PDA

View Full Version : цензура !


te_dda
2nd November 2011, 00:31
Последните безумни прояви във форума ме накараха за пореден път да се замисля над една дилема: дали да спра да влизам и да чета глупости и арогантни постове с простотии ( което съм сигурна,че не е само моя лична дилема , а и на всеки нормално интелигентен потребител, държащ на форума), или да вземем да направим нещо по въпроса занапред, съвместно с администраторите......И тк точно този форум е единственото място с толкова пишещи хора по темата и толкова много информация, и на практика е единственото място, на което човек може да обмени опит по темата в интернет на български, то считам,че абдикацията от него за сметка на нечии неврастении и безчинства би била най-глупавата постъпка на всеки, който би могъл да даде нещо ценно на форума и другите потребители.....Да не споменавам факта, че когато аз бях нова тук, навсякъде имаше и снимки, нещо ценно, разглеждаш спокойно, без да искаш на всеки на лични поотделно.....което сега е вече мираж, и то точно благодарение на недоброжелателни лица, влизащи тук да се забавляват , и нямащи общо с тематиката на форума.....
По този повод имам следното предложение:
1 Четенето да остане свободно за всички, това няма как да се контролира, а не е и нужно
2. Писането - с регистрация, както досега, НО да се уреди от админите да има 1 или 2-ма тип администратори , които да имат право да трият или да забраняват на определен потребител да пише в подфорума, което е различно от общ бан, за който са необходими други провинения....тоест, да не се смесва писането в този подфорум с другите за даден потребител.....в крайна сметка над тях ще си съществуват админите, които ще могат да променят каквото искат, ако сметнат,че има несправедливост по отношение на даден потребител....

Имах и идея за общ блог на оперираните с парола, но не ми идва наум как можем наистина да избегнем недоброжелатели, ако някой има идея, и това би било добре...

Не знам вие как възприемате пространството, в което споделяме неща, които и близките на някои не знаят, но аз го определям като една обща маса, с разговори на обща тема, и не бих желала някой непознат да седне от вратата на масата и да му се дава правото да обижда и ръси каквото му дойде....или само защото някой е попрекалил с алкохола и се лигави и обижда , да има правото да продължава да стои на масата, докато не изтрезнее.....това много образно наистина, но дано съм успяла да обясня по този начин смисъла на целия ми пост.....

Ако имате пък други предложения- давайте !

Oompa Loompa
2nd November 2011, 00:37
Предлагам да ме направите модератор :)
Иначе съм абсолютно съгласна ;)

Нелка
2nd November 2011, 02:26
Аз също съм съгласна да се затегне положението! Но съм абсолютно против най-старите, знаещи и помагащи да се отказват да влизат тук, защото има много момичета, които могат да предотвратят ужасни грешки, ако попаднат на този форум. Просто ми се ще достъпът до секцията за пластична хирургия да стане малко по-ограничен, дори от четящи. За да може да се пускат снимки сободно, без да се страхуваме, че някой дърт чекиджия си прави кефа на тях... :( А аз като пратя искане за снимки на лични, отива половин година, защото абоната не влиза редовно. Не знам обаче как е възможно да се случи това..

миссссс 335
2nd November 2011, 08:03
Теда, права си за всичко !
За съжаление това което предлагаш като мерки, едва ли е възможно.
За да е подредено и "чисто" е нужно постоянно модераторско присъствие, което да трие неадекватните и обидни постове и спама също.
Такива инфантилни включвания като на Янка ли е ква е, има навсякъде из нета, по всички форуми, няма как да се ограничи простотията, НО ТАМ ИМА МОДЕРАТОРИ, които навреме трият и ограничават подобни прояви на емоционална нестабилност :-?

Преди седмица писах на трима :idea: модератори, че имам проблем с профила и досега няма ни вопъл, ни стон, не са си прочели ЛС-тата дори :-?
Даже като се има предвид, че форума е на автопилот, може да сме доволни, че е в такъв горе-долу приличен вид, макар че е пусто и неприветливо :-?

Учудвам се, че изобщо някой баннва Дециро. Не знам по сигнал ли го правят, на инат ли го баннват, но явно някой следи точно, определено и само него ?!:1246:
И както виждаш, пак си е намерил начин да пише ! Е, сега ако имаше адекватен мод, щеше да затрие неговото мнение, съответно и моят отговор и всичко ОК, нямаше да има излишни приказки по въпроса за сутиена !

Не се замисляй изобщо, а НЕ СПИРАЙ да пишеш ! Ако спреш, нищо няма да промениш, освен че адекватните ти мнения ще липсват на заинтересованите потребители.
Разни дебилни включвания, като последната мома ше има винаги, няма да спрат, още по-малко ще се трогнат, че някой ценен кадър напуска.

Dessislava
2nd November 2011, 08:27
Аз открих този форум чрез Пластична хирургия и по-точно Мамопластика.Доста теми изчетох преди да се регистрирам и да започна да ви пиша.И доста още ще ви чета,понеже трябва да поизчакам да дойде моето време:girl_in_love:
Мога да кажа,че тук има много добронамерени съвети;полезна информация;термини;лични истории...
Напоследък в целия форум като цяло е леко напрегнато,не само тук!Но ще бъде тъжно,ако от форума отсъстват опитни мнения!:-(

ЛИСКУ
2nd November 2011, 10:02
Не забравяйте, че форумът може да е дал и дава полезна информация, но може и да подвежда.
Мисля, че тук е свободно пространство и трябва да остане такова. Нека пишат и противници на силикона, нека пишат както застъпници, така и противници на хирурзи.
Аз не бих участвала в блог, прекалено много виртуални пространства ще ми станат :-)

Dessislava
2nd November 2011, 10:13
Лъки,никой не казва да пишат само доволните и привържениците на силикона.Има и недоволни,има и противници.Всеки има право на мнение,но напоследък има прекалено много негативизъм,нападки и обиди.Това трябва да спре.Правилно е да си кажеш мнението,но не и да го натрапваш!/Да уточня не визирам теб и нямам нищо против теб.Просто продължавам следвайки твоето мнение./

lily.ana
2nd November 2011, 10:35
Каквото и да си говорим за съжаление няма кой да ни чуе :1246:

Шоки
2nd November 2011, 13:55
Форума на мен ми е много полезен, за щастие има потребители, чието мнение е много компетентно и научих много от тях. Няма да споменавам имена, защото не искам някой да пропусна и да бъде обиден. Аз съм тук за отдел мамопластика най-вече, наисина може да съм задавала глупави въпроси относно темата, но получавах много адекватни отговори. В крайна сметка чрез мненията на някои потребители разбрах точно какво искам и какво не искам от мамопластиката. На мнение съм, че когато се отвори каквато и да е тема нека да се пише по темата, защото повечето теми са оспамени. И хора, които не се интересуват от мамопластика, ринопластика и така нататък да не влизат и да се заяждат по въпросните теми. В друга тема го написах,ще го потворя и тук - преди няколко години когато първо четех само а след това се и регистрирах форума беше страхотен, сега е супер изнервящ. Трябва да се наложи някакъв контрол, но как наистина незнам.

liva
2nd November 2011, 14:04
За съжаление форума вече се чете от много болни мозъци,затова ще обеднява все повече на снимки и на информация засягаща дадената тема.
Не знам ,защо се позволява на тези безмозъчни болни мозъчета да продължават да си пишат и пишат ,явно тук наистина няма и няма и да има контрол..единствения начин е да си разменяме скайпове и еимейли ,което е доста трудоемко понякога.

ЛИСКУ
2nd November 2011, 14:12
За съжаление форума вече се чете от много болни мозъци,затова ще обеднява все повече на снимки и на информация засягаща дадената тема.
Не знам ,защо се позволява на тези безмозъчни болни мозъчета да продължават да си пишат и пишат ,явно тук наистина няма и няма и да има контрол..единствения начин е да си разменяме скайпове и еимейли ,което е доста трудоемко понякога.

Ти друго можеш ли да пишеш? Първолашки изказ, първолашки определения.
Хоризонтално и плоско.

lily.ana
2nd November 2011, 14:20
А дали има някой от по-старите потребители друг контакт (по-личен) с някой от модераторите? Ясно е, че на ЛС никой не отговаря... Церберката какво чака, вместо да се развихри :girl_haha:

ЛИСКУ
2nd November 2011, 14:21
Те ако са уволнени, кел файда да ги търси! :-D

резервна модераторка
2nd November 2011, 14:47
Мда, хоризонтално и плоско. Като тавата със зелето ми. Познавам много тави членове на БЛС... Иначе и аз съм твърдо ЗА цензурата. Но коя цензура? На какво? На това, че си позволих да кажа "100лв са множко". За мен спрямо скромните ми доходи Е множко. Е и? Ще лаеме ли пак до небесата?

liva
2nd November 2011, 15:17
Ти друго можеш ли да пишеш? Първолашки изказ, първолашки определения.
Хоризонтално и плоско.

Ами,Лъке виждам ,че се откриваш в думите ми затова не се обиждай ами се промени и направи нещата вертикални и изпъкнали ако можеш,че то само дренажи са ти в главата и на теб не ти е лесно

liva
2nd November 2011, 15:22
Мда, хоризонтално и плоско. Като тавата със зелето ми. Познавам много тави членове на БЛС... Иначе и аз съм твърдо ЗА цензурата. Но коя цензура? На какво? На това, че си позволих да кажа "100лв са множко". За мен спрямо скромните ми доходи Е множко. Е и? Ще лаеме ли пак до небесата?

Леле ти и тук ли се появи ...силно се надявам бащата ти да няма нищо общо с БЛС,НО ТОВА ЩЕ ГО РАЗБЕРА МНОГО СКОРО..
А да и да те питам ти мъж ли си жена ли си на 20 ли си на 200 ли си малко неопределено ми идваш

Шоки
2nd November 2011, 15:36
За съжаление форума вече се чете от много болни мозъци,затова ще обеднява все повече на снимки и на информация засягаща дадената тема.
Не знам ,защо се позволява на тези безмозъчни болни мозъчета да продължават да си пишат и пишат ,явно тук наистина няма и няма и да има контрол..единствения начин е да си разменяме скайпове и еимейли ,което е доста трудоемко понякога.

Аз мисля, че този форум отдвна действа без модератори и контрол. Много жалко наистина, много ме е яд - страхотен форум беше. Незнам как може да се променят нещата и този форум да се сдобие с грамотен и адекватен модератор. От другите теми вече съм вдигвала ръце, но мамопластиката е доста лична тема със споделяния и снимки и много ще е хубаво нещо да се направи, за да предотвратим лигавщините и изцепките тук.

te_dda
2nd November 2011, 22:22
За да е подредено и "чисто" е нужно постоянно модераторско присъствие, което да трие неадекватните и обидни постове и спама също.

Явно няма такова, а и модератор, който не е част от форума и не го касае лично какво пише тук, няма как да е особено ефективен .....и точно по този повод ако някой от нас има право да трие мнения или ЗАБРАНЯВА на определен потребител за определено време да пише във форума, би било отлично, поне според мен !!! Ето - поредния пример.......ако имах такива права в този момент, то от тази тема бих изтрила поне 5-6 мнения.....и ако на някой му се струва прекалено, мога да ви кажа,че например в един прост училищен форум в бг мама не дават и дума да се шукне- всяко неблагопристойно мнение, или мнение тип запис, или честито, несъдържащо друга информация, се трие още докато не си се обърнал.......

ЗА НЕДОРАЗБРАЛИТЕ ИДЕЯТА МИ :

НЕ ПРЕДЛАГАМ ПРАВОТО НА ТРИЕНЕ НА МНЕНИЯ С РАЗЛИЧНО ВИЖДАНЕ. ПРЕДЛАГАМ ТРИЕНЕТО НА ОБИДИ , ГЛУПАВИ ИЗКАЗВАНИЯ ТИП ЗАЯЖДАНЕ, НАПАДКИ, СПАМ. !!!!

te_dda
2nd November 2011, 22:28
... Иначе и аз съм твърдо ЗА цензурата. Но коя цензура? На какво? На това, че си позволих да кажа "100лв са множко". За мен спрямо скромните ми доходи Е множко. Е и? Ще лаеме ли пак до небесата?

Наистина ли смяташ, че реплика от рода на "100лв са множко" биха ме накарали да пусна темата ????????

блонди
2nd November 2011, 23:04
На този етап,можеби трябва да си наложим самоконтрол.Понякога се чудя защо като се види ,че някои целенасочено спами дадена тема.Вместо да се подмине този коментара всички се юрват да се заяждат,отговорят..... итн.Просто спамерските мнение си личат и трябва да се подминават.Така и на спамерите няма да им е интресно дълго време,като ни видят кви сме сухари 7)))))
Не ,че и аз самата не съм се впускала в обяснения с подобни "личноти"макари и да звучи силно тази дума за дребните им душички :)
Форума е страшно полезен.Лично съм прочела и чета с интерес всуко ново мнение.Самата аз на моменти можеби задавам изнервящи за по-опитнете потребители въпроси,но понякого и в нещо дъвкано и предъвкано се ражда или открива нещо ново.Вяко инфо е ценно за момента си,но това не значи ,че след пет години ще е актуално.Така ,чи пишете и си налагайте цензура по отношение на реплики към некоректни потребители.
Лека и спокойна нощ :)Много се радвам,че ви има !!!!!

блонди
2nd November 2011, 23:04
сори за неграмотно написания пост,ама съм на тъмно :)

Oompa Loompa
3rd November 2011, 10:27
Ти друго можеш ли да пишеш? Първолашки изказ, първолашки определения.
Хоризонтално и плоско.


ЛъкЕ само това ли намери за което да се зядеш ! Не знаех че за да пишеш в форума трябва да имаш изказ на професор! Както и да е ...къде остана християнската ти смиреност ?? Понякога направо ме изумяваш с тъпотията си !

ЛИСКУ
3rd November 2011, 10:34
ЛъкЕ само това ли намери за което да се зядеш ! Не знаех че за да пишеш в форума трябва да имаш изказ на професор! Както и да е ...къде остана християнската ти смиреност ?? Понякога направо ме изумяваш с тъпотията си !

Правилно, сър! (емот сваляне на шапка)
Слушам и се смирявам.
Извинявам се и си оставам безмозъчна. ;-)

Шоки
3rd November 2011, 10:38
Кучето си лае керванът си върви....няма оправия. Теда, твоето присъствие тук, поне за мен, а и за доста интересуващи се от мамопластика е важно. Твоето и на още няколко потребителки. Не ни изоставяй.

ЛИСКУ
3rd November 2011, 10:57
Това, в което Лива ме обвинява, всъщност исках да го кажа за добро на всички начинаещи бъдещи кандидатки за силикон - че дренажите СА изключително необходими. Тук явно, поради неудобство, не се толерира това мнение и се осъжда, дори осмива.

Но ето вчера, ровейки в нета инфо за дренажи, на какво попаднах:

http://fema-bg.com/forum/viewtopic.php?t=7842&sid=bcdcfd653efd438486a64ac109be539f - Браво на Теда!!!

http://medpedia.framar.bg/%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/%D1%85%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B8%D1%87%D 0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%B6 - да се обърне внимание на забележката ПОД 20 мл дневно и кога се махат дренажите!...

Това от мен. Исках да е за добро цялото ми лаене за дренажи.

ina.ina
3rd November 2011, 12:44
Както писа Блонди, въобще не им отговаряйте и въпросът е решен. Абе, не е решен, но наистина ще им омръзне. Ако мога да предложа Теда за модератор, стига да е възможно и тя да има желание. Ами така де, наистина трябва да се изтрият някои мнения. И стига заяждания - Лива с Лъки (ами не си пишете), Лъкито не мога да я разбера - ту е супер мила, ту ... ; ами ако ви е криво не си го изкарвайте на другите. Ако не харесвате някой просто не говорете (не си пишете) с него. Тъпо е с латиницата, ама момичето просто е радостно и споделя; като ви е трудно да четете латиница - ами не го четете. Бъдете по-толерантни към другите и най-важното - научете се да се извинявате, ако сте се отнесли грубо с някого и после съжалявате. Друго е да си признаеш грешката. А безгрешни хора няма.

миссссс 335
3rd November 2011, 21:29
като ви е трудно да четете латиница - ами не го четете.

Променяш правилата на форума ли ? :-?

Ето точка 13 от правилата, в нея пише да не се ПИШЕ на латиница, а не да не се чете ;)

13. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Тези, които нямат кирилица, могат да ползват Кирилизатора КРЕДОР- натискате иконата за английски език и превключвате на фонетична кирилица или БДС. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум, а не международен.


Е затова има теми като тази !
След като няма желание да се спазват елементарни правила, какво остава за по-сериозни разногласия ?!
В правилата пише да не се обиждат и нагрубяват потребители, да не се спами...е, защо да спазваме тях, ако не спазваме някое друго ?!

М/у другото точно този подфорум никога не е бил тих, кротък и подреден.
Дори когато беше гъсто населен и с компетентни модове пак имаше яки интриги сътворени от доста изявени форумки....оттам и започна да запада :-?

mishelle1607
3rd November 2011, 22:35
Според мен трябва да бъдем умерени в изказванията си.Заяждания,апострофирани я,обидни квалификации, злобни подмятания,НЯМАТ място (поне в този раздел)!
Това,което ми прави впечатление са дребнавите забележки,конфронтациите,ж еланието да се създаде интрига-а точно ТУК е мястото да сме по-толерантни,въздържани,търп еливи-и най-вече ДА СЕ СТРЕМИМ ДА СМЕ МАКСИМАЛНО ПОЛЕЗНИ И ДА СЕ УВАЖАВАМЕ ВЗАИМНО.
Колкото до това,че трябва да се спазват форумните правила съм напълно съгласна с Миссссс и Теди.Сами трябва да поддържаме ред,а не да се държим инфантилно и просташки.

резервна модераторка
3rd November 2011, 23:21
Аз съм твърдо против латиницата. Само заради нея преди време са ме хокали и гонили от други форуми. Българският език на латиница е (о)безобразен. А когато си говорим с безобрАзен език, проблемите стават хронични. Мъчителни и травмиращи. А защо не си подадем ръце и се сприятелим ? Толкова ли е трудно да го направим? Вярвам в доброто!

ina.ina
4th November 2011, 10:28
[QUOTE=миссссс 335;760957]Променяш правилата на форума ли ? :-?

Ето точка 13 от правилата, в нея пише да не се ПИШЕ на латиница, а не да не се чете ;)

Не, Мис, не мога да променя правилата на форума. Ама за това да стават разправии ... ами тъпо е. Писането на латиница не е направено с лоша умисъл това имах предвид.

Oompa Loompa
4th November 2011, 12:18
[QUOTE=миссссс 335;760957]Променяш правилата на форума ли ? :-?

Ето точка 13 от правилата, в нея пише да не се ПИШЕ на латиница, а не да не се чете ;)

Не, Мис, не мога да променя правилата на форума. Ама за това да стават разправии ... ами тъпо е. Писането на латиница не е направено с лоша умисъл това имах предвид.

Toзи проблем с шльокавицата го има по всички бг форуми , така че трябва да си баси невежата за да ми пишеш на латиница ! Лично аз не намирам никакво оправдние за това , отделно че е крайно неуважително към тези които се мъчат да те 4етат ;)

Oompa Loompa
4th November 2011, 12:22
Според мен трябва да бъдем умерени в изказванията си.Заяждания,апострофирани я,обидни квалификации, злобни подмятания,НЯМАТ място (поне в този раздел)!
Това,което ми прави впечатление са дребнавите забележки,конфронтациите,ж еланието да се създаде интрига...

Ти сякаш не познаваш народопсихологията на българина :).Как така да не прави подмятания или забележки , ами нали тогава няма да може да блесне пред другите :)

миссссс 335
4th November 2011, 12:47
Е, да де, ама това е малко субективно със забележките, не мислите ли ?

След абсолютната глупост за износването на чуждото тяло, как да се стърпим от дребни забележки ми кажете моля ?:-?

Шоки
4th November 2011, 13:03
Забележки да, трябва да има, но да няма обиди. Да няма излишни спорове и нарицания, които даже излизат от темата. И тези, към които са направени забележките не да подскачат веднага остро и обидено а да помислят дали забележката не е уместна. Да не се оспамва дадена тема, за да изясняват някои личните си отношения, за тази работа са ЛС. Но без модератор и човек за контрол няма да стане работата. Незнам само към кого трябва да се обърна, къде да попитам как стои работата с това модераторство и контрол. тези които са уж модератори в момента май даже вече не са и потребители на форума.

резервна модераторка
4th November 2011, 13:19
Абсолютно съм съгласна с Маркова! Несъгласие с чужди мнения-ДА! Тяхното оборване, дори и с по-рязък тон- също ДА! Но обиди и уронване на престижа- твърдо НЕ !

Oompa Loompa
4th November 2011, 15:02
Но обиди и уронване на престижа- твърдо НЕ !

Хахахха е то това нали е главната цел :) така е най лесно да обориш някой :)

Oompa Loompa
4th November 2011, 15:05
Забележки да, трябва да има, но да няма обиди. Да няма излишни спорове и нарицания, които даже излизат от темата. И тези, към които са направени забележките не да подскачат веднага остро и обидено а да помислят дали забележката не е уместна. Да не се оспамва дадена тема, за да изясняват някои личните си отношения, за тази работа са ЛС. Но без модератор и човек за контрол няма да стане работата. Незнам само към кого трябва да се обърна, къде да попитам как стои работата с това модераторство и контрол. тези които са уж модератори в момента май даже вече не са и потребители на форума.

Ти Маркова явно бъркаш интелигентната дискусия с махлянския спор :)
Опитай се вместо забележки да ползваш нещо други и повярвай ми ще имаш много по голям успех ! :2038:

миссссс 335
4th November 2011, 15:27
така е най лесно да обориш някой :)

Така е най-лесно да се изложиш... оборването става с конкретни аргументи.
Моят съвет е - мислете преди да пишете !

Щото да се изакаш и да мажеш после отгоре с опити за отклоняване на темата не е особено престижно :1228:

Oompa Loompa
4th November 2011, 15:34
Така е най-лесно да се изложиш... оборването става с конкретни аргументи.
Моят съвет е - мислете преди да пишете !

Щото да се изакаш и да мажеш после отгоре с опити за отклоняване на темата не е особено престижно :1228:

Земи си го сложи като подпис , барем нау4иш някои неща ;)

резервна модераторка
4th November 2011, 15:35
Исках да добавя нещо за престижа, но до мен се настани жена-около 40г,с триседмична брада на 18годишен талибан...(не знам какъв емот да туря).., и сичката ми концентрация изфърча...

миссссс 335
4th November 2011, 15:45
Земи си го сложи като подпис , барем нау4иш някои неща ;)
Цуце, съвети не искам ! ...поне не от теб ! ;)

Ти гледам си сложила мъдър подпис :1228:

И продължавам да смятам, че нямаш работа в този раздел !!!

Oompa Loompa
4th November 2011, 15:55
В кой раздел нямам дума и кой определя кой къде има работа ??
и какво смяташ ти си е само твой проблем , за съжаление не мога да бъда съпричастна към проблема ти;) Форума е обществно просртранство ,така че ще се налага да траеш всякви хора независимо дали ти харесват или не ;)Можеш да протестираш едва като ти влизам в спалнята .
Малко форумна култура няма да ти навреди ;)

миссссс 335
4th November 2011, 15:58
Малко форумна култура няма да ти навреди ;)

Хоххохох, кой го каза ! :1228:

Добре че си се поспряла да разправяш на всеки с когото спориш колко е тъп :idea:

Oompa Loompa
4th November 2011, 16:03
Хоххохох, кой го каза ! :1228:

Добре че си се поспряла да разправяш на всеки с когото спориш колко е тъп :idea:

Обаче това не ми пречи да го мисля в случая ;)

миссссс 335
4th November 2011, 16:10
Обаче това не ми пречи да го мисля в случая ;)


УАХАХАХХАХААХ, каза си го :2055:

Oompa Loompa
4th November 2011, 16:13
Добре че не знаеш за всичко което си мисля , отделно че има хора които са съгласни с това което мисля ;)
И маце държанието ми е според аудиторията ... :)

миссссс 335
4th November 2011, 16:17
Добре че не знаеш за всичко което си мисля ... отделно че има хора които са съгласни с това което мисля ;)

Цуцо, стига ме разсмивай де, вече се гримирах, няма да се размазвам я :1228:

Много ме разстрои сега с това твърдение, как ше вършея из мола, не знам :1228:

Oompa Loompa
4th November 2011, 16:24
смешно ти е нали :) и на мен ми е смешно като гледам от страни;)

Шоки
4th November 2011, 16:27
Ти Маркова явно бъркаш интелигентната дискусия с махлянския спор :)
Опитай се вместо забележки да ползваш нещо други и повярвай ми ще имаш много по голям успех ! :2038:

Аз за успех не се боря.И нямам нужда да използвам специални изрази, "забележки" си е най-точния израз в случая. А за горното да , много ми се иска да има интелигентна дискусия а не махлЕнски спор в този форум, но мисията е абсолютно невъзможна. Защото все по-малко остават наистина интелигентните тук, ама на ,трябва да ги търпим явно.

Oompa Loompa
4th November 2011, 16:30
Маркова интелигентна дискусия с забележки и подмятания не се води ! Води се с разумни доводи и без размахване на пръст и после да очакваш другия смирено да наведе глава ;) но ако е направено с умерен тон и с доводи едва ли ще се стигне до отпор нали ? или ти е трудно да го осмислиш ?? ( я да видим ся как се реагира на забележка )

Шоки
4th November 2011, 16:30
Нямам и намерение да споря с когото и да е тук. Вече съм си изградила мнение за потребителите. Има такива, които харесвам и на чието мнение държа и такива, които даже не си правя труда да прочитам какво са написали. Тук съм за определено нещо и питам и давам мнение за него. Овации не искам и не търся.

Шоки
4th November 2011, 16:37
Маркова интелигентна дискусия с забележки и подмятания не се води ! Води се с разумни доводи и без размахване на пръст и после да очакваш другия смирено да наведе глава ;) но ако е направено с умерен тон и с доводи едва ли ще се стигне до отпор нали ? или ти е трудно да го осмислиш ?? ( я да видим ся как се реагира на забележка )

Обърни внимание на написаното ти. Човек трябва да има и самокритика, ако имаш поне малко такава и ако въобще може сама да се прецениш самата ти си вземи забележка.

ЛИСКУ
4th November 2011, 16:38
Аз пък да си кажа. Днес изказванията на Сус особено ми допадат. Нищо че вчера и мен ме смъмри. Но аз като добра котка (а не бандит като нея), подвих опашка и размислих върху казанато и знам, че не ме мисли за тъпа наистина. :1228:

Oompa Loompa
4th November 2011, 16:39
Това че не харесваш някои не значи ,че тяхното мнение е по малко вярно или ценно от това на тези които харесваш :) Или смяташ че след като харесваш някой тяхното мнение автоматично става най добро ?? Надявам се разбираш какво си написала .
Аз пък ценя всяко интелигентно мнение без значение дали е на някой който харесвам или не .И ако в момента смятам мнението ти за абсолютна глупост , то не значи че така ще гледам на всяко твое мнение ;)

Oompa Loompa
4th November 2011, 16:41
Обърни внимание на написаното ти. Човек трябва да има и самокритика, ако имаш поне малко такава и ако въобще може сама да се прецениш самата ти си вземи забележка.

Хахахах видя ли сега до къде докарват забележките ??? направих го нарочно даже го написах , но явно една дребна забележка толкова те заслепява 4е дори не ме про4ете като хората !

Шоки
4th November 2011, 16:46
А ти как мислиш че преценявам кой ми харесва и кой не - точно по интелигентните изказвания се ръководя. Има такива дето са толкова ниско интелигентни, че всеки пост им е такъв и е безмислено да им обръщам внимание. Ма на теб просто ти е доста трудно да разбереш постовете ми. Съжалявам но се изказах достатъчно ясно. Който ме разбрал, разбрал.

Oompa Loompa
4th November 2011, 16:51
А ти как мислиш че преценявам кой ми харесва и кой не - точно по интелигентните изказвания се ръководя. Има такива дето са толкова ниско интелигентни, че всеки пост им е такъв и е безмислено да им обръщам внимание. Ма на теб просто ти е доста трудно да разбереш постовете ми. Съжалявам но се изказах достатъчно ясно. Който ме разбрал, разбрал.


Прости на нискоинтелигентната ,че не може да ти разбере високоинтелигентния пост ;) ама ти сигурна ли си ,че сама можеш да си го разбереш ?:1228:
айде ся да не ми реагираш първосигнално ами седни и препро4ети какво сме писали и се замисли !

ЛИСКУ
4th November 2011, 16:54
Прости на нискоинтелигентната ,че не може да ти разбере високоинтелигентния пост ;)

Еййй! Кефиш ме днес! (емот "In love")

резервна модераторка
4th November 2011, 17:16
Моля, моля,моля! Без уронване на престижа! Лъке,съсгласи се с характеристиката на бай Силикон. Як е, устойчив е, траен е! Дай ми да мачкам двата твои баювци- неспирно три дена и три нощи, с каквато сила аз си знам, да видиш че нищо няма да им стане, и че на четвъртия ден пак срамежливо ще се подуят в посока на законния ти мъж.

ЛИСКУ
4th November 2011, 17:24
О, не! При такова мачкане със сигурност ще се спихне силикона и ще се наложи спешна подмяна. Друго е Сус с нейните котешки, меки лапички :-)