PDA

View Full Version : Д-р Ильо Стоянов - търгаш или лекар?


Bella2
24th January 2012, 18:14
Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека. След две деца и кърмения тои успя да направи това,което природата не ъспя - да ги съсипе!!!! Доверих му се - рекламата,взима наи-скъпо,статиите и като една патка попаднах в капана. Не само крайният резултат ,но и усложненията,лекарствата,д ве седмици на легло - дойде ми в повече!!! Как да вярваш на Бг хирурзите,страх ме е да легна под скалпела ,за да ги поправя. Мислех ,че попадам в бутикова клиника,а минах през конвейера на завода за силикони на Д-р Ильо Стоянов!!!!! Не ми остава друго освен да изплача болката си и да се надявам ,че други не биха направили моята грешка... Оправдана ли е рекламата на такива лекари,кой ги контролира и санкционира?????!!!!!!! Защо никой не говори за тях????!!!!!!!!

Нелка
24th January 2012, 18:36
Много съжелявам да чуя това! :(

Аз имах мамопластика при Стоянов преди 2 седмици и за сега съм доволна. Но аз съм си патила от пластични хирурзи и отидох на тази операция в очакване на най-лошото. И не вярвам в най-рекламираните, от такъва съм си патила. и определено не избрах Стоянов заради постоянното му присъствие в медиите, а по други критрии. Не мога и не искам да го хваля, не разбирам хора, които си прехвалват хирурзите - това наистина може да подведе някой. А всички знаем, че и най-добрите правят грешки. Предстои ми още една операция при него и се надявам отново да съм късметлийка. Защото нека сме релисти - май всичко опира до късмет...

Кога ти беше операцията? Какво ти каза той за асиметрията? До колкото разбрах много момичета имат аиметрии от начало, но после гърдите улягат. Дори много големи асиметрии съм виждала да се заличават до 6 месец. Но те разбирам - когато е на тебе изпадаш в паника.
Ако искаш прати ми снимки за да си изкажа мнението, аз също ще ти пратя.

И още нещо - Стоянов не е от любимците на форума. Ако четеше тук редовно щеше да знаеш, че има момичета , които не са оставали доволни от него. Аз бях наясно с това, когато го избрах.

Шоки
24th January 2012, 19:04
Аз също съм оперирана при Стоянов преди месец и половина. За сега съм доволна. Наистина Бела разкажи ни кога си оперирана при него и какво каза той за незадоволителния резултат.

миссссс 335
24th January 2012, 22:30
май всичко опира до късмет...



Въх ма, НелЕ :2001: това откъде го измисли ?

Ако е до късмет, защо избираме докторите с месеци (а някои от нас с години:1242:)
Късмет, късмет, ама що не отиде при Сердев или при този с двойно по-ниските цени ?

Според мен, хирургът е от огромно значение за крайния резултат, но важен фактор е и първоначалният старт (както при мен и теб)

Бела, кажи подробности, конкретни факти, дай снимки...щото иначе само на оплюване прилича твоето мнение !

Lifeisbeautiful
24th January 2012, 22:32
Аз съм реоперирана при Д-р И. Стоянов преди няколко години. Лично аз съм му много благодарна за всичко, което направи за мен. Гърдите ми бяха труден случай, беше ми реоперация. Ситуацията, в която се намирах беше безкрайно неприятна и натоварваща за мен психически. Сега, няколко години по-късно, имам хубави гърди благодарение на него и екипа му.
Не мога да кажа лоша дума за него, защото не го заслужава. Справи се перфектно с моя случай.
Говорихте ли с него след операцията, за да обсъдите резултатите? Колко време е минало от операцията?

kalyna
24th January 2012, 23:33
Аз също съм оперирана от Стоянов преди 4 месеца.Доволна съм от резултата.Дано си оперирана скоро и нещата да се оправят.При мен също имаше асиметрий първите два месеца,гърдите постоянно се променяха.Сега всичко е наред.

Нелка
25th January 2012, 00:18
Въх ма, НелЕ :2001: това откъде го измисли ?

Ако е до късмет, защо избираме докторите с месеци (а някои от нас с години:1242:)


Страх ме е да застана плътно зад избора си, що се касае до хирург. Нямам пълно доверие на никой. И най-"големите" имат издънки, и най-некадърните имат страхотни резултати. От нас се очаква да изберем този, с най-малък процент издунки.. И от там нататък всичко е Божа работа...

Иначе при Сердев съм ходила.. Точно когато беше най-рекламиран, по времето, в което нямаше форуми и интернет, и провинциалистите вярваха, че всичко, що е на телевизора, е добро..



Ако мацката изчезне, и не се обоснове, аз лично го приемам за спам. Предстои ми втора операция при Стоянов и последното, от което имам нужда е червея на съмнението. Има и момичета, които са съвсем прясни от него и те нямат нужда от драми и притеснения в момента.
Ако докаже, че наистина е некадърно оперирана и доктора не заема никаква адекватна позиция по случилото се, аз ще съм първата, която ще го заклейми! Ако ли не, го игнорирам този пост.

Винаги, когато не съ била доволна от нечия работа, доказвам снимков материал, и оставям другите сами да преценят имам ли право. Понякога съм имала, понякога не.

Шоки
25th January 2012, 14:26
Страх ме е да застана плътно зад избора си, що се касае до хирург. Нямам пълно доверие на никой. И най-"големите" имат издънки, и най-некадърните имат страхотни резултати. От нас се очаква да изберем този, с най-малък процент издунки.. И от там нататък всичко е Божа работа...
Ако мацката изчезне, и не се обоснове, аз лично го приемам за спам. Предстои ми втора операция при Стоянов и последното, от което имам нужда е червея на съмнението. Има и момичета, които са съвсем прясни от него и те нямат нужда от драми и притеснения в момента.
Ако докаже, че наистина е некадърно оперирана и доктора не заема никаква адекватна позиция по случилото се, аз ще съм първата, която ще го заклейми! Ако ли не, го игнорирам този пост.

Винаги, когато не съ била доволна от нечия работа, доказвам снимков материал, и оставям другите сами да преценят имам ли право. Понякога съм имала, понякога не.

Да и аз се дразня така, появява се някой за минути с негативно мнение и след това дим да го няма. Е какъв извод да си направим тогава....Да седим да треперим от страх. Да няма хирург даващ 100% гаранция за успешна операция. За момента съм доволна, но все още ми е много рано и се надявам да нямам проблеми. Иначе ще си напиша всичко тук и нищо няма да скрия.Както съм отбелязабла поста на Нелс, не мога да застана плътно зад избора си на хирург и нямам 100% доверие на никого. За това и ме хвана страхова невроза в един момент и имам хиляди притеснения ако нещо ме подпре или наболи.

блонди
25th January 2012, 17:43
Надявам се ,ако е реален човек нещата при него да се оправят и всичко това да се дължи на депресията и стреса покрай операцията.Аз непосредствано след мойта бях недоволно и от избора и от вида и от още много неща от Н€Горгиев.Сега година по-късно ,мога да кажа ,че се е справил добре.Но ,хора дайте си сметка ,че като хвърлите една такава бомба/защото за някои от мойта кръвна групанещо такова би ми звучало точно като бомба/ трябва да се обосновет и най-малкот ода продължите дискусията.Мен лично много ме стресираха ,коментарите на Мариса непоседствено след операцията при Н.Г./въпреки че признавам ,че при нея чисто визуално наистина имаше повод за такива/ но и на мен ми повляха а сга си давам сметка ,че при мен не е имало повод.
Надявам се да е спам :)Така ,ще е най-добре за спокойствите на всички пресни и на тези на които им предстои операция при него.Пък и винаги ми е ставала супер мъчно за хора с неуспешни операции и незадоволителни резултати.Искрено се надявам да нямя такива сучаи,но за съжаление се случват,но хубавото че в голяма част нещата са поправими :)Друг е въпроса за психическия товар от дна нуспешна операция!

Шоки
25th January 2012, 17:52
Да стискаме палци всичко да ни е наред. За сега съм доволна, но не и застрахована от бъдещи неприятности вече. И да не позволяваме негативните мисли да взимат връх, за да не предизвикваме съдбата.

Шоки
25th January 2012, 17:54
А към оплакващото се момиче искам да кажа, че никой от нас няма да я осъди ако реши да ни разкаже. Просто на мен ми е интересно след незадоволителния резултат и проблемите какво й е отговорил доктора. Просто да разбера как точно реагира той на такъв проблем.

Lifeisbeautiful
25th January 2012, 18:41
Като човек имал проблеми при първата си мамопластика, която беше при друг лекар, а не при Д-р Стоянов, мога да Ви кажа, че не всеки е склонен да качва снимки на незадоволителен резултат.
Има и друг момент- Д-р И. Стоянов стана много търсен хирург напоследък, може и някой да му е завидял.. Конкуренцията не е шега работа.
Колкото и да говори жената във форума, ако наистина има проблем, то тук няма да го реши. Трябва да обсъди проблемите си и опасенията с хирурга. Ние тук няма как да и помогнем. Аз лично не познавам недоволна негова пациентка, но не казвам, че няма такива. Сигурно има- от всеки един лекар има и доволни, и недоволни пациенти.

Нелка
25th January 2012, 18:59
Точно Н. Георгиев визирах - характерния му почерк е да прави супер криви пресни гърди, които след месеци се превръщат в уникални бюстове.. В повечето случаи.. Виждала съм го и при други хирурзи. Разбира се, не е грантирано. Дано се оправят нещата при момичето!

И на мен ми е интересно как е реагирал Стоянов. Това го казах на бивше гадже, но мисля, че важи и в случая :lol: : "Качествения мъж(хирург) не се опеределя от липсата на грешки, а от начина, по който оправя тези, които е допуснал"....

Нелка
25th January 2012, 19:05
Като човек имал проблеми при първата си мамопластика, която беше при друг лекар, а не при Д-р Стоянов, мога да Ви кажа, че не всеки е склонен да качва снимки на незадоволителен резултат.


Съгласна! Но не става въпрос за публично публикуване. Когато обвиняваш хората, че не са те предупредили да на правиш грешка, еми престраши се да се обосновеш поне на ЛС. Иначе защо го правиш? Нали твърдиш, че искаш да помогнеш на останалите да направят по-добър избор?

Мен също ме е срам, признавам си. Момичетата, на които съм пратила снимки ще потвърдят, че бюста ми (особено преди оп), е далеч, далеч от понятието "красив". Със сутиен съм правила секс, но що се е касаело до този форум, съм пращала снимки на всеки, който е поискал. Нали за взаимопомощ става въпрос?
Да не говорим пък за ринопластиките ми, чийто албум е публичен! и там на нищо не ме мяза..... Срам ме е, но си загърбвам суетата, защото наистина искам и да помогна, ако мога.

Lifeisbeautiful
25th January 2012, 19:14
Съгласна! Но не става въпрос за публично публикуване. Когато обвиняваш хората, че не са те предупредили да на правиш грешка, еми престраши се да се обосновеш поне на ЛС. Иначе защо го правиш? Нали твърдиш, че искаш да помогнеш на останалите да направят по-добър избор?

Мен също ме е срам, признавам си. Момичетата, на които съм пратила снимки ще потвърдят, че бюста ми (особено преди оп), е далеч, далеч от понятието "красив". Със сутиен съм правила секс, но що се е касаело до този форум, съм пращала снимки на всеки, който е поискал. Нали за взаимопомощ става въпрос?
Да не говорим пък за ринопластиките ми, чийто албум е публичен! и там на нищо не ме мяза..... Срам ме е, но си загърбвам суетата, защото наистина искам и да помогна, ако мога.
Да, на лични със сигурност няма проблем, тъй като всеки си избира дали и на кого да изпрати въпросните снимки. Казвам само, че едва ли са много жените, които биха качили снимки на гърдите си снимки във форум със свободен достъп. Има хора, които положението им в обществото не им го позволява. Всеки сам си решава за себе си.
Ако целта на жената е да и повярват, може би би качила или изпратила снимки на определени хора.

Шоки
25th January 2012, 19:24
Аз не държа толкова да ми покаже снимки, ако се появи и ни разкаже бих й повярвала и без снимков материал. Просто искам да разбера преди колко време е оперирана, отишла ли е при Стоянов да се оплаче и как е реагирал той, какво й е отговорил. Поел ли е някаква отговорност. Просто за в бъдеще, да не дава господ да съм недоволна, да знам какво да очаквам от него. То така или иначе вече съм оперирана така че не може никой да ме предпази вече.

блонди
26th January 2012, 13:18
Аз не се сещам за снимки,на които някой да си е публикувал и лицето.Такива снимки съм изпращала само на мейли ,или скайп.

mishelle1607
26th January 2012, 16:30
Bella,

Без доказателствен СНИМКОВ материал,не би била полезна нито за бъдещия избор на момичетата,нито за скоро оперираните от Д-р И.Стоянов.

На този етап постът ти звучи за мен,а и за други,като спам.За да се съгласим с теб и за да си в помощ на бъдещите оперирани-обоснови се.

Бижу
31st January 2012, 10:33
Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека.

А защо ти самата не споделиш по-конкретно какъв точно е случаят? Как реагира лекарят? Има ли развитие? Снимков материал за доказателство на обвиненията ти?
Апелираш към гласност на сакатлъците, а ти самата влизаш, хвърляш бомбата, без каквито и да е доказателства, и изчезваш :buttslap:

Нелка
31st January 2012, 14:21
Аз сега се загледах в заглавието на темата и ми стана смешно..
За търгаш не знам дали е, ама лекар със сигурност не е... Макар че явно често му се случва да се занимава с болни мозъци...:1242:
Мен още не ме е видал в пълния ми капацитет..

emiko
31st January 2012, 14:37
Аз сега се загледах в заглавието на темата и ми стана смешно..
За търгаш не знам дали е, ама лекар със сигурност не е...

Е ако не е лекар, какъв е тогава :2045:

Нелка
31st January 2012, 14:43
Е ако не е лекар, какъв е тогава :2045:

Ааааа, аз за лекар смятам специалист, който лекува болни хора.

emiko
31st January 2012, 14:47
Всички са лекари, учат обща медицина, едва след това специализират нещо си.

демили
31st January 2012, 14:54
Баш си е лекар, като се има в предвид, че преди да стане пластичен, е бил сърдечен хирург в Национална кардиологична болница.

Lifeisbeautiful
31st January 2012, 15:26
За мен определено е и лекар, и хирург .. на когото ще съм винаги безкрайно благодарна!
А авторката на темата дали е влизала пак? Дано да се окаже измислена историята.

миссссс 335
31st January 2012, 15:34
Момичета, не съм сигурна, че това е провокация, но много прилича.
На такива мнения пълни с критика, без да се конкретизира случая и с много препинателни знаци сме се нагледали доста ;)

Даже очаквам след някой друг ден, "потърпевшата" със също толкова емоционално мнение, само че пълно със суперлативи, да сподели как е намерила най-добрия лекар, който е поправил щетите :1242:

Klementina
29th February 2012, 15:37
Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека. След две деца и кърмения тои успя да направи това,което природата не ъспя - да ги съсипе!!!! Доверих му се - рекламата,взима наи-скъпо,статиите и като една патка попаднах в капана. Не само крайният резултат ,но и усложненията,лекарствата,д ве седмици на легло - дойде ми в повече!!! Как да вярваш на Бг хирурзите,страх ме е да легна под скалпела ,за да ги поправя. Мислех ,че попадам в бутикова клиника,а минах през конвейера на завода за силикони на Д-р Ильо Стоянов!!!!! Не ми остава друго освен да изплача болката си и да се надявам ,че други не биха направили моята грешка... Оправдана ли е рекламата на такива лекари,кой ги контролира и санкционира?????!!!!!!! Защо никой не говори за тях????!!!!!!!!
Здравей и от мен. Много съжалявам, че си преживяла такова разочарование. Знам, че човек се стреми да прави неща, които да го накарат да се чувства добре. За съжаление не всичко зависи от нас. Недей да се предаваш.
Бих те посъветвала, все пак да направиш консултация с някой друг хирург. Да видиш дали нещата все пак са поправими.
Казвам ти го, защото аз си правих корекция на бюста декември месец 2011 г. и преди да взема това решение обиколих няколко пластични хирурзи. Без да си налагам мнението, разбира се, мога да те посъветвам да отидеш при д-р Страхил Ефремов. Определено на мен ми вдъхна страхотно доверие още с посрещането. Има добро отношение към пациентите си и е честен по отношение на реално постижимото. Изпращам ти линк към сайта му, ако това те интересува http://drefremov.eu/.

Нелка
29th February 2012, 15:54
Аз пък те съветвам да не ходиш при Ефремов, защото може би е единствения хирург, който е способен при ринопластика да ти направи по-голем нос, от колкото си имал! :1302::girl_cry2: Заради него ходих с камба и то крива, 5 години!!! Да не говорим, че ми държа тампоните в носа 2 седмици! което се оказа супер опасно! Да не говорим, че след операцията при него се събудих с избити предни зъби!!! Не знам колко е некадърен анестезиолога му, да ми счупи збите! На 23 години трябваше да правя керамика!!!! Това беше най-кошмарната операция в живота ми, като го видя по телевизията стомаха ми се свива!
ДА НЕ ГОВОРИМ, че съм виждала супер криви и грозни гърди, правени при него!

Ако не си доволна от Стоянов, единствения човек за теб в Бг е Тепавичарова. Сори, за категоричността, но явно такава е нужна, след като почнаха да се препоръчват такива некадърници...

Нелка
29th February 2012, 15:55
Момичета, не съм сигурна, че това е провокация, но много прилича.
На такива мнения пълни с критика, без да се конкретизира случая и с много препинателни знаци сме се нагледали доста ;)

Даже очаквам след някой друг ден, "потърпевшата" със също толкова емоционално мнение, само че пълно със суперлативи, да сподели как е намерила най-добрия лекар, който е поправил щетите :1242:

Да, както видяхме, това се случи...

Шоки
29th February 2012, 18:18
Не си губете времето с тази тема и потребителка - тя се появи за секунда и изчезна като дим.Даже не знам защо въобще реши да направи нова тема във форума като можеше да си напише единствения пост и в някоя от другите теми.

simona_80
26th March 2012, 18:33
Тъй като темата е за д-р Ильо Стоянов ще си позвоя да питам оперираните от него тук. Чувала съм, че той никога не слага дренажи ? Така ли е наистина ?

kalyna
26th March 2012, 18:39
Не е вярно,оперирах се преди 6 месеца при него и бях с дренажи.След мен и моя приятелка също имаше.Всички наскоро оперирани при него потребителки тук също споделиха,че са имали дренажи 24 часа.

Шоки
26th March 2012, 19:35
Да, и аз имах дренажи 24 часа. Оперирана съм преди 4 месеца

Нелка
26th March 2012, 20:16
И аз имах. Изрично го питах за дренажите, каза, че предпочита да слага, имало отношение към възстановителния период.

Monique
16th April 2012, 02:02
Не си губете времето с тази тема и потребителка - тя се появи за секунда и изчезна като дим.Даже не знам защо въобще реши да направи нова тема във форума като можеше да си напише единствения пост и в някоя от другите теми.

Някои хора просто нямат навика да влизат в тези форуми. Може би се е регистрирала само за да се оплаче или предупреди.

Шоки
16th April 2012, 08:16
"Може би", това "може би" знаеш ли колко паника и нерви може да струва на някого....Или да влизат тук и да се аргументират като хората или въобще да не влизат. След като е решила да се оплаче много ясно, че ще последват въпроси и ще се искат обяснения и тъй като тя е отворила цяла нова тема е длъжна да даде обяснение.

lily.ana
16th April 2012, 10:44
Ей така като почнете да вдигате лозУнги кой какво е длъжен да прави много ме радвате :lol:

ina.ina
16th April 2012, 12:52
Абе, Шоки по принцип е права, но не можеш да накараш някого да направи нещо, особено пък във форум (т.е. интернет пространството). Има си хора, които са много убедени (и убедителни) в своето мнение, въпреки че може почти нищо да не знаят по съответната тема. Така че всеки да си има по едно наум и да си преценя дали да вярва на всичко, което прочете.

Шоки
16th April 2012, 12:52
Съжалявам, но тук не става въпрос за скубане на вежди и подстригване ами за операция. На вас ако ви се струва нищо, това дето изтърпяха пипките, на мен не ми е безобидно и безразлично. Всеки иска да направи най-правилния избор и да влиза някой за секунди само да внася паника за мене не е забавно. Така, че ДА, за мен тя е длъжна да даде обяснение за изказването, най-малкото да предпази от грешки бъдещите опериращи се. А това, че някои тука оспорват почти всяко мое мнение на лично основание въобще не ме засяга и няма да променят мнението ми по въпроса.

lily.ana
16th April 2012, 13:12
Какво общо имат пипките?

123456-8
2nd November 2012, 20:36
Не знам Др. Стоянов дали е търгаш или лекар, но един негов колега Dr. Roman Romansky определено не е за тази професия Попитах го колко е подмяна на имплант граден :) и той ми каза 2400 (без имплант ) Тогава се зачудих как без имплант та всички пластични хирурзи имат твърда цена която в нея влиза мед.екип , упойка , и имплант .Реших да питам каква е крайната цена със всичко , той ми отговори това.
Здравейте,

Много съжалявам, но ме принуждавате да бъда груб.

1-во - Клиниката не е магазин за плод и зеленчук, където си избирате дини и се пазарите за тях.
2-ро - Пластичната хирургия и в частност естетичната хирургия е отговорна специалност с висока техническа сложност криеща не малко рискове.
3-то - Планирането на всяка една операция изисква задължителна консултация, диалог и вземане на решение за оперативно лечение или отказ от такова.
4-то - Относно операцията за увеличаване на бюста - какви импланти и на коя фирма са подходящи за Вас определям аз съобразно вашите естетични критерии и даденостите на Вашето тяло.
5-то - Консултацията струва 50лв. и не може да се извърши по имейл, скайп, фейсбук и каквито и да било други дистанционни комуникационни методи.
Ето от такива "хирурзи" има момичета които после плачат , крака ми там няма да стапи ако ще и той да ми плати :)

Лина
3rd November 2012, 17:41
Да, грубо звучи, но......е прав. И не че има право да е груб, но това, което казва си е истина. Друг е въпросът, че става въпрос за много пари и емоции и страхове. И същото нещо можеше да ти го каже по-внимателно.

ina.ina
4th November 2012, 10:07
Да, можеше да отговори само с 5-та точка. Но, явно не е бил в настроение и определено не си търси пациенти. :)

lily.ana
4th November 2012, 11:13
Аз пък не виждам никъде човекът да е груб. Само си помислете колко кукумявки му пишат всеки ден и по колко пъти. Една реоперация може да наложи повече работа, отколкото първа мамопластика. Разбира се, че няма да й раздава цени по телефон или имейл.

Мноо па чуФствителни сме станали :girl_haha:

ЛИСКУ
4th November 2012, 16:07
Първият лаф за плода и зеленчука го е научил от майка си. И от нейните уста съм го чувала. Наговорили са се как да отговарят. :-) Определено не е любезно според англо-саксонския маниер, но иначе верни неща е написал. Романски е един от най-добрите, след Тепавичарова.

ina.ina
4th November 2012, 17:05
Първият лаф за плода и зеленчука го е научил от майка си. И от нейните уста съм го чувала. Наговорили са се как да отговарят. :-) Определено не е любезно според англо-саксонския маниер, но иначе верни неща е написал. Романски е един от най-добрите, след Тепавичарова.

Боже, чак сега загрях ... Лъки, добре че си ти. :D

ЛИСКУ
4th November 2012, 17:14
Не се беше сетила кой е Романски ли? :-)

Dessislava
4th November 2012, 17:22
Не се беше сетила кой е Романски ли? :-)

И аз не се сетих:2014:Все пак темата е за Ильо Стоянов...Мислех,че въпросният доктор е от екипа на Стоянов,въпреки че първата ми асоциация бе Тепавичарова-Романска...

ina.ina
4th November 2012, 17:51
Не се беше сетила кой е Романски ли? :-)

Аха. :D Много съм зле с паметта ... май. :D

резервна модераторка
4th November 2012, 18:22
Ильо е търгаш, а Роман- бостанджия! Потърсете други скайпове!

ЛИСКУ
4th November 2012, 18:31
Имаме ли избор тука? Трябва да избираме от лошото най-доброто :-)
Романски е търсен най-вече за сложни операции след ампутиране на гърда и едновременно слагане на имплант или запълване със собствена тъкан..Не всеки го прави добре.

резервна модераторка
4th November 2012, 18:36
Аз знам как става!

ЛИСКУ
4th November 2012, 18:39
Ъау! Станал си хирург-мамопластолог :-)

lily.ana
4th November 2012, 18:42
мамопластолог


:girl_haha:

резервна модераторка
4th November 2012, 18:43
Не бе, знам как да си спазаря две динки на половин цена. Понякога и безплатно.

резервна модераторка
4th November 2012, 18:45
Мамо,само да ми падне тази пластичка, как ша я логна!

ЛИСКУ
4th November 2012, 19:24
Коя палстичка се споменава тука, че трудно схващам понякога?..

резервна модераторка
4th November 2012, 19:31
Топло! Топло! Топло (и меко)..

Мариса
3rd May 2013, 00:20
Няма начин всички да са доволни от един хирург,явно е като бял ден!

Vencislava Dragneva
10th October 2015, 07:17
Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека. След две деца и кърмения тои успя да направи това,което природата не ъспя - да ги съсипе!!!! Доверих му се - рекламата,взима наи-скъпо,статиите и като една патка попаднах в капана. Не само крайният резултат ,но и усложненията,лекарствата,д ве седмици на легло - дойде ми в повече!!! Как да вярваш на Бг хирурзите,страх ме е да легна под скалпела ,за да ги поправя. Мислех ,че попадам в бутикова клиника,а минах през конвейера на завода за силикони на Д-р Ильо Стоянов!!!!! Не ми остава друго освен да изплача болката си и да се надявам ,че други не биха направили моята грешка... Оправдана ли е рекламата на такива лекари,кой ги контролира и санкционира?????!!!!!!! Защо никой не говори за тях????!!!!!!!!

ДОКТОР СТОЯНОВ Е НАИ-ДОБРИЯТ ПРОФЕСИОНАЛИСТ...АЗ СЪМ СИ ПРАВИЛА И ГЪРДИТЕ И НОСА...И МОИ БЕЗБРОИ ПРИЯТЕЛКА...ТОВА Е АБСОЛЮТНА КЛЕВЕТА!

Vencislava Dragneva
10th October 2015, 07:32
ДОКТОР СТОЯНОВ Е НАИ-ДОБРИЯТ СПЕЦИЯЛИСТ АЗ ЛИЧНО СЪМ СИ ПРАВИЛА И НОСА И ГЪРДИТЕ ...И СЪМ ЗАВЕЛА БЕЗБРОИ МОИ ПРИЯТЕЛКИ ..ВСИЧКИ СМЕ АБСОЛЮТНО ДОВОЛНИ ТОВА Е ДОЛНА КЛЕВЕТА!

DiliMili
16th November 2015, 09:15
Бях оперирана от др.Стоянов преди месец и половина и съм много доволна от избора си.

Caprice®
7th March 2016, 16:06
Здравейте,
Обмислям операция, и ме насочиха към д-р Ильо Стоянов. Може ли някой да помогне? Скорошни операции и мнения- ще съм много благодарна. Благодаря и поздрави.

Bji
14th February 2017, 14:15
И така може би аз съм най-новата тук, здравейте, имах консулт при д-р.Стоянов останах очарована! Предстои ми да насроча дата за уголемяване на бюста бих се радвала да прочета мнения на момичета скоро оперирани от него. Благодаря!

ina.ina
25th February 2017, 14:28
И така може би аз съм най-новата тук, здравейте, имах консулт при д-р.Стоянов останах очарована! Предстои ми да насроча дата за уголемяване на бюста бих се радвала да прочета мнения на момичета скоро оперирани от него. Благодаря!

Успех! Докторът е добър. (Въпреки че не съм оперирана при него.)

Шоки
26th March 2017, 15:09
И така може би аз съм най-новата тук, здравейте, имах консулт при д-р.Стоянов останах очарована! Предстои ми да насроча дата за уголемяване на бюста бих се радвала да прочета мнения на момичета скоро оперирани от него. Благодаря!

Аз се оперирах при него 2011 година и съм супер доволна. Може би не е достатъчно скоро, но с годините практика само ще е станал по-добър. И, това което е, гърдите ми изглеждаха перфектно още след третия ден, когато отидох да ми сменяват превръзката и за първи път ги видях без сутиен. Аз му обясних какво търся като резултат и той избра имплантите, размера и т.н. Получих точно това, което исках.

paolisha
27th March 2017, 01:28
Аз се оперирах при него 2011 година и съм супер доволна. Може би не е достатъчно скоро, но с годините практика само ще е станал по-добър. И, това което е, гърдите ми изглеждаха перфектно още след третия ден, когато отидох да ми сменяват превръзката и за първи път ги видях без сутиен. Аз му обясних какво търся като резултат и той избра имплантите, размера и т.н. Получих точно това, което исках.

Здравей, на мен ми предстой операция при него на 18-ти април. Можеш ли да ми пратиш снимки на лично или на max_vip@abv.bg ?

Шоки
27th March 2017, 13:40
Здравей, на мен ми предстой операция при него на 18-ти април. Можеш ли да ми пратиш снимки на лично или на max_vip@abv.bg ?

Изпратих и видях, че вече съм ти ги пращала :D

ina.ina
28th March 2017, 11:34
Шоки, как си? :D Отдавна не си се мяркала тук.

tanita
11th April 2017, 14:40
Здравейте. Правих консултация при Динев, каза ми 495 сс минимум, кръгли подмускулно, за да избегнем лифтинга. На мен обаче това ми се струва страшно голяма кубатура и си записах час за консулт при Тепавичарова. Чудя се дали да не видя и Ильо Стоянов какво ще ми каже. Ефекта, който търся е попълване на гърдите, не кой знае какво уголемяване. Моят бюст никога не е стоял високо и явно не ми е такъв профила, няма какво да се напъваме да го правим висок (а и в този случай просто без лифтинг няма как). Дали някой е правил мамопластика с таква цел, да каже как се е получило при него?

tanita
11th April 2017, 15:02
Аз се оперирах при него 2011 година и съм супер доволна. Може би не е достатъчно скоро, но с годините практика само ще е станал по-добър. И, това което е, гърдите ми изглеждаха перфектно още след третия ден, когато отидох да ми сменяват превръзката и за първи път ги видях без сутиен. Аз му обясних какво търся като резултат и той избра имплантите, размера и т.н. Получих точно това, което исках.


ЗДрасти, можеш ли да пратиш и на мен? Набирам смелост от цяла вечност за мамопластика, Динев ме отказа при него да се правя, сега остават Тепавичарова и Ильо Стоянов. За него не съм се интересувала досега и не съм виждала реални снимки преди/след, та ще съм благодарна. Пращам ти имейл на лични, ако решиш, благодаря.

Шоки
19th April 2017, 15:20
ЗДрасти, можеш ли да пратиш и на мен? Набирам смелост от цяла вечност за мамопластика, Динев ме отказа при него да се правя, сега остават Тепавичарова и Ильо Стоянов. За него не съм се интересувала досега и не съм виждала реални снимки преди/след, та ще съм благодарна. Пращам ти имейл на лични, ако решиш, благодаря.

Нямам нищо на лични. Напиши имейла тук и ще ти изпратя.На долния пост публикувах моя имейл, може направо там да ми пишеш. Нямам снимки от преди, само след. Преди бях почти без никакъв бюст - дъска.

Шоки
19th April 2017, 15:21
Който иска снимки да ми пише на имейл - chokolad_1978@abv.bg, защото тук почти не влизам вече.

paolisha
29th April 2017, 00:25
Изпратих и видях, че вече съм ти ги пращала :D

Да, мерси. Бях забравила потребителското ти име тук. :) Та, и аз се оперирах при Стоянов. Минаха вече 10 дни от операцията и в момента се чувствам добре и се възстановявам доста бързо. Нямам търпение вече да се върна на работа. Още със ставането от легнало положение е леко неприятно, но и това ще мине, а като си сваля спортния сутиен, кожата ми е толкова опъната, че имам чувствато, че всеки момент ще се пръсне. Но не съжалявам изобщо и след като преминаха трудните няколко дни, започвам да се радвам на резултата с всеки изминал ден все повече и повече. А за отношението в клиниката - не искам и да говоря - все едно не бях в клиника, а на хотел - толкова добро и мило отношение. Всъщност и в хотела не се отнасят толкова добре, както с мен се отнесоха след операцията. Е, успех на всички, на които им предстой подобна операция. :)

lucky89
20th January 2018, 16:19
Повдигане някой правил ли е при д-р Стоянов?

El_83
21st January 2018, 06:39
Повдигане някой правил ли е при д-р Стоянов?

Аз :) Импланти и повдигане с разрез котва. Много съм доволна. Какво конкретно те интересува?

Nadeto05
27th January 2019, 12:11
Аз :) Импланти и повдигане с разрез котва. Много съм доволна. Какво конкретно те интересува?
Здравейте! Аз се интересувам как изглеждат белезите при този тип повдигане на бюста!

El_83
14th February 2019, 15:04
Здравейте! Аз се интересувам как изглеждат белезите при този тип повдигане на бюста!

Ами, грозно. Вертикалния и този под гърдата още са червени при мен, мина 1г и 4м но при мен като цяло всичко минава бавно и отоци и белези при всякакви интервенции.

roman3995ke
6th August 2021, 16:08
Хапчета за увеличаване на бюста - https://breasfast.com (http://tonzes.com/breastbg.htm) Лично съм го ползвала и много ми помогна.