PDA

View Full Version : Има ли вече съжаляващи за решението си?...


ЛИСКУ
13th October 2010, 08:19
Въпросът е малко деликатен, но аз като все още чудеща се дали да се подложа или не - много ме мъчи въпросът дали ще се успокоя след една такава намеса, дали проблемите няма да са повече отколкото предишните комплекси и т..н.
Ако има смели - нека кажат съжаляват ли вече за намесата или така се чувствате по-добре? :wink:

emiko
13th October 2010, 08:36
Това вече е обсъждано тук (http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=8485) и тук (http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=9908)

te_dda
14th October 2010, 21:47
По мои наблюдения няма съжаляващи за промяната, има съжаляващи за избора на лекар или импланти... :wink:

Мариса
15th October 2010, 05:32
едва ли има жена,която да съжалява,че има големи цици.може да съжалява като мен за кофти резултат,но не съжалявам,че се се подложих на увеличаване на бюста:)

Galina-kaka G
15th October 2010, 10:37
:2003: Една от най-добрите ми инвестиции! Пупу!

Мариса
15th October 2010, 10:44
:2003: Една от най-добрите ми инвестиции! Пупу! :bravo: :cool_new:

Mama.Mia
15th October 2010, 16:17
Аз пък съжалявам, че не го направих по-рано. Две години се тутках и бутках и го обмислях. Трябваше по-рано, само за това съжалявам.
:lol: :lol: :lol: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen:

patrisha
15th October 2010, 18:18
По мои наблюдения няма съжаляващи за промяната, има съжаляващи за избора на лекар или импланти... :wink:
Съжалявам, че не проучих по-добре нещата и не избрах нито подходящия хирург, нито имплант. Всъщност импланта ми го избра хирурга. :lol: При всичките кусури обаче, пак е по-добре от преди. Пък и вече проучвам нещата и след време ще поправя грешката.

Мариса
16th October 2010, 02:37
никога неможем да бъдем сигурни кой е най-подходящ и кой имплант ще стои най-добре.

patrisha
16th October 2010, 08:25
Права си за съжаление..

Мариса
16th October 2010, 08:32
Права си за съжаление..

единственото,което остава да бъдем оптимисти и да мислим много преди да направим стъпка.

SvetaDqvoliq
16th October 2010, 13:43
Аз откакто видях какви гърди е изваял на Piny австрийският хирург, българските вече не ги броя за професионалисти. Страхотни гърди е направил и то без никакви импланти,нашите тука изглеждат като "скърпени" след операция по повдигане ,а много често и след поставяне на имплант. Въобще явно в Западна Европа пластичните хирурзи са съвсем друга класа. Понеже аз обмислям да си повдигам гърдите,въпреки че имам имплант,съм убедена,че когато се реша на тази стъпка,ще отида в чужбина. Страх ме е,че тук ще ме окипазят. Може там да е два пъти по-скъпо,но след като видях Piny,нямам никакви съмнения,че си заслужава.Тук отиват момичета с прекарсна основа за импанти и се очаква ,че ще имат много добър резултат,а то.. в немалко случаи преди операцията за изглеждали по-добре. Черната Златка е жив пример за опропастени естествени гърди.

Divinemouse
16th October 2010, 22:01
Аз откакто видях какви гърди е изваял на Piny австрийският хирург, българските вече не ги броя за професионалисти. Страхотни гърди е направил и то без никакви импланти,нашите тука изглеждат като "скърпени" след операция по повдигане ,а много често и след поставяне на имплант. Въобще явно в Западна Европа пластичните хирурзи са съвсем друга класа. Понеже аз обмислям да си повдигам гърдите,въпреки че имам имплант,съм убедена,че когато се реша на тази стъпка,ще отида в чужбина. Страх ме е,че тук ще ме окипазят. Може там да е два пъти по-скъпо,но след като видях Piny,нямам никакви съмнения,че си заслужава.Тук отиват момичета с прекарсна основа за импанти и се очаква ,че ще имат много добър резултат,а то.. в немалко случаи преди операцията за изглеждали по-добре. Черната Златка е жив пример за опропастени естествени гърди.

Много крайно мнение...Живея в страната в която и Пини живее,моя позната се оперира два пъти :roll: да не дава господ на никой такива гърди...Забравих да кажа че операцията и беше в Австрия...Всичко си е до хирург ...цените са същите както в БГ :cool:

SvetaDqvoliq
16th October 2010, 22:41
Явно и там има издънки. Но наистина толкова снимки съм изгледала на повдигания и такъв добър резултат никъде не съм виждала, а от белезите й почти няма следа. Направо ми събра очите прецизната работа на хирурга. И точно в това отношение си мисля,че тук в БГ нямаме професионалисти в тази област (по повдигането).

Piny
17th October 2010, 17:56
ааа Томито е права- и в Австрия има некадърници - аз дори два случая съм разказала тук, които ме потресоха. Но този хирург, който ме оперира мен е професионалист на световно ниво. Методът по който аз съм оперирана е разработен от него. Тези които са ми виждали снимките от преди знаят за каква птоза става дума и въпреки това съм само с вертикален разрез. Самата жлеза е зашита отвътре - един вид вътрешен сутиен. Освен това ареолите са зашити отвътре с горетекс и никога няма да се разтегнат отново.
Нямам плисета, нямам асиметрия, нямам гънка под гърдата и в горната част има обем.
Не ме разирайте погрешно, не искам да хваля себе си, а само уменията на хирурга ми
Не съжалявам за парите които дадох- в България никой не оперира по този метод