PDA

View Full Version : Изхитрих я!


ЛИСКУ
20th January 2011, 11:18
Днес съм особено щастлива! :D Ходих при Тепавичарова да се мерим и да правим финална уговорка....Но не отидох с предварителните пари, които иска за импланти - направих се на ударена. :D
Казах й, че първо искам да се споразумеем за кубиците и марката, и ако се споразумеем - ще платя в Понеделник. Направо я притиснах в стената! Веднага ми даде да пробвам 370 кубика, харесах се, стиснахме си ръце и направо щях да я целуна от успеха си! Толкова кубици сигурно не е слагала досега на никой през живота си! - хихихихи :D :lachen: Особено на миньон като мен - 161 см.
Та това е номерът при нея - не ходете с предварителните пари и си настоявайте за своето.
Пък и мисля, че не прекалих - съвсем нормални кубици. :wink:
Накрая ми се усмихна и ме пита коя зодия зодия съм :shock: Каза, че поведението ми не отговаря на зодията, чак толкова да премислям нещата :lachen: После се оказа, че сме от едни зодии...Голям майтап! :D

Nike_13
20th January 2011, 12:13
Лъки,
браво! добре си го направила :) за да е сигурна че ще вземе парите се е съгласила на каквото искаш!
Пожелавам ти всичко да е наред и да се радваш на хубави гърди!
:2003:

i_ani
20th January 2011, 12:27
Пък и мисля, че не прекалих - съвсем нормални кубици. :wink:
:2003: Изобщо не си прекалила :wink: .... За по-малко не си заслужава да лягаш под ножа :1241: :good_luck:

Моите са 375сс :naked: :1242:

Nike_13
20th January 2011, 13:35
:2003: Изобщо не си прекалила :wink: .... За по-малко не си заслужава да лягаш под ножа :1241: :good_luck:

Моите са 375сс :naked: :1242:

Е Ани, защо така? Аз съм 295сс и са по-големи отколкото очаквах, не съжалявам че са толкова.

блонди
20th January 2011, 13:41
Лъки ,кога ще е събитието или предпочиташ да не се споделяш :D
Пожелавам ти всичко да е Ок,след това,кубиците мисля,че ще са ти ОК :D

ЛИСКУ
20th January 2011, 13:58
Лъки ,кога ще е събитието или предпочиташ да не се споделяш :D D

Чак Март...Много е заета тая леля...Днес даже един мъж пациент й се обади, докато бях при нея... :shock: Какво ли ще му прави? :lol:

Шоки
20th January 2011, 14:11
Лъки очаквам с нетърпение после да споделиш, че искам и аз операция и за сега тя ми звучи най-надеждна, но все пак консултирала съм се единствено с форумите все още.

леля мичИ
20th January 2011, 14:20
Аз пък я ядосах :twisted: , щото си смених имплантите след като ги беше поръчала, Но се разбрахме де !:lol:

Тя само се прави на лоша, но като види , че отсрещния знае какво иска и омеква :wink:

Макган 410 MF 335 куб. ще са моите и ми се струват огромни :roll:

Лъки, на мен тя ми показа снимки с по 370 - 400 куб., дори ако аз не се дърпах и на мен щеше да ми сложи такива големи :wink:

i_ani
20th January 2011, 14:23
Е Ани, защо така? Аз съм 295сс и са по-големи отколкото очаквах, не съжалявам че са толкова.
:D Шегувам се , мацка ! :2035: :D
Кой , колкото иска , толкова да си слага........ :arrow: 200-300-500 ........1000сс :2038:

Всяка от нас има различен вкус и представа за хубаво и секси :cool: :P

gwendoline
20th January 2011, 14:36
Лъки, не живей с мисълта, че си я изхитрила...или поне не разчитай много на това :wink:
Успех с операцията! :cool:

Divinemouse
20th January 2011, 15:31
Лъки, не живей с мисълта, че си я изхитрила...или поне не разчитай много на това :wink:
Успех с операцията! :cool:


:2043: Няма надхитрен доктор :lol:

ЛИСКУ
20th January 2011, 16:33
Абе вие нещо не ме разбрахте...
Ако й бях дошла с парите,щеше да ми предложи не повече от 250-300 кубика. Мискката е много по-висока от мен например и й е предложила по-малки кубици, ама тя и не ще повече.
Исках да кажа, че държах да съм при нея, но само не и за 200-300 кубика. Този вариант в момента е идеален - хем при нея, хем 370 кубика. Че тука някои ме бяха отчаяли, че това е невъзможен кубик за нея и много, много рядко го слага. :)

patrisha
20th January 2011, 16:52
Лъки, за анатомични импланти ли става въпрос или за кръгли, и каква марка си избра?

ЛИСКУ
20th January 2011, 16:55
Лъки, за анатомични импланти ли става въпрос или за кръгли, и каква марка си избра?

Анатомични, Ментор. Но тя ме убеди с пипане, че те са също толкова меки като Софт Тъч на МакГан - пипнах и двата - няма разлика.
Твърдостта на гърдите идва повече от капсулната контрактура.

patrisha
20th January 2011, 16:56
Да, и двете марки са добри. А знаеш ли им параметрите, в смисъл височина, ширина, проекция?

Мариса
20th January 2011, 19:22
Браво Лъки.:)

Armand
20th January 2011, 20:06
и кво са, яките цици, А? :)

ЛИСКУ
20th January 2011, 21:03
и кво са, яките цици, А? :)

Ще видим..дано си струва парите и не се налагат ремонти. :)

ЛИСКУ
20th January 2011, 22:13
Да, и двете марки са добри. А знаеш ли им параметрите, в смисъл височина, ширина, проекция?

Ще ги проверя пак. Low profile май са...как изглежда точно това? Имам все още да променя нещата.

gwendoline
20th January 2011, 22:51
Да, и двете марки са добри. А знаеш ли им параметрите, в смисъл височина, ширина, проекция?

Ще ги проверя пак. Low profile май са...как изглежда точно това? Имам все още да променя нещата.

:shock:

te_dda
20th January 2011, 22:58
Да, и двете марки са добри. А знаеш ли им параметрите, в смисъл височина, ширина, проекция?

Ще ги проверя пак. Low profile май са...как изглежда точно това? Имам все още да променя нещата.

лъки, моделът , който предполагам че е твоят, е 312 СPG , анатомични, както казваш, НО кохезията и при 5-те модела като разновидности на ментор- анатомчини, са с кохезия 3, което ще рече твърди...моите също са такива....далеч са от мекотата на макган, ако мен питаш....на ментор кохезия 1 отговаря на софт тъч на макган, което обаче го има само при кръглите....ето ти линк за анатомични и 2-я - за кръгли - там сама можеш да прочетеш и видиш кохезиите, ако мислиш,че аз нещо бъркам.......ей, голяма работа е тая тепавичарова :girl_haha:
освен това, ако нямаше къде да ти сложи такава завидна широчина, не си мисли,че с " надхитряване" щеше да стане :wink:

te_dda
20th January 2011, 23:00
http://www.mentorwwllc.com/global/breast-augmentation/contour-profile-gel.htm анатомични


http://www.mentorwwllc.com/global/breast-augmentation/contour-profile-gel.htm кръгли

леля мичИ
20th January 2011, 23:07
На мен ми каза абсолютно същото, както и на Лъки, че били еднакво меки и че зависело от капсулната контрактура.
Беше ги оставила на масата пред нея и вика полуядосана: "пипай и познай кои какви са, щом толкова много разбираш"
На пипане бяха еднакви, но не знам, дали всъщност това са имплантите които мен ме интересуват, никъде нищо не пишеше :roll:

te_dda
20th January 2011, 23:22
е, тук не става въпрос за толкова огромна разлика като между гьон :girl_haha: и желе.....все пак всички импланти са направени с презумцията,че ще бъдат пипани :lol: :lol: ...разликата се вижда повече ако хванем импланта и го изправим, при по-меките гелове в горната част можеш доста повече да го стиснеш и долепиш пръстите си...трябва да ви призная,че когато и аз се опитвах в кабинета на заякова да намеря разлика между тези две марки, и имаше и на евросиликон, не намерих такава....тя също ми каза(и това съм го казвала тук ), че след време като дойдат на контролни прегледи и опипва гърдите, разлика няма, и само по пипането ако трябва да можеш да познаеш с какви импланти като мекота е пациентката няма да можеш...въпреки това, аз имам още една приятелка с ментор, нейните и моите гърди на пипане са определено различни от тези на другите, които са с евросиликон и макган....определено също има обаче и разлика с изгледа, което също съм споделяла като мнение...моите и на другата с ментор са както бяха в началото - изпълнени отвсякъде, със запазен горемн полюс, на другите гърдите бяха така смао в началото, сега са омекнали и с много по-празни горни полюси........( говоря за анатомични импланти )...същото явление може да се забележи и като разглеждате снимките на потребителките, които не са веднага след операция, а една година след това...

te_dda
20th January 2011, 23:29
и че зависело от капсулната контрактура. има определен резон и в това, но по-скоро - едни и същи импланти да са различни на пипане в зависимост от дебелината на капсулата, както и естесвено - с колкото повече тъкани е покрит имплантът, толкова разликата става по-малка.....при мен наяве няма никаква асиметрия, но едната гърда си ми беше една идея по-малка - с физиологичната асиметрия, и като ги стискам, при едната усешам че е покрита от повече тъкан и усещането е по-приятно определено, тъканите ги усещам една идея по-свободни...ако имах един размер по-големи гърдни преди това, разликата между мен и жена без никакви цици със същите импланти щеше също да е много голяма на пипане....така че съм съгласна с това,че има и други фактори, които влияят на мекотата, но не съм съгласна с твърдението,че самите импланти нямат разлика на пипане,поставени в тялото... и колкото са по-малко тъканите -толкова е по-осезаема разликата...!

ЛИСКУ
21st January 2011, 00:00
А нищо не казахте за low profile?

diadora
21st January 2011, 02:16
А нищо не казахте за low profile?

Kak я изхитри , като дори не знаеш , какво точно ще получиш срещу парите си ?
Вместо да и прилагаш стратегии - провери ли как изглеждат жени с подобен кубик и подобно телосложение , кохезитет , проекция ?
Тя има доста пациентки - и с такъв кубик също .
Късмет

gwendoline
21st January 2011, 09:55
, сега са омекнали и с много по-празни горни полюси........( говоря за анатомични импланти )...същото явление може да се забележи и като разглеждате снимките на потребителките, които не са веднага след операция, а една година след това...

Не съм съгласна тук. Моите са анатомични на Евросиликон, модел Аптекс, който е почти кръгъл –15.0 см височина на 15.1 см ширина и горният полюс си е екстра пълен. Този ефект го има при импланти с по-голяма височина спрямо ширината, и не непременно на Евросиликон, :lol: защото непрекъснато виждам жени с "продълговати" импланти на други марки и с празни горни полюси.
Иначе съм съгласна, че при липса на свои тъкани импланта стои по-мек след време и очертан. Даже при големите кубици основен минус му е не горният полюс, а това, че се напипва в долната си част.

ЛИСКУ
21st January 2011, 10:28
Вместо да и прилагаш стратегии - провери ли как изглеждат жени с подобен кубик и подобно телосложение , кохезитет , проекция ?
Тя има доста пациентки - и с такъв кубик също .
Късмет

Ами аз ще я питам пак, още не съм й платила :) ...ама какво точно дава low profile и какво - high profile?
Аз й казах, че искам по-широки в долната част, по-изпъкнали , макс. естествена визия /а не като присадени топки/ и....тя ми предложи тези. Ама сега се замислих за този нисък профил :roll: ...как точно стои спрямо другите?

ЛИСКУ
21st January 2011, 11:43
Ето ги спецификациите, за 370 cc: http://www.mentorwwllc.com/global/breast-implant-stats/CPG-low-spec.htm
Някакви мнения?

Divinemouse
21st January 2011, 12:18
На 370 нисък профил :roll: според мен няма да има кой знае каква разлика със сегашното ти положение....
мисли добре и се интересувай...

ЛИСКУ
21st January 2011, 12:56
Томи, защо така смяташ?
Промяна определено ще има, щом слагаш импланти, но и не всички се радват на фрапантната промяна...Нисък профил се има предвид височината, а не проекцията. Видя ли параметрите?

Divinemouse
21st January 2011, 13:00
Томи, защо така смяташ?
Промяна определено ще има, щом слагаш импланти, но и не всички се радват на фрапантната промяна...Нисък профил се има предвид височината, а не проекцията. Видя ли параметрите?

E_Lucky :lol: аз много добре знам какво е това нисък профил ,защото първите ми импланти бяха такива...

ЛИСКУ
21st January 2011, 13:02
Томи, защо така смяташ?
Промяна определено ще има, щом слагаш импланти, но и не всички се радват на фрапантната промяна...Нисък профил се има предвид височината, а не проекцията. Видя ли параметрите?

E_Lucky :lol: аз много добре знам какво е това нисък профил ,защото първите ми импланти бяха такива...

Ами и тогава ти бяха добре :roll: Какво ще се промени с по-високия профил? Тогава пък ппроекцията е по-ниска за другия вариант на 370. :roll:

gwendoline
21st January 2011, 13:07
То...Нисък профил се има предвид височината, а не проекцията. Видя ли параметрите?
Само си прочети пак какво си написала.... :!: :idea: :cool: Профилът на всеки имплант логично е свързан с проекцията му. Тоест - нисък профил - широк и разлят имплант, с малка проекция и съотв. голяма височина. Нещо като уголемено яйце на очи. Много рядко се използва, предимно при някакви аномалии във визията на двете гърди; обикновено се слага среден или висок...за да има някаква изпъкналост все пак.

te_dda
21st January 2011, 13:10
http://www.mentorwwllc.com/global/images/breast-implant-images/cpg-combo2.jpg

в малката табличка е дадено какво означава всяка една от трите цифри на моделът ти, а той е 312, което по таблицата ще рече :

3 - кохезия - най-високата ( Cohesive III)
1 - височина на импланта - най-ниската, т.е голяма разлика между височина и широчина, т.е ниски импланти(Low Height)
2 - профил – Moderate Plus Profile, ще рече среден, а не нисък

нисък е Moderate Profile , т.е моделът трябва да завършва на 1, висок - High Profile, моделът завършва на 3

te_dda
21st January 2011, 13:13
Този ефект го има при импланти с по-голяма височина спрямо ширината, и не непременно на Евросиликон, точно така, по-скоро ставаше въпрос за макган софт тъч ( 410 ), при които се получава този ефект, и които са или почти кръгли, или по-високи....т.е моделите на макган, които най-често се използват....

леля мичИ
21st January 2011, 13:14
Томи, защо така смяташ?
Промяна определено ще има, щом слагаш импланти, но и не всички се радват на фрапантната промяна...Нисък профил се има предвид височината, а не проекцията. Видя ли параметрите?

E_Lucky :lol: аз много добре знам какво е това нисък профил ,защото първите ми импланти бяха такива...

Томи, аз търсих твоите в таблиците, но не открих първите ти импланти в ниския профил, ако са били от серия 410 де . Там няма 390 сс. :roll:
А за вторите ти, знаеш ли кой модел са ?
Питам те , защото имам твои снимки, за което ти благодаря :2020:

Опитвам се да прогнозирам резултата си :1246:

Има ли някоя мацка с модел 410 MF ?

te_dda
21st January 2011, 13:21
2 - профил – Moderate Plus Profile, ще рече среден, а не нисък

нисък е Moderate Profile , т.е моделът трябва да завършва на 1, висок - High Profile, моделът завършва на 3
_________________

тук пропуснах да отбележа,че при ментор анатомчини истински нисък профил няма.... 1 отговаря на средния профил на другите импланти, 2 - на високия, а 3 - на ултрависокия ( който обикновенно не се използва), така че модел, завършващ на 2, си е с достатъчно висок профил, съответно проекция....моите импланти са модел 322, което ще рече същия профил, като предложените на лъки, и за 295 сс имат проекция 4,9, което е една много висока проекция за такава кубатура...така че лъки - не са ти ниски като профл имплантите, а са високи...ниска е височината спрямо широчината - (Low Height) ...само за сравнение- при макган аантомчини висок профил, 295 сс са с 4,3 проекция....

ЛИСКУ
21st January 2011, 13:31
Теда, ето едно професионално обяснение! :2020:
И това...моите как ги преценяваш? Да опитам ли да ги сменя за друг вариант? :)

ЛИСКУ
21st January 2011, 13:32
Нали видя таблицата? Проекцията е 5.5

patrisha
21st January 2011, 13:51
Ето ги спецификациите, за 370 cc: http://www.mentorwwllc.com/global/breast-implant-stats/CPG-low-spec.htm
Някакви мнения?
Не съм експерт, но ще ти кажа аз какво мисля по въпроса. Проекцията е добра по мое мнение. Моите сегашните, на които съм ти пращала снимка до колкото си спомням, са с диаметър 12,7 и проекция 4,2. Мисля, че с малко по-голяма проекция щяха да са по-добре, което ме кара да мисля че 5,5 си е много добре, при положение че основата е почти същата като моята. Не мога да преценя горния полюс как ще е, при положение, че са сравнително ниски /11,5/. Затова май е за предпочитане да не са от най-меките, за да не се получи много празно горе, както вече се изкоментира за мекия гел на макган. Е, то явно пълно щастие няма. Ще трябва да избираш измежду вариантите пълен горен полюс и не толкова меки гърди, но пък много добре изглеждащи и много меки, естествено изглеждащи, но с малко празнина в горната част. Аз май бих заложила на първото. Но все пак това е мое мнение, крайното решение ще трябва да вземеш ти.

ЛИСКУ
21st January 2011, 14:54
С една дума - да не се притеснявам. че пише low profile. :roll:
Все пак Ментор и Макган не си съответстват, както казва Теда.
Тепавичарова ми каза, че никога нямаш предства как точно ще изглеждат 100% преди операция, каквито и изчисления да правиш, нещата зависят повече от собствените ти тъкани, мускулите... :?

Съвсем се обърках вече. Ще я питам пак... :roll:

Iliana81
21st January 2011, 16:18
Леле, започвам да съжалявам че не четох този форум преди моята операция. Толкова много инфо, и то важно. Ако бях чела форума, изобщо нямаше да се оперирам в тази клиника. За доктора които ме оперира нищо лошо не мога да кажа - изключително отношение, премери ми гръдния кош ТОЧНО ПРЕДИ операцията :shock: ,но от почти плоска ми направи страхотни гърди, с размер съобразен със структурата ми и формата е максимално до естествената, изобщо доволна съм.
Обаче ако ви кажа как протече консултацията. Не се видях с доктора, а със собственичката на клиниката, която не е хирург по професия :shock:тя ми донесе мостри на импланти и започна да ми обяснява кой каква марка е, нищо за проекции, за кубици. Погледна ми гърдите но изобщо нищо не измери. Изглежда тя е избрала кубика, защото доктора даже не ме видя преди деня за операция :shock:Аз едва тук разбирам за подмускулно, надмускулно поставяне, проекции, профили... Божеее колко съм била нейнформирана :roll:

patrisha
21st January 2011, 17:16
Леле, започвам да съжалявам че не четох този форум преди моята операция. Толкова много инфо, и то важно. Ако бях чела форума, изобщо нямаше да се оперирам в тази клиника.... :roll:
И аз също! :lol: За жалост открих форума твърде късно....

Нелка
21st January 2011, 17:41
Аз пък много се радвам, че открих форума, преди да се подложа на мамопластика. Много ценна информация има тук! :2020:
Друг е въпроса, че я четох тази тема 3 пъти, преди да разбера за какво иде реч... :1252:

Nike_13
21st January 2011, 20:05
Томи, аз търсих твоите в таблиците, но не открих първите ти импланти в ниския профил, ако са били от серия 410 де . Там няма 390 сс. :roll:
А за вторите ти, знаеш ли кой модел са ?
Питам те , защото имам твои снимки, за което ти благодаря :2020:

Опитвам се да прогнозирам резултата си :1246:

Има ли някоя мацка с модел 410 MF ?

Миссси аз съм с 410 MF, 295сс.
Очаквах да са по-сплескани (имам предвид не толкова голяма проекция на гърдите ми), защото съм с много малко собствена жлеза (чашка А).

Nike_13
21st January 2011, 20:16
С една дума - да не се притеснявам. че пише low profile. :roll:
Все пак Ментор и Макган не си съответстват, както казва Теда.
Тепавичарова ми каза, че никога нямаш предства как точно ще изглеждат 100% преди операция, каквито и изчисления да правиш, нещата зависят повече от собствените ти тъкани, мускулите... :?

Съвсем се обърках вече. Ще я питам пак... :roll:

Лъки, същото ми каза и на мен!
Проекция 5.5 е добре, ако са и по-твърди ще стърчат напред повече. Както каза Те_да, при по-меките импланти горния полюс след време се "губи" - обема слиза надолу, докато при Ментор, които са по-твърди горния полюс ще ти изпъква повече вероятно.
Незнам тази проекция в какво положение на импланта е дадена - хоризонтално или изправен, защото като изправиш имплант вертикално част от обема слиза в долната част -> проекцията се увеличава.
А между Ментор и МакГан на пипане има разлика, аз поне я усетих, възможно е да са били с различен кохезитет или пък обвивката на Ментора да е била по-твърда, но определено МакГан бяха по-меки.

леля мичИ
21st January 2011, 20:23
Томи, аз търсих твоите в таблиците, но не открих първите ти импланти в ниския профил, ако са били от серия 410 де . Там няма 390 сс. :roll:
А за вторите ти, знаеш ли кой модел са ?
Питам те , защото имам твои снимки, за което ти благодаря :2020:

Опитвам се да прогнозирам резултата си :1246:

Има ли някоя мацка с модел 410 MF ?

Миссси аз съм с 410 MF, 295сс.
Очаквах да са по-сплескани (имам предвид не толкова голяма проекция на гърдите ми), защото съм с много малко собствена жлеза (чашка А).

Ники, в какъв смисъл очакваше да са ти по-сплескани, искаше ти се да е така ли ?
Не разбрах дали ти харесва резултата ?

Мариса
21st January 2011, 20:26
NIke още са пресни,за да ги оценяваш :wink:

Nike_13
21st January 2011, 20:33
Томи, аз търсих твоите в таблиците, но не открих първите ти импланти в ниския профил, ако са били от серия 410 де . Там няма 390 сс. :roll:
А за вторите ти, знаеш ли кой модел са ?
Питам те , защото имам твои снимки, за което ти благодаря :2020:

Опитвам се да прогнозирам резултата си :1246:

Има ли някоя мацка с модел 410 MF ?

Миссси аз съм с 410 MF, 295сс.
Очаквах да са по-сплескани (имам предвид не толкова голяма проекция на гърдите ми), защото съм с много малко собствена жлеза (чашка А).


Ники, в какъв смисъл очакваше да са ти по-сплескани, искаше ти се да е така ли ?
Не разбрах дали ти харесва резултата ?

Мариска, знам че още са пресни и има да се променят.
Харесвам ги, засега :)

Мисси, виждах импланти 325сс и ми се видяха малки, затова си мислех, че 295 ще са ми много малки (даже исках по-големи), но сега не са толкова малки колкото очаквах.
Аз съм 165 и съм доста слаба, подгръдната ми е 68см.
Имплантите са ширина 12, височина 11.1, проекция 4.8.
Исках 335, но док каза че нямало да има голяма разлика, зада има трябвало да отидем поне на 360-370сс.

леля мичИ
21st January 2011, 20:41
Ок, благодаря ти :2020:
Аз съм 173, подгръдна 78, надявам се да са ми добре 335 куб, щото почти нямам мои цици.

Тоя висок профил нещо ме притеснява да не замязам на порно-звИздЪ:roll: :lol:

Nike_13
21st January 2011, 20:45
Ок, благодаря ти :2020:
Аз съм 173, подгръдна 78, надявам се да са ми добре 335 куб, щото почти нямам мои цици.

Тоя висок профил нещо ме притеснява да не замязам на порно-звИздЪ:roll: :lol:

Ако са МакГан - едва ли, при тях обема слиза в долната част, а на 335сс проекцията е 5.1, виж на Лъки са цели 5.5см :)
Само помисли пак, за такава подгръдна незнам дали 12.5 ширина е добре. Но то зависи от ширината на гръдния кош отпред (може да ти е по-кръгъл в сечение) и от ширината на собствените жлези.

Divinemouse
21st January 2011, 20:55
Мисссс 7 :lol:
Първите ми импланти са ST 110-390cc среден профил МакГан ,които отговарят на нисък профил.
Вторите са TXS 420 cc и са висок профил :lol:
Дано да съм ти била полезна :lol:

леля мичИ
21st January 2011, 20:58
Да, Макган са.
Хиххихи, не, няма какво да мисля, ако се пробвам още веднъж да сменя имплантите и Тепавичарова ше ме метне от 12-тия етаж :lol:

Предишните Ментор, които отказах, бяха 295, така че, тия са екстра :wink:

Сравнявах среден и висок профил, в сходните кубици има само 5 мм разлика в проекцията, не е кой знае какво.

МФ 335сс 12.5 11.6 5.1
ММ 320сс 12.5 11.6 4.6

Divinemouse
21st January 2011, 21:01
Вторите - INSIRA, със софт тъч гел, диаметър 12 см, проекция 5.9 см.

Миссс 077,може и а си писала ,но аз не съм обърнала внимание :?
На какви импланти си с спряла и колко кубика от тези които пусна

леля мичИ
21st January 2011, 21:01
Мисссс 7 :lol:
Първите ми импланти са ST 110-390cc среден профил МакГан ,които отговарят на нисък профил.
Вторите са TXS 420 cc и са висок профил :lol:
Дано да съм ти била полезна :lol:


Томи, благодаря ти, просто има голяма разлика между тях, затова ми беше интересно какви модели са. :wink:

Divinemouse
21st January 2011, 21:02
Мисссс 7 :lol:
Първите ми импланти са ST 110-390cc среден профил МакГан ,които отговарят на нисък профил.
Вторите са TXS 420 cc и са висок профил :lol:
Дано да съм ти била полезна :lol:


Томи, благодаря ти, просто има голяма разлика между тях, затова ми беше интересно какви модели са. :wink:

INSIRA, със софт тъч гел, диаметър 12 см, проекция 5.9 см.това са вторите ,първите ако не се лъжа бяха 12,9 проекция на 4 см ...трябва да ги видя в таблицата ..Разликата поне си я видяла ..

леля мичИ
21st January 2011, 21:04
Томи, моите ще са MF 335 куб това е високия профил.


А твоите сега са кръгли така ли, щом са диаметър 12 ?

Divinemouse
21st January 2011, 21:08
Томи, моите ще са MF 335 куб това е високия профил.


А твоите сега са кръгли така ли, щом са диаметър 12 ?

Кръгли са ,да.

Nike_13
21st January 2011, 22:10
Томи, моите ще са MF 335 куб това е високия профил.



Мисс, MF = Moderate high, Full projection,
високия профил са с F..- FL, FM, FF, FX

Divinemouse
21st January 2011, 22:21
Томи, моите ще са MF 335 куб това е високия профил.


А твоите сега са кръгли така ли, щом са диаметър 12 ?


Стискам палци да се получи това което искаш :2020:
Кога е операцията :?:

леля мичИ
21st January 2011, 22:22
Томи, моите ще са MF 335 куб това е високия профил.



Мисс, MF = Moderate high, Full projection,
високия профил са с F..- FL, FM, FF, FX
Тц, не е така. Средна височина, т.е. почти еднакво широки и високи :wink:
А профила е висок :wink:

Nike_13
21st January 2011, 23:36
Томи, моите ще са MF 335 куб това е високия профил.



Мисс, MF = Moderate high, Full projection,
високия профил са с F..- FL, FM, FF, FX
Тц, не е така. Средна височина, т.е. почти еднакво широки и високи :wink:
А профила е висок :wink:

Да де, точно това казах и аз.
Има и още по-високи, аи по-ниски. :)

леля мичИ
22nd January 2011, 12:35
Да де, точно това казах и аз.
Има и още по-високи, аи по-ниски. :)
Ох, и аз вече се обърках, имах предвид проекция.

Томи, благодаря, операцията ми е на 18 февруари !

te_dda
22nd January 2011, 13:52
Томи, моите ще са MF 335 куб това е високия профил.



Мисс, MF = Moderate high, Full projection,
високия профил са с F..- FL, FM, FF, FX
Тц, не е така. Средна височина, т.е. почти еднакво широки и високи :wink:
А профила е висок :wink:

:2043:
MF = Moderate high - това е понятие, определящо височината на импланта спрямо широчината, М значи средни, т.е нито високи, нито ниски, т.е височина почти равна на широчината, т.е в анфас имплантът има почти кръгла форма
Full projection, -F - пълна проекция - т.е максимално изпъкнали напред, т.е висок профил

