PDA

View Full Version : Не ви ли писна от тъпи коментари???


Monique
23rd July 2011, 12:11
Наистина, не ви ли писна да чувате за себе си "е тая със силикона" и пр.
коментари за това как не ви е писнало да си слагате hair extensions, гримирате и така нататък?
Наскоро участвах в конкурс за мацки с татуировки и спечелих, и след
това не спряха да ме плюят че имам силикон...Наистина не схващам защо има
такава злоба ? Понякога си мисля че трябва да направим някакъв митинг за равни
права, егати...

Шоки
23rd July 2011, 15:19
Моник, това е България все пак, тук повечето хората не хвалят а плюят. Но хич да не ти пука. При толкова възможности, които ни се предлагат за разкрасяване, всяка жена има правото да прави неща със себе си, от които се чувтва красива и щастлива. Аз съм твърдо ЗА пластичната хирургия и при първа възможност ще се възползвам от нея и хич не ми пука, че ще ме плюят зад гърба ми. Сигурна съм, че всички тези оплюващи и обиждащи хора, ако имаха възможност всички биха се възползвали от тези разкрасителни процедури.
Ще ти кажа само, че щом са те оплюли след спечелването на конкурса, значи ти завиждат, а щом ти завиждат значи има за какво. Горе главата и хич не се връзвай. :2020::2020:

Oompa Loompa
23rd July 2011, 19:39
Аз пък честно да си кажа не бих казала нищо за силикона ти ,даже циците ти ми харесват , виж за татусите имам малко по различно мнение ,ама то мнението е като задниците ...:)

Нелка
23rd July 2011, 19:50
Аз пък не знам ти защо се връзваш? Ако някой те плюе, трябва да го приемеш като комплимент. Ако не казват нищо за теб, тогава е страшно. ;)

Armand
23rd July 2011, 20:40
тва съвсем не е вярно

по-скоро със страхопочитание го казват "Тая е със силикон"

Нелка
23rd July 2011, 21:08
тва съвсем не е вярно

по-скоро със страхопочитание го казват "Тая е със силикон"

:lol_crazy::2043:

lily.ana
23rd July 2011, 21:33
Мен още никой не ме е обиждал на цици... може би предстои :?

Oompa Loompa
23rd July 2011, 21:37
Мен още никой не ме е обиждал на цици... може би предстои :?


Не си ми го показала още , за тва :girl_haha:

lily.ana
23rd July 2011, 21:49
Хич нема и да ти ги показвам, току виж си им открила някой кусур и ш'трябва да ходя да си пребия дофтора :girl_haha:

Нелка
23rd July 2011, 21:50
Не си ми го показала още , за тва :girl_haha:

Сю, там няма за какво да се хванеш! :shock:

Oompa Loompa
23rd July 2011, 21:55
Сю, там няма за какво да се хванеш! :shock:

Ти па ... като че ли не ме познаваш :girl_haha:

Oompa Loompa
23rd July 2011, 21:56
Хич нема и да ти ги показвам, току виж си им открила някой кусур и ш'трябва да ходя да си пребия дофтора :girl_haha:
Важното е да не обърна резбата :)

lily.ana
23rd July 2011, 22:02
Нелка, тя винаги ще намери за какво да се хване :girl_haha:

Нема страшно Цуце за резбата (надявам се) :1242:

Oompa Loompa
23rd July 2011, 22:05
Бе да ти кажа ако искам мога , ама имам за гладене ся и ще ви зарежа :) ;)

lily.ana
23rd July 2011, 22:11
Ако искаш можеш какво? Ади ходи да гладиш!

Oompa Loompa
23rd July 2011, 23:43
Ако искаш можеш какво? Ади ходи да гладиш!

Днес не си си зела хапчетата май :lol_sign:

Мария Василева
24th July 2011, 00:32
коментари за това как не ви е писнало да си слагате hair extensions, гримирате и така нататък?
Моник, предполагам, че просто предизвикваш интереса им. Предполагам, че много от твоите познати (жени) се интересуват от изброените неща и вероятно се уведомяват една друга хахаха. ;)

А защо със злоба за силикона.. не разбирам какво може да го предизвика, наистина. Особено като става дума за татуировки. :2016:
Честито за наградата! :)

lily.ana
24th July 2011, 09:05
Днес не си си зела хапчетата май :lol_sign:

Ми ти къде беше, а не ме подсети да си ги изпия? :lol_sign:

te_dda
24th July 2011, 22:50
Понякога си мисля че трябва да направим някакъв митинг за равни
права, егати...

