PDA

View Full Version : Подмяна на PIP при Тонев


maria_1985g
19th January 2012, 18:04
Здравейте!

Аз съм с PIP от 3 години, оперирана при Тонев. От самото начало понякога чувствам дискомфорт и леко ме обиват, но сериозни проблеми не съм имала. Сега мисля да ги сменя. Има ли други като мен, които са решили същото и искам да попитам пак ли ще се доверите на него? А какво мислите за това, че почти всички останали хирурзи предлагат на пациентките им доста по-ниски цени, а Тонев иска 2000 Евро? И отделно другите предлагат избор на импланти, а той само един вид. Чувствам се леко прецакана. А вие??? Моля споделете мнение.
Благодаря

sugar baby
2nd February 2012, 09:28
До колкото знам, д-р Тонев предпочита да работи с фирми, които дават реални гаранции за имплантите си и затова неможе да ти предложи разнообразие.
Видя се, какво става с измислени гаранции като на ПИП

миссссс 335
2nd February 2012, 12:03
До колкото знам, д-р Тонев предпочита да работи с фирми, които дават реални гаранции за имплантите си и затова неможе да ти предложи разнообразие.
Видя се, какво става с измислени гаранции като на ПИП

А коя марка предлага Тонев при смяна на ПИП-ки ?

Аз се сещам за поне две квалитетни фирми, които предлагат надеждни импланти, но ми е интересно кои според него са с "реалните гаранции" ?

И какво значи "реални гаранции" ? И ПИП бяха реални, а сега къде са гарантите ?

Точно този скандал показа, че няма никакви гаранции за нищо ! Остава ни да се надяваме, че в другите фирми работят по-съвестни специалисти!

И всъщност, ако Тонев смята, че само една фирма дава реални гаранции, това значи ли, че работи само с нейните продукти...или тях ги предлага на ПИП-ките, а за останалите има и "нереални" ?

Извинявам се за тона, но точно този доктор набута най-много ПИП-ки, а сега се ослушва като на*кан !

резервна модераторка
2nd February 2012, 14:06
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1775072562 Да, има набутани ПИПки. Новата френската фирма BIP(brain implant polisilicon), ще корегира дефектите на PIP. Без BIP "Пълна промяна" не може да има. Ще разчитаме на успешна трансформация на ПИПки в БИПки. Някой ден и в ЧИПки. С надеждата животът им да стане по-смислен, по-лек и по-безавариен.

Нелка
2nd February 2012, 14:19
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1775072562 Да, има набутани ПИПки. Новата френската фирма BIP(brain implant polisilicon), ще корегира дефектите на PIP. Без BIP "Пълна промяна" не може да има. Ще разчитаме на успешна трансформация на ПИПки в БИПки. Някой ден и в ЧИПки. С надеждата животът им да стане по-смислен, по-лек и по-безавариен.

Ба*и колко си остроумен!
Имам чувство за хумор, но не и що се касае до здравето. Още по-малко, когато се подиграваш на единствена страна, която няма вина в тази ситуация.

резервна модераторка
2nd February 2012, 14:45
Погрешно ме разбра. Написах го, защото именно здравето е безценно. Мислиш, че нямам здравословни проблеми навлечени по единствена причина собствен идиотизъм.? Имам,имам. И какво? Да оскимтя света? Напротив,правя си ташак със собственоръчно натворените ми и вредни глупости, така че take it easy.

aniK
2nd February 2012, 15:17
Тонев обяви ли вече цена за подмяната (явно) и с какви импланти сменя? Той затова ли само с ПИП работеше - щото даваха реални гаранции :1242: (направих си труда и емотка да потърся).
А Иначе цената от 2000 Е е почти като на другите, но височка ми се струва за при него (да ме прощава - с тия записвания на часове в клиника под наем, чакане и т.н. процедури, ако не ги е сменил от едно време).

миссссс 335
2nd February 2012, 16:22
Аз се порових в сайта му, нищо не пише, освен че подмяната на ПИП е 2000 евро. Ето :
http://www.doctortonev.com/drtonev/index.php?option=com_content&view=article&id=401%3A-pip-&catid=50%3A2010-05-18-21-38-02&Itemid=125&lang=bg

Попаднах на едно негово интервю за ПИП. Важно е да се подчертае че е от 2010 година. Сега, след новите разкрития, звучи доста интересно бих казала. Чудя се защо си го държи и не го сваля, след като се излага още повече ?!

http://www.doctortonev.com/drtonev/index.php?option=com_content&view=article&id=355%3A2010-06-04-16-56-56&catid=50%3A2010-05-18-21-38-02&Itemid=125&lang=bg

Цените му са доста височки ! МакГан анатомични са 7200, а аз платих малко повече при Тепавичарова, която е светлинни години пред него....СПОРЕД МЕН ;)

blanco y negro
2nd February 2012, 17:55
Така е, ако не свали летвата ще отшуми бързо.

sugar baby
2nd February 2012, 21:57
Леле, колко страсти се появиха!
Извинете ме, но исках само да помогна на Maria_1985g, kaто я наведа на мисълта как да се ориентира, така че един ден да не се чувства пак 'леко прецакана'.
И за да съм по-ясна, ще ви кажа, че според мен (и не само) реални са гаранциите, когато фирмата открито го обявява пред потребителите (обикновено в официалния си сайт) и така се поема отговорността. Измислените гаранции според мен се измислят обикновено от някой заинтересован на местна почва, без официален ангажимент на производителя. В този смисъл PIP никога не са давали официални гаранции.

tttittti29
3rd February 2012, 14:17
Леле, колко страсти се появиха!
Извинете ме, но исках само да помогна на Maria_1985g, kaто я наведа на мисълта как да се ориентира, така че един ден да не се чувства пак 'леко прецакана'.
И за да съм по-ясна, ще ви кажа, че според мен (и не само) реални са гаранциите, когато фирмата открито го обявява пред потребителите (обикновено в официалния си сайт) и така се поема отговорността. Измислените гаранции според мен се измислят обикновено от някой заинтересован на местна почва, без официален ангажимент на производителя. В този смисъл PIP никога не са давали официални гаранции.

Няма такова нещо. Гаранцията се поемаше от PIP. То именно това е о проблема сега-че вече няма PIP

aniK
3rd February 2012, 14:48
Захарното, БАШ фирмата си поемаше гаранциите :2001:

демили
3rd February 2012, 14:56
Ей Тitti29 , напълно си права!

mdacota
3rd February 2012, 15:28
С коя марка работи сега д-р Тонев!?
Всъщност, звъннах на секретарката му. Тонев работи с абсолютно всички възможни видове импланти. При липса на наличност на някоя марка или размер, се поръчват по желание на пациента. Няма основание да не вярвам на чутото с ушите си.

sugar baby
4th February 2012, 17:19
Няма да споря с вас, защото всеки, който се интересува от истината за гаранциите, може много лесно сам да го провери или да се консултира и да направи своя избор.
Проблемът според мен не е в това, "че вече няма PIP", а в това, че много момичета бяха подведени (умишлено или не) да направят този тревожен сега избор.
Съжалявам да го кажа, но и не бих го премълчала - приличате ми на клакьорската група, която преди три години ни уверяше какъв "Мерцедес" е PIP (тогава също често използвахте :2001:). Радвам се, че тогава не сгреших, но ако сега трябваше да решавам, бих си спестила вашите съвети.
Ако човек преследва някаква естетика, би следвало да намери повече толерантност в себе си.

tttittti29
4th February 2012, 17:38
Няма да споря с вас, защото всеки, който се интересува от истината за гаранциите, може много лесно сам да го провери или да се консултира и да направи своя избор.
Проблемът според мен не е в това, "че вече няма PIP", а в това, че много момичета бяха подведени (умишлено или не) да направят този тревожен сега избор.
Съжалявам да го кажа, но и не бих го премълчала - приличате ми на клакьорската група, която преди три години ни уверяше какъв "Мерцедес" е PIP (тогава също често използвахте :2001:). Радвам се, че тогава не сгреших, но ако сега трябваше да решавам, бих си спестила вашите съвети.
Ако човек преследва някаква естетика, би следвало да намери повече толерантност в себе си.
Нито дума не разбрах от поста ти, шугърче...но ще те помоля тази агресия да я задържиш за близкото си обкръжение, ако не възразяваш.

миссссс 335
4th February 2012, 18:04
Ако човек преследва някаква естетика, би следвало да намери повече толерантност в себе си.

Ко викаш ? :2001:
Може ли някой да ми перифразира тази мисъл, че нещо не загравям, каква и е идеята ?

Аз не съм от клакьорките :popcorn_girl:

Шугър, ти с коя марка импланти си ? И как се увери, че имат реална гаранция ?
Не се заяждам, напротив, ако има начин да се проверява това, би била полезна на момичетата, които ще се оперират

Аз съм с макган анатомични, горе долу най-скъпите засега, но след скандала с ПИП, не се чувствам много уверена, че не може да ме застигне съдбата на ПИП-ките.
И все си мислех, че би трябвало да сме солидарни и от един отбор, а не да им натякваме сега: "Вие си ги избрахте тези боклуци"!

Нелка
4th February 2012, 23:37
Нито дума не разбрах от поста ти, шугърче...но ще те помоля тази агресия да я задържиш за близкото си обкръжение, ако не възразяваш.

И аз нищо не разбрах...
Но подозирам, че пак сме се изгубили в превода.

ina.ina
5th February 2012, 16:30
Няма да споря с вас, защото всеки, който се интересува от истината за гаранциите, може много лесно сам да го провери или да се консултира и да направи своя избор.
Проблемът според мен не е в това, "че вече няма PIP", а в това, че много момичета бяха подведени (умишлено или не) да направят този тревожен сега избор.
Съжалявам да го кажа, но и не бих го премълчала - приличате ми на клакьорската група, която преди три години ни уверяше какъв "Мерцедес" е PIP (тогава също често използвахте :2001:). Радвам се, че тогава не сгреших, но ако сега трябваше да решавам, бих си спестила вашите съвети.
Ако човек преследва някаква естетика, би следвало да намери повече толерантност в себе си.

Това откъде накъде, не знам ... както и да е. Но все пак имай предвид, че повечето от тези които пишат сега не са били тук преди 3 години или даже и да се били са чели и проучвали.

maria_1985g
5th February 2012, 17:52
Д-р Тонев предлага само немските импланти Politech на цена от 2000 Е. Всички останали марки са на цена от 2350 Е. За сравнение: Николай Георгиев предлага избор от няколко марки, дори марката Ментор, която повечето тук определят като една от водещите, за 1850 Е. Моето мнение лично е , че след като Тонев е един от тези, които са препоръчвали ПИП най-горещо, сега можеше да си направи доста добра реклама като поне предложи това, което Георгиев предлага. Това е една от причините, които ме карат да мисля, че явно за Тонев лиchните му пациентки, които са му гласували доверие, нямат нiкаво значение. Наясно съм, че това, както всичко останало е бизнес, но и най-добрите бизнесмени знаят, че първо трябва да се погрижат за редовните си пациенти (или тези,които могат да го препоръчат като нас) и тогава за всички останали. Е как сега да му се доверя отново? И как да му платя отново?

cvet81
11th February 2012, 13:02
Много ми е сложна и на мен,не ми се занимава с Тонев вече...сложих си при него импланти ПИП преди 3 години,искам сега да ги сменя най вече заради профила.Ако не беше станало това с ПИП пак щях да ги сменя,но не и при него.Сега за тази марка,тези пари ,нещо не ми се нрави.Мисля или при Н.Георгиев или при И.Стоянов. Ще гледам да си наглася консултацията и при двамата на един ден(до колкото е възможно) ,да видя кой какво ще ми предложи и да реша.Мисля ,че разликата име около 150 евро нали???1850/2000....?

princesavm
11th February 2012, 15:32
Цвети,

Ти защо искаш да смениш профила?

cvet81
11th February 2012, 20:57
Цвети,

Ти защо искаш да смениш профила?
Сложи среден 350cc,но подцени това че съм и с повдигане и с обиране на кожа,и ми липсва изцяло горен полюс.С сутиен е ок,но иначе не се харесвам.Не искам да уголемявам рзмера толкова колкото профила трябва и трябваше да е висок!!

Нелка
11th February 2012, 21:02
Сложи среден 350cc,но подцени това че съм и с повдигане и с обиране на кожа,и ми липсва изцяло горен полюс.С сутиен е ок,но иначе не се харесвам.Не искам да уголемявам рзмера толкова колкото профила трябва и трябваше да е висок!!

При птоза принципно слагат ултра висок провил, за да запълни точно горния полюс.
Кръгли ли са твоите?

cvet81
12th February 2012, 12:30
Да,кръгли висок профил на ПИП,но отговарят на среден :)

maria_1985g
12th February 2012, 13:37
Много ми е сложна и на мен,не ми се занимава с Тонев вече...сложих си при него импланти ПИП преди 3 години,искам сега да ги сменя най вече заради профила.Ако не беше станало това с ПИП пак щях да ги сменя,но не и при него.Сега за тази марка,тези пари ,нещо не ми се нрави.Мисля или при Н.Георгиев или при И.Стоянов. Ще гледам да си наглася консултацията и при двамата на един ден(до колкото е възможно) ,да видя кой какво ще ми предложи и да реша.Мисля ,че разликата име около 150 евро нали???1850/2000....?

Аз вехе се обадих на Николай Георгиев да питам за операция при него. По телефона неговата секретарка ми каза, че цената от 1850Е е само за техни пациентки. Много странно, защото на сайта му пише "всички пациентки". Това е рекламен трик, които не отговаря на добрата му репутация. Жалко и разочароващо.

hera
1st March 2012, 19:07
Здравейте на всички! И аз се записвам-на 29.02.подмених PIP 330 /с киито бях от четери години/ с Алерган 365.Най- интересното е, че PIP не са мръднали/като току що извадени от кутия са./И двете операции извърши д-р Тонев. Благодаря на екипа му,от който отново останах възхитена.

blanco y negro
1st March 2012, 19:25
Аз вехе се обадих на Николай Георгиев да питам за операция при него. По телефона неговата секретарка ми каза, че цената от 1850Е е само за техни пациентки. Много странно, защото на сайта му пише "всички пациентки". Това е рекламен трик, които не отговаря на добрата му репутация. Жалко и разочароващо.
Еее, кви са тея грозни номера, излагат се...

mdacota
1st March 2012, 19:39
Здравейте на всички! И аз се записвам-на 29.02.подмених PIP 330 /с киито бях от четери години/ с Алерган 365.Най- интересното е, че PIP не са мръднали/като току що извадени от кутия са./И двете операции извърши д-р Тонев. Благодаря на екипа му,от който отново останах възхитена.

Браво, честито нови придобивки! Бих искала да те попитам защо се спря на Алерган и през мишницата ли направиха операцията?

hera
1st March 2012, 20:29
Защо се спрях на Алерган нямям точно обяснение-така го почувствах.А операциута д-р Тонев ми я направи през мишниците-по старите разрези.

cvet81
6th March 2012, 22:20
Д-р Тонев предлага само немските импланти Politech на цена от 2000 Е. Всички останали марки са на цена от 2350 Е.


На мен ми каза,че и Ментор и Макган и Политеч и каквато си поискам ще ми сложи на цената от 2000евро!!!!!

Monique
16th April 2012, 02:14
Много ми е сложна и на мен,не ми се занимава с Тонев вече...сложих си при него импланти ПИП преди 3 години,искам сега да ги сменя най вече заради профила.Ако не беше станало това с ПИП пак щях да ги сменя,но не и при него.Сега за тази марка,тези пари ,нещо не ми се нрави.Мисля или при Н.Георгиев или при И.Стоянов. Ще гледам да си наглася консултацията и при двамата на един ден(до колкото е възможно) ,да видя кой какво ще ми предложи и да реша.Мисля ,че разликата име около 150 евро нали???1850/2000....?
Аз такъв касапнически ужас преживях при Тонев преди две години, че като видя че някои се е оперирал при него ми става лошо...
Добре че има и доволни , защото това което ми се случи си беше подсъдимо....

aniK
16th April 2012, 07:23
Monique, отдавна не си писала - поправя ли нещо в твоите гърди и при кого? Знам, че не е за тази тема, но се надявам да прочетеш!!!