PDA

View Full Version : Общи приказки на оперираните 2


Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

liophy
16th September 2010, 10:18
Общи приказки на оперираните (http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=8672)

Piny
19th September 2010, 18:29
е..си какво чудо видях днес при моята приятелка- това пластичната хирургия не е шега работа. Значи тя е много слаба (174 см - 49 кг) с почти никакъв бюст. Перфектната кандидатка за уголемяване. Ходи на три консултации и тримата доктори бяха единодушни- 320 сс подмускулно, лесен случай, много добро изходно положение. 3 дни след операцията тя ми казва че си напипва единия имплант. Аз я успокоих че това е нормално (на мен толкова ми разбира главата от импланти), тя обаче не се успокоява и казва - а защо усещам само от едната страна? Ходи при лекаря, който я оперира и той и казал, че е нормално и причината е че била много слаба и ако качала 10 кг нямало да бъде така !!! Тя обаче отива при домашния лекар и си взема направление за видеозон, от който става ясно, че въпросният имплант е над мускула и освен това се е нагънал.

Sharkinson
19th September 2010, 18:42
:2045: Тази ти приятелка в БГ ли е? И кой я е оперирал? Направо не мога да повярвам, че на някой ще му вземат пари за подмускулно, а ще му ги сложат над мускула без да знае...

Piny
19th September 2010, 18:51
единият е под мускула, а другият - над мускула!!!! И това се вижда от снимките от видеозона. Този който е под мускула е добре, но този който е отгоре се усеща, освен това той и се е нагънал. Как може да се получи това нещо?
И въобще що за изрод е този хирург, който и казва да ходи на напълнее с 10кг - без да и назначи преглед на видеозон и да види от какво се оплаква момичето!
Приятелката ми е румънка - оперира се тук в Австрия- гаранция няма никъде!

te_dda
19th September 2010, 23:45
Колкото са повече некадърниците, толкова са повече и чудесата :mrgreen: :2014:

gwendoline
20th September 2010, 08:01
Имам аналогичен случай с приятелка, на която при ревизия на гърдите вторият хирург взима решение по време на операцията единият имплант да извади над мускула. Това - преди половин година - в БГ. Резултатът е както можете да предположите - две абсолютно различни като визия гърди.

Piny
20th September 2010, 08:42
аз се разрових в гугъл за аналогични случаи и прочетох за един такъв, при който лекарят прави разрез под мускула, но явно не разрязва всички мускулни влакна. При което като опитва да вкара импланта в този джоб, той просто се прегъва и излиза навън. Тоест не е умишлено -единият под - другият над мускула.
Да приемем, че е грешка, мен ме издразни това че той изобщо отхвърля варианта нещо да не е наред. Момичето само тръгва да си организира видеозон. Това нормално ли е? :evil:

Piny
22nd September 2010, 16:06
ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб

Piny
22nd September 2010, 16:07
ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб

Divinemouse
22nd September 2010, 19:02
ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб

Пини ,не винаги е така :lol: моя позната също се оперира и реоперира и си плати всичко като стой та гледай...

Piny
22nd September 2010, 19:15
е то се изисква и известна смелост да си организираш видоезон, да контактираш адвокат. Не на всички им се занимава с това. За някои е по-лесно да си платят и да им се маха от главата. Но има хора, които си търсят правата

emiko
20th October 2010, 08:24
Dalia1116, хубави са ти гърдите :bravo: със здраве да си ги ползваш :) а и цената е съвсем прилична :wink:

Galina-kaka G
20th October 2010, 08:35
Повече от прилична даже. :lol: Честито нови гърди и от мен! Хубаво е, че сте се спрели на анатомични. Ще станат като естесвени.

petiarad
20th October 2010, 09:05
Браво и от мен!!! Имай на предвид, че със всеки изминал ден ще се отпускат и ще стават все по-хубави.ЧЕСТИТО!!!

Dalia1116
20th October 2010, 11:45
Много ви благодаря момичта, аз също си ги харесвам. Най - хубавото е, че не очаквах да изглеждат много добре в началото и изненадата беше приятна, също и това, че не ме боля почти :). Само исках да попитам, защото моя доктор ми каза, че нямало смисъл да мажа белезите, вие как мислите, на мен лично ми е малко странна тази работа...

mdacota
20th October 2010, 19:08
Далия, честито и от мен. Много хубави гърди! Със здраве да си ги ползваш, пък и не само ти :wink:

Колкото до мазането - не го слушай твоя доктор, винаги има смисъл от мазане на белезите.

Dalia1116
21st October 2010, 13:52
Благодаря ти :). И аз така си мисля, сега започвам да търся инфо за мазила из форума :D

mdacota
21st October 2010, 14:42
Благодаря ти :). И аз така си мисля, сега започвам да търся инфо за мазила из форума :D

Аз ползвах Зерадерм. Скъпичко, но много ефикасно мазило.

emiko
21st October 2010, 14:45
Аз се мажа с това (http://www.sodermix.com/?country=bg&lang=blg&section=3-2), а дали е добро, ще споделя след някой и друг месец.

emiko
25th January 2011, 09:04
Не съм възхитена от содермикс и сега съм в чуденка с какво да мажа :2045:

gwendoline
25th January 2011, 09:19
Аз се мажа с това (http://www.sodermix.com/?country=bg&lang=blg&section=3-2), а дали е добро, ще споделя след някой и друг месец.
Само със Содермикс не е достатъчно, Емка. Той върви като комбинация с някой от кремчетата на Зерадерм или Дерматикс, но само той далеч не е достатъчен за заличаване; слабичко му е действието.

emiko
25th January 2011, 09:33
Какво имаш предвид, Гуен?
Да ги използвам едновременно, по някаква схема или направо да го захвърля и да мина на някой от другите два :roll:
Преди време някой беше писал за крем Здраве, колко сериозно беше това?!
Ще бъда благодарня за всяко включване :)

gwendoline
25th January 2011, 09:40
Имам предвид следното: първо намазваш тънък слой Содермикс, след като изсъхне (десетина минути или със сешоар скъсяваш времето :wink: ) поставяш на тънък слой Зерадерм или Дерматикс. Трябва да се внимава обаче, че кремчетата на силиконова основа ако не са добре изсъхнали оставят трайни белези върху дрехите, като от мазно, и няма пране.
За крем Здраве съм много "ЗА", но не и в случаи след хирургическа интервенция - тъй като кремът е с доста голяма плътност и създава убийствено подходяща среда за микроби и респективно - за инфектиране на пресен белег/рана....
Каквото и да избереш - на всеки действа различно...така че... :roll: :cool:

i_ani
25th January 2011, 09:47
Еми , аз се мазах 2 седмици с "Dermatix ultra" и нямам и следа от разрезите :naked: :D

emiko
25th January 2011, 10:43
първо намазваш...

Аха, значи си имало схема :) :2015:


Ани, ултра не значи ли UV защита, в смисъл да е предназначен за лицето или аз бъркам :roll:

i_ani
25th January 2011, 10:57
Ани, ултра не значи ли UV защита, в смисъл да е предназначен за лицето или аз бъркам :roll:
Не е за лице, мацка ...Тук можеш да прочетеш състава и показанията му :arrow: http://apteka.framar.bg/30006215/%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D 1%81-%D1%83%D0%BB%D1%82%D1%80%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-15-%D0%B3%D1%80-solco

emiko
25th January 2011, 12:11
Мерси, Ани :) значи грешката е моя.



Сега се разрових из разни форуми и попаднах на Витасин.
Някой нещо да сподели :roll:
Това, ако и половината от написаното за него е вярно, ще се окаже всесилна панацея :shock:

Ну заяц погоди
25th January 2011, 17:49
Еми ,майлове , :lol: зарежи го тоя Витасин , освен ,че смърди на повръшня :lol: и може да те умори от смрад друго не вярвам да ти стори :cool: С две ръце за Dermatix ultra съм и ази :wink: :arrow: :wink:

Мариса
25th January 2011, 20:04
[quote="Ну заяц погоди"С две ръце за Dermatix ultra съм и ази :wink: :arrow: :wink:[/quote]

:2003:

mimika
16th February 2011, 12:43
http://www.blitz.bg/news/article/99894 :roll:

Nike_13
16th February 2011, 13:52
http://www.blitz.bg/news/article/99894 :roll:

преди да направят това хирурзите, е трябвало да се подложи на друг вид лечение ! - тя си е с диагноза

MadGirl
16th February 2011, 16:05
Здравейте, момичета!

Аз съм скоро оперирана (днес ми е 12-ти ден) - с надмускулно поставени импланти, Natrelle Inspira, 345g...

Та ми се ще да задам няколко въпроса на мацките с надмускулни:

Колко време след операцията имахте отоци...?
Колко време отне на имплантите да се смъкнат надолу (хирургът ми каза, че трябва малко да се смъкнат..) и да се наместят в някакво крайно положение...?
Възможно ли е вече да имам риплинг, или е нещо друго - имам характерните нагъвания по вътрешните страни и на двете гърди. Има ли начин това да се оправи, с масажи например...?

diadora
17th February 2011, 01:05
Здравейте, момичета!

Аз съм скоро оперирана (днес ми е 12-ти ден) - с надмускулно поставени импланти, Natrelle Inspira, 345g...

Та ми се ще да задам няколко въпроса на мацките с надмускулни:

Колко време след операцията имахте отоци...?
Колко време отне на имплантите да се смъкнат надолу (хирургът ми каза, че трябва малко да се смъкнат..) и да се наместят в някакво крайно положение...?
Възможно ли е вече да имам риплинг, или е нещо друго - имам характерните нагъвания по вътрешните страни и на двете гърди. Има ли начин това да се оправи, с масажи например...?
Вероятно не си написала правилно - наистина ли си с НАДмускулни ?
Останаха ли лекари , които ги слагат така ?
При кои лекар си ?

liva
17th February 2011, 09:20
Момичета,рових се и не намерих освен една снимка на гърди правени от Желев в Пловдив,както знаете дилемата ми нарастна,уж бях се спряла на двама ,но като Ви чета и се разколебавам вече,кой да си избера.
Поне ми стана ясно,че най добре да питам вас,да видя вашите резултати,а не да гледам по сайтовете на лекарите,затова МОЛЯ ВИ помагайте :oops:

MadGirl
17th February 2011, 10:09
diadora, с надмускулни съм, да... Слагат ги както си ги поискаш, аз така си ги поисках... :D

Сега ме е налегнала някаква постоперативна депресия и само се чудя няма ли да се обърка нещо, ще се променят ли повече, не са ли ми големи...
Иска ми се да поспаднат още малко... :roll:
Луда работа...

Колко време след операцията се дооформят/слягат при надмускулно...?

Можете ли да кажете нещо по въпроса с оправяне на риплинг...? Липофилинг дали оправя нещата...?

patrisha
17th February 2011, 13:06
Момичета,рових се и не намерих освен една снимка на гърди правени от Желев в Пловдив,както знаете дилемата ми нарастна,уж бях се спряла на двама ,но като Ви чета и се разколебавам вече,кой да си избера.
Поне ми стана ясно,че най добре да питам вас,да видя вашите резултати,а не да гледам по сайтовете на лекарите,затова МОЛЯ ВИ помагайте :oops:
Поне една снимка имаше със сигурност, момичето беше с ник "щастливка". Търси в темата за снимки. Иначе имаше добри отзиви за тоя доктор, ама според мен това още нищо не значи... Сещам се за няколко поне, за които има много добри отзиви, а съм виждала и абсолютно нескопосни техни творения, включвам и себе си в това число. Така че всичко е лотария. Дано си късметлийка!

liva
17th February 2011, 16:32
Благодаря ти,да и аз прочетох за щасливка,че е била при него,но вече не и се отварят снимките,аз затова и си позволих да питам :)

patrisha
17th February 2011, 16:59
Лично на мен много ми харесаха гърдите на "щастливка", аз гледах снимките веднага след като ги беше качила. Даже мога да кажа, че резултата беше перфектен. Не знам за други обаче. Пробвай с гугъл дали ще намериш някакви мнения за него. Но така или иначе трябва да отидеш на няколко консултации, за да можеш после да избереш. От форума ще събереш информация за какво трябва да питаш на консултациите.

liva
17th February 2011, 18:31
благодаря ти много ,там е работата ,че в нета няма нищо почти за нега,ама наистина нищо,но тук получих много ценнни съвети и неща за които не бих се сетила,МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ

блонди
17th February 2011, 21:44
Момичета,рових се и не намерих освен една снимка на гърди правени от Желев в Пловдив,както знаете дилемата ми нарастна,уж бях се спряла на двама ,но като Ви чета и се разколебавам вече,кой да си избера.
Поне ми стана ясно,че най добре да питам вас,да видя вашите резултати,а не да гледам по сайтовете на лекарите,затова МОЛЯ ВИ помагайте :oops:
Поне една снимка имаше със сигурност, момичето беше с ник "щастливка". Търси в темата за снимки. Иначе имаше добри отзиви за тоя доктор, ама според мен това още нищо не значи... Сещам се за няколко поне, за които има много добри отзиви, а съм виждала и абсолютно нескопосни техни творения, включвам и себе си в това число. Така че всичко е лотария. Дано си късметлийка!

Ива, за съжаление колкото и информация да намираш тук и колкото и да си правиш сметка и преценка за професионализма на даден доктор,никога не знаеш върху теб какво ще сътвори :D Лотария.............

Мариса
18th February 2011, 06:26
Ива, за съжаление колкото и информация да намираш тук и колкото и да си правиш сметка и преценка за професионализма на даден доктор,никога не знаеш върху теб какво ще сътвори :D Лотария.............

И аз й го бях написала това.

liva
18th February 2011, 09:21
това с лотарията много ме стряска ама много.... :cry: :cry:

guma
18th February 2011, 10:33
това с лотарията много ме стряска ама много.... :cry: :cry:
Затова може би трябва да се гледа кой оправя евентуалните грешки за своя сметка и кой се измъква по всевъзможни начини, като най-практикуваният е отричането на какъвто и да било проблем - "ооо, гърдите ти са страхотни, къде ги виждаш тея неравности, асиметрия, нагъвания, това е само в твоите очи"

patrisha
18th February 2011, 10:59
това с лотарията много ме стряска ама много.... :cry: :cry:
Затова може би трябва да се гледа кой оправя евентуалните грешки за своя сметка и кой се измъква по всевъзможни начини, като най-практикуваният е отричането на какъвто и да било проблем - "ооо, гърдите ти са страхотни, къде ги виждаш тея неравности, асиметрия, нагъвания, това е само в твоите очи"
:2043: Много правилно! Подкрепям напълно!

liva
18th February 2011, 13:53
Ще сложа и тук поста си защото ми трябва възможно най бързо отговор,дано не ми се обидите,но и аз незнам къде точно да попитам


Момичета,както знаете се чудих между Желев /Пловдив/ И Стоянов,видях каква е цената на втория някой може ли да ме ориентира за цената на Желев,знам,че цената не е определяща,но ако не е по силите ми ще поизчакам още някой друг месец ако се наложи,но неискам да отида на консултация и да очаквам че вече наближава моя ден и да ме стопира с някаква сума,затова и искам да съм подготвена,да знам кога въобще да тръгна да се консултирам.
Надявам се да ме разберете и да не ме критикувате

emiko
18th February 2011, 14:09
В тази тема 2007г. е обсъждана цената при него - сега би трябвало да е с около 300-500 евро повече.

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=7301

liva
18th February 2011, 14:13
благодаря ти много дано си права.... :3000:

блонди
18th February 2011, 18:48
Ива,защо просто не отизеш на консултация при избрантие от теб доктори,да се запознаеш с офертите им и да прецениш при кой.По-добре да знаеш от първа ръка цените,пък и явно ще ти направят отстъпка имайки предвид ,на колко неща си се спряла да правиш.........,ще получиш и представа за самите тях.Така ще може да си избреш и окончателлно при кой от двамата да се оперираш,пък и вече като знаеш крайната цена ще се настроиш.По-добре ,ако не разполагаш с тези пари на момента изчакай.............и като дойде момента дествай :D Но повярвай ми всеки си калколира по различен начин нещата,особенно ,ако са повече от едно.

блонди
23rd February 2011, 09:52
Момичета,включете се със съвети и мнение............. :D
Другата седмица ще ми станат 3 месеца от операцията,по корем още не съм се престрашавала да легна,но в събота си записах час за ЛПиДжи и там нали се ляга по корем :D Мацката от салоно ми обяснява как идват момичета още на първия месец :roll: и нямало никакъв проблем,даже им правят и разни по силови масажи............Кажете дали да се пробвам.Малко ме е страх ,ама пък и ми се ще да изкарам поне 3-4 курса до "разголените" месеци :wink: а от всички такива неща това ми действа най-добре/има ефект/

блонди
23rd February 2011, 17:27
Аз го измислих!Няма да рискувам ,ще поискам само на корем и странично :D и без друго все още нещата с гърдите ми не са отзвучали съвсем................ .

Nike_13
23rd February 2011, 20:42
Блонди, и на мен ми се ходи на масаж, чак ми се реве вече..... но не смея хич с лягането по корем (скоро ще стана на 2 мес).
Док м иказа да искам да ми сложат навити кърпи на роло под раменете и под нивото на гърдите, за да не се отпускам върху тях.
само дето не го питах това винаги ли от тук нататък да е така или само първите месеци.....

блонди
23rd February 2011, 22:00
Даммммм и аз мисля да гго питам моя,как да го карам от тук на сетне с тези неща :D Това с кърпите и други момичета са го сподаляли тук някъде.И на мен как ми се размазвва , а някои да ме понамачка........,за последно съм била преди 4месеца :oops:

блонди
23rd February 2011, 22:00
Даммммм и аз мисля да гго питам моя,как да го карам от тук на сетне с тези неща :D Това с кърпите и други момичета са го сподаляли тук някъде.И на мен как ми се размазвва , а някои да ме понамачка........,за последно съм била преди 4месеца :oops:

te_dda
23rd February 2011, 22:50
Блонди, и на мен ми се ходи на масаж, чак ми се реве вече..... но не смея хич с лягането по корем (скоро ще стана на 2 мес).
Док м иказа да искам да ми сложат навити кърпи на роло под раменете и под нивото на гърдите, за да не се отпускам върху тях.
само дето не го питах това винаги ли от тук нататък да е така или само първите месеци.....сами ще усетите кога можете да легнете по корем....
напрежението и болезнеността или там както и да се определя усещането, което се появява, когато легнеш по корем върху пресни гърди, с които още тъканите не са свикнали, изчезва в определен момент с месеците неусетно, но определено не е на 2- месец....с подлагането на кърпите сами ще усетите,че можете спокойно да изкарате определено време в комфорт и без напрежение в гърдите, което значи, че не им причинявате нищо нередно..... ако лягането по корем е травматиично и нередноз а гърдите, сами ще го усетите и да искате - няма д аможете и да го изтърпите не 30, а 5 минути !!

леля мичИ
25th February 2011, 11:02
Момичетаааааа :girl_cry2: , цялата съм в няк`ви лепила подмищниците и не мога да ги махна :twisted:

Още не мога да се къпя цялата, търках с мокри кърпи, с един спирт стерилиум - НИЩО :twisted: Само се замазва още повече :evil:

Някой да знае "лек" ?

emiko
25th February 2011, 11:42
Със спирт, може да не стане от първия път.

kiarra_81
25th February 2011, 12:11
Мис, аз успях с лакочистител, колкото и неприятно да звучи. Струва си да опиташ.
И между другото - честити придобивки, да си ги носиш с много здраве и положителни емоции. :D

блонди
25th February 2011, 13:09
Оооо нищо не помага,чак като почнеш да си се къпеш нормлно /всеки ден с гъбата и пада....................,със спирта внимавай,че аз така се бях протълакотъркала,след това два месеца кожата ми се белеше.Сапун и вода си трябва :lol: Някак като се намокри и като се загрее кожата поддуша и това неусетно пада,не от първия път,някъде на 4-5 къпане вече въобще няма.
С тоалетно мляко също пада,но пак не е достатътъчно,но поне не дразни като спирт

kiarra_81
25th February 2011, 13:44
При мен с лакочистителя се махна веднага.

te_dda
25th February 2011, 14:53
ако имаш позната мед сестра - с йод- бензин веднага пада..то всъщност при превръзките само за това се ползва - за почистваен на лепилото преди новата превръзка...иначе със спирта недей - ще пресушиш и претъркаш кожата...пробвай с бебешко олио най-добре, ако ен намериш йод бензин....и вече би тярбвало да се къпеш !!! защо не се къпеш ??? не ти ли е опаковала разрезите и сложила отгоре водоустойчиви лепенки ? аз на втория ден се къпах....заякова така ми ги беше облепила,че от превръзка до превръзка по 5-6 дена нищо не мърдаше....но под водоустойчивата лепенка, която беше широка и тънка и сливаща се с кожата, иамше още 2 лепенки, по-малки, едната - като кожа лента тънка и малка, която беше точно върху разреза....номераима всякакви....тва да не се къпеш след 1 седмица ми се струва абсурдно !!! че те коремните операции ги облепваме така,че на 3-я ден да могат да се къпят !!!

Divinemouse
25th February 2011, 15:17
Блонди, и на мен ми се ходи на масаж, чак ми се реве вече..... но не смея хич с лягането по корем (скоро ще стана на 2 мес).
Док м иказа да искам да ми сложат навити кърпи на роло под раменете и под нивото на гърдите, за да не се отпускам върху тях.
само дето не го питах това винаги ли от тук нататък да е така или само първите месеци.....

Аз го правя винаги ,от както съм с импланти..

gwendoline
25th February 2011, 16:11
тва да не се къпеш след 1 седмица ми се струва абсурдно !!! че те коремните операции ги облепваме така,че на 3-я ден да могат да се къпят !!!

Че то си е абсурдно.... Още на следващия ден би трябвало да може да си вземе душ, даже си е почти задължително....Всичко необходимо си го казала в поста си. :bravo: :girl_kiss2:

леля мичИ
25th February 2011, 16:38
Това са ми казали, аз само слушам и изпълнявам :wink:

Ше пробвам олиото и с тоалетното мляко, с лакочистителя не е удачно, защото оттам ми излизаха дреновете и едва ли е зарастнало напълно за 3 дни.

Divinemouse
25th February 2011, 16:48
Това са ми казали, аз само слушам и изпълнявам :wink:

Ше пробвам олиото и с тоалетното мляко, с лакочистителя не е удачно, защото оттам ми излизаха дреновете и едва ли е зарастнало напълно за 3 дни.

По добре си слушай докторката какво ти казва...Аз се изкъпах на 3 ти я ден ,следкто доктора ми сложи водоустойчиви лепенки..

блонди
25th February 2011, 19:11
Абе не е баш така.Мен Георгиев ме държа 4 дни с дренажи/така ,че няма как през това време да се къпеш/.......................после ми казаха да не бързам.........позволихами чек 2 седмици след операция :oops:
Направо бях полудяла.Къпех се до циците,а главата отделно на чешмата,за да не ги мокря............ .Отвратително беше,така че сега ти съчуствам.Как се радвах на първата баня/цялостна/не е истина :lol:

Nike_13
25th February 2011, 19:18
По добре си слушай докторката какво ти казва...Аз се изкъпах на 3 ти я ден ,следкто доктора ми сложи водоустойчиви лепенки..

