PDA

View Full Version : Намаляване на зърна?


MissPartystar
6th September 2011, 06:40
Здравейте, интересувам се подобно нещо извършва ли се (въпроса ми е за зърната, не за ареолите)? Проблема е следния - много малък бюст, много големи зърна и по-точно проблема е, че едното стана без да преувеличавам с епитета - огромно. (на 27 год съм) Преди бях навита за силиконов бюст, много исках, но започнаха проблеми с фиброаденоми и предпочитам така да мога ясно и бързо да напипвам всичко, но определено искам зърната да се намалят и по-точно едното. Тъй като сте запознати доста, можете ли да ми кажете извършва ли се подобна манипулация, тъй като по сайтовете на пластичните хирурзи не намирам нищо и ако можете да ме насочите към някого?
Благодаря предварително! Много ще се радвам да получа някакви отговори по въпроса, защото това ужасно ми влияе на самочувствието, като се съблека, знаете как е :(

ЛИСКУ
6th September 2011, 20:58
Досега съм чувала само за намаяване на ареоли, но не и на зърна. Самото ти зърно колко е голямо че искаш да го намаляваш? :-)

Oompa Loompa
6th September 2011, 21:31
Ай стига бе , мъжете си умират за големи зърна :)

Нелка
6th September 2011, 21:35
То е хубаво, ако някой може да помогне тук, но не мислиш ли, че е най-добре да питаш някой специалист? Аз лично никога не съм чувала за намаляне на зърна, но ако имаш други проблеми с гърдите, като нищо да имаш хормонални проблеми и от там да ти идват аномалиите... Казвам "аномалли" само в случай, че зърното е наистина огромно, а не е в главата ти проблема. Но задължително се консултирай с мамолог, при тех няма срамни въпроси. Аз дискутирам с гинеколога си всичко, дори дали имам показания за лабиопластика...

Oompa Loompa
6th September 2011, 21:47
Неллс и кво ти каза гинеколога ти ? да си лекуваш бодидисморфията ли ;)

Нелка
6th September 2011, 22:57
Неллс и кво ти каза гинеколога ти ? да си лекуваш бодидисморфията ли ;)

Точно! :lol:

Вика "Има една диагноза, наблюдавана предимно при млади момчета, по време на пубертета - черепните им кутии порасват по-бързо от в сравнение с останалите части от тялото и дова води до ментален дискомфорт.. Но все по-често я срещам сред пациентките си. Може да ти е интересно да надникнеш в енциклопедиите..." :-)

Не е тук мястото, но ми обясни, че големите лабии предпазвали влагалището от външни инфекции и не е добре да се намалят без показания.
За да се върна на темата - само обективен специалист може да ти даде компетентно мнение дали имаш нужда да прибягваш до пластична хирургия или до психологична помощ. В някои случаи има физиологичен проблем, но пластичния хирург е последния на опашката, до който трябва да се опира..

Oompa Loompa
6th September 2011, 23:27
Хахахах ся сетих за оназ шапка ,дето не можа да си навреш главата в нея :) ...та прав е бил доктора ти , обаче му кажи , че ти расте само черепната кутия без съдържанието в нея ;)

Нелка
7th September 2011, 00:01
Щах да кажа голяма глупост, но осъзнах, че само ще потвърдя теориите ти.. :)

Не съм в настроение да спамя (много) тази вечер..

Oompa Loompa
7th September 2011, 00:06
Щах да кажа голяма глупост, но осъзнах, че само ще потвърдя теориите ти.. :)

Не съм в настроение да спамя (много) тази вечер..
Утре ще ти повдигна настроението :grill::drinking_more::2020:

Шоки
7th September 2011, 08:26
Здравейте, интересувам се подобно нещо извършва ли се (въпроса ми е за зърната, не за ареолите)? Проблема е следния - много малък бюст, много големи зърна и по-точно проблема е, че едното стана без да преувеличавам с епитета - огромно. (на 27 год съм) Преди бях навита за силиконов бюст, много исках, но започнаха проблеми с фиброаденоми и предпочитам така да мога ясно и бързо да напипвам всичко, но определено искам зърната да се намалят и по-точно едното. Тъй като сте запознати доста, можете ли да ми кажете извършва ли се подобна манипулация, тъй като по сайтовете на пластичните хирурзи не намирам нищо и ако можете да ме насочите към някого?
Благодаря предварително! Много ще се радвам да получа някакви отговори по въпроса, защото това ужасно ми влияе на самочувствието, като се съблека, знаете как е :(
Защо не пробваш да изпратиш имейл на няколко пластични хирурга. Тъй като аз имам намерение за силикон, преди време изпратих три имейла на трима хирурга с въпроси които ме интересуваха и цената и всичките те ми отговориха доста подробно.

te_dda
9th September 2011, 21:46
практически погледнато не е невъзможно, но не мисля,че някой ще се навие да направи подобна щуротия, тк на практика това значи да се унищожат изходите на каналите на млечната жлеза...