PDA

View Full Version : комплекси


Страници : [1] 2

mariq78
3rd January 2011, 20:27
Днес както си вървях, а снега жилеше в очите ми, се запитах дали да си сложа гърди няма да бъде в моя случай - на гол тумбак, чифт пищови...
Винаги съм била комплексирана като цяло - пораснах си грозновато дете, с голям нос и без гърди.
Мъжете, с които съм била, досега не са ми показвали, че съм особено харесвана - по отношение на циците особено - са ми подмятали откровено "малки са ти" :? Дето са малки, ами и са в стрии, скръбта е пълна. Само че дали операцията ще промени живота ми - толкова съм самотна :cry: Може би ще се радвам на мъжко внимание, но защо ми е, при условие, че не знам как да ги въртя тия мъже, как да разговарям с тях...какво ли ще се промени, освен че ще мъкна заем на гърба си?
Пак ще си вървя по пустите улици сама в снега :? :? :?

ЛИСКУ
3rd January 2011, 21:05
Споко! То се почва с циците, после с носа, устните...има доста колежки тук, преминали през всичко! :lol:
И аз като теб се колебая, но имам мъж - првя го заради самата мен, но и заради него :wink:
Въпреки че той веднъж се изказа: Този, който плаща, най не е на далавера. Обикновено един плаща - друг се радва. :lol:
Е, няма да предам доверието му и на никого после няма да си ги покажа :!:

mariq78
3rd January 2011, 21:13
Носът го оправих вече :D
Циците са наред...
Срещам между другото особено неразбиране у близките ми, питат ме"ама защо са ти, фолк певица ли ще ставаш?"
Сама ще ги плащам, то се видя :D
e_lucky, мъжът ти не само ще ги плаща, а ще се радва също

Armand
3rd January 2011, 21:14
според мен циците няма да ти променят живота, не възлагай напразни надежди :)

ЛИСКУ
3rd January 2011, 21:28
според мен циците няма да ти променят живота, не възлагай напразни надежди :)

Защо мислиш така? :roll:

Armand
3rd January 2011, 21:31
според мен циците няма да ти променят живота, не възлагай напразни надежди :)

Защо мислиш така? :roll:

на мен ще ми се промени ли живота ако карам мерцедес с-класа? :)

ЛИСКУ
3rd January 2011, 21:34
според мен циците няма да ти променят живота, не възлагай напразни надежди :)

Защо мислиш така? :roll:

на мен ще ми се промени ли живота ако карам мерцедес с-класа? :)

Ами то с циците е същото...един - с мерцедес, други - с цици. :D
важното е да се чувстваш важен и голям :lol:

Armand
3rd January 2011, 21:37
за това става дума, но понеже от цици не разбирам, направих съпоставката с некоя кола :)

та, не мисля, че квато и кола да имам би ми променило живота по некъв начин (изключвам случая, когато си живееш в колата, щот те е разорила хаха )

ЛИСКУ
3rd January 2011, 21:48
Да, има хора, които живеят С колата си и ЗАРАДИ колата си.
Глупаво, защото е една ламарина, на която никога не можеш да разчиташ :lol:

Armand
3rd January 2011, 21:51
Да, има хора, които живеят С колата си и ЗАРАДИ колата си.
Глупаво, защото е една ламарина, на която никога не можеш да разчиташ :lol: бягаш от темата :)

ставаше дума, че и чадър от коприна да носиш, това няма да те направи по-готен, цялата работа си я прави човекa :)

ЛИСКУ
3rd January 2011, 21:53
Е как бе...ами нали и костюма Армани прави човека :lol:
Едно е по ханцуг, друго- с Армани :lol:

ЛИСКУ
3rd January 2011, 22:01
Пък и да не отчайваме момичето...всеки + във визията си е + :lol:
Всеки се стреми към съвършенство, стъпка по стъпка. :D

Armand
3rd January 2011, 22:02
даа, тя и мойта шивачка мое да ми сложи дончо и гергана на тениската :)

ЛИСКУ
3rd January 2011, 22:05
А ти как така не разбираш от цици? :roll:

jovanna93114
3rd January 2011, 22:07
mariq78,със сигурност с едни гърди напред поне самочувствието си ще повдигнеш.Наистина гърдите няма да те променят освен в това,че ще си по -горда от външния си вид и вътрешно като си мислиш така,се чувстваш по по-различен начин.Поне няма да си толкова тъжна :?

Armand
3rd January 2011, 22:07
имам си други таланти :)

примерно мога да си докосна носа с горната устна :)

ЛИСКУ
3rd January 2011, 22:09
ЕЙЙ, аз пробвах, ама не мога :lol:

Armand
3rd January 2011, 22:11
ЕЙЙ, аз пробвах, ама не мога :lol:

господ дава - господ зима :) хехах

ЛИСКУ
3rd January 2011, 22:13
Мда...
Интересно като си направя цици, какво ли ще ми вземе...
Най-много се страхувам от този въпрос...може да е животът... :roll:

Armand
3rd January 2011, 22:14
миииии без мноо да се замислям за начало ше ти отече там неква сума пари :) :) :)

ЛИСКУ
3rd January 2011, 22:16
Абе..ти и още един герой тук се опитвате лекичко да ме откажете от намеренията ми..вече започвам да се плаша :shock:
Ти не харесваш ли тунинговани? :lol:

Armand
3rd January 2011, 22:18
хаахах

как очакваш някой да даде еднозначен отговор на този въпрос не знам :)

не се опитвам никой от нищо да отказвам, казвам очевидните неща :) ясно е, че при евентуална интервенция ще се появи някаква добавена стойност към особата ти, но това нито е панацея, нито трябва да се превръща в самоцел :)


ти не харесваш ли снега ? :)

ЛИСКУ
3rd January 2011, 22:23
хаахах

как очакваш някой да даде еднозначен отговор на този въпрос не знам :)

не се опитвам никой от нищо да отказвам, казвам очевидните неща :) ясно е, че при евентуална интервенция ще се появи някаква добавена стойност към особата ти, но това нито е панацея, нито трябва да се превръща в самоцел :)


ти не харесваш ли снега ? :)

Да де, аз целя само добавената стойност - нищо повече :lol:
Снегът...само когато трупа :lol:

Armand
3rd January 2011, 22:26
а утре ква мизерия ще бъде с тоя трупащ сняг :)

jovanna93114
3rd January 2011, 22:34
а утре ква мизерия ще бъде с тоя трупащ сняг :)



:winter: а аз утре съм на път...лоша работа

Iliana81
3rd January 2011, 22:51
Нека да ти го кажа направо - ако си в БГ, един чифт хубави големи цици ако не да ти променят живота, поне ще те дръпнат доста напред. В чужбина това не е от особено значение - тук гледал лицето и акъла. Подобен пример даде и Арманд - ако кара скъпа кола в БГ, ще има напредък. Но ако е в чужбина - все тая.
Моя съвет е, ако имаш възможност и смяташ че донякъде ще се пребориш с комплексите - ами сложи си цици, направи нещо за себе си да се чувстваш добре, в това няма нищо лошо. Но не разчитаи на едните цици. Работи върху себе си - обноски, поддържане, бъди дама. И не спирай да се учиш, дори и да си завършила образование, винаги можеш да учиш нещо ново - например език, от полза ще ти е. Аз също си сложих цици заради себе си. Не че бях супер комплексирана, но имах пъпка на ребро и това не ми харесваше. Не мога да кажа че съм много по харесвана от преди, защото и преди мъжко внимание не ми е липсвало, дори и когато бях плоска. Не казвам че съм някаква красавица, но съм напълно нормална, поддържам си кожата, ходя на фитнес, говоря свободно 3 чужди езика и именно тези неща ги смятам за мои козове, а не циците, които и сега не са големи. Бъди по уверена и не спирай да се усъвършенстваш!

Armand
3rd January 2011, 22:54
а утре ква мизерия ще бъде с тоя трупащ сняг :)



:winter: а аз утре съм на път...лоша работа това е направо зимна приказка, за софия ще е кофтито, щото всичко ще потъне в киша и кал :)

Nike_13
3rd January 2011, 23:26
Циците няма да ти оправят живота, не се заблуждавай, но мможе да те накарат да се чувстваш комфортно в кожата си, а от там да дойде малко повече самочувствие.
Истината е че една жена, за да е харесвана не са и необходими големи цици! Чара е в поведението, обноските, отношението към хората, красотата за една жена (за мен поне на 1во място) е кожата - гладка, мека нежна, уважението го извикваш с интелекта и ерудицията.
А едно тяло, като цяло поддържано и стегнато, без да е съвършенно е достатъчно привлекателно.
Не всички мъже са свине и гледат едните цици.

Е, аз го направих и изпаднах в депресия! вече 1 седмица.
Не че съм била куха лейка и преди това си мислех, че циците ще ми оправят живота.
Най-много ми тежи че се лишавам и лишавам детенцето си от прегръдки и гушкане, а то е толкова мъчничко още и няма как да му че всъщност не е вярно, че мама не го иска :cry:

te_dda
3rd January 2011, 23:41
Е, аз го направих и изпаднах в депресия! вече 1 седмица.
Не че съм била куха лейка и преди това си мислех, че циците ще ми оправят живота.
Най-много ми тежи че се лишавам и лишавам детенцето си от прегръдки и гушкане, а то е толкова мъчничко още и няма как да му че всъщност не е вярно, че мама не го иска Crying or Very sad

лекото изкукуригване и угризения са нормални, ше отминат :lol: :lol: :lol: По нормалното в случая е да имаш угризения от какво лишаваш детето за сметка на парите....ако изобщо има такъв момент, защото при много от нас това бяха оправдани терзания.....дано при теб не са...
колкото до прегръдките - скоро ще се прегръщате, не изперквай заради някакви подобни подробности, ако си няколко дена някъде без детето - мислиш ли,че го лишаваш от нещо ?? не спиш ли?? и т.н и тн......бе не ставам много за психолог - то е ясно :)))),ама дано си ме разбрала....


ПС: и който каквото и да си говори - нещата НЕ са едни и същи !!!! Преди и след имам в предвид.... :!: :!: :!:

Nike_13
3rd January 2011, 23:48
теда, най-гадно ми е от това, че той ме гледа вкъщи покрай него, играем си, но аз с'страня' от него, ей това е което ме депресира най-много, като го оставиш и отидеш някъде е друго, сега се чуди какво става.
А това за парите е друг момент, даже важи и за в бъдеще - да не се налага на никоя, пу-пу, да чукаме на дърво!

Мария Василева
3rd January 2011, 23:52
Nike_, просто трябва да се предвиди и следоперативния период, няма как. Ще отмине.

са ми подмятали откровено "малки са ти" :?
.... Мария, виж това (http://www.cosmopolitan.bg/dr_cosmo/p3_750_0.html):
Така че ако настоящото ти гадже ти обяснява как ще си загуби ума по теб, само да носеше малко по-големичък сутиен, може би трябва да помислиш дали да не смениш половинката вместо бюста си.
и още едно линкче (http://www.bb-team.org/articles/3432_psihologiya-na-estetichnata-hirurgiya#axzz0yzHIw58H).
Всеки знае себе си, но си мисля, че е по-добре поне да имаш парите за операцията готови, защото никога няма гаранция, че няма да се наложи ре-операция в даден момент. Нали, всеки иска (и се надява) на най-доброто за себе си, но трябва да сме готови за различни варианти. :?

te_dda
4th January 2011, 00:04
теда, най-гадно ми е от това, че той ме гледа вкъщи покрай него, играем си, но аз с'страня' от него, ей това е което ме депресира най-много, като го оставиш и отидеш някъде е друго, сега се чуди какво става.
А това за парите е друг момент, даже важи и за в бъдеще - да не се налага на никоя, пу-пу, да чукаме на дърво!

от ден на ден ще можеш да си позволяваш повече, това е съвсем временно - само първите ти дни....така че няма смисъл да се тормозиш ! :wink:

Galina-kaka G
4th January 2011, 09:41
Мария Василева, много полезна :2043: статия!

mariq78
4th January 2011, 16:07
mariq78,със сигурност с едни гърди напред поне самочувствието си ще повдигнеш.
Поне няма да си толкова тъжна :?
Абсолютно си права. От много години съм в депресия. И заради външния ми вид :?, и заради други фактори.
И понеже няма друго, чадъра от коприна ще помогне.
chaoslady, ти ме разсмя с идеите си за учене, не за друго, ами защото имам две висши образования :roll:, сега завършвам поредната магистратура :roll: , омръзна ми да уча, живота ми ми доказа, че тук в България знанията нямат особен смисъл, особено в малкия град, а мъжете отдавна посрещат по опаковката. "Супер комплексирана" съм, да, благодарение на онези мъже в моя живот, които съм смятала за изключителни и които са имали техните си тям причини да ме нараняват с небрежното си и пренебрежително отношение.
Мария Василева, вече писах - за момента имам 5000 лева, но предпочитам да съм спокойна и затова се чудя откъде да набавя поне още
3 000. Относно следоперативния период - да дойде момента най - после, внимателно ще планирам всичко.

Не всички мъже са свине и гледат едните цици.
Така ли? Да познаваш мъж, който не предпочита жена с гърди, пред тази, която няма?! Няма такъв мъж, на който да му хареса с жена му да са еднакви от кръста нагоре :lol:
Точно такива свине са, макар че няма да го признаят!

