PDA

View Full Version : plastic is not always fantastic


Piny
5th November 2010, 21:17
http://www.gossiplist.com/blog2/archives/ewww.jpg

Piny
5th November 2010, 21:18
http://www.gossiplist.com/blog2/archives/ewww.jpg

Piny
5th November 2010, 21:22
не отваряйте този линк - исках да постна една снимка на ужасен резултат от мамопластика, но нещо снимката ми се изгуби :(

Iliana81
5th November 2010, 21:42
Пластичната хирургия си е нож с две остриета както и да го погледнеш. Човек трябва да е подготвен за всякакъв възможен резултат. Дай Боже повече пациенти да са доволни от визията си след такава интервенция, но за съжаление не винаги е така. Затова пластичните интервенции не се препоръчват за индивиди които имат някакъв синдром на идеализъм или как беше... да си мислят че всичко ще е идеално след това.
:? :roll:

Iliana81
5th November 2010, 21:48
Аз извадих късмет с моята мамопластика. Когато реших и събрах парите, отидох на консултация в единствената клиника във Варна за която знаех. Нямах представа за съществуването на този форум, също и за възможните рискове... и по-добре, защото иначе не знам дали щях да се реша ако знаех какви може да са последствията. Слава богу всичко мина добре, но можеше и да не е така. И като се има предвид че дори и най добрия хирург не е застрахован от грешки и неудовлетворени пациенти...

Piny
5th November 2010, 21:59
намерих снимката :wink:
http://www.picvalley.net/u/1681/496364094169496653012889871011VD8Xqc3CZ6Hj85jbAfb. JPG (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1681/496364094169496653012889871011VD8Xqc3CZ6Hj85jbAfb. JPG)

mdacota
5th November 2010, 22:06
Е, не, това не може да е истина :shock: :shock: :shock: :shock:

Мариса
6th November 2010, 06:51
ооофф,тази снимка е навсякъде от доста време....

patrisha
6th November 2010, 09:11
Еее, за визията и е виновно повече ЕГН -то, отколкото пластичната хирургия. Преди имплантите са се слагали само над мускула и това е причина да си личат толкова. Не знам при подмускулно как биха изглеждали, но тя си е направо мумия и имплантите според мен са и най-малкия проблем.

emiko
6th November 2010, 13:19
Е, поне знам как ще изглеждам след 20-30 години :lol: :lol:

Piny
6th November 2010, 13:28
ах Емико, стига глюпости!
Според мен това бабенце е пристрастена пушачка- на нормалните жени кожата им не се намачква до такава степен. То верно че имплантите са и наы-малкият проблем- аз ако изглеждах така, бих си направила операция за изрязване на излишната кожа и не бих се пуснала по такъв бански.
Но тя не е единственият пример за лош резултат от пластична операция
http://ayyyy.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/07/boobjob12a.jpg

patrisha
6th November 2010, 13:55
Да, определено некадърни доктори има навсякъде. По мое мнение обаче тук повечето са надмускулни импланти. Надявам се подмускулните да не се разместват така и да се деформират чак толкова забележимо.

ЛИСКУ
6th November 2010, 16:38
Абе моята дикторка /а тя си е безспорен професионалист/ ми каза, че който лекар ти каже, че ти слага изцяло подмускулни импланти, значи те лъже. :lol:
Винаги става дума за частично подмускулни и отдолу имплантът от нищо не се държи, т.е. виси си свободно :!:

Piny
6th November 2010, 16:50
моят доктор пък твърди че ако се сложат изцяло под мускула се получава ето този неприятен ефект
http://www.plastische-chirurgie.com/images/elements/news/auto/news_big1263499175.jpg

titi1
6th November 2010, 17:57
Според мен пък, снимките, които са постнати са фотошопнати, сами може да си обясните защо.

patrisha
6th November 2010, 17:58
Абе моята дикторка /а тя си е безспорен професионалист/ ми каза, че който лекар ти каже, че ти слага изцяло подмускулни импланти, значи те лъже. :lol:
Винаги става дума за частично подмускулни и отдолу имплантът от нищо не се държи, т.е. виси си свободно :!:
В това има логика, защото гръдния мускул започва от средата на гръдния кош и отива нагоре по диагонал в посока към рамото и към мишницата. Но пък Стоянов твърди, че неговите са изцяло под мускула. Иди че разбери кое е вярно! Според мен поне от външната страна на гръдния кош /откъм мишницата/ импланта остава непокрит.

diana1977
6th November 2010, 18:05
и аз така знам че няма изцяло под мускула,и може би има логика.Аз дето също съм подмускулно, като пипна отдолу си напипвам импланта,няма нищо което да го покрива.А и мамологът ми каза същото.

Piny
6th November 2010, 19:36
В това има логика, защото гръдния мускул започва от средата на гръдния кош и отива нагоре по диагонал в посока към рамото и към мишницата.
именно това обяснява защо имплантите поставени изцяло под мускула биват избутвани в страни - в следствие на което се получава това грозно разстояние

want
6th November 2010, 20:45
Ayyyyyy Пини тотално ще откажеш хората от импланти с тези снимки :) Аз май ще предпочета да си остана с малък бюст но не и с такива деформации :)

Бтв пуша4ка съм но нямам никакви бръчки така че опредлено не е от пушенето :)По скоро е прекалено слаба и за това кожата и е увиснала :)
По принцип казват че с възсратта е хубаво жената да качи малко килца за да и седи кожата опъната :)

Piny
6th November 2010, 21:03
Уонт, бързо да отказваш цигарите - вредата им върху кожата е доказана.
Ти все още си млада, за да имаш бръчки независимо дали пушиш или не- но една 60годишна пушачка се различава доста от една 60годишна непушачка

want
6th November 2010, 22:19
:2043: :2008:

Мариса
7th December 2010, 08:56
По принцип казват че с възсратта е хубаво жената да качи малко килца за да и седи кожата опъната :)

не е хубаво :lol:
Повечето кила никога не са добър вариант,ако няма диагноза анорексия.

LUCKY Dancing Queen
7th December 2010, 11:10
Кожата не може ли да се поизпъне с малко скоч и дискретни щипчици зад ушото? Аз така ще направя.

Silvana-)
7th December 2010, 14:20
Ужас,та тя е кожа,кости и малко силиконец тази жена,трябва и малко :grill:

имплант над 200-220 сс май не може да се побере под мускула,такива неща съм чела аз .

ЛИСКУ
7th December 2010, 15:36
Дано това не е нагледна картинка как ще изглеждаме на 60-70 години - със силикон! :lol:
Наистина, как ли изглеждат силконовите бабички? Надявам се, да е по-добре от не-силиконовите.... :roll:

LUCKY Dancing Queen
7th December 2010, 15:41
Какво не му харасвате на застарялото момиче? Сигурен съм, че ако е вдовица на починал през 1935г. петролен шейх, ще се намерят обработени наши гларуси, които да й влезнат под кожата(а пък то под кожата, местенца-бол!)

леля мичИ
7th December 2010, 23:27
Кожата не може ли да се поизпъне с малко скоч и дискретни щипчици зад ушото? Аз така ще направя.

Аз си удрям по една топла ютия сяка сутрин на фейса, помага :lol:

...но не вряла :!:
:lol:

LUCKY Dancing Queen
7th December 2010, 23:42
Аз пък всъщност дори и скоч не ползвам. Гоня си бръчките по естествен път: надувам бузите като глътнал дюля и те(бръчките) се разбягват някъде встрани.

Мариса
8th December 2010, 20:50
Аз пък всъщност дори и скоч не ползвам. Гоня си бръчките по естествен път: надувам бузите като глътнал дюля и те(бръчките) се разбягват някъде встрани.

как не си се пръснал от толкова надуване :lol: :lol: :lol:

LUCKY Dancing Queen
8th December 2010, 21:17
http://jenni935.j.e.pic.centerblog.net/xjrcenee.jpg :?

mira_sm
11th December 2010, 11:46
По принцип казват че с възсратта е хубаво жената да качи малко килца за да и седи кожата опъната :)

не е хубаво :lol:
Повечето кила никога не са добър вариант,ако няма диагноза анорексия.
Абе, за тази специално ще е хубаво, каквато и диагноза да има. :)
Иначе и аз не съм много на принципа "дебелейте, за да имате по-малко бръчки".
Ако снимката изобщо е истинска, дали дамата не го прави нарочно (тип "вижте как не ми пука")? Един цял бански с подходяща кройка ще и стои по-добре.

Мариса
16th December 2010, 08:39
не знам,според мен цял живот се е пържила като бясна :lol:

Nike_13
16th December 2010, 10:56
Такъв ефект много лесно се постига и с дехидратация. ДОри културистите няколко дни преди състезание почти не пият вода, за да може кожата да се 'свие' и по-добре да изпъкват мускулите.

Затова мацки - пийте вода! :)

Iliana81
16th December 2010, 13:44
Дано това не е нагледна картинка как ще изглеждаме на 60-70 години - със силикон! :lol:
Наистина, как ли изглеждат силконовите бабички? Надявам се, да е по-добре от не-силиконовите.... :roll:

Силиконови или не, все бабички :D Аз гледам сега да изглеждам добре, а дай боже на 60 да имам все още възможност да се поддържам.

В случая на снимката и аз мисля че имплантите са и най малкия проблем. :(

Мариса
16th December 2010, 20:43
Такъв ефект много лесно се постига и с дехидратация. ДОри културистите няколко дни преди състезание почти не пият вода, за да може кожата да се 'свие' и по-добре да изпъкват мускулите.

Затова мацки - пийте вода! :)

да-грозна гледка.какво си причиняват мъжете :?
Водата е много важна!Колкото повече,толкова по-добре!

Nike_13
17th December 2010, 09:47
Наистина е много важна, а много хора не го знаят.
Сега като се върнах на работа и започнах да се заглеждам по колежките - всички ми се струват остаряли, със съсухрени и сбръчкани кожи (повечето са 30+/- 3), мислех си че аз изглеждам зле след 1г денонощно гледане на дете.
А и много от тях незнаят че зимата не е добре да се позлват хидратиращи кремове.
Явно не ги е грижа за вида им.

i_ani
17th December 2010, 12:21
...зимата не е добре да се позлват хидратиращи кремове.
:roll: Това не го знаех... А какъв трябва да е крема , при положение , че кожата има нужда само от хидратация ?

Iliana81
17th December 2010, 13:53
...зимата не е добре да се позлват хидратиращи кремове.
:roll: Това не го знаех... А какъв трябва да е крема , при положение , че кожата има нужда само от хидратация ?

Мазен, за суха кожа. Хидранатнтния крем замръзва върху кожата и става още по-зле, но ако е мазен няма проблем.

Nike_13
17th December 2010, 14:07
да, трябва да е мазен, хидратиращия може но ако не предвиждаш илизане за дълго и в много голям студ.

i_ani
17th December 2010, 14:45
Е добре , но мойта кожа не е суха , а нормална и намацам ли се с мазен/тежък крем , следва изприщване :roll:

Освен като излизам в студа , да слагам само фон-дьо-тен (ползвам GUERLAIN , който е с SPF 25) , а вечер хидратиращото кремче и серума които си ползвам по принцип...

Ще трябва да се консултирам с козметичка :wink:

:offtopic:

mira_sm
17th December 2010, 15:31
Нощен за мазна кожа дали не става в такъв случай? Нощните обикновено не са хидратиращи.

Piny
17th December 2010, 15:33
Ани ако не прекарваш много време навън на студа - този проблем не те засяга. В затоворени помещения обаче въздухът често е по-сух заради отоплението и хидратиращият крем си е добре

i_ani
17th December 2010, 15:46
Така е , Piny , досега си ползвам крема без проблем. В нас е доста топличко , а навън се движа само с колата и гледам да се паркирам максимално близо до целта на излизането ми , защото не обичам студа и безцелните шматкания при ниски температури :1213:

Iliana81
17th December 2010, 16:15
Онзи ден ми се наложи да вървя пеша около 40 мин при температура -25, и то няколко часа след химичен пилинг.
:evil:

Piny
17th December 2010, 16:23
БРРР - аз от нас - в колата - офиса.
Ако излизам за по-дълго навън - на ски или разходка - ползвам специален крем

Nike_13
18th December 2010, 10:32
В офисите обикновено въздуха е сух, особено ако има много техника (комп, копири и т.н.) - въздуха се йонизира, това влияе зле на кожата. Сама започва да се омазнява, за да се предпази от изушаване. ПРи мен важи с пълна сила! а и същото е с косата - по-бързо се омазнява.

Открих, че по-мазния крем за през деня (зимата) дава по-добър ефект, защото спира самоомазняването, което в комбинация с мръсния въздух предизвиква кофти ефект.
Така че трябва да се търси някакъв баланс и задължително достатъчно време на свеж въздух (ако има такъв :)), кожата се рефрешва.

Мариса
19th December 2010, 22:46
трябва да се търси някакъв баланс и задължително достатъчно време на свеж въздух (ако има такъв :)), кожата се рефрешва.

Определено кремът трябва да е много мазен като се излиза навън.Слагам 2 пъти от моя преди да излезна сред снега и леда.А,ако духне един вятър без крем имам чувството,че повяхвам направо :lol:

Nike_13
20th December 2010, 10:05
На леден вятър направо може да ти се счупи кожата :)

mira_sm
22nd August 2011, 13:12
И при това бабе нещо не е съвсем добре. Макар че има и по-лошо, де.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2024910/Spains-Duchess-Alba-gives-away-fortune-marry-commoner.html

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/08/11/article-2024910-0D610F4E00000578-278_468x591.jpg

Шоки
23rd August 2011, 09:33
Не мисля, че проблема на тази жена са цигарите. Познавам хиляди жени на по 60 години пушачки и въобще не изглеждат зле. Тази жена е някакъв друг случай, на мен ми изглежда като анорексичка, но може би има и други здравословни проблеми. А и не мисля, че тя е пример за лошо поставен силикон, защото няма как на това тяло и кожа да изглежда добре какъвто и да е силикон.

sia
24th August 2011, 10:08
vse pak e na 85 ne na 60g

emiko
24th August 2011, 10:33
Баси и разваления телефон :lol:

mira_sm
25th August 2011, 12:16
Аха. :D Обаче и първата, с циците, е поне на 70 според мен.

Шоки
25th August 2011, 18:50
Аха. :D Обаче и първата, с циците, е поне на 70 според мен.

Ма аз точно първата коментирах, ама въобще не погледнах, че тази тема е пусната преди година :lol:Видях в отдел мамопластика че "днес" еди кой си коментирал еди какво си, погледнах коментарите - първите и се включих, а то темата отдавна май не е актуална. :1242:

Oksana_
26th August 2011, 21:40
И при това бабе нещо не е съвсем добре. Макар че има и по-лошо, де.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2024910/Spains-Duchess-Alba-gives-away-fortune-marry-commoner.html

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/08/11/article-2024910-0D610F4E00000578-278_468x591.jpg

Тази жена, не знам защо, но ми напомня много за Вилденщайн... Явно и тя е търсила някакъв "котков" ефект... :lol: :lol: :lol: