PDA

View Full Version : от къде мога да си намеря импланти за гърди ''Mcghan''?


kristiyana24
26th January 2011, 00:16
Здравейте ,
Някой знае ли от къде мога да си намеря импланти за гърди ''Mcghan''?
Намерила съм ''Mentor'' , но се интересувам и за макган и евентуално за мнението ви кое от 2 те предпочитате или сте избрали

блонди
26th January 2011, 10:10
А,ти имаш ли уговорка с хирург ,който да ти ги сложи ,ако сама си ги купиш?Питам,защото знам,че повечето отказват на пациенти ,които им носят импланти!
Пиши и с ,кой хирург евентуално си се рабрала :)

Stunning
26th January 2011, 18:07
много странно, сама ли ще си ги слагаш?

kiarra_81
26th January 2011, 18:17
много странно, сама ли ще си ги слагаш?

И аз това се зачудих.... :lachen:

te_dda
26th January 2011, 21:51
Здравейте ,
Някой знае ли от къде мога да си намеря импланти за гърди ''Mcghan''?
Намерила съм ''Mentor'' , но се интересувам и за макган и евентуално за мнението ви кое от 2 те предпочитате или сте избрали
1. няма откъде да си намериш - вносител за бг е д-р стоянов, той не ги дава на частни лица, а само на негови колеги, регистрирали се че работят с тях в негов списък. ментор си намерила, тк вносителката не е пластичен хирург, а просто фирма за внос на медицински консумативи и представител за ментор, но най-вероятно и те би трябвало да имат изисквания и да не продават имплантите на частни лица, но не е невъзможно - не съм проверявала
2. не е нужно да си намираш - никой няма да ги иска по ред причини - медицински и търговски - всеки лекар държи лично на закупени от него импланти !!
тъй че не се хаби излишно и не търси..

Mena
26th January 2011, 22:06
"McGhan'' не ги дистрибутира д-р Стоянов; и наистина импланти не се продават на крайни клиенти, чудно ми е как си "намерила" ''Mentor'' :roll:

Divinemouse
27th January 2011, 15:07
Здравейте ,
Някой знае ли от къде мога да си намеря импланти за гърди ''Mcghan''?
Намерила съм ''Mentor'' , но се интересувам и за макган и евентуално за мнението ви кое от 2 те предпочитате или сте избрали

Определено предпочитам и си избрах MCGan .. :roll: Нали не смяташ да се довериш на някой некомпетентен доктор :?

Stunning
27th January 2011, 15:23
колко некомпетентен трябва да е този доктор, че да не мoже да купи импланти от дистрибутора. да не се режеш при някои ветеринар?

Divinemouse
27th January 2011, 16:04
колко некомпетентен трябва да е този доктор, че да не мoже да купи импланти от дистрибутора. да не се режеш при някои ветеринар?

Или си е намерила импланти втора употреба от някоя приятелка :?

Мариса
27th January 2011, 19:39
Или си е намерила импланти втора употреба от някоя приятелка :?

:shock: :shock: :shock: ,нееееее.Тва е ъбсурд

kristiyana24
30th January 2011, 20:50
много странно, сама ли ще си ги слагаш?

И аз това се зачудих.... :lachen:
:D
Не бих коментирала

kristiyana24
30th January 2011, 20:52
"McGhan'' не ги дистрибутира д-р Стоянов; и наистина импланти не се продават на крайни клиенти, чудно ми е как си "намерила" ''Mentor'' :roll:
Когато някои иска винаги намира начини ;)
Явно не е разпространено тук в България толкова и едва ли някои може да ми отговори ..

Monique
1st February 2011, 17:30
Ех, какви сте... Не всеки има възможност да си позволи цената на тази операция и е нормално че търси начини да излезе по-евтино... И определено не е решила да се оперира при някой ветеринар, а е направила доста добър избор, по мое мнение (за разлика от мен например). :evil: :!:

блонди
1st February 2011, 18:04
Ех, какви сте... Не всеки има възможност да си позволи цената на тази операция и е нормално че търси начини да излезе по-евтино... И определено не е решила да се оперира при някой ветеринар, а е направила доста добър избор, по мое мнение (за разлика от мен например). :evil: :!:

То ,да ти кажа и да можеш да си позволиш цената дори на "най-скъпоплатения" хирург,гаранция за качество пак няма.Това е лошото,уж отиваш при човек ,от ,който се очаква професионализъм, а получаваш.......................

блонди
1st February 2011, 18:04
Ех, какви сте... Не всеки има възможност да си позволи цената на тази операция и е нормално че търси начини да излезе по-евтино... И определено не е решила да се оперира при някой ветеринар, а е направила доста добър избор, по мое мнение (за разлика от мен например). :evil: :!:

То ,да ти кажа и да можеш да си позволиш цената дори на "най-скъпоплатения" хирург,гаранция за качество пак няма.Това е лошото,уж отиваш при човек ,от ,който се очаква професионализъм, а получаваш.......................

Нелка
1st February 2011, 18:09
Ех, какви сте... Не всеки има възможност да си позволи цената на тази операция и е нормално че търси начини да излезе по-евтино... И определено не е решила да се оперира при някой ветеринар, а е направила доста добър избор, по мое мнение (за разлика от мен например). :evil: :!:

Моник, аз пък ти харесвам гърдите доста.. Ти защо не си доволна?

