PDA

View Full Version : Неудовлетворена от новия си бюст


mishelle1607
31st March 2011, 14:58
Здравейте на всички!Радвам се,че ви има и че можем да споделяме всичко,което ни безспокои,свързано с мамопластиката.Незнам как да започна....от 18годишна разбрах,че няма да имам гърди,НИКАКВИ,не малки,а никакви....просто две зърна....и така години наред...много години все с мисълта за операцията живеех,нямах никакво самочувствие,притеснявах се когато купувам сутиен,защото просто и най-малкият размер не ми ставаше,силно ограничена бях в избора си на дрехи....И така все бях потисната,със смачкано самочувствие,осъзнала,че няма как да изглеждам женствена.....Е,дойде и моят ден и моята операция,нямах никакво търпение най-накрая целият този кошмар да свърши.Вече 3 месеца минаха,нямам никакви проблеми,всичко е точно симетрично,нямам болки,няма данни за усложнения.......НО аз не се харесвам,вярно че преди нямах нищичко,обаче и сега ми се виждат малки,срам ме е да ви кажа колко ми е сега гръдната обиколка след имплантите......вярно е,че преди беше 73см....Незнам,дано някоя от вас ме разбере и ми даде някакъв съвет.....едва ли обаче...всички сте с прекрасни резултати след операцията-като гледам снимки и аватари......Имам чувството,че аз съм с най-малките гърди от всички тунинговани....тежа 48кг,висока съм 162см,подгръдна-69см,талия 60см,ханш- 86см.Отново нямам самочувствието,за което толкова години мечтаех-не си личи,че съм си направила мамопластика,можеби защото преди не се разделях с подплънките......

ЛИСКУ
31st March 2011, 17:22
Мишел,
ако преди са ти били "пъпка на ребро" няма как да изглеждаш като Памела Андерсън. Не е възможно да ти сложат много кубици от първия път. Колко ти сложиха?
Моите параметри като височина, кг и т.н. са същите като твоите, но имах нещичко от преди и сега съм доволна...Или нещо на теб ти е изкривен вкуса?!
Колко големи искаш да са?
Тук имаме форумнички, които са постигнали желания резултат едва след 2-3 операции...Но ти помисли да не би просто вече да си свикнала с новия размер и сега да ти малеят /както на повечето тук се е случило така/ :-))
Око ненанситно...
Аз за момента съм супер доволна от резултата си, с по-големи ще изглеждам гротескно, а и как ще ги нося..аз едвам се справям с тези 370 кубика, които все още чувствам като огромен товар :-)

mishelle1607
31st March 2011, 17:47
Лъки, ти не си като мен-аз съм само с 325сс:(((,подмускулно,кръгли.Н е исках огромни,но много ми се искаше да ми личи корекцията,пък то......нямам при в наличност за нова операция......незнам....между другото преди да ме оперира доцентката,бях на консултация при още трима хирурзи-Стоянов,Охеда и Георгиев-общо взето никой от тримата не искаше да ми сложи повече от 320,била съм с много тесен гръден кош,нямало да се съберат,смешно щяло да ми бъде и т.н.......Но пак са си малки,много съм потисната,едва ли след 6-тия месец ще има някаква промяна,те са вече оформени....Направо като се съблека,не искам да се поглеждам в огледалото:((((((:cry::cry:

ЛИСКУ
31st March 2011, 18:25
Ами като теб съм - подгръдната ми е 69 :-)
Сега този модел, който ми сложи доцентката, много ми харесва, защото гърдите ми излизат извън рамките на тялото, и сега торсът ми едрее повече.
Но на мен ми сложи 370, защото съм раждала и кърмила. Тя към такива жени е по-склонна да слага големи кубици. Ти раждала ли си?
А и аз повече от 370 не съм искала, защото става все по-опасно за КК и други проблеми.;-)

mishelle1607
31st March 2011, 18:28
Ами като теб съм - подгръдната ми е 69 :-)
Сега този модел, който ми сложи доцентката, много ми харесва, защото гърдите ми излизат извън рамките на тялото, и сега торсът ми едрее повече.
Но на мен ми сложи 370, защото съм раждала и кърмила. Тя към такива жени е по-склонна да слага големи кубици. Ти раждала ли си?
А и аз повече от 370 не съм искала, защото става все по-опасно за КК и други проблеми.;-)Ами не съм раждала

ЛИСКУ
31st March 2011, 18:36
Тогава те съветвам първо да родиш, да кърмиш и едва после да мислиш за нови импланти, защото така или иначе кожата ти ще се разпъне, когато се случи майчинството ;-)

Piny
31st March 2011, 19:57
320сс според мен си е пълна чашка Б или дори С.
Това е много естетичен бюст, ти с какви представи и очаквания си направила операцията си?
Може би проблемът и неудовлетвореността ти не се коренят в глемината на бюста ти. Един бюст сам по себе си не може да те направи щастлива

mishelle1607
31st March 2011, 20:08
От някои модели ми стават 75С,но невинаги изпълвам чашка С,не при всички модели имам впредвид...........Незнам,нищо не мога да направя....доцентката си свърши работата без забележки....но за да подчертая бюста си,отново си избирам сутиени с уплътнени чашки-ето това е гадното....Търпях болки,събирах парите и сега....пак сутиени с подплънки,как да не съм потисната....аз още след операцията видях какъв ще им е размерът и се наплаках едно хубаво......

Piny
31st March 2011, 20:12
научи се да се харесваш и да живееш в хармония със себе си!
Скоро разбрах, че една бивша колежка има рак на гърдата-толкова кофти ми стана, а аз като се замисля за какви "бели проблеми" си късам нервите.
Наслаждавай се на това, което имаш!

Неспокойната моторетка
31st March 2011, 20:13
Мишел, животът е пред теб. Има време и за втора операция. Събери кураж! Милиони лягат два пъти под ножа:)

dedektiv_p
31st March 2011, 20:35
научи се да се харесваш и да живееш в хармония със себе си!
Скоро разбрах, че една бивша колежка има рак на гърдата-толкова кофти ми стана, а аз като се замисля за какви "бели проблеми" си късам нервите.
Наслаждавай се на това, което имаш!
Да, наистина е така трябва да се радваме на това което имаме и да ценим дните прекарани с близки и приятели , всеки слънчев лъч дори може да те зарадва или птичка или цвете...
Относно големината на бюста и аз съм с твоите мерки и бях с 325 сега съм с 335 но видимо бюста изглежда по-малък но пък се харесвам така, не съм държала никога от километри да си личи че съм прибягнала до мамопластика, за по-добра симетрия, а най-вече и в моя случай беше като теб, нищо не ми остана след две дечица да са ми живи и здрави и спях с фанелка и не се събличах пред мъжа си и кво ли не... Сега обаче се чуствам прекрасно с малки хубави гърди, които смятам че са идеални за моето телосложение :) А и нали не сме като преди все пак?!? Нося потничета вече роклички с деколте, каквото си пожелая :) Мисли само за това мила... за корекция време все ще дойде, така или иначе.

mishelle1607
31st March 2011, 20:57
Благодаря ви,че сте толкова мили:2024:поне знам,че има такива,които ще ме разберат

Rumenova
31st March 2011, 21:04
От някои модели ми стават 75С,но невинаги изпълвам чашка С,не при всички модели имам впредвид...........Незнам,нищо не мога да направя....доцентката си свърши работата без забележки....но за да подчертая бюста си,отново си избирам сутиени с уплътнени чашки-ето това е гадното....Търпях болки,събирах парите и сега....пак сутиени с подплънки,как да не съм потисната....аз още след операцията видях какъв ще им е размерът и се наплаках едно хубаво......



е да ама едно е сутиен с подпълна и вътре за чашка С, съвсем друго е сутиен с подплънка , а вътре кух , празен, като те боцне някой да му потъне пръста в кухината. Миличка, преди малко си измерих гръдна и подгръдна и открих ,,, че са еднакви!!!! аз искам просто гърди, а да искаш голеееми гърди- това вече граничи с друго. Радвай се че имаш промяна, наслаждавай се на удоволствията около теб, защото колкото повече искаме- толкова повече се отдалечаваме от щастието си- това от мен да го знаеш!

mishelle1607
31st March 2011, 21:48
Много сте прави,че трябва да си харесваме това,което имаме.......но съвсем различно щях да се чувствам,ако обиколката ми беше станала 90см,ама .............не се получава,аз ако разполагах с парите...щях да се подложа наново,можеби защото понятието"силикон"винаги го свързваме с по-пищен,по-голям бюст и затова аз не се приемам в момента...Винаги съм мечтала за това,което нямах-пищен бюст....

Serpentina^
31st March 2011, 22:15
Мишел, имаш ли някакви снимки-преди и след, да ми пратиш на ЛС моля те? Чак толкова ли е зле 325 к? Съвсем скоро ми предстои операция и ще ми слагат дори по-малко от теб-305, а аз съм 178 см и съм много слаба и наистина нямам нищо... Докторката ме убеди, че с толкова кубици ще съм добре, аз й носих снимки какво точно искам, но като чета и теб, и другите момичета, все повече се замислям дали не трябваше повече? Но тя сигурно вече ги е поръчала и е късно за смяна..... Оххх ще се самоизям.. Поне можеш ли да ходиш без сутиен понякога, защото аз сега не мога, тъй като буквално съм като дъска...и като знам как съм ги събирала тия пари, сега ако е за едното нищо...........

i_ani
31st March 2011, 22:43
Абе момичета вие акъл имате ли ?
Давате сумати пари и после кво , пак сутиени с подплънки :?
Според мен за под 350сс е безсмислено да се подлагаш на мамопластика.
И аз не съм фенка на големите кубици , но категорично се отказах от докторката , на която бях се спряла , след като ми каза , че повече от 300сс няма да ми сложи. Ми намерих си доктор , който се съгласи на желания от мен кубик и сега съм напълно удовлетворена от размера . Идеално ми прилягат и на физиката и на вкуса........Ако се бях съгласила на по-малките импланти , сега определено щях да мисля за смяна.
Serpentina^ , при твоята височина , бъди сигурна , че 305сс ще ти малеят.
Кажи и че искаш 350-370сс , че после да не слагаш пак сутиени с дунапрени .

Неспокойната моторетка
31st March 2011, 22:50
А безшумни ли са?

mishelle1607
31st March 2011, 23:02
Абе момичета вие акъл имате ли ?
Давате сумати пари и после кво , пак сутиени с подплънки :?
Според мен за под 350сс е безсмислено да се подлагаш на мамопластика.
И аз не съм фенка на големите кубици , но категорично се отказах от докторката , на която бях се спряла , след като ми каза , че повече от 300сс няма да ми сложи. Ми намерих си доктор , който се съгласи на желания от мен кубик и сега съм напълно удовлетворена от размера . Идеално ми прилягат и на физиката и на вкуса........Ако се бях съгласила на по-малките импланти , сега определено щях да мисля за смяна.
Serpentina^ , при твоята височина , бъди сигурна , че 305сс ще ти малеят.
Кажи и че искаш 350-370сс , че после да не слагаш пак сутиени с дунапрени .
Ани,а каква е разликата в гръдната ти обиколка след операцията?

milena69
1st April 2011, 00:31
Добре,че не отидох при баба Пепи,да ми ги направи като малки топчета....аз съм си се договорила със Стоянов за 390сс и ми е "обещано"да скоча от 80В на чашка Д ,пък да видим

mishelle1607
1st April 2011, 00:45
На мен Стоянов категорично ми отказа повече от 330сс,а Георгиев като че ли беше повече склонен на по-големи кубици(350),но ме предупреди,че имало риск нещата да не се получат много добре,ако не побера по-широка основа:sad:(става въпрос за Ники Георгиев,а не за Емил)....и аз нямах много голям избор,от изброените лекари,вкл.и Охеда, никой не ми предложи 370сс и нагоре и ето сега......резултатът не ме задоволява,нямам думи.Сега не само,че нямам така мечтания бюст,ами в момента и пари за нова операция нямам

milena69
1st April 2011, 01:04
A ще ти трябват поне още 4000EUR,казвам поне,за да ти сложат пак качествен

mishelle1607
1st April 2011, 01:10
............не пожелавам на никого да има това чувство,което имам аз в момента,толкова ГОДИНИ в очакване на тази промяна и накрая:(.............нямам думи

julijuli
1st April 2011, 01:43
Добре,че не отидох при баба Пепи,да ми ги направи като малки топчета....аз съм си се договорила със Стоянов за 390сс и ми е "обещано"да скоча от 80В на чашка Д ,пък да видимМилена,като не можеш да й помогнеш със съвет,поне не пречи

Нелка
1st April 2011, 02:17
Аз пък на скоро изгорях с 3000 паунда, защото се доверих на грешния човек да сбъдне мечтата ми от 8 годишна... И аз искам гърди, но заради едно недообмислено решение - ни сбъдната мечта, нито гърди ще имам скоро... Обаче вече знам, по трудния начин, какви грешки да НЕ допускам.
Ако задълбаем малко по-филисофски(на мен философското мислене много ми помага при финансови проблеми;)), целта на житейското ни пътуване НЕ е да взимаме винаги правилните решения, а да грешим! да падаме! и да се учим как да се изправяме отново. Може някой да каже, че става въпрос за тривиален силиконов бюст, но аз мисля, че това се е случило на девойката за да я научи на някакъв много важен житейски урок - примерно: да спре да се отъждествява с чифт гърди и да почне да се харесва заради която е! :) И чак когато това се случи, ще се случат и перфектните гърди! (Ще ме извинявате, че чета доста философска литература тези дни, провокирана от финансовото ми състояние)..
http://www.imdb.com/title/tt0472160/ - Много тематично филмче.

Мариса
1st April 2011, 06:24
Nells,много точно си го написала:)
Мишел нещата ще се наредят,стига да искаш!Успех:)

дафни
1st April 2011, 06:54
Това май е за темата с депресиите..

Аз от вчера сьм с 290 сс и смятам, че са Ми идеални - не се набиват на очи, а ако искам ще ги подчертая с подпльнки. Имам много грацилна фигура и големи просто няма да Ми отиват.

i_ani
1st April 2011, 08:53
Имам много грацилна фигура и големи просто няма да Ми отиват.

По мои наблюдения , тук по-голяма част от мацките влизат в категория - Грацилна :razz:

Нали не смяташ , че тия дето сме с повече от 300сс сме плондери ? :biggrin:

:2003: Хубаво е , че се харесваш , дано и занапред да е така :smile:

fiona55
1st April 2011, 08:59
Здравейте на всички!Радвам се,че ви има и че можем да споделяме всичко,което ни безспокои,свързано с мамопластиката.Незнам как да започна....от 18годишна разбрах,че няма да имам гърди,НИКАКВИ,не малки,а никакви....просто две зърна....и така години наред...много години все с мисълта за операцията живеех,нямах никакво самочувствие,притеснявах се когато купувам сутиен,защото просто и най-малкият размер не ми ставаше,силно ограничена бях в избора си на дрехи....И така все бях потисната,със смачкано самочувствие,осъзнала,че няма как да изглеждам женствена.....Е,дойде и моят ден и моята операция,нямах никакво търпение най-накрая целият този кошмар да свърши.Вече 3 месеца минаха,нямам никакви проблеми,всичко е точно симетрично,нямам болки,няма данни за усложнения.......НО аз не се харесвам,вярно че преди нямах нищичко,обаче и сега ми се виждат малки,срам ме е да ви кажа колко ми е сега гръдната обиколка след имплантите......вярно е,че преди беше 73см....Незнам,дано някоя от вас ме разбере и ми даде някакъв съвет.....едва ли обаче...всички сте с прекрасни резултати след операцията-като гледам снимки и аватари......Имам чувството,че аз съм с най-малките гърди от всички тунинговани....тежа 48кг,висока съм 162см,подгръдна-69см,талия 60см,ханш- 86см.Отново нямам самочувствието,за което толкова години мечтаех-не си личи,че съм си направила мамопластика,можеби защото преди не се разделях с подплънките......


Хей, успокой се, мила! :girl_in_love:
Първо те поздравявам за геройството, понеже някой (мен например), много ги е шубе за подобно нещо. А ти си имала смелостта да се подложиш на това. :)
Сигурна съм, че не е чак толкова зле, а и доктора се е съобразил с тялото и пропорциите ти, когато е слагал имплантите. :)
Може би все още има нещо вътре в теб, неизчистено от предишните ти съмнения, което те кара да не можеш да се приемеш никак. Просто опитай да го изчистиш от главицата си и приеми, че си такава каквато си, а сега дори още по - хубава след като си поправила, това което толкова години си искала да промениш.

дафни
1st April 2011, 10:14
По мои наблюдения , тук по-голяма част от мацките влизат в категория - Грацилна :razz:

Нали не смяташ , че тия дето сме с повече от 300сс сме плондери ? :biggrin:

:2003: Хубаво е , че се харесваш , дано и занапред да е така :smile:

Съжалявам, не съм искала да прозвучи така.
Нямах предвид, че някой не е слаб или нежен.
Бивша балерина съм и просто структурата ми е с фини кости, малък таз и тн.
наистина не си се представям с големи гърди.

mishelle1607
1st April 2011, 12:00
Съжалявам, не съм искала да прозвучи така.
Нямах предвид, че някой не е слаб или нежен.
Бивша балерина съм и просто структурата ми е с фини кости, малък таз и тн.
наистина не си се представям с големи гърди.

Супер,сигурно имаш страхотна фигура:2043:пожелавам ти да изглеждаш впечатляващо с новия бюст:girl_in_love:

ЛИСКУ
1st April 2011, 12:42
Мишел, а ти на аватара изглеждаш доста добре...Какви са тези комплекси??
Изчакай да родиш и после слагай 450 кубика :-)

mira_sm
1st April 2011, 14:02
Чашка В според мен определено минава за среден размер, а не за малък. Размер С пък изобщо не може да мине за малък, откъдето и да го погледнеш, даже леко отива към пищен. Споко!

mira_sm
1st April 2011, 14:07
По мои наблюдения , тук по-голяма част от мацките влизат в категория - Грацилна :razz:

Нали не смяташ , че тия дето сме с повече от 300сс сме плондери ? :biggrin:

Грацилна не значи слаба, а с дребен скелет. :)

mishelle1607
1st April 2011, 14:11
Благодаря ви за позитивните коментари:girl_in_love:

mira_sm
1st April 2011, 14:18
Моля. :-P
Чашка С и била по мярка при някои модели и ще ми рИве, ама ха! :) Спокойно!
Аз винаги съм минавала за относително цицеста и въпреки това при нормални килограми (с каквито сега не съм) никога не съм носела по-голяма чашка от Д, даже в един период през далечната 2001 г. и тя ми беше станала голяма. Сега нося 80Е, но това е друг въпрос. :D
Вероятно са прави и другите пишещи, когато казват, че не може много голямо увеличение от първия път, както и че ще е по-добре да изчакаш с евентуални следващи операции до след раждане.

ангелче
1st April 2011, 17:31
Аз пък на скоро изгорях с 3000 паунда, защото се доверих на грешния човек да сбъдне мечтата ми от 8 годишна... И аз искам гърди, но заради едно недообмислено решение - ни сбъдната мечта, нито гърди ще имам скоро... Обаче вече знам, по трудния начин, какви грешки да НЕ допускам.
Ако задълбаем малко по-филисофски(на мен философското мислене много ми помага при финансови проблеми;)), целта на житейското ни пътуване НЕ е да взимаме винаги правилните решения, а да грешим! да падаме! и да се учим как да се изправяме отново. Може някой да каже, че става въпрос за тривиален силиконов бюст, но аз мисля, че това се е случило на девойката за да я научи на някакъв много важен житейски урок - примерно: да спре да се отъждествява с чифт гърди и да почне да се харесва заради която е! :) И чак когато това се случи, ще се случат и перфектните гърди! (Ще ме извинявате, че чета доста философска литература тези дни, провокирана от финансовото ми състояние)..
http://www.imdb.com/title/tt0472160/ - Много тематично филмче.

Това ми хареса браво , момиче не съм сама в мислите си !!! И няма за какво да се извиняваш супер си го казала....

Oompa Loompa
1st April 2011, 17:47
Аз пък на скоро изгорях с 3000 паунда, защото се доверих на грешния човек да сбъдне мечтата ми от 8 годишна... И аз искам гърди, но заради едно недообмислено решение - ни сбъдната мечта, нито гърди ще имам скоро... Обаче вече знам, по трудния начин, какви грешки да НЕ допускам.
Ако задълбаем малко по-филисофски(на мен философското мислене много ми помага при финансови проблеми;)), целта на житейското ни пътуване НЕ е да взимаме винаги правилните решения, а да грешим! да падаме! и да се учим как да се изправяме отново. Може някой да каже, че става въпрос за тривиален силиконов бюст, но аз мисля, че това се е случило на девойката за да я научи на някакъв много важен житейски урок - примерно: да спре да се отъждествява с чифт гърди и да почне да се харесва заради която е! :) И чак когато това се случи, ще се случат и перфектните гърди! (Ще ме извинявате, че чета доста философска литература тези дни, провокирана от финансовото ми състояние)..
http://www.imdb.com/title/tt0472160/ - Много тематично филмче.

Имам едно тото което не съм проверила :) ако ми се паднат милионите ще ти дам да си направиш цици :)

mishelle1607
1st April 2011, 18:11
Имам едно тото което не съм проверила :) ако ми се паднат милионите ще ти дам да си направиш цици :)

Амиииии,няма да се дърпам и ще приема помощта ти:2013::1207:

Oompa Loompa
1st April 2011, 18:21
Мишел имаш си достатъчно не бъди алчна :)
Недай си боже да направиш втора и да е несполучлива тогава ще оцениш какво имаш в момента :)
А помоща е за Неллс дето си няма големи :)

mishelle1607
1st April 2011, 18:34
Мишел имаш си достатъчно не бъди алчна :)
Недай си боже да направиш втора и да е несполучлива тогава ще оцениш какво имаш в момента :)
А помоща е за Неллс дето си няма големи :)

Аууууууууууууу,извинявам се,не ме е срам,аз си помислих,че ще са за мен:girl_haha::2005:тогава на Нелс пожелавам да си ги направи най най-бързо:2020:и да й станат най най-готините:dirty_dance:

gwendoline
1st April 2011, 22:37
Суз...как си делнаха вече паричките....:mrgreen:

mishelle1607
1st April 2011, 22:47
То за едните големи цици и крадла станах вече,малииии:2005:

Oompa Loompa
2nd April 2011, 01:39
Суз...как си делнаха вече паричките....:mrgreen:

Нали :) а аз още не съм проверила и фиша :)

Нелка
2nd April 2011, 02:20
Сюзан, изрови го фишчето най-после, че гравитацията нама да спре да ми ги придърпва прогресивно към пъпа.. не дай си Боже след годинка, ще си ги заметвам зимата вместо шал... ;)

Мишел, страхотни са гърдите ти! Гък да не си казала! Супер мацка със супер бюст! А сега марш навън да разбиваш мъжки сърца! :)

Шоки
2nd April 2011, 08:08
Мишел, аз мисля че и още 10 операции да си направиш пак няма да си доволна, защото явно проблема не е в гърдите. Моите гърди се вместват в чашка А и то с подплънки и страшно ме дразнят. Желанието ми е да се вместя в чашка В без позплънки. Сестра ми е моя модел за идеален размер гърди - сутиена й е размер 75В и гърдите й въобще не са малки а напълно нормални и добре оформени. И тъй като и двете сме с еднаква фигура такъв размер гърди ще ми стои идеално. Разбира се това си е мое мнение, но според мен трябва да обърнеш внимание какъв е точно проблема, защото според мен не е от гърдите. Не за друго, но както казваш ти не разполагаш с пари за да си правиш реопарации и да не се окаже в един момент, че си пропиляла хиляди излишни левове и болки и да не си щастлива.

milena69
3rd April 2011, 02:26
Това май е за темата с депресиите..

Аз от вчера сьм с 290 сс и смятам, че са Ми идеални - не се набиват на очи, а ако искам ще ги подчертая с подпльнки. Имам много грацилна фигура и големи просто няма да Ми отиват.Само да отбележа,че с мерките,които си дала-84-65-81-не можеш да претендираш за много фина структура.При такъв ТЕСЕН ханш,талията ти определено трябва да бъде не повече от 59см(не 65см),а гръдният ти кош да е широк не повече от 71см(а не 77см).При тези съотношения,които имаш в момента,определено не можеш да се определяш като ГРАЦИЛНА и крехка.Не заблуждавай останалите,които имат по-големи кубици и много вероятно по-правилни съотношения в мерките си.

Oompa Loompa
3rd April 2011, 02:46
Само да отбележа,че с мерките,които си дала-84-65-81-не можеш да претендираш за много фина структура.При такъв ТЕСЕН ханш,талията ти определено трябва да бъде не повече от 59см(не 65см),а гръдният ти кош да е широк не повече от 71см(а не 77см).При тези съотношения,които имаш в момента,определено не можеш да се определяш като ГРАЦИЛНА и крехка.Не заблуждавай останалите,които имат по-големи кубици и много вероятно по-правилни съотношения в мерките си.


Хахахахах Миленке този път наистина пишеш глупости :) ти гръдна обиколка 71 виждала ли си ??
Сантиметрите нямат никакво значение в случая а и зависи колко килограма е и колко е висока!
Да не говорим пък че за всеки това е много индивидуално и че една жена с тези мерки може да изглежда
кльощава а друга да изглежда перфектно!

Мариса
3rd April 2011, 06:19
Само да отбележа,че с мерките,които си дала-84-65-81-не можеш да претендираш за много фина структура.При такъв ТЕСЕН ханш,талията ти определено трябва да бъде не повече от 59см(не 65см),а гръдният ти кош да е широк не повече от 71см(а не 77см).При тези съотношения,които имаш в момента,определено не можеш да се определяш като ГРАЦИЛНА и крехка.Не заблуждавай останалите,които имат по-големи кубици и много вероятно по-правилни съотношения в мерките си.
Заинтригувах се,аз вписвам ли се в модела за грация?
84,61,71?

Oompa Loompa
3rd April 2011, 08:54
Иха , това 71 см гръдната с бомбите ли е ???:)

milena69
3rd April 2011, 11:07
Хахахахах Миленке този път наистина пишеш глупости :) ти гръдна обиколка 71 виждала ли си ??
Сантиметрите нямат никакво значение в случая а и зависи колко килограма е и колко е висока!
Да не говорим пък че за всеки това е много индивидуално и че една жена с тези мерки може да изглежда
кльощава а друга да изглежда перфектно!
71sm подгръдна обиколка(ширина на гръдния кош)имам впредвид,а не гръдна.При ширината,която тя е дала(77см)основата на имплантите е малка(290сс),не мислиш ли?

дафни
3rd April 2011, 12:29
Милена, може и да не съм измерила точно подгръдната - за пръв път ми беше..))
Сега няма как да стане, щото съм оттекла.
Как изглеждам и как ме е възприемат е достатъчно проверено във времето. Все пак съм на 38 г и съм раждала. При 168 съм 47-48 кг. Талията е "слабото" ми място, но там компенсирам с плочки на корема.
Общият вид е доста субективно понятие, не мислиш ли? Не килограмите са от значение, а скелета и костната структура на тялото.

sibi
3rd April 2011, 13:43
Заинтригувах се,аз вписвам ли се в модела за грация?
84,61,71?
Тц, мани мерките, нали сме ти виждали аватарите! :biggrin:

Piny
3rd April 2011, 14:11
Дафи, и мерките и килогримите ти ясно говорят че си с финна структура. Не е нужно да доказваш нищо на никого тук.

Oompa Loompa
3rd April 2011, 16:45
71sm подгръдна обиколка(ширина на гръдния кош)имам впредвид,а не гръдна.При ширината,която тя е дала(77см)основата на имплантите е малка(290сс),не мислиш ли?

Сантиментрите нямат никакво значение :)
Примерно аз съм 165 см , почти 60 кила и с размери 90/66/93 :)
Сигурно ти изглеждам като прасенце :)

milena69
3rd April 2011, 17:00
Сантиментрите нямат никакво значение :)
Примерно аз съм 165 см , почти 60 кила и с размери 90/66/93 :)
Сигурно ти изглеждам като прасенце :)Съвсем не ми изглеждаш така-при гръдна 90 и ханш 93,ти се откроява талията

Oompa Loompa
3rd April 2011, 17:07
Мерките са на обратно :) ханш 90 и гръдна 93 :) а сутиена ми е едва 75 Б хахахаха
така че сантиметрите нямат абсолютно никво значение !Ако аз съм с килограмите на мацката ще съм направо хърбава
но на нея явно и отиват :)

Мариса
3rd April 2011, 18:09
Сюз,мерките които дадох са ханш,талия и подгръдна,защото МИлена пишеше за това.И как може да си с такава гръдна,а Б 75?

milena69
3rd April 2011, 18:12
Сюз,мерките които дадох са ханш,талия и подгръдна,защото МИлена пишеше за това.Kоето означава,според МОИТЕ виждания,че си си ОК

Мариса
3rd April 2011, 18:21
Kоето означава,според МОИТЕ виждания,че си си ОК
Не може да знаеш,аз съм миньон;)Мацката,която пише за нейните мерки е висока с 10 см повече.

Oompa Loompa
3rd April 2011, 18:29
Сюз,мерките които дадох са ханш,талия и подгръдна,защото МИлена пишеше за това.И как може да си с такава гръдна,а Б 75?

Ми явно моето е гръбна обиколка :)

дафни
3rd April 2011, 21:30
Дафи, и мерките и килогримите ти ясно говорят че си с финна структура. Не е нужно да доказваш нищо на никого тук.

Милена нещо ми "скочи" макар и да не разбрах защо точно..))

леля мичИ
3rd April 2011, 21:54
Милена нещо ми "скочи" макар и да не разбрах защо точно..))

Хахахха, стига сЯ, че ше почне едни безбройни постове, как ИМА право на мнение, че това е НЕЙНОТО мнение, че според НЕЯ, ти не само че не си грацилна, ми направо страдаш от гигантизъм :girl_haha:

Oompa Loompa
3rd April 2011, 23:04
Милена нещо ми "скочи" макар и да не разбрах защо точно..))
Ееее ама как :) нали трябва да се направим на интересни :)

Мариса
4th April 2011, 02:13
Дафи и що пък да не е хубаво големи гърди на грациална фигура?Аз пък мисля,че точно това е много красиво:)

mishelle1607
4th April 2011, 06:06
Дафи и що пък да не е хубаво големи гърди на грациална фигура?Аз пък мисля,че точно това е много красиво:)
И на мен това ми харесва най-много и е секси-въпрос на вкус:))

milena69
4th April 2011, 07:50
Абеее,много сте ми забавни-сложат ви малко кубици и после се почва"ама аз съм много слаба,много грацилна,много фина и няма да ми отиват по-големи".хахахаха

mira_sm
4th April 2011, 08:34
Аз малко не разбрах какво иска да каже Милена79 - че на Дафи и на другата мадама са им малки новите цици, или че Дафи не трябва да се изкарва фина. :D

Наистина 77 см не е никак малка подгръдна - за сравнение аз съм със същия ръст като Дафи (168-169) и среден скелет и при тегло към 60 кг. имах горе-долу същата подгръдна обиколка, определено никой не я е считал за малка (странно, но напълняването се отразява и на нея, колкото и да изглежда, че по тази част на тялото почти не се трупат тлъстини :D). Също и не съм била слаба при тези килограми, бях леко пищна. Мисля, че някъде към 75 е средната подгръдна обиколка за среден ръст и тегло, или поне на мен повечето ми познати носят сутиен номер 75+буква.
Има обаче и още нещо - сравнително по-широк гръден кош, ханш, талия и пр. съвсем не означават непременно "едър кокал" - не сте ли виждали жени с тънки ръце, крака, глезени, китки, пръсти и пр., но с някак си по-нашироко разположени, ако може така да се каже, ребра или таз? Комбинации всякакви. Може дори по-голямата подгръдна да се дължи на по-голяма ширина на гръдния кош в профил, а не анфас (струва ми се, че аз съм леко такъв случай) - тогава едва ли ще са подходящи импланти с голяма основа, макар че от подробности при имплантите не разбирам. Ако се съди по килограмите, Дафи няма едър скелет, даже напротив. Както и може на формата на тялото и да не подхождат големи гърди, независимо от подгръдната обиколка.

Забравих да пожелая на авторката на темата да си носи с кеф новите цици и да не се притеснява. Чашка В към С при слаба жена си е много добре даже.

mishelle1607
4th April 2011, 08:49
Забравих да пожелая на авторката на темата да си носи с кеф новите цици. Чашка В към С при слаба жена си е много добре даже.[/QUOTE]:wink:
Благодаря ти!

дафни
4th April 2011, 08:51
Мариса, Мишел,
нямам нищо против по-големи гърди на слаба фигура - но аз не се възприемам така.
Цял живот съм била слаба и без цици, та сега и тези ми се виждат големи..))
Има и друго - не искам да се "набивам" на очи. Никой не знае и се надявам "прехода" да е незабележим. Не ми отива на служебното положение да изпъча гърди..))

Относно подгръдната - може и да не съм я измерила правилно. Така или иначе съм си купувала 75 Б обиколка на сутиените - и 70 са ми ставали, но чашките (А)-като обиколка, а не пълнеж ми бяха малки.

Oompa Loompa
4th April 2011, 08:56
Наистина 77 см не е никак малка подгръдна - за сравнение аз съм със същия ръст като Дафи (168-169) и среден скелет и при тегло към 60 кг. имах горе-долу същата подгръдна обиколка...
Мисля, че някъде към 75 е средната подгръдна обиколка за среден ръст и тегло, или поне на мен повечето ми познати носят сутиен номер 75+буква.


Хайде сега за 2 сантиметра да извадим очите на момичето :)
Била е балерина така че нормално е да има по фин скелет, иначе как ще тежи 48 кила при тази височина ???Аз ако слеза на 53 и всички почват да ми казват че съм кльощава така че на всеки килата му седят по различен начин!

mishelle1607
4th April 2011, 08:59
Мариса, Мишел,
нямам нищо против по-големи гърди на слаба фигура - но аз не се възприемам така.
Цял живот съм била слаба и без цици, та сега и тези ми се виждат големи..))
Има и друго - не искам да се "набивам" на очи. Никой не знае и се надявам "прехода" да е незабележим. Не ми отива на служебното положение да изпъча гърди..))

Относно подгръдната - може и да не съм я измерила правилно. Така или иначе съм си купувала 75 Б обиколка на сутиените - и 70 са ми ставали, но чашките (А)-като обиколка, а не пълнеж ми бяха малки.
Дафи,а сега гръдната ти колко е?(може и на лични)

дафни
4th April 2011, 09:02
По-късно ще ти кажа, защото още не съм се мерила - мъжкото спи още и ще го събудя ако вляза за сантиметъра..))
П.С - не е ли още рано за мерки, заради отоците?

mira_sm
4th April 2011, 09:04
Нали и аз това казвам - вероятно има дребен скелет, щом тежи 48 кг. при ръст 1,68.

mishelle1607
4th April 2011, 09:09
По-късно ще ти кажа, защото още не съм се мерила - мъжкото спи още и ще го събудя ако вляза за сантиметъра..))
П.С - не е ли още рано за мерки, заради отоците?
ОК :))

дафни
4th April 2011, 17:26
Мишел, сега се поизмерих - гръдна 89-91 (според въздуха))))
Подгръдна - 75-76..
Нали мерите точно под гърдите?

Oompa Loompa
4th April 2011, 18:22
сега за по нагледно можеш да пуснеш и снимка на циците :)

Мариса
4th April 2011, 19:44
сега за по нагледно можеш да пуснеш и снимка на циците :)

АЗ СЪМ ЗА:)

дафни
5th April 2011, 08:36
Eee, рано им е още..;)
Поне да спаднат отоците..

Serpentina^
6th April 2011, 13:05
Serpentina^ , при твоята височина , бъди сигурна , че 305сс ще ти малеят.
Кажи и че искаш 350-370сс , че после да не слагаш пак сутиени с дунапрени .

Смених ги с 350, слава богу, че стана, ох момичета стискайте ми палци всичко да е ок и да мога скоро и аз да се похваля...............................мн го ме е страх

lily.ana
6th April 2011, 13:10
Смених ги с 350, слава богу, че стана, ох момичета стискайте ми палци всичко да е ок и да мога скоро и аз да се похваля...............................мн го ме е страх


Стискам палци!

Мариса
29th April 2011, 14:08
Аз не съм виждала,срещала жена,която е да удовлетворена от първия път.:Д

mishelle1607
29th April 2011, 14:12
Аз не съм виждала,срещала жена,която е да удовлетворена от първия път.:ДАбе може и да има.....ако ми бяха сложили 450-500сс,сега щях да съм от ТЕЗИ удовлетворените:2013:Майтапч е,бе,не искам да съм като Доли Партън(да ме извинява:))

Мариса
29th April 2011, 14:16
ДА,НО С ТОЛКОВА МНОГО КУБИЦИ ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ не мой.затва ми се струва невъзможно;Д

svsi
29th April 2011, 23:43
...ако ми бяха сложили 450-500сс,сега щях да съм от ТЕЗИ удовлетворените:2013:
ДА,НО С ТОЛКОВА МНОГО КУБИЦИ ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ не мой.затва ми се струва невъзможно;Д
На една позната Н.Г. й е сложил 490 от първия път.

ЛИСКУ
29th April 2011, 23:47
А това не е добре...В едни американски сайтове четох, че над 300 цц рискът за проблеми се увеличава.

Аз с 370 едвам дишах първите дни, имах усещането, че може да умра от недостиг на въздух. :-)

mishelle1607
29th April 2011, 23:50
Аз пък вече се чувствам все едно никога не са ми слагали нищо-усещам си ги като мои,ама 325сс-кво да им усетиш:1252:Все едно с тях съм си се родила-нито болка,нито опъване,нито тежест,мекички:))

ЛИСКУ
29th April 2011, 23:52
Всичко зависи от тялото. Имаше една в болницата с 390 кубика и все едно че нищо не беше сложила, а аз с 370 бях издута като плондер :-))

Мариса
29th April 2011, 23:58
На една позната Н.Г. й е сложил 490 от първия път.

Не съм имала предвид,че някой не би сложил много кубици от пръв път,а че е почти невъзможно да има удовлетворение от пръв път.

ЛИСКУ
30th April 2011, 00:03
Аз съм удовлетворена! Е, винаги може и още, и още малко...:-)
Марис, гониш ме с 6 или 7 см - завиждааам!

Мариса
30th April 2011, 00:05
Аз ти казах,премери се пак след 2 месеца и тогава коментирай;)

gwendoline
30th April 2011, 07:50
Ще я гониш поне с 10....:girl_haha: И КАКВО ОТ ТОВА??? На тия години с теа тикви... не е леко бреме....не искам да ти кажа на 40 като на какво ше приличат гърдите, ама...всеки сам си преценя....Ама да, забравих... че на 40 вече няма да ви пука как ше изглеждате, нали......?:biggrin:

Мариса
30th April 2011, 11:58
АААА,стига ся...как няма да ни пука,ще ни пука даже и повече:)
ТИКВИ ли..хахахахаха.
Лъки дай да се видим пак да видиш,че са ни равни:)

Шоки
30th April 2011, 12:05
на mishel1607 гъдите са прекрасни и няма никакво основание да се оплаква повече. Имах щастието да ги видя и много ми харесаха.

Мариса
30th April 2011, 12:13
Е чух,че искала по-големички:buttslap:

gwendoline
30th April 2011, 16:34
АААА,стига ся...как няма да ни пука,ще ни пука даже и повече:)
ТИКВИ ли..хахахахаха.
Лъки дай да се видим пак да видиш,че са ни равни:)

Дини, тикви.... се тая... :biggrin:Грубо казано, нали така им се вика на големи цици.... Пък твоите по ми идват близко до тиква като форма, отколкото кръгли като дини....;)

Мариса
30th April 2011, 18:10
ужас-тикви...ще се гръмна
:1252::biggrin:

ЛИСКУ
30th April 2011, 18:19
Aз на Гвен ги загубих някъде, тогава не си ги записвах като ми пращаха форумките и съм любопитна пак да ги видя.
Но Марисините са ми пресни и успях да се влюбя в тях :-))

Гвен, ти като мислиш така за тиквите, защо сложи 600 сс, а? :-)

Марис, ще се видим, ама знам, че твоите са по-големи. Все пак сме един габарит с теб /аз само с 3-4 см по-висока/, а 500 сс са си 500 сс и мноого ти личат.:-)

Мариса
30th April 2011, 18:26
Ние тая вечер ще купонясваме,ако решиш звънкай.Па нали трябва да ги показваш вече цоците,кво ги криеш там..,само мъжа ти ги гледа.:D

ЛИСКУ
30th April 2011, 18:29
Ааа, не сме уредили гледачка! При мен е сложно с нощното излизане, трябва от една седмица напред да предвидя, ако ше ходим някъде:-)
Може да дойдеш на гости, ама до Банкя :-) Ако решиш, пиши.

gwendoline
30th April 2011, 21:49
Гвен, ти като мислиш така за тиквите, защо сложи 600 сс, а? :-)



Аз съм два метра жена и мога да си позволя и 800 сс и пак няма да изглеждат огромни. Но както и да е; не си го разбрала явно. Аз не съм целяла подобни зеленчуци, иначе имплантите ми щяха да са други, не теа, с които съм сега. Исках максимално естествена визия и я получих и продължавам да съм на мнение, че по-готини цици от моите не съм видяла досега. :) Но това си е мое мнение, за МОЯ си вкус.;)
Марисабела, не мислех, че би се вързала на дини или тикви, циците са ти супер готини, не съм целяла да кажа нещо обратно; и аз като теб не мога да кажа на хубавото, че не е такова,сори, ако така си ме разбрала!

Oompa Loompa
1st May 2011, 01:25
Аз съм два метра жена и мога да си позволя и 800 сс и пак няма да изглеждат огромни. Но както и да е; не си го разбрала явно. Аз не съм целяла подобни зеленчуци, иначе имплантите ми щяха да са други, не теа, с които съм сега. Исках максимално естествена визия и я получих и продължавам да съм на мнение, че по-готини цици от моите не съм видяла досега. :) Но това си е мое мнение, за МОЯ си вкус.;)
Марисабела, не мислех, че би се вързала на дини или тикви, циците са ти супер готини, не съм целяла да кажа нещо обратно; и аз като теб не мога да кажа на хубавото, че не е такова,сори, ако така си ме разбрала!

Гуен може ли да ти ги видя :)
Обаче първо да си зема валериана :) ;)

Мариса
1st May 2011, 03:15
Аз се шегувах,не се връзвам...дори да не е било шега:)

gwendoline
1st May 2011, 11:02
Аз се шегувах,не се връзвам...дори да не е било шега:)
И за миг не съм искала да напиша, че не са хубави, както казах вече... ти не си сляпа, имаш огледало, така че...ЗНАЕШ прекрасно, че са ти готини!
Сюз...сега ше те уредя....не е толко страшно:1228:

Oksana_
1st May 2011, 15:03
Гуендолин, ще ме включиш ли и мене към списъка за снимки? :1252:
.....Май останахме малко във форума тези, които все още се лутаме из хирурзи и снимки като мухи без глави :girl_haha:

ЛИСКУ
1st May 2011, 16:47
хахахх
Не е така, винаги ще има нови и нови! :-)
Пластичната хирургия е най-сигурният бизнес в България :-)

Мариса
1st May 2011, 21:26
Няма нищо сигурно на тоя свят!

catwoman
9th May 2011, 22:33
Изчетох темата, защото и аз не съм удовлетворена. Е, аз съм от малкото с 500 сс поставени от първи път :) (тъй като видях постове дискутирани по този въпрос). При моята височина 176 см и малко над 60 кг., както и нулев старт....когато имам възможността ще ги сменя с поне 600 сс....не че сега са малки, но определено не са големината, която искам....Всъщност наистина, повечето ми приятелки са със силикон и всичките смятат, че не са им достатъчни....Странна е женската психика....

Oompa Loompa
10th May 2011, 00:46
Изчетох темата, защото и аз не съм удовлетворена. Е, аз съм от малкото с 500 сс поставени от първи път :) (тъй като видях постове дискутирани по този въпрос). При моята височина 176 см и малко над 60 кг., както и нулев старт....когато имам възможността ще ги сменя с поне 600 сс....не че сега са малки, но определено не са големината, която искам....Всъщност наистина, повечето ми приятелки са със силикон и всичките смятат, че не са им достатъчни....Странна е женската психика....

Ай стига бе дори при нулев старт 500сс са си 500сс :) Пусни една снимка да видим .

Мариса
10th May 2011, 05:17
Aз й вярвам,че й малеят :D

Serpentina^
10th May 2011, 08:17
Ми не знам, аз с 350 си имам съвсем нормални средно големи гърди - каквито исках (при нулев старт). Добре че не сложих 300, защото наистина щяха да са малко за моите 178 см. Ако момичето иска много големи, може да са й малко 500..

Oksana_
10th May 2011, 09:30
Catwoman, защо си неудовлетворена ? Само от кубиците ли не си доволна или има и нещо друго ?

дафни
10th May 2011, 09:53
Ама да, забравих... че на 40 вече няма да ви пука как ше изглеждате, нали......?:biggrin:

Аууу, че си зла..

Ние, към 40-те да се гръмнем ли, като тепърва започваме с интервенциите..))

леля мичИ
10th May 2011, 10:14
Момичета, гърдите на Котката ги има в темата със снимки ;)

...като размер ми харесват, но наистина не изглеждат кой знае колко големи, а звучи доста 500 сс:2045:

Oksana_
10th May 2011, 10:31
500сс наистина звучи много, а пък на снимките не изглеждат кой знае колко големи....
Дали има нещо общо с това, че снимките са сравнително пресни след операцията ? :2045:

i_ani
10th May 2011, 10:33
Момичета, гърдите на Котката ги има в темата със снимки ;)

...като размер ми харесват, но наистина не изглеждат кой знае колко големи, а звучи доста 500 сс:2045:
Защо така се губят кубиците при нея не ми е ясно :roll:

Уж 500сс , а изглеждат като 300-320 :roll:

Шоки
10th May 2011, 10:35
Може би има по широк гръден кош, затова се губят кубиците , знам ли и аз не съм компетентна по въпроса.....но иначе ми харесват като размер, ама аз нали харесвам по умерените та.......тя може би иска по-големи.

mishelle1607
10th May 2011, 10:38
Oт огромно значение е изходното положение,т.е.колко е развита собствената ти жлеза.Аз мисля,че с по-голям обем от този-500сс-резултатът ще е по-удовлетворяващ:2035:Пък и мацката е висока и ще се постигне по-добър баланс в пропорциите.Но пък тя ще си предцени.Аз й желая да постигне резултат,при който да се харесва:))

pimcidinci
10th May 2011, 13:35
Защо така се губят кубиците при нея не ми е ясно :roll:

Уж 500сс , а изглеждат като 300-320 :roll:

Според мен на Котарана не са и 500 сс,само са и казали така.Мое мнение е но на Мисссито са по голями....Иначе ми харесват...

multiple
10th May 2011, 14:39
Е, как така 'казали са и' че е така, не вярвам да не е проверила.
Ако е нямала нищо наистина са толкова; аз съм с 420сс от нулево изходно определено са още по-малки..

lily.ana
10th May 2011, 15:21
Аз съм 177см/60кг и 400сс. Като гледам на Котарана снимките нейните 500сс не ми се виждат много по-големи от моите. Някой да ме поправи ако греша, но може би щяха да изглеждат по-големи ако бяха висок профил...

дафни
10th May 2011, 18:08
Къде са тия снимки на Котарана, че не мога да се ориентирам?

mishelle1607
10th May 2011, 18:10
Къде са тия снимки на Котарана, че не мога да се ориентирам?В темата със снимките

дафни
10th May 2011, 18:21
Ми аз Котарана в последните 3 стр не видях, само Catwoman..?

lily.ana
10th May 2011, 18:39
Ми аз Котарана в последните 3 стр не видях, само Catwoman..?

Брау Дафни! Имаме участник познал верния отговор :1242:

catwoman
10th May 2011, 19:08
Ха :)))) Това, че са ми "казали" че са 500 много ме разсмя, искрено. Явно ще трябва да обясня доста по-подробно ;)))) Паспорти на имплантите имам естествено, както и факта, че док настояваше за 450 и непосредствено преди да вляза в операционната ми връчи двете кутии да избера последно :))) Пояснявам- около операцията бях около 65 кг, с широк гръден кош съм, на който могат и 900 сс без проблем да се поставят. Допълнителен факт е, че са под мускула. А стартовото ми положение- просто няма да го коментирам. Gwendoline е виждала снимки преди оп........Другото е, че след като мускулите ми се поотпуснаха, определено обемът се увеличи, но снимки не съм пускала повече.Моите приятелки с по 360, 375 като застанат до мен, просто си личи голяма разлика. Големината на имплантите ми е видима повече на живо. И последно- много добре знам как изглеждат 360 сс и 500 сс, ако Gwendoline се включи (тъй като с нея сме с приблизителни мерки, а и тя е виждала доста повече мои снимки от тук публикуваните) ще разсея съмненията около "незнайно къде губещите" ми се кубици :))))))))) Просто исках да се включа в темата, защото и аз не съм удовлетворена от размера, не че се съмнявам колко и къде са ми поставени :)

mishelle1607
10th May 2011, 20:38
Мацки,повечето твърдят,че с времето отоците спадат и съответно и обемът на гърдите намалява(има логика)Но пък Catwoman споменава,че след като се били отпуснали мускулите,обемът се увеличил и не са й толкова малки,колкото ни се струват на снимките....хайде,кажете каква е истината при вас.

дафни
10th May 2011, 20:49
На мен ми изглеждат предостатъчно големи, поне в сравнение с моите..
Друг е въпросът, че моите са по принцип малки..
Мишел, месец след операцията и на мен ми изглеждат смалени, но това е от изчистването от отоците..
Колкото до отпускането на мускула - според мен зависи първо от самият гръден мускул и стегнатостта му, както и от тежестта на имплантите.
Аз вече започнах да тренирам, така че не очаквам драстични промени повече.

pimcidinci
10th May 2011, 21:19
Котаранке аз от другият месец почвам да спестявам за 600сс.Лъкито ми даде 6 години,значи имам време...

леля мичИ
10th May 2011, 21:30
Моите спаднаха и се смалиха.....или просто свикнах с тях, но ми изглеждат по-малки отколкото в началото.

Аз не бих казала, че съм неудовлетворена от новия бюст, но 335 за моето тяло (173/57) са много малко.
Умишлено си сложих такива, защото не бих искала да се съобразявам с циците си. Пък и много съм се наплашила от проблеми с толкова четене из форумите....

От няколко дни тичам и дори с два сутиена пак се клатят неприятно:evil:
Сега чакам да ми донесат в мола оня Триумф къв беше там...нещо 01 е накрая.
Много е грозен и ми ги прави вдлъбнати, ама поне държи яко.
Представям си кво клатене щеше да е, ако ми бяха по-големи.

....без цици мога, без тичане не :)


Иначе, след няколко години може да си мушна едни 500 сс, ако съм мирясала и вече съм станала една кротка домакиня http://s4.rimg.info/152a54b02d0c9debe7bbb9e4437bd703.gif:girl_haha: (http://smajliki.ru/smilie-391750983.html)

ЛИСКУ
10th May 2011, 21:59
Големината на имплантите ми е видима повече на живо. И последно- много добре знам как изглеждат 360 сс и 500 сс, ако Gwendoline се включи (тъй като с нея сме с приблизителни мерки, а и тя е виждала доста повече мои снимки от тук публикуваните) ще разсея съмненията около "незнайно къде губещите" ми се кубици :))))))))) Просто исках да се включа в темата, защото и аз не съм удовлетворена от размера, не че се съмнявам колко и къде са ми поставени :)

Наистина по снимкте ни не може да се прецени колко са големи реално..всичко трябва да се погледне през призмата на тяло, височина, килограми, скелетна структура и т.н. И при мен на една снимка изглеждат огромни /не отговарящо на реалността/, при друга - като круши :biggrin:. Така че и начинът на снимане е от значение.

Пимчи, аз не разбрах за какво съм ти дала 6 години..Пак изпаднах в недоумение
:o

emiko
11th May 2011, 09:27
И аз сега бих сменила моите 335cc MF-410 / 12.5 / 11.6 / 5.1 с тези примерно - 450сс FX-410 / 13.0 / 13.5 / 6.1 , но не заради кубиците, а заради цялостната визия, но това само ако сега ми предстоеше да избирам. С дявола не искам да си играя:1302:

ЛИСКУ
11th May 2011, 09:31
Да, но тзои нов вариант не може да се валидизира като по-добър за другите например ;-)
Аз например с такава голяма височина 13.5 - зърната ми съвсем ще се загубят надолу...;-0

emiko
11th May 2011, 09:36
Ама Лъке, аз не за другите, а за себе си. В момента над моите цици мога да сложа още два ката, та затова смятам, че при мен е трябвало височината да бъде по-голяма.

ЛИСКУ
11th May 2011, 09:46
Ясно де..разбраф та! :)
Аз само да кажа,че не на всеки утива гуляма височина :)

леля мичИ
11th May 2011, 10:46
Ама Лъке, аз не за другите, а за себе си. В момента над моите цици мога да сложа още два ката, та затова смятам, че при мен е трябвало височината да бъде по-голяма.
Еми, и аз като теб, вече знам какво трябваШЕ.

Аз бих си сложила по-широки . Не заради кубиците, а заради разтоянието м/у циците. При мен е два пръста и то точно заради размера:2045:
Това беше работа на друг да го предвиди....май.:evil:

....карай, другия път ше си бацна тия - 440сс LF-410 / 14.0 / 11.8 / 5.6:2054:

ЛИСКУ
11th May 2011, 10:49
Мисс, нали тя ти предлагаше по-голям кубуик, а ти избра по-малкия??
По-големия кубик понякога ознначава по-голяма широчина ;-)

gwendoline
11th May 2011, 10:50
Бе хора....слезте на земята!! За кви ОГРОМНИ цици ми говорите при височина 176 и над 60 кг....?! За ПРОПОРЦИИ да сте чували....? Едва ли обиколката на циците при тази височина и кг даже доближава обиколката на дупето....Да, ако си кинта и двайсе - тва са ти големите цомби, яката работа....ама като говорим за високи жени - тва са не повече от среден обем цици. И като почнете нЕкои да ми се прехласвате по това колко били голееееми, като вимета или нямало да отиват на тялото....оставете на хирурзите да си вършат работата. На тая височина, за да има огромни гърди - трябва да има поне 800 сс. Или огромни нейни си жлези. Всичко останало се "губи" на висок торс, едро тяло....Така че.... коте, сменяй ги като можеш с 600щом не те кефят така - само да не очакваш кой знае какви бомби - 100 мл повче не е кой знае ква огромна разлика при мен и теб!
"Големите" (за другите хора) неща може да ни се струват малки на нас, по-длъжките;)))За добро или лошо...

gwendoline
11th May 2011, 11:06
Оня ден за първи път видях 800 сс надмускулни на жена 180 см.... Е, те вече бяха ОГРОМНИ гърди... но иначе... кво, по логиката на някои утре някоя ше ми се разсмее, че нося дънки за гиганти като височина, въпреки че задникът ми като обиколка е колкото НЕЙНИЯ иначе...глупости.....

ЛИСКУ
11th May 2011, 11:07
Гвен, аз това го разззбраф още отдвана ;-) затова казах, че е чисто индувидуално и няма стандартни препоръки за размерите.

По-скоро се зачудих на Миската, защото знам,че доцентката й беше предложила по-голям кубик, а тя си избра по-малките...

леля мичИ
11th May 2011, 11:09
Мисс, нали тя ти предлагаше по-голям кубуик, а ти избра по-малкия??
По-големия кубик понякога ознначава по-голяма широчина ;-)

Не, от тези не е, предлагаше ми по-големи от първите - ментор 280сс и мина на 295 сс ....а аз после си минах сама на МакГан 335 сс.
Изобщо дори не им погледна данните, когато ги поръчваше просто прочете модела от листчето което си бях написала вкъщи.
То при нея само марката е важна, за параметри много не се престарава да мисли :)

ЛИСКУ
11th May 2011, 11:17
Е..какво да очакваш, такава е тя - когато й кажеш точно кой модел и какво, тя вече го оставя на твоя отговорност. В моя случай само тя ги е преценявала какви да са /за което изобщо не съжалявам/

А онези Ментор 280 и 290 - с какви параметри бяха?

леля мичИ
11th May 2011, 11:24
Е..какво да очакваш, такава е тя - когато й кажеш точно кой модел и какво, тя вече го оставя на твоя отговорност. В моя случай само тя ги е преценявала какви да са /за което изобщо не съжалявам/

А онези Ментор 280 и 290 - с какви параметри бяха?

Подобни на Макган МФ същия кубик, аз така си избрах моите, гледах да са сходни.

Не съм ги избрала сама по свое желание, а защото тя ми се развика по тела и каза, че няма да ме мери повече и да избира пак......:2045:

Чочи
11th May 2011, 13:05
Бе хора....слезте на земята!! За кви ОГРОМНИ цици ми говорите при височина 176 и над 60 кг....?! За ПРОПОРЦИИ да сте чували....? Едва ли обиколката на циците при тази височина и кг даже доближава обиколката на дупето....Да, ако си кинта и двайсе - тва са ти големите цомби, яката работа....ама като говорим за високи жени - тва са не повече от среден обем цици. И като почнете нЕкои да ми се прехласвате по това колко били голееееми, като вимета или нямало да отиват на тялото....оставете на хирурзите да си вършат работата. На тая височина, за да има огромни гърди - трябва да има поне 800 сс. Или огромни нейни си жлези. Всичко останало се "губи" на висок торс, едро тяло....Така че.... коте, сменяй ги като можеш с 600щом не те кефят така - само да не очакваш кой знае какви бомби - 100 мл повче не е кой знае ква огромна разлика при мен и теб!
"Големите" (за другите хора) неща може да ни се струват малки на нас, по-длъжките;)))За добро или лошо...

Расли,расли,та се не спрЕли :) вкл. и аз де :) Gwen,убийствено ти стоят твоите - с това пуловерче направо ми събра очите онзи ден :) Досега не бях виждала 600 сс. ... и започвам да се замислям за след време,живот и здраве ако може да ми се набутат '' малко '' повечко,че тази пуста лакомия не ме подмина :) :) :)

gwendoline
11th May 2011, 15:09
Еххххх ти пък сега....:p Не зная в твоя случай дали, какво и как.... аз даже не съм видяла резултата ти, а то това е по-важното да ти кажа... нали знаеш, за хубавото кьорави нЕма....:1242:се тая къв кубик:sunbath:
(И...благодаря ти.:1219:)

Чочи
11th May 2011, 15:33
Сложих батерията на апарата да се зареди и довечера ще се фотографирам :) ,да ти пратя ... само,че в ЛС не знам как става,така и не видях да има бутон '' Browse '' ... :)

Megan2011
11th May 2011, 19:46
И аз да се присъединя към групата на желаещите по-големи импланти :girl_haha: То пусто лакомия нашето, ама...Взех да мисля, че е страничен ефект на силикона нещо...
Преди съм си мислела че 420сс е нещо огромно и ще съм хепи на 350, ама ей на и на моята глава дойде, направо ми малеят, даже не ми среднеят- ръст 178, 65 кг. Гуен е абсолютно права за пропорциите...
Така че смятайте повече тези дето тепърва им предстои ;)

mishelle1607
11th May 2011, 19:53
Аз пък в тоя списък съм под номер 1 :1242:

gwendoline
12th May 2011, 08:04
Много струпване на квадратен метър се получи в тая темичка....:buttslap::girl_haha:Аз лично си имам обяснение защо се получава така, че всички са останали с впечатление, че 350-400 е нещо огромно като кубик.... най-вече щото когато изобщо се заговори у нас за силикон, имплантите се поставяха само надмускулно и с 350 сс наистина се постигаше обем....Сега обаче на мацка с такава кубатура ако трябва да й се поставят под мускулно импланти, без да губи от обиколката си - трябва да й се сложат около 500...А то няма как...или поне малцина се наемат от първи път да сложат такъв кубик. Оттам и недоразуменията, които будят тези кубатури в някои - ами представете си две пакетчета кайма от по 250 сс - сплескани от мускула и поставени в джобче.... колко от тях реално ще се вижда....особено пък на висока мацка.... Смяхме се с една приятелка точно по тази тема, че на мен примерно мини-рокличката, облечена на някои други, ше им е до коленете... така че.... съотношението винаги е от значение, когато говорим за пропорционален бюст, а не кубиците.
Миске, много си лошичка ти, беееее....:buttslap::1259::d015:Да не ти издърпат и не теб ушетата като на Лъкчо, при следващата консултация....:2023:

te_dda
12th May 2011, 16:52
з лично си имам обяснение защо се получава така, че всички са останали с впечатление, че 350-400 е нещо огромно като кубик.

значи ако има начин да ме видите с 400 сс, то ше съм ви засенчила сичките и ше трябва валериан да ви давам :longhair::mrgreen::mrgreen: ама нЕма.....:-(:-( ...нЕма и место - и да искам за 400 сс....така че мисля,че всички са наясно колко сме различни като размери и пропорции.....много тук се мислят за дребни, щото били 163 см например и щото били 47 кила, фукайки се с големи кубици....не само това определя кое на кого как стои и кое може да се сложи и кое не ...и не всички жени с подобни мерки изглеждат дребни- слаби - да, но не и дребни...това са две различни понятия.широк гръден кош и съответно не толкова дребен скелет може да има и не толкова висока жена !!!! Както и обратното - виждала съм височки жени, но с грацилни скелети и тесни гръдни кошове, които въпреки разликата от 20 см с мен не могат да поберат повече от моите импланти....... И няма как на дребна жена като мен и на жена като гвен, дето ако застанеме една до друга ще сме като крАЧУН И МАЛЧО, да ни стоят еднакво неща с малка ралика....за да ни стоят пропорционално еднакви гърдите може би трябва почти двойна разлика, каквато ни е в моментА ... естесвено, ако сме една до друга, то много ясно се вижда,че макар и пропорционалността да е еднаква, то гърдите са очевидно различно големи !!!! Но това е - не всеки има мегдан за големи импланти !!!! най-важното е пространството да е оползотворено максимално добре и бюстът да е естетичен....грандоманията по някакви несъразмерни с тялото големи цици за мен освен с порното с друго не се свързва.....някаква секс мечта на всеки мъж като остане насаме със себе си......така че понякога наистина има хора, които се стремят и идеализират някакви нереални неща, някакви идеали за голата жена, насадени от списанията, и най-вече от порно индустрията !!! което е глупаво - поне за мен !!! Освен ако няма да си изкарваш парите на някой кол в някой бар, разбира се !!!:girl_haha::angel::angel:

gwendoline
12th May 2011, 19:56
....... И няма как на дребна жена като мен и на жена като гвен, дето ако застанеме една до друга ще сме като крАЧУН И МАЛЧО, :girl_haha::angel::angel:
Сеа разбирам що все отлагаш кафето....:2040::wall::1246:Макар че....имам едни обувки специално за такива поводи; като ги обуя и ....ставам метър и половина:mrgreen:Жалко, че няма да ми ги видиш.......:2033:
И кво викаш за коловете, нещо са ти прът в ....очите май, а...?А?:1228:

mishelle1607
12th May 2011, 20:08
Много си права ,Теди....няма как на гръден кош с ширина 68см(колкото е моят),да се поберат по-големи от моите кубици в момента(325)...или ако това се беше случило,щеше да е гротескно и ТРАГИ комично(както се изразяваше моят хирург).Вече го ОСЪЗНАВАМ,че е така,въпреки моите желания:))))))....и НАЙ-ДОБРЕ да няма потребителки,на които да им се налага да пишат в тая темА!!

te_dda
12th May 2011, 20:16
И кво викаш за коловете, нещо са ти прът в ....очите май, а...?А?
ама що така прекрасно се разбираме незнам:1228::1228::1228:

Oompa Loompa
12th May 2011, 20:25
Охх ама какво сте се затюхкали само :) Не са важни кубиците ,а дали са хубави :)

ЛИСКУ
12th May 2011, 21:05
Много си права ,Теди....няма как на гръден кош с ширина 68см(колкото е моят),да се поберат по-големи от моите кубици в момента(325)...или ако това се беше случило,щеше да е гротескно и ТРАГИ комично(както се изразяваше моят хирург).Вече го ОСЪЗНАВАМ,че е така,въпреки моите желания:))))))....и НАЙ-ДОБРЕ да няма потребителки,на които да им се налага да пишат в тая темА!!

Е, то и аз съм 68 подгръдна, ама побрах 370, пук си мисля, че може и още...:1228:

Rumenova
12th May 2011, 21:08
е то еднаква подгръдна, ама различен гръден кош- единия може да е по-кръгъл, другия по-сплескан, и наистина най-важното- да са хубави!!!

Мариса
14th May 2011, 19:31
Лъки,стига лакомии.Не си за тази тема:)

Rebekka
18th May 2011, 22:45
Момичета лоша работа имам съмнения за ботъминг .Само съмнения за сега но знае ли човек.Та искам да попитам ако някоя от вас го е преживяла освен гледката която е пълна грозотия има ли риск от усложнения ако несе реоперирам скоро.
И един въпрос към M.I.K ако имаш желание дами отговориш разбирасе неискам да нахалствам.Бях гледала твои снимки след първата операция (писах в др. тема че от доста време чета но не пишех до сега)и гърдите ми изглеждат едно към едно с твоите,ама то нормално нали и "майстора" е един и същ :lol::lol:.Въпроса ми е какво ти каза Стоянов (ако несе лъжа при него ти е корекцията)когато отиде на консyлтация при него.Безкрайно ще съм ти благодарна ако пишеш защото рових много и с твоя случай си приличам най много .

mishelle1607
18th May 2011, 23:00
Rebeka,пожелавам ти постепенно да се оправят нещата и да нямаш притеснения.Успех:2020:Нали знаеш-всичко е поправимо.Имаш ли снимки,ако желаеш,пусни на ЛС.

Мариса
19th May 2011, 17:05
Момичета лоша работа имам съмнения за ботъминг .Само съмнения за сега но знае ли човек.Та искам да попитам ако някоя от вас го е преживяла освен гледката която е пълна грозотия има ли риск от усложнения ако несе реоперирам скоро.
И един въпрос към M.I.K ако имаш желание дами отговориш разбирасе неискам да нахалствам.Бях гледала твои снимки след първата операция (писах в др. тема че от доста време чета но не пишех до сега)и гърдите ми изглеждат едно към едно с твоите,ама то нормално нали и "майстора" е един и същ :lol::lol:.Въпроса ми е какво ти каза Стоянов (ако несе лъжа при него ти е корекцията)когато отиде на консyлтация при него.Безкрайно ще съм ти благодарна ако пишеш защото рових много и с твоя случай си приличам най много .
Усетих,че си била при хиената.
Много неща каза,имах 2 консултации при него.Високо позиционирани импланти,неправилно подбрани за резултата,който исках.Неравномерен и тесен джоб,едната гърда с близо 1 см по-навън и по-нагоре.Друго не се сещам.

Марулка
19th May 2011, 18:07
Съмненията ти за ботъминг лично твои ли са? И колко време е минало от операцията ти?
Ето тук , Бюти го е обяснила и онагледила прекрасно:
http://fema-bg.com/forum/viewtopic.php?t=4442&sid=a315e9ba05fe3f6ddc6f33ee8667d64c

силно.......ама много силно се съмнявам да ти е това!!

Rebekka
20th May 2011, 00:58
M.I.K Благодаря ти за отговора май ще правя и аз консултация при Стоянов като се прибера .Mishel Благодаря и на теб за подкрепата много е нужна в такъв момент.:cry:А за снимка се опитах дати пратя на лични но нещо не се справих,хич ме небива все още с тези форумски неща но мисля директно дa ги кача някъде и да дам link когато съм си в къщи на моя комп,след около две седмици някъде даси кажете мнението тези които искат разбирасе :smile:

Марулка съмненията бяха само и единствено мои докато приятелка която беше с ботъминг не отсече "да това е" и аз се психирах тотално.Почна едно лудо четене от моя страна при което попаднах на снимки много приличащи на моя случай за които беше казано че е ботъминг. Но разбирасе само лекар може да каже категорично има или няма такова нещо при мен.Матеряла които си дала е чудесен и донякъде ме обнадежди че може данесъм толкова зле .Както казах вече щом се прибера ще кача снимки даси кажете мнението няма дамие излишно,а върна ли се в бг тръгвам по консултации и тогава ще видим вече.А иначе операцията ми беше април 2008 и скоро след нея гърдите бяха малко асиметрични но можеби около година след това положението стана лошо,тъй като нямам никаква възможност от към време даси идвам забавих толкова много нещата.Дано не съжалявам за което.