PDA

View Full Version : Къде в Пловдив...


рос
21st December 2004, 22:24
Имам сериозен проблем с теглото.Къде в Пловдив има женски фитнес с инструктор?

Гост
23rd December 2004, 16:06
Един от най-добрите фитнесцентрове в България:
гр. Пловдив
ул.Егзарх Йосиф 13
Тотал Спорт

the_stormy
8th July 2005, 10:07
едно от най-добрите места за целта е фитнес"Рондо" на ул."Гладстоун"/до клуб"Палмите"/,изработват и индивидуални програми

charmy
8th July 2005, 10:49
Ами то на повечето места правят програми. Обаче къде е само дамски фитнеса незнам.

Magie Noire
11th July 2005, 13:17
Имам сериозен проблем с теглото.Къде в Пловдив има женски фитнес с инструктор?
ул."Гладстон" № 1 под Дома на техниката.
Това е фитнес само за жени и е единстен в Пловдив но ако искаш наистина да постигнеш нещо се ориентирай към Тотал спорт. Този дамски фитнес на "Гладстон" като уреди нищо не струва. Много са стари и много малко. В Тотал спорт уредите са може би най-добрите, които се предлагат на световния пазар и резултатите не закъсняват. Говоря от личен опит, тъй като в началото и аз започнах от дамския фитнес на ул."Гладстон" но резултатите, които постигнах бяха крайно незадоволителни. В Тотал спорт за четири месеца постигнах много по-добри резултати, отколкото в предишния фитнес за година и половина.
Предлагам ти да отидеш да видиш едната зала и другата и чак след това да направиш избор къде да ходиш.
Успех!

charmy
8th August 2005, 08:52
Още един дамски фитнес разбрах, че има - близо е до "Айсберг" в Кичук Париж, но не му знам точния адрес.

ROSSY
23rd August 2005, 14:03
molq vi ako nqkoi znae kade to4no se namira tozi fitnes vav ki4uka do aisberg da mi pi6e.molq vi :D

pepa
23rd August 2005, 15:27
Фитнес Център REFLEX, вървиш по локалното "Македония" мисля че беше и е съвсем в началото на една пресечка.

В септемврийския брой на Мускули и Фитнес има снимки на фитнеса с адрес и телефони. Ако искаш като се прибера довечера ще погледна как беше точния адрес и телефон и утре ще ти ги дам.

Аз тренирам там. Готино е има и солариум и сауна и масажи, а и фитнес инструцтура им а е много добър.

Дано съм помогнала

Поздрави

ROSSY
24th August 2005, 15:02
много ти благодаря.Аз живея в Кичука и искам да знам за някакъв фитнес наблизо.Ако можеш напиши ми адрес и телефон.


благодаря ти

pepa
25th August 2005, 12:16
8)
ск REFLEX

ул. Нестор Иванов 2
тел: 0886644922

8)

charmy
25th August 2005, 18:51
И понеже тук се събрахме пловдивчанки имам един въпрос момичета. Някоя от вас знае ли има ли курсове по ориенталски танци (Бейлиденс) в града и къде има тренировки по Тае Бо?

ROSSY
26th August 2005, 08:31
АМИ ЗА ТАНЦИ НЕЗНАМ,НО ТАЕ БО ИМА В TOTAL И ГРУПАТА Е ДОСТА ДОБРА. :)

Sit
27th August 2005, 18:43
А някой може ли да каже какви са цените в REFLEX и TOTAL, моля?

Magie Noire
27th August 2005, 20:01
А някой може ли да каже какви са цените в REFLEX и TOTAL, моля?
Мога да ти кажа за TOTAL защото ходя там. Аз си купувам карта за 10 фитнес посещения, която струва 40 лв. За студенти има 20% отстъпка. Ако имаш възможност да ходиш преди 17.00 ч. цената на картата е по-ниска. Цената от 40 лв. е за след 17.00 ч. В събота след 14.00 ч. и неделя през целия ден единичното фитнес посещение (без карта) е 3.- лв. Иначе картата можеш да я ползваш в рамките на три месеца. Ами май е това. Ако те интересува още нещо, за което не съм се сетила питай.
Успех! 8)

pepa
29th August 2005, 10:23
Във REFLEX е доста по евтино от TOTAL. Цените на тренировките всички не ги знам но тренировка единична е 2,50 или 2,20 зависи през деня или верчерта тренираш за ученици има намалениа. С карта излиза още по евтино зависи каква е картата и няма ограничения за колко време важи можеш и след година да идеш с нея ако не си си изхабила посещенията.
Солариум - 0,60 лв. на мибута - вертикален турбо
Сауна - 5 лв.
Масаж анитицелулитен 30 минути - 8 лв.
масаж частичен 30 минути - 8 лв.
Масаж цял 60 минути - 16 лв.

Поздрви.

Sit
29th August 2005, 17:30
Благодаря за изчерпателната информация. :D

_MEGI_
3rd September 2005, 10:11
Знаете ли някъде тае бо освен в тотал?търся и аеробика но да не е много скъпо

pepa
7th September 2005, 09:38
Знаете ли някъде тае бо освен в тотал?търся и аеробика но да не е много скъпо



Дома на красотата - 2 или 3 лева. Но работят две инструкторки в различни часове - Дани по млада и по готина според мен. Слава - води от 100 години сигурно, не води лошо, но на мен тя самата нещо не ми харесва (много вика все се оплаква, въобще обременява ме)
:wink:

mim@
10th May 2006, 21:15
Имам един въпрос към всички пловдивчанки в тази тема: можете ли да ме насочите къде в Пловдив предлагат антицелулитни масажи,на какви цени са и дали наистина си заслужава да си давам парите(естествено масажите ще комбинирам с диета и тренировки-имам велоергометър вкъщи!) :D Благодаря ви мнг предварително!:)

antoshka
11th May 2006, 09:31
здравейте момичета :D
за Тотал спорт мога да кажа само хубави неща, ходих там преди около 2 години (по стечение на обстоятелствата бях една от първите клиенти), взех си карта+треньор+хранетелна програма.За 1 месец свалих 6 кг. :shock: , чувстван се отлично, но за съжаление сега нямам възможност да си го позволя.Всичко това ми струваше 180 лв. на месец :cry: . Иначе сега ходя в Тракия, фитнеса е добър, с карта е 2 лв. тренировката + безплатна сауна всеки ден от 11 до 17 часа. :D

Имам молба ако някой знае в Пловдив къде има целутрон, нека пише.
:roll:

mim@
11th May 2006, 10:52
Целутрон има в клиника "Медикус Алфа". Намира се с/у фонтаните в градската градина,то е една кооперация точно на ъгъла!Но честно казано при мен нямаше резултат,така че не си давай парите на вятъра!Според мен една балансирана диета,спорт,сауна и антицелулите масаж ще имат по-добър ефект,но не знам къде в Пловдив предлагат антицелулитни масажи на по-нормални цени!

antoshka
11th May 2006, 15:26
Благодаря за инфото.Някой може ли да ми подскаже каква диета трябва да се спазва, за да може човек да се отърве от този досаден целулит :evil: ?Комбинирано с повечко упражнения и сауна, разбира се :D

violi
31st May 2006, 15:08
Преди време ходих в дома за красота в началото на пешеходния мост от към аптека Марица Там на 3 ти етаж имаше целутрон сега обаче не съм сигурна че го има

Excel
4th June 2006, 08:25
доста встрани от темата -само града е общото - къде се предлага лазерна и/или фотоепилация.
Благодаря ви предварително.

Engel
4th June 2006, 11:09
Преди време ходих в дома за красота в началото на пешеходния мост от към аптека Марица Там на 3 ти етаж имаше целутрон сега обаче не съм сигурна че го има
Има го аз преди седмица бях да търся там електролиполиза ;)

evelina papazova
4th July 2007, 17:46
И понеже тук се събрахме пловдивчанки имам един въпрос момичета. Някоя от вас знае ли има ли курсове по ориенталски танци (Бейлиденс) в града и къде има тренировки по Тае Бо?

Ориенталски танци-интензивни семинари:


Варна

събота 28 юли 2007: 15.00 - 19.00h
неделя 29 юли 2007: 14.00 - 18.00h
в
Salsa club *SABROSO*

София

4-5-11-12 август 2007

10.00 - 14.00h. - I° НИВО
14.00 - 18.00h - II° НИВО
в:
Raul Torres club


Асеновград

събота 18 август 2007: 14.00 - 18.00h.
неделя 19 август 2007: 14.00 - 18.00h.
в:
студио ЙОГА
ул.Спортист 42


За информация : Евелина Папазова - 0897 592112 (активен от 21юли до 30 август)

www.evelinapapazova.com

evelinapapazova@yahoo.com

krasiva_devoika
9th July 2007, 11:50
Знаете ли някъде тае бо освен в тотал?търся и аеробика но да не е много скъпо

До Гребната база има и Тае Бо, и аеробика - цените не ги знам обаче :wink:

полин
9th July 2007, 15:27
Аеробика, тае бо и други гимнастики има в залата зад кино Фламинго. Цена за 1 посещ. 3 лв, а карта за 8 - 20 лв.

amazing_girl
13th July 2007, 11:57
Е аз също имам няколко въпросчета-за Пловдив!Таааа.....трябва ми йога....къде!И ако някоя от вас е тренирала да ми препоръча нещо!Благодаря ви предварително! :P

Devil_wears_Prada
13th July 2007, 12:09
Е аз също имам няколко въпросчета-за Пловдив!Таааа.....трябва ми йога....къде!И ако някоя от вас е тренирала да ми препоръча нещо!Благодаря ви предварително! :PНе съм тренирала, но разгледай тук (http://www.clubpatanjali.net/)

luxsor
14th February 2008, 19:59
ZDR kade e tozi fitnes v trakiq

DOLCISSIMA
10th March 2008, 22:46
най-добрите антицелулитни масажи споре мен в пловдив са в салона "alex fashion" на ул."граф игнатиев"4 при Доби,ходила съм в тотал спорт и в рефлекс,но не съм доволна!

djidjito_
11th March 2008, 20:47
аз искам да попитам къде в пловдив има фитнес инструктури или лични треньори,които ще се занимават с мен(както трябва)и ще видя резултата които толкова се мача да направа сама

DOLCISSIMA
13th March 2008, 00:02
знам,че в рондото,залата която е до палмите и в тотал спорт има добри инструктори!