PDA

View Full Version : звук от импланта...


Dalia1116
11th October 2010, 11:23
Mомичета, случва ми се нещо много странно. Оперирах се в сряда, подмускулно, всичко мина повече от чудесно, без особени болки, без дискомфорт, вчера даже си карах колата без проблем до един момент, в които мъжът ми не задържа достатъчно една врата в заведение, която беше много тежка, аз я подпрях с ръка и от левият ми имплант (или по-скоро около него) се чу нещо като изпyкване. Сега като си вдигам ръката и си я свалям се чува някакво пукане и скърцане, все едно има въздух, което принципно няма как да стане... Не ме боли особено, не виждам разлика в гърдите, ама този звук ме побърква, за капак на доктора му е изключен телефона и докато се свържа с него ще се побъркам. Някой да има идея какво може да се случва?

gwendoline
11th October 2010, 13:04
Mомичета, случва ми се нещо много странно. Оперирах се в сряда, подмускулно, всичко мина повече от чудесно, без особени болки, без дискомфорт, вчера даже си карах колата без проблем до един момент, в които мъжът ми не задържа достатъчно една врата в заведение, която беше много тежка, аз я подпрях с ръка и от левият ми имплант (или по-скоро около него) се чу нещо като изпyкване. Сега като си вдигам ръката и си я свалям се чува някакво пукане и скърцане, все едно има въздух, което принципно няма как да стане... Не ме боли особено, не виждам разлика в гърдите, ама този звук ме побърква, за капак на доктора му е изключен телефона и докато се свържа с него ще се побъркам. Някой да има идея какво може да се случва?

Нищо обезпокоително.Ето:
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=14517

emiko
11th October 2010, 14:25
И на мен ми бълбука около две седмици от едната страна, ама нали съм изчела де що има информация за всичко свързано с мамопластиката, та изобщо не се впечатлих и явно на бълбукането му омръзна да бъде незабелязвано и спря :lol: :lol:

Dalia1116
11th October 2010, 15:46
Много ви благодаря, поуспокоих се :). Иначе темата която gwendoline ми пусна като линк я четох, ама не знам защо реших, че моето е различно... ужас, в паниката си представих доста апокалиптични последствия :)

LUCKY Dancing Queen
13th October 2010, 11:35
Това с бълбукането ако някой ви пита може да кажете, че е аерофагия. Мъжете са свикнали.

Мариса
14th October 2010, 03:26
левият имплант ми говори нещо :lol:

patrisha
14th October 2010, 07:05
През първите дни след операцията май е нормално да има течност около импланта и да се чува тоя звук. И на мен доста време ми бълбукаше нещо, но после изчезна. Важното сега е резултата да е желания от теб. Другото не го мисли.