Nike_13
4th January 2011, 16:40
Не всички мъже са свине и гледат едните цици.
Така ли? Да познаваш мъж, който не предпочита жена с гърди, пред тази, която няма?! Няма такъв мъж, на който да му хареса с жена му да са еднакви от кръста нагоре :lol:
Точно такива свине са, макар че няма да го признаят!

Нямах това предвид - естествено че всички харесват гърди и то големи, но има такива които не си го признават.
ВЪпроса е в това мъжът какте възприема като човек и да търси, открива и уважава хубавите ти качества, а такива мъже има. Има неща, които могат да "компенсират" (даже думата не е подходяща) големите цици.
Ако щеш дори секса не е в циците, а в излъчването, в темперамента, в характера, в желанието.
Недей да се примиряваш с това, че мъжете са такива и онакива. Погледни по друг начин, дай възможност на тези, които харесваш да те опознаят - промени се ти, това ще промени и тяхното отношение към теб!

Monique
5th January 2011, 05:58
операциите (и то най-малко на бюст) няма да те направят по-и обичана.Освен ако не търсиш единствено секс.

Може би ако промениш начина по които гледаш на себе си ще постигнеш повече ;)
аз съм пример за жена с големи цици и без прекалени дефекти с несъществуващ любовен живот :P

едни гърди не могат да заменят качестваta, които те правят привлекателна. Познавам мъже , които са еталон за мъжка красота, но не ме привличат въобще, дори сексуално,защото са празни, скучни, лишени от съдържание.

:wink:

ЛИСКУ
5th January 2011, 08:24
аз съм пример за жена с големи цици и без прекалени дефекти с несъществуващ любовен живот :P :wink:

Еее, Моник, как така бе?! :roll:
Да ти намерим тук от форума, има достатъчно кандидати, защо мислиш, че висят в този форум? :wink:

Iliana81
5th January 2011, 11:16
Monique ти не беше ли модел? В тези среди е нормално любовния живот да е на заден план, въпреки схващането от масата че моделките въртят мъжете на малкия си пръст. Обикновено липсата на време оказва влияние, а също и страха на мъжете :roll:
Имам познати които се занимават с това и все се оплакват или от липса на време, или че мъжете изпитват някакво притеснение от тях.

i_ani
5th January 2011, 11:51
операциите (и то най-малко на бюст) няма да те направят по-и обичана.Освен ако не търсиш единствено секс.
Така си е .....По-добре сама и без гърди , отколкото с мъж , който е с теб само заради :naked: тях :?

Може да омаеш мъжете с чар и излъчване , а не само с външните си полови белези :wink:

И не е вярно , че всички мъже са цицомани и "свине" :!:

Serpentina^
5th January 2011, 12:22
Едни гърди сами по себе си няма да ти оправят живота, но могат да ти вдигнат самочуствието и оттам самата ти ще се обичаш повече, което оказва влияние на това как другите те възприемат.
Аз не очаквам от едни цици да ми променят живота, просто сега за мен това е един комплекс, притеснявам се да се събличам при секс примерно, не мога да нося определени дрехи, а пък да ходя без сутиен-забрави. Никога мъж не ми е казвал нещо за тях, освен може би още в училище, харесват си ме и така, но аз искам да го направя заради себе си, ще се чуствам много по-добре и ще се харесвам много повече и няма да се срамувам повече от тялото си,1 комплекс по-малко,това е.
Относно парите-и аз съм събрала колкото и ти,и мисля да събера още около 1000,а останалите с едни кредитни карти-примерно в картата има около 2000 лв, теглиш си и после си внасяш,не е толкова обвързващо като теглене на кредит,може и ти да направиш така ако не ти се чака.

Babri
5th January 2011, 13:39
И не е вярно , че всички мъже са цицомани и "свине" :!:

Точно така :wink:

Iliana81
5th January 2011, 19:41
Никога мъж не ми е казвал нещо за тях, освен може би още в училище

Хахаха и на мен така, момиче в ученическите години :D Тя ми се подигра за циците, а аз и казах по-добре без цици отколкото с дебел гъз и баджаци като нея :lol: и оная млъкна хахах. Абе аз за всякакви подмятания все имах контра и ги затапвах. Човек без самочувствие би се сдухал, а със самочувствие просто затапва другата страна!

Monique
6th January 2011, 01:54
Monique ти не беше ли модел? В тези среди е нормално любовния живот да е на заден план, въпреки схващането от масата че моделките въртят мъжете на малкия си пръст. Обикновено липсата на време оказва влияние, а също и страха на мъжете :roll:
Имам познати които се занимават с това и все се оплакват или от липса на време, или че мъжете изпитват някакво притеснение от тях.

това ми е просто хоби, не го взимам насериозно. Не мисля че то има общо, просто някои жени са противоречиви, аз съм типичен пример.


А за гърдите , колкото и странно да звучи напоследък започнах да нося блузи с поло и да се крия, не ми е приятно да ме оглеждат в заведения и да ми досаждат. единствено се показвам на някакви снимки, което е голямо противоречие и много хора се объркват.
Миналият месец бях в софия и влязох в някакъв клуб, където нямаше свободни места освен на бара и трябваше да седна на видно място, което адски мразя. ТАка и не си свалих палтото цяла вечер защото бях с огромно деколте.

Някакси не мисля че от тази операция има смисъл ако не я правиш единствено и САМО за себе си. Не защото те е срам да си покажеш гърдите на еди кой си по време на секс...

Monique
6th January 2011, 01:57
Освен това забравих да кажа че доста мъже са ми казвали, че ги било страх от циците ми , защото били "огромни" и много повече ме харесвали с малък бюст, бла бла . Има си мъже които не харесват големи цици и това е.

Nike_13
6th January 2011, 06:31
Мъжете се притесняват от жени, които изглеждат добре - едни нови гърди са вид подобрение и доближаване до физическо съвършенство, от което те самите смятат, че са далече (колкото и да е всеки има някакви комплекси), лошото е че това може да прерастне и в омраза, завист дори от това, че те немогат толкова лесно да си оправят някой проблем или не им стиска.

Galina-kaka G
6th January 2011, 09:26
Бюстът ми се деформира още след първото раждане. Близо 20 години си носих гърди във форма на торбички. Не е имало случай мъж да ми намекне дори за това, че гърдите ми не му харесват. Имах комплекс, да, но явно не съм го показвала. Направих си операцията само и единствено заради себе си. Още повече, че след двете раждания тялото не ми се промени, само гърдите и с това не можах да се примиря, явно суетата ми е в повече. :lol:
На момичетата, които позволяват мъжете да опеделят самочувствието им препоръчвам да имат за себе си по-висока самооценка и то на базата не само външен вид. Човек е изграден от толкова много качества и характеристики, че би моъгъл да се усъвършенства в много посоки.

mira_sm
6th January 2011, 10:27
Нека да ти го кажа направо - ако си в БГ, един чифт хубави големи цици ако не да ти променят живота, поне ще те дръпнат доста напред. В чужбина това не е от особено значение - тук гледал лицето и акъла.
Винаги съм имала естествени достатъчно големи цици (75D-80D) и не винаги съм тежала това, което в момента ми пише отдолу на лентичката. За съжаление нямам особено красиво лице - приличам леко на Цецка Цачева на по-млади години - и винаги съм имала същите проблеми като Мария78. Щом имам най-важния в България атрибут и пак файда йок... леле мале, представям си колко "назад" щях да бъда, ако имах и малки цици. ;)
Извинявайте, момичета, ама пълни щуротии са това, че тука в България така, а пък в чужбина - ехееее.... там е друго, там са изтънчени, там са друга порода, там са друг биологичен вид хора...
От древни времена е известно и съвсем не е установено само у нас, че мъжете от всички народности "гледат" лицето И тялото на жената и никой не се интересува от акъла, освен може би ако не е подчертано липсващ.
Вкусовете за отделни елементи от тялото или лицето варират и според народността (някои племена, казват, харесват удължени с халки вратове или долна част на ушите, примерно), но в рамките на Европа и Америка - предимно според индивида. Иначе Памела Андерсън и Виктория Бекъм нямаше да си помислят да слагат силикон.

mira_sm
6th January 2011, 10:32
Послепис. Мария, аз не мисля, че едно подобрение на външността си струва само ако те превърне в невиждана красавица и промени из основи живота ти. Ако можеш да си позволиш цената (буквално, в пари) без твърде големи лишения и не си харесваш размера на гърдите - давай.

emiko
6th January 2011, 10:42
От древни времена е известно и съвсем не е установено само у нас, че мъжете от всички народности "гледат" лицето И тялото на жената и никой не се интересува от акъла

аууууууууууу, нИдей така, че аз на акъла съм заложила :shock:

шсА окаже, че съм се прецакала :twisted:

titi1
6th January 2011, 10:43
недей да скромничиш, сега :cool:

emiko
6th January 2011, 10:59
За мен винаги е било важно съдържанието, независимо дали за мъже, жени, приятели, познати и пр. става дума, а ако има прилична опаковка към него, нещата вече са 6+

Но ако трябва да избирам между съдържание и опаковка, отговорът ми е категоричен :!:

И принципно смятам, че суетата ми пречи в много отношения и бих искала да се освободя от нея :1246:

titi1
6th January 2011, 11:04
аз само отбелязах :2020:

mira_sm
6th January 2011, 11:06
Ми аз не мисля, че съм глупава, напротив (всеки се смята за умен :cool: ), не съм също и гадна, значи трябваше да са се избили мъжете за мен, що ли не са...
Никой мъж няма да си падне по умна и грозна - грозна за неговия вкус - жена като жена. За приятел може и да я хареса. Нужно ли е да убеждавам някой? Мисля, че е опитно установено отдавна. :oops:

titi1
6th January 2011, 11:21
...какво значи "падне"...
Да, може би за една нощ ще си падне по красива куха лейка.
Но за една сериозна връзка не е това определящото.

emiko
6th January 2011, 11:25
значи трябваше да са се избили мъжете за мен, що ли не са...

Че те и за мен не се избиват и к'во от това :2002:
Това не ми е смисълът на живота :wink:


Тити :girl_kiss2:

mira_sm
6th January 2011, 11:25
Много е тъпо да не може да се редактира.
Думите ми да не се разбират в никакъв случай като "грозните да го д**ат" или като "жена с недостатъци във външността не може да се надява на мъжко внимание" - единственото, на което исках да наблегна, е това, че по света и у нас мъжете еднакво "гледат" женската външност, съставена от тяло и лице.

mira_sm
6th January 2011, 11:31
Тити, и за сериозна връзка първото условие е физическото привличане, тоест външният вид (не съвършен, но привлекателен за конкретния мъж), и после идва всичко останало.

И като казвам "привлекателен за конкретния мъж" - слава богу, че различните хора имаме различни вкусове, но все пак не всички сме еднакво привлекателни физически за мнозинството. Някои се харесват в много по-голяма степен и на много повече хора - това са т.нар. красиви мъже и жени.
И ми се струва, че по-разнообразни са женските вкусове към мъжете, отколкото мъжките към жените. Както и много по-важна е женската красива външност за мъжете, отколкото мъжката за жените.

Като обобщение: не съм казвала, че външният вид трябва да е самоцел, но всяко подобрение на външността си струва, стига да не е на твърде висока цена, разбира се.

Iliana81
6th January 2011, 12:23
Не мисля че една интелигентна жена може да бъде грозна. Поне аз не познавам такава комбинация. Всяка жена която има акъл, знае как да се поддържа, винаги ще намери начин - дали средства за операция, дали фитнес или козметик. А и още повече, интелигентните жени имат хубави професии и имат средства които им позволяват да направят нещо и за външния си вид.

Iliana81
6th January 2011, 12:34
А и според мен, а и мъжете които познавам, красотата не е само в природните дадености, а в чара и обаянието като цяло. Интелигентността и удовлетворението от живота, и самочувствието е изписано на лицето. Не говоря за онова гадно нагло самочувствие без покритие което доста жени имат, а самочувствието което отговаря на това което си и на целите и мечтите. Аз също не съм идеална - ниска съм, носа ми не е особено правилен след 2 счупвания (не е и прекалено зле че да мисля за операция), до преди 4 години почти нямах цици. Но факт - винаги съм имала внимание от мъже и то все точни и с образование или хубава професия, всичките ми бивши, а и сегашния са доста готини и на вид и по характер, не някакви долнопробни. Бившия ме предпочете пред жена с големи цици, по времето когато нямах, така че циците сами по себе си не са от значение.

Nike_13
6th January 2011, 12:53
Мъж, който се отказва от жена заради това, че няма цици - значи търси цици. Следователно с такъв мъж не може да имаш нито приятелство, нито разбирателство, нито друг вид смислени отношения, които да са различни от чисто физически.(да не забравяме, че прекалената красота е скучна и скоро омръзва, особено ако няма с какво друго да бъде заменена)
Няма причина никоя жена да съжалява, че даден мъж е предпочел такава която е по-красива или с по-големи цици, задник и не'нам си кво.
Има мъже, за които жената е придатък с цел украса - да се покаже с нея пък иначе тя да се оправя. За щастие има жени, за които подобно отношение е ОК, така че за нас, които търсим истински взаимоотношения остават онези мъже, от които може да го получим, а и те от нас.

:2043:

жоро66
6th January 2011, 12:56
С едни цици само, не се живее :roll: Трябва и акъл :wink:

gwendoline
6th January 2011, 13:07
Мъж, който се отказва от жена заради това, че няма цици - значи търси цици. :2043:
Ти познаваш ли такъв мъж...? :!: :shock: :shock: :shock:

mira_sm
6th January 2011, 13:08
циците сами по себе си не са от значение
Естествено, че циците сами по себе си не са от значение, още по-малко размерът им (средни съвсем не е по-лошо от големи). Нищо само по себе си не е от съществено значение - нито носът, нито очите, нито устните, нито бедрата. Красотата и чарът са съчетание от много белези - външни! - и по-добре да подобриш макар и един от тях, отколкото да не го подобриш.

Акъл си трябва, много даже, но за съжаление не ми е известен случай той да е ставал причина мъж да хареса жена независимо от външността и. Това е положението.

Nike_13
6th January 2011, 13:40
Мъж, който се отказва от жена заради това, че няма цици - значи търси цици. :2043:
Ти познаваш ли такъв мъж...? :!: :shock: :shock: :shock:

Да Гуен, познавам, че и ми е приятел, и съм го приела такъв какъвто е.

Има и такива, които са такива, з-то още не са 'пораснали' достатъчно, за да знаят, че има други важни неща.

Nike_13
6th January 2011, 13:42
Акъл си трябва, много даже, но за съжаление не ми е известен случай той да е ставал причина мъж да хареса жена независимо от външността и. Това е положението.

Има и такива.

леля мичИ
6th January 2011, 13:46
Ееее, момичета, все едно всички мъже са красиви и умни :roll:

За грозните и тъпи жени си има подобаващи мъже :girl_haha:

Аз за моя съм хубава и той за мен също, циците шси ги сложа от келешлък :twisted: :girl_haha:

Мариса
6th January 2011, 16:18
Винаги съм била комплексирана като цяло - пораснах си грозновато дете, с голям нос и без гърди.
Мъжете, с които съм била, досега не са ми показвали, че съм особено харесвана - по отношение на циците особено - са ми подмятали откровено "малки са ти" :? Дето са малки, ами и са в стрии, скръбта е пълна. Само че дали операцията ще промени живота ми - толкова съм самотна :cry: Може би ще се радвам на мъжко внимание, но защо ми е, при условие, че не знам как да ги въртя тия мъже, как да разговарям с тях...какво ли ще се промени, освен че ще мъкна заем на гърба си?
Пак ще си вървя по пустите улици сама в снега :? :? :?

Аз бях същия случай без стриите :wink:
Прави винаги това,което искаш,И ПРАВИ ГО ПРЕДИ ВСИЧКО ЗА ТЕБ САМАТА.Когато си щастлива и на ТИ със себе си светът става друг.!Ще успееш,защото желаеш,защото можеш и искаш!

gwendoline
6th January 2011, 20:49
Мъж, който се отказва от жена заради това, че няма цици - значи търси цици. :2043:
Ти познаваш ли такъв мъж...? :!: :shock: :shock: :shock:

Да Гуен, познавам, че и ми е приятел, и съм го приела такъв какъвто е.

Има и такива, които са такива, з-то още не са 'пораснали' достатъчно, за да знаят, че има други важни неща.

С кви мъже се занимавате...не е истина :evil:

LUCKY Dancing Queen
6th January 2011, 20:56
Мога ли да допълня нещо?

ЛИСКУ
6th January 2011, 21:18
Мога ли да допълня нещо?

разбира се...мъжкото мнение е Wellcome!

Divinemouse
6th January 2011, 21:49
Не мисля че една интелигентна жена може да бъде грозна. Поне аз не познавам такава комбинация. Всяка жена която има акъл, знае как да се поддържа, винаги ще намери начин - дали средства за операция, дали фитнес или козметик. А и още повече, интелигентните жени имат хубави професии и имат средства които им позволяват да направят нещо и за външния си вид.

Я ела да ги видиш интелигентните жени в Австрия :?

Mama.Mia
6th January 2011, 22:51
...мъжкото мнение е Wellcome!

Правилно е да се напише Welcome

LUCKY Dancing Queen
6th January 2011, 23:00
...мъжкото мнение е Wellcome!

Правилно е да се напише Welcome. Правилното е да лягаш да спиш! А мама мия не се ли пише с три "м" ?

diadora
7th January 2011, 00:06
Странно е как жени си разясняват - какво харесват мъжете :D

Моето мнение по темата - подчертавам всичко , което ме отличава като жена - цици , дупенце , грим , коса , обувки с токчета , талия , нокти , чанти , бижута .
И най-готината мацка си има проблемите и комплексите - просто трябва да се справяме достойно с това . Бог дал - бог взел :D

Mama.Mia
7th January 2011, 00:26
....Правилното е да лягаш да спиш! А мама мия не се ли пише с три "м" ?

:lol: :lol: :lol:
Малко ми е рано да си лягам :wink: Още съм на работа - при мен е 16:25 часа.

А за трите м не знам :cool:

te_dda
7th January 2011, 00:31
Нормалните, интелигентни и сериозни мъже, които всъщност са тези, които си заслужава изобщо да се обсъждат, не избират жените си по бюстовете определено...бюстът в една жена, с която нямат връзка, е нещо , по което ще се загледат евентулано; повод , по който ще направят някоя закачака за да си разнообразят ежедневието и егото си, играчка, която да огледат, пипнат или пробват.....но ако вие се заблуждавате, че с едно силиконови гърди напред можете да имате по-добър шанс за определено място , това би било жалко...след време ще установите, че гърдите във вас привличат мъжете точно толкова, колкото и порното - интересено, но за малко.....ако нямате други неща, които да задържат определен интерес ще бъдете изключително разочаровани....а нещата, които задържат вниманието - който си ги има - ги има , си си е имал и преди това....който си ги няма, няма и да ги има, единственото, което може да има в повече е това, че за момент може да бъде интересна играчка.........за мен жените, които изпадат в подобни ситуации, в които разчитайки на външни данни и нездрав моментен интерес на някой мъж , превръщайски се в поредната муиграчка, са само повод за забавление и съжаление !!!
Не бъдете една от тях и дръжте на другите, много по-важни неща за една жена ! Дръжте на себе си и Бъдете жени в истинския смисъл на думата , а не просто сексуални обекти !!! И не се заблуждавайте,че с едни гърди вече сте нещо повече от останалите !

Iliana81
7th January 2011, 07:32
Според мен големи цици в някои комбинации хич не са естетически добре, говоря за наистина огромни и увиснали, и в комбинация с голямо дупе, коремче, паласки и бедра леле мале. Ако трябва да избирам между стегнато тяло или цици, определено предпочитам дори да съм като преди, почти без бюст, но да нямам други неща по себе си в излишък. А пък аз съм чувала мъж да казва за някоя жена "голяма работа че има по-голям гъз, нали има големи цици" :lol:
Абе хора различни и вкусове различни :) Според мен уголемяването на бюста няма да промени живота, но може да промени отношението към себе си, и по този начин да доведе до положителни промени и в живота. Авторката на темата сама да си прецени. Тя писа че си е оперирала носа. Ако тогава с тази операция си е вдигнала самочувствието поне малко, и е започнала повече да се харесва, същото ще се получи и с бюста. Тогава наистина има смисъл!

Iliana81
7th January 2011, 07:35
Сещам се че и аз познавам жена която си оперира носа, цици имаше нормални. И от грозното патенце стана много готина и поддържана мацка. Защото преди каквото и да прави за себе си, все не се получава, носа си изпъква пред всичко останало. А с тази операция започна да си поддържа кожа и коса и да се цени повече. Така че промяната води до още промени :)

Nike_13
7th January 2011, 08:53
С кви мъже се занимавате...не е истина :evil:

:) Работя на място където 80% от колегите ми са мъже, прекарвам там 8-9 часа на ден ...вече доста години и съм била свидетел на доста ситуации - служебни и лични и начина по който ги преживяват.

Да ти кажа не вярвам вече да срещна мъж, който да може да ме изненада с нещо или да видя нещо, което не съм виждала.

Тотално ми се изпари представа за това, че мъжа е: силен, устойчив на промени, не влага емоции, взима решенията с разум и т.н.... единственото, което се потвърди е това, че най-важно са материалните придобивки - колкото повече, толкова по-големи и важни момчета са, и някои истини за отношеието към жените.

Мъжете могат да бъдат много слаби, да изпадат в зависимост и то емоционална, предимно взимат решения на база на моментната емоция и то от типа "аз съм по-... от еди кой си затова така ще направя/стане", основен мотив в ежедневието им е "меренето на пишки".... та така.

Babri
7th January 2011, 09:01
Ако трябва да избирам между стегнато тяло или цици, определено предпочитам дори да съм като преди, почти без бюст, но да нямам други неща по себе си в излишък.

И аз така :2003:

Nike_13
7th January 2011, 09:01
P.S.

И са царе на курвенските номера.

LUCKY Dancing Queen
7th January 2011, 18:50
Как да се спасяваме тогава?.. :roll:

gwendoline
7th January 2011, 19:07
С кви мъже се занимавате...не е истина :evil:

Тотално ми се изпари представа за това, че мъжа е: силен, устойчив на промени, не влага емоции, взима решенията с разум и т.н.... единственото, което се потвърди е това, че най-важно са материалните придобивки - колкото повече, толкова по-големи и важни момчета са, и някои истини за отношеието към жените.

Мъжете могат да бъдат много слаби, да изпадат в зависимост и то емоционална, предимно взимат решения на база на моментната емоция и то от типа "аз съм по-... от еди кой си затова така ще направя/стане", основен мотив в ежедневието им е "меренето на пишки".... та така.

Да ти кажа, това което пишеш, може да е така, може и да не е. Не всички мъже са така предсказуеми, както си мислиш, че няма с какво да те изненадат...Без значение с колко мъже си заобиколена - понякога е до манталитет, друг път до липса на опит/възраст, друг път - на неписани правила, в които попадат като колектив. Но определено не му трябва кой знае какъв характер, за да приеме жена "без цици"; ако това му е проблем - определено комплексите са му в повече. А това е неприемливо за мен, да се занимавам с комплексиран до такава степен мъж, че някаква част от външността ми или липсата на такава да стане причина да ме отреже. Повярвай ми, докато бях "без цици" имах не по-малко успешни връзки и бях супер харесвана и нникога не съм била отхвърлена заради това - как пък не съм попаднала на някой от тези "80 процента"...? :wink: :twisted: :lol: За мен това е количествена извадка с ниска проба. :lol: Нормалните мъже с мозъци в главите не попадат в тази извадка. Затова и написах "с кви мъже се занимавате"...

Iliana81
7th January 2011, 20:09
А един бивш колега веднъж съвсем гордо заяви че ако приятелката му, с която в този момент имаха връзка 2 години... така де, ако приятелката му качи повече от 5 кг и ще я зареже няма значение на какъв етап от връзката си са стигнали. :shock:

Nike_13
7th January 2011, 21:15
За съжаление повечето мъже имат комплекси. Казвам "за съжаление", защото това изкривява отношението им към живота и в частност към жените.
А и повечето гледат доста по-просто на живота, стремят се предимно към неща, които им доставят удоволствие - било то дори само гледката към хубава жена и трупане на материални придобивки, което да компенсира "комплексите" породени от "липси".
И както харесват красиви жени, така и се страхуват от тях. Една от причините да не търсят сериозни отношения с красиви и/ или умни жени е страха, че може да бъдат отхвърлени, недооценени или просто да се случи, че да изпаднат в зависимост от тях, особено емоционална.

Физическата красота може и да допълни по-много приятен начин духовната, но това което ще привлече истински и ще задържи някой до теб е това, което му даваш като отношение и това, което той намира за ценно (не з-то струва скъпо да си сложиш цици или да си оперираш носа).

Nike_13
7th January 2011, 21:19
Да ти кажа, това което пишеш, може да е така, може и да не е. Не всички мъже са така предсказуеми, както си мислиш, че няма с какво да те изненадат...Без значение с колко мъже си заобиколена - понякога е до манталитет, друг път до липса на опит/възраст, друг път - на неписани правила, в които попадат като колектив. Но определено не му трябва кой знае какъв характер, за да приеме жена "без цици"; ако това му е проблем - определено комплексите са му в повече. А това е неприемливо за мен, да се занимавам с комплексиран до такава степен мъж, че някаква част от външността ми или липсата на такава да стане причина да ме отреже. Повярвай ми, докато бях "без цици" имах не по-малко успешни връзки и бях супер харесвана и нникога не съм била отхвърлена заради това - как пък не съм попаднала на някой от тези "80 процента"...? :wink: :twisted: :lol: За мен това е количествена извадка с ниска проба. :lol: Нормалните мъже с мозъци в главите не попадат в тази извадка. Затова и написах "с кви мъже се занимавате"...

Друг извод, до който съм стигнала е че повечето от този тип мъже вкъщи са примерни съпрузи, гледат жените си в очите, държат се за полите им, слушат ги и им угаждат. Но навън търсят начин да компенсират това, да "поотупат" мъжкото си достойнство и да си "пооправят" самочувствието. Лошото е че се показват в светлината, която вече описах и това доста вреди на имиджа им и пречи на взимането на правилни решения изобщо.

mira_sm
10th January 2011, 10:41
Значи, тезата, че циците или 5-те кг. отгоре са от самостоятелно значение (което, разбира се, не е вярно и затова никой не я споделя) е нещо много различно от тезата, че външният вид няма значение.
Не ми казвайте, че физическото привличане е без значение. От значение е и за двата пола. А ако ми кажете, че изобщо не е свързано с външния вид - е...

Външният вид на жената има огромно, решаващо значение за мъжете, които биха или не биха започнали връзка с нея, и това не е, защото те са комплексари или имат долнопробен вкус (някои сигурно са такива, други - не), а защото човешката природа е такава.
В това се състои и гадостта на принадлежността към женския пол. Масово харесваният мъж е умен, свестен, работлив и външно просто симпатичен, а възрастта е почти без значение. Масово харесваната жена е млада и красива. Въпрос на природа, не толкова на възпитание. Свястната и умна, но грозновата жена просто няма кой знае какви шансове да започне връзка със свестен и умен, било то и грозноват мъж. Защото за този мъж тя ще се "състезава" и с красиви жени. Както и с по-млади от нея, макар че мъжът може да и е връстник или по-възрастен. И въобще не слагам в сметката чичковците паричковци и златотърсачките, говоря за "обикновените" връзки.
Красивата и глупава или зла мацка може също да не издържи "теста", но грозничката няма да премине дори първия етап. Sad but true. Поне според мен.
Нямате представа колко много бих се радвала да не съм права.

Iliana81
10th January 2011, 11:23
Права си mira_sm. Но за комплексарите имах предвид, комплексар е мъж които зарязва приятелката си с която са от 2 години, защото е качила 5 кг над нормата. Или които постоянно се оплаква че жена му има малки цици. Става въпрос за тези мъже, които се оплакват от външността на сериозното си гадже.

Iliana81
10th January 2011, 11:25
Не е хубаво да се отпуснат жените, когато се почувстват сигурни във връзката или брака. Доста го правят за съжаление. Но факт е че понякога не зависи от тях. Няма начин след бременност и раждане жената да не напълнее, да не и увиснат циците. Или пък ако има малки цици и това не му харесва - ами защо се е женил за нея?!

ЛИСКУ
10th January 2011, 11:30
Не е хубаво да се отпуснат жените, когато се почувстват сигурни във връзката или брака. Доста го правят за съжаление. Но факт е че понякога не зависи от тях. Няма начин след бременност и раждане жената да не напълнее, да не и увиснат циците. Или пък ако има малки цици и това не му харесва - ами защо се е женил за нея?!

Аз не напълнях..изобщо. Дори сега съм по-слаба. Никаква промяна във фигурата, дори по-добре съм сега, отколкото като ученичка или студентка като бях. :wink:
Само от мислта за по-големи цици не мога да се отърва.... :roll:

Iliana81
10th January 2011, 11:36
При някой е така, например и при майка ми. Преди да роди брат ми дори е била пълничка, а след това е станала слаба. Но при повечето жени, да не кажа почти всички, ефекта е обратен :roll:

Iliana81
10th January 2011, 11:41
e_lucky обаче предполагам ти искаш да си слагаш цици не заради мъжа ти?
Има някои които си правят корекции заради мъжете си, което не го разбирам. В такъв случай по добре е да се смени мъжа, отколкото визията :D
Според мен корекции се правят само и единствено заради собственото самочувствие.

Което ми напомня... преди години докато бях с бившичкия, той харесваше жени с гарваново черна коса. А аз бях с естествения си цвят - светло кестенява и дори ми беше станала към руса по естествен начин от слънцето през лятото. И тогава се боядисах най тъмния цвят черно, само за да съм негов тип
:evil:

Nike_13
10th January 2011, 14:03
Е lady хареса ли те повече като смени цвета?
Ти си го направила, защото си мислела че така ще го зарадваш - ще бъдеш още повече нещо, което той харесва (предполагам си била влюбена или си го обичала някак, тогава такива неща човек прави от любов към и заради другия, не от толкова от страх че ще го зарежат).

Serpentina^
10th January 2011, 14:32
Което ми напомня... преди години докато бях с бившичкия, той харесваше жени с гарваново черна коса. А аз бях с естествения си цвят - светло кестенява и дори ми беше станала към руса по естествен начин от слънцето през лятото. И тогава се боядисах най тъмния цвят черно, само за да съм негов тип
:evil:

И моя бивш харесваше такива жени,а аз бях с кестенява коса тогава и той постоянно ми говореше и ми показваше черните бои в магазините за козметика, но аз му бях казала-не, ще си бъда каквато аз реша. После се правих червена и лилава,но не и черна. Никакви такива заради мъж, ако ме харесва, ще ме харесва каквато съм , ако не-да се оправя.

Iliana81
10th January 2011, 14:37
На мен това че се направих черна ми беше най голямата грешка. Първо, не ми отиваше, на бялата кожа изглеждах като призрак. Всички познати казваха жалко че развалих естествения цвят, които между другото беше много як... изглеждаше така все едно съм се правила на по-светли кичури но беше естествено :S Моя също ми показваше черните бои и се навих най накрая :( После започна да мрънка за други неща - защо не мога да готвя, защо съм закъсняла 10 мин. Абе мъж недоволен ли е от нещо и ходи ли му се по гайдата започва яко да избива комплекси.

petiarad
10th January 2011, 14:53
:2043:

ЛИСКУ
10th January 2011, 15:22
Първото ми гадже беше ми беше братовчед...само се целувахме, де. :oops:
Та той веднъж се изцепи защо не се накъдря...Полудях!
Как ще си разваля хубавата гладка и права коса...да стана на овца. :lol:
А при мъжът ми - правата коса е задължителна за една жена...друг тип не одобрява. :D

mariq78
10th January 2011, 17:34
Как правите нещо заради мъж???!!!
Откакто един ме завлече с пари, гледам да не правя нищо, ама наистина нищо заради тях :roll:
mira_sm абсолютно си права! Природата ни е такава на всички!

gwendoline
10th January 2011, 17:54
Да бе да...тоя ме искал с къдрава коса, оня ме признавал само с права.... :shock: :lol: :2014: Ще си ходя както ми е гот; кво - ако един ден искам да съм с къдрава, на другия - с права, на третия - на кок - трябва ли всеки ден да сменям мъжа по тая логика...? :twisted: :lol: Някой като толкова иска да си налага вкуса и мнението да си купи една надуваема кукла и да й прави прически по цял ден :roll: :lol:

kiarra_81
10th January 2011, 17:59
Да бе да...тоя ме искал с къдрава коса, оня ме признавал само с права.... :shock: :lol: :2014: Ще си ходя както ми е гот; кво - ако един ден искам да съм с къдрава, на другия - с права, на третия - на кок - трябва ли всеки ден да сменям мъжа по тая логика...? :twisted: :lol: Някой като толкова иска да си налага вкуса и мнението да си купи една надуваема кукла и да й прави прически по цял ден :roll: :lol:

:bravo: Не бих направила нищо, свързано с външният ми вид, заради прищевките на някой мъж. Откакто съм заедно със съпругът ми, просто се консултирам с него, преди да предприема някаква драстична промяна, само за да чуя мнението му, но каквато и реакция да има, пак си правя това, което съм замислила. Слава богу търпи всичките ми странни прищевки. :lol: То ако трябваше да го слушам, още щях да съм без никакви гърди. Според него съм си имала... :lol:

Nike_13
10th January 2011, 18:30
Откакто един ме завлече с пари, гледам да не правя нищо, ама наистина нищо заради тях :roll:
mira_sm абсолютно си права! Природата ни е такава на всички!

Е това е брутално!

Мариса
10th January 2011, 18:39
Откакто един ме завлече с пари, гледам да не правя нищо, ама наистина нищо заради тях :roll:
mira_sm абсолютно си права! Природата ни е такава на всички!

Е това е брутално!

Има още по-брутални случаи,ама да не навлизам в таз материя :twisted:

Iliana81
10th January 2011, 19:32
Има още по-брутални случаи,ама да не навлизам в таз материя :twisted:

И по-добре, че чак ме хваща яд какви путьовци има :twisted:

Nike_13
11th January 2011, 13:07
Има още по-брутални случаи,ама да не навлизам в таз материя :twisted:

И по-добре, че чак ме хваща яд какви путьовци има :twisted:

прави сте !

Serpentina^
11th January 2011, 13:16
:bravo: Не бих направила нищо, свързано с външният ми вид, заради прищевките на някой мъж. Откакто съм заедно със съпругът ми, просто се консултирам с него, преди да предприема някаква драстична промяна, само за да чуя мнението му, но каквато и реакция да има, пак си правя това, което съм замислила. Слава богу търпи всичките ми странни прищевки. :lol: То ако трябваше да го слушам, още щях да съм без никакви гърди. Според него съм си имала... :lol:

А аз щях да си ходя още с големия грозен крив гърбав нос, който "си ми бил добре така" :lol:

Мариса
11th January 2011, 13:25
мдаа,то ако трябваше да слушам бившият си още щях да си ходя без гърди,още щях да си ходя с кривия грозен клюн.Още щях да съм нещастна покрай него и да ми говори като на бебе,че съм била идеална за него и така съм нямала да потърся друг :lol:
Тъп,анаболен комплексар :twisted:

Divinemouse
11th January 2011, 13:28
Откакто един ме завлече с пари, гледам да не правя нищо, ама наистина нищо заради тях :roll:
mira_sm абсолютно си права! Природата ни е такава на всички!

Е това е брутално!

Има още по-брутални случаи,ама да не навлизам в таз материя :twisted:

:2043:

LUCKY Dancing Queen
11th January 2011, 15:05
[quote=kiarra_81]А аз щях да си ходя още с големия грозен крив гърбав нос, който "си ми бил добре така" :lol: Моят огромен и тежък зеленчук винаги ми осигурява път в навалицата :cool: Гледайте положително на зеленчука ви(носа ви).

svsi
11th January 2011, 15:25
Как ще си разваля хубавата гладка и права коса...да стана на овца. :lol:
А при мъжът ми - правата коса е задължителна за една жена...друг тип не одобрява. :D
С този пост не усещаш ли, че обиждаш жените с естествено къдрава коса?

Извинявам се за спам-а, но това, че задължително всички къдрави жени са овце е много голяма обида :?

Мариса
11th January 2011, 15:27
Как ще си разваля хубавата гладка и права коса...да стана на овца. :lol:
А при мъжът ми - правата коса е задължителна за една жена...друг тип не одобрява. :D
С този пост не усещаш ли, че обиждаш жените с естествено къдрава коса?

Извинявам се за спам-а, но това, че задължително всички къдрави жени са овце е много голяма обида :?

:2055:

Divinemouse
11th January 2011, 15:34
Първото ми гадже беше ми беше братовчед...само се целувахме, де. :oops:
Та той веднъж се изцепи защо не се накъдря...Полудях!
Как ще си разваля хубавата гладка и права коса...да стана на овца. :lol:
А при мъжът ми - правата коса е задължителна за една жена...друг тип не одобрява. :D

Да няма и той някой и друг комплекс :?:

ЛИСКУ
11th January 2011, 15:57
[/quote]Да няма и той някой и друг комплекс :?:[/quote]

Кой?! Мъжът ми? Всичко си е наред при него, не се коси... :wink:
Хората си имат вкусове просто...за него правата коса е ФЕТИШ.
Така ми каза той, може само да ми се е подмазвал. :lol:

emiko
11th January 2011, 16:25
е_lucky, много трудно това цитиране, да му се невиди :twisted:

ЛИСКУ
11th January 2011, 16:26
Да бе...какво става и аз не мога да разбера... :roll:
Я ме светни как да го правя без грешка? :wink:

жоро66
11th January 2011, 16:34
Ето как. Написала си следното: Да няма и той някой и друг комплекс :?:[/quote]

В случая удебеленото е излишно : Да няма и той някой и друг комплекс :?:[/quote]

За да се получи както трябва поста трябва да започва с: и да завършва с

жоро66
11th January 2011, 16:39
Тц, не се получи, сори за спама. Просто програмата "чува" командите и си ги прави на цитат :roll:

Та по темата, никой няма право да се противопоставя на другия, ако иска да изглежда добре, за свое собствено самочувствие. Може да се обсъдят финансови, здравословни или други аспекти, но да кажеш на някой - Харесва ми гърбавия ти нос, циците или каквото и да било, без да се има в пред вид собственото мнение на партньора си е чист страх от това, да не би случайно да се разкраси прекалено!!!

Имах познат, който не даваше на жена си да си бръсне краката! На кой щяла да се показва :shock:

emiko
11th January 2011, 16:39
Не ти се получи, Жоре :lol:
e_lucky, първото quote трябва да е обградено с [......], а второто трябва да има и наклонена черта преди quote.

[q..te] цитата [/q..te] нарочно не изписвам цялото quote, защото иначе резултата ще е като на Жоро:wink:

жоро66
11th January 2011, 16:41
Не ти се получи, Жоре

За къде сме без тебе Еми! Ама поне го замазах с мнение :wink:

ЛИСКУ
11th January 2011, 16:47
Благодаря ви и на двамцата! :2020: Ще видим как ще се предствя следващият път :lol:

Жоро, аз нарочно се преместих отново в Мамопластиката, за да не се засичаме, пък сега ти сам дойде при мен тук :?
Нали не ти бях симпатична? :roll:

Iliana81
11th January 2011, 17:28
Да ви кажа какво взех да си мисля, четейки за комплексите на жените и на мъжете. Жена с комплекси може да навреди най вече на себе си, ако не вземе мерки да се пребор с тези комплекси. Но тъй като при жените комплексите са свързани най вече с външния вид, те се решават сравнително лесно, с пластична операция и малко психологическа настройка.
Обаче мъж комплексар вече е страшната работа. При мъжете комплексите са по-често свързани с неуспешна реализация, лошо финансово състояние, липса на образование, понякога и с малка пишка. Техните комплекси по-трудно се коригират, особено когато не са свързани с външния вид. Мъж комплексар вреди повече на околните, отколкото на себе си. Даже често вредата за себе си не я осъзнава, обвинявайки околните. Лоша работа изобщо.

Nike_13
11th January 2011, 18:11
Да ви кажа какво взех да си мисля, четейки за комплексите на жените и на мъжете. Жена с комплекси може да навреди най вече на себе си, ако не вземе мерки да се пребор с тези комплекси. Но тъй като при жените комплексите са свързани най вече с външния вид, те се решават сравнително лесно, с пластична операция и малко психологическа настройка.
Обаче мъж комплексар вече е страшната работа. При мъжете комплексите са по-често свързани с неуспешна реализация, лошо финансово състояние, липса на образование, понякога и с малка пишка. Техните комплекси по-трудно се коригират, особено когато не са свързани с външния вид. Мъж комплексар вреди повече на околните, отколкото на себе си. Даже често вредата за себе си не я осъзнава, обвинявайки околните. Лоша работа изобщо.

Абсолютно!
И никоя жена не бива сама да си вреди!

Rumenova
14th January 2011, 23:01
нека и аз да кажа- комплексът ми е голям, от много много години, не мога да ги възприема тези гърди и толкова, не се харесвам!!! страшно много искам силикон, като започна да мисля някоя вечер и не мога да заспя от вълнение. Та така - не се сещам за нещо друго през живота си , за което толкова да съм мечтала. Ноооо, пари няма- събрала съм 3000, които за нищо не стигат, кредит да тегля е голям риск, не съм раждала още, и много много други причини.... кво да ви кажа, ту се навивам, ту отказвам, но се измъчвам доста понякога. Не го искам заради мъж, единствено и само заради себе си, защото ми е писнало да ми се реве като си търся сутиен, като не ми стои някоя блузка с отворено деколте, като трябва да се съблека на плажа, като трябва да се съблека в леглото, като , катоооо, като....

jovanna93114
14th January 2011, 23:16
Ами ти по голямата част от парите ги имаш :wink: Потърси по сносна цена на операцията.Не е казано,че трябва да е най скъпо за да е най успешно.[/img]

Nike_13
15th January 2011, 10:16
По-добре изчакай да родиш, като така и така се колебаеш, вероятно след това ще се наложи нова корекция.
А и докато си бременна ще се видиш с по-големи гърди :naked: :naked:

gwendoline
15th January 2011, 10:16
нека и аз да кажа- комплексът ми е голям, от много много години, не мога да ги възприема тези гърди и толкова, не се харесвам!!! страшно много искам силикон, като започна да мисля някоя вечер и не мога да заспя от вълнение. Та така - не се сещам за нещо друго през живота си , за което толкова да съм мечтала. Ноооо, пари няма- събрала съм 3000, които за нищо не стигат, кредит да тегля е голям риск, не съм раждала още, и много много други причини.... кво да ви кажа, ту се навивам, ту отказвам, но се измъчвам доста понякога. Не го искам заради мъж, единствено и само заради себе си, защото ми е писнало да ми се реве като си търся сутиен, като не ми стои някоя блузка с отворено деколте, като трябва да се съблека на плажа, като трябва да се съблека в леглото, като , катоооо, като....

С такава първоначална вноска не вярвам никой хирург да ти откаже разсрочено плащане. :idea: :cool: Можеш да имаш гърди буквално след дни... :cool:

Rumenova
15th January 2011, 14:08
голям риск е , а като знам , че трябва да имам и резервни за реоперации/ ако се наложат/, какво правя тогава?! стоя си така и си изплащам кредитите?

gwendoline
15th January 2011, 18:01
голям риск е , а като знам , че трябва да имам и резервни за реоперации/ ако се наложат/, какво правя тогава?! стоя си така и си изплащам кредитите?

Ти си знаеш най-добре. "Ако...ако..."....има риск, но има и вариант... Резервни за реоперации може и цял живот да не ти стигне да събереш, АКО (както ти казваш) не дай си боже се случи...Така че ....всичко е индивидуално и относително като вероятност, време, възможности и желание.

Мариса
16th January 2011, 18:06
голям риск е , а като знам , че трябва да имам и резервни за реоперации/ ако се наложат/, какво правя тогава?! стоя си така и си изплащам кредитите?

Рискове има винаги в живота!:)

Piny
16th January 2011, 18:29
за сериозна връзка първото условие е физическото привличане, тоест външният вид (не съвършен, но привлекателен за конкретния мъж), и после идва всичко останало.

Аз бих казала че е важно химическото привличане, а не физическото. Това е въпрос на хормони и феромони и съответната реакция в другия.
Лошото е, че когато една жена не се чувства "секси" тя "изпраща" точно тези сигнали и околните я възприемат така.
Ако потребителката е сигурна, че комплексите и се коренят в бюста, то тогава една операция може да промени живота и из основи. Но може би причината за комплексите и се крие другаде.

Мариса
19th January 2011, 20:52
[quote=mira_sm]
Ако потребителката е сигурна, че комплексите и се коренят в бюста, то тогава една операция може да промени живота и из основи.

съгласна:)

LUCKY Dancing Queen
19th January 2011, 20:56
голям риск е , а като знам , че трябва да имам и резервни за реоперации/ ако се наложат/, какво правя тогава?! стоя си така и си изплащам кредитите?

Рискове има винаги в живота!:) Абсолютно! Защо не покажеш една снимка "преди-сега"? Ако искаш само на ЛС. Умирам от любопитсво. Гарантирам 100% дискретност.

mariq78
20th January 2011, 16:56
Здравейте.
Препоръчвате разсрочено плащане...
Ама кой доктор ще ми разреши да плащам циците пет години примерно? Останалата част от сумата трябва да се внесе до шест месеца :(

patrisha
20th January 2011, 16:59
На такъв срок май само от банка можеш да разчиташ. Стига да им отговориш на условията за отпускане на кредит.
Иначе при Тонев имаше вариант за разсрочено плащане, но май беше до 6 месеца от операцията. За по-сигурно провери в сайта му, пък може и някоя от неговите пациентки да знае и да се включи.

SANTRA
21st January 2011, 09:22
Mariq78, както разбирам ти имаш по-голямата част от сумата. Опитвала ли си да почнеш да поспестяваш ако работиш. Аз започнах от нулата преди година и 5 месеца. Отначало всичко ми се струваше невъзможно, но след година на криза, през която едва не загубих работата си, успях да спестя 2000лв. От всякъде ми отказваха кредити и имаше моменти на отчаяние, но нито за миг не съм мислила да се отказвам. И изведнъж тази Коледа ми се обадиха от ОББ с прдложение безплатно да кандидатствам за кредит, защото заплатата ми минава през банката. Така и направих и ме одобриха. Сега ми остава да събера около 700лв. което на фона на останалото не е чак толкова непосилно и ако е живот и здраве да премина на следващия етап от процедурата. Така, че ако наистина искаш тази операция - търпение. Хубавите неща стават бавно. Успех.

mariq78
21st January 2011, 17:15
Ако можех, веднага бих кандидатствала за кредит, но съм на временен трудов договор. :( Никой нищо не ще да ми даде, искат поръчител и т.н., чудя се с пенсията на майка ми дали ще стане
А и не искам да работя повече във фирмата, предстои да си отида оттам до края на тази година.
Имам някакви пари...но искам да имам достатъчно и след операцията.
Тъй или иначе - никакво отказване. :D
Много съм благодарна на всички, които пишете в темите ми, действително имам нужда от вашата подкрепа!

Iliana81
21st January 2011, 17:18
Аз лично с кредити за операции не бих се занимавала. Може би ако бях на мястото на Мария, бих се опитала да събера парите, или бих обмислила вариант разсрочено плащане, но с тоя кредит малко звучи като да си сложиш главата в торбата. Кредит от банка бих взела единствено ако се наложи във връзка с образованието ми, защото тогава възвръщаемостта е сигурна.

Rumenova
22nd January 2011, 15:19
ми то на никой не му се занимава с кредити, ама като знаеш че трябва да чакаш още година , две , виждаш в кредита единственото решение, пък на разсрочено изплащане, аз поне, където съм попитала отказват- не могат да си го позволят или не са сигурни , че ще си получат до край парите и така :roll:

LUCKY Dancing Queen
22nd January 2011, 18:46
Рискове има винаги в живота!:)
Особено когато сме засегнати от идиотизъм.
That was a lifestyle :cool:
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1767658569

Piny
22nd January 2011, 18:49
е...си тъпата цицоманка :?
Но нашата потребителка не е аналог на тази оФца.

LUCKY Dancing Queen
22nd January 2011, 18:54
През 2009-та тя се опита да постави световен рекорд по френска любов като ощастливи с фелацио за една нощ 75, вместо планираните 200 мъже.

На туй му се казва предизвикателство. За някои наши форумни мумичета :cool:

ЛИСКУ
22nd January 2011, 18:56
То и ние може да ги докараме до 6 операции до края на живота си...но тогава поне ще е време за мрене :)

Piny
22nd January 2011, 19:01
нямам подобни намерения - тук става въпрос за 6 операции на бюста!
нямам нито капка съжаление затова че е умряла

ЛИСКУ
22nd January 2011, 19:10
Ами наши колежки вече имат по 3-4 операции :o
Още малко остава до 6-та... :)

Rumenova
22nd January 2011, 19:26
това е глупост, няма общо с комплекса. То не че комплексите не са глупост, аз много добре си осъзнавам , че човек каквото сам си направи- друг не може да му го направи. До такава степен е самовнушен този недостатък, че в определен момент осъзнавам, че тялото ми няма проблем, проблемът е в главата ми. Осъзнавам , че това е просто полов белег, че може и без него, че е глупаво да се подлагам на разни интервенции....Някой пробвал ли е преди операцията да се консултира с психиатър ?

ЛИСКУ
22nd January 2011, 19:31
това е глупост, няма общо с комплекса. То не че комплексите не са глупост, аз много добре си осъзнавам , че човек каквото сам си направи- друг не може да му го направи. До такава степен е самовнушен този недостатък, че в определен момент осъзнавам, че тялото ми няма проблем, проблемът е в главата ми. Осъзнавам , че това е просто полов белег, че може и без него, че е глупаво да се подлагам на разни интервенции....Някой пробвал ли е преди операцията да се консултира с психиатър ?

Хаха....Ели, каза го много точно! :) Но аз се предавам на емоциите си. Знам си, че съм луда и поемам риска... Пък дано имам късмет. :D

Мариса
22nd January 2011, 20:08
Не виждам нищо налудничаво в това една жена,която винаги е мечтала за голям бюст,накрая да я осъществи :!:

Mad Dog
22nd January 2011, 20:13
Хайде стига глупутевини.... въпросната порно звезда го е направила за да остане по дълго в бизнеса, а не от естетически натрупвания и комплекси. Това може да влезе в графата "трудова злополука". Всеки щом е пълнолетен и вменяем , може да си избира какво и как да промени в тялото си. И начина по който да го постигне..... Щом една жена мечтата и е да има големи цици нека да ги има.....

Gossow
22nd January 2011, 20:16
Рискове има винаги в живота!:)
Особено когато сме засегнати от идиотизъм.
That was a lifestyle :cool:
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1767658569
http://life.dir.bg/news.php?id=7837768&nt=5

Мариса
22nd January 2011, 20:28
Хайде стига глупутевини.... въпросната порно звезда го е направила за да остане по дълго в бизнеса, а не от естетически натрупвания и комплекси. Това може да влезе в графата "трудова злополука". Всеки щом е пълнолетен и вменяем , може да си избира какво и как да промени в тялото си. И начина по който да го постигне..... Щом една жена мечтата и е да има големи цици нека да ги има.....

правилно

Mad Dog
22nd January 2011, 20:35
А и още нещо- който го е страх от мечки - не ходи в гората. Мили дами при всяка хирургическа интервенция има риск- факт. Не всеки понася добре пълна упойка, особенно ако е ползвал определени препарати и забранени вещества преди това. Скачайки с парашут всеки парашутист знае, че има вероятност 0.05% да стигна земята със скорост превръщаша ме в кайма. Тази вероятност е значително по- голяма от вероятността да умрете при интервенция за слагане на импланти. От друга страна има хора с по над 5000 скока...... Сами си правете изводите.

Babri
22nd January 2011, 20:35
Не виждам нищо налудничаво в това една жена,която винаги е мечтала за голям бюст,накрая да я осъществи :!:

Точно така! И да не се съобразява с това кой какво ще каже.

Мариса
22nd January 2011, 20:41
Ми така де,чувствам се удовлетворена и щастлива...па тия дето се изкарват луди,че мислят за външноста си е тяхна грижа :cool:

Rumenova
22nd January 2011, 20:56
ох момичета, надъхвате ме супер много, придобивам сила да претърпя болката, да изплатя кредитите, да си преодолея комплексите и най-вече- да стана ЖЕНА!!! :D

ЛИСКУ
22nd January 2011, 20:59
Който игарй - пичели!
Който не игарй - ни пичели!

Казал го е Стоичков! :D

gwendoline
22nd January 2011, 21:09
ох момичета, надъхвате ме супер много, придобивам сила да претърпя болката, да изплатя кредитите, да си преодолея комплексите и най-вече- да стана ЖЕНА!!! :D
Ти СИ жена, със или без операция! :idea: Просто вероятно не ти достига достатъчно самоувереност, което не е сигурно дали и с операция ще го постигнеш! Говоря общо, не само в твоя случай... При всички случаи обаче това не е нещо чак толкова страшно, преобръщащо живота, нито толкова болезнено или невъзможно... няма нужда да се преекспонира толкова! Неведнъж съм казвала, че повече рискуваме пресичайки всекидневно улицата; остава мотивацията ако наистина е достатъчно силна- тогава се намират и пари, и време, и болката не е толкова голяма даже... :wink:

LUCKY Dancing Queen
22nd January 2011, 22:40
От моята невинна гледна точка, дамският аромат е от особено значение. Преди малко се разминахме в тесен коридор с изящна гърла, но почувствах остър полъх на бистра конска пот. :? Не се обърнах да погледна..

Armand
22nd January 2011, 22:41
От моята невинна гледна точка, дамският аромат е от особено значение. Преди малко се разминахме в тесен коридор с изящна гърла, но почувствах остър полъх на бистра конска пот. :? Не се обърнах да погледна.. мое да е мъжка потта, ако много и се е търкал некои :) :)

ЛИСКУ
22nd January 2011, 22:43
От моята невинна гледна точка, дамският аромат е от особено значение. Преди малко се разминахме в тесен коридор с изящна гърла, но почувствах остър полъх на бистра конска пот. :? Не се обърнах да погледна.. мое да е мъжка потта, ако много и се е търкал некои :) :)

да...има вероятност да е излязла от любовна среща.
Добре че аз не се потя, дори при фитнес ...хихии :)
Сега си вдигнах акциите.

Armand
22nd January 2011, 22:47
ми аз съм забелязал

че трудно се запотяват жените като цяло

може би си е индивидуално качество де, но даже и при голем зор пак е малко и само около мишничките

докато аз като се знам за 20 минути тичане на кво приличам... бих казал че доста по обилно се потя :) :)

по принцип най-приятно ухаят бременните жени, предполагам некви хормони има там дето бушуват :) :) :)

LUCKY Dancing Queen
22nd January 2011, 22:53
Две капчици женска пот са достатъчни. Вервай ми.

леля мичИ
22nd January 2011, 22:57
Две капчици женска пот са достатъчни. Вервай ми.

Ти пак ли се намъкна ва тоя раздел Ве http://s9.rimg.info/3da1d57e17ee2708a7df49eaa7fb40a0.gif (http://smajliki.ru/smilie-708342951.html)

te_dda
23rd January 2011, 09:14
Който игарй - пичели!
Който не игарй - ни пичели!

Казал го е Стоичков! :D

това не беше ли мъдра мисъл на един друг български ум - КЪци ?

te_dda
23rd January 2011, 09:15
Две капчици женска пот са достатъчни. Вервай ми.

Ти пак ли се намъкна ва тоя раздел Ве http://s9.rimg.info/3da1d57e17ee2708a7df49eaa7fb40a0.gif (http://smajliki.ru/smilie-708342951.html)
еми то като гледам, в другите скуката ги е покорила, тука се караме, цици показваме, интересно си е :girl_haha: :girl_haha:

Nike_13
23rd January 2011, 20:12
Две капчици женска пот са достатъчни. Вервай ми.

Ти пак ли се намъкна ва тоя раздел Ве http://s9.rimg.info/3da1d57e17ee2708a7df49eaa7fb40a0.gif (http://smajliki.ru/smilie-708342951.html)
еми то като гледам, в другите скуката ги е покорила, тука се караме, цици показваме, интересно си е :girl_haha: :girl_haha:

ако не сме жените - да вкараме интрига, да предизвикаме някое събитие...живота нямаше да е така забавен :dirty_dance:

mariq78
24th January 2011, 00:01
До такава степен е самовнушен този недостатък, че в определен момент осъзнавам, че тялото ми няма проблем, проблемът е в главата ми. Осъзнавам , че това е просто полов белег, че може и без него, че е глупаво да се подлагам на разни интервенции....Някой пробвал ли е преди операцията да се консултира с психиатър ?
Вярно, всичко е в главата. Според майка ми например "имам все пак нещичко" :lol: и то не пречи "все някой да ме хареса" :lol:, тя не може да разбере моята остра нужда да се подложа на това. И като казвам остра нужда, то разбирайте го съвсем буквално. Омръзна ми от мъже, които се заглеждат по надарени жени! Омръзна ми все да съм само колежката и приятелката!
Защо да се консултирам с психиатър? Нали си имам огледало? Нали аз такава не се харесвам? Самочувствието ми си е сринато, сутиенът ми е с огромни подплънки и като легна си личи колко ми е голям! Какво да направи този психиатър, да ме научи да се харесвам и без цици ли? Че аз 15 години вече не се харесвам и се срамувам да се съблека пред мъж. Как психиатъра ще ме научи да "живея пълноценно"?!
Има ли тук, измежду потребителките, при условие, че операция и възстановяване и т.н. е било наред, да е съжалила, че си е коригирала бюста?! :lol: Щото аз нарочно ровя от темите и не видях някоя да казва, че съжалява, че доктора и е сложил цици и че преди е била по- щастлива.
elica.rumenova, напълно те разбирам и съм абсолютно съгласна с теб. И аз не се чувствам особено жена. :roll: То е вътрешното ми усещане, подплатено от солидни спомени на явно или скрито мъжко пренебрежение и женско подсмихване, като ме огледат в деколтето... с гърди обаче ще изисквам да ми кавалерстват, ще искам онези малки жестове на внимание и по- добро отношение, което не са ми давали досега. Ще се обличам като жена и ще имам самочувствието на жена. Времето настъпи!
gwendoline, мотивацията не знам колко е силна, знам че съм като обсебена от идеята да го направя. Към момента движа нещата за един заем от частно лице, стискайте палци. До краят на седмицата ще се разбере!
Време също ще намеря, само тия пусти пари!

jovanna93114
24th January 2011, 01:21
Успех!Само да го направиш и да знаеш как ще се успокоиш,как ще вирнеш главица и гордо ще пристъпваш напред.Щом си толкова обсебена от тази мисъл за мамопластика,сигурна съм,че после ще се чувстваш невероятно! :good_luck:

mira_sm
24th January 2011, 09:51
Мария, ако мъжете не те харесват, едва ли големината на гърдите е причината. Просто няма как да е (само) това.
На 35 години съм и за тези години съм имала възможност да разбера много добре каква гадост е да си само колежката и приятелката; особено гадно е, ако имаш склонност като мен да се влюбваш до ушите - несподелено, разбира се, затова пък трайно и болезнено. :?
Външният вид на жената е от решаващо значение, НО НЕ само един или друг елемент от него. Повечето от жените около нас, които минават за хубави или симпатични, имат по някой забележим недостатък. (Не говоря за фотомоделите и манекенките, за които редовно четем, че също имали недостатъци във външността, защото техните недостатъци все пак са микроскопични.)
Всъщност само ще повторя онова, което ти казват всички: направи операцията, защото всяко подобрение на външния вид си струва, но не разчитай, че това ще промени живота ти изведнъж и из основи.

emiko
24th January 2011, 10:14
Мария, ако мъжете не те харесват, едва ли големината на гърдите е причината.

Напълно съгласна. Ето две жени (примери колкото щеш) почти без гърди, а едва ли има мъж, който би им устоял:
1 (http://i.actualno.com/club.bg/files/2008/07/29/686b9d1ba3.jpg)
2 (http://www.euro-woman.net/mos/kate-moss1k.jpg)

Мария, не искам да кажа, че не трябва да си слагаш импланти, но работи комплексно върху себе си, най-вече върху самочувствието си. Ако трябва смени обкръжението, града, държавата, но промени нещо, не бива така да се подценяваш и самосъжаляваш, защото живота е един и времето тече...

LUCKY Dancing Queen
24th January 2011, 11:02
1. Не е достатъчно мускулирана. 2. Откровен боклук.

ЛИСКУ
24th January 2011, 11:13
1. Не е достатъчно мускулирана. 2. Откровен боклук.

Ето един откровен мъж! :)
Мъжете си сикат големи цици и това си е. :)

LUCKY Dancing Queen
24th January 2011, 11:16
Голямите ненки не изключват голям боклук. Историята на пластиката е богата на примери.

i_ani
24th January 2011, 11:20
:roll: Че то ако вземем да се тунинговаме заради всеки боклук , който си пада по големи цици и дирници , де ше му излезне края :?

LUCKY Dancing Queen
24th January 2011, 11:24
Ами айде де! С какъв акъл се водите по акъла на малоумници! Пълните джобовете на тарикати и си рисковате здравето...

ЛИСКУ
24th January 2011, 11:29
Понякога мотивациите са други... :? Моят мъж не ме е карал, нито намеквал. Даже не иска да му говоря за това и проблемите около операцията. Решението - изцяло мое.

ЛИСКУ
24th January 2011, 11:31
Каза ми: "Какво ме питаш? :) Все едно да ти избирам ковчег. :lol: "

Но аз съм си инат, решила съм си вече. :)

LUCKY Dancing Queen
24th January 2011, 11:32
Бяло коте, твоят мъж е тук сред нас и скоро ще те локализира :!:

ЛИСКУ
24th January 2011, 11:34
:D Той си трае. В момента е офф-лайн и си приказвам каквото ми падне. :D

LUCKY Dancing Queen
24th January 2011, 11:35
В момента съм на линия с него...

ЛИСКУ
24th January 2011, 11:37
В момента съм на линия с него...

Да не сте приятелчета? Поставено лице? :o Хмммм...

LUCKY Dancing Queen
24th January 2011, 11:41
Ленче, ти мъжа си познаваш ли го добре? :cool:

ЛИСКУ
24th January 2011, 11:50
Аз съм Лъки. Или ти на някой друг говориш? :)

mira_sm
24th January 2011, 11:51
Стига, бееееее! Че тези двете си имат цици. На първата са и малко малки наистина, втората обаче (Кейт Мос?) си е ОК, поне на снимката.

...подплатено от солидни спомени на явно или скрито мъжко пренебрежение и женско подсмихване, като ме огледат в деколтето... с гърди обаче ще изисквам да ми кавалерстват, ще искам онези малки жестове на внимание и по-добро отношение, което не са ми давали досега
И това го разбирам. :lol: Напълно. Друг въпрос е, че никой мъж според мен не би следвало да се отнася с красивите жени по един начин, а с грозните по друг. Никой няма право да ни отрича качеството дама / мацка, както и да изглеждаме и на колкото и години да сме. Но... :D :D

LUCKY Dancing Queen
24th January 2011, 11:51
Тъй де. А пък аз съм Дезиро. В паспорта :lol:

Rumenova
24th January 2011, 12:05
аз пък честно казвам, не го правя заради мъжете. Въобще не ми пука дали ми кавалерстват или не, отдавна съм се доказала , че съм повече от момичета около мен , които са доста наляти. Не ми пука, нямам намерение заради мазните погледи на някой да си режа тялото. И кво- ще те гледа, ще се облизва, ще ти кавалерства и до кога това? малко или много са ви външен вид гърдите, квото и да си говорим. Аз ги искам ,защото мен да ми е хубаво като се огледам, аз да се харесам и да се усмихна и да се напъча ... и тогава вече става друго.

Нелка
24th January 2011, 19:18
Чифт големи цици не правят жена. Ако жена не се е чувствала жена с малки цици, много малко вероятно да се почувства жена с големи.
Аз имам голяма нужда от импланти, повярвайте ми, но никога не ми е минавало през ума да си снижа критериите към даден мъж, щото видите ли нямам цици. Да ама имам още 1000000 неща, дето мога да му причиня... :lol:
Имплантите са много хубава работа, дано и аз стигна до там един ден, ама добре че някои по-съвестни хирурзи предупреждават, че трябва да имаме реалистични очаквания.

mariq78
25th January 2011, 13:47
Чифт големи цици не правят жена. Ако жена не се е чувствала жена с малки цици, много малко вероятно да се почувства жена с големи.
Аз имам голяма нужда от импланти, повярвайте ми, но никога не ми е минавало през ума да си снижа критериите към даден мъж, щото видите ли нямам цици. Да ама имам още 1000000 неща, дето мога да му причиня... :lol:

Най - вероятно си права.
Но въпреки всичко възнамерявам да опитам :)

SANTRA
25th January 2011, 16:51
Mariq78, абсолютно те разбирам и подкрепям във всичко което чувстваш и си решила да направиш. Успех със заема. Стискам ти палци. Пиши какво е станало и дори да се разминат нещата този път, хващай се да спестяваш, да търсиш, но не се отказвай. Успех!

Sirocco
25th January 2011, 23:46
Здравей, Мария,

Рядко пиша тук, но сравнително често следя. Не си позволявам да давам мнения за импланти, тъй като познанията ми са ограничени и щом не мога да помогна, още по-малко желая да навредя с лош съвет или натрапване на естетическите си възгледи.

Но мисля, че имам какво да кажа за изграждането на самочувствие. Правилно си си задала въпроса дали проблемът е във външния вид. Заключения от сорта "ми щом искаш, давай, направи го, имаш право" не съдържат причината, а следствието.

Причината се крие другаде - в начина на мислене. Както никой не може да ти казва какво да правиш с живота си, така и никой не може да те научи да се заобичаш. А щом ти не си вярваш, как очакваш някой друг да го направи. Нещо повече, ако някой те хараса такава, каквато ти не се харесваш - ти няма да уважаваш този човек. В твоите очи ще ти се струва глупак и ще е въпрос на време да започнеш да му подчертаваш собствените си недостатъци.

Забрави предишните мъже в живота си - те са ти направили услуга разкривайки личността си. Това ти е помогнало да се предпазиш от нежелано обвързване с неправилните хора. Не бива да оставяш тези сигнали да те нараняват, а ги използвай в свой интерес. Ако бях мъж, щях да се обидя от това, което казваш - че не знаеш как да ги "въртиш". Някои няма да се съгласят, но не мисля, че мъж се върти. Въртят се пумпали.

Ако си честна със себе си, ще осъзнаеш, че най-големият проблем в твоя случай е негативно мислене, поддаване на масови вкусове, отровна среда, неразбиране от страна на близки. Знам какво е, повярвай ми.. Специалист бях (и понякога все още съм, за съжаление) по самоизмъчване в стил жертвен агнец. И промянате не дойде от само себе си. Дойде с четене на книги, проактивно търсене на помощ, развиване на личността, градене на образование, кариера и внимателно изграждане на позитивна приятелска среда. В България този род проблеми не се взимат все още насериозно, но те са толкова важни, колкото и физическото ти здраве.

Някой по-горе беше написал да смениш средата, приятелите, мъжете, града, държавата. Подкрепям. Излез от средата си, ако трябва. От страната, ако трябва. Работи, стани финансово независима - ако ще да няма значение каква работа, само да ти осигурява пари, за да не мислиш за пари. Веднъж имаш ли ги, ще знаеш, че можеш да сложиш импланти, когато си поискаш и ще си дадеш време да помислиш. Ще се концентрираш върху по-важните неща - ти като личност. Ако тръгнеш да си оправяш части от външността, постоянно ще намираш нещо, което не ти харесва - жените сме професионалисти в тая сфера; )

И още нещо - недиректно питаш за психологическата страна на проблема във форум за мамопластика. Все едно да питаш за импланти във форум по психология. Какво очакваше да чуеш?: )

Мариса
26th January 2011, 06:42
Sirocco,а какво ще я посъветваш при срещите с Г-н Огледало или когато прави секс,или когато се облича,или ?

Monique
26th January 2011, 09:07
Чифт големи цици не правят жена. Ако жена не се е чувствала жена с малки цици, много малко вероятно да се почувства жена с големи.
. :2043:

Monique
26th January 2011, 09:17
Не разббирам жени с комплекс защото имат малки цици. разбирам за увиснали , асиметрични...но..малки???
вижте никол кидман хора, няма грам цица, а е една от най-красивите жени...

Stankova
26th January 2011, 11:22
За Кидман и аз съм на същото мнение,но преди да си развали устните.
Факт че и най-красивите и успели жени също имат комплекси.Моя приятелка,много красива,но яко комплексирана жена си призна,че комплексите са и насадени от родителите и.За да я предпазят от лошата страна на живота,са я ограничавали яко.А за циците,има и грозни силиконови такива.То не е идеята просто да има нещо.

Galina-kaka G
26th January 2011, 14:53
Sirocco, много вярно! :2003:

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 15:26
Нещо ми се мерна пред очите Крюела :shock: Или восъчна фигура от музея на Madame Tussaud :shock: Или сънувам...

mariq78
26th January 2011, 15:59
Причината се крие другаде - в начина на мислене. Както никой не може да ти казва какво да правиш с живота си, така и никой не може да те научи да се заобичаш. А щом ти не си вярваш, как очакваш някой друг да го направи. Нещо повече, ако някой те хараса такава, каквато ти не се харесваш - ти няма да уважаваш този човек. В твоите очи ще ти се струва глупак и ще е въпрос на време да започнеш да му подчертаваш собствените си недостатъци.

Благодаря ти за постинга.
Бързам да ти отговоря, че начинът ми на мислене е продукт не само на възпитанието ми, но и на средата, в която живея.
Не съм сигурна, че в живота ми някой ме е „харесвал” точно такава каквато съм, че да знам дали да го уважавам оттам насетне и дали да започна автоматично да го считам за глупак. Но уцели – да, такава не се харесвам. Битието определя съзнанието.
Предишните мъже ли? Разсмиваш ме с предположенията си тъй като, „разкривайки личността си”, един от тях излезе невероятен човек. Не знам дали са били неправилните хора, но знам че са точно тези хора, които искам в живота ми. Виж, за трансформирането на нараняването не знам какво да кажа, освен че ценя откровеността, а никой мъж не е виновен, заради това, че просто не ме харесва достатъчно, че да остане с мен, нали? :)
Не мога да се съглася с теб и относно „въртенето на мъжете”. Познавам доста жени, грозни и отвътре, и отвън, а им се получава някак. Осъзнавам, че причината е в мен, че съм „добро момиче”, а не кучка, която само взима...Оттук насетне съм и жертва, защото неминуемо мъжете злоупотребяват с такива като мене.

Ако си честна със себе си, ще осъзнаеш, че най-големият проблем в твоя случай е негативно мислене, поддаване на масови вкусове, отровна среда, неразбиране от страна на близки. Знам какво е, повярвай ми.. Специалист бях (и понякога все още съм, за съжаление) по самоизмъчване в стил жертвен агнец.

Ще ти кажа в прав текст какъв ми е проблема – имам малки грозни гърди. Защо винаги гледаме за телето под вола и надушваме психопатии?
Времето ми тече! Развих личността достатъчно, мисля, време е да развия и външния ми вид. Както казах, не знам дали живота ми ще се промени, но знам, че това е ключето към промяната.
Относно съветите да се концентрирам върху себе си, кариера, независимост и прочие, вървя уверено по този път.

И още нещо - недиректно питаш за психологическата страна на проблема във форум за мамопластика. Все едно да питаш за импланти във форум по психология. Какво очакваше да чуеш?: )
Очаквам подкрепа. Не съм и помислила за професионална психотерапевтична помощ.:wink:
Sirocco,а какво ще я посъветваш при срещите с Г-н Огледало или когато прави секс,или когато се облича,или ?
А де...сигурно да правя утвърждения от вида: "Аз се харесвам такава, каквато съм и моите цици са невероятни" :lol: :wink:

Шоки
26th January 2011, 16:52
mariq78 разбирам те напълно, но хора които нямат този проблем трудно биха го разрали. Подкрепям те изцяло в желанието ти да си направиш гърди или каквито и да било там пластични интервенции, които да ти помогнат да се харесаш като жена. в крайна сметка толкова много жени са минали през ножа, а защо, ми за да изглеждат и да се почувстват по-добре. Аз също имам проблеми със самочувствието си и единствено паричната ми недостатъчност ме спира да си избацам едни хубави гърди.

Шоки
26th January 2011, 16:54
mariq78 разбирам те напълно, но хора които нямат този проблем трудно биха го разрали. Подкрепям те изцяло в желанието ти да си направиш гърди или каквито и да било там пластични интервенции, които да ти помогнат да се харесаш като жена. в крайна сметка толкова много жени са минали през ножа, а защо, ми за да изглеждат и да се почувстват по-добре. Аз също не си харесвам гърдите, прекалено малки и плоски са и единствено паричната ми недостатъчност ме спира да си избацам едни хубави гърди.

kiarra_81
26th January 2011, 17:25
Мария, аз също те разбирам напълно и подкрепям. По същия начин като теб нямах достатъчно самочувствие заради липсата ми на гърди. Слава богу не съм срещала в живота си мъже, на които това да им пречи, някак си ме харесваха и така, но това не ми беше достатъчно, за да започна и аз да се харесвам. Ето че се омъжих на любовта на живота си, дарих му 2 прекрасни деца, но този мой комплекс от майка продължаваше да ме тормози всеки ден. Само като се погледнех в огледалото, ми се насълзяваха очите. Естествено, че жена която има гърди, никога не би ни разбрала. Моите едрогърди приятелки все ми казваха - абе стига си се вманиачавала, направо си се побъркала на тази тема. Ама как да им обясня чувството да живеше без гърди и да тъпчеш сутиените с подплънки??? Ужасно е, но те няма как да го разберат. Ето, че намерих пари (кредит) и въпреки нежеланието на съпругът ми да ме подкрепи, аз си направих така мечтаната операция. Сега съм щастлива!!!! Харесвам се много и останалите ми външни недостатъци остават на заден план, с тях съм се примирила и мога спокойно да живея с тях, без да искам да ги коригирам. Исках само гърди и вече ги имам. Имам и самочувствието, че изглеждам нормална жена. Вече няма да се чувствам ужасно унижена събличайки се по бански на плажа пред погледите на всички, които имат гърди и ме гледат снизходително. Това е!!! Действай мила, стискам ти палци скоро да се осъществи мечтата ти и да заживееш най-после в хармония със собственото ти АЗ.

mira_sm
26th January 2011, 17:41
Предишните мъже ли? Разсмиваш ме с предположенията си тъй като, „разкривайки личността си”, един от тях излезе невероятен човек. Не знам дали са били неправилните хора, но знам че са точно тези хора, които искам в живота ми. Виж, за трансформирането на нараняването не знам какво да кажа, освен че ценя откровеността, а никой мъж не е виновен, заради това, че просто не ме харесва достатъчно, че да остане с мен, нали?
Все едно са мои думи. Разбира се, не си въобразявам, че една пластична операция ще накара същите хора да дойдат при нас, но ако поне подобри шансовете да ни харесат други...
Момичета, не ви ли се е случвало да ви свалят напълно свестни мъже, които обаче не ви привличат? Вие не сте виновни за това, че тези мъже не ви привличат. Същото е, мъжете не са виновни, че една недостатъчно красива за техния вкус жена не ги привлича физически.

Виж, за "въртенето" съм на мнението на Сироко. Не знам какво имаш предвид под въртене, но не ми се струва никак подходяща дума. Звучи като манипулиране, като водене за носа.

mira_sm
26th January 2011, 17:46
Киара, когато имаш до себе си "любовта на живота си", е много по-лесно. Не казвам, че тогава на една жена не и трябва да бъде красива, но е съвсем различно. :)
Моите любови на живота ми бяха основно несподелени.

kiarra_81
26th January 2011, 17:55
Киара, когато имаш до себе си "любовта на живота си", е много по-лесно. Не казвам, че тогава на една жена не и трябва да бъде красива, но е съвсем различно. :)
Моите любови на живота ми бяха основно несподелени.

Мира, така е, но нарочно го написах, за да се разбере, че дори и това, че съм щастлива омъжена, не ми помогна да превъзмогна този комплекс. Тоест независимо от всичко, когато човек не се чувства добре в собствената си кожа, трябва да предприеме нещо в тази посока. Аз също съм имала несподелени любови, но те не са били следствие на това, че не съм имала гърди, просто конкретните мъже не са харесвали типа жена, която съм. Имала съм и доста споделени, тези мъже пък са се влюбвали в мен, независимо от този мой недостатък. Така че не мисля, че точно това трябва да е водещата причина за тази стъпка, а за да може жената да придобие самочувствие и да започне да се харесва. Така и другите ще я харесват повече.

mira_sm
26th January 2011, 17:59
Тоест независимо от всичко, когато човек не се чувства добре в собствената си кожа, трябва да предприеме нещо в тази посока.
Разбира се!

За самочувствието - не знам. Може би самоувереността също има някаква роля, но обективните физически дадености за съжаление са много, много по-важни.

Nike_13
26th January 2011, 18:08
Момичета, не ви ли се е случвало да ви свалят напълно свестни мъже, които обаче не ви привличат? Вие не сте виновни за това, че тези мъже не ви привличат. Същото е, мъжете не са виновни, че една недостатъчно красива за техния вкус жена не ги привлича физически.

.

Привличането е химия, феромони, природа!
Има ли го в този вид, външната красота не е толкова от значение.

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 18:58
Ами така си е. Феромони.Редовно подтичкват към мен кученца бездомни и подушват с любов ципа ми.С какво ги привличам,не знам.. Ама аз влечение не чувствам :roll:

Nike_13
26th January 2011, 19:24
Значи не сте от една порода.

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 19:41
Значи.

Nike_13
26th January 2011, 19:57
Ако много държиш обаче да се харесате пробвай да сложиш цици :) може да се почувстваш привлечен :)

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 20:14
Значи не сте от една порода. Нимой да стане, щото е сложно като комбинация на феромони. Първо- не сме от един ВИД, второ- в кучешкия вид има безброй породи,а при Човека само две: човека и жената. Природа, кво да праиш :?

mariq78
26th January 2011, 20:19
Лигавите се.
Отказаха ми заем :(
Пък аз вече си избрах лекар.
Явно още не му е дошло времето. Чудя се какво да правя сега, този човек е горе-долу единствения, който си мислех, че ще се отзове. :?
Засега няма операция. :?

Nike_13
26th January 2011, 20:21
Току виж от съвокуплението се пръкне нова земно-планетна порода, съвършенна и оцеляваща.

А и жената не е като човека!

Nike_13
26th January 2011, 20:23
Лигавите се.
Отказаха ми заем :(
Пък аз вече си избрах лекар.
Явно още не му е дошло времето. Чудя се какво да правя сега, този човек е горе-долу единствения, който си мислех, че ще се отзове. :?
Засега няма операция. :?

Приеми го като знак на съдбата - може би сега не е подходящия момент.
Когато дойде момента, ще се случи.

:2043:

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 20:24
Не се лигавим, а търсим разрешение на проблемите. Предлагаме нисколихвени заеми на 4.75%. Подробности само на ЛС и мейл.

Мариса
26th January 2011, 20:43
Мария колко пари не ти достигат?

mariq78
26th January 2011, 21:05
Nike_13, може и да е знак от съдбата, но през тази година ще са циците, решила съм го, окончателно е.
Никой няма да ми даде заем, ако ще и с 40% лихва да е. На временен ТД съм :(, това едно...Второ - ако се мазня, шефката може и да ми го направи постоянен, но не искам да работя там вече :(
Марисабелка :2020: Заякова иска 4000 евра, аз имам 5000 лева, дори вече малко по-малко :(

Rumenova
26th January 2011, 21:06
Мария, съжалявам, аз лично вече два пъти ми се е налагало да се "приземявам на земята" , точно когато съм била най-убедена че съм на крачка от операцията. Наистина си казвам че не е дошло времето и продължавам...все някой ден ще стане. Просто разочарованието е голямо...

Мариса
26th January 2011, 21:08
Помислих,че си от София.Заякова във Варна ли е?

Mama.Mia
26th January 2011, 21:10
mariq78, защо поне не изчакаш да си намериш постоянна работа? Щом знаеш, че не искаш да работиш там, където си сега, изчакай да си намериш друга работа и тогава вече може и да ти отпуснат заем.

mariq78
26th January 2011, 21:10
Не, не съм от София и оптималния вариант за мене е да се оперирам във Варна.

Мариса
26th January 2011, 21:11
mariq78, защо поне не изчакаш да си намериш постоянна работа? Щом знаеш, че не искаш да работиш там, където си сега, изчакай да си намериш друга работа и тогава вече може и да ти отпуснат заем.

Така би било най-добре.Иначе бих могла да ти дам парите,но не знам как ще ми ги връщаш :?

Mama.Mia
26th January 2011, 21:14
......Заякова иска 4000 евра, аз имам 5000 лева, дори вече малко по-малко :(
Ами ти по-голямата част от парите си ги събрала. Към днешен курс ги смятам, че 4000 евро = 7820 лева. Значи още само 2800 лева ти остава да събереш.

mariq78
26th January 2011, 21:20
Мариса, никога не бих посмяла да взема пари от непознати. Чудя ти се, явно не само циците ти са големи, но и имаш голямо сърце :girl_in_love:
Това е комплимент, да не помислиш, че имам зли помисли.
Договорът ми изтича през юли т.г.mammaMia и дотогава няма мърдане.
Благодаря Ви, мили момичета. В момента това правя аз - мисля алтернативи как да набавя нужните пари :D А който ме знае, в момента съм в сесия :D , после на очни, после за месец в чужбина в командировка. Ама пусто - само за циците си мисля :D

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 21:40
Мария, момичетата са мили, но освен "ах и ох" от тях друго няма да видиш. Нямаш ли стабилна финансова опорна точка в мъжки род?

mariq78
26th January 2011, 22:31
Мхм.
Да кажем, че до мене има все пак един мъж.
Но той трудно може да си позволи да отдели и пет лева за мене, особено ако знае, че няма да му ги върна.
Все попадам на неподходящиииииииии, във това ми е талантааааа :lol:

Piny
26th January 2011, 22:58
Мария, ти само импланти ли искаш или и повдигане?

Мариса
27th January 2011, 06:22
Мариса, никога не бих посмяла да взема пари от непознати. Чудя ти се, явно не само циците ти са големи, но и имаш голямо сърце :girl_in_love:

Готова съм,защото мога и знам какво ти е!Знам какво е да нямаш никой зад гърба,да няма кой да ти подаде ръка,знам колко е трудно....

Serpentina^
27th January 2011, 10:45
Ха, и с мен се случи същото... Тъкмо почти бях събрала парите и всичко и бях на крачка и... оня ден ми сервират, че са назначили момиче с връзки за моята позиция...което значи,че сега ще ме махнат за най-малкия повод или дори без повод, ще стоя неизвестно колко време без работа и всичките ми спестявания отиват на кино...... :girl_cry: Писна ми вече, защо животът трябва да бъде толкова гаден!!! Аз, която толкова време събирам и толкова го исках, все ще стане нещо да ми попречи и пак всичко отива по дяволите :? И пак трябва сама да се лутам и търся изход...уморих се вече да се боря..

Rumenova
27th January 2011, 12:01
така става понякога, а аз дори и половината сума не съм събрала. Като се замисля , че и моята работа не е сигурна, че този кредит който ще изтегля не съм сигурна как ще го изплащам, че нямам "мъжка" опора до себе си да помогне в труден момент, че плащам квартири, че от родителите си не мога да искам ..... замислям се за всичко това и си казвам- Миличка, ще поизчакаш още малко! Търпение се иска за всичко хубаво , и атака в точния момент след това!

Шоки
27th January 2011, 13:54
ох момичета и аз съм като вас. парите не достигат да изкарам месеца камо ли да спестявам. мъж няма, от родителите не мога да искам, общо взето сама се оправям цял живот. то хубаво да изчакам по - добър момент ама то сега съм на 33 години, кога да си ги сложа тия гърди като стана баба. уфффф....

mariq78
27th January 2011, 16:21
Аз пък днес, въпреки вътрешната ми неохота, отидох и казах на шефката, че искам постоянен трудов договор. :roll: Казах и, че имам нужда от пари.
Нищо не ми обеща, но поне се разбрахме да пусна молба...Оттам насетне, предполагам, че банките няма да ми откажат потребителски кредит, а и баща ми обеща, че ще ми помогне, само че и лихва иска :lol:
elica.rumenova какво значи точен момент и атака? Като искаш нещо, достатъчно силно, ще си го сбъднеш.
markova2007 през февруари ще ги навърша. Точно 33 :D Знам, че животът и светоусещането ми ще са коренно променени, ако се усещам пълноценна жена, независимо от ЕГН-то ми :lol:

Rumenova
27th January 2011, 16:26
Мария, дори и да ти е постоянен договора, подаваш си един месец преди напускането предизвестие и това не би трябвало да е проблем. Постоянен договор не означава да не можеш да напускаш.

Divinemouse
27th January 2011, 16:27
Аз пък днес, въпреки вътрешната ми неохота, отидох и казах на шефката, че искам постоянен трудов договор. :roll: Казах и, че имам нужда от пари.
Нищо не ми обеща, но поне се разбрахме да пусна молба...Оттам насетне, предполагам, че банките няма да ми откажат потребителски кредит, а и баща ми обеща, че ще ми помогне, само че и лихва иска :lol:
elica.rumenova какво значи точен момент и атака? Като искаш нещо, достатъчно силно, ще си го сбъднеш.
markova2007 през февруари ще ги навърша. Точно 33 :D Знам, че животът и светоусещането ми ще са коренно променени, ако се усещам пълноценна жена, независимо от ЕГН-то ми :lol:


Какво ти е на ЕГН то ,аз също на 32 си сложих гърди..напротив ,сега се чувствам много по добре от колкото на 22 години.Жената е в разгара на живота си от 30 нагоре..Стискам палци да намериш нужните пари и да се радваш на страхотни гърди.

Шоки
27th January 2011, 16:59
набор 78 съм. оо в никакъв случай не се чувствам стара, напротив чувствам се много по-добре на 30 от колкото на 20г. но понеже финансови проблясъци не виждам скоро та се чудя кога ли ще имам и дали въобще ще имам възможността за тъй-мечтаната от години операция.

mira_sm
27th January 2011, 17:15
Аз пък навърших 35 преди дни и не се чувствам никак стара (но това нищо не значи, защото и Лили Иванова не се чувства стара), само се опасявам, че мъжете под 50-годишна възраст ме смятат за стара. :lol: ;) :lol:

Nike_13
27th January 2011, 17:29
Какво ти е на ЕГН то ,аз също на 32 си сложих гърди..напротив ,сега се чувствам много по добре от колкото на 22 години.Жената е в разгара на живота си от 30 нагоре...


:2043: като истинска жена

Iliana81
27th January 2011, 18:41
Аз пък навърших 35 преди дни и не се чувствам никак стара (но това нищо не значи, защото и Лили Иванова не се чувства стара), само се опасявам, че мъжете под 50-годишна възраст ме смятат за стара. :lol: ;) :lol:

Мислят те за стара, защото знаят че една жена на 35 е много по-узряла в сексуално отношение и се притесняват дали ще могат да я задоволят :) По принцип самоуверените мъже на 40+ предпочитат жени над 30, а не 20-годишни които не са наясно със себе си.

Мариса
27th January 2011, 19:28
Няма старост на 33,та то тогава жената пращи от живот!!!!!!!!!!
Старост идва след 60.И какво ви пука на колко сте,както Томи каза,сега се чувства по-добре отколкото на 20 :wink:

Divinemouse
27th January 2011, 19:30
Няма старост на 33,та то тогава жената пращи от живот!!!!!!!!!!
Старост идва след 60.И какво ви пука на колко сте,както Томи каза,сега се чувства по-добре отколкото на 20 :wink:

Точно така :lol: даже мога гордо да кажа че изглеждам по добре от на 20 :lol:

Мариса
27th January 2011, 19:37
Няма старост на 33,та то тогава жената пращи от живот!!!!!!!!!!
Старост идва след 60.И какво ви пука на колко сте,както Томи каза,сега се чувства по-добре отколкото на 20 :wink:

Точно така :lol: даже мога гордо да кажа че изглеждам по добре от на 20 :lol:

Взе ми думите,тва щях да напиша и аз :lol:

Babri
27th January 2011, 19:42
По принцип самоуверените мъже на 40+ предпочитат жени над 30, а не 20-годишни които не са наясно със себе си.

Точно така :2003:

Мариса
27th January 2011, 19:51
след 3 години и аз ще ги джасна 30 :lol: ,но от сега съм си самоуверена!

Nike_13
27th January 2011, 21:03
Жената колкото по-опитна и самоуверена е, толкова по-привлекателна е!.... за истинските мъже ;)

Rumenova
27th January 2011, 21:25
винаги най-важното е как се чувстваш. Може и на 50 да съм, но ако има живец в мен ще съм във вихъра си. Аналогично е , че и на 20 като съм била е имало моменти , в които пък съм се чувствала все едно живота ми е минал. Важното е да не се изпада в мрачни настроения и да не се оставяме проблемите да ни сриват. Дали на 20 или 50 чарът на жената може да бъде наустоим, а тя предизвикателна!

Мариса
27th January 2011, 21:42
Шефката ми е близо,да не кажа на повече от 50 и е доста лъчезарна,усмихната.Има яки направени гърди,устни,прически си прави,грим.Годините не са важни,това е просто едно число :cool:

Dimitrоff
27th January 2011, 22:09
:roll: :wink:

mira_sm
28th January 2011, 08:53
Димитрофф, давай с думиче така нищо не ти се разбира. :)

mira_sm
28th January 2011, 08:54
...с думи, че така...

Babri
28th January 2011, 09:19
Може би Димитроф не вярва че една жена може да изглежда добре и на 50 :wink:

Monique
28th January 2011, 10:25
На всяка възраст ще има глупави хора, които ще се опитат да те обидят. Колкото по-предизвикателно изглеждаш, толкова повече броят на тези хора се увеличава ;)
Ако имаш направени гърди и устни, ще ти се казва, че преди си била по-добре, че сега изглеждаш изкуствено , etc еетц,. В повечето тези коментари са следствие на неосъществен желан контакт с теб. :D
На 25 =ият ми рожден ден преди месец ме пита един глупак "как се чувстваш сега, като остаряваш"

LUCKY Dancing Queen
28th January 2011, 11:02
А защо трябва да си въобразяваме, че всички мъже се измъчват от "несъоществения контакт"? Едва ли е така. Доста от тях правят разлика между предизвикателство и карикатура. Една тънка граница, с лекота се преминава. Примери-бол :) :o

Piny
28th January 2011, 11:09
Дезиро, сега ти ми взе ми думите от устата :D
Наистина опитите на някои да изглеждат с 30 години по-млади са смешни и жалки.
На 50годишна възраст не е нужно да разкриваш деколте като на 18годишна девственица и дори жената да е с перфектна за възрастта си фигура, коленете и раменете издават възрастта и е по-добре да си останат скрити под дрехите