PDA

View Full Version : несиметрични инпланти


Ros.....
17th September 2010, 22:04
Операцията ми беше преди 3 седмици.Много се притеснявам за голямата видимата разлика.Лявата ми гърда е по-ниско от дясната и профила от горе на двете е много различен, както и нивото на зърната.
Надявам се да имате време да погледнете снимките, защото много се притеснявам.

Mama.Mia
17th September 2010, 22:15
rosnet, видят ти снимките (не ми поиска парола, направо се отвориха снимките). Харесват ми гърдите ти :2003: въпреки че малко топчести ми идват за моя вкус. Вижда се, че дясната ти гърда е по-оттекла от лявата. Това е нормално. Всяка гърда се възстановява различно. С времето би трябвало да се уеднаквят.

Не се притеснявай, на само 3 седмици си все още прясно оперирана и е нормално да има разлики. Окончателния резултат ще видиш чак след шестия месец. До тогава гърдите ти ще се променят и наместват. И моите не бяха еднакви в началото, всъщност до четвъртият месец едната все беше по-ниско от другата, после си се наместиха и сега са симетрични.
Не се притеснявай, а ако искаш винаги би могла да се обадиш на доктора си и да споделиш тревогите си. Предполагам че на един месец след операцията така или иначе ще имаш контролен преглед, тогавай питай доки за всичко което те притеснява.
Радвай се на новите си гърди и си ги носи с кеф!

Mama.Mia
17th September 2010, 22:16
Забравих да попитам ти при кого се оперира, какви са ти имплантите?

gwendoline
18th September 2010, 09:13
Ще го кажа в прав текст - неправилно подбрани импланти като профил и размер спрямо гръдния кош (лично мое мнение!) Асиметрията би могла да идва и от факта, че още не са се наместили, но като цяло ги следи и за контрактура. Подмускулни ли са? Твърди ли са много и имаш ли някаква болка?

niki7
18th September 2010, 10:38
Защо така бързо ги скри тия снимки? Как да ти дадем мнения? И азбях при Живко Кънев, но с друга операция. Пусни пак тия снимки, де. :)

niki7
18th September 2010, 11:03
А, сега ги видях и аз.
Мисля, че ще се оправят. Знаеш ли какви криви и наистина несиметрични гърди съм виждала на три седмици? А как са разрезите ти, той прави хубави шевове,поне тези които аз съм виждала.

niki7
18th September 2010, 11:21
Мастопексия- с разрези тип КОТВА. Някъде бях изпращала и снимки.

syzinka
18th September 2010, 18:02
http://rosnet.snimka.bg/other/gurdi.534605

parola 123123 4естито.много са ти хубави гардите.хи4 не се и притесниаваи.браво на доктора

gwendoline
19th September 2010, 10:11
Не мисля, че са неправилно подбрани. Като форма и размер ми харесват много.Както си бях едно време.

Съмнявам се гърдите ти да са приличали на топки "едно време", но щом ги харесваш - това е най-важното. Всеки има различно усещане за естетика, все пак ги следи за втвърдяване и контрактура. За всеки случай. Успех.

want
19th September 2010, 11:57
Aсиметрията е малка и поне за мен не е проблем , виж формата е друго нещо ...както каза гуен мисля 4е формата е неправилно подбрана .

Мариса
19th September 2010, 12:42
Aсиметрията е малка и поне за мен не е проблем , виж формата е друго нещо ...както каза гуен мисля 4е формата е неправилно подбрана .


Адски изкуствени,като портокали буквално :?

want
19th September 2010, 12:51
Важното е че тя си ги харесва :)Аз бих си избрала с по нисък профил от горе та дори леко капковидни .

Sharkinson
19th September 2010, 13:03
А те, след като са надмусулни, не би ли следвало с времето да поувиснат и така да се позаличи резкия горен ръб?

gwendoline
19th September 2010, 13:42
А те, след като са надмусулни, не би ли следвало с времето да поувиснат и така да се позаличи резкия горен ръб?
Казва ли ти някой...ако попиташ мацките с надмускулни - грам не увисват, така че... :roll: :lol: Много е делекатно всичко... не искам повече да прогнозирам. Мацката искаше мнение и го дадох, прозвуча малко по-откровено, отколкото тя или аз бих искала, обаче...

Babri
19th September 2010, 17:59
Моите са над и за 3г не са увиснали.Харесвам си формата и размера.Не мога да прогнозирам в бъдеще какво ще се случи,но ако почнат да ми служат за престилка :lol: ,моментално ще ги сменя :wink:

Sharkinson
19th September 2010, 18:38
Аз нямах за цел да упреквам жените с надмускулно :roll: , по-скоро въпросът ми беше - резкият горен ръб не изчезна ли с времето? Твоите нали и те са кръгли, а не капковидни, а толкова рязък ръб не съм забелязала по аватарите ти. Ако ръбът се заличава с времето, то докторът е избрал подходящ имплант за целта.

Изобщо не съм спец по надмускулните (след като моите са подмускулни), но по спомени при надмускулното май не слагаха капковидни заради свободното въртене на импланта в джоба? Ако не съм права, обяснете :-)

Аз сериозна асиметрия, която да налага корекция, не виждам на снимките.

Babri
19th September 2010, 18:52
Да,моите са кръгли.И като че ли ръба не е видим или аз вече съм свикнала с този изглед.Общо взето никога не съм се вглеждала прекалено,харесах си формата и особено размера :D още в началото.

От едната страна на единия импалнт се получава леко нагъване при навеждане,но това не ме притеснява никак.

gwendoline
21st September 2010, 07:14
Да,моите са кръгли.И като че ли ръба не е видим или аз вече съм свикнала с този изглед.Общо взето никога не съм се вглеждала прекалено,харесах си формата и особено размера :D още в началото.

От едната страна на единия импалнт се получава леко нагъване при навеждане,но това не ме притеснява никак.

Няма как да ти се очертава ръб след толкова време...все пак кожата се отпуска малко или много...при подмускулните - също. Но колкото и да се отпусне конкретно в горния случай - тези гърди ще останат топчести и изкуствени като визия. Точно подобна визия докарвах с предишните ми импланти, затова и ги смених. А за това, че при навеждане има леко нагъване - и аз го имам, и почти всички с импланти, особено които са на поне година от поставянето ; да не говорим колко момичета, без импланти, също го имат този "проблем"... :lol: -

Divinemouse
21st September 2010, 10:15
Aсиметрията е малка и поне за мен не е проблем , виж формата е друго нещо ...както каза гуен мисля 4е формата е неправилно подбрана .

Аз бих си сложила анатомични и по голям кубик..Някак си се губят на тялото..Но това е мое мнение и не задължавам никого с него.

want
21st September 2010, 20:52
Aсиметрията е малка и поне за мен не е проблем , виж формата е друго нещо ...както каза гуен мисля 4е формата е неправилно подбрана .

Аз бих си сложила анатомични и по голям кубик..Някак си се губят на тялото..Но това е мое мнение и не задължавам никого с него.

Нямам и представа какво е анатомични но предполагам нещо че е с по естествени форми а не като ябълка :) За големината е относително и зависи ква визия искаш да докараш :wink:

жоро66
22nd September 2010, 07:07
Уонт, няма имплант с форма на ябълка :roll: :lol:

want
22nd September 2010, 08:05
Я виж снимките на мацката която е отворила темата :) точно като ябълки са и :lol:

жоро66
22nd September 2010, 09:17
Причината за това е основата и профила на импланта, но той в никакъв случай не предствлява сфера.

За да се избегне този ефект се има в предвид подгръдната обиколка, плоскоста на гръдната стена, наличната тъкан в гърдата (мастна, жлезиста и т.н.) и се определя профила и размера на основата.

Това че гърдите на мацката изглеждат кръгли, не означава че имплантите са като портокали.

Просто според мен, горния полюс е трябвало да е по нисък, но аз далеч не съм компетенцията, която може да прецени това :wink: Интересите ми в тая сфера са любителски :lol:

i_ani
22nd September 2010, 09:20
точно като ябълки са и :lol:
Де ги тия кръгли ябълки ?! :2045: На мен по-скоро на портокалчета ми приличат :roll:

te_dda
22nd September 2010, 09:44
точно като ябълки са и :lol:
Де ги тия кръгли ябълки ?! :2045: На мен по-скоро на портокалчета ми приличат :roll:

на каквото и да ги оприличавате - все говорим за едно и също... :lol:

жоро66
22nd September 2010, 12:42
почна да прилича на плот...

Направо на плотове и рафтове :lol:

want
23rd September 2010, 09:19
точно като ябълки са и :lol:
Де ги тия кръгли ябълки ?! :2045: На мен по-скоро на портокалчета ми приличат :roll:

ako не се обадиш просто няма да си ти :lol: ...намери си друг обект на заяждане с мен няма да стане :lol:

want
23rd September 2010, 09:21
точно като ябълки са и :lol:
Де ги тия кръгли ябълки ?! :2045: На мен по-скоро на портокалчета ми приличат :roll:

на каквото и да ги оприличавате - все говорим за едно и също... :lol:

:2015:

Ами нали все трябва да кажем нещо .... :lol:

te_dda
26th September 2010, 20:21
проблемът е не , че ние не можем да се разберем за какво говорим, а че май момичето не разбира от нашия плод и зеленчук, или пък просто е много възпитана, щом си мълчи , въпреки че вместо суперлативи , получи такива определения за новата си гордост :lol: :lol:

gwendoline
26th September 2010, 22:00
проблемът е не , че ние не можем да се разберем за какво говорим, а че май момичето не разбира от нашия плод и зеленчук,
Хахаха :2003: НЕкои сме ги яли даже... :1242: :mrgreen:

KARAMEL
28th September 2010, 19:04
Привет
Аз имах същия проблем и решението беше корекция. След година чакане да се наместят(което така и не се случи) ме оперираха отново. Сега 2 седмици след операцията гърдите ми най-накрая вече са еднакви. Надявам се при теб да се наместят сами.
И аз имам едно питане- от днес се появиха бодежи при навеждане и изправяне от какво може да е това? Приятна вечер на всички!

diana1977
28th September 2010, 21:11
имаш засегнати нервчета предполагам, ако е това няма проблеми след няколко дни трябва да отминат

diana1977
28th September 2010, 21:14
къде е разреза?

te_dda
29th September 2010, 16:47
проблемът е не , че ние не можем да се разберем за какво говорим, а че май момичето не разбира от нашия плод и зеленчук,
Хахаха :2003: НЕкои сме ги яли даже... :1242: :mrgreen:

аааа... и даже от златните беха твоите :lol: :lol: :lol:

КЪДЕ СЕ ГУБИТЕ, БЕ МАЙМУНИ :2010:

gwendoline
29th September 2010, 17:07
проблемът е не , че ние не можем да се разберем за какво говорим, а че май момичето не разбира от нашия плод и зеленчук,
Хахаха :2003: НЕкои сме ги яли даже... :1242: :mrgreen:

аааа... и даже от златните беха твоите :lol: :lol: :lol:



Бе...хапнах си почти от сичко де що беше изложено на щанда :twisted: :lol: Пустата му лакомия дето съм..... :girl_haha:

Stennli
26th October 2010, 22:12
ще може ли и аз да видя тези "ябълки или портокали бяха"

Чесно никога не съм виждал да приличат на плодове, я си представете на грозде, на круша

Не сериозно можели паролката

Stennli
1st November 2010, 15:15
А сега ги видях

Е де ги видяхте тия портокали и ябълки. На мен ми харесват , за асиметрията , да има малка ама сигурно ще се оправят. Тук има къде къде по зле дето се мислят за красавици

te_dda
1st November 2010, 22:15
А сега ги видях

Е де ги видяхте тия портокали и ябълки. На мен ми харесват , за асиметрията , да има малка ама сигурно ще се оправят. Тук има къде къде по зле дето се мислят за красавици

stenli, с толкова малко присъствие в целия форум ( 32 мнения доколкото виждам), недей да разсъждаваш толкова много кой колко е красив и за какъв се мисли....не е прилично просто, не друго, дет се вика от уважение към другите !!!

ХМ......

това беше малък опит за по-меко мнение.... а всъщност ако трябва да съм точна, нито си първия , нито си последния хлапак, който влиза тук без да познава никой , просто за да гледа цици.......щом има сложено за гледане - няма лошо - гледай, ама недей да остроумничиш,че излагацията става пълна !!!
:twisted: :twisted:

Stennli
2nd November 2010, 01:37
2229 мнения - при това много компететни

и кои ти каза че нямям право на мнение?

а що се отнася какво съм гледал :) мисля че е моя работа :) и твоите снимки видях :) не съм очарован

Galina-kaka G
2nd November 2010, 09:23
А! Че къде ги видя!? Теда, май само аз не съм ти виждала снимките? :( :2016:

Adelini
2nd November 2010, 09:34
Момичета, Стенли говори пълни глупости, как пък ще е видял снимки на Тедда, тя не ги е качвала, аз примерно не съм ги виждала...моля ви не се връзвайте на думите на някакъв, който може да говори квото си иска. Igonre и т'ва е :wink:

emiko
2nd November 2010, 10:24
Е аз съм ги виждала.................ама на живо.........и са........С-Т-Р-А-Х-О-Т-Н-И :cool:

gwendoline
2nd November 2010, 12:05
Е аз съм ги виждала.................ама на живо.........и са........С-Т-Р-А-Х-О-Т-Н-И :cool:

Не си губите времето в празни приказки вие двечките :evil:

(за последната ти думичка не се и съмнявам :idea: )

te_dda
2nd November 2010, 22:17
2229 мнения - при това много компететни

и кои ти каза че нямям право на мнение?

а що се отнася какво съм гледал :) мисля че е моя работа :) и твоите снимки видях :) не съм очарован


Информация за Stennli

Потребител Регистриран на: 24 Окт 2010
Общо мнения: 39
:lol: :lol: , няма значение, нямам намерение на никой нищо да доказвам, а колкото до това дали си виждал мои снимки :arrow: :biggrin: :biggrin:

te_dda
2nd November 2010, 22:19
Е аз съм ги виждала.................ама на живо.........и са........С-Т-Р-А-Х-О-Т-Н-И :cool:

Не си губите времето в празни приказки вие двечките :evil:

(за последната ти думичка не се и съмнявам :idea: )ю
АХЪМ :lol: :lol:

:girl_haha: :1241:


:girl_kiss2: :girl_kiss2: ( и за двете по 1 ) :lol:

patrisha
3rd November 2010, 08:09
а що се отнася какво съм гледал :) мисля че е моя работа :) и твоите снимки видях :) не съм очарован
Определено не си видял нейните в такъв случай.

gwendoline
3rd November 2010, 08:52
:girl_kiss2: :girl_kiss2: ( и за двете по 1 ) :lol:

ОК. Ще се задоволя с виртуален кис засега :1246: Няма да настоявам и нахалствам повече, но, честно, ако решиш някой път - ще ми бъде страшно приятно да се запозная с теб :idea: :2020:

te_dda
3rd November 2010, 22:02
ако решим да организираме с емето нещо - непременно...всъщност, то не пречи заедно да го организираме :wink: