PDA

View Full Version : Как казахте на близките си за решението да си сложите силикон


sisa04
26th September 2011, 12:34
Мили дами,снощи докато си се подготвях психически за предстоящата ми операция си зададох въпроса :Как да кажа на баща си ,който е доста консервативен ,че съм решила да си слагам силикон.Майка нямам,защото почина преди година, така че ми е само той.А няма как да го скрия поне в началото,защото той кара дъщеря ми на училище.

Dessislava
26th September 2011, 13:10
Ами мисля да не им казвам,поне в началото:girl_haha:Майка ми и баща ми/които са далеч от мен 300 км/ ще го приемат,но ще се притесняват за самата операция като цяло,упойки и т.н.Родителите ми ме знаят,че реша ли нещо,ще го направя!
Свеки,която ми е под носа ще ме лудне:girl_hysteric:.Като цяло е много готина и проблеми не ми създава,ама веднъж заговорихме за силикон и стана една...:2047:Така че по-добре да разбере пред свършен факт!
Имам и сестра,ама с нея няма проблем.:girl_dance:
Sis,кога ти е операцията?

Шоки
26th September 2011, 13:31
Единствения човек около мен, който знае че ще си правя операция е майка ми. Даже ми каза, че ще ми подпомогне и с парите. Баща ми няма и идея какъв размер са гърдите ми така че въобще няма и да разбере. Имам и сестра но и нея нямам намерения да я уведомявам. Общо взето това е мое решение, правя го и от там нататък който каквото ще да говори.

sisa04
26th September 2011, 13:33
На 17октомври.А ти какво реши

дафни
26th September 2011, 13:47
На никого не казах, освен на приятелят ми. И вчерта преди операцията - на една приятелка. После съобщих на другите приятели на една обща вечеря.
На родителите си и до днес не съм казала - не са и забелязали.. Сестра ми леко ме загледа подозрително, но й казах че е от сутиена..))

mishelle1607
26th September 2011, 15:59
Преди да се подложа на мамопластика,знаеха ЕДИНСТВЕНО най-близките до сърцето ми хора-майка ми и приятелят ми(той не беше съгласен).
След интервенцията нямах намерение да уведомявам никого.....но заваляха въпроси и от колеги и от приятели.При мен промяната е очевадна и драстична.Не останаха незабелязани гърдите ми,въпреки,че не са екстремно пищни и големи.Разликата преди и сега е фрапантна и независимо от това какъв стил дреха ще облека-не мога да избегна въпросите.
Не съветвам момичетата,които ще се оперират ,да дават гласност-дискретността е за предпочитане.

lily.ana
26th September 2011, 18:21
Начи, Сисе... това как ние сме казали на близките си няма никакво значение за теб, защото всички сме различни. Ти се притесняваш да споделиш това с баща си, защото е консервативен. Ако повече се притесняваш от това да му кажеш - по-добре недей, колкото до скриването ... а на бас, че винаги можеш да си скриеш новите крушки (вече не е лято и едно голямо горнище на Ханцунг ще ти свърши идеална работа) :girl_haha:

Друг е въпросът дали няма да се чувстваш кофти, че не си споделила с него, но това зависи от типа взаимоотношения, които имате.

Oompa Loompa
26th September 2011, 19:17
Ако си омъжена и живееш с съпруга си не виждам от какъв зор трябва да казваш на баща си , та дори и той да ти кара детето на училище :)

леля мичИ
26th September 2011, 21:28
ЦелиОт свят знае, освен баща ми, синът ми и свекито :2035:
Много съжалих, че казах на майка ми предварително, защото ужасно се притесняваше. Цял месец въздишаше тежко, докато ми мине операцията. Даже още в полуупойка и звъннах, щото знаех че ме чака на тела със свито сърце.

Хихихи, веднъж реших да изтърся новината на брат ми, който е много готин и разбран. Похвалих му се, а той гледа една две - минути като паднал от Марс и спонтанно изтърси:
"сестра ми, ти си голям серсем" :lachen:...ох, всеки път се хиля като се сетя колко искрено ми го каза :girl_haha:

mariq78
2nd October 2011, 15:38
sisa 04, на твое място не бих казала на баща ми. Болна си и толкоз!

Serpentina^
4th October 2011, 14:40
Майка ми и до ден днешен не знае,че имам силикон-предпочетох да й го спестя. Сестра ми само знае от семейството

tyning
22nd May 2013, 19:15
Днес най после се престраших и казах на майка ми .
Падна ми камък ... , при е го доста добре и дори с любопитство до най - малките подробности ...

Мариса
22nd May 2013, 20:28
Не съм казвала на баща ми,а и не смятам за нужно да знае подобни неща.Не знам дали е забелязал,а и да е,кво от тва;)Тялото си е мое и ще правя каквото сметна за добре.Иначе сестра ми и майка ми отдавна знаят:)

tyning
22nd May 2013, 20:46
Не съм казвала на баща,а и не смятам за нужно да знае подобни неща.Не знам дали е забелязал,а и да е,кво от тва;)Тялото си е мое и ще правя каквото сметна за добре.Иначе сестра ми и майка ми отдавна знаят:)

Ми не знам защо така при мен ... Имам страхопочитание , до момента се чувствах все едно съм направила нещо грешно и нещо лошо ... Сега след като споделих с майка ми и тя го прие се чувствам ок , макар , че съм семейна вече доста време и съм се откъснала от роднините си , някак си винаги търся съгласието и подкрепата на най-близките ... с баща ми няма как да го го споделя , лека му пръст ...

Шоки
22nd May 2013, 20:48
При мен вече знае целия свят, освен баща ми. :1242: не мисля, че е нужно да му казвам нито пък той забеляза.

eliii
22nd May 2013, 20:53
И моя не знае,и не мисля,че е нужно да му казвам.Не ми е удобно някак

Нелка
22nd May 2013, 23:41
И моя баща не знае. Няма и да узнае. Малко е недоскив и не ми се бърка никак в работите. Освен това не забелязва нищо! Сменила съм 4 носа, и не е забелязал! :) И да си боядисам косата зелена, пак няма да забележи.

За сметка на това, майка ми всичко знае, всичко разбира! Опитах се да скрия последната си ринопластика, обаче.. имаше рожден ден на деня след операцията и нямаше начин да не й се обадя да й честитя. ВЕДНАГА ме усети, че пак съм си оперирала носа! По говора само. Хем се опитах да я излъжа, че съм настинала просто - не мина номера!

Dessislava
23rd May 2013, 02:55
На мама казах няколко дена след операцията,преди това не исках да я тревожа.Тя го прие учудващо добре,но беше споделила с баща ми,все пак.:1228:

simona_80
23rd May 2013, 13:03
И аз все още не съм казала на родителите си. Въпреки, че съм семейна от доста години, някак ми е притеснено да им кажа. Те са с малко по-различни разбирания и не знам как ще го приемат.
Живеят в чужбина и още не са ме видели, та все го отлагам във времето ...
Минаха вече повече от 2 месеца от операцията, а аз още не съм им казала.
Иначе сестра ми и мъжът и знаят, но ги помолих да си мълчат пред нашите като се чуват по телефона или скайпа.

mishka_bambi
24th May 2013, 11:12
Аз за днес съм планирала великото събитие- да кажа на майка ми........Дано реагира по-добре отколкото очаквам. Стискайте ми палци.

Мариса
24th May 2013, 11:28
Аз за днес съм планирала великото събитие- да кажа на майка ми........Дано реагира по-добре отколкото очаквам. Стискайте ми палци.
Не би трябвало да ти пука от реакциите,било то и на майка ти.Тялото си е твое и ти принадлежи:)
Не трябва да сме зависими от такива неща и да се сдухваме,просто моето мнение:)

mishka_bambi
24th May 2013, 21:32
Е то ако толкова ми пукаше ,щях да и кажа преди да ги сложа:) Но все пак реагира добре ,каза ми да си ги понося малко и да ги махна после :)

Шоки
24th May 2013, 23:09
Да бе, ще дам 8 бона , за да ги понося за малко....Повече никога в живота си не искам да съм без цици. Да живее силикона:1203:

simona_80
25th May 2013, 09:04
Да бе, ще дам 8 бона , за да ги понося за малко....Повече никога в живота си не искам да съм без цици. Да живее силикона:1203:

:)

Мариса
25th May 2013, 11:33
Да бе, ще дам 8 бона , за да ги понося за малко....Повече никога в живота си не искам да съм без цици. Да живее силикона:1203:

ВЪх,никога не бих ги махнала!Моите ми излезнаха 13 000 лв. приблизително.

Dessislava
25th May 2013, 22:09
Е то ако толкова ми пукаше ,щях да и кажа преди да ги сложа:) Но все пак реагира добре ,каза ми да си ги понося малко и да ги махна после :)

И моята майка така реагира.Ама това не е нещо,което днес можеш да сложиш,а утре да си го оставиш в къщи.:lol::lol::lol:

lidiya
27th May 2013, 15:18
Баща ми е покойник, лека му пръст. Но винаги съм била много близка с него и съм му споделяла всичко. Бих му споделила и това си решение, а той би ми казал: " Недей бе татко, ще те боли много" , после ще се усмихне и познавайки ината ми ще заключи "Но щом го искаш - давай"
На мамето и казах. Беше умряла от притеснение милата. Нямаше как да и го спестя, защото си имаме традиция да се чуваме сутрин и вечер. Тя веднага ме усети сутринта преди операцията, че нещо се случва и ... казах и.
Към днешна дата ме харесва много и даже като и споделих, че ще си подменям имплантите, сега е мераклия да и ги сложат на нея "и без това са нови, да не ги изхвърляш" . :girl_haha:

Нелка
27th May 2013, 21:25
Към днешна дата ме харесва много и даже като и споделих, че ще си подменям имплантите, сега е мераклия да и ги сложат на нея "и без това са нови, да не ги изхвърляш" . :girl_haha:

:lol_crazy::2055:
Много ме разсмя!
Те и моите са свикнали на икономии, но в тоя случай едва ли ще има "да не стават зян".. ахахахх

ina.ina
28th May 2013, 08:44
Баща ми е покойник, лека му пръст. Но винаги съм била много близка с него и съм му споделяла всичко. Бих му споделила и това си решение, а той би ми казал: " Недей бе татко, ще те боли много" , после ще се усмихне и познавайки ината ми ще заключи "Но щом го искаш - давай"
На мамето и казах. Беше умряла от притеснение милата. Нямаше как да и го спестя, защото си имаме традиция да се чуваме сутрин и вечер. Тя веднага ме усети сутринта преди операцията, че нещо се случва и ... казах и.
Към днешна дата ме харесва много и даже като и споделих, че ще си подменям имплантите, сега е мераклия да и ги сложат на нея "и без това са нови, да не ги изхвърляш" . :girl_haha:

Лиде, да знаеш че си голяма късметлийка. :) Била си и по-голяма, но съдбата няма как да промениш ...

lidiya
28th May 2013, 14:50
Ина, така е мила. Надявам се, един ден да бъда поне наполовина толкова добър родител, каквито са моите.

Нелка, моята майка е дивачка! В събота я водих да гледа дрифт шоу и беше на седмото небе! :D Сега проверила, че на 2-ри юни ще има още едно и иска да отидем пак.
И на дискотечки си ходим заедно. :2053:

ina.ina
28th May 2013, 16:58
Нелка, моята майка е дивачка! В събота я водих да гледа дрифт шоу и беше на седмото небе! :D Сега проверила, че на 2-ри юни ще има още едно и иска да отидем пак.
И на дискотечки си ходим заедно. :2053:

Това ме изкефи ... и аз искам ... :D

lily.ana
28th May 2013, 17:47
Аз от малка 'сичко си казвам и на мама и на тате.... татЬО ме взе от болницата (и уж внимаваше, а мина през всички дупки до вкъщи) :1242:

Бижу
30th May 2013, 14:41
Аз от малка 'сичко си казвам и на мама и на тате.... татЬО ме взе от болницата (и уж внимаваше, а мина през всички дупки до вкъщи) :1242:

И аз всичко им казвам. :2003:
Знаеха, че искам и ще го направя някой ден. Подкрепиха ме, защото знаеха, че е важно за мен. :2003:

ina.ina
30th May 2013, 16:07
... татЬО ме взе от болницата (и уж внимаваше, а мина през всички дупки до вкъщи) :1242:

Искал е да ти каже нещо без думи? ;) Или прекалено е Фнимавал? :D
Не, сериозно: разбирателството за мен е доста важно ... оттам идва спокойствието и сигурността.

lily.ana
31st May 2013, 08:46
Искал е да ти каже нещо без думи?

Ами... така се беше спекъл горкия :lol:

Относно взаимоотношенията все си мисля, че ние сме отражение на родителите си. Те са ни създали, отгледали, възпитали (бърсали са ни гъзО) и най-малкото, което се очаква от нас в замяна е да сме откровени с тях :1231:

ina.ina
31st May 2013, 09:10
Относно взаимоотношенията все си мисля, че ние сме отражение на родителите си. Те са ни създали, отгледали, възпитали (бърсали са ни гъзО) и най-малкото, което се очаква от нас в замяна е да сме откровени с тях :1231:

Със сигурност сме отражение в голяма степен. Аз обаче си признавам, че много неща съм спестила на майка ми - или е щяла да се притеснява излишно, или е нямало да ме разбере, а може би най-често комбинация и от двете. :D С майка овен не може да се излезе лесно на глава ... а пък и аз както обичам да споря ... да не чуя за караници ... само казвам, че съм на друго мнение и приключвам въпроса. ;)

lily.ana
31st May 2013, 09:42
В началото на темата съм писала, че всичко зависи от типа взаимоотношения, които всеки има с родителите си. Това, че обсъждаме не означава "караница" :2035:

ina.ina
31st May 2013, 18:09
Ама аз съм писала за караница с майка ми, а не с някой от форума ... нещо не те разбрах тоз път ... я кажи кога ще е форумната среща? ;)