te_dda
22nd January 2011, 14:01
С една дума - да не се притеснявам. че пише low profile.
лъки, бъркаш profile с high...на твоите пише low high, а не low profile, което ще рече ниска височина, а не профил...профилът ти е висок..както съм го обяснила и в горния пост, въпреки,че става въпрос за макган... това да ли трбва да те притеснява ниска височина ние не можем да преценим, зависи от разстоянието ти между зърното и ключицата...по него се определя височината на импланта, ако се сложи неподходяща височина, гърдите могат да изглеждат " качени на врата "( ако се сложат по-високи отколкото трябва) или много ниско долу, с празаен в горната част гръден кош ( акос е сложат по-никси, отколкото трябва )...затова и съществуват височините на имплантите - ниски, средни, високи...( само за анатомичните, разбира се, кръглите са си кръгли, имат диаметър, а неширочина и височина)...щом тепавичарова така е преценила, ния няма как да ти дадем съвет относно височината....друг е въпросът, ако питаш дали профилът ти е ок, - ок е - висок е....средните профили обикновенно се използват при жени с широки гръдни кошове, за да носят разумни кубатури, защото например една жена, на която й трябва основа 14, а няма гърди, то ако трябва да се сложи висок профил , ще отиде на 500 сс +.....при малките основи - до 13 см обикновенно се използва високия профил...

te_dda
22nd January 2011, 14:03
Ок, благодаря ти :2020:
Аз съм 173, подгръдна 78, надявам се да са ми добре 335 куб, щото почти нямам мои цици.

Тоя висок профил нещо ме притеснява да не замязам на порно-звИздЪ:roll: :lol:

на порно звезда с такъв кубик и анатомичен имплант, какъвто и да е той, трудно ще заприличаш :))) обикновенно за тая работа трябват кръгли импланти висок профил или много голям кубик анатомични...

Rumenova
22nd January 2011, 15:12
извинявам се за глупавия въпрос, но търся, а не открива....как се мерят тия растояния? аз като ходих на консултация докторът мери мери, записва си , но нищо не ми казва, а аз тогава абсолютно неосведомена какъв вид имплант ми трябва. Пробвах евросиликон, анатомични, 290 кб, но другото не го знам. По принцип съм с широк гръден коф и едри ръчички , кубиците са малко, но тъй като аз почти нямам тъкан и е опасно да не се получи двойна гънка. Посъветвайте ме как да се измеря и от информацията във форума да преценя кое е най-добре, защото възможност да пробвам 5 вида импланти нямам :D

Nike_13
22nd January 2011, 15:59
извинявам се за глупавия въпрос, но търся, а не открива....как се мерят тия растояния? аз като ходих на консултация докторът мери мери, записва си , но нищо не ми казва, а аз тогава абсолютно неосведомена какъв вид имплант ми трябва. Пробвах евросиликон, анатомични, 290 кб, но другото не го знам. По принцип съм с широк гръден коф и едри ръчички , кубиците са малко, но тъй като аз почти нямам тъкан и е опасно да не се получи двойна гънка. Посъветвайте ме как да се измеря и от информацията във форума да преценя кое е най-добре, защото възможност да пробвам 5 вида импланти нямам :D

Мери се разстоянието от зърното до ключицата, както каза по-горе Те_да и така се определя височината, мери се от зърното до долния полюс, мери се и хоризонтално от зърното до вътрешния и външния край на самата гърда - има значение за широчината на импланта.
Не разчитай че ние можем да ти дадем съвет точно какво да избереш.

Rumenova
22nd January 2011, 16:08
не нее, не да ми давате съвет, но долу -горе се ориентирам по мненията ви, при условие , че на мен доктора не ми е обяснявал такива неща, а са от значение, тук информацията е доста полезна, за което благодаря!

Nike_13
22nd January 2011, 16:30
не нее, не да ми давате съвет, но долу -горе се ориентирам по мненията ви, при условие , че на мен доктора не ми е обяснявал такива неща, а са от значение, тук информацията е доста полезна, за което благодаря!

най-добре го попитай тогава да ти разясни - той знае какво е мерил и какво има значение, аи те е видял.
Очакването е че докторите знаят какво правят на база опита, който имат.

Galina-kaka G
24th January 2011, 15:50
"Има ли някоя мацка с модел 410 MF ?"

Миссске, аз съм с този модел. По-точно дясната ми гърда, лявата е с ММ.

Nike_13
24th January 2011, 19:57
Миссске, аз съм с този модел. По-точно дясната ми гърда, лявата е с ММ.

Защо двете са с различни модели?
Заради асиметрия ли?

Galina-kaka G
25th January 2011, 13:40
Да, корекция на асиметрия.

gemma
27th January 2011, 01:04
миссссс 077,извинявай,не успях да намеря при кого ще се оперираш?