Monique
1st February 2011, 21:30
снимката е стара. / 2 g. имам две операции, втората беше за да се
"отпусне" импланта които трябваше да слезе върху белега, което хирурга не успя да направи.
Не мога да кажа че съм супер недоволна , но определено можеше да се справи и по-добре.
Не ми харесва че белезите ми са на корема и издутият горен профил...

Divinemouse
10th February 2011, 15:08
снимката е стара. / 2 g. имам две операции, втората беше за да се
"отпусне" импланта които трябваше да слезе върху белега, което хирурга не успя да направи.
Не мога да кажа че съм супер недоволна , но определено можеше да се справи и по-добре.
Не ми харесва че белезите ми са на корема и издутият горен профил...

По това познах кой те е опеирал :?

Мариса
11th February 2011, 01:53
снимката е стара. / 2 g. имам две операции, втората беше за да се
"отпусне" импланта които трябваше да слезе върху белега, което хирурга не успя да направи.
Не мога да кажа че съм супер недоволна , но определено можеше да се справи и по-добре.
Не ми харесва че белезите ми са на корема и издутият горен профил...

По това познах кой те е опеирал :?

в това спор няма

Monique
11th February 2011, 21:43
.
Не ми харесва че белезите ми са на корема и издутият горен профил...

По това познах кой те е опеирал :?[/quote]

:2043:

блонди
13th February 2011, 20:54
Леле ,това със белезите явно е запазена марка.Под едната ми гърда е ОК,но под другата ............чудя се кога ли ще отпусне до толкова ,че да го покрие :oops:

Мариса
13th February 2011, 21:59
Леле ,това със белезите явно е запазена марка.Под едната ми гърда е ОК,но под другата ............чудя се кога ли ще отпусне до толкова ,че да го покрие :oops:

надявай се :? ,тва му е трейд марк :lol:

блонди
13th February 2011, 22:16
Оф,то и аз с тези сутиени след операцията не мога да се оправя нещо.
За спортния Триумв С ми е добре,но за такива с банели съм Д,на Д банела най-доре ми обхваща гърдата отдолу,но при някои модели Д чашка,ако банела ми обваща гърдата в горната част остава леко свободен.Не знам дали се разбира от обяснението.Но гърдите са ми по разляти настрани и по-малко изпъкнали напред :D
А, за Триоекшн-а ,определено 80 Д,ще ми е най-добре,но все няма.
Пък и ти си с доста по-голями от моите импланти,аз съм 450 и почти без жлеза.Подгръдната ми е 80,с имплнтите съм още 15тина см. отгоре :D

блонди
13th February 2011, 22:18
Сори,това беше отговор за другата тема :D :oops:
А,за белезите какво викате...........да не се надявам на чудо :D

Monique
15th February 2011, 22:58
Сори,това беше отговор за другата тема :D :oops:
А,за белезите какво викате...........да не се надявам на чудо :DНяма да паднат по - долу...И не се реоперирай при него най-добре... вече съм така 3 години.(с белези на корема)
че и с една реоперация от него, даже. с нулев ефект и с още по-видим белег.

Мариса
16th February 2011, 01:32
Сори,това беше отговор за другата тема :D :oops:
А,за белезите какво викате...........да не се надявам на чудо :D

не вярвай в чудеса,не съществуват :!:

блонди
16th February 2011, 08:42
И аз така почнах да си мисля вече,вече съм на 2,5месеца ,единя е ок,но другия............ :roll:

rossina
16th February 2011, 12:44
И аз съм при същия хирург и съм си супер доволна и от гърдите и от белезите.. :wink:

cameo
17th February 2011, 15:24
"McGhan'' не ги дистрибутира д-р Стоянов; и наистина импланти не се продават на крайни клиенти, чудно ми е как си "намерила" ''Mentor'' :roll:
Когато някои иска винаги намира начини ;)
Явно не е разпространено тук в България толкова и едва ли някои мо
же да ми отговори ..

McGhan повече от 3 години не се произвеждат и ако някой ти предлага внимавай да не са с изтекъл срок на годност. Вместо тях предлагат Алергани от Коста Рика

demili 1
17th February 2011, 15:36
Cameo, защо пишеш ГЛУПОСТИ и подвеждаш хората???? Боже, боже ..колко простотии прочетох..... :1242:
Това не се произвеждало вече, онова било с изтекъл срок на годност.!!!!
Абе тия неща сънувате ли ги или си ги измисляте?

cameo
17th February 2011, 15:52
demili
който доктор да попиташ ще ти каже, че не са ГЛУПОСТИ !!!
ти като дългогодишен наблюдател тук, би трябвало да го знаеш

demili 1
17th February 2011, 16:06
Дано потребителите на този форум не приемат за чиста монета всичко, което се пише , защото лошо им се пише. :cry:
Въпросните импланти продължават да се произвеждат и няма изгледи за обратното.

блонди
17th February 2011, 22:05
Добре де ,нали Макган си смениха търговското име и сега излиза,че реално имплнти с такова име няма :roll: