PDA

View Full Version : Д-р С. Михайлов


valeto
11th March 2006, 19:51
Здравейте. Не знам дали сте коментирали този лекар, но и знам, че тук ще получа точен отговор, затова и Ви питам:

Имате ли информация за д-р Стоян Михайлов - добър хирург ли е, дали ще получа качествено обслужване в клиниката и т.н.
По-специално се интересувам от химическия пилинг, или дермобразиото, както и от пластика на корема. Като гледах в сайта му, цените са доста прилични. :)

Ако имате инфо - пишете. :wink:

Ginger
11th March 2006, 21:10
ще пуснеш ли сайта за по-голяма ориентация

SunSmile
12th March 2006, 09:17
ще пуснеш ли сайта за по-голяма ориентация


http://www.dr-mihaylov.com/

jrrp
15th March 2006, 16:22
В момента работи във Военна болница в администрацията,но и оперира там.Имам две познати с правени от него бюстове преди 5-6 години,но оттогава не знам нищо.Преди имаше частна клиника,която сега е дал под наем(не знам по какви причини).

mayyya
23rd January 2007, 21:44
И аз искам да науча нещо повече за д-р Стоян Михайлов

emisof
24th January 2007, 11:39
Добър е, един от първите, които специализираха естетична хирургия. Всички, които познавам и са се оп. при него са доволни, доколкото знам. И цените са му добри - на своя колежка е взел 2200 евро. Предполагам, че това е с някаква отстъпка, но не взима повече от 2500.

mayyya
27th January 2007, 15:42
Много ти благодаря. Смятам да си сложа инплантанти при него, защото чувам все хубави отзиви, а някакъв телефон, защото този от от сайта му явно не е валиден вече.

Venice
29th January 2007, 19:34
Чувала съм добри неща за работата му.

Dakota
28th February 2007, 16:29
Аз бях при него на консултация на 21.02.Цената при него вече е 6000лв,останах с впечетлението,че не е любител на големите размери и работи само с крагли импланти.

emisof
28th February 2007, 19:20
Аз имам две операции при него 140 и 200сс. Наистина не слага по-големи импланти, както и капковидни, защото не му харесва как се получават. За третата си оп. избрах друг, просто защото Михайлов не искаше да ми сложи по-големи от 200сс. Сега съм с 390сс. Но всички, които познавам са много доволни от него.

Dakota
28th February 2007, 19:26
Emisof исках то4но на теб да задам няколко въпроса!Ако е удобно разбира се?

emisof
28th February 2007, 19:30
Разбира се, питай каквото те интересува.

Dakota
28th February 2007, 19:42
Знам,че си имала асиметриа парвите два пъти,на мен Михайлов сащо не ми отчете разликата(която е около 1см)вярно че на прав поглед не се забелязва,даже хич щом аз незнаех,но след операциата се притесниавам да не проличи.Аз ниамам никакво увисване,само на жлеза сам.А кой ти е сегашният хирург.

emisof
1st March 2007, 11:18
Н.Георгиев. Сега съм с 390 и 350 сс - и нямам асиметрия вече. Но след като досега не си знаела, че са ти различни, значи въобще не си личи. Къде ще ти ги слага? Над или под мускула?

kati.kati
27th March 2007, 15:51
Вчера беше моята операция при д-р Михайлов. Изключителен хирург! Направи ми гърдите по-големи и сега съм с надмускулно поставени импланти,Евросиликон, грапави,високопрофилни,400с . Да,наистина случайте в неговата практика не са много,когато говорим за толкова големи кубици. Но моите ми отиват,тъй като съм едра като цяло и не стоят като изкуствени бомби, даже напротив,застанаха си много естествено и на място. Само в горната част имплантите са захванати с мускулни влакна,с цел да се избегне напипването на ръбчета и евентуално риплинг на по-късен етап. Трябва да ви кажа,че сега имам две страхотни гърди,все още подути и болезнени,но все пак съм само на един ден.
Успех на всички момичета,които са избрали него. Няма да останете разочаровани.
Между другото някои от неговите пациентки са: Юлияна Кънчева, Нели от Туистър и още мн.др. известни личности.Но той не се рекламира с тях. Неговите пациенти отиват при него от други доволни пациенти. Пак казвам,че той не се рекламира.

Beauty
27th March 2007, 17:16
:D

emisof
28th March 2007, 10:37
Той работи отдавна по този метод. И наистина не познавам негови пациентки с видим риплинг. Включително и аз научих за риплинга от интернет :lol: :lol: Разбира се, визирам риплинга отгоре, при цепката на деколтето или под мишницата. Иначе гънчиците отдолу няма как да се избегнат според мен.

milena127
28th March 2007, 10:40
Я кажете това възможно ли е наистина? Подпъхва имплантанта така ли? Понеже не виждам как ще го захване, не може да дупчи имплантанта нали?

Beauty
28th March 2007, 13:26
:D

emisof
28th March 2007, 14:02
Ами на мен лично си ми ги слагаше класически над мускула, но от доста мацки съм го чувала това, което Кати Кати казва. Знам към 40 мои познати да са се оперирали там. Мисля, че ако Кати го разпита подробно, ще й разкаже. А тя пък на нас :lol: :lol:

Chujdata
28th March 2007, 16:00
Не става ли въпрос за частично подмускулно?

emisof
28th March 2007, 18:03
Не, Силве, той е ТВЪРДО против подмускулното, дори и частичното. Мислех дори, че казва това за мускулните влакна да подейства като плацебо на пациентките :) , но пък може и да го прави - нещо като разпъване на пластовете в горната част, колкото да "замаже" ръба :roll: :roll: Хмм, може да го питаме просто :) Но е факт, че аз лично не съм виждала риплинг никъде у мойте познати и приятелки. То и аз нямах, освен отдолу.

Beauty
28th March 2007, 18:24
:D

kati.kati
29th March 2007, 06:02
Момичета, тъй като този метод се оказа доста интересен и ви заинтригува особено,предлагам ви,вместо да се опитваме да го назоваваме с медицинските му определения,просто да се обадите на Михайлов или да отидете на среща при него и лично да го попитате :wink:
Наистина имам желанието да го обясня по-научно, но все пак съм филолог и журналист :D
Мисля,че това е най-доброто решение да научите всички подробности.
Ах,тази Бюти,тя е една голяма енциклопедия,нали Бютка :D :D

emisof
29th March 2007, 17:53
Бюти, той казваше, че подмускулните гърди приличат на две обувки, пъхнати там :wink: Смята, че е мн.по-травмиращо, а и повечето хора си го ползват все пак тоя мускул някога за нещо. Дори да настоява пациентката, й отказва. Също така избягва да слага и анатомични, както и американските. Поради лош краен визуален резултат. Но пък той е привърженик на чашка В :cry: Чак не можах да повярвам какво е сложил на Кати, ама тя явно си има големи цици, чашка Д и Е :shock: :shock: Имам 5 приятелки с пъпка на ребро, на които им сложи между 240 и 300сс. Едната май я има и на сайта му. Ама не мога да ги убедя да се снимат :( Миналия месец дерматоложката ми си сложи при него. И нейните са хубави.

kati.kati
30th March 2007, 02:29
Здравейте пак! Нямах кой знае колко големи гърди преди операцията, по-скоро нямах никакво увисване. Да ви кажа,че вчера се изкъпах за първи път след операцията и пред цялото време се зяпах в огледалото в банята. Нещо не мога да се възприема като че ли. Твърде големички ли ми дойдоха? Или още не са това,което ще бъдат след известно време. Направо в чудо се видях - едни голеееми цици. И то мои :( Направих и снимки,така че скоро ще покажа.

Lady1357
30th March 2007, 06:59
Хаха.Ти си първата на това мнение.На всички други им малеят...и на мен също :wink: Още не си свикнала с гледката...а и те ше спаднат..сега са с отоци :)

emisof
30th March 2007, 09:37
Лейдиии, Катето е със сутиен чашка Д, а после можела да сложи и Е :shock: :shock: Е, как няма да й се виждат огромни :lol: :lol: Как ли се вижда в огледалото :girl_haha: Аз лично чакам нейните снимки с голямо нетърпение.

samodiva
30th March 2007, 10:58
Много ти благодаря. Смятам да си сложа инплантанти при него, защото чувам все хубави отзиви, а някакъв телефон, защото този от от сайта му явно не е валиден вече.
mayyya - не искам да казвам нищо против Михайлов, само ще кажа за моята среща с него.

След като при мен се получиха усложнения за които може да прочетеш в темата
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=5798

единия от хирурзите с който се консултирахме беше той. Видя ме, рече и отсече
450 сс. над мускулно. Изобщо не се опита да вникне в проблема и да си обясни какво се е случило. За мен това е хирург който работи само по един метод и е супер праволинеен – надмускулно с Eurosilicon

emisof
30th March 2007, 11:03
За мен това е хирург който работи само по един метод и е супер праволинеен – надмускулно с Eurosilicon
Това е абсолютно вярно!

Beauty
30th March 2007, 12:47
:D

morganlefei
30th March 2007, 14:33
Кати пускай снимки мила, да вида какво ти се вижда голямо, защото на мен в последно време все ми малеят.
пп. особено откакто чета тук - искам ощеее :girl_cry2:

emisof
30th March 2007, 14:35
Леле, Галче, и ти ще се разболееш от цицомания :lol: :lol: Ние с тея С чашки, направо...

morganlefei
30th March 2007, 14:42
Вече съм болна, и сега отивам до Гърция с една приятелка с 350сс и смятай там като се разхвърляме по бански, сигурно като се върна директно :1222: и под ножа :2005:

zhenya chavdarova
30th March 2007, 14:44
Те и мойте ми малеят макар, че съм чашка D :roll: то и аз отивам на там - ПО ГОЛЕМИ цицки :1211: :1211: :1211: и смятам да лягам за поправка (по големи) след лятото :1203: :1203: :1203:

Briseis
30th March 2007, 15:09
мацка, че то от чашка Д на къде повече? :2016: за колко кубика мислиш?

zhenya chavdarova
30th March 2007, 15:28
Мила, сега съм 350сс, ама смятам да ги направя на 450сс :girl_cry2: нямам търпение :lachen: :lachen: :lachen:

Briseis
30th March 2007, 15:35
а, това звучи добре. аз си мислех за нещо от рода на 500 кубика чашка Д :lol: ама явно не съм толкова наясно :lol:

isa2005
30th March 2007, 17:20
привет за днес :D
Причината да препоръчва надмускулно Михайлов са следните според него
-при надмускулното травмата за гърдата и всичко под нея е по-малка
-при подмускулното с течение на времето имплантите се изместват в страни под натиска на мускула
-когато има непрекъснато съпротивление от мускула,вероятността гърдата да увисне по-бързо е по-голяма
-поставянето на по-голяма кубатура подмускулно може да доведе до атрофия на мускула
-риплинга може да се избегне точно с този нов метод на захващане на импланта в горната му част от мускулните влакна[/quote]

Beauty
30th March 2007, 17:30
:D

milena127
30th March 2007, 18:13
Объркала се е просто. Случва се.

Бюти какво ще кажеш за доводите на Михайлов? На мен някак добре ми звучат :? Ма тоя нов метод още ме обърква. Ако е наистина така защо никой от другите практикуващи надмускулно не го прави?! Ще си спестят и те оплаквания от напипване на имплантанта.

Beauty
30th March 2007, 18:20
:D

isa2005
30th March 2007, 18:53
момичета,извинявам се.Става въпрос за Михайлов.
Той каза тези неща,но някаде и аз може да съм сгрешила в обяснението

Beauty
30th March 2007, 18:58
Благодаря ти ,Исе! :D

isa2005
30th March 2007, 19:02
за нищо,Бю,в понеделник като отида пак при него,ще се постарая да разбера подробности и ще пиша :D

Beauty
30th March 2007, 19:10
:D

isa2005
30th March 2007, 19:15
:D

Beauty
30th March 2007, 19:16
:D

kati.kati
31st March 2007, 14:23
Момичета,разбира се,че Михайлов не е откривателя на топлата вода. Освен това,като доста информирани,каквито сте не е възможно да не сте чували досега за този начин на поставяне. И какво толкова не разбирате на метода, не знам. И защо наистина не се свържете с човека да ви кажете "голямата тайна". Чак се мъча,че не можем да ви обясним с медицинска терминология интервенцията.
Мен започна да ме сърби кожата на гърдите, вероятно от разпъването. Да ви попитем, може ли всеки ден да си взимам душ, колкото и смешно да звучи това :) Не ми се иска да звъня на Михайлов за това. И всеки ден ли е добре да се мажа с кремове или?...
Исе, успех на операцията,мила! А тя кога е?И какви кубици избрахте?

milena127
31st March 2007, 14:37
Мила, извинявай, че така разпитваме, метода звучи много добре, сигурно затова :lol:
На мен в началото ми бяха много чувстителни гърдите и ме сърбеше от по-дантелени сутиени.
А за душовете- ти изчака ли необходимото време през което не се мокрят белезите?
Крема можеш да си мажеш, на мен ми беше толкова опъната кожата, че се цапотех постоянно :wink:

Beauty
31st March 2007, 14:48
:D

isa2005
31st March 2007, 21:22
:D :D :D

kati.kati
1st April 2007, 13:26
Не се сърдя, Миленка и Бю, просто ми се ще да съм полезна,ама вече няма от къде да я смуча тази информация,коята искате :D :D
За себе си знам,че не съжалявам за този метод и че днес се чувствам още по-добре.
Да,спазих срокът,в който не трябваше да се мокря. Мажа се с мазнички,хидратиращи кремове и ме облекчава сърбежа.
Тези дни ще ви покажа резултатите. Днес се харесвам повече от първия път.
Бютка,май си права,че са ми се сторили като тикви :D :D :D
Много ми хареса това определение.

by_the_way
28th April 2007, 17:42
Момичета,аз от 4 години съм със силикон 350 сс надмускулно. Операцията ми прави д-р Михайлов. Бих казала,че гърдите ми изглеждат много добре,на пипане са като естествени,меки,а не като 2 топки,никой не може да предположи,че съм със силикон. Какво по-хубаво от това?! До сега не съм имала никакви проблеми с гърдите (дай Боже никога да нямам)!! :D :D

helen tt
28th June 2007, 17:28
Аз също си сложих при д-р Михайлов - 280сс, надмускулно. При мен нямаше как да се сложи частично под мускула, защото тренирам от 5 годишна и са ми много стегнати мускулите.
Операцията ми беше преди 2 дни и има още време докато спаднат отоците и си проличи ефекта :cool:
Досега каквото ми е казал доктора - точно така стана и се усеща, че има много голям опит.
Просто наистина е най-добре, който иска сериозно да си сложи да се консултира лично.
Мен ме интересува сега да пишат тези, които са си сложили ори него преди повече време - как са се развили нещата.

emisof
29th June 2007, 09:18
Аз два пъти съм си слагала импланти при него - първите преди повече от 10 години. С вторите пък забременях и родих. За съжаление третия път ми отказа да ми сложи размера, който исках, особено в комбинация с абдоминопластика, та се оперирах при друг. :cool:

мимка
3rd July 2007, 13:57
Както писах и в друга тема вчера бях при нго, каза ми най-много 300 , което ще отговаря при мене на чашка Ц препълнена към Д , изцяло над мускула, ще се оперирам след почивката му.
Много моля , някой опериран при нго да ми прати снимка, на лични, защото малко ме притеснява , че имплантата е кръгъл.

emisof
3rd July 2007, 14:41
Е какво му е лошото на кръглия имплант ? :roll: Над мускула доста по-рядко се слагат анатомични, поради по-голямата вероятност от извъртане.

helen tt
3rd July 2007, 15:52
Аз се оперирах преди 1 седмица при него - 280 сс, надмускулно, кръгли, висок профил.
Мимка, ето снимки но имай предвид, че са правени на третия ден след операцията. Все още са неоформени, но се пак нямах почти никакви болки вече и се чувствах отлично. Същата вечер бях на парти и им събрах очите на всички, макар че бях с този бабешки сутиен :cool:

В петък като ми махне конците, ще сложа още снимки да видиш каква е разликата ;)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149772
Парола: 2222

Може да потърсиш снимки на Юлияна Кънчева и Нели от "Огледала". Техните също ги е слагал д-р Михайлов и са кръгли.
На знам дали са под или над мускула, но ако той е преценик, че трябва под - значи така е по-добре.

Rali_
3rd July 2007, 17:24
Хелън,много хубави са станали.И моите са същите,само че са доста беличики :D

helen tt
3rd July 2007, 23:11
Мерси, Рали :)
Ми те са ни като по калъп.
Ама хубав калъп ;)

Puppito
4th July 2007, 08:44
Хелън, наистина са станали много хубави! браво :1203:

мимка
4th July 2007, 11:44
Супер са станали, мойте гърди са почти същите като твоите преди операцията така, че добих добра представа за кубиците и видаа, много благодаря :D

helen tt
7th July 2007, 14:42
Добавих още две снимки в албума, който иска да види как са на десетия ден :)

gidilenka
8th July 2007, 09:28
Поздравявам те, helen tt, гърдите ти са разкошни :2020:

Renkata
8th July 2007, 10:31
helen tt, гърдите ти са разкошни :D , но мен ме впечатлява най-много пресата ти.... :cool: егати якото коремче, браво, мацка :2004: :2020:

helen tt
8th July 2007, 12:32
Благодря ви много.
Докторът каза, че още по хубави ще станат :cool:
Той май е единствения, който още има намира кусури. Но това може само да ме радва :)

danaq
18th May 2008, 21:42
Аз се оперирах преди 1 седмица при него - 280 сс, надмускулно, кръгли, висок профил.
Мимка, ето снимки но имай предвид, че са правени на третия ден след операцията. Все още са неоформени, но се пак нямах почти никакви болки вече и се чувствах отлично. Същата вечер бях на парти и им събрах очите на всички, макар че бях с този бабешки сутиен :cool:

В петък като ми махне конците, ще сложа още снимки да видиш каква е разликата ;)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149772
Парола: 2222

Може да потърсиш снимки на Юлияна Кънчева и Нели от "Огледала". Техните също ги е слагал д-р Михайлов и са кръгли.
На знам дали са под или над мускула, но ако той е преценик, че трябва под - значи така е по-добре.
мн са ти хубави,аз си мислех че кръглите ще стоят мн изкуствено,затова на консултацията при Георгиев казах че искам капковидни,ама и подмускулно.....имали разлика в това как изглеждат ако кръглите са сложени подмускулно или надмускулно?

gwendoline
18th May 2008, 23:49
имали разлика в това как изглеждат ако кръглите са сложени подмускулно или надмускулно?

Има, разбира се... надмускулните са доста по-очертани, стоят по-кръгли и с по-изпъкнал преход в горната част...

McBright
29th March 2011, 14:49
Здравейте!:)
Аз също съм една от много доволните пациентки на д-р Стоян Михайлов. Направих си корекция на бюста при него преди 2 години ( 2009г.). Операцията мина много успешно и гърдите ми изглеждаха съвсем естествено още в началото на възстановяването ми, благодарение на професионализма на д-р Михайлов. Доверих му се напълно и за размера, и за начина на поставяне - частично под мускула и резултатът наистина ме задоволи напълно. След няколко месеца забременях и доста се притеснявах как ще се отрази това на гърдите ми. Радвам се, че точно както докторът ми гарантира, бременността и кърменето по никакъв начин не повлияха негативно на бюста ми, напротив. Кърмих 5 месеца, включително и с помощта на помпа, а гърдите ми по никакъв начин не промениха формата си. Даже в болницата, където раждах, никой от докторите и мед. персонал не разбра, че имам импланти - толкова естествено стоят гърдите ми, че всички си мислеха, че просто от кърмата имам такъв хубав и голям бюст!:)
На мен корекцията ми се отрази много положително, вдъхна ми повече самочувствие и чисто женска увереност и се надявам така да е с всички, които се решат да си направят операцията. Радвам се, че имах късмета да попадна на д-р Михайлов, защото наистина вярвам, че той ми направи възможно най-хубавите гърди. Впечатли ме с професионализъм, много човешко и всеотдайно отношение и най-вече с това, че не си прави излишна реклама - самите доволни пациентки са най-голямата му реклама. Имам няколко приятелки, които са се оперирали при други, доста по-шумно рекламиращи се д-ри, и самите те признават, че моят бюст стои най-естествено. Надявам се със споделеното да съм била полезна и желая късмет и успех на всички!:)

mari__74
24th April 2012, 21:42
Присъединявам се към положителните отзиви за д-р Стоян Михайлов. От дълго време обмислях решението за увеличаване на гърдите си и се радвам, че направих правилния избор относно хирург. Посрещна ме един много естествен и приветлив човек, отговори на всичките ми въпроси, обясни ми всичко много внимателно. Аз вече бях спокойна, доверих му се на 100% и не сбърках в преценката си. Макар че съм все още "прясно" оперирана определено се радвам на новата си визия. Доста мнения изчетох, че д-р Михайлов не слагал големи импланти. При мен пък така се получи, че аз исках по-малки, но той ме увери, че малко по-големи ще ми стоят по-добре и не съжалявам, че го послушах. Професионализмът и опитът си казват думата, няма спор!
Много добро впечатление ми направи, че подарява сутиена, който трябва да се носи постоянно. Вместо да ходя и него да търся по разни специализирани магазини той ме улесни и ми подари такъв.
Екипът, с който оперира бяха страхотни и много внимателни. Но... за мен най-важното е крайният резултат. Ще кача и снимки много скоро!

qna_T
25th April 2012, 09:05
Честито мацка. Много да им се радваш на новите придобивки и да не ти създават никакви проблеми.С какви импланти си? Колко сс? И ще чакам с нетърпение да качиш снимки:wellcome:

mari__74
25th April 2012, 09:15
На Евросиликон, 325 сс, частично под мускула.

mari__74
25th April 2012, 11:33
Ето и обещаните снимки, като имате предвид, че операцията ми беше преди 3 седмици. След известно време ще кача още.

qna_T
25th April 2012, 12:13
Добре са се получили, въпреки че на снимките не се вижда мн добре.
А имплантите кръгли или анатомични са?

mari__74
25th April 2012, 13:07
Кръгли са :)

Dessislava
25th April 2012, 14:27
Лощо е качеството на снимките,но иначе гърдите изглеждат доста добре:lol:
Честито!

Eli Mitova
3rd April 2017, 15:34
Здравейте! Искам да споделя благодарността си към д-р Стоян Михайлов. На 14.03.17г. беше операцията ми, за уголемяване на бюста. Постави ми 525 сс импланти, които ми паснаха перфектно на фигурата ми. Звучи доста, като кубици, но имам широк ханш и ми стоят доста естествено. Изключителен професионалист! Препоръчвам го на всяка, която е решила да си прави такава интервенция. Постоперативно няма болка, само лек дискомфорт. Възстановяването е бързо.

Sahara2906
8th April 2018, 10:49
Здравейте, За момента съм се спряла на този доктор за увеличаване на бюст. Има ли момичета скоро оперирани от него? В интернет няма много информация за този доктор.

MishetoNik
27th February 2020, 17:56
Здравей! Много искам да споделя положителнити си впечатления от д-р Михайлов! Имах операция за увеличаване на бюста на 21.02.2020г. На първо място, доктора ми отдели 2 часа при първата консултация, кото много разбираемо ми обясни всичко около самата операция - какви имплантанти, колко големи, от къде да бъде достъпа и т.н...Както и за всички рискове на всеки един метод. Още при разговора ни се убедих и взех решение да бъдат "полу подмускулно" или "dual plane". Който желае, нека се усведоми подробно от сайта на д-р Михайлов. Оказа се, че съм сложен случай, поради физиологичните ми дадености: малък бюст, след 2 раждатия, минимално мастна тъкан, къс гръден мускул и гръбначно изкривяване, което е причинило асиметрия на бюста...Радвам се, че му се доверих напълно и за размера, който не беше сигурен. Той предложи изключителен жест да пробваме 2 размера (по-голам и по-малък) и в процеса на операция да ппецени кой е по-подходящ. Като при всички положения ще бъде изхабен единия имплант за негова сметка! Човека е освен голям професионалист и естет и имаше желание да направи най-доброто за мен! Клиниката е мното чиста и приятна, все едно си си у вас. Персоналът са много мили, а анастезиолога е много добър! Благодаря му от сърце, че сбъдна мечта, която имам цял живот! Дори и на 6 ден гърдите ми са спокойни, мускула започна да се отпуска а самочувствието ми вече хвърчи! Мъжът ми също е много доволен от резултата и товва, че избрахме точно др Михайлов за тази стъпка в живота ни!
За 6 дни се чувствам прекрасно! Няма болки още от 3-ти ден, движа се свободно (без вдигане на ръцете високо!) и успявам да си свършвам повечето неща вкъщи. Препоръчвам горещо! Който има желание ще му разкажа още подробности. Преди него ходих и при Н. Георгиев и още по средата бях сигурна, че няма да е той! Все едно си на конвейрна там! Изобщо не обърна внимание на особеностите ми и ми проектира клипче с невъзможно големи импланти за моя случай. Нямаше никакво персонално отношение. След това ходих и при доц. Тепавичарова, но останах много разочарована ...много са нещата няма да коментирам.

