двете страни на корема. Освен, че при гърдите имах болка, но не силна, липосукцията въобще не ме болеше. Ходих на ултразук след това да ми се разсеят по-бързо синините и оттоците. Чувствах се супер. Но аз съм явно рядък случай относно болката, защото и двете деца си ги родих без упойки и се вдигнах веднага (буквално) на крака.
Иначе много съм доволна от резултата. Коремчето ми е супер. Георгиев каза че ми е изтеглил 1200л. Ходих на 10 процедури целутрон и от другата седмица пак ще ходя на още 10.

Lady1357
7th December 2006, 11:12
Ходих на 10 процедури целутрон и от другата седмица пак ще ходя на още 10.

Блонди къде ходи?ако искаш на ЛС..

junglegirl
7th December 2006, 11:18
Blondi,аз на снимките защо не видях синини и отоци? :roll: А те бяха скоро след операцията,нали?

blondi
7th December 2006, 11:27
Мисля, че снимките тогава бяха точно на 1 месец. А благодарение на ултразука след 10-15 дни нямах вече синини.

6994
13th February 2007, 12:01
Aз съм 163 , 49-50 кг и бях супер плоска. Сложи ми 350 надмускулно и си мислех, че ще са ми големи. Вярно е, че почти нямах кожа. Обаче сега си мисля, че можеше да взема 375мл. Нося сутиен 75C и честно казано са малки. Ако не съм с голямо деколте, не може да се каже че съм със силикон. Като ще се прават цици, поне да са по пищни. 400-450 мл. Не знам как да сложа снимка за да ви покажа как изглеждат.
За белезите: МОже Н. георгиев да е добър, ама белезите не са добри. На една приятелка й правиха цезарово сечение (тука в Швейцария) и са й вадили бебе от корема, а нейния белег е супер тънак и сигурно почти няма да се вижда след време. Не може да се сравнява с тия дебели черти при мене. Това е. За устата ми взе 600 евро и след 2 месеца си беше абсолютно същата. Ако кажех на някой, че съм дала толкова пари за уста, щеше да ми се изсмее. 600 евро!!! И тука в Швейцария е толкова. Искам и нов нос, но няма да си го правя в България, та някой да се тренира на мойто лице. Най-добрия за нос в Европа е др. Манг от www.bodenseeklinik.de

Mishelin
13th February 2007, 12:58
Миличка ти преди колко врем си правила опреацията на бюста? Той ли ти определи СС. 350 и не си доволна от размера! Иначе и аз съм на мнение че може и повече да сложаим... но пък след време като решим да подменим имплантите, нали се сещаш колко трябва да сложим 500сс а това вече е много за нашите размери/ аз също тежа колкото теб/ И защо реши да си направиш тук операцичта/БГ/ щом можеше в швеицария? Пък и цените щом са същите по- добре там. :2020:

6994
13th February 2007, 13:21
Аз казах, че искам средни и той каза 350 или 375. То повече сигурно нямаше и да може. И аз реших 350. Не знам защо. Цените тука за цици са около 8-9 хиляди до 15франка. В България е по-евтино за цици, но не и аз уста. Това исках да кажа. Иначе си ги правих през юни 2005. Сега имал нов уред за махане на белези ! :? Той първо ги прави, а после ще ги маха. Ама по-добре с цици отколко без. Иначе са хубави моите, според мен. Капковидни.

i_shikawa
13th February 2007, 15:49
Здравейте!Отдавна чета мненията ви във форума,но чак сега реших да се включа... Имам голямо желание да си уголемия устните и бях твърдо за д-р Н.Георгиев,но след последните коментари се разубедих...Ще ме посъветвате ли къде е най-удачно да направя тази корекция?много благодаря предварително. :girl_kiss2:

6994
13th February 2007, 15:57
не казвам че не ги прави добре,но си сложи нещо за 2 години или и аз не знам какво.Силикон? иначе трябва да си слагаш през 4 месеца и да даваш по 600Еуро.ама това за 2 години е по скъпо.Той Георгиев поне доста устни е направил

i_shikawa
13th February 2007, 16:02
А някой друг освен Геогриев да ми препоръчате??? Една позната и разказа,че сестра и си сложила силикон и той се стичал към страната на която е спала,а нейна близка си слозила хил.киселина и изчезнала след 2 месеца... Четох доста от вашите коментари,но нищо не говорите за колагена?! :(

diastemma
13th February 2007, 19:48
Имаш голям избор, с какво да си уголемиш устните - виж "Мини-енциклопедия на филърите" в най-горните теми.
Това колкото да не ти повлияя :)

i_shikawa
13th February 2007, 21:46
Дам,благодаря,прочетох всичко и се спрях или на колаген или на хиалуронова киселина,но къде ще ми препоръчате да ми направят тази корекция?

Mishelin
14th February 2007, 02:34
ОООО, това с стичането на силикона е ужасно, имам приятелка която прди 1 година, си е инжектирала силикон, и на сутринта се сабуди с деформирани устни / НЕ ги е правил Георгиев/ и мисля че наистина не е най добрия варянт. Но това е мое мнение! Сигурно има и по- вещи по- този въпрос нека помогнат :1223:

Mishelin
14th February 2007, 11:45
Какъв е този уред за премахване на белези :?: На мен не ми е казвал за него :( Пък и незнам да има такъв ( освн лазара, и пак не ги премахва напълно напълно) :2016:

6994
14th February 2007, 15:46
ами и аз не знам какъв :2016: Като бях май месец да ми слага уста,каза че ше купува някакъв нов уред,който бил много скъп, за махане на белези. Питай го,сигурно вече го е купил

anitadj
14th February 2007, 18:58
8)

Mishelin
14th February 2007, 19:10
Мии ако наистина ги премахва напълнооо много хубаво, аз бих си премахнала белезите от мамопластиката. Но ако е така значи и стриите би трябвало да премахва, а за тях го питах и той каза че все още няма метод които да ги заличи напълно и да не хвърлям пари на вятяра, но пак ще го попитам за белезите. :wink:

Меги
17th February 2007, 23:40
Здравейте , нова съм и чета все още.И аз искам да си сложа цицки и точно Н.Георгиев съм си избрала, но като чета тука отрицателни мнения и колко много пари взема , чак ми се иска да се откажа. Апознавам една жена , която той и ги правил , ,ми какво да ви кажа ПЕРФЕКТНИ СА, не съм я виждала гола но ходи без сутиен.

6994
18th February 2007, 01:24
еми те и на мене са ми казвали че са ми перфектни. А пък мъжете как гледат .... като си облеча нещо с по-голямо деколте.А жените умират от яд. Добрече си ги сложих тя цицики... :1259: не че съм недоволна.Само белезите не ми харесват

emisof
18th February 2007, 11:35
Белези винаги има и ще има. Който иска да няма белези, да си носи сутиен с подплънки :wink:

Mishelin
19th February 2007, 00:27
Миии, на мен белезите са ми много тънички и почти не ги забелязвам вече, а е минало само 1 месец от операцията,(след време щя избледняват все повече и повече) И немисля че трябва да се взираме много в тях. Така че наистина е по-добре с цици и белези, от колкото без белези, но и без цици. :wink: И все пак 6994 прочетих че твоите белези са по- дебели и може би не ти е приятно от този факт затова те притесняват! сори миличка :roll:

emisof
19th February 2007, 12:15
Я малко по-сериозно за белезите - нормалният белег изглежда горе-долу като малко по-изразена стрия. Хипертрофиралия белег е лъскав, червен, сърбящ, надигнат, но в рамките на разреза. Келоидът е белег, който излиза извън направения разрез и също е червен, лъскав, сърбящ и доста надигнат. Узряването на белега става между 2-12 месец след операцията и крайният му вид няма нищо общо с умението на хирурга. Освен в случаите, когато е крив. Ако организмът има склонност към подобна хипертрофия, се взимат навременни мерки. Аз съм имала един гигантски келоид, а белезите след първата ми операция бяха като дебели пастели. Днешните ми белези почти не си личат. Въпрос на информация е, а не на некадърността на хирурга :twisted:

dance
19th February 2007, 17:00
Здравейте момичета,
Вече и аз мога да се похваля, че имам определен ден и час за операция /в събота на 24 февруари/- ще си уголемявам бюста с 390 сс кръгли + липосукция при Николай Георгиев - много се вълнувам, толкова много искам новата придобивка :P

Mishelin
19th February 2007, 17:44
Ухааа, 390сс браво на теб! :D А какви импланти ще ти сложи ( за марката питам) ? Ще ти стискам палции всичко да мине благополучно! :girl_dance: ( Интересно, в събота не почива ли той ? :2016: )

dance
20th February 2007, 11:54
390 сс на PIP - големи ли ти се виждат - но нали казват, че никоя до сега не е казала, че са й големи :lol:

Nadia28
20th February 2007, 12:05
Здравейте момичета,
Вече и аз мога да се похваля, че имам определен ден и час за операция /в събота на 24 февруари/- ще си уголемявам бюста с 390 сс кръгли + липосукция при Николай Георгиев - много се вълнувам, толкова много искам новата придобивка :Pс теб сме в един ден и аз имам час на 24 02 ще припадна от вълнение

dance
20th February 2007, 12:06
А що се отнася до почивката - няма, когато има такива мераклийки :girl_dance:
Благодаря за подкрепата - всяка една е добре дошла :2015:

Наде много се радвам, че има и други с мен на същата дата - при Николай Георгиев ли си. Ако искаш пиши на лични - може да се видим в петък вечерта - ще излезем с приятели и ще си даваме подкрепа :1207:

Mishelin
20th February 2007, 12:16
Ами неса никак малко( мойте са 375сс pip) и изглеждат много добре като размер. Хммм... Аз като се оперирах, го попитах коий е следващия размер след 375, той каза 400сс за pip става въпрос :2011:

dance
20th February 2007, 12:21
А аз разбрах, че размерите на PIP от 350 сс следващите са 390сс - и аз естествено избрах по-големите - 350сс ми се виждат малко :D

Nadia28
20th February 2007, 12:21
Наде много се радвам, че има и други с мен на същата дата - при Николай Георгиев ли си. Ако искаш пиши на лични - може да се видим в петък вечерта - ще излезем с приятели и ще си даваме подкрепа :1207:здравей мила в петък няма да мога но в събота ще се запознаем да при него съм

dance
20th February 2007, 12:22
Мишел кога беше твоята операция?

Nadia28
20th February 2007, 12:23
аз ще съм последна в графика,но съм много щастлива
А аз разбрах, че размерите на PIP от 350 сс следващите са 390сс - и аз естествено избрах по-големите - 350сс ми се виждат малко :Dби ли ми казала височината си и колко кг.

Mishelin
20th February 2007, 12:24
НЕ припадайте момичета :1223: нее толкова страшно а и като видите резутата след товааа... :2005:

dance
20th February 2007, 12:26
Да се надяваме, че ще можем да се запознаем след операцията...
И аз съм щастлива, че най-после наближава деня за новите придобивки :D

Nadia28
20th February 2007, 12:26
НЕ припадайте момичета :1223: нее толкова страшно а и като видите резутата след товааа... :2005:ох много ме е страх но само от резултата

dance
20th February 2007, 12:28
би ли ми казала височината си и колко кг.
височина 165 - 55 кг.
А ти?
Твоите каква марка ще са и колко големи?

Mishelin
20th February 2007, 12:29
Моята операция беше преди 1 месец. 165 и 49-50 кг съм аз също исках по големи я размер но като чух 400сс ми се видя много :shock: затова се спряхме на 375сс

dance
20th February 2007, 12:32
НЕ припадайте момичета :1223: нее толкова страшно а и като видите резутата след товааа... :2005:
Няма ще се държим храбро /въпреки, че всеки знае, че има притеснение/- трай бабо за хубост - а и си струва именно заради резултата :2018:

dance
20th February 2007, 12:36
Моята операция беше преди 1 месец. 165 и 49-50 кг съм аз също исках по големи я размер но като чух 400сс ми се видя много :shock: затова се спряхме на 375сс
Ти си по-слабичка. Важното е резултата да ти харесва - аз се притеснявам да не мие големичък :? , но вероятно е въпрос на свикване.
Как се чувстваш вече след месец?

Mishelin
20th February 2007, 12:36
Ееее затова немога да ти кажа, при всеки е индивидуално резултата :!:

Mishelin
20th February 2007, 12:38
Много добре :P
НЕ се притеснявай спряла си се на много добур размер :wink:

Nadia28
20th February 2007, 13:08
А ти?
Твоите каква марка ще са и колко големи?аз съм 160см.50 кг. моите са евросилинон 450 сс подмускулно среден профил, кръгли

dance а на теб как ще ти ги постави и какъв профил са :roll:

dance
20th February 2007, 13:48
Подмускулно, среден профил.
Ама и твойте си ги бива по размер :1223:

sladkatony
20th February 2007, 13:50
...

Nadia28
20th February 2007, 13:59
да ти кажа аз си направих устата за надмусколно,но даже не ми позволи да се изкажа ,директно отхвърли

sladkatony
20th February 2007, 14:05
...

Nadia28
20th February 2007, 14:16
исках висок профил,но той каза че нямало да станат хубави и ,че правел само среден профил,но аз исках да имам обем в горната част,вие какво мислите
другото,което ме притеснява е ,че си взех спортния сутиен на Триумф,но ми се струва малко хлабав на ластика,трябва ли да ме стяга и преди операцията

6994
20th February 2007, 15:09
е какви са недостатъците при надмускулно? на мене преди 1,5 като ми ги сложи, каза че 350 капковидни подмускулно нямало да е добре и ми препоръча надмускулно. Какво е пак сега това? какво може да ми стане :?: :?:

sladkatony
20th February 2007, 15:15
...

emisof
20th February 2007, 15:18
Споко, нищо няма да ти стане, аз от 10 г. все надмускулно съм. Просто има малко по-голям процент риплинг, капсулна контрактура и т.н. , ама всичко това може и при подмускулното да се яви, така че късмет си е. Трябва да се признае обаче, че подмускулните изглеждат много по-естествени и някак плавни :) Ама зависи какво искаш :lol:
А, да, и над мускула увисвали по-бързо казват.

DeSIKOS
20th February 2007, 16:02
Аз пък си мисля,че надмускулните изглеждат по - красиви от подмускулните, по добре са изразени и естетически по-добре стоят! Но зависи от това какъв ефект целиш

dance
20th February 2007, 16:16
И аз съм на същото мнение - ама понеже съм раждала два пъти и ако си ги сложа надмускулно ще станат като две увиснали топки в чорап :lol:
другото,което ме притеснява е ,че си взех спортния сутиен на Триумф,но ми се струва малко хлабав на ластика,трябва ли да ме стяга и преди операцията
И аз си задавам подобни въпроси - дали ще е ми е добре, ами ако не е и т.н.
Аз си взех Триумф три екшън

bimbi
20th February 2007, 16:21
И аз съм на същото мнение - ама понеже съм раждала два пъти и ако си ги сложа надмускулно ще станат като две увиснали топки в чорап :lol:е като имаш два чорапа вместо цици, как ше ги изпънеш при подмускулно поставяне?

