PDA

View Full Version : Кои са старите ветеранки тук?


ЛИСКУ
15th September 2010, 15:23
Здравейте пак! :D

Има ли тук ветеранки със силикон поне на 10 години? Или поне 5-6?
Моля ви да споделите как чувствате имплантите си след толкова време, усещате ли някакви проблеми и кога според вас ще се наложи подмяна? Винаги ли се налага подмяна всъщност и колко "гаранция за живот " дават лекарите на едни импланти?
И подмяната пак ли струва колкото първта операция?

Divinemouse
15th September 2010, 15:47
Аз съм виждала подмускулни импланти на 13 години :lol: които като цяло изглеждаха добре ,но от естетична гледна точка :shock: не ми харсаха..кожата от долу увисва и докторите затова препоръчват смяна на импланта.Гаранцията е доживотна ,друг е въпроса че с едни импланти и една операция не се застраховаш от грешки на докторите..

ЛИСКУ
17th September 2010, 22:08
Е, хайде де, друг няма ли да се включи по въпроса? :roll:

Piny
18th September 2010, 15:08
айде, дайте да видим снимки на имплантати на 2-3-4-5 години, моля виииииииии :girl_cry2:

Iliana81
18th September 2010, 15:21
Моите ще направят 4 год. през ноември :) Ще трябва да се снимам, досега не съм правила снимки освен през блузки но не е същото... Иначе проблеми нямам засега (да чукна на дърво). Едни леки болки ми се обадиха преди време но затихнаха. Не мисля за смяна скоро, може би чак след като мина поне една бременност.
Мисля по-нататък да ги сменям с по-големи, но засега не се налага тъй като кожата ми не е отпусната.

Piny
18th September 2010, 15:26
хайде чакам снимчоци тогава

Sharkinson
18th September 2010, 17:08
Аз съм ветеранка - моите са на 5+ години...гледам обаче, че не само мненията ми са поизчезнали, ами даже и какво съм писала в Информация за операциите и снимки липсва...never mind ...включвам се пак във форума само за да отговоря за ветеранството:

Моите са 255 сс МакГан, анатомични, грапави, с кохезивен гел, подмускулно, оперира ме д-р Тепавичарова.

Коментар: Колкото повече време минава, толкова повече си ги харесвам - а и те доомекнаха след първата година, та станаха още по-истински :oops: . Ако не кажа, че съм с импланти, никой не се усеща. Визуално са като на Аксиния преди втората операция (в Плейбой 2007), с тази разлика, че никакви ръбове изобщо не се виждат и усещат; единственото, което ги издава на голо е прекалено правилната форма - естествените са по-виснали и никога не са толкова симетрични. Не съм имала никакви усложнения през изминалите 5 години.

Снимки не поствам по лични съображения, Мауз ми е виждала снимки, та можеш да я питате нея за коментар какво е видяла. Преди много години си правихме форумни срещи - от този форум, та Онли, ДжангълГърл и Милена също са ги виждали на живо.

Iliana81
19th September 2010, 02:30
хайде чакам снимчоци тогава

Ще направя нещо по въпроса утре, и ще ти изпратя линкове на ЛС :wink:

Iliana81
19th September 2010, 02:31
Аз съм ветеранка - моите са на 5+ години...гледам обаче, че не само мненията ми са поизчезнали, ами даже и какво съм писала в Информация за операциите и снимки липсва...never mind ...включвам се пак във форума само за да отговоря за ветеранството:

Моите са 255 сс МакГан, анатомични, грапави, с кохезивен гел, подмускулно, оперира ме д-р Тепавичарова.

Коментар: Колкото повече време минава, толкова повече си ги харесвам - а и те доомекнаха след първата година, та станаха още по-истински :oops: . Ако не кажа, че съм с импланти, никой не се усеща. Визуално са като на Аксиния преди втората операция (в Плейбой 2007), с тази разлика, че никакви ръбове изобщо не се виждат и усещат; единственото, което ги издава на голо е прекалено правилната форма - естествените са по-виснали и никога не са толкова симетрични. Не съм имала никакви усложнения през изминалите 5 години.

Снимки не поствам по лични съображения, Мауз ми е виждала снимки, та можеш да я питате нея за коментар какво е видяла. Преди много години си правихме форумни срещи - от този форум, та Онли, ДжангълГърл и Милена също са ги виждали на живо.

Супер! Да си ги носиш със здраве още дълго време! :)

А до колкото знам Лили Иванова и Йорданка Христова имат импланти на около 15 год. но не знам дали са си ги сменяли.

gwendoline
19th September 2010, 09:41
А до колкото знам Лили Иванова и Йорданка Христова имат импланти на около 15 год. но не знам дали са си ги сменяли.

Всъщност....от повече време...пък са живи още :1242:

ЛИСКУ
19th September 2010, 20:45
Айде бе...аз знаех, че Лили Иванова си е намалявала гърдите, а не обратното. :lol: И тя ли е с импланти? :roll:

Sharkinson
21st September 2010, 12:56
Аз съм виждала подмускулни импланти на 13 години :lol: които като цяло изглеждаха добре ,но от естетична гледна точка :shock: не ми харсаха..кожата от долу увисва и докторите затова препоръчват смяна на импланта.Гаранцията е доживотна ,друг е въпроса че с едни импланти и една операция не се застраховаш от грешки на докторите..

Thomi, а тези импланти, за които говориш по-горе, с пълно подмускулно ли бяха? Или с частично?

жоро66
21st September 2010, 13:23
Кои са старите ветеранки тук?


А до колкото знам Лили Иванова и Йорданка Христова имат импланти на около 15 год.

Ехеее, и те ли са от нашия форум! С какви никове се подвизават. Така бих искал да си пиша с Данчето :lol:

Divinemouse
21st September 2010, 13:28
Аз съм виждала подмускулни импланти на 13 години :lol: които като цяло изглеждаха добре ,но от естетична гледна точка :shock: не ми харсаха..кожата от долу увисва и докторите затова препоръчват смяна на импланта.Гаранцията е доживотна ,друг е въпроса че с едни импланти и една операция не се застраховаш от грешки на докторите..

Thomi, а тези импланти, за които говориш по-горе, с пълно подмускулно ли бяха? Или с частично?

Да ти кажа честно ,тогава нищо не ми е говорило частино и нечастично :lol: Знам само че бяха подмускулни и че са едни от първите гърди на Тепавичарова.

Iliana81
21st September 2010, 19:50
Кои са старите ветеранки тук?


А до колкото знам Лили Иванова и Йорданка Христова имат импланти на около 15 год.

Ехеее, и те ли са от нашия форум! С какви никове се подвизават. Така бих искал да си пиша с Данчето :lol:

Хехе а с баба Лили не искаш ли? :lol: