PDA

View Full Version : Възможно ли е да се закупи САМО 1 имплант ?


Glesanka
21st July 2010, 16:16
Има ли някой тук представа, дали е възможно да се закупи САМО 1 имплант :roll: :roll: ? Или е задължително да са чифт? Има вероятност да ми се наложи да коригирам само дясната гърда, и се чудя, дали няма да се наложи използването на нов имплант – в случай, че при изваждането на досегашния нещо по него се повреди :2022: .


При последната ми операция, видях, че имплантите всъщност са в отделни кутии и всеки си е с индивидуален номер, т.е. всеки си е отделен продукт. Тъй като за първите ми импланти нямах паспорт, си мислех, че вървят в комплект двата и че и двата имат един и същ номер, и не се бях замисляла, че има случаи, когато се налага да са с различна кубатура, за изравняване на асиметрия, така че е логично да се предлагат поотделно. Но питането ми е – може ли според вас да се закупи САМО един, в случай на нужда? И цената наполовина ли ще е или ще трябва да платя като за чифт? Има ли момичета, които са реоперирали само едната си гърда? Ако има – моля да споделят, дали е голяма асиметрията непосредствено след такава корекция – докато спаднат отоците и се намести новия имплант, очевадно ли се различават двете гърди :oops: ?

:2015:

demili 1
21st July 2010, 20:13
да, може

diana1977
22nd July 2010, 21:33
разбира се че може

te_dda
23rd July 2010, 16:02
тк се предполага,че имплантът ще се замени с абсолютно същия ( или поне аз така подразбирам от написаното ), би могло да има някаква оточност отначало, т.е разлика, но тя би тярбвало да е доста по-малка и по-краткотрайна от тази при първоначална имплантация...

Мариса
29th July 2010, 06:37
няма невъзможни неща :wink:

Оnly
29th July 2010, 17:53
По точно зависи от желанието на лекаря - има и комплект , има и единични бройки и различен процент далавера . Може да ти мине с номера , че няма какво да прави другия имплант . / Малко по реален случай говоря / .

diana1977
29th July 2010, 20:40
всеки имплант си има единична цена и може да се закупи поотделно,това ви го гарантирам.Глезанка ти с какви импланти си сега?защото в сайта на Н.Г. пише точно за нещо такова

Glesanka
31st July 2010, 22:40
Сегашните ми са Алерган, модел 410. Онзи ден бях при д-р Ефремов и той ми каза, че няма да има нужда да се сменя импланта, защото този си е съвсем добре, но все пак е хубаво да знам, че в случай на нужда може да се купи и само една бройка. Благодаря на всички за отговорите :girl_in_love: !