И аз бях така - на 3-1 ден, след като ми сложиха водоустойчиви лепенки се изкъпах цялата.

te_dda
25th February 2011, 23:25
вижте, всеки хирург си има начин , по който работи... по принцип докато има дренажи- да, различно е от това да няма дренажи и няма как да се изкъпеш като хората....след като се свалят - да, добре е да зарастват раните с неводоустойчива лепенка, защото при водоустойчивите раната е запарена повече и някои хирурзи просто предпочитат това, пред баня за една седмица.......та каквото и да си бръщолевим, пациентите трябва да се съобразяват с хирурга.... :wink:

te_dda
25th February 2011, 23:26
тва да не се къпеш след 1 седмица ми се струва абсурдно !!! че те коремните операции ги облепваме така,че на 3-я ден да могат да се къпят !!!

Че то си е абсурдно.... Още на следващия ден би трябвало да може да си вземе душ, даже си е почти задължително....Всичко необходимо си го казала в поста си. :bravo: :girl_kiss2:

и аз съм на това мнение, но ....това е положението :wink: :2008:

jovanna93114
25th February 2011, 23:48
Голям зор беше и при мен къпането.На седмия ден от операцията се изкъпах цялата.Преди това съвсем леко с душа се поливах с много слаба струя вода по гърба и под мишниците, без да мокря марлите отпред.Беше трудно, но доктора каза - никаква вода :cry:

леля мичИ
26th February 2011, 08:50
пациентите трябва да се съобразяват с хирурга.... :wink:

Мда, аз я слушам мойта докторица.

С бебешкото олио падна всичко за минута :shock: Благодаря за съвета :2020:

На мен ми местиха едната ареола и там конеца се маха на 21-ви ден, така че, в понеделник може да ме "зарадват" с още 10-тина дни без нормално къпане. Иначе освен циците всичко мия, а косата на фризьор :wink:

alien777
26th February 2011, 09:31
Missssss, честити придобивки, да си ги носиш със здраве и много да им се радваш!!!! :2020:
Ти сега със ластична лента ли си, колко време ти казаха да я носиш? :roll:

леля мичИ
26th February 2011, 09:56
Missssss, честити придобивки, да си ги носиш със здраве и много да им се радваш!!!! :2020:
Ти сега със ластична лента ли си, колко време ти казаха да я носиш? :roll:

Благодаря ! :2020:

Трябва да съм с лента, но я махнат, защото дясната гърда ме заболя яко от нея :twisted:
Тя и без това е много , много неприятна тази лента, едва я търпях, преди да я сложа нищо не ме болеше :roll:

В понеделник като ида при Т, ше питам, но още като ми каза да я слагам, усетих, че не е много наложително, даже се чудеше дали да ми я "предпише" :wink:

Nike_13
26th February 2011, 10:46
Мисссс, лентата е добре поне първите 10ина дни - слага се за да не се качат имплантите нагоре, щом Т. ти е казала - гледай да я носиш, поне докато се позакрепят .

жоро66
26th February 2011, 12:14
Мис, честито и със здраве да си носиш новите придобивки :2043:

gemma
26th February 2011, 16:38
На мен ми местиха едната ареола и там конеца се маха на 21-ви ден, така че, в понеделник може да ме "зарадват" с още 10-тина дни без нормално къпане. Иначе освен циците всичко мия, а косата на фризьор :wink:

Мисссс,защо ти местиха едната ареола?

леля мичИ
26th February 2011, 20:09
Мис, честито и със здраве да си носиш новите придобивки :2043:

ТенкЮ , Гош http://s13.rimg.info/3759cd5310241cbb9494d84b5fb7edc5.gif (http://smajliki.ru/smilie-853344423.html)

gemma, местиха ми ареолата защото имаха разлика в нивата :roll:

mocarrela
27th February 2011, 18:34
Чехох ,но не разбрах при кой си се оперирала, и с какви импланти си , мила? А тъй-като си отскоро ще ми помогнеш много с инфо. Колко дена остана в болницата, колко ти излезе операцията като сума..Пиши please! :cool:

блонди
28th February 2011, 22:28
Ееееееееее как да не си видяла,в няколко теми и подфоруми е писала :wink: :idea: :D

dedektiv_p
1st March 2011, 09:57
Честита баба Марта мили момичета, да сте живи, здрави, весели, щастливи и много много красиви :girl_kiss2: :2020: :2024:

gwendoline
1st March 2011, 11:04
Честита баба Марта мили момичета, да сте живи, здрави, весели, щастливи и много много красиви :girl_kiss2: :2020: :2024:

Честита баба Марта и от мен, сладурки! Живи и здрави и все по-красиви и доволни! :2046:

Ну заяц погоди
1st March 2011, 14:00
И от мен честита сексита........... :P
http://3.bp.blogspot.com/_fTnmasJXEvE/ReagKgfUeCI/AAAAAAAAAoI/HTwdGYay_aY/s400/1mart.jpg

Ну заяц погоди
1st March 2011, 14:00
И от мен честита сексита........... :P
http://3.bp.blogspot.com/_fTnmasJXEvE/ReagKgfUeCI/AAAAAAAAAoI/HTwdGYay_aY/s400/1mart.jpg

леля мичИ
1st March 2011, 19:13
Хахаха, на тая милата и на нея са и сложили гадната ластична лента да я мъчи :twisted:...от зор си е смъкнала гащите, галиБа :girl_haha:

леля мичИ
1st March 2011, 19:13
Хахаха, на тая милата и на нея са и сложили гадната ластична лента да я мъчи :twisted:...от зор си е смъкнала гащите, галиБа :girl_haha:

alien777
1st March 2011, 19:31
Честита Баба Марта на всички, да сте здрави, щастливи, много обичани и все така красиви :2020: :girl_in_love:

alien777
1st March 2011, 19:31
Честита Баба Марта на всички, да сте здрави, щастливи, много обичани и все така красиви :2020: :girl_in_love:

gemma
1st March 2011, 23:22
Хахаха, на тая милата и на нея са и сложили гадната ластична лента да я мъчи :twisted:...от зор си е смъкнала гащите, галиБа :girl_haha:

Ха ха ха,Миске,ще ме умориш от смях!Сълзи ми потекоха чак.....

gemma
1st March 2011, 23:22
Хахаха, на тая милата и на нея са и сложили гадната ластична лента да я мъчи :twisted:...от зор си е смъкнала гащите, галиБа :girl_haha:

Ха ха ха,Миске,ще ме умориш от смях!Сълзи ми потекоха чак.....

julijuli
3rd March 2011, 18:22
Радвам се,че и аз както всички вас,мога да споделя новите си емоции след направената от мен промяна-а тази промяна,вярвайте ми,е така желана и мечтана от момента,в който разбрах че няма да имам НИКАКЪВ бюст.През всичките тези години,в които се решавах на тази стъпка,не успявах да се преборя с неудобството,когато пробвам белйо,когато трябваше да сваля сутиена пред мъжа до мен....когато трябваше да се ограничавам в избора на дрехи-а те абсолютно винаги бяха със затворено деколте,вечно трябваше да прикривам липсата на гръд с ОГРОМНИ подплънки....да се притеснявам да не изпадна в комичната ситуация някоя от подплънките ми да не изпадне....и все по-трудно ми стана да изтърпявам коментарите на продавачките"ами тя няма НИЩО!"в тези моменти плачех вкъщи и се молех поне малко повече жлеза да имах,така че да изпълвам поне чашка А.....но реалността си остана една и съща-аз имах само две пъпки на много слабия ми гръден кош.Вечните коментари за мен бяха-много си слаба.На 09.02.2011г. всичко това остана в МИНАЛОТО.Искам да посъветвам всички ,които са решени на тази промяна,да нямат и капка колебание.Нека изцяло се доверят на доктора,който са избрали-пожелавам им да бъдат оперирани от професионалист,който без проблем да определи и кубиците и профила и всички останали параметри на имплантите.Аз изцяло повярвах на моя хирург,и сега съм горда ,че го избрах-той не просто ми постави импланти,а ИЗВАЯ гърди,за които не съм и мечтала.Няма модел сутиен,с който да не се харесвам,да не говорим за коментарите на продавачките ,които не могат да повярват на огромната разлика в размера на сутиена :D УСПЕХ НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ И САМО ПРЕКРАСНИ ИЗЖИВЯВАНИЯ!ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ОТ МЕН И ХУБАВ ДЕН!

julijuli
3rd March 2011, 18:22
Радвам се,че и аз както всички вас,мога да споделя новите си емоции след направената от мен промяна-а тази промяна,вярвайте ми,е така желана и мечтана от момента,в който разбрах че няма да имам НИКАКЪВ бюст.През всичките тези години,в които се решавах на тази стъпка,не успявах да се преборя с неудобството,когато пробвам белйо,когато трябваше да сваля сутиена пред мъжа до мен....когато трябваше да се ограничавам в избора на дрехи-а те абсолютно винаги бяха със затворено деколте,вечно трябваше да прикривам липсата на гръд с ОГРОМНИ подплънки....да се притеснявам да не изпадна в комичната ситуация някоя от подплънките ми да не изпадне....и все по-трудно ми стана да изтърпявам коментарите на продавачките"ами тя няма НИЩО!"в тези моменти плачех вкъщи и се молех поне малко повече жлеза да имах,така че да изпълвам поне чашка А.....но реалността си остана една и съща-аз имах само две пъпки на много слабия ми гръден кош.Вечните коментари за мен бяха-много си слаба.На 09.02.2011г. всичко това остана в МИНАЛОТО.Искам да посъветвам всички ,които са решени на тази промяна,да нямат и капка колебание.Нека изцяло се доверят на доктора,който са избрали-пожелавам им да бъдат оперирани от професионалист,който без проблем да определи и кубиците и профила и всички останали параметри на имплантите.Аз изцяло повярвах на моя хирург,и сега съм горда ,че го избрах-той не просто ми постави импланти,а ИЗВАЯ гърди,за които не съм и мечтала.Няма модел сутиен,с който да не се харесвам,да не говорим за коментарите на продавачките ,които не могат да повярват на огромната разлика в размера на сутиена :D УСПЕХ НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ И САМО ПРЕКРАСНИ ИЗЖИВЯВАНИЯ!ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ОТ МЕН И ХУБАВ ДЕН!

jovanna93114
3rd March 2011, 19:11
Поздравления! Да си ги носиш със здраве и да си пъчиш с кеф! :wink:

jovanna93114
3rd March 2011, 19:11
Поздравления! Да си ги носиш със здраве и да си пъчиш с кеф! :wink:

dedektiv_p
3rd March 2011, 19:45
Поздравления Джули да ти носят само щастие и приятни мигове :)

dedektiv_p
3rd March 2011, 19:45
Поздравления Джули да ти носят само щастие и приятни мигове :)

julijuli
3rd March 2011, 20:48
БЛАГОДАРЯ ВИ,момичета :2018:

Шоки
3rd March 2011, 21:27
julijuli извинявам се ако въпроса е глупав и вече е получил отговор, но ти при кой доктор се оперира? И колко кубика ти сложиха. Аз също не изпълвам и най-малкия сутиен и направо се побърквам вече.

julijuli
3rd March 2011, 21:54
markova-миличка,аз по никакъв начин не бих искала да прозвучи като реклама,това което ще ти кажа за моя доктор,но просто ще ти споделя личните си впечатления от него и бих искала да съм ти полезна,доколкото е възможно-оперирах се при др. Стоянов в Есте Клиник-впечатлена съм от професионализма на този човек,от естетския му подход към мен,отдели ми достатъчно време на консултацията,направи измервания на тялото ми,и ми обясни точно на какви кубици ще се спре и защо,основната му цел беше да постигне МАКСИМАЛНО естетически издържан бюст и ми каза какъв ще ми е бъдещият размер след операцията.Каквото друго те интересува,можеш да ме попиташ

julijuli
3rd March 2011, 22:17
Забравих да отбележа физическите ми данни-162см.,подгръдна обиколка -68см.,талия- 58см.,ханш-85см,43кг.

julijuli
3rd March 2011, 22:22
В случай,че искаш да направиш някакво сравнение с твоите физически данни,ето моите-161см.,42кг.,подгръдна обиколка-68см.,талия-58см.,ханш-85см.

Шоки
4th March 2011, 12:27
julijuli много ти благодаря :2024: еднакви сме по телосложение, аз само съм 47 кг, но гръдната обиколка и при мен никаква я няма. Пожелавам ти много положителни емоции да ти носят новите придобивки и пак благодаря за отговора :2015: :2020:

bilian4o
4th March 2011, 14:13
Полезна информация
http://www.monitor.bg/article?id=282371

julijuli
4th March 2011, 18:00
julijuli много ти благодаря :2024: еднакви сме по телосложение, аз само съм 47 кг, но гръдната обиколка и при мен никаква я няма. Пожелавам ти много положителни емоции да ти носят новите придобивки и пак благодаря за отговора :2015: :2020:Няма за какво :D

Piny
4th March 2011, 18:15
Полезна информация
http://www.monitor.bg/article?id=282371

Сега у нас няма специален закон, нито дори поднормативен документ, който да накара пластичния хирург да плати обезщетение, ако увреди по някакъв начин пациента си.
ох, защо не съм адвокат?!!!!

Nike_13
4th March 2011, 19:32
julijuli извинявам се ако въпроса е глупав и вече е получил отговор, но ти при кой доктор се оперира? И колко кубика ти сложиха. Аз също не изпълвам и най-малкия сутиен и направо се побърквам вече.

Маркова, аз съм с почти същите мерки като Джули (165см височина), моите импланти са МакГан 410, MF 295сс(същата ширина и височина като на Джули, но с 8мм по-малка проекция), сега съм чашка С, бях А, много малко собствена жлеза.

Шоки
4th March 2011, 21:52
Найк много ти благодаря, може би ставам досадна на моменти, но вашите отговори са ми много полезни да се ориентирам какво точно искам и от когй хирург. :2024:

julijuli
4th March 2011, 21:54
julijuli извинявам се ако въпроса е глупав и вече е получил отговор, но ти при кой доктор се оперира? И колко кубика ти сложиха. Аз също не изпълвам и най-малкия сутиен и направо се побърквам вече.

Маркова, аз съм с почти същите мерки като Джули (165см височина), моите импланти са МакГан 410, MF 295сс(същата ширина и височина като на Джули, но с 8мм по-малка проекция), сега съм чашка С, бях А, много малко собствена жлеза.И аз съм с чашка С сега :1203: ,дано да не ставам В.....че ще ми е много мъчно :oops:

julijuli
4th March 2011, 21:58
Момичета,а нормално ли е основното ми оплакване в момента да са болезнени зърна :( доколкото съм чела,мисля че и други са се оплаквали,но.....дано да не е някакъв сериозен симптом....опрацията ми беше на 09.02 тази год.

julijuli
4th March 2011, 22:00
Найк много ти благодаря, може би ставам досадна на моменти, но вашите отговори са ми много полезни да се ориентирам какво точно искам и от когй хирург. :2024:Можеш да питаш каквото си поискаш :2043:

Nike_13
4th March 2011, 22:04
Момичета,а нормално ли е основното ми оплакване в момента да са болезнени зърна :( доколкото съм чела,мисля че и други са се оплаквали,но.....дано да не е някакъв сериозен симптом....опрацията ми беше на 09.02 тази год.

нормално е, и аз бях така, даже дясното още ми е чувствително.

julijuli
4th March 2011, 22:08
Момичета,а нормално ли е основното ми оплакване в момента да са болезнени зърна :( доколкото съм чела,мисля че и други са се оплаквали,но.....дано да не е някакъв сериозен симптом....опрацията ми беше на 09.02 тази год.

нормално е, и аз бях така, даже дясното още ми е чувствително.БЛАГОДАРЯ ТИ, бях започнала да се безспокоя мъничко,но сега съм малко по-спокойна :D

Nike_13
4th March 2011, 22:28
имай предвид, че стегнатия Триумф сплесква зърната и това също допринася да са такива, откакто минах на нормални сутиени е по-добре

julijuli
4th March 2011, 22:33
Права си

Мариса
5th March 2011, 07:06
julijuli честити придобивки.Дано никога не ти създадат проблем.
Виждам,че имаме един и същи модел импланти.Защо Стоянов ти избра тези?

julijuli
5th March 2011, 08:29
julijuli честити придобивки.Дано никога не ти създадат проблем.
Виждам,че имаме един и същи модел импланти.Защо Стоянов ти избра тези?Здравей,мила,аз също имах лека асиметрия и освн това-леко хлътвне на гръдния кош,което ми обясни ,че ще коригира с висок профил и да ти призная много съм доволна от визията до момента,няма нищо общо с първоначалната,успешен ден от мен :good_luck:

gwendoline
5th March 2011, 10:52
Честито Джули! :2020:
леко възстановяване и не се притеснявай - съвсем в реда на нещата е да имаш още болка и свръхчувствителност в областта на зърната.... съвсем прясно оперирана си! :cool:

julijuli
5th March 2011, 11:18
Честито Джули! :2020:
леко възстановяване и не се притеснявай - съвсем в реда на нещата е да имаш още болка и свръхчувствителност в областта на зърната.... съвсем прясно оперирана си! :cool: :2015:

julijuli
5th March 2011, 11:37
Mили момичета,тъй като определено сте с много опит и достатъчно наблюдения,кажете ми когато е съвсем малка собствената жлеза,след поставянето на импланта,възможно ли е да стане duble-bubble?

petiarad
5th March 2011, 11:41
Не се притеснявай напразно ...и аз съм така, но такова нещо не се е получило и няма защо от сега да си втълпяваш такива неща. Радвай се на новите си придобивки ..и да ти носят много щастие!!!

julijuli
5th March 2011, 11:51
Не се притеснявай напразно ...и аз съм така, но такова нещо не се е получило и няма защо от сега да си втълпяваш такива неща. Радвай се на новите си придобивки ..и да ти носят много щастие!!!благодаря ти :D

julijuli
5th March 2011, 13:23
Много се радвам,че съществува форум като този,където мога напиша всичко,което ме безспокои или ме радва,защото истината е че,с която и т.нар."приятелка"да се опитам да споделя нещо след операцията,усещам една прикрита злоба,недвусмислени коментари....какво да ви кажа,като цяло не са добре настроени,повече си ме приемаха с комплекса и липсата ми на самочувствие,новата ми визия не ги радва,започнаха да странят от мен :| за мен е ясно каква е причината за това им поведение,но важното е,че тук можем да си споделяме всичко :girl_kiss2:

te_dda
5th March 2011, 13:31
Момичета,а нормално ли е основното ми оплакване в момента да са болезнени зърна :( доколкото съм чела,мисля че и други са се оплаквали,но.....дано да не е някакъв сериозен симптом....опрацията ми беше на 09.02 тази год.

това като че ли е симптомът, който последно изчезва.....селд като отдавна другите неща са изчезнали....так че иам доста време, докато си усетиш нормално зърната...

dedektiv_p
5th March 2011, 14:40
....какво да ви кажа,като цяло не са добре настроени,повече си ме приемаха с комплекса и липсата ми на самочувствие,новата ми визия не ги радва,започнаха да странят от мен :| за мен е ясно каква е причината за това им поведение,но важното е,че тук можем да си споделяме всичко :girl_kiss2:

Даа, много си права мила и съжалявам че и ти си усетила това отношение, и при мен беше същото и сега е, когато имам проблеми с гърдите си, сега само чувам " ма за кво са ти МА, я ги махай, само проблеми си навлече, за кво ти беше да го правиш и ей такива". Но определено /без да се обижда никой четящ/ от жени които определено не приличат на нищо освен на торба със слама-меко казано.
Така че да не ти дреме.
Най-важно е ние да си се харесваме и да се чустваме добре в собствената си кожа.
:girl_dance: :2018:

julijuli
5th March 2011, 15:04
....какво да ви кажа,като цяло не са добре настроени,повече си ме приемаха с комплекса и липсата ми на самочувствие,новата ми визия не ги радва,започнаха да странят от мен :| за мен е ясно каква е причината за това им поведение,но важното е,че тук можем да си споделяме всичко :girl_kiss2:

Даа, много си права мила и съжалявам че и ти си усетила това отношение, и при мен беше същото и сега е, когато имам проблеми с гърдите си, сега само чувам " ма за кво са ти МА, я ги махай, само проблеми си навлече, за кво ти беше да го правиш и ей такива". Но определено /без да се обижда никой четящ/ от жени които определено не приличат на нищо освен на торба със слама-меко казано.
Така че да не ти дреме.
Най-важно е ние да си се харесваме и да се чустваме добре в собствената си кожа.
:girl_dance: :2018:Мноооого си права,има и зле изглеждащи''торби със силикон'',но истината е,че добре оформените съразмерни и апетитни СИЛИКОНОВИ цици изглеждат в ХИЛЯДИпъти по-красиви и от най-добре оформените естествени гърди,това си е МОЕТО лично мнение и НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА МЕ РАЗУБЕДИ П.С.Само да отбележа,че във форума гърдите,които видях са прекрасни ,въпреки че момичетата са преминали през корекции,имат перфектни форми

Piny
5th March 2011, 15:24
истината е,че добре оформените съразмерни и апетитни СИЛИКОНОВИ цици изглеждат в ХИЛЯДИпъти по-красиви и от най-добре оформените естествени гърди,това си е МОЕТО лично мнение и НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА МЕ РАЗУБЕДИ
това е доста крайно мнение и аз на твое място бих си го спестила. Не нужно да се започва и тук разгорещена дискусия, защото аз пък съм убедена, че има достатъчно жени ( вероятно и мъже), които не споделят твоето мнение :wink:

julijuli
5th March 2011, 15:33
истината е,че добре оформените съразмерни и апетитни СИЛИКОНОВИ цици изглеждат в ХИЛЯДИпъти по-красиви и от най-добре оформените естествени гърди,това си е МОЕТО лично мнение и НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА МЕ РАЗУБЕДИ
това е доста крайно мнение и аз на твое място бих си го спестила. Не нужно да се започва и тук разгорещена дискусия, защото аз пък съм убедена, че има достатъчно жени ( вероятно и мъже), които не споделят твоето мнение :wink:Със сигурност е така,права си,но това е мое мнение и в крайна сметка не го налагам на никого,надявам се сега да не се заформи поредния разгорещен спор :1259: :2014:

Шоки
5th March 2011, 17:53
Много се радвам,че съществува форум като този,където мога напиша всичко,което ме безспокои или ме радва,защото истината е че,с която и т.нар."приятелка"да се опитам да споделя нещо след операцията,усещам една прикрита злоба,недвусмислени коментари....какво да ви кажа,като цяло не са добре настроени,повече си ме приемаха с комплекса и липсата ми на самочувствие,новата ми визия не ги радва,започнаха да странят от мен :| за мен е ясно каква е причината за това им поведение,но важното е,че тук можем да си споделяме всичко :girl_kiss2:
Скоро гледах един сериал в него две най-добри приятелки, които и живеят заедно - прибира се едната и: колко съм щастлива днес стана това и това......другата: - щом си щастлива вече не може да бъдем приятелки....
Та от такива "приятелки" и аз се напатих - когато не съм добре и имам неуспехи те са до мен, но в момента в който се оправя същите те застават против мен.

julijuli
5th March 2011, 18:22
Много се радвам,че съществува форум като този,където мога напиша всичко,което ме безспокои или ме радва,защото истината е че,с която и т.нар."приятелка"да се опитам да споделя нещо след операцията,усещам една прикрита злоба,недвусмислени коментари....какво да ви кажа,като цяло не са добре настроени,повече си ме приемаха с комплекса и липсата ми на самочувствие,новата ми визия не ги радва,започнаха да странят от мен :| за мен е ясно каква е причината за това им поведение,но важното е,че тук можем да си споделяме всичко :girl_kiss2:
Скоро гледах един сериал в него две най-добри приятелки, които и живеят заедно - прибира се едната и: колко съм щастлива днес стана това и това......другата: - щом си щастлива вече не може да бъдем приятелки....
Та от такива "приятелки" и аз се напатих - когато не съм добре и имам неуспехи те са до мен, но в момента в който се оправя същите те застават против мен.Много вярно

te_dda
5th March 2011, 18:44
истината е,че добре оформените съразмерни и апетитни СИЛИКОНОВИ цици изглеждат в ХИЛЯДИпъти по-красиви и от най-добре оформените естествени гърди,това си е МОЕТО лично мнение и НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА МЕ РАЗУБЕДИ
това е доста крайно мнение и аз на твое място бих си го спестила. Не нужно да се започва и тук разгорещена дискусия, защото аз пък съм убедена, че има достатъчно жени ( вероятно и мъже), които не споделят твоето мнение :wink:

пини, единствено вмятането на личен елемент в изказаното от теб може да направи изобщо дискусия по въпроса.........затова наистина - нека да ен спорим точно по този въпрос ! хора всякакви - мнения и вкусове- също @!!

Piny
5th March 2011, 18:53
Тедда, не искам да отварям дискусии ( иначе щях да го направя)
Самият факт, че четем в този раздел, говори сам по себе си, че не отричаме по никакъв начина мамопластиката. Просто исках да кажа, че изказването на такива крайни мнения е като искра в купа сено

Stunning
5th March 2011, 19:06
коремът ми е подут все едно съм глътнала топка след операцията. някои имал ли е подобен проблем?

julijuli
5th March 2011, 19:14
коремът ми е подут все едно съм глътнала топка след операцията. някои имал ли е подобен проблем?Може да е реакция от някой медикамент,който приемаш в момента

Stunning
5th March 2011, 19:19
не се бях замисляла, възможно е, ще попитам като отида след няколко дни на консултация. дадоха ми да пия болкоуспокояващи за 5 дни след, ако е от тях трябва да се оправи коремчо като ги спра.

julijuli
5th March 2011, 19:30
не се бях замисляла, възможно е, ще попитам като отида след няколко дни на консултация. дадоха ми да пия болкоуспокояващи за 5 дни след, ако е от тях трябва да се оправи коремчо като ги спра.Много вероятно да е от тях,не се притеснявай,някои от болкоуспокояващите,които изписват,дразнят храносмилателния тракт

Divinemouse
5th March 2011, 20:33
По вероятно да е от упойката ,на мен също ми беше доста подут корема в продължение на 10 дни :?

Stunning
5th March 2011, 20:47
мерси, томи. ще изчакам. направо е ужасно положението в момента. като се погледна в огледалото се чудя кое е по-голямо - гърдите или корема.. :)))))))))))

Divinemouse
5th March 2011, 21:02
мерси, томи. ще изчакам. направо е ужасно положението в момента. като се погледна в огледалото се чудя кое е по-голямо - гърдите или корема.. :)))))))))))


Спокойно ,и а бях така ,чувствах тежест в корема .

Nike_13
5th March 2011, 21:02
От отоците ти е подут корема - слиза надолу течността, на мен така ми казаха, също че е нормално явление и до 10-ита на дни изчезва
Така че спокойно.
Пий повече вода (само вода) така организма по-бързо резорбира натрупаната течност и я изхвърля.

kiarra_81
5th March 2011, 21:05
При мен пък оттоците бяха доста сериозни, въпреки че бях с дренажи 48 часа. Може би заради това и корема ми беше подут доста повече време, отколкото вие пишете, че е нормално. Но какво ли се учудвам, то при мен винаги има екстри, за които повечето не са и чували... Ако на някой доктор му се случи нещо за първи път, то обезателно ще е при мен. :?

леля мичИ
5th March 2011, 21:10
Тедда, не искам да отварям дискусии ( иначе щях да го направя)
Самият факт, че четем в този раздел, говори сам по себе си, че не отричаме по никакъв начина мамопластиката. Просто исках да кажа, че изказването на такива крайни мнения е като искра в купа сено

Ти ли не искаш да отваряш дискусия ???????

За това ли вчера се из..ра някъде из мамопластика, че след години имплантите щели да се окажат опасни ??????????????????

Момичето ясно, точно и с големи букви каза, че това е нейнотвиждане, ти коя си да и оспорваш правото на лично мнение ??????????????

Аман от теб Пини, не млъкна, аман !!!!!!!!!!

Nike_13
5th March 2011, 21:15
При мен пък оттоците бяха доста сериозни, въпреки че бях с дренажи 48 часа. Може би заради това и корема ми беше подут доста повече време, отколкото вие пишете, че е нормално. Но какво ли се учудвам, то при мен винаги има екстри, за които повечето не са и чували... Ако на някой доктор му се случи нещо за първи път, то обезателно ще е при мен. :?

Не ходи по доктори повече :)
шегувам се - пожелавам ти да не ти се налага!

te_dda
5th March 2011, 21:20
От отоците ти е подут корема - слиза надолу течността, на мен така ми казаха, също че е нормално явление и до 10-ита на дни изчезва
Така че спокойно.
Пий повече вода (само вода) така организма по-бързо резорбира натрупаната течност и я изхвърля.



Точно така.....и няма друга никаква по-пряка причина от това течностите, които се образуват след разслояваенто на тъканите, да слязат надолу......но....омръзнало мие да обяснявам,че НЕ ВСИЧКО, което ни се случва, дори години след това, е по вина на упойката ! Та това са все пак вещества, ,които приспиват и обездвижват, нямат общо ни с кореми, ни с отоци ! Но уви, непрекъснато могат да се прочетат хиляди безумия - напълняване, окосмяване, пъпки тем подобни, и то месеци след това - все по вина на упойката..... :2014:
или просто може би това е най-лесното обяснение на нещата, знам ли... :roll:

Piny
5th March 2011, 21:22
Тедда, не искам да отварям дискусии ( иначе щях да го направя)
Самият факт, че четем в този раздел, говори сам по себе си, че не отричаме по никакъв начина мамопластиката. Просто исках да кажа, че изказването на такива крайни мнения е като искра в купа сено

Ти ли не искаш да отваряш дискусия ???????

За това ли вчера се из..ра някъде из мамопластика, че след години имплантите щели да се окажат опасни ??????????????????

Момичето ясно, точно и с големи букви каза, че това е нейнотвиждане, ти коя си да и оспорваш правото на лично мнение ??????????????

Аман от теб Пини, не млъкна, аман !!!!!!!!!!
в момента ти започваш да се заяждаш!
Момичето изказа мнение, вярно, но подобно мнение е провокативно. Понеже вече се опарих от провокативни мнения, реших приятелски да я предупредя.
А това за имплантите след 15 години беше свързано с последиците от хидрогела - не съм искала да започвам дискусии

леля мичИ
5th March 2011, 21:27
Момичето ясно подчерта, че това е личното и мнение. Какво има да се обсъжда ?

На тъпотията дето изтърси за имплантите, е равносилно да ти кажа, че "специалните" конци, които небрежно спомена 123444322, пъти може да се окажат канцерогенни...... много тъпо , нали ?

te_dda
5th March 2011, 21:30
Пини, извинявай мила, но не ядем доматите с колците.. :twisted: :twisted:

Понеже вече се опарих от провокативни мнения, реших приятелски да я предупредя. това е глупав начин да излезеш от положението.....на всчики я есно,че точно тук такова мнение няма как да я опари - почти всички тук биха предпочели един съвършен силиконов бюст, отколкото естесвен такъв.....а твоето първоначално мнение си беше чисто лично засягане от това изказване..........така че - моля те - не продължавай с опитите да ни правиш на глупави.. :!:

te_dda
5th March 2011, 21:32
че "специалните" конци, които небрежно спомена 123444322, пъти може да се окажат канцерогенни...... много тъпо , нали ? ...или не толкова уникални.....в смисъл , надали е ненщо, ползващо се само на определено място, защото там са богове....нещо има ли го на пазара- всички го ползват.....така че........ :!: :!: :!:

julijuli
5th March 2011, 21:34
От отоците ти е подут корема - слиза надолу течността, на мен така ми казаха, също че е нормално явление и до 10-ита на дни изчезва
Така че спокойно.
Пий повече вода (само вода) така организма по-бързо резорбира натрупаната течност и я изхвърля.



Точно така.....и няма друга никаква по-пряка причина от това течностите, които се образуват след разслояваенто на тъканите, да слязат надолу......но....омръзнало мие да обяснявам,че НЕ ВСИЧКО, което ни се случва, дори години след това, е по вина на упойката ! Та това са все пак вещества, ,които приспиват и обездвижват, нямат общо ни с кореми, ни с отоци ! Но уви, непрекъснато могат да се прочетат хиляди безумия - напълняване, окосмяване, пъпки тем подобни, и то месеци след това - все по вина на упойката..... :2014:
или просто може би това е най-лесното обяснение на нещата, знам ли... :roll:Споделям мнението ти ,Теди,упойката,с която се работи основно при такива случаи е Diprivan(най-често) и тя се елиминира за кратко време от организма,с минимални странични ефекти е и затова е предпочитана, но знам ли...важното е оплакванията да изчезнат

Piny
5th March 2011, 21:37
наистина се почувствах засегната от подобно обобщение. Смятам че не съм единствената с естествен бюст, която би се засегнала( пък ако ще да е лично мнение)
А за конците и силиконовите импланти - спорът наистина е безсмислен :oops:

леля мичИ
5th March 2011, 21:41
наистина се почувствах засегната от подобно обобщение. Смятам че не съм единствената с естествен бюст, която би се засегнала( пък ако ще да е лично мнение)
А за конците и силиконовите импланти - спорът наистина е безсмислен :oops:

От кое точно се засегна Пини ?

Момичето така мисли, това е нейното виждане, искаш да и промениш мнението със спор ли ?


Какво значение има нейното мнение за теб ?

Аз харесвам къдрави коси, ти имаш права, обиди ли се ? :roll:

Piny
5th March 2011, 21:44
права си, няма смисъл да се впрягам ( пък и за косата - и аз харесвам къдрава- ама няма - Дядо господ ми е дал права)

Nike_13
5th March 2011, 21:50
Всеки харесва, това което няма :)

Който няма цици, може да си сложи силикон,
който има пък достатъчно - може да си ги оправи.

Няма спор.

julijuli
5th March 2011, 21:50
наистина се почувствах засегната от подобно обобщение. Смятам че не съм единствената с естествен бюст, която би се засегнала( пък ако ще да е лично мнение)
А за конците и силиконовите импланти - спорът наистина е безсмислен :oops:Извинявам се,че така го възприе,наистина,ако ТИ се харесваш,вярвай ми,няма нищо по-хубаво от това мнението ми наистина е крайно,но не го споделих,за да засегна някого и не е насочено към жените с естествени форми-пак казвам-няма по-хубаво от това да се чувстваш красива в собственото си тяло,ако ти си го постигнала,мога само да те уважавам за това-АЗ пристъпих към интервенцията,защото НЕ СЕ ХАРЕСВАХ И КРАЙНОТО МИ МНЕНИЕ Е СФОРМИРАНО благодарение на това ужасно чувство още веднъж-се извинявам :2020:

Piny
5th March 2011, 21:52
и аз се извинявам за въпроса с имплантите :2020:

te_dda
5th March 2011, 21:59
и аз се извинявам за въпроса с имплантите :2020: :2043:
да, тъпо е наистина....всички сме тук,защото не сме харесвали нещо в себе си......а не за да се делим по някакви признаци...!!

:2018:

julijuli
5th March 2011, 23:44
Момичета,счжалявам ако ще съм ви малко досадна,но бихте ли ме насочили къде да потърся инфо за дабъл-бабъл-знам какво представлява,но кога може да се забележи,кои са първоначалните признаци и т.н.-благодаря ви предварително

gwendoline
6th March 2011, 10:20
Но уви, непрекъснато могат да се прочетат хиляди безумия - напълняване, окосмяване, пъпки тем подобни, и то месеци след това - все по вина на упойката..... :2014:

......Забрави да споменш за ефекта на забравянето и мозъчните клИетки :1242: :twisted: :lol:

julijuli
6th March 2011, 11:12
Момичета,счжалявам ако ще съм ви малко досадна,но бихте ли ме насочили къде да потърся инфо за дабъл-бабъл-знам какво представлява,но кога може да се забележи,кои са първоначалните признаци и т.н.-благодаря ви предварителноВече се сдобих с информация по темата и разбрах,каквото ми беше необходимо

te_dda
6th March 2011, 13:27
Но уви, непрекъснато могат да се прочетат хиляди безумия - напълняване, окосмяване, пъпки тем подобни, и то месеци след това - все по вина на упойката..... :2014:

......Забрави да споменш за ефекта на забравянето и мозъчните клИетки :1242: :twisted: :lol:

о, то по тая тема има материал за цяла книга :lol: :lol:

gemma
6th March 2011, 14:18
Момичета,счжалявам ако ще съм ви малко досадна,но бихте ли ме насочили къде да потърся инфо за дабъл-бабъл-знам какво представлява,но кога може да се забележи,кои са първоначалните признаци и т.н.-благодаря ви предварително

julijuli,най-напред,честито и от мен!!! :good_luck: Чувството,което описваш преди операцията ми е до болка познато.Пожелавам ти да нямаш никакви проблеми с новите си придобивки!!! :lol:
кажи сега,защо мислиш,че можеш да имаш дабъл-бабъл?Имаш ли някакви признаци или симптоми?

julijuli
6th March 2011, 19:32
Момичета,счжалявам ако ще съм ви малко досадна,но бихте ли ме насочили къде да потърся инфо за дабъл-бабъл-знам какво представлява,но кога може да се забележи,кои са първоначалните признаци и т.н.-благодаря ви предварително

julijuli,най-напред,честито и от мен!!! :good_luck: Чувството,което описваш преди операцията ми е до болка познато.Пожелавам ти да нямаш никакви проблеми с новите си придобивки!!! :lol:
кажи сега,защо мислиш,че можеш да имаш дабъл-бабъл?Имаш ли някакви признаци или симптоми?Благодаря ти :2020: просто ми трябваше инфо,защото това е усложнението,което може би ме плаши най-много,но засега не мисля,че имам симтомите.....но ще видим в следващите месеци....никога не е късно да се изненадам неприятно от някоя промяна,знам ли,засега всичко е наред

julijuli
6th March 2011, 19:42
Убедих се,че след операцията можеш да получиш всякакви симптоми,и ако не си информиран достатъчно, се вкарваш във филми на ужасите направо :2016:

Нелка
6th March 2011, 20:59
Убедих се,че след операцията можеш да получиш всякакви симптоми,и ако не си информиран достатъчно, се вкарваш във филми на ужасите направо :2016:

Защо? Какво се случва с теб?

julijuli
6th March 2011, 21:14
Убедих се,че след операцията можеш да получиш всякакви симптоми,и ако не си информиран достатъчно, се вкарваш във филми на ужасите направо :2016:

Защо? Какво се случва с теб?Ами основно болки...парещи,стрелкащи,ра пъващи и силно болезнени зърна,но разбрах,че това е в реда на нещата

Нелка
6th March 2011, 21:23
Убедих се,че след операцията можеш да получиш всякакви симптоми,и ако не си информиран достатъчно, се вкарваш във филми на ужасите направо :2016:

Защо? Какво се случва с теб?

Нелка
6th March 2011, 22:19
Убедих се,че след операцията можеш да получиш всякакви симптоми,и ако не си информиран достатъчно, се вкарваш във филми на ужасите направо :2016:

Защо? Какво се случва с теб?Ами основно болки...парещи,стрелкащи,ра пъващи и силно болезнени зърна,но разбрах,че това е в реда на нещата

Нека се изкаже някоя тунингована мацка, но мисля, че си доста прясна още... Ще е подозрително ако нищо не те боли.. :wink:

julijuli
6th March 2011, 22:24
Убедих се,че след операцията можеш да получиш всякакви симптоми,и ако не си информиран достатъчно, се вкарваш във филми на ужасите направо :2016:

Защо? Какво се случва с теб?Ами основно болки...парещи,стрелкащи,ра пъващи и силно болезнени зърна,но разбрах,че това е в реда на нещата

Нека се изкаже някоя тунингована мацка, но мисля, че си доста прясна още... Ще е подозрително ако нищо не те боли.. :wink:Знам,те ме успокоиха вече,отзивчиви са,не се оплаквам :girl_in_love:

Nike_13
7th March 2011, 19:58
Нормално е да имаш болки :) и то докъм края на 1-я месец,
мен все още ми е дискомфортно на десния мускул като го претоваря.

te_dda
7th March 2011, 23:05
Ще е подозрително ако нищо не те боли..

:lol: :lol: :lol: еми ЖИВИ хора сме - боли ни....нормално.... :wink: :lol: :lol:

rossina
8th March 2011, 17:57
Убедих се,че след операцията можеш да получиш всякакви симптоми,и ако не си информиран достатъчно, се вкарваш във филми на ужасите направо :2016:



Според мен от прекалената информация във форума повечето жени си внушават че им има нещо,и сами си предизвикват нещата така да се случват. :wink:

julijuli
8th March 2011, 18:18
Убедих се,че след операцията можеш да получиш всякакви симптоми,и ако не си информиран достатъчно, се вкарваш във филми на ужасите направо :2016:



Според мен от прекалената информация във форума повечето жени си внушават че им има нещо,и сами си предизвикват нещата така да се случват. :wink:Много вярно :2043: ще се обезспокоя само,ако докторът ми каже,че има проблем,в крайна сметка не съм по-компетентна от него,както му се доверих за избора на кубиците и модела,така ще разчитам и на обективното му мнение след операцията

gwendoline
9th March 2011, 12:19
[quote=julijuli]

Според мен от прекалената информация във форума повечето жени си внушават че им има нещо,и сами си предизвикват нещата така да се случват. :wink:

Това е именно по-, така да се каже, смущаващата част.... :2003:

mimika
11th March 2011, 08:15
http://www.blitz.bg/article/23386

Мариса
13th March 2011, 09:31
ще се обезспокоя само,ако докторът ми каже,че има проблем,в крайна сметка не съм по-компетентна от него,както му се доверих за избора на кубиците и модела,така ще разчитам и на обективното му мнение след операцията

Не е правилно,защото има лекари,които не признават и те заблуждават,че нищо няма и всичко е наред.

dedektiv_p
13th March 2011, 11:11
Да, има и такива за съжаление :?

mimika
13th March 2011, 14:39
http://www.blitz.bg/news/article/102145

Шоки
13th March 2011, 15:19
Мимика май се опитва да ни стресне с тези линкчета. :1246: но ние вече знаеме рисковете и възможните нежелани последствия, толкова е изписано за тези неща във този форум. Но ако някой е решил да си направи пластика ще си я направи, въпреки рисковете.

julijuli
13th March 2011, 15:26
Мимика май се опитва да ни стресне с тези линкчета. :1246: но ние вече знаеме рисковете и възможните нежелани последствия, толкова е изписано за тези неща във този форум. Но ако някой е решил да си направи пластика ще си я направи, въпреки рисковете. :2043:

gwendoline
13th March 2011, 15:33
Линкчетата на Мимика не просто се опитват да стреснат, те действително са създадени, за да стряскат хората, четящи и информиращи се от източници като в. "Шок"... :lol: Някъде между хиперболизираните истории има някаква истина, безспорно, но един обикновен човек трудно може да разграничи тънкажа, между действителния риск от операциите, както и вероятността да попаднеш на некадърен хирург и умишленото опорочаване на пластичната хирургия с цел продажба и тираж... :cool:

mimika
13th March 2011, 15:39
Ей момичета, грешно сте ме разбрали - ИЗОБЩО нямам никакво намерение да ви стряскам. :?

julijuli
13th March 2011, 15:42
Който се е решил на пластична операция и е убеден,че има нужда от нея,няма да се повлияе от каквато и да е статия,колкото и стряскашо да звучи всичко,написано в нея

Мариса
13th March 2011, 17:35
Който се е решил на пластична операция и е убеден,че има нужда от нея,няма да се повлияе от каквато и да е статия,колкото и стряскашо да звучи всичко,написано в нея
Това описва мен,че съм готова на рискове.Важното е да се харесвам:)

julijuli
13th March 2011, 17:41
Който се е решил на пластична операция и е убеден,че има нужда от нея,няма да се повлияе от каквато и да е статия,колкото и стряскашо да звучи всичко,написано в нея
Това описва мен,че съм готова на рискове.Важното е да се харесвам:)И мен също :wink:

Stunning
13th March 2011, 20:59
според мен тази книга е смущаваща.

http://www.amazon.co.uk/Beautiful-Mommy-Michael-Alexander-Salzhauer/dp/1601310323/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1300042138&sr=8-1

гледах вчера едно предаване за пластична хирургия в us и там споменаха за тази невинна детска книжка. написана от хирург посвещава децата в пластичната хирургия. за следващото поколение операция на нос или нови гърди ще са нещо абсолютно нормално и естествено.

gemma
15th March 2011, 23:26
Момичета,все се каня да ви питам-я кажете слагате ли колан,когато шофирате?И имали ли сте проблеми затова,че сте без колан,когато ви спират полицай?
Аз слагам,защото има чувството,че въпреки паспортите пак ще бъда глобена :oops:

Мариса
15th March 2011, 23:28
Коланът е за безопасност и е закон,не виждам какво общо има със силокона и защо да има проблем :lol:
ВИнаги съм слагала и ще продължа да слагам:)

Мариса
16th March 2011, 00:48
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197246_177717388941118_100001085738776_371857_2623 511_n.jpg :lol: :lol: :lol:

блонди
16th March 2011, 08:24
И мен първите 10 дни след операцията ме беше страх да слагам,после след косултацията тук само с колан.Както Гуен ми беше казала на мен-при неда боже една катастрофа,циците ще са ми най-малкия проблем :D :shock: ,така ,че колан задължително :!: :idea:

i_ani
16th March 2011, 08:54
Момичета,все се каня да ви питам-я кажете слагате ли колан,когато шофирате?И имали ли сте проблеми затова,че сте без колан,когато ви спират полицай?
Аз слагам,защото има чувството,че въпреки паспортите пак ще бъда глобена :oops:
хахаах , паспортите на имплантите ли имаш предвид :lol:

:idea: Няма закон , който да ни освобождава от поставянето на колан , затова , че сме със силиконови протези :!: :lol: :lol:

Мен ме спряха малко след операцията (бях още с ластичната лента) и се разминах с глобата , благодарение на това , че попаднах на готини полицаи :D
Обясних им как стоят нещата и те казаха , че за тази кауза си заслужава и тоя път ще си затворят очите :cool: :girl_haha:

П.П. Нося си колана и изобщо не ми пречи :2038:
Лятото е кофти , защото моят е доста стегнат :? , а аз ходя само с потничета и ми прижулва рамото :( , ноооо няма как :biggrin:

Безопасността е по-важна , особенно при високите скорости ! :wink:

te_dda
16th March 2011, 09:37
:2003: :2043:
аз мога да го напиша абсолютно същото....

момичета, аз също съм си задавала сама тези въпроси- кога еди какво си, а кога ли е ди кое си, а може ли...и тн....истината е,че всичко се променя като усешане със събуждането от операция....и започвате сами да усещате дадено нещо дали можете да го направите или не и кога, дошло ли му е времето или не...!

Nike_13
16th March 2011, 10:12
Аз също слагам колан, не слагах само първите 2 седмици.

gemma
17th March 2011, 00:02
Аз също винаги слагам колан,но всички около мен едва ли не ми се присмиват защо като съм освободена от това право се "удушавам с тия колани".....А нали уж според Правилника бременните жени и жени с импланти са освободени от слагането на колан?! :roll: Колан ползвах и когато бях бременна до 8мия месец въпреки,че ми беше ужасно некомфортно,но за мен сигурността винаги е на първо място.
Ани,да,паспортите на имаплантите имам в предвид.Нямам навика да чета напписаното и понякога като бързам изпускам букви,думи.... :lol:

Мариса
17th March 2011, 00:26
А нали уж според Правилника бременните жени и жени с импланти са освободени от слагането на колан?! :roll:

Ти сериозно ли :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

julijuli
17th March 2011, 00:34
А нали уж според Правилника бременните жени и жени с импланти са освободени от слагането на колан?! :roll:

Ти сериозно ли :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Да бе,вярно ли :2009:

julijuli
17th March 2011, 00:37
Леле,Мариса,какви яки цици ти е изваял този твой доктор :2004:

Мариса
17th March 2011, 01:35
Леле,Мариса,какви яки цици ти е изваял този твой доктор :2004:

:girl_dance: :1203: :3000: :dirty_dance:

БЛАГОДАРСКО ДЖУЛИ,желая ти същото удовлетворение :P

julijuli
17th March 2011, 01:44
Леле,Мариса,какви яки цици ти е изваял този твой доктор :2004:

:girl_dance: :1203: :3000: :dirty_dance:

БЛАГОДАРСКО ДЖУЛИ,желая ти същото удовлетворение :PЕЕЕЕ,ми то аз на бялото черно не казвам,БРАВОООО,миличка,пр минала си през некадърност,за жалост,но СЕГА си СТРАХОТНАААА :2018:

julijuli
17th March 2011, 01:46
Леле,Мариса,какви яки цици ти е изваял този твой доктор :2004:

:girl_dance: :1203: :3000: :dirty_dance:

БЛАГОДАРСКО ДЖУЛИ,желая ти същото удовлетворение :PЕЕЕЕ,ми то аз на бялото черно не казвам,БРАВОООО,миличка,пр минала си през некадърност,за жалост,но СЕГА си СТРАХОТНАААА :2018:Определено си номер 1 в ЦИЦ класацията ми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Мариса
17th March 2011, 01:51
Толкова комплименти...сърцето ми ще изхвръкне :candy: :candy: :2020: :2015: :girl_kiss2:

julijuli
17th March 2011, 01:56
Толкова комплименти...сърцето ми ще изхвръкне :candy: :candy: :2020: :2015: :girl_kiss2:Aз съм откровена, :2043:

i_ani
17th March 2011, 09:11
...А нали уж според Правилника бременните жени и жени с импланти са освободени от слагането на колан?! ...
gemma , не знам от къде я черпиш тая информация ...т'ва е нЕкъв правилник на бъдещето предполагам:new_user:
Смисъл , при евентуална катастрофа , ще резчитаме на имплантите да ни пазят и заместят еърбега ли:naked:?! :2045:
В такъв случай нЕкой може и да се спасят,но аз с моите скромни 375сс, най-вероятно няма да оцелея при челен удар:girl_cry:
:? Трябвало е да сложа по-големи :wall: ...2 х 800 може и да ме спасят :1246:

дафни
17th March 2011, 09:17
Да ви питам - има ли проблем със скорошно пътуване със самолет - седмица след опреацията?

apoklistika
17th March 2011, 09:23
Тоя правилник и аз за първи път го чувам :lol:

jovanna93114
17th March 2011, 09:28
за бременни жени и аз съм чула, че можеи без колан, но за силикона... :lol: като те спре ченге на пътя , хич не го интересува с какви гърди си,пише ти акта и толкоз ако си без колан,че и точки отнемат :x Но и аз съм за колана - спасява живот в някои случаи.В началото като карах си го слагах под мишницата,в смисъл извадя си ръката от горе,за да не ми минава точно през гърдите, а и двете ленти на колана да си през корема.Пак е нещо :lol: Сега вече не ми пречи изобщо.Слагам си винаги,независимо дали аз карам или ме возят.

Babri
17th March 2011, 12:13
Винаги си слагам колан,не пречи изобщо на имплантите.Пък и е за нашата безопастност все пак :wink:

Мариса
17th March 2011, 12:51
Винаги си слагам колан,не пречи изобщо на имплантите.Пък и е за нашата безопастност все пак :wink:

Примерен гражданин си ти:)

Stunning
17th March 2011, 13:25
В такъв случай нЕкой може и да се спасят,но аз с моите скромни 375сс, най-вероятно няма да оцелея при челен удар:girl_cry:
:? Трябвало е да сложа по-големи :wall: ...2 х 800 може и да ме спасят :1246:




:yako:

gemma
17th March 2011, 16:46
Да бе,наистина са ми го казвали!И на мен ми беше странно,в смисъл какво може да навреди колана на имплантите,но викам сигурно аз съм пропуснала нещо на шофьорските курсове..... :lol:

gwendoline
17th March 2011, 16:49
Да ви питам - има ли проблем със скорошно пътуване със самолет - седмица след опреацията?

Какъв..? Да гръмнат ли...? :girl_haha:
Най-много да те съблекат, щот вероятно ше си с лента и си потенциално "камикадзе" съответно ... :1242: (пресен пример с приятелка имам).... :lol:

dedektiv_p
17th March 2011, 17:09
Това за лентата си е така, когато не съм слагала колан са се заяждали че може но при условие че съм още с превръзка или лента, което и така си беше след първата мамопластика...просветени да им се невидеше :lol: , но пък с бележка от личния лекар си карам без колан сега от преди корекцията, болките си бяха нетърпими и без колан та кво остава с него
:?

Divinemouse
17th March 2011, 17:15
Някъде 10 дни след операцията ме спират на Църна Маца,без колан и без винетка :lol:
Та,вкараха ме в кабинката и се започва едно спорене.Накараха ме да им покажа лентата за да не ми напишат акт :twisted: Попитах ги няма ли закони за жени с импланти ,които са освободени от закона с колани и те казаха че това е слух :? Вече съм си свикнала и без колан не сядам да карам..

Нелка
17th March 2011, 18:54
Да ви питам - има ли проблем със скорошно пътуване със самолет - седмица след опреацията?

Какъв..? Да гръмнат ли...? :girl_haha:
Най-много да те съблекат, щот вероятно ше си с лента и си потенциално "камикадзе" съответно ... :1242: (пресен пример с приятелка имам).... :lol:

Четох някъде, че не се препоръчва пътуване със самолет седмица след операция, поради риск от потенциално образуване на тромби. От сменяне на налягането. Но ако е наложително, мисля че изписват аспирин преди полет или нещо такова.

Divinemouse
17th March 2011, 19:44
Няма проблем да се пътува със самолет :lol:

Babri
17th March 2011, 20:33
Винаги си слагам колан,не пречи изобщо на имплантите.Пък и е за нашата безопастност все пак :wink:

Примерен гражданин си ти:)

Опитвам се да бъда Мариска :P

te_dda
17th March 2011, 20:52
(пресен пример с приятелка имам).... Laughing
сериозно ли ??? тва трябва да е някаква шега...

блонди
19th March 2011, 17:29
Сори за въпросчето,но как да си сложа снимка на аватара ?!

Silvana-)
19th March 2011, 18:04
(пресен пример с приятелка имам).... Laughing
сериозно ли ??? тва трябва да е някаква шега...

Най вероятно не е шега,защото и аз имах инцидент на летището.Пътувах на 8-мия ден,разсвирих се на контрола и като се наложи да си вдигна ръцете(аз не успях да се справя много добре),за да ме претърсят тая се опули дори страшно,напипвайки ми лентата.Аз се опитах да обясня,че съм оперирана......... твърдението ми бе проверено,за всеки случай :lol:

gwendoline
19th March 2011, 18:49
(пресен пример с приятелка имам).... Laughing
сериозно ли ??? тва трябва да е някаква шега...
Не е обаче... :cool: Женя може да го потвърди (Женя Чавдарова), защото нея са разсъблекли..... :lol:

gwendoline
19th March 2011, 18:51
Сори за въпросчето,но как да си сложа снимка на аватара ?!

Блонди, видях, че имаш регистрация в снимка.бг - там си качваш една снимка - после цъкваш на нея с десен бутон и отиваш на Properties; копираш линка, който показва адреса на снимката и ко пействаш тук, в профила ти, където пише "динамичен аватар"...Запази промените и си готова :cool:

блонди
19th March 2011, 19:34
(пресен пример с приятелка имам).... Laughing
сериозно ли ??? тва трябва да е някаква шега...
Не е обаче... :cool: Женя може да го потвърди (Женя Чавдарова), защото нея са разсъблекли..... :lol:

:shock: :x :x :x :x
Не е истина :shock:

Мерси Гуен,за снимките,ще се пробвам :D

te_dda
19th March 2011, 20:26
(пресен пример с приятелка имам).... Laughing
сериозно ли ??? тва трябва да е някаква шега...
Не е обаче... :cool: Женя може да го потвърди (Женя Чавдарова), защото нея са разсъблекли..... :lol:

:girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: звучи абсурдно и комично, но акос е замислиш - има резон...и това е за наша сигурност наистина ! :lol: :lol:

Мариса
20th March 2011, 00:04
никога няма гаранция.знам за случаи как оперират жени,на които им се имплантира дрога вътре :shock:

блонди
20th March 2011, 20:44
леле,аз за първи път чувам за нещо такова!

Мариса
20th March 2011, 20:49
и на мен ми беше за първи път,но знаеш ли какви пари правят такива хора.ужас

liva
23rd March 2011, 17:08
момичета,утре съм на консултация при желев стискайтепалци да мине добре и да се завърна с дата и час за операцията.
целувки на всички.
снабдила съм се с няколко снимки да покажа какво искам ,че да видим дали е постижимо при моя начален старт,който никак не е малък

milena69
23rd March 2011, 17:12
момичета,утре съм на консултация при желев стискайтепалци да мине добре и да се завърна с дата и час за операцията.
целувки на всички.
снабдила съм се с няколко снимки да покажа какво искам ,че да видим дали е постижимо при моя начален старт,който никак не е малъкСтискам ти палци,миличка!

Мариса
23rd March 2011, 18:07
Успех Лива:)

alien777
23rd March 2011, 19:02
момичета,утре съм на консултация при желев стискайтепалци да мине добре и да се завърна с дата и час за операцията.
целувки на всички.
снабдила съм се с няколко снимки да покажа какво искам ,че да видим дали е постижимо при моя начален старт,който никак не е малък

и аз стискам палци, всичко ще е оки

alien777
23rd March 2011, 19:13
Sorry един малко тъп въпрос, ама къде ви излизат старите емотикони, тия не ми харесват много много

gwendoline
23rd March 2011, 21:16
успех и от мен, лива! час лесно ще запазиш....аз ти желая успешна операция и само положителни вълнения :-)))

liva
26th March 2011, 12:06
Върнах се.....говорихме и за пореден път разбрах,че това е моят лекр,ще имам повдигане и намаляване на ареолите плус анатомични импланти на АЛЕРГАН за кубиците и профилите не сме говорили,ще го правим деня преди операцията, която се надявам да насрочим за началото на месец април/само да ми мине цикъла/
Притеснявам се ,че по този начин ще се възстновявам по бавно и ще имам повечко белези,но просто няма начин при мен за да получа максимално най добър естетичен вариант.

Марулка
1st April 2011, 19:47
http://e-vestnik.bg/2028
шъ умръ , напрао......

ЛИСКУ
1st April 2011, 20:02
Върнах се.....говорихме и за пореден път разбрах,че това е моят лекр,ще имам повдигане и намаляване на ареолите плус анатомични импланти на АЛЕРГАН за кубиците и профилите не сме говорили,ще го правим деня преди операцията, която се надявам да насрочим за началото на месец април/само да ми мине цикъла/
Притеснявам се ,че по този начин ще се възстновявам по бавно и ще имам повечко белези,но просто няма начин при мен за да получа максимално най добър естетичен вариант.

Съгражданке,
това да ти избира имплантите в деня преди операция е много, мног несериозно! Моята докторка ги поръчва от Щатите 1 месец по-рано, едва след като сме ги избрали и съм ги предплатила, за да има време да дойдат! Той какви импланти ще ти слага?? Някакви използвани, от шкафчето??

Марулка
1st April 2011, 20:09
Момиче , престани да се излагаш вече .
Повечето доктори имат налични импл. в шкафчето си и те повярвай ми не са си плюли ( да не казвам на какво ) за да държат стари такива.
И що си мислиш , че от Щатите ги поръчва докторката ти? Свети ли и ?
За да не се излагаш повече да те открехна ,че повечето работят с дистрибутори в БГ. Т.е не си ги поръчват от интернет .
Голям смях е с тебе, еййййййййй

liva
1st April 2011, 20:57
Съгражданке,
това да ти избира имплантите в деня преди операция е много, мног несериозно! Моята докторка ги поръчва от Щатите 1 месец по-рано, едва след като сме ги избрали и съм ги предплатила, за да има време да дойдат! Той какви импланти ще ти слага?? Някакви използвани, от шкафчето??

Най-вероятно така ще стане,а може и от кофата за боклук да ги извади,дано само не са минали преди него.
Разполага с имплантите в наличност,навярно защото не е доцент и не знае англ.
Тя твоята докторка я пише в нета,че открила топлата вода,а ти с нея кранчето на чешмата

ЛИСКУ
1st April 2011, 21:06
Няма как да има налични всички видове и размери импланти! Може да има някои само като мостра, но не и стерилни, неотваряни от всички видове.
Вие се излагате, че сте толкова лековерни! На ваш си гръб!
Пълно е със случаи на момичета, на които са им слагани различни марки импланти в двете гърди!!!

Piny
1st April 2011, 21:29
Добре е да изясните кубиците и профилите преди да насрочите дата за операция

diadora
1st April 2011, 21:30
Няма как да има налични всички видове и размери импланти! Може да има някои само като мостра, но не и стерилни, неотваряни.
Вие се излагате, че сте толкова лековерни! На ваш си гръб!
Пълно е със случаи на момичета, на които са им слагани различни марки импланти в двете гърди!!!

Доктор , който има достатъчно операции , едва ли ще се занимава да поръчва всеки чифт импланти отделно , специално за теб или за някой друг . ЕСтествено е да има в шкафа достатъчно количество от най - използваните кръгли и анатомични /предполагам от 300 - до 450 сс / и те да са стерилни :) А ако няма точно тези , които ти искаш , примерно 350 , лесно ще те убеди да си сложиш , които има , примерно 325 или 375 сс . Ако искаш нещо специфично , тогава неизбежно ще почакаш .

Според мен е трудно хирурзите да те вместят в графика си и затова се чака за операция , а не че нямат импланти в склада :)

ЛИСКУ
1st April 2011, 21:38
Кое е по-надеждно и сигурно, че имплантите пристигат от производителя - да си поръчаш конкретни импланти и да чакаш за тях около месец или да ти сложат някакви престояли и съмнителни импланти от днес за утре?
Второто не бих го направила върху себе си...
Диадора,
а доцентката има прекалено много операции и всеки ден, но продължава да практикува така - поръчка на имплантите един месец предварително от производителя!

mishelle1607
1st April 2011, 21:51
Да,вярно е,че се чака месец,преди да пристигнат имплантите-явно така практикува тя, незнам ...всеки има хирург различни практики

Чочи
1st April 2011, 21:57
Кое е по-надеждно и сигурно, че имплантите пристигат от производителя - да си поръчаш конкретни импланти и да чакаш за тях около месец или да ти сложат някакви престояли и съмнителни импланти от днес за утре?
Второто не бих го направила върху себе си...
Диадора,
а доцентката има прекалено много операции и всеки ден, но продължава да практикува така - поръчка на имплантите един месец предварително от производителя!

Добре де,и аз да те питам - ти каква гаранция имаш,че наистина са пристигнали от щатите,и са специално за теб ??? В къщи ли ти ги доставиха и видя ли ги стерилни и опаковани,с подпис,печат и т.н. от производителя ??? А и каква в крайна сметка се оказва ролята на официалните представители за България на различните фирми,ако хирурзите си комуникират директно с производителите ...аз лично не си представям доцентката или някой от екипа й всеки ден да звъни до щатите и по същата логика всеки ден да си чакат колетите :)

diadora
1st April 2011, 22:13
Лъки , мир :)
Просто ми стана интересна темата за " престоялите " импланти :)
Интересно - явно доцентката поръчва от всеки производител , от който е необходимо за конкретна пациентка .
Прескача представителите за БГ , или е представител на всички производители на импланти за БГ ? Защото знам , че вече работи с повече от една марка .

gwendoline
1st April 2011, 22:31
Лъки , мир :)
.
Тва е Лъкич, бе хора....къв мир....:1351:утре и мненията ви ще са "престояли" и няма да стават за... преглъщане:1242:

te_dda
2nd April 2011, 00:55
спорите за пореден път за глупости.................за всяка марка поне засега има по един вносител, от който пазаруват всички хирурзи.....не вярвам складовете има да са празни и да се занимават да ги поръчват по 2-3 чифта поотделно....за мен единият вариант ( по-вероятния) е на склад да има моделите и размерите, които се купуват най-много( все пак срокът на стерилност е поне 2-3 години)и е почти сигурно,че няма да се окажат залежали с изтекъл срок, и да се поръчва само нещо, което го няма в момента да речем, а другия вариант - да се събират поръчките от различните лекари и на седмицата веднъж поне да се пускат.....всеки от представителите може би работи по различна схема, така че моеж би оттам идват разликите...така или иначе, всяка от нас получава нови,запечатани импланти.....колкото до избора в деня на операцията - за мен това е притеснително, от гледна точка на това,че хирургът може да разполага с определен" запас" в който не влиза оптималният за случая модел и арзмер, и в случая рискът е от даването на алтернативен такъв, който има в момента....за моите импланти аз също платих капаро един месец преди това,с ъответно и поъчани тогава...

дафни
2nd April 2011, 09:54
Момичета, да ви попитам нещо:
1. На вас показаха ли ви преди операцията имплантите, които ще ви сложат?
2.Относно отоците - нормално ли е да се чувствам цялата отекла? Не само в областта на гърдите, а и в корема, ханша? Премерих се и съм близо с 3 кг отгоре...
3. Относно "връщането" към нормалния ритъм на живот - има ли ограничения в пушенето и пиенето след операцията? Снощи излизах, но не се престраших..

liva
2nd April 2011, 10:19
когато бях на консултация,се оточнявахме за техниката на изпълнение спрямо моите желания и възможности/анатомични/.Мерихме се и преценяхме от кой вариант ще постигнем най добър изход спрямо анатомията на моите гърди,това беше много важно,защото при различните техники възстновяването протича по различен начин.
В крайна сметка решихме цялостна реконструкция на гърдите-промяна във формата,намаляване на ареоломамиларния комплекс и придвижването му по нагоре,плюс поставяне на импланти.
Доктора каза,че е най важно да оточним вида на операцията,а имплантите ще изберем по каталог ДЕНЯТ ПРЕДИ ОПЕРАЦИЯТА. Каз,че разполагал с тях и ако си харесам някой ,който нямал не е проблем да се поръчат,защото вносителят на Натрел/Макган/ е в София и до следващият ден ще са при нас/все пак операцията ще е следобед,защото лекарят работи в университетската болница до обед/
Така че не виждам нищо притеснително в това,ако ми откаже тези които съм си избрала с негова помощ става въпрос за размерите на имплантите и кубиците няма да се оперирам,но в това се съмнявам
Относно парите,каза ми ,че се дават в деня на операцията не било нужно по рано,така мисля,че е най правилно,я си представете,че в последния момент се откажете от този лекар,не се разберете за имплантите или кубиците,а сте предплатили какво правите.
Харесали и поръчали сте един кубик,а после размислиш,че искаш друг-по- малък или по голям/ Аз съм се доверила на този лекар за втори път и ще видим какво ще стане другата седмица относно имплантите,пак казвам не съм обвързана да приема компромисен вариант както вие казвате!

i_ani
2nd April 2011, 10:28
Момичета, да ви попитам нещо:
1. На вас показаха ли ви преди операцията имплантите, които ще ви сложат?
2.Относно отоците - нормално ли е да се чувствам цялата отекла? Не само в областта на гърдите, а и в корема, ханша? Премерих се и съм близо с 3 кг отгоре...
3. Относно "връщането" към нормалния ритъм на живот - има ли ограничения в пушенето и пиенето след операцията? Снощи излизах, но не се престраших..

1. Аз си ги видях моите... Док ми ги показа , малко преди да ме упоят.
2. Съвсем в реда на нещата е да имаш отоци...След операцията десетина дни бях като бременна във втория месец (то май при всички е така) .
Нямам спомен да съм качвала килограми...като изключим грамажа на имплантите .
3. Пушенето не е проблем ...., а за пиенето не знам , ако приемаш антибиотик , по-добре се въздържай от алкохола !

te_dda
2nd April 2011, 10:33
пак казвам не съм обвързана да приема компромисен вариант както вие казвате!

никой никъде не е казал,че ти ще приемаш компромисен вариант ! Говорех съвсем общо, по повод караницата по въпроса за наличността на имплантите........а ако има слуачи в, които за някой бива избран наличен модел, от който все пак съществува по-добър за слуая, то пациентът естесвено изобщо няма и да го разбере, просто му се предлага нещо, за което той смята,че лекаря смята за най-подходящо !!!! незнам как четете и защо винаги го осмисляте повърхностно и лично !

дафни
2nd April 2011, 10:33
Грамажът на имплантите равен ли е на кубиците?

Относно пиенето - не съм на антибиотици. Само в клиниката бях.
Досега съм пила само 1 аулин и 1 приспивателно, че ме беше страх че няма да мога да спя през нощта..) Спах като пич..)
Добре, че беше и Милото, та ме подпираше да не мърдам..))

te_dda
2nd April 2011, 10:37
отоци има към ханша и корема, когато няма дренажи и количеството на течността, отделена при тази травма на тъканите няма откъде да излезе , освен да отиде надолу , към корема, няма къде другаде !! така че тези, които смятат,че подутият корем им е от упойката, са просто в поредната заблуда.....няма нищо в медикаментите за анестезия, които да имат аткъв ефект, дори този, с който се завършва анестезията има обратния ефект.....нещата са прости и логични.....обиновенно....

liva
2nd April 2011, 10:41
никой никъде не е казал,че ти ще приемаш компромисен вариант ! Говорех съвсем общо, по повод караницата по въпроса за наличността на имплантите........а ако има слуачи в, които за някой бива избран наличен модел, от който все пак съществува по-добър за слуая, то пациентът естесвено изобщо няма и да го разбере, просто му се предлага нещо, за което той смята,че лекаря смята за най-подходящо !!!! незнам как четете и защо винаги го осмисляте повърхностно и лично !

Повърхностно не чета,лично не съм го приела,а само обясних как стоят нещата,че се вдигна голяма пара пак от един и същи човек,за което меко казано взе да ми писва,че въобще нещо съм споделила тук!!!!!!!!!!!!!1

gwendoline
2nd April 2011, 10:41
.....не вярвам складовете има да са празни и да се занимават да ги поръчват по 2-3 чифта поотделно....за мен единият вариант ( по-вероятния) е на склад да има моделите и размерите, които се купуват най-много...
И аз не вярвах, Теди, ама...:???: Повечето дистрибутори се явяват по-скоро "посредници"на процент, а не хора, на които може да се разчита, че имат НАЛИЧНОСТ. Повечето, които добре са си организирали дистрибуцията правят поръчка и доставка в рамките на четири дни, останалите чакат да съберат 2-3 поръчки и тогава пускат заявка - следователно пациентите чакат около месец за доставка... В България сме все пак; малко дистрибутори могат да си позволят да държат на склад повече модели, само най-ползваните, а пък хирурзите - на пръсти се броят, които могат да си позволят това.