PDA

View Full Version : И аз съм в отбора! Майстор - доц. Тепавичарова


ЛИСКУ
26th March 2011, 12:07
Куку!
Ето ме и мен!
Вече съм в отбора на тунинг-котките!
Оперирах се на 22 Март, все още съм в болницата, но скоро ще изляза.
Впечатлена съм от истинския професионализъм и перфектна работа на доцентката! Уверявям ви - няма друг такъв хирург, който да прави нещата не само да ти сложи нови цици и да ти прибере паричките, но най-вече с мисъл за твоето собствено здраве!
Човек, който си залага името при всяка една работа и не подлага нищо на риск!
За резултата - избра ми перфектен модел импланти и дори така през превръзката изглеждат обещаващи и точно такива, каквито ги исках. Сега са малко по-напомпани заради отоците, но още от първия ден се възхитих от това, което видях.
Кубиците са 370, но на вид почти изглеждат като 520-кубиковите на Мариса...Широки с голяма проекция, атрактивни, но с естествен вид...Тепърва предстои да ги видя и на голо, предстоят и още промени във визията, докато се отпуснат, но бързам да се похваля, защото наистина съм доволна!
А за екипа- нямам думи, такива хора май няма никъде...
А за секси-специализанта Комитски- също нямам думи, всички точат лиги по него...

milena69
26th March 2011, 12:20
Куку!
Ето ме и мен!
Вече съм в отбора на тунинг-котките!
Оперирах се на 22 Март, все още съм в болницата, но скоро ще изляза.
Впечатлена съм от истинския професионализъм и перфектна работа на доцентката! Уверявям ви - няма друг такъв хирург, който да прави нещата не само да ти сложи нови цици и да ти прибере паричките, но най-вече с мисъл за твоето собствено здраве!
Човек, който си залага името при всяка една работа и не подлага нищо на риск!
За резултата - избра ми перфектен модел импланти и дори така през превръзката изглеждат обещаващи и точно такива, каквито ги исках. Сега са малко по-напомпани заради отоците, но още от първия ден се възхитих от това, което видях.
Кубиците са 370, но на вид почти изглеждат като 520-кубиковите на Мариса...Широки с голяма проекция, атрактивни, но с естествен вид...Тепърва предстои да ги видя и на голо, предстоят и още промени във визията, докато се отпуснат, но бързам да се похваля, защото наистина съм доволна!
А за екипа- нямам думи, такива хора май няма никъде...
А за секси-специализанта Комитски- също нямам думи, всички точат лиги по него...Браво,поздравления,д им се кефиш и никога да нямаш проблеми!

i_ani
26th March 2011, 12:38
Само дето си има тема за доц. Тепавичарова :lol:
Ако всяка тунигована мацка пуска по една нова тема , не ми е ясно де ще му излезне края ...

Ше си спестя поздравленията , защото съм останала с впечатление , че не си падаш по тази част :lol:
Не съм видяла да честитиш , или да кажеш мила дума на някоя от новооперираните преди теб :lol:

леля мичИ
26th March 2011, 13:21
Лъки, още веднъж честито от мен ! :2020:

Пожелавам ти да си ги носиш с кеф и безпроблемно ! :wink:

Не посмях да пиша от твое име, иначе щях да кажа , че всичко е минало ОК !

П.П. За доктора шсе разпрааме да знаеш :2047::girl_haha:

qna_T
26th March 2011, 13:28
Честито и от мен мила със много щастие да си ги разхождаш.
Надявам се като мине и моята операция да се похваля със същото

emiko
26th March 2011, 13:30
Лъки, честито:wellcome:о

Дълго да те радват и да не ти създават проблеми!


Липсваше http://www.tialoto.bg/forum/images/icons/icon10.gif

Нелка
26th March 2011, 13:34
Честито, Лъки! :))
Прекрасни моменти с новата визия ти желая и бързо възтановяване!

Silvana-)
26th March 2011, 13:44
Честито и добре дошла в отбора на цицоранките

gwendoline
26th March 2011, 21:42
Честито и от мен!!! :-P:-P:-P Надявам се, че всичко ще бъде шест и много много да им се кефиш и ти и всички важни за теб хоpа!

Serpentina^
27th March 2011, 11:50
Честито и от мен!!! Дано всичко да ти е наред и много да те радват !!! Охххххх нямам търпение да дойде и моят ред.............

Divinemouse
27th March 2011, 12:14
Честито и от мен !

Доста крайно мнение с това че ни уверяваш ,че няма друг такъв хирург и никъде няма такъв екип..На база на какво даде това мнение ?

alien777
27th March 2011, 13:19
Честито и от мен Лъки, да си носиш без проблем красотите, но и аз като Томи мисля, че мнението ти е доста крайно - има много добри хирурзи и доцентката със сигурност е една от тях.

Мариса
27th March 2011, 19:03
Честито Лъке,но еуфорията те е завлякла и теб.Нормално,ще се успокоиш и ще отсъдиш след време дали си е заслужавало;)

Nike_13
27th March 2011, 20:13
Честито и от мен Лъки!
Да си много щастлива с тях (като гледам засилила си се съвсем отначалото ;)) и да нямаш никакви проблеми!

patrisha
28th March 2011, 06:58
Честито и от мен Лъки! Бързо и леко възстановяване и много хубави емоции с новите придобивки!

Шоки
28th March 2011, 16:25
Хайде и от мен честито. Дано да нямаш проблеми и много да се харесваш с новите придобивки.

ЛИСКУ
28th March 2011, 16:56
Благодаря ви!!! /къде са тук старите хубави емотиконки???/

Каквото и да кажа, ще звучи надуто...А не искам да създавам такова впечатление. Относно екипа - всеки един там /от санитарката до анестезиолога/ е златна мина..хора с голямо сърце и макар и на държавна заплата, всеки ден ти отделят нужното внимание и правят престоя ти в тази държавна болница повече от купон...

Относно дренажите - САМО Тепавичарова ги прави КАКТО ТРЯБВА, а това е най-важното условие да нямаш после усложнения. Както знаете, тази мръсна кръв, която не изтича по ТОЗИ НАЧИН се разнася по ораганите и може да създаде фиброми и куп други усложнения по вътрешните органи, вкл. и капсулната контрактура. Ето аз съм 8-ми ден с дренажи, но не ми правят чак такова впечатление, свиква се с тях...щом е в името на здравето! Да чукна на дърво!

Относно операцията ми - преценила е че трябва да ми премести едното зърно, за да са на еднакво ниво двете...Това кой хирург щеше да направи на първа операция и то по собствена преценка?! Сега и през лепенките виждам, че резултатът е зашеметяващ и точно такива, каквито исках!
Как да не я похваля...
Благодаря ви пак за поздравите!

ЛИСКУ
28th March 2011, 17:08
A днес между другото пипах на една мацка имплантите Ментор, които си носи вече 6-та година...Бяха много меки и приятни на пипане. Така че отпадат и слуховете, че Ментор са твърди...може да са една идея по-твърди /но не останах с такова впечатление от мацката/, но са по-солидни и стоят по-изразено на тялото, рискът от нагъване в горната част при анатомичните модели е по-малък.

Нелка
28th March 2011, 18:32
Лъки, много ти се радвам! И на мен Тепавичарова ми е в топ 2 (класацията ми се състои от 2 дами :D) Харесва ми, че не поема никакви рискове, и аз бих издържала дренажи, ако знам, че е за мое добро. Единственото, което ме притеснява, е че те минават през много важни лимфни центрове, също както и имлантите, които се слагат през мишниците.. Ти говорила ли си с нея специално дали има рискове дренажите да засегнат лимфен възел?

alien777
28th March 2011, 18:42
Винаги ли е добре да се слагат дренажи?, Аз нямах, но до сега не съм имала силни болки или нещо притеснително, 4 ден ми е..

Divinemouse
28th March 2011, 19:12
Едни доктори ги предпочитат,други не :D
Аз лично издържах около 12-13 часа -хвана ме нервна истерия и започнах да плача .Лентата с която бях превързана ми се врязваше в подмишниците ,а от там излизаха дренажите.8 дни ,няма да мога да издържа с това нещо ,а как боли като ги махаг :-?:2009:Добре че на втората операция не се наложи да нося отново дренажи...

ЛИСКУ
28th March 2011, 19:59
Дренажите не са за предпочитане, а са АБСОЛЮТНО ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ!!!
Това, което се прави по частните клиники, е под всякаква критика...Сестрата една нощ надълго и нашироко ни обясни защо се правят и как се практикува по частните клиники. Ами ако се наложи кръвопреливане - какво правим? И как ще стане в извънболнична обстановка? Кръвна група искат ли ви преди операцията? Спин, Васермсан и всички хепатити?
ФАКТ е, че тя няма нито една пациентка с усложнения, инфекции или контрактури. Оправя бакиите на на другите т.нар. хирурзи и вече толкова й е писнало...
А тя скоро ще спре да практикува, защото е на 65 години.
Щастлива съм, че минах при нея, колкото и крайно да звучи.
Пожелавам и на вас безпроблемно носене - в крайна сметка това е най-важното...
М/у другото докато бях там една пациентка беше дошла за махане на импланти - осактаена преди 3 години от Емил Георгиев...Сега, въпреки че й предлагаха нови импланти, не искаше и да чуе повече за ново слагане...Но след време ще й се наложи нова операция за реконструкция и повдигане, защото положението в момента е трагично...Дано не се случва на никого.







ове.

Piny
28th March 2011, 20:14
Лъки, радвам се че си доволна от резултата, но все пак мнението ти е доста крайно. Сигурно и аз съм звучала така след моята операция, понеже и аз бях в еуфория от резултата.
Но все пак трябва да сме по-умерени както в хвалбите така и в критиките си, особенно към хирурзи, с които нямаме никакъв опит

Divinemouse
28th March 2011, 20:15
Лъки ,докторката да не ти е дала някой лев :girl_haha::girl_haha:
Или подозирам че след първия ти пост ти е върнала част от парите ,и ти сега очакваш и другата ..Мацка ,ние от където се връщаме ,ти сега отиваш ...Нали не мислиш че другите доктори вкл. и ние ядем доматите с колците.
Постоянно вадиш някакви ФАКТИ -без покритие .По наоре те попитах на каква основа пишеш всичко това ,но не получих отговор.Сега отново те питам "От къде знаеш тя колко доволни и недоволни пациентки има ?"
Милата тя , че като и е писнало що не вземе да се пенсионира :-?
Искат ни и васермани и кръвни групи и Спин и всичко ,та даже и време на кървене и време на съсирване.... .Не и прави чест на докторката да обеснява на пациентките си кой,кого е осакатил..Не е професионално..
Важното е че ти си добре и си избрала правилния хирург за теб..

ЛИСКУ
28th March 2011, 20:41
Thomi,
няма такова нещо, разсмя ме...Тя не е такъв човек, иначе бих се възползвала :-))
Както виждаш, тя никога не се хвали и не си прави реклама по медии и предавания...
И не тя ми е казала за онази пациентка, а аз самата бях с тази осакатената пациентка в стая и от нея разбрах...
Който каквото ще да си мисли за дренажите, всеки има право на избор.
Има си технологично време, в което тази кръв изтича, освен това кървенето се възнобовява след 3-4 ден и при всеки времето е индивидуално. Ето при мен е вече 8-ми ден...
Спирам спора, защото сега рядко влизам във форума.
Просто ако някой иска препоръка - аз имам САМО ЕДНО мнение, защото никой не прави дренажите по начина по който трябва, освен това не е вярно, че не слага големи кубици, но всичко се преценява много внимателно. А циците..ги прави страхотни, поне за мен.:-)

julijuli
28th March 2011, 20:44
Винаги ли е добре да се слагат дренажи?, Аз нямах, но до сега не съм имала силни болки или нещо притеснително, 4 ден ми е..

И аз не съм имала дренажи

julijuli
28th March 2011, 20:53
Лъки ,докторката да не ти е дала някой лев :girl_haha::girl_haha:
Или подозирам че след първия ти пост ти е върнала част от парите ,и ти сега очакваш и другата ..Мацка ,ние от където се връщаме ,ти сега отиваш ...Нали не мислиш че другите доктори вкл. и ние ядем доматите с колците.
Постоянно вадиш някакви ФАКТИ -без покритие .По наоре те попитах на каква основа пишеш всичко това ,но не получих отговор.Сега отново те питам "От къде знаеш тя колко доволни и недоволни пациентки има ?"
Милата тя , че като и е писнало що не вземе да се пенсионира :-?
Искат ни и васермани и кръвни групи и Спин и всичко ,та даже и време на кървене и време на съсирване.... .Не и прави чест на докторката да обеснява на пациентките си кой,кого е осакатил..Не е професионално..
Важното е че ти си добре и си избрала правилния хирург за теб..И на мен Стоянов ми искаше тестове за Спин,Васерман ,Хепатит и всички останали кръвни показатели

Мариса
28th March 2011, 21:56
Хубаво впечатление ми направи докторката,ако имам проблеми ще ходя там да ме гърчи както сметне за добре.Лъке,много се радвам за теб:)

hubavelka
27th April 2011, 09:08
А циците..ги прави страхотни, поне за мен.:-)

А кога ще ги видим ? Аз съм много нетърпелива, имайки предвид всички суперлативи, които изчетох за нея.

ЛИСКУ
27th April 2011, 09:55
Ами ще пращам на интересуващите се, стига да не е мъж :-)
Но още разучвам новия си фотоапарат, който вчера купихме - искам да направя хубави снимки ;-)
Днес фотографката от болницата каза, че били твърде големи, но ми стояли добре.

ЛИСКУ
27th April 2011, 12:27
Мими,
точно огледалнорефлексен е и още не му разбираме :-))

liva
27th April 2011, 12:47
Ами ще пращам на интересуващите се, стига да не е мъж :-)
Но още разучвам новия си фотоапарат, който вчера купихме - искам да направя хубави снимки ;-)
Днес фотографката от болницата каза, че били твърде големи, но ми стояли добре.

Леле,колко е напред Доцентката,чак фотограф си е наела е това вече е върха,Лъки а студио има ли да позираш с новото попълнение

ЛИСКУ
27th April 2011, 13:06
Ейй, ти не се спря, бе човек :-)
Фотографът не е неин, а към лицево-челюстна хирургия в същата болница - там доцентаката праща за снимане и на цици :-)
И е жена-фотограф.

Мариса
27th April 2011, 13:37
То не е нужно да се разбира от фоотография,за да се справи един четящ човек с упътването;)

ЛИСКУ
27th April 2011, 15:18
Мими,
апратаът е Olympus E-PL1..за филтри и други работи мъжът ми знае, ще питам довечера :-)
Но ти ако по марката можеш да кажеш нещо, слушам :-)

ЛИСКУ
27th April 2011, 18:16
Мими, ти си била голям спец ве :-)
А как е по-добре - на дневна светлина или на вечерна? :-)
Да вземеш да дойдеш направо вкъщи да направиш една професионална фотосесия на мен и на мъжа ми, че и той иска да се снима :-)

ЛИСКУ
27th April 2011, 18:50
Чакай де...Още ден-два :-)
Твоите колко кубика бяха? Кой размер си сега? И аз не съм видяла твои снимки. И ти си скромна :-)

Piny
27th April 2011, 19:23
аз пуснах снимки на втория ден, като излязох от болницата - още бях по лепенки ;-)

ЛИСКУ
27th April 2011, 20:41
Ама Мими, започваш да ме нервираш :-) Обещах ти, че ще ти изпратя, недей ме препира. Дай ми мейл или скайп.
Имах закачка с някои форумци тук и не искам да се показвам на всички, хайде разбери ме.
Единственото, което ме притеснява е, че едното ми зърно е коригирано и това още си личи малко или много. Но това не пречи да ти пратя снимка ;-) Като я направя.

i_ani
27th April 2011, 21:57
... Спирам до тук, защото изглежда неслучайно мнозина са се отказали да спорят...явно сега е мой ред!

хехе , ше се сетиш ти , ама късно :lol:

Лъкито си е откачалка отвсякъде :lol_crazy::lol_crazy:, но аз си мислих , че повечето вече сме и "свикнали" :biggrin:........., ако може така да се каже , но явно съм в грешка :this_sucks:

ЛИСКУ
27th April 2011, 22:05
Мими,
специално за ТЕБ изпращам 2-3 аматьорски снимки :-)
Виж си пощата след малко.

Неспокойната моторетка
27th April 2011, 22:36
Не ти харесвам новите бухтички!!

ЛИСКУ
27th April 2011, 22:38
А ти къде ги видя, заядливко?...:-)
Нещо ми се сърдиш?

Неспокойната моторетка
27th April 2011, 22:41
Не ти харесвам новите зици!!!

ЛИСКУ
27th April 2011, 22:43
Ама аз не съм ти ги показвала :-))
Нищо, преглъщам критиката.
Мъж ми ги харесва и казва, че съм се прецакала с тях, защото сега свършва по-бързо. Което мен не ме тревожи :-) И аз съм бързак.

Неспокойната моторетка
27th April 2011, 22:47
Мен ме тревожи единствено, че не ти стоят добре. Монотонни са и предизвикват бърз секс.

ЛИСКУ
27th April 2011, 22:49
Ама къде ги видя, бе човек? Мими ли ти ги показа?
Мими? Ти ли беше? Изневери на доверието ми?...

Неспокойната моторетка
27th April 2011, 22:53
Отначало те намирах за хубавелка. Сега съм с много по-раздвоено мнение. Кое ти съсипа така визията??

mishelle1607
27th April 2011, 22:54
Циците на Лъки са шестица:1207:-саМо да кажа за тези,които не са ги видяли още

ЛИСКУ
27th April 2011, 22:55
Новите цици сигурно...Направо съм съсипана. Уважаеми Дезиро, незнам защо си ми ядосан..има нещо...

Неспокойната моторетка
27th April 2011, 22:56
Мишел??? Шестица?!?! Нищо подобно! Нито сисите, него самата тя. Вярвах в нея. Видях. Разочаровах се..

ЛИСКУ
27th April 2011, 22:57
Аз по-скоро очаквам Мими да се включи тя ли ме издаде на Дезиро...
Мими? Защо го направи???

mishelle1607
27th April 2011, 22:57
Ама аз не съм ти ги показвала :-))
Нищо, преглъщам критиката.
Мъж ми ги харесва и казва, че съм се прецакала с тях, защото сега свършва по-бързо. Което мен не ме тревожи :-) И аз съм бързак.

:girl_haha:ще тренирате

Чочи
27th April 2011, 22:58
Мишел??? Шестица?!?! Нищо подобно! Нито сисите, него самата тя. Вярвах в нея. Видях. Разочаровах се..
Много плоско блъфираш !

ЛИСКУ
27th April 2011, 22:59
Тук се заражда скандал, Мими мълчи, а на мен ми се доспа..Тъкмо мислех да лягам и сега с тези нападки...
Дезиро ми е ядосан, нищо не е видял реално :-)
Хайде лека вечер, че съвсем ще ме ядосате. Хммм.

mishelle1607
27th April 2011, 22:59
Мишел??? Шестица?!?! Нищо подобно! Нито сисите, него самата тя. Вярвах в нея. Видях. Разочаровах се..

Я се вгледай пак да ги видиш ,пък ще си говорим:))

Неспокойната моторетка
27th April 2011, 23:00
А да ти тегла една густа аз на тебе? С Лъки ли разговарям или с теб?!?!

Неспокойната моторетка
27th April 2011, 23:02
Айде лека ви нощ, че съм бесен!!! Не, пардон- Тежка ви нощ!!

ЛИСКУ
27th April 2011, 23:02
Отивам да лягам...
Дано Мими признае вината си...

Мариса
28th April 2011, 03:14
Бахти олигофренската лудница и тук станало.......

Seltakis
28th April 2011, 08:45
Отворения, дето е много разочарован от циците на жена ми, искаш ли да ти се наложи да коментираш тунинга на новата ми екипировка за бейзбол, а?....Ей, аман от прошляци-естети...

леля мичИ
28th April 2011, 09:09
Отворения, дето е много разочарован от циците на жена ми, искаш ли да ти се наложи да коментираш тунинга на новата ми екипировка за бейзбол, а?....Ей, аман от прошляци-естети...

:2040:

Ай, тук се заформи психотрилър.
ЛъкЕ, тоя верно ли ти е мъж мА ? :2009:

Ако е така, ше си стъпча дипломата за майстор-клюкар :girl_haha:

Абе, толкова ли не разбирате ироничният и шеговит тон на Дезиро ? Той почти не говори сериозно (аз също) кво му се връзвате толкова ?

qna_T
28th April 2011, 10:08
Лъки пусни и на мен снимка плс. След някоя друга седмица ще върна жеста обещавам

infinity*
28th April 2011, 11:29
Лъки, не ми е ясно кой е тоя "левент", заради чийто коментари сметна че съм ти "предала доверието", но само искам да вметна, че си отворих пощата ДНЕС СУТРИНТА,А ТАКА КАКТО ГЛЕДАМ ТОЙ Е КОМЕНТИРАЛ ГЪРДИТЕ ТИ ВЧЕРА! А и проблема може да бъде лесно и бързо решен. Попитай как си облечена на снимките и ще ти се изясни какво точно и дали въобще е видял...

Oksana_
28th April 2011, 11:36
Лъки, изпратила съм ти ЛС. Получи ли го, защото с новия форум не сме още на "ти" ? :1228:

lily.ana
28th April 2011, 11:40
Ей голям смях пада в тая тема :lachen: Тепавичарова май и 2-те мозъчни клетки на Лъкето ги е преместила в новите цици...

Неспокойната моторетка
28th April 2011, 11:44
Привет на всички готини мацки !

Включвам се само за секунда, колкото да стопирам злоупотребата направена снощи от моя акаунт. Въпросното лице не случайно се е активирало директно към Лъкевите гърди, с което прави узурпацията на акаунта ми още по-ненавистна.

Държа да се извиня за нелицеприятната суматоха и да изразя безрезревна подкрепа към Лъки. Виновният ще бъде физически наказан.

Лек ден на всички !

Неспокойната моторетка
28th April 2011, 11:48
Ей голям смях пада в тая тема :lachen: Тепавичарова май и 2-те мозъчни клетки на Лъкето ги е преместила в новите цици...

Веднага да се извиниш на Лъки, защото ако те докопам ще ти изпиша нови веждИ на врата от шамари !!!!! (УЛТРА БЕСЕН)

lily.ana
28th April 2011, 11:52
Веднага да се извиниш на Лъки, защото ако те докопам ще ти изпиша нови веждИ на врата от шамари !!!!! (УЛТРА БЕСЕН)

Бий Мъ Обичай Мъ!

Неспокойната моторетка
28th April 2011, 12:01
Ти май от груб тон и бой не разбираш. Ще опитам с благина и либов. Айде последното яйчице в твое челце. Чукаче_великденче.:

lily.ana
28th April 2011, 12:05
Ти май от груб тон и бой не разбираш. Ще опитам с благина и либов. Айде последното яйчице в твое челце. Чукаче_великденче.:

С благина по-става, но не очаквай големи резултати :)

Мариса
28th April 2011, 13:07
тая тема тряя се тръкне ....:ХХАХАХА

lily.ana
28th April 2011, 13:13
тая тема тряя се тръкне ....:ХХАХАХА

Що бе??? Гле'й к'ъв смЕх пада...тя тази тема и без това е дублаж на сериозната тема за Тепавичарова

mishelle1607
28th April 2011, 13:26
Няма такъв форум кат този,казвам ви:1207::1223::lachen::lachen::lachen::lachen::c hating:

Мариса
28th April 2011, 13:37
Що бе??? Гле'й к'ъв смЕх пада...тя тази тема и без това е дублаж на сериозната тема за Тепавичарова

именно,психопатско е...направо без думи....

lily.ana
28th April 2011, 13:40
именно,психопатско е...направо без думи....

Аха...съгласна :biggrin:

ЛИСКУ
28th April 2011, 16:26
Охохох, тука ГОЛЕМ купон станал без мене. Нямах интернет цял ден и не можах да проследя какви сте ги надробили! Ауууу! Че и мъжът ми се включил, палавник такъв...:-))

Дезиро нищо не е видял, уверявам ви, просто ми е обявил война. Аз си знам защо :-)
Но днес гледам тонът е смекчен :-)

Мими, извинявам се, че те набедих. Но нали първо на теб изпратих и всичко стана заради твоето нетърпение. Затова снимките не са първа хубост, но пак се намериха някои, които да ги харесат. Все пак...никой досега не може да догони Марискините цици, които са НАЙ, НАЙ-хубави! Поне за моя вкус.

И да доуточня - резултат най-добре се преценява, след като се види първоначалният старт. Аз обаче нямам такава снимка - ако успея ще докопам от фотографката в болницата някой път.

infinity*
28th April 2011, 16:53
Мими, извинявам се, че те набедих.
Радвам се че се изяснихме! А относно гърдите на Мариса, наистина са страхотни. Адмирации за хирурга и за прекрасната собственичка на цялата тази прелест!!! :)

ЛИСКУ
28th April 2011, 17:31
Радвам се че се изяснихме! А относно гърдите на Мариса, наистина са страхотни. Адмирации за хирурга и за прекрасната собственичка на цялата тази прелест!!! :)


Така е, но от втория път :-). А Марис знае и как да се снима. Аз нямам намерение да се режа по 2-3 пъти.
Колкото-толкова. На живо изглеждат и по-големи, на фона на тялото и малката ми подгръдна.
Успех и на теб! :-)

Мариса
28th April 2011, 18:00
Така е, но от втория път :-). А Марис знае и как да се снима. Аз нямам намерение да се режа по 2-3 пъти.
Колкото-толкова. На живо изглеждат и по-големи, на фона на тялото и малката ми подгръдна.
Успех и на теб! :-)

Ей мацки,мерсаж за красивите думи:)
Лъки,снимам се на самоснимачка в седнало положение с максимално отпуснати рамене.
И да,кофти,че се наложи 2 пъти да ме режат,за да имам гърди,каквито съм искала.Но важното е,че всичко мина:)
Сигурна съм,че са ти големи:)

ЛИСКУ
29th April 2011, 10:02
Марис, аз обаче не разбрах - 94 или 97 см ти е гръдната? На две места видях тези две различни цифри :-))
А защо се снимаш в седнало положение с максимално отпуснати рамене? Така ли изглеждат най-големи? :-)
При мен пък изглеждат по-големи като се изпъча или дори като си вдигна ръцете нависоко. Нещо, за което преди можех само да мечтая. При естествените гърди се губи доста от обема като се вдигнат ръцете нагоре.

Неспокойната моторетка
29th April 2011, 11:57
При теб най-хубавото нещо са очите ти.Пъстрите светли очи. И светлите коси. И чаровните две бели зъбчета отпред, които предават мекота в усмивката. Младо крехко зайче.

Марулка
29th April 2011, 12:08
Марис, аз обаче не разбрах - 94 или 97 см ти е гръдната? На две места видях тези две различни цифри :-))
А защо се снимаш в седнало положение с максимално отпуснати рамене? Така ли изглеждат най-големи? :-)
При мен пък изглеждат по-големи като се изпъча или дори като си вдигна ръцете нависоко. Нещо, за което преди можех само да мечтая. При естествените гърди се губи доста от обема като се вдигнат ръцете нагоре.
Ох, Лъке...........не бой ся.....твоите са най-големи.:biggrin:
Ти ако не говориш за докторката ти , със сигурност ще говориш колко са ти мнооооооооооооооооооооооо оооооооооооооооооооого големи. Хубу де, разбрахме. Няма кой да ти се намаже на малкото пръстче. Отдъхни си веч!

ЛИСКУ
29th April 2011, 13:11
Марулке, стига се ебава :-)
Не моите, а на Мариса са най-големи и хубави! Ама..две операции :-)

Дезиро, ти омекна! Благодаря все пак за милия комплимент. Жените са чувствителни на тема хубост, а мъжете - на размер. Но ето че и ние започнахме да си мерим пишките вече :-))

Мариса
29th April 2011, 13:46
Марис, аз обаче не разбрах - 94 или 97 см ти е гръдната? На две места видях тези две различни цифри :-))
А защо се снимаш в седнало положение с максимално отпуснати рамене? Така ли изглеждат най-големи? :-)
При мен пък изглеждат по-големи като се изпъча или дори като си вдигна ръцете нависоко. Нещо, за което преди можех само да мечтая. При естествените гърди се губи доста от обема като се вдигнат ръцете нагоре.
94см бяха старите,не знам къде си гледала-нещо старо ще да е.сега са 97;)
Ми как да се снимам,нали трябва да съм отпусната...не ми харесва да се пъча,изглеждат прекалено големи;)

Мариса
29th April 2011, 13:55
Мис Бюст е Марулка:)

gwendoline
29th April 2011, 14:50
Дай боже всяка да си мисли, че е с най-хубавите (а нЕкои не правят разлика между понятия "най-големи"/ "най-хубави"; за тях тва е едно и също:biggrin:, ма този вкус точно не ми се коментира)...Това е важното... а истината, че може да е друга...не е от значение ;):biggrin:

fiona55
29th April 2011, 14:58
Най - хубави са естествените, както и всичко естествено.

gwendoline
29th April 2011, 15:01
Най - хубави са естествените, както и всичко естествено.

Е, тук не съм съгласна... и много спорове сме водили по темата.

Марулка
29th April 2011, 15:03
Най - хубави са естествените, както и всичко естествено.
Трябва да ти покажа моите естествени:???:, ама после куршум ще си лееш.

fiona55
29th April 2011, 15:03
Е, добре де, има някои естествени, които не стават :Д

mishelle1607
29th April 2011, 15:07
И АЗ от 11 години съм влюбена в НАПРАВЕНИТЕ цици(най-накрая и аз съм с такива:)).....за мен са най-КРАСИВОТО от всичко в естетичната хирургия-ФОРМА,ПРОФИЛ.....СЪГЛАСНА съм с Гуен:2018:Сравнение мржду естествените и ТУНИНГОВАНИТЕ цици-не е възможно да се прави,винаги вторите изпъкват-МОЕ мнение(и не само:)),НО и на мноооого други:))С други думи......сравнението е смешно и безсмислено:))

pimcidinci
29th April 2011, 18:35
Е, добре де, има някои естествени, които не стават :Д

ммммда,статистиката сочи ,че 87% от жените в БГ биха си сложили силиконче(значи нестават)...а само 13% харесват естественото(брей ,че късметлийки)...

ЛИСКУ
29th April 2011, 18:40
Марулке, а ти при кого се прави? Я си похвали и ти дофтора, няма само аз да се хваля, я!
Ама щом Мариса те е признала за Мис, значи наистина са ти мнооого големи и хубави :-))

infinity*
29th April 2011, 18:53
Трябва да ти покажа моите естествени:???:, ама после куршум ще си лееш.

Хахаха, еее много си права! И моите след раждането не са първа хубост. Преди това бяха страхотни ( не само по мое мнение), но сега...пълна скръб, па макар и естествени,че и С чашка.Сега като запълним отпуснатото ще са доста големшки ама...поне няма да се преливат от ендата в другата чашка като легна настрани. :D Още малко и аз ще се пъча с подновен чифт полуестествени гърди! :P

te_dda
29th April 2011, 19:26
Дай боже всяка да си мисли, че е с най-хубавите (а нЕкои не правят разлика между понятия "най-големи"/ "най-хубави"; за тях тва е едно и също:biggrin:, ма този вкус точно не ми се коментира)...Това е важното... а истината, че може да е друга...не е от значение ;):biggrin:


абсолютно :2043:

te_dda
29th April 2011, 19:29
Е, добре де, има някои естествени, които не стават :Д

верно ли ...:girl_haha::girl_haha:
аз пък си мислех,че всички естесвени "стават" : :))))

а всъщност истината е,че само някои естесвени "стават ":girl_haha::girl_haha:..ама тва е друга тема, която, както каза гвен, вече е коментирана и безмислена:oops::connie:

te_dda
29th April 2011, 19:30
лъки, чакам си съобщенеито в пощата :)))):1241::mrgreen::mrgreen:

ЛИСКУ
29th April 2011, 20:22
лъки, чакам си съобщенеито в пощата :)))):1241::mrgreen::mrgreen:

A? Ами аз нямам нищо от теб?..

te_dda
29th April 2011, 20:30
:girl_haha::girl_haha:
чакам снимки, бе жена:oops:

ЛИСКУ
29th April 2011, 20:33
Тея снимки не са много добри и не дават много реална представа, но..ок - за ТЕБ винаги! Пиши ми мейл на лични обаче.

Неспокойната моторетка
29th April 2011, 23:11
Жените са чувствителни на тема хубост, а мъжете - на размер.
Понякога ги ръсиш едни, ще помисли човек че аз съм те правил. Тази се завърнах от мое Село с влака. На Своге се качи една млада кака,кантонерка по професия. Ако си говорим за размери- каката беше с размер на железопътен тунел, ненките й - почти толкова широки. Бие целия форумен тунинг натрупан един връз друг. А до София не си разменихме нито една дума.

Имай по-избирателно отнощение към мъжете и не ги пъхай всичките в един кюнец.

А пък дали може да се гласува доверие на маминото Мими- това тепърва предстои да се разследва.

ЛИСКУ
29th April 2011, 23:38
Aх, Дезиро, само не ми казвай, че не би се зарадвал ако ти кажат че оная ти работа е голяма или обратното - да се вбесиш, ако оценката е в посока надолу :-)
Нима не си чувствителен на тази тема?

леля мичИ
29th April 2011, 23:41
Понякога ........................
Чччччччччч, я къш Ве, пак почнА да си вреш фалшивия аватар в неподходящи теми :buttslap::2023:

ЛИСКУ
29th April 2011, 23:50
Мис, да беше казала по-рано, че е фалшив аватара бе!
Ама..карай, може за добро да е. :-)

В крайна сметка Дезиро на колко години е? :-) Че аз знам едно, пък чух друго...:-))

Неспокойната моторетка
29th April 2011, 23:51
Чччччччччч, я къш Ве, пак почнА да си вреш фалшивия аватар в неподходящи теми :buttslap::2023:

Темите са си много подходящи, особено за моята чувствителност. Не знам колко ми е фалшив аватар, ама твоите плаващи ребра ще изхфръкнат нагоре от пъчене. Много фалшименто има в тази поза.
Включих се в темата само за да предпазя Лъки от неблагоразумия. Тя има склонност да ги твори.

Неспокойната моторетка
29th April 2011, 23:54
В крайна сметка Дезиро на колко години е? :-) Че аз знам едно, пък чух друго...:-))

Има ли друга да ме е видяла повече от теб? май не...И мъжа ти вече разбра на колко съм.

ЛИСКУ
29th April 2011, 23:59
Дезиро пак се измъкна и остави всичко в догадки.
Едни знаят че е на 25, други на 42....едни казват, че не е този от аватара, други казват че е.
Аз такива несигурни работи не обичам. Все едно е неодушевен предмет, призрак...:-)

Ох, отивам да лягам, че утре имаме градинско парти - пак ще имам сънен вид.

леля мичИ
30th April 2011, 00:02
Не знам колко ми е фалшив аватар, ама твоите плаващи ребра ще изхфръкнат нагоре от пъчене.

Тва е щото моя Мистър 21 ме ухапа за гъза и подскочих точно в кадъра :biggrin:

Направо ти се чудя, откъде го изрови тоя чичак, ама Лъкито май го е харесала :2023:

Неспокойната моторетка
30th April 2011, 00:03
Представи си, че съм на 16, завършвам пубертета и мечтая за нови хоризонти. Какичките ме разбират.
Трябваше да дойдеш да ти подаря обещаната книга, а ти се лигавиш с форуми и цици.Само лежерните теми ти привличат вниманието...

Мариса
30th April 2011, 00:04
чички бол в нета...хахаха

ЛИСКУ
30th April 2011, 00:06
Ама май ще питаме Мисската, тя ги знае клюките от по-старо време из форума. :-)
Нищо чудно Дезиро да е изръшнал половината форум.

Неспокойната моторетка
30th April 2011, 00:07
Тва е щото моя Мистър 21 ме ухапа за гъза и подскочих точно в кадъра :biggrin:

Направо ти се чудя, откъде го изрови тоя чичак, ама Лъкито май го е харесала :2023:

Ти ако подскачаш от едно ухапване, то значи че ако те хвана и ти нашаря дупето със секс-апелиращи шамарчета, направо ще изпуснеш въздух като стар ВарТбурГ.

леля мичИ
30th April 2011, 00:21
Ти ако подскачаш от едно ухапване, то значи че ако те хвана и ти нашаря дупето със секс-апелиращи шамарчета, направо ще изпуснеш въздух като стар ВарТбурГ.

На тоя чичак от аватаря и глеДзена няма си покажа, пък кво остава за дупи ?

Лъки, аз поИчи опит с форумната клюка имам, питай мен за тоя мискинин :biggrin:

Неспокойната моторетка
30th April 2011, 00:24
Аз пък бих щипнал едната балонка, от любопитство, да видя накъде ще хукне пълнежа- надолу под диафрагмата или към мишничката между лимфните възли.

Мариса
30th April 2011, 01:58
пйахахаххааххахахахаа,бах и смеха ми направихте пак:Д

gwendoline
30th April 2011, 07:42
Лъки, и аз чакам твоите снимки, ако прецениш, че искаш да ми покажеш, разбира се.

Неспокойната моторетка
30th April 2011, 09:32
На разпродажба са при маминото Мими. Няма нужда да минаваш през Лъки.

Мариса
30th April 2011, 12:17
ДЕзирка не се ли усещаш,че си излишен:2023::fighting:

ЛИСКУ
30th April 2011, 18:38
Дезирката трябва да го разгадаем - той ли е на аватара или не е? На колко години е? Осъждан ли е? Женен ли е? Имал ли е форумни връзки и афери? :-)

Който знае, нека се обади. :-)

Мариса
1st May 2011, 03:17
Остави го тоя..Това е тема в раздел мамопластика!!!!!!!!!!

Неспокойната моторетка
2nd May 2011, 18:53
Това последното прозвуча "това е темата за изкуствения ускорител на пико и нано материя C.E.R.N. Geneva", която не е достъпна за канчента с QI под 160.

ЛИСКУ
2nd May 2011, 22:23
Ох, Дезиро, ти умни жени във форум Тялото ли търсиш? :-)
Избирай - умна физичка с очила и тънки устиички и малки цицики или надарена, пищна и сладичка глупеска:-)

Мариса
3rd May 2011, 00:25
Абе лъки за себе си ли пишеш?:D

hubavelka
3rd May 2011, 09:03
Ох, Дезиро, ти умни жени във форум Тялото ли търсиш? :-)
Избирай - умна физичка с очила и тънки устиички и малки цицики или надарена, пищна и сладичка глупеска:-)


Определено след поста ти и следвайки твоята логика ти попадаш автоматично във втората категория..... !!!!
Хайде без излишни категоризации! Моля....

В този форум има интелигентни жени, малко или много, със или без пластики !

Подобни коментари, ме карат да подскачам и съм сигурна, че не съм единствената.

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 09:16
И аз така- подобни коментари ме карат да подскачам. Между другото, Лъки е с висок коефициент на сцепление, но сравнително нисък такъв на зацепване. Което е поставя сред най-високите форумни QI. Въпреки, че прекалено залитна по сисите на Бамби.

ЛИСКУ
3rd May 2011, 09:22
Какво значи умна жена сега? И някоя от вас мерила ли си е IQ?
И има ли връзка между този коефициент и умнотата в житейско-практичен план? :-)

А това..да характеризираш коефициента на някой от форума, говори доста зле за наричащия. Нещо като да вждаш треската в окото на брата си, а да не виждаш гредата в твоите очи. :-)

hubavelka
3rd May 2011, 09:52
Ами така трябва да уточниш понятието "умна жена", ти си тази , която му лепна някакъв етикет по-горе.
И да, IQ-то има връзка с "умнотата", както ти го нарече, в житейско-практичен план, не във всички аспекти, разбира се, но определено има много практични приложения.

ЛИСКУ
3rd May 2011, 09:56
Добре, дай обаче пример.
Какво приложение в умнотота в житейско-практичен план ще има, ако направиш успешно теста със завършване на поредица от геометрични фигури? :-)

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 09:58
Определено избора на Тепавичарова не е добър. Нито в практичен, нито в житейски-интелигентен план. Това е моето скромно мнение. Изписах тонове, чунким Лъки ме зацепи...

ЛИСКУ
3rd May 2011, 10:01
Я-я! Аргументи, моля! Защо не е добър?
Дезиро май е първият недоволен от нея.

hubavelka
3rd May 2011, 10:08
Ми най-малкото, човекът ще е с доста добри математически умения, което в живота би могло да бъде особено полезно, що се отнася до сметки и прецизно калкулиране и балансиране на заплетени бюджетни битови ситуации и дилеми, да речем.

Въпроса не е в това, ами че ти категоризира една голяма част от съфорумките като "глупески", в това число и себе си.

Аз без да съм тунингована или очилата, се чувствам засегната.

Ти ако се смяташ за такава, поне се въздържай от такива коменатри или поне говори в единствено число.

hubavelka
3rd May 2011, 10:10
Определено избора на Тепавичарова не е добър. Нито в практичен, нито в житейски-интелигентен план. Това е моето скромно мнение. Изписах тонове, чунким Лъки ме зацепи...

Определено това не се случи, съдейки по коментара и.
Ама хайде, здраве да е !

ЛИСКУ
3rd May 2011, 10:16
Какви математически умения и сметки намесваш?
Като говорехме за довършване на поредица от геометрични фигури...:-)

А ти...щом се засягаш от такива шеговити подмятания и то - отправени към Дезиро, нещо не е добре за теб.

Защо мислиш, че за повечето плеймейтики, випаджийки и тем подобни казват: Ейй, тая обаче е куха като лейка! :-))
Щом казва народа така, може пък да има причина, знаеш ли?

Или за мутрите казват, че били тъпи:-) Тъпи, ама какво значение има за тях, след като си живуркат като царе :-)

Мариса
3rd May 2011, 10:21
Пак една страница простотии,,,абе лъки добре ли си?Що не се разкарате с дезирката насаме,ама само правите мазало???

apoklistika
3rd May 2011, 10:23
Ам тия, дето сме с очила, тънки устни и природно големи цици към кои спадаме?:biggrin:
Лъке, душо, понякога толкова много сама се обиждаш с изказванията си, колкото никой потребител не може да те обиди, честно:???:
Ако не беше Миската да потвърди, че си реален човек, никой не би могъл да ме убеди, че не си някой хормонирал тийн на 14.

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 10:37
Естествено, че е реален човек! Нали аз и давам материал и съвети какво да пише. А за хормониралия тийн, разбрахме се че това съм АЗ! Наистина трябва да си свръх лейка, за да не схванеш схемата АЗ-Лъки-другите клонинги.!! Ебаси, момичета, разочаровате ме...

Мариса
3rd May 2011, 10:38
Ако не беше Миската да потвърди, че си реален човек, никой не би могъл да ме убеди, че не си някой хормонирал тийн на 14.
Ако не я бях видяла щях да съм със същото мнение :D

ЛИСКУ
3rd May 2011, 10:38
Еее, Апоклист - ти си към Интелектуалките:-)) Циците не ти пречат, важно е че имаш очила :-))
Ама вие жени, от майтап не разбирате?
Кой се засегна и защо? :-))

Уфф, айде, то отърване няма от вас!

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 10:44
Бамби най-разбира от майтап. Плеснеш и едно лафче по синьото дупе, и то вибрира щастливо цял ден. Де да бяха така Лъки и Миската с дългите къдрици..

ЛИСКУ
3rd May 2011, 10:48
Аз само ако ме плеснат по дупето разбирам, че е майтап.
Иначе не разбирам :-)

тц, тц..как си иззгубих ввремето днес само! Да се занимавам с простотии! Вместо да седна да прочета "Махалото на Фуко" и после да ви се изфукам колко съм поумняла ;-))

леля мичИ
3rd May 2011, 10:49
Бамби най-разбира от майтап. Плеснеш и едно лафче по синьото дупе, и то вибрира щастливо цял ден. Де да бяха така Лъки и Миската с дългите къдрици..

На Мариса чусТвото за хумор се равнява на уморена стрина от дълбокия прованс, навлизаща в третата възраст :???:

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 10:58
Коя беше тази Мариса?? Аз говоря тук за Бамби. Не помня стари потребителки със синьо дупе(чуди се).

i_ani
3rd May 2011, 11:07
:lol_crazy: Надали има друг такъв шантав форум като нашия :chating:....Все по-весело и забавно става :1242::girl_haha:

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 11:18
А то хич не е забавно. Ще се опитам да уговоря за Лъки следващите операции и корекции при Тепавичарова да минат на половин цена..

Мариса
3rd May 2011, 12:52
пхахахаа,аааа не-няма стоп...,ще ме уморите от смях.Правите страшно мазало.Добре,че съм приключила,че ако зависех от форума щях да се побъркам да чета напразно;)

ЛИСКУ
3rd May 2011, 12:58
Дезиро, то хич няма да е лошо да ме ууредиш за половин цена - после и теб ще черпя с бамбони :-))

Ама няма да има нужда от нови операции...Освен ако бактерията не ми скрои някой мръсен номер, сега я дебна както котката мишката...

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 13:01
Черпиш ли ме с шоколадови бонки, после ще се наложи да те изям. Почна ли да лижа и облизвам, нищо не ме спира. Мъжо ти ползва ли пистолет?

ЛИСКУ
3rd May 2011, 13:04
Ползва, да...веднъж утрепа едно куче.
А аз ще питам МадДога за новото поколение пистолети :-)

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 13:11
Аз пък ползвам дребна чикийка- да довършвам врага бавно и методично, веднъж гарда ми като ги повали. За убийство на животинче изрязвам четирилистни детелинки в гърлото. Мъжа ти да го има предвид.

ЛИСКУ
3rd May 2011, 13:36
Кучетата са основен враг на котките, нали знаеш ;-)
И като ти ме подгони онова куче, как няма да го утрепем. Щеше да ми разкъса бялата, чиста козина.

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 14:49
Лъки,кучетата гонят най-вече по миризми. Подушат ли несменен слип и стринг- погват го. Забавно ми е когато псе се завре да подуши дюкяна на външно изреден господин. Сещай се какъв се крие в палатката..

ЛИСКУ
3rd May 2011, 15:48
Охо, и ще се обиждаме на тема хигиена? Аз, която съм такава маниачка?! :-)
Неее...не си прав. Защо гонят котките тогава? Децата? Велосипедите?...
Ама влязохме в друга тема, съвсем неприятна за мен. Не ги обичам тези кучета и това си е...

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 22:38
Интересен улей се е образувал между двете възвишения. Дали ще съберат поглед една в друга или ще си обърнат гръб? След време ще търкулнем една топчица пинг- понг, да видим на кой прешлен ще запре.

ЛИСКУ
3rd May 2011, 22:47
А може пък топката пинг-понг може и да заседне в улея.

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 22:56
Не трябва- чакам разширение. Зимата ще ми е кеф да си наместя русата главица и да те ползвам за ушанка. Едно че често страдам от отити, друго че в улейчето се успокоявам и заспивам кат' бебок (херувимче)

ЛИСКУ
3rd May 2011, 23:00
Айде-айде..къде ще се наместваш? Нали не ти харесваха? :-)

Мариса
3rd May 2011, 23:14
Айде-айде..къде ще се наместваш? Нали не ти харесваха? :-)
На който не му харесват,значи има много скромен вкус :D

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 23:27
Как да имам богат вкус като още не съм ги вкусил?

mishelle1607
3rd May 2011, 23:31
Ти първо трябва да ГИ видиш-наживо,после да ги пипнеш(погалиш)и чааак тогава да ги опитваш:1246:

Неспокойната моторетка
3rd May 2011, 23:45
А сега действам в обратния ред: галя аватаря, бъркам с пръстите да ги пипна, мечтая да ги видя на живо и ще чакам търпеливо реда си да ги вкуся.

qna_T
4th May 2011, 09:59
LUCKY, днес ти ли беше при Тепавичарова сутринта. Ако да какво ти каза надявам се, че всичко е наред:)

ЛИСКУ
4th May 2011, 10:04
А ти коя беше? С отменената операция или с изследванията?
Да, малко ми се скара, че не правя упражнението редовно, а то било важно за контрактурата. И за друго ми се скара, ама...се опрайхме :-))

qna_T
4th May 2011, 10:14
Тази с изследванията бях аз- Пиятно ми е да се запознаем

ЛИСКУ
4th May 2011, 10:18
Хихи, браво, значи вече имам визуална представа за теб!
Кога ще те клъцва доцентката? :-)

Ама ти си добре, имаш материал...защо ще се режеш? :-)

qna_T
4th May 2011, 10:40
Нали знаеш, че понякога въпроса не е в количеството, а в качеството ха хаха

Мариса
6th May 2011, 13:59
Според мен винаги е в качеството:)