:biggrin::biggrin::biggrin:
чак пък митинг..... сваляй имплантите и си връщаш правата автоматично :this_sucks: ......надолу...:lol_sign::lol_sign:

Oksana_
25th July 2011, 11:14
Моник, такива злобни коментари не трябва нито да те учудват, нито да им обръщаш внимание. 98% от подмятанията са от жени, които или нямат възможност, или нямат смелост за операция, а в същото време са крайно комплексирани от тялото си. :this_sucks:
Мъжете точат лиги - жените пръскат отрова... Неизбежно е. :this_sucks:
А пък и ти си много готина и нестандартна мацка и е нормално, да си в устите на злобарките. Честито за наградата и да не ти дреме. :2004: :3000:

леля мичИ
25th July 2011, 13:58
На мен не ми е писнало да чувам коментари...просто защото такива няма.

Моник, малко преиграваш ми се струва....имаш доста ексцентрична външност, разбира се , че ше те коментират.... иначе за кво си си направила тези подобрения да ги наречем ?

А на тези дето им се привижда злоба навсякъде - искам да ви кажа, че не на всички голямата цел в живота е да си боцнат изкуствени цици:roll:


За по новите да отбележа, че аз имам силиконови цици и не мисля че някой ми завижда, по-скоро аз лекичко завиждам на тези, които имат хубав естествен бюст ;)

Oompa Loompa
25th July 2011, 19:03
...Моник, малко преиграваш ми се струва....имаш доста ексцентрична външност, разбира се , че ше те коментират.... иначе за кво си си направила тези подобрения да ги наречем ?..

Абсолютно ! Много точно !

Monique
25th July 2011, 19:07
Aham

Monique
25th July 2011, 19:14
Miss335 кубика, радвам се, че имаш "изкуствени цици" и че светна по-новите за този факт,които се разбира и от благозвучният ти nickname.
Бих искала да ти разясня обаче, че поста не беше пуснат за да коментираме
моите " подобрения да ги наречем" а цялостното отношение към жените със силикон.
Просто дадох пример с конкурса.

Oompa Loompa
25th July 2011, 19:28
Ми аз като жена без силикон мога да ти дам мнение което е от другата страна на барикадата :)
Лично на мен не ми прави впечатление коя е с силикон , камо ли да я коментирам :)
От интересн мога да те попитам как е минала операцията или да те пипна ама чак пък злобни коментари ...
Това което би ми направило впечатление поне в твоя случай е, ако си с огромно деколте и ти лъснат таусите :) Извини ме ама това е толкова крещящо ,че няма как да не го изкоментира който и да било :)
Самата ти си с провокативен външен вид ,така че свиквай от сега с коментарите , които няма да бъдат само от сорта на коментарите които получаваш в майспейс :)
Пък и кво ти пука кой кво казва ? Ако ти пука би трябвало да ти пука и кога си прави татусите и си слага силикона :)

lily.ana
25th July 2011, 19:42
Ми аз като жена без силикон мога да ти дам мнение което е от другата страна на барикадата :)
Лично на мен не ми прави впечатление коя е с силикон , камо ли да я коментирам :)
От интересн мога да те попитам как е минала операцията или да те пипна ама чак пък злобни коментари ...

Цуце тва е щот си една добраааааааааа добрааааааа :1241:

Oompa Loompa
25th July 2011, 20:11
Цуце тва е щот си една добраааааааааа добрааааааа :1241:

Ша ма опознаеш ти най накрая :fighting:

Armand
25th July 2011, 20:13
да ви кажа чесно

аз не мога да ги различавам кои са истински и кои фалшиви цици

така че и коментари не си позволявам да правя в тая връзка

също мноо често като ходя в магазини за бельо бъркам кое са бански и кое са бикини,
там също трябва да се науча да си мълча :) :) :)

titi1
25th July 2011, 20:55
Този път изцяло подкрепям мнението на Мис и Сюзън.

леля мичИ
25th July 2011, 22:43
Miss335 кубика, радвам се, че имаш "изкуствени цици" и че светна по-новите за този факт,които се разбира и от благозвучният ти nickname.
Бих искала да ти разясня обаче, че поста не беше пуснат за да коментираме
моите " подобрения да ги наречем" а цялостното отношение към жените със силикон.
Просто дадох пример с конкурса.

Цялостното отношение към жените със силикон не е това което е към теб, защото почти никоя от нас тук не е с толкова ексцентричен външен вид. Аз лично забелязвам много други неща в теб преди силикона.

Виж, нямам нищо против всеки да прави със себе си каквото иска, стига да не пречи на другите. Ти си решаваш как да изглеждаш, но ми е забавно (меко казано) , че след като правиш подобни "подобрения" с които впечатляваш и то нееднозначно, после мрънкаш, че те обсъждат :roll:

Викаш, темата не я пусна заради кОнкурса, аз не виждам връзка м/у татуировките и силиконЯ ?

И честито, да спечелиш миссвяттатууууууу ти пожелавам !

Oompa Loompa
26th July 2011, 00:49
Цялостното отношение към жените със силикон не е това което е към теб, защото почти никоя от нас тук не е с толкова ексцентричен външен вид. Аз лично забелязвам много други неща в теб преди силикона.

Виж, нямам нищо против всеки да прави със себе си каквото иска, стига да не пречи на другите. Ти си решаваш как да изглеждаш, но ми е забавно (меко казано) , че след като правиш подобни "подобрения" с които впечатляваш и то нееднозначно, после мрънкаш, че те обсъждат :roll:

Викаш, темата не я пусна заради кОнкурса, аз не виждам връзка м/у татуировките и силиконЯ ?

И честито, да спечелиш миссвяттатууууууу ти пожелавам !

Аууу Миссске дори и аз не мога да бъда толкова директна :) не че не си права де хахахах

Мария Василева
26th July 2011, 07:23
Мис-ката има неподражаем стил. :lol:
Наистина, не ви ли писна да чувате за себе си "е тая със силикона" и пр.

Наскоро участвах в конкурс за мацки с татуировки и спечелих, и след
това не спряха да ме плюят че имам силикон..
Не съм сигурна как стои въпроса в конкурсите за красота - там допуска ли се силикон. Ако е нещо извън регламента ясно защо ще се обсажда, но в случая?.. Може би ако силикона ти дава по-добър изглед на татуировката над гърдите ти, от тази гледна точка? :roll:

Между другото - една позната (около 45 годишна, с готино тяло и от доста години със силикон) тя дни се разхождаше из града с доста прозрачна блузка и без никакъв сутиен.. в такива случаи е ама съвсем нормално да се обсъди наличието на силикон - то просто е на показ.. :)

Мария Василева
26th July 2011, 07:26
п.с. Да се чете "тия дни"

emiko
26th July 2011, 15:50
Различното винаги е обект на интерес и на обсъждане. Ако си 200 кг. пак ще те обсъждат. Ако си лилипут, или два метра висок/а също. Ако се разхождаш по улиците облечен със скафандър - тоже, и т.н. и т.н. Не виждам защо силикона трябва да е някакво изключение (особено когато е на показ), или защо коментарите трябва задължително да са подплатени със злоба?! Това си е съвсем нормално човешко занимание, и не е чуждо за никой от нас, стига да имаме време и настроение за подобни "развлечения". Ако не искаш да те обсъждат или ставаш равен с тревата (невидим/безличен), или не се показваш пред хора.


Мария, причината не е в силикона, а в прозрачната блузка. Ако тази жена беше с увиснали цици до пъпа, или изобщо без цици, но! с прозрачната блузка, едва ли интересът към нея щеше да бъде по-малък.


Някога, когато имах много свободно време, ми беше любимо да седнем с моята приятелка на някой тротоар и да обсъждаме минаващите, с часове:popcorn_girl:а тогава дори нямаше силикон :lol:

универсален
26th July 2011, 16:45
emiko, я извади оная тема от нафталина, за която се канеше и се 'зачекна' преди време с мен, за да си пофилософстваме малко, че като гледам последните теми - само за секс ста'а въпрос.
Ей, колкото повече за секс чета, толкова повече ми се отщява да го правя..
Развалихте ме вий мен на млади години!

emiko
26th July 2011, 17:19
Избери си :)

http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7557

http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5770

Аз от секса отдавна съм се отказала :lol::this_sucks:

Мария Василева
26th July 2011, 18:06
Мария, причината не е в силикона, а в прозрачната блузка.
Е, именно де. : ) Споменаването на силикона беше по повод, че й стоят добре гърдите с него, а повода пък да се заговори за тях е - че ги е показааала. :)
Давам го като един реален пример в какъв случаи се обсъждат "жените със силикон".

Oompa Loompa
26th July 2011, 19:00
Е, именно де. : ) Споменаването на силикона беше по повод, че й стоят добре гърдите с него, а повода пък да се заговори за тях е - че ги е показааала. :)
Давам го като един реален пример в какъв случаи се обсъждат "жените със силикон".

Ако беше с малък и увиснал бюст дали щеше да си ги показва :2045::p