dance
20th February 2007, 16:24
Тони имам един въпрос - как беше възстановяването при надмускулно и подмускулно?
Питам те понеже си преживяла и двете.
Има ли голяма разлика във възстановителния период? :roll:

Mishelin
20th February 2007, 16:25
Nadia28 не се притеснявай че сутиена ти е по хлабав сега, след операцията ще го опънеш и ще ти стане тамън, иначе ако сега ти е точно - после ще те стяга и впива (за ластика говогя) което е много неприятно. Моя сутиен ми беше малко голям след операцията и го питах дали трябва да си купия по-стегнат, той каза че не е нужно много да ме стяга, и че така е добре :?

emisof
20th February 2007, 16:30
е като имаш два чорапа вместо цици, как ше ги изпънеш при подмускулно поставяне?
Е това и аз не го разбирам, как се обира птозата под мускула :roll: Ама наистина зависи кой какъв резултат иска - моите хич не са като топки в чорап

dance
20th February 2007, 16:30
е като имаш два чорапа вместо цици, как ше ги изпънеш при подмускулно поставяне?
Еееееееее не са толкова увиснали - ама е голяма вероятността да седят увиснали /все пак съм раждала/ при надмускулното.
И според доктора при мен е немислимо за надмускулно.

bimbi
20th February 2007, 16:32
И според доктора при мен е немислимо за надмускулно.ти при друг ходила ли си?

Mishelin
20th February 2007, 16:39
Момичет уверявам ви че се изпълват и опъват гърдите ( поне моите се изпънаха) особено когато размерът на имплантите е по-голям става добре.

dance
20th February 2007, 16:39
да

dance
20th February 2007, 16:41
Мишел твоите как са подмускулно или над?

Mishelin
20th February 2007, 16:42
подмускулно

Mishelin
20th February 2007, 16:51
В началото има малко не изпъната кожа под зърното около ореола - но след това си слизат малко на долу и се запълва много добре. така че не се притеснявай! В началото може да не ти харесват много, но ще види че селе 2 седмици ще се оправят и ще станат хубави :wink:

dance
20th February 2007, 16:54
Благодаря че ме предупреди предварително - за да не се притеснявам после когато видя.
Нямам търпение кога ще им се радвам, вече само за тях мисля... :girl_dance:

Mishelin
20th February 2007, 17:01
Ммм, мисли - мисли и след операцията пак много ще мислиш. Аз все още мисля само за тях, еуфорията не ще да ме напуска :1242:

Nadia28
20th February 2007, 17:57
Ммм, мисли - мисли и след операцията пак много ще мислиш. Аз все още мисля само за тях, еуфорията не ще да ме напуска :1242:дано и аз се чувствам така,много се радвам като чета как се радвате на новите си цицки,че има много недоволни и така съм се изплашила,но връщане назад няма :shock:

Nadia28
20th February 2007, 18:14
Аз пък си мисля,че надмускулните изглеждат по - красиви от подмускулните, по добре са изразени и естетически по-добре стоят! Но зависи от това какъв ефект целишто и аз така мисля,такъв ефект искам,но д-ра каза-НЕ,а аз почти нищо си нямам,няма да раждам повече и нямам никакво увисване :(

6994
20th February 2007, 20:47
ама чакайте, какво е това риплинг??? какви са ви били оплакванията?боли ли, какво ечуството?

а аз бях толкова плоска, че и за 350 едвам ми стигна кожата....
а и с капковидни не се спи по корем,ама аз спя вече по корем, ама на лакти
:?

sladkatony
20th February 2007, 20:55
...

Nadia28
20th February 2007, 20:58
риплинга се получава когато кожата е много тънка а сс са много и тогава обвивката на самата подплънка се нагъва това се получава по често при над мускулно поставяне,то затова вече се избягва от докторите

sladkatony добре че се включи искам да те питам дали си доволна от втората операция,не че не съм прочела целия форум,и мен ще ми ги прави твоя доктор,дали мога да видя някоя снимка,ако не съм нахална

Yansi
20th February 2007, 21:06
Ама какви са тия глупости ,че надмускулното поставяне се избягва от докторите?!Как може да се постави подмускулно имплант при гърди с увисване :? дали ще са под или над мускула би трябвало да е съобразено с особеностите на пациентката ,а не с модните "тенденции".
Относно риплинга -той често е в следствие на не добре оформен джоб :wink:

Nadia28
20th February 2007, 21:11
не искам да споря,защото не съм компетентна,просто моя доктор ми каза така,че вече се избягва ,кадето не се налага разбира се,на мен лично категорично ми отказа да са над мускула,въпреки че аз много исках

Excel
21st February 2007, 05:01
Надя , по описанията си , си точно за подмускулно . С тази цел докторът ти е предприел тази тактика на убеждение .

Nadia28
21st February 2007, 12:44
Надя , по описанията си , си точно за подмускулно . С тази цел докторът ти е предприел тази тактика на убеждение .надявам се и аз ,че за мен това е правилния метод,сега като се замислих,при мен ако са над мускула има голяма вероятност да се появи този риплинг,тъй като си нямам почти нищо,прав беше д-ра,сега се радвам за избора на поставяне,въпреки че няма да са такива дето исках

dance
22nd February 2007, 13:56
Момичета - утре заминавам за София и в събота ще ми е операцията - стискайте палци :2035:
Като се върна ще разправям :girl_dance:

sladkatony
22nd February 2007, 14:04
...

Lady1357
22nd February 2007, 14:08
Момичета - утре заминавам за София и в събота ще ми е операцията - стискайте палци :2035:

Естествено.Желая ти успех :2003:

dance
22nd February 2007, 14:12
При Николай Георгиев.

Благодаря момичета - наистина сте страхотни :2024:

emisof
22nd February 2007, 14:44
Успех и от мен! Всичко ще бъде наред, сигурна съм!

Nadia28
22nd February 2007, 15:49
Момичета - утре заминавам за София и в събота ще ми е операцията - стискайте палци :2035:
Като се върна ще разправям :girl_dance:е как няма да стискам-успех ти желая,но моля ви стискайте и за мен,че и аз съм в събота и умирам от притеснение и искам да благодаря че ви има много неща научих от вас,най-вече на сладката Тони :girl_in_love:

dance
26th February 2007, 14:17
Здравейте момичета,
Още вчера щях да пиша, но нямах нет. Току що ми го оправиха и сядам :2019: да се похваля вече с новите придобивки - страхотни са. :lol:
- и на Надето - бяхме заедно с нея. Обаждай се, а и скоро ще се видим- при махането на конците.
Наде очудвам се, че още не си се похвалила. Как си?В къщи харесаха ли ги?
А за мене си мога да кажа, че съм супер. Е, то не може без някакво неудобство - особенно при ставане и това че са ми като камък, ама и то ще мине.
Да си призная очаквах някакви много по-големи болки - и наистина съм много доволна, че нямах такива - вероятно това зависи и от доктора - а не е за пренебрегване екипа му, новата му апаратура, това че е без дренажи и т.н.
Блонди специални благодарности от мен, че намери време за да дойдеш да се видим :2020: Наистина в клиниката е супер и доктора, и екипа му, много са сладки. Когато идвам към София ще ти звънна.
Момичета много се радвам, наистина е хубаво да имаш гърди :1211:

laska
26th February 2007, 15:08
ЧЕСТИТО със зраве да си ги носиш

lethe
26th February 2007, 15:23
Честито! много се радвам за теб. сигурно усещането за хубави цици е неописуемо :D

Nadia28
26th February 2007, 15:50
dance, здравей миличка,радвам се че се сещаш и за мен,да ви кажа за д-ра,екипа му,милата му съпруга,страхотната клиника и супер апаратура,просто нямам думи с които да изкажа колко съм му благодарна,за момент не се почувствах като в болница а по скоро в хотел и най важното след операцията почти нямах болки,спах си цяла нощ и въобще не ми е било лошо,искам да изкажа едно огромно благодаря на моя доктор-прекрасен е,а за мен аз съм добре само дето д-ра каза да не слагам сутиена,че са ми много високо имплантите и много ми тежат,и това спане по гръб :girl_cry: и аз си харесвам новите цицонки,нищо че половината са ми на врата,но вече ми малеят искам по големиииииииииии :girl_cry2:дано до сряда ми намери надгръдна лента,та поне да спаднат по надолу,че сега ако ме видите ще помислите че вдигам щанги и от тях имам прекалено развит гръден мускул :1228:

Mishelin
26th February 2007, 16:06
Eeee dance, ЧЕСТИТО МИЛИЧКА :1203: много се радвам за теб, че всичко мина добре и си доволна! Съжелявам че не успях да те видя.... на личния ти одговорих защо. Хайде бързо и безпорблемно въстановяване ти желая ! На Надето също! Много се радвам за вас. :1259: А обеща да ми пишеш..... непослушна си dance. 2001 Хайде после на ЛС ако искаш да рсзкзжеш малко на Мишелка :wink:

sladkatony
26th February 2007, 16:12
...

Mishelin
26th February 2007, 16:16
:D

Nadia28
26th February 2007, 16:21
sladkatony, както винаги първа ми даваш съвет,моите хиляди благодарности за което :2024:

Nadia28
26th February 2007, 16:26
Е Наде, не е само твой а и МОЙ :1224: АЙДЕ ОЩЕ ВЕДНЪШ ЧЕСТИТО! И аз мисля същото за клиниката и екипа много са добри!!! А от д-ра имам какво още да желая... :wink:няма проблем,веднага си го поделяме :1211: какво още желаеш ако не е тайна разбирасе,с крайния резултат ли е свързано или имаш някакви задни мисли към сладура :1207:

Mishelin
26th February 2007, 16:31
:D

Меги
28th February 2007, 16:25
Здравейте. Аз много не пиша , но пък много чета.Изчела сам всичко в този форум.Най много тука чета, защото съм си избрала Н. Георгиев да ми сложи цицки.И сега събирам информация.Най вероятно за лятото ще оставя и се надявам до тогава 100% да му вярвам.Нека някоя от вас , която е била при него да ми пише дори и на личната поща.Благодаря ви.

Mishelin
28th February 2007, 18:16
Меги, тук почти всички сме оперирани от него! И всеки е изказъл своето мнениие, има доста информация и много компетентни мнения на момичетата!!!! И почти всичко си пише. Теб какво те интересува точно? А и мисля че д-ра ще ти даде наи точна информациия за размера, импланти, начин на поставяне и тн. мног зависи и от тялото ти. Ти ходи ли на консултациия при някой д-р ? И ако ДА, какво ти каза той !? :girl_kiss2:

dance
28th February 2007, 21:48
Благодаря момичета,
наистина са си хубави цицките :2005: , само дето са ми още като камък - ама и така са си хубави. :D

Меги мисля, че добре си се насочила - вече сме писали тук, казвам ние, защото не съм единствена. Аз съм скоро оперирана при него и е естествено щом съм отишла при него да мисля, че като специалист е най-добър и екипа му е готин. За мен беше много важно, че работи и без дренажи, за които съм чувала, че не е приятно - което значи, че ти не губиш кръв, от там и по-бързо се възстановяваш, т.е. няма големи болки, превъзмогват се с аулин - ето и Надето е писала, че е спала цяла нощ, и пре мен беше така - е будех се от време на време заради това, че съм само по гръб и не мога да се обръщам, но пак заспивах--- еееееее не може без неудобства след операцията, няма как да не ти тежат като камани, ама си струва за крайния резултат :girl_dance: