PDA

View Full Version : Среща на тунингованите


Aset
31st March 2006, 23:15
Какво ще кажете, момичета :lol:
Да се срещнем да обменим малко опит относно силикона и по- скоро да се запознаем и да си прекараме приятно в женска компания?
Как си представяте среща на форума?
Идеи за заведение и организация?

partalinaa
31st March 2006, 23:23
Аз съм ЗА !

sladkatony
1st April 2006, 08:07
:D Чудесна идея ! Много бих искала да се срещнем и да благодаря лично на всички вас които ми помогнахте със съвети и подкрепа ! :D

milena127
1st April 2006, 08:07
Отлична идея!

Aset
1st April 2006, 08:19
Имате ли идея за заведение? Някъде, където да можем да седнем да си говорим без да надвикваме музика?
Когато организирам срещи на курса ми или на класа от техникума минусът е, че заведенията искат капаро от 10 ина лева.
За това с курса последните два пъти се събираме в неделя - в "При кмета" или "Кривото" зад СУ - направо са си полу-празни в неделния следобед.
Ако някой се сеща как да избегнем това капаро, защото реално няма да знаем колко души сме - да казва. Например, може да е в заведение на някой приятел.
Предлагайте и дата, приятелки :D

sladkatony
1st April 2006, 08:33
...

vessi_77
1st April 2006, 08:34
Ооо-това е стахотно! И аз искам да дойда!
В неделя в Мото също няма хора , а има и градина!
Имам пред вид , че винаги има маса за около 8 човека

sladkatony
1st April 2006, 08:42
...

vessi_77
1st April 2006, 08:42
Намира се на Аксаков до Кристал

Aset
1st April 2006, 08:49
"Мото" е страхотен клуб. Да се съберем там, а? Ако наистина мислите, че ще има места в неделя следобед. Или друг ден?

Какво ще кажете датата да е другата неделя - 08.04?

sladkatony
1st April 2006, 08:52
...

vessi_77
1st April 2006, 08:56
Аз до тогава сте съм на 1 седмица :oops:
Стискайте ми палци момичета- в понеделник!

sladkatony
1st April 2006, 09:11
...

partalinaa
1st April 2006, 09:29
Момичета аз вече писах че съм ЗА ,кадето кажете и когато кажете,аз съм там ! Виждам че за сега сме 5 !

vessi_77
1st April 2006, 10:42
Д-р Веселин Динев ще ме оперира във Вита. Понеделник 13,00.Вече нямам търпениееееееееее :)

sladkatony
1st April 2006, 10:52
...

vessi_77
1st April 2006, 11:01
Момичета- друго , което ми хрумна е Калипсо- в Емил Марков.
Аз днес пътувам, за да си заведа децата при баба им- ще ми трябва малко спокойствие. :wink: След понеделник ще съм он - ако сте решили нещо.Ако не - ще импровизираме.
Сладка Тони, благодаря ти за подкрепата!

partalinaa
1st April 2006, 11:13
Мила vessi_77,ще ти стискам палци и ще се радвам да те видя на срещата с новите цицки !!!!!

partalinaa
1st April 2006, 11:17
Виждам че никой не е против срещата да се проведе в неделя 09 04,само все още не се знае каде,но има още време .

sladkatony
1st April 2006, 11:20
...

Aset
1st April 2006, 11:42
Ох, наистина е 09.04, а уж толкова стриктно гледах на календара!

И аз чакам с нетърпение, много ще се радвам да се видим.
Предлагам всеки , който иска да дойде да пише тук, за да знаем колко хора ще сме, поне горе- долу. Заведението да остане ли "Мото", а какъв час ви е удобен?

sladkatony
1st April 2006, 11:56
...

vessi_77
1st April 2006, 11:57
Ако с мен всичко е ок- в сряда ще мога да направя резервация в Мото- без капаро.Само трябва да сме се уточнили за бройката.
Мисля , че 15.00 е добър час или искате по-късно?
Давайте мнения !

partalinaa
1st April 2006, 12:03
На мен ми е удобно !

Aset
1st April 2006, 12:13
Супер си, vessi_77.
Бройкай ме и мен. 15ч. ми е идеално, да поприказваме няколко часа и към вкъщи. Пък на следващата среща - купон с дискотека :lol:

Chujdata
1st April 2006, 15:55
E, не е честно, че съм от Варна.Да взема да се вдигна към София , че и при Динев на консултация да отида в понеделник. Ще видя ще мога ли да се измъкна от работа. Ако не, поздрави на всички и целувки. Да си вземете фотоапарат и да пращате снимки от срещата на неСофиянките. Лятото като се примъкнете насам на морето аз ще ви организирам тук среща, че и плаж ще направим.Само като си представя да цъфнем на плажа десетина тунинговани, сигурно ще настъпи такъв смут сред мъжете и ад за жените :lol: Ще следя темата и най-късно до ченвъртък ще пиша дали ще дойда, да ме имате предвид.

Malvina
1st April 2006, 15:58
И на мен от Бургас ще ми е малко зор ама аз май на тоя етап влизам в графата временно РАЗ-тунингована :lol: ,така че лятото ще ви чакаме на морето момичета заедно с Chujdata...Минавате през Варна и после цоп в Бургас :lol:

Chujdata
1st April 2006, 15:59
:lol: :lol: :lol: :D YES

milena127
1st April 2006, 17:59
И аз съм от Варненките и като си гледам графика няма да мога да дойда другата неделя. Иначе често пътувам до София ама... Но за морето ще се присъединя!

milena127
1st April 2006, 18:04
Д-р Веселин Динев ще ме оперира във Вита. Понеделник 13,00.Вече нямам търпениееееееееее :)

Не се притеснявай Динев е страхотен! Стискаме палци! И чакаме да се похвалиш!

SweetShark
1st April 2006, 19:14
Супер си, vessi_77.
Бройкай ме и мен. 15ч. ми е идеално, да поприказваме няколко часа и към вкъщи. Пък на следващата среща - купон с дискотека :lol:



Бройте ме и мен...значи последно неделя, 09.04.2006, от 15.00, в Мото, и това не е първоаприлска шега :-)


От сега предусещам, че голям смях ще падне, като почнем да се "де-никваме"..да не говорим, че аз се "до-тунинговах" междувременно (направих си миналия вторник лазерна операция на очите...)

кити
1st April 2006, 22:50
Браво на вас :) Приятно изкарване и пийте по едно и от мен :) Поздрави на всички, чудесна идея, само дето не съм в София...а и не съм си коригирала бюста :)

Aset
2nd April 2006, 07:01
Хей, морски, не съжалявайте! Вземам апарата и още същия ден ще ви дам линкове към снимките, да ни видите какви Убавици сме се събрали :D

кити,
а и всички други коригирани - срещата не е само за пипнати бюстове. И нослета, и брадички и всички останали с корекции да се чувстват поканени и да се запишат тук

Chujdata
2nd April 2006, 07:31
И момичета, да не забравите да си сложите деколтетата!!!!

Aset
2nd April 2006, 09:57
И момичета, да не забравите да си сложите деколтетата!!!!
Честно да ви кажа аз още нямам такива... :oops:
Оперирах се на 27 май миналата година и първото лято още не можех психически да се отпусна явно. Даже на плажа се посвивах в банския си. Сега съм се заканила за това лято, ама знам ли... Май излизам доста срамежлива и хич не умея да се пъча. Нищо, нали ги имам за себе си и за собствуно спокойствие :wink:

Chujdata
4th April 2006, 07:48
Момичета, вчера си уредих час при Динев в понеделник 10.04. Така че , взимам сутринта в неделя автобусчето за София и в 15.00 ч. съм в Мото. Може ли някой да ми обясни къде е това?Ако се кача на такси ще ме заведе ли без проблеми. Ще спя най-вероятно в някой хотел в центъра.

SweetShark
4th April 2006, 07:54
Момичета, вчера си уредих час при Динев в понеделник 10.04. Така че , взимам сутринта в неделя автобусчето за София и в 15.00 ч. съм в Мото. Може ли някой да ми обясни къде е това?Ако се кача на такси ще ме заведе ли без проблеми. Ще спя най-вероятно в някой хотел в центъра.

Ей сега ще изровя линк с карта и ще го постна тука.

SweetShark
4th April 2006, 08:02
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=575a592a9836efd0fb01a928045c428f&id=1098&num=


Гледай къде пише Добруджа и Аксаков (там е по мои спомени :-), ходила съм само веднъж, от южната страна на Аксаков е.). Асет да ме коригира....

bimbi
4th April 2006, 12:50
Момичета, вчера си уредих час при Динев в понеделник 10.04. Така че , взимам сутринта в неделя автобусчето за София и в 15.00 ч. съм в Мото. Може ли някой да ми обясни къде е това?Ако се кача на такси ще ме заведе ли без проблеми. Ще спя най-вероятно в някой хотел в центъра.бравус, ще имаме варненски представител :lol: мацко, виж как ще мине срещата и после да организираме и ние тук, на наша територия :D

Aset
4th April 2006, 13:01
Момичета, вчера си уредих час при Динев в понеделник 10.04. Така че , взимам сутринта в неделя автобусчето за София и в 15.00 ч. съм в Мото. Може ли някой да ми обясни къде е това?Ако се кача на такси ще ме заведе ли без проблеми. Ще спя най-вероятно в някой хотел в центъра.
Йеее!
Радвам се, че ще те видим и теб.
Виж картата и към "Аксаков"18, ето линк за заведението:
http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&pid=942

Chujdata
4th April 2006, 13:08
Наистина сте страхотни момичета, и аз нямам търпение да дойде неделя. Благодаря за картите, ще се ориентирам.
Бимби, обещавам да запомня и документирам срещата за всички морски момичета и другата седмица чакайте уговорка за среща да разказвам и показвам.

milena127
4th April 2006, 13:30
Наистина сте страхотни момичета, и аз нямам търпение да дойде неделя. Благодаря за картите, ще се ориентирам.
Бимби, обещавам да запомня и документирам срещата за всички морски момичета и другата седмица чакайте уговорка за среща да разказвам и показвам.

Чакаме, чакаме:)
Ама този форум наистина е страхотен, сега се зачетох в някои стари теми и видях, че си пуснала линк към немски магазин:) За първи път го чувам ама има яки неща. Май ще се разходя и аз за въпросния сутиен или някой подобен, че на сайта изглеждат екстра:)

vessi_77
4th April 2006, 13:58
Момичета и аз съм тук :) .Малко ме опъва оттук, оттам, но е поносимо.
Хайде да уточним бройката за Мото- Асет, Шарки,Чуждата,Сладка Тони, Паталина.Когото съм пропуснала- нека се обадди, за да мога да резервирам местата утре.

sladkatony
4th April 2006, 14:04
...

Цвета С
4th April 2006, 15:25
Здравейте момичета

partalinaa
4th April 2006, 15:39
Момичета , с мен ще дойде и една моя приятелка с цицки който си ги сложи преди една година -бройте я нея !

Aset
4th April 2006, 17:59
Здравейте момичета
Здравей, Цвети!
Заповядай на срещата, ще е забавно и интересно :D

bimbi
4th April 2006, 18:30
Наистина сте страхотни момичета, и аз нямам търпение да дойде неделя. Благодаря за картите, ще се ориентирам.
Бимби, обещавам да запомня и документирам срещата за всички морски момичета и другата седмица чакайте уговорка за среща да разказвам и показвам.

Чакаме, чакаме:)
Ама този форум наистина е страхотен, сега се зачетох в някои стари теми и видях, че си пуснала линк към немски магазин:) За първи път го чувам ама има яки неща. Май ще се разходя и аз за въпросния сутиен или някой подобен, че на сайта изглеждат екстра:)За съжаление са свършили. ходих още на следващия ден, и на Севастопол, и на общината, няма :( казаха че ще получат пак, ако някой разбере че има, да се обажда веднага :)

Chujdata
4th April 2006, 18:58
За срещата до тук преброих 8 мацки, така че 10-12 места може и да стигнат. Ако станем повече, ще се сместим някакси. Момичета, не мислите ли, че това момиче Цвета е агент провокатор на някой хирург :P

Aset
4th April 2006, 20:33
За срещата до тук преброих 8 мацки, така че 10-12 места може и да стигнат. Ако станем повече, ще се сместим някакси. Момичета, не мислите ли, че това момиче Цвета е агент провокатор на някой хирург :P
Като сме 8 защо 10-12 места? За някой, който не се е обадил или смятате да водите мъже (О,неее :? ). Всъщност - ваша воля :D , аз съм там сама.
За Цвета - в първия момент реших, че е журналистката от сп. Тема, която ме интервюира преди. Но всъщност не съм сигурна, тя е Цветана. Не пречи да е друг журналист.

vessi_77
4th April 2006, 20:43
Резервирала съм 10 места- само жени ,нали!? :D

Malvina
4th April 2006, 20:53
Eй момичета, бяла завист ме обвзе...да си прекарате добре и да не забравите,че лятото 10-12 шезлонга ще ви чакат на морето :lol:

partalinaa
4th April 2006, 21:04
Момичета,може и да дойдат зрители , за да видят повече от 8 тунинговани мацки,сигурно има доста хора който само разглеждат темите тук и може да се самопоканят! Може и да напълним заведението без да искаме !

Lady1357
4th April 2006, 21:36
Момичета бройте ме и мен.Много се радвам за тази среща.

sladkatony
5th April 2006, 07:54
...

vessi_77
5th April 2006, 08:05
Това няма да ни притеснява , нали? :wink:

sladkatony
5th April 2006, 08:07
...

Цвета С
5th April 2006, 09:38
в същност не съм агент провокатор на някой хирург.Наистина съм журналистка и не работя в сп.тема а в телевизия.Всичките ми близки приятелки имат тунинг по тях ,включително и аз имам малък.темата ми е много интересна и бих искала да се видя с тези от вас ,които нямат нищо против

Chujdata
5th April 2006, 09:39
Естествено, че сме сами, какви мъже? :P :P Просто реших, че може още някой до неделя да реши да дойде и да имаме резерва, ето Лейдито и тя ще дойде. Та така, нямам нерви!!

vessi_77
5th April 2006, 09:44
в същност не съм агент провокатор на някой хирург.Наистина съм журналистка и не работя в сп.тема а в телевизия.Всичките ми близки приятелки имат тунинг по тях ,включително и аз имам малък.темата ми е много интересна и бих искала да се видя с тези от вас ,които нямат нищо против

За мен не е проблем.Ако и другите нямат нищо против- заповядай!

Цвета С
5th April 2006, 09:50
всъщност случайно разбрах за този форум ,докато си търсех материали за предаването.правя предаване за пластичните операции.Така че ще се радвам на всякакви мнения и препоръки

sladkatony
5th April 2006, 09:51
в същност не съм агент провокатор на някой хирург.Наистина съм журналистка и не работя в сп.тема а в телевизия.Всичките ми близки приятелки имат тунинг по тях ,включително и аз имам малък.темата ми е много интересна и бих искала да се видя с тези от вас ,които нямат нищо против

За мен не е проблем.Ако и другите нямат нищо против- заповядай!
:) И аз нямам нищо против !

Цвета С
5th April 2006, 09:57
благодаря .И все пак ако не друго ще се радвам поне за в бъдеще да си контактувам с вас ,защото тема ми е много интересна :D :lol:

sladkatony
5th April 2006, 10:14
...

Chujdata
5th April 2006, 10:20
Цвета С, аз също нямам нищо против да дойдеш и да се запознаем. Стига да ни гарантираш, че няма да бъдем изтопосани в нечие списание или телевизия.Никоя от нас не крие факта, че е тунингована, но не всеки би желал да е герой на подобно предаване. Аз лично имам сериозен бизнес и не бих желала всичките ми клиенти да знаят личин неща за мен. Единствено бих помогнала ако можем да се сборим с некадърни и псевдохирурзи.Пострадалит момичета е хубаво да бъдат поне морално овъзмездени, а и да предпазим бъдещите "тунинги" :) Така че, не ме разбирайте погрешно, заповядай на срещата без камери и микрофони :)

liophy
5th April 2006, 10:23
А след срещата отидете на гости на някоя от вас, чийто съпруг е заминал в командировка и си разгледайте тунингите, може даже да си направите ревю :P

SweetShark
5th April 2006, 10:32
А след срещата отидете на гости на някоя от вас, чийто съпруг е заминал в командировка и си разгледайте тунингите, може даже да си направите ревю :P

Eх, Liophy, тая пуста мъжка гледна точка (дето не виждате по-нагоре и по-далече от един чифт цици)...

Ние се срещаме не за да си демонстрираме една на друга тунинга (в мъжки превод - за да си ги мерим...), а за да се видим лично и на живо поговорим за "тунинга", усещания, проблеми и т.н.

За Цвета - и аз не искам да се виждам в предаване или статия (и аз като Чуждата си имам сериозен бизнес, който няма нищо общо с цици... поради което държа да не се появявам по предавания и статии. "Тунинга" съм го правила заради себе си, не за да позирам някъде....

sladkatony
5th April 2006, 10:36
...

liophy
5th April 2006, 10:38
Ех - и ти като почти всички жени, приемаш всичко на сериозно. Смисъла на шегите е именно, че не са сериозни и преувеличаването ги прави смешни.

Би било страшен удар, ако някой пластичен хирург започне да имплантира чувство за хумор :idea:

vessi_77
5th April 2006, 10:41
Ей-аз като казах "Нямам нищо против"- си представих разговори на наболели теми.А не камери и микрофони!Това е абсурдно!Ние искаме да си поговорим със "себеподобни".
Аз лично нямам на живо нито една позната с тунинг или поне не знам за това!

SweetShark
5th April 2006, 10:55
Ей-аз като казах "Нямам нищо против"- си представих разговори на наболели теми.А не камери и микрофони!Това е абсурдно!Ние искаме да си поговорим със "себеподобни".
Аз лично нямам на живо нито една позната с тунинг или поне не знам за това!

И аз нямам такива познати ;-(

А за чуството за хумор - ако разпиташ някога мои познати, ще научиш че го имам на 190%....а ти май не искаш да си признаеш, че погледа ти стига само дотам? :lol: Линка с едни твои "дружески" снимки в "Смешки" всички сме го виждали....

liophy
5th April 2006, 11:03
Eх, Liophy, тая пуста мъжка гледна точка (дето не виждате по-нагоре и по-далече от един чифт цици)...
А пък ти явно не си обърнала внимание, че поне на 10 места във форума съм написал, че не съм фен на циците. Не че имам нещо против гърдите, просто те за мен не са това, което прави сексапилна и елегантна една жена.

Така че ти си тази, която говори празни приказки, но това е нормално. 90% от жените имат комплекс свързан с явлението "цици" и е нормално да търсят под вола теле. Не е случайно това колко много от вас прибягват до пластичната хирургия.

SweetShark
5th April 2006, 11:09
Eх, Liophy, тая пуста мъжка гледна точка (дето не виждате по-нагоре и по-далече от един чифт цици)...
А пък ти явно не си обърнала внимание, че поне на 10 места във форума съм написал, че не съм фен на циците. Не че имам нещо против гърдите, просто те за мен не са това, което прави сексапилна и елегантна една жена.

Да де..наличието поне на някакви цици прави дрехите да стоят елегантно...

а сексапила е нещо дето идва отвътре ;-) и не зависи нито от дрехите, нито от размерите...

Цвета С
5th April 2006, 11:46
няма проблем момичета трудно е да ми повярвате ,но все пак и аз сам човек .Вярно е ,че повечето от журналистите сме малко нагли,но аз специално не бих направила нищо такова без съгласието на човека ,който снимам.Едната ми приателка има две операции и също не иска да се знае,не защото има сериозна работа ,а просто се притесниява.Естествено аз уважавам мнението на всеки.Всъщност аз сам си снимала другите приятелки,така че по-скоро искам да се запозная с вас ,защото темата ми е мниого интересна,аз самата обмислям сериозно нови подобрения по себе си

Цвета С
5th April 2006, 11:49
А и да главната цел на предаването ,което правя е да предпазя,до колкото мога момичетата,които имат намерение да се оперират от хирурзи-касапи.Защото наистина е много страшно.Аз също за малко преди години дасе доверя на такъв,но същата тази моя приятелка ме предпази

sladkatony
5th April 2006, 11:54
...

Цвета С
5th April 2006, 11:55
моите са два :oops: имам силикон в устата и ми е пилен носът.А иначе работя като журналист и уча журналистика.Всъщност незнам какво точно да напиша,каквото вви интересува питайте.Отговарям на всякакви въпроси

Цвета С
5th April 2006, 11:56
Каналът е Мсат,а предаването ще се излъчи другата или мпо-другата седмица

MELISA
5th April 2006, 16:37
Много бих искала момичета и аз да доида на срещата но съм от Бургас и нямам път към София ако решите лятото да дойдете насам много ще се радвам да се запознаем.

partalinaa
5th April 2006, 23:10
MaDaLeNa, invisible, dnny, rm ,jrrp ,6o6i и съм сигурна че има още КЪДЕ СТЕ !???

invisible
6th April 2006, 09:41
MaDaLeNa, invisible, dnny, rm ,jrrp ,6o6i и съм сигурна че има още КЪДЕ СТЕ !???

Много искам да присъствам на тази среща ама за моя тунинг още навивам мъжа ми :( но рано или късно ще се присъединя към тази общоност.....поне силно се надявам. Забавлявайте се и за мен! :)

jrrp
6th April 2006, 09:53
За съжаление точно този уикенд няма да бъда в София :( ,но се надявам,че това няма да е единствената среща и ще имам удоволствието да се запознаем лично на някоя от следващите. :D Освен това някой спомена за снимки?

dnny
7th April 2006, 08:32
Момичетааааааа..........
за малко да изпусна събитието.Тоест да не разбера за него.Бях в Сандански да се освежа след упойката,че изглеждах много повяхнала.Толкова се радвам,че сте се организирали.
Мен ме очаквайте 100%-живот и здраве.От кога чакам да се видим на живо.
Сега да видя дали съм разбрала неделя.9.04.06 15ч.-Мото?
Ще е страхотно да се видим :):):):):):):):):):)
Целувам ви всичките :)

sladkatony
7th April 2006, 08:36
...

Malvina
7th April 2006, 10:02
Мацки задължително да пуснете снимки и ние "ощетените морски" да ви видим :lol:

Chujdata
7th April 2006, 14:13
Момичета, питане:

Може ли да дойде моята приятелка, която ме нави за д-р Динев и една нейна дружка с няколко пластики. Първата е зъболекар, а втората нейна пациентка. И двете са с тунинги.

sladkatony
7th April 2006, 14:16
...

Chujdata
7th April 2006, 15:25
Момичета, нещо извън основната тема на форума, но исках точно на вас да го покажа:

http://www.liniastandart.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1056&mode=thread&order=0&thold=0

milena127
8th April 2006, 19:54
Момичета, нещо извън основната тема на форума, но исках точно на вас да го покажа:

http://www.liniastandart.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1056&mode=thread&order=0&thold=0

Мнооооого яко:)
Момичета утре е вашият ден, ужасно ви завиждам! Да се забавлявате и за нас!!!!:):)

кити
8th April 2006, 23:33
Поздрави и от мен :) Пратете снимки...мислех да пътувам специално, за да се запознаем, а и да се видя с приятели там, мисля, че щеше да е забавно, но няма да стане :(( Друг път...

MELISA
9th April 2006, 09:37
Момичета весело изкарване днес и да се снимате непременно и се замислятеле за следващата среща да е на морето супер ше е :)

invisible
10th April 2006, 08:47
Момичета, как мина срещата разказвайте :)

liophy
10th April 2006, 10:36
Момичета, нещо извън основната тема на форума, но исках точно на вас да го покажа:

http://www.liniastandart.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1056&mode=thread&order=0&thold=0

Това наистина е готино и за разлика от повечето феминистки псевдоиронии, аз открито признавам, че поне 2/3 от твърденията ги подкрепям.

Интересно жените колко ли от точките са готови да преглътнат

partalinaa
10th April 2006, 10:50
На срещата бяхме-sladkatony,Chujdata,vessi_77,SweetShark,Aset,аз и още три мацки,който не сте срещали във форума.Беше интересно,побъбрихме си около 3 часа ! Може пак да се организираме ! Аз бях без фотоапарат и за това не мога да пратя снимки от срещата,а ще чакам на мен да ми прати някой !

milena127
10th April 2006, 16:47
Къде пропаднахте всички днес? Никой нищо не пише за срещата!

MaDaLeNa
11th April 2006, 08:52
Ехооооо, мацки!
Какво стана с вас?
Чакаме снимки от събитието. Къде се изгубихте? Или вече ще си пиете кафето заедно и нямате нужда от форумчето :lol: :lol:

MaDaLeNa
11th April 2006, 09:03
Забравих да пиша, че идеята за такава среща е много хубава. Аз обаче доста късно разбрах за нея, защото се възстановявах след операцията :cry: Но следващия път може би и аз ще успея да дойда :)

Aset
11th April 2006, 16:37
Хелоу!
За срещата - много са чаровни всички, които дойдоха :D На мен ми беше страшно приятно да срещна нови лица, с които имаме общи неща и интереси.
Какво да ви кажа, сигурно към 3 кг силикон имаше на срещата :lol:

Обещах снимки, но преди това искам да попитам - Има ли някой освен Суийт Шарк, който не желае снимката му да бъде сложена в галерията, към която ще дам линк?

п.п. Сори, нямах време да пиша по- рано. Ама не очаквайте големи деколтета, нямаше почти :roll:

vessi_77
12th April 2006, 12:58
За мен няма проблем, но бях забравила апарата и вече нямам търпение за снимки- нищо че не съм фотогенична-ама никак!

Апелирам и към другите,които правиха снимки-ДАВАЙТЕ НАСАМ!

Поздрави на всички!!! :)

Chujdata
12th April 2006, 13:04
Здравейте и от мен. Току що пристигам във Варна и се мятам на компютъра. Срещата беше перфектна, мацките готини.з естествено като пълен малоум си забравих апарата и сега чакам да ми пратят снимки на имейла, да ги изкарам и да организираме срещата на варненките, за да разказвам.
Асет, нямам нищо против да ме изтопосаш, само кажи къде точно. Гледай да не споменаваш в прав текст заглавието на срещата и всичко ще е ок.
Льофи, аз съм съгласна с всички неща, които са написани и затова ви го линкнах за да си го прочетете и посмеете.

Chujdata
12th April 2006, 17:32
Ей, Асет чакаме линка със снимките :lol:

SweetShark
13th April 2006, 06:56
Ей, Асет чакаме линка със снимките :lol:

Привет, и аз чакам линка със снимките на лични :?

Aset
13th April 2006, 08:41
Лелее, аз реших, че на никой не му е интересно и не съм ги качвала.
Днес ще го направя и ще пиша :wink:

vessi_77
13th April 2006, 11:03
Напротив- всички чакаме снимки!!!

Особено тези,които си бяхме забравили апаратите! :oops:

mmmmmmm
13th April 2006, 11:09
Момичета,въпреки че не пиша,да знаете,че ви чета постингите всеки ден,с огромен интерес!Дай Боже скоро и аз да се присъединя към групата на тунингованите :) Иначе снимките всички ги чакаме с нетърпение! :D

Aset
13th April 2006, 21:07
Ето линкът, момичета, паролата я пращам на лични на всички присъствали и на тези, които проявяват интерес в тази тема. Ако има някой, който не се е обадил - да ми пише, ще му я пратя веднага щом видя съобщението.

Снимчиците ми са само 5, шестата е обща, но я има С.Шарк и за това не я поствам.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=30901

Шарк, мила, прати ми мейл, ако искаш, ще ти пратя общата :wink:
Важи за всички от срещата, разбира се :!: :D

bimbi
13th April 2006, 21:14
мацка, искам и аз :D

blonde
13th April 2006, 21:19
Aset,ако нямаш нищо против,прати и на мен паролата..ще ми бъде интересно да ви видя,защото отдавна чета форума а и напоследък съм се позаинтригувала от темите за силикона :D

Мерси предварително :wink:

MELISA
13th April 2006, 21:48
Aset би ли дала паролата да разгледам снимките. Благодаря ти предварително

Malvina
13th April 2006, 22:57
Страшни сте мацки :P Аз все в циците ви зяпах ама нема да се сърдите :D То малко неудобно да питам,но коя от всички тук е момичето с бялата блузка?

Lady1357
14th April 2006, 07:13
Асет прати ми паролата и на мен

sladkatony
14th April 2006, 07:48
...

Malvina
14th April 2006, 08:09
Страшни сте мацки :P Аз все в циците ви зяпах ама нема да се сърдите :D То малко неудобно да питам,но коя от всички тук е момичето с бялата блузка?
:) Аз съм с бялата блузка ! :oops: :)
Хехехехе,знаех си...тия "двете твоите" не могат да се сбъркат :D 350 са си 350 :P

sladkatony
14th April 2006, 08:12
...

mmmmmmm
14th April 2006, 09:43
Момичета,големи мацки сте всички!Следващия път като има среща ще взема да дойда и аз! :D

Natasha
14th April 2006, 09:48
Хей,забранен ли е входа за не-тунинговани?
Ама че сте потайни всички! :cry:

bimbi
14th April 2006, 10:55
350 са си 350 :Pхехе, ше си напрайм варненска среща да ви покажа 450 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sladkatony
14th April 2006, 10:59
...

vessi_77
14th April 2006, 11:00
Асет, благодаря ти за снимките!

Момичета,когато решим да си правим нова среща,могат да дойдат всички,на които им е приятно да срещат нови хора със съвременни възгледи!

Поздрави на всички! :D

milena127
14th April 2006, 11:02
Хей и аз чакам снимките!:) Aset не ме забравяй!!!
А за Варна - и аз съм на линия! Казвайте кога и къде!

Lady1357
14th April 2006, 11:16
Асет ти коя си на снимките

liophy
14th April 2006, 11:30
Кво се криете верно, все едно е ставала лесбо оргия. Нали уж се гордеете с вида си - покажете го на всички. (критиката очевидно не важи към Асет, предвид албумите и в снимка.бг)

sladkatony
14th April 2006, 11:37
...

bimbi
14th April 2006, 11:52
а с късата коса коя е :)

L0LLy
14th April 2006, 12:16
Асет прати ми и на мен паролката искам и аз да ви скивам :oops:
мерси предварително

SweetShark
14th April 2006, 12:25
Ами, Liophy, не всички сме толкова хубави като Aset, а аз не искам да лъсвам по сайтове не само от суета (защото не съм хубава), ами и защото си имам бизнес, който няма нищо общо с цици или тела, с голям персонал, за който не е задължително да знае, че си има "силиконова" шефка. Нито пък бих искала клиенти на фирмата ми да разбират, че съм се тунинговала. Както вече не веднъж съм споменавала, тунинга съм си го правила заради себе си, за да се чувствам добре в нормални дрехи, а не за да печеля от външния си вид (като фолк-звездите).

mmmmmmm
14th April 2006, 12:32
А мацката с русата дълга коса коя е? :D

invisible
14th April 2006, 14:11
Май само аз не съм ви видяла още :(

Chujdata
14th April 2006, 14:19
Асет, благодаря и аз. Както винаги си много мила. Вече имам албум и сега остава момичетата от Варна, да кажат кога и как ще се срещнем за да разказвам и показвам.

milena127
14th April 2006, 14:54
Хей момичета! На мен още никой не ми е изпратил паролата:(
И аз искам да ви видя!
И хайде да спретваме срещата във Варна!:)

milena127
14th April 2006, 15:04
Благодаря!:)
Какви сте ми хубави....и щастливи:):)
Във Варна и аз ще дойда!

sladkatony
14th April 2006, 15:05
...

Chujdata
14th April 2006, 15:10
Ей, варненките, кажете кой ден ви е удобно и към колко часа?
Сладка Тони, лятото ще има нова среща на морето , аз съм обещала и ще я комбинираме с плаж.

Chujdata
14th April 2006, 15:12
А на Акулката изобщо не и вярвайте, баш си е много хубава, ама какво да се прави, бизнеса си е бизнес. И моят уж е сериозен, ама къде ще влизат в сайта със снимките без парола. Като дойдете лятото ще се видим на живо.

MaDaLeNa
14th April 2006, 16:43
Ако може и за мен паролката, pls :wink:

Venus
14th April 2006, 17:14
Aset, моля те да ми дадеш паролата. От дни наред ви чакам да пуснете тези снимки и накрая гледам линк и много се зарадвах, отварям, а то и парола иска :cry:
Благодаря ти предварително:)

Aset
14th April 2006, 17:19
Асет ти коя си на снимките
Мене ме нема... :D

Фотографът все липсва, нали знаеш... Чакам Тони да ми прати снимките от нейния апарат, може да ме е изловила там. Ще ги добавя и ще ви пиша.

MaDaLeNa
14th April 2006, 17:39
Кво се криете верно, все едно е ставала лесбо оргия. Нали уж се гордеете с вида си - покажете го на всички. (критиката очевидно не важи към Асет, предвид албумите и в снимка.бг)
Liophy, защо като чуете думата силикон, повечето мъже си представяте лесбо оргии. :?: По- малко порно гледайте, че ще си объркате представата за жените :wink:

MaDaLeNa
15th April 2006, 09:10
Браво, мацки! Много сте ми готини и щастливи на снимките :wink:

jrrp
15th April 2006, 10:02
Здр на всички!И аз ще помоля за паролата,не мога да се въздържа :) !10-х предварително!

invisible
17th April 2006, 08:12
Aset благодаря отново за паролата :)

Мацки супер сте, многа сте готини .....пу пу!

Aset
17th April 2006, 15:59
Хайде, заповядайте на новия филмов материал :wink:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=30901
Адресът и паролата са същите.
Благодарностите са за Сладката Тони :D

sladkatony
17th April 2006, 16:19
...

Цвета С
19th April 2006, 15:01
здравейте момичета как мина срещата

Venus
20th April 2006, 12:15
всички сте много хубави!:)

Aset
21st April 2006, 16:06
Пак аз...
Щото има още 4 снимки в галерията. Вече картинката е пълна благодарение на koki.
Дано не бъркам, че това е твоя ник, мила :D

MaDaLeNa
21st April 2006, 16:11
Е, ама много сте готини!!!
А кое е бременното момиче? Има ли силикон или смята да слага след раждането? Щото и на мен ми се ще още едно хлапенце след време и се чудя дали ще се отрази на гърдите ми.

Fiama
21st April 2006, 23:50
Aset, би ли могла да изпратиш паролата и на мен? Благодаря.

sladkatony
22nd April 2006, 12:06
...

Chujdata
22nd April 2006, 17:45
Което си е, си е :lol: :lol: :wink:

geritu
25th April 2006, 16:38
може ли и на мен парола да ви видя
и аз се засилих към линка, ама се оказа друго :(

Atlantida
25th April 2006, 18:41
Искам и аз парола :D

zhenya chavdarova
25th April 2006, 20:49
искам и аз паролата! Може ли ?

bel
25th April 2006, 22:52
Асет, може ли и на мен паролата?!

bel
26th April 2006, 12:24
Момичета, много сте хубави всичките!

mairo
27th April 2006, 14:47
Абе то аз знам че не ми е тук мястото ама като видях името на темата 'среща на тyнингованите' без да се споменава пол и какъв вид тyнинг трябва да имаш си помислих че и мене може да ме викнете на следващата среща!

А ето го и моят тyнинг: Имам две пломби на зъбите! едната като бях малък в Силистра, не помня докторът а 2рата в BOTSWANA, Gaborone - името на докторът Др. Бен!

айде със здраве, и да не забравите да пусните едно 'личнo' за следващата среща!

sladkatony
27th April 2006, 14:58
Абе то аз знам че не ми е тук мястото ама като видях името на темата 'среща на тyнингованите' без да се споменава пол и какъв вид тyнинг трябва да имаш си помислих че и мене може да ме викнете на следващата среща!

А ето го и моят тyнинг: Имам две пломби на зъбите! едната като бях малък в Силистра, не помня докторът а 2рата в BOTSWANA, Gaborone - името на докторът Др. Бен!

айде със здраве, и да не забравите да пусните едно 'личнo' за следващата среща!
ХА ХА ХА разсмя ме ! :lol:

liophy
27th April 2006, 15:51
Яко, признавам те :P :P

bimbi
27th April 2006, 17:27
Абе то аз знам че не ми е тук мястото ама като видях името на темата 'среща на тyнингованите' без да се споменава пол и какъв вид тyнинг трябва да имаш си помислих че и мене може да ме викнете на следващата среща!

А ето го и моят тyнинг: Имам две пломби на зъбите! едната като бях малък в Силистра, не помня докторът а 2рата в BOTSWANA, Gaborone - името на докторът Др. Бен!

айде със здраве, и да не забравите да пусните едно 'личнo' за следващата среща!кат са тунинговаш кат Азис тугаз ща викнем :lol: :lol: :lol:

viktoriq
9th May 2006, 22:11
aset ,мойе ли и на мен паролата???

viktoriq
9th May 2006, 22:15
Цвета С
понеже спомена че имаш силикон в устните ще ми кажеш ли при кого си ги направи???и всякакви подробности???ако не те затруднявам???

I
10th May 2006, 13:13
Моля и аз за паролата, много искам да видя снимките :)

Цвета С
10th May 2006, 15:33
да правих си ги преди две години при Бояджиев.Аз специално съм много доволна ,но нали знаеш вси4ко е относително ако имаш някакви въпроси питай.ще ти отговоря с удоволствие

Цвета С
10th May 2006, 15:33
асет ,ще се радвам,ако и на мен ми пратиш паролата

sladkatony
16th May 2006, 08:31
ЕХООО, момичета !!!
Какво стана с Варненската среща :roll:

milena127
16th May 2006, 08:38
Ами мина:)
Видяхме се и поклюкарствахме:) Бяхме Chujdata, Bimbi и аз. И трите с отличен резултат след операцията засега:)
Обаче никой не се сети за снимки.

sladkatony
16th May 2006, 08:50
:( Жалко !
Така ми се искаше да ви видя !
Ама нищо, това е още един повод да дойда до Варна :D

Chujdata
16th May 2006, 08:56
Аз не че не носих апарат, ама нали съм кукумицин, си го върнах без да снимам. Нищо пак ще се срещнем и тогава обещавам. Само трябва да ми напомнят :wink:

Калинка
16th August 2006, 08:11
Извинявам се,че изрових тема,отпреди 2 месеца,но ми е много интересно да ви видя,може ли и на мен паролата? :D

Poly
16th August 2006, 10:56
Може ли и на мен паролата ?

nastasia
18th August 2006, 18:56
и на мен ако меже Асет

nastasia
18th August 2006, 18:57
може, сори

fitmaniac
18th August 2006, 21:21
виждам че пловдив е изостанал! ако има момичета от пловдив може да се отсрамим и ние със една среща,лично но мен ще ми е адски интересно и приятно.

bimbi
18th August 2006, 21:25
виждам че пловдив е изостанал! ако има момичета от пловдив може да се отсрамим и ние със една среща,лично но мен ще ми е адски интересно и приятно.пускай тема и ще стане ясно има ли желаещи :)

beibi1
21st August 2006, 10:00
Страшни сте мацки :P Аз все в циците ви зяпах ама нема да се сърдите :D То малко неудобно да питам,но коя от всички тук е момичето с бялата блузка?
:) Аз съм с бялата блузка ! :oops: :)

sladkatony,някой казвал ли ти е,че имаш страшни"очи" :lol:
Ама другите мацки защо не си показвате прелестите,толкова пари сте наринали и сега ги криете,бива ли така,другия път като има среща всички да са с дълбоки деколтета 8)

Аз като си коригирам бюста някой ден мисля,че няма да нося нещо което ще скрие прелестите ми,зиме,лете ще са "на показ" :lol:

sladkatony
21st August 2006, 11:05
sladkatony,някой казвал ли ти е,че имаш страшни"очи"

:) Благодаря !
Казват ми го постоянно..... :oops:

beibi1
21st August 2006, 11:23
sladkatony,някой казвал ли ти е,че имаш страшни"очи"

:) Благодаря !
Казват ми го постоянно..... :oops:

Няма защо-факт :)
Щастливка :D

Ти при кой се оперира,хирурга ти се е справил повече от перфектно 8)

леля мичИ
21st August 2006, 11:31
Ще ми дадете ли паролка за първата среща ? Тогава ми беше неудобно да искам, щото само ви четях.... Предварително благодаря !

sladkatony
21st August 2006, 12:42
Ти при кой се оперира,хирурга ти се е справил повече от перфектно 8)

Николай Георгиев, 02.03.06 :wink: [/quote]

fitmaniac
21st August 2006, 16:37
моля ви искам и аз да видя тези снимки. ще съм много благодарна ако ми кажете къде и как,аз също мога да пратя мои преди и след

Aset
21st August 2006, 17:30
ако ми кажете къде и как,аз също мога да пратя мои преди и след
На www.snimka.bg бързо и лесно можеш да качваш снимки от своя комп и да ни постваш линкове. Просто се регистрирай.

neli4ka
21st August 2006, 17:40
Ще може ли и аз да получа паролата.Плс :girl_cry2:

neli4ka
21st August 2006, 18:10
Бравос и от мен много сте яки.Изкарали сте си супер. :girl_kiss2:

fitmaniac
21st August 2006, 18:37
направих си албум ето сайта
http://snimka.bg/album.php?album_id=56418&photo=7
който иска да го види да ми пише лс, за да ви дам парола

beibi1
22nd August 2006, 08:28
направих си албум ето сайта
http://snimka.bg/album.php?album_id=56418&photo=7
който иска да го види да ми пише лс, за да ви дам парола


Eй муцка-върха си просто,невероятен бюст :) ,при кой се тунингова :?:
Не мога да му се нагледам :oops:

veselana
22nd August 2006, 08:57
Страшна мацка е :wink:

fitmaniac
22nd August 2006, 10:05
здравейте,
радвам се че ми харесвате бюста. тунинговах се при Н. Георгиев

veselana
22nd August 2006, 10:06
ама не само бюста ти е хубав миличка :wink:

sladkatony
22nd August 2006, 10:10
здравейте,
радвам се че ми харесвате бюста. тунинговах се при Н. Георгиев
:) кога ти беше операцията, разкажи малко повече, извинявай ако си го писала някъде из форума и съм го пропуснала
И аз се тунинговах при него

Chujdata
22nd August 2006, 10:12
Еми и двете имате страхотни гърди :1203:

beibi1
22nd August 2006, 10:24
Еми и двете имате страхотни гърди :1203:

Абсолютно си права :)

fitmaniac
22nd August 2006, 10:24
оперирах се на 28.02.06

sladkatony
22nd August 2006, 10:25
Еми и двете имате страхотни гърди :1203:
:) Дай Боже на всяка жена такива гърди :!:

sladkatony
22nd August 2006, 10:27
оперирах се на 28.02.06
Аз само два дни след теб :wink:

pepita
22nd August 2006, 13:44
Да се наредя и аз на опашката за паролката .Благодаря !!!

кити
25th August 2006, 08:49
Хехе, и аз :)

Калинка
25th August 2006, 11:23
Асет,пропусна ме,сърдя ти се :girl_cry2:
Аз бях първа на опашката пък :1302:

Vangelia
25th August 2006, 12:53
Много бих искала да видя снимките,и да се обърна към някой за инфо после,защото имам намерение да си увеличавам бюста,ако ми пратите паролка ще ми помогнете с насоките какво и кого да попитам,защото така е по-трудно да избера,а имам доста неизяснени неща относно това.

pepita
25th August 2006, 13:03
Мацки та дрънкат :!: :!: :!: Искам и аз така да знаете :D :D :D

kuklichka
30th August 2006, 14:50
а аз като желание да стана тунингована мога ли да ви видя? :girl_kiss2:

kuklichka
30th August 2006, 14:53
ко решите да ми ги покажете
kuklichka@abv.bg

Vangelia
23rd September 2006, 12:31
fitmaniac,изглеждаш страхотно,още веднъж ти благодаря за помощта,чудесна си,и фотогенична.

KASSI
25th September 2006, 11:39
Ще може ли и на мен паролка?Все пак да ви видим софианки.Fitmaniak ако може и на мен плс...