Danielafilipova
23rd March 2020, 09:47
Здравейте, бих искала да споделя впечатленията си от д-р Михайлов. На 12.03.2020 ми постави импланти 475cc. След раждането на дъщеря ми гърдите ми се промениха, поради което се обърнах към д-р Михайлов. На първата ни среща ми обясни изчерпателно всичко относно процедурата, операцията мина без усложнения, както и следоперативният период. Благодарна съм за професионализма и отношението!

OPALL
21st May 2021, 10:21
Здравейте, дами,
надявам се ви намирам в добра кондиция и здраве.

Включвам се да изкажа възхитата си от д-р Михайлов, който се занимава с поставяне на гърди. И то какви!
Ако някой се двоуми или няма идея при кого да уголеми гърдите си, ТОЙ Е ЧОВЕКЪТ и това е ЕКИПЪТ!
1ви пост-оператовн ден ми е днес. Вчера поставихме имплантите.
Имам болки, които по-скоро определям като силна мускулна треска.
Супер успешна операция с уникално красив резултат още след интервенцията.

Анестезията беше приятна и освежаваща следобедна дрямка.
Никакво замайване и/или пък неадекватност.

Нощната сестра предоставя първокласна грижа и съпричастност.

Препоръчвам горещо!

Аз разбрах за него от форумите и се доверих.
Шестито ми чувство го избра.

Не се рекламира умишлено. Не желае публичност, а я заслужава повече от всеки друг.

Надявам се да помогна с това при избора на вашия хирург.

Първокласно изживяване.

Mashulia
28th May 2022, 14:48
Здравейте! Споделям впечатленията си седмица след аугментация на гърдите при д-р Михайлов. До операция стигнах след две раждания и кърмене по 1 година на всяко от децата ми, които доведоха до значителна загуба на обем и увисване на гърдите. Лекарят избрах по лични препоръки и допълнителна информация от форуми. Останах много доволна от доброто отношение, много изчерпателната и подробна информация и индивидуален подход още на първата консултация. Преди това посетих друг пластичен хирург, но след срещата с д-р Михайлов взех категорично решение да се доверя на него. Клиниката му е прекрасна и прилича по-скоро на хотел, отколкото на медицинско заведение….чисто, изискано, стилно и с всички необходими удобства. Персоналът е прекрасен. Всички бяха много мили и внимателни и спомогнаха за това операцията да е приятен спомен, а не стресиращо преживяване. Сестрата, която беше до мен в часовете след операцията беше изключително мила и позитивна, чудесна компания и първокласна грижа! Поставиха ми кръгли импланти Motiva 320 cc ергономични, надмускулно. Наложи се поставяне на тръбни дренажи, които бяха свалени още на втория ден и не създадоха никакви проблеми. Резултатът, макар че е минала едва седмица, напълно отговаря на желанията и очакванията ми и дори ги надминава! Следоперативният период минава гладко и спокойно с изключително бързо връщане към нормалния ми начин на живот - но с много по-добро самочувствие ;)
Препоръчвам д-р Михайлов и екипа му с две ръце и вярвам, че ако имате притеснения, колебания и въпроси, би ви насочил и ориентирал по перфектния начин! Страхотен професионалист!