PDA

View Full Version : Подмяна на ПИП - цени и резултати


blanco y negro
30th January 2012, 18:48
Пускам темата за да съберем повече информация, защото предполагам интересува повечето от нас.
Някои хирурзи предлагат преференциални цени:
Н. Герогиев - 1850 евро
Стоянов - 2000 евро
Динев - 1200 само не разбрах дали е само за негови клиентки
Допълвайте ако знаете и други и споделете как е минало и доволни ли сте от резултата.

Crazy_girl
30th January 2012, 19:54
А цената при Динев за подмяна с какви импланти е?

Dessislava
30th January 2012, 21:20
Какво се включва в цената?Операцията ли?А имплантите!?

blanco y negro
30th January 2012, 21:27
А цената при Динев за подмяна с какви импланти е?
Незнам, прочетох го в другата тема, но не пишеше с какви.
На мен ми е интересно при Тепавичарова какви са цените, ако знае някой?
Деси цената е всичко общо.

Dessislava
30th January 2012, 21:34
Деси цената е всичко общо.
А имплантите имате ли право на избор или ги определя хирургът?Защото като комплексна цена ми звучи прилично.

blanco y negro
30th January 2012, 21:40
А имплантите имате ли право на избор или ги определя хирургът?Защото като комплексна цена ми звучи прилично.
При повечето ти си определяш марката, но капковидните са по-скъпи от криглите.

миссссс 335
30th January 2012, 21:44
На мен ми е интересно при Тепавичарова какви са .

Не знам дали има префернциални цени за смяна на Пип, но иначе 7000 лв за кръгли и 8000 за анатомични. Това е ориентировъчна цена за Ментор ;)

blanco y negro
30th January 2012, 21:57
Не знам дали има префернциални цени за смяна на Пип, но иначе 7000 лв за кръгли и 8000 за анатомични. Това е ориентировъчна цена за Ментор ;)
Мерси.
Това си е двойно и тройно в сравнение с другите.

миссссс 335
30th January 2012, 22:01
Мерси.
Това си е двойно и тройно в сравнение с другите.

Двойно е само в сравнение с един ! За тройно "по-евтини" хирурзи не се сещам, а в сравнение с други е дори по-ниска цената при Тепавичарова.
Би ли споделила, кои са другите двойно и тройно по-евтини ?

blanco y negro
30th January 2012, 22:50
Двойно е само в сравнение с един ! За тройно "по-евтини" хирурзи не се сещам, а в сравнение с други е дори по-ниска цената при Тепавичарова.
Би ли споделила, кои са другите двойно и тройно по-евтини ?
За тройно... Динев например...

Нелка
30th January 2012, 22:55
Изгубихте се в превода тук..

7000-8000 лв при Тепавичарова за първоначално поставяне на импланти. А момичето питаше за подмяна на ПИП.

миссссс 335
30th January 2012, 23:04
Е, аз и казах, че това са си редовните цени де. Може и да има спеСиални за ПИП, ама не ми се вярва да са толкова ниски, като тези в първото мнение.

Най-лесно се проверява по телефона ;)

А тези цени на хирурзите за подмяна на ПИП, само за техни си пациенти ли са ?

blanco y negro
30th January 2012, 23:42
http://www.aestheclinic.com/bg/b-3-7/IZVANREDNO!!!-Podmiana-na-implanti-PIP-!!!
http://www.plasticsurgery-bg.com/bg/новини/за-пациенти-с-импланти-pip/
Това са цените от първия пост.

миссссс 335
31st January 2012, 00:31
http://www.aestheclinic.com/bg/b-3-7/IZVANREDNO!!!-Podmiana-na-implanti-PIP-!!!
http://www.plasticsurgery-bg.com/bg/новини/за-пациенти-с-импланти-pip/
Това са цените от първия пост.
Да, благодаря !

2500 евро за анатомични макган е много добро предложение, стига да не намерят допълнителни "клаузи", както е записано в страницата на Есте клиник.
В сайта на Н.Г. не пише дали цените са само за тяхни пациентки или не .
А безплатното премахване на негови ПИП-ки е много коректна постъпка !

Джуфи
31st January 2012, 21:52
http://www.bulapras.org/members

Raino
7th February 2012, 13:03
Някой има ли информация за нови цени на подмяна? Нали до края на януари щяха да решават какви да са цените за подмяна на ПИП имплантите?

SvetaDqvoliq
8th February 2012, 14:09
Ами всеки си измисля негови и това е. Те няма да се съгласят на една обща цена според мен. Поне с моя хирург като говорих той ми каза, че за себе си си е определил цена според това какви отстъпки доставчиците са му предложили на него. И не знам само J&D Medicals ли са доставчик или има и други, и съответно какви цени те дават.

blanco y negro
3rd March 2012, 18:30
Писах на Н. Георгиев дали преференциалната цена за подмяна на ПИП е само за негови пациентки или за всички и ми отговориха - за всички.

hera
11th March 2012, 17:40
Подмених моите ПИП с Алерган за 2000 евро при Д-р Тонев

lady69
3rd April 2012, 15:12
Hera, а как се чувстваш след смяната на имплантите? По-добре ли е?

hera
3rd April 2012, 17:29
кое дали е по-добре? И аз като всички съм изпаднала в едно сдухано състояние.Още не излизам никъде-не ходя на работа.4 г.бях много щастлива с ПИП.Сега незнам ще станат ли пак толкова хубави.

eliii
3rd April 2012, 17:31
абсЕлютнО,бЯхме им свИкнали...а сегА?!?

hera
3rd April 2012, 17:45
сега ги държа скрити в спортния сутиен и не искам да се вглеждам.Като че ли се страхувам да не открия нещо нередно.Мина месец от операцията

eliii
3rd April 2012, 17:56
и аз така,чакам да мине време и да посвикнем едни с други(дано в добро):)

adinka
26th April 2012, 18:51
]В сайта на Стоянов пише 2500 евро за подмяна с определени импланти, но допълнително заплащане ако има усложнения или се минава от над в под? Някои има ли представа колко за минаване от единия в другия метод?

Бижу
26th April 2012, 20:27
]В сайта на Стоянов пише 2500 евро за подмяна с определени импланти, но допълнително заплащане ако има усложнения или се минава от над в под? Някои има ли представа колко за минаване от единия в другия метод?

Ми тва си е чисто нова операция с оформяне на нови джобове. Едва ли цената ще е такава. Но попитай в клиниката, може да те изненадат приятно.

eliii
8th May 2012, 20:38
Да попитам някой от реоперираните момичета,кога нещата придобиват окончателния си вид?

lady69
11th May 2012, 16:16
Момичета, има ли някой от Пловдив? Когато се оперирах преди 3.5 г. се бях зарекла ако се наложи да се оперирам повторно да го направя при д-р Атанасов от Пловдив. И тъй като принудително се налага да сменя ПИП-ките с нови много ми се иска да е при него. Помня, че Бюти се беше оперирала при него и беше много доволна, но на мен тогава ми се видя далече от София до Пловдив.. Но сега бих отишла, ако успея да се свържа...

blanco y negro
11th May 2012, 16:26
Бюти беше при АНАстасов.

ina.ina
12th May 2012, 16:33
Момичета, има ли някой от Пловдив? Когато се оперирах преди 3.5 г. се бях зарекла ако се наложи да се оперирам повторно да го направя при д-р Атанасов от Пловдив. И тъй като принудително се налага да сменя ПИП-ките с нови много ми се иска да е при него. Помня, че Бюти се беше оперирала при него и беше много доволна, но на мен тогава ми се видя далече от София до Пловдив.. Но сега бих отишла, ако успея да се свържа...

Ако имаш предвид Анастасов (Пловдив) - аз съм оперирана при него и двата пъти (в смисъл 2-рия път - смяна на ПИП).

eliii
12th May 2012, 17:36
хера,как си? свикваш ли с новите импланти? с колко ги смени?

aniK
13th May 2012, 14:29
хера,как си? свикваш ли с новите импланти? с колко ги смени?

Не свиква и с 365 :lol:

eliii
13th May 2012, 14:59
ти откаде знаеш Аник?:) явно нещо се получава при реоперираните?!?

aniK
13th May 2012, 16:21
ти откаде знаеш Аник?:) явно нещо се получава при реоперираните?!?

Дружки сме от едно време и скоро пихме кафе. Според мен са и много хубави, но тя си жали по визията с ПИП-а. С много крехка структура е и тези 365 изглеждат доста големи.

eliii
13th May 2012, 16:25
ок благодаря:)

hera
13th May 2012, 16:41
Ели,Ани ти е отговорила вместо мен.Разкажи ти кога направи реоперацията и как си

eliii
13th May 2012, 16:56
ами март месец.ми не съм добре хич.терсене ми е с новите импланти.ако има начин да се въре времето назад.ти си с малко 365

hera
13th May 2012, 17:03
и аз не свиквам.Тия ми стоят смачкани

eliii
13th May 2012, 17:07
:)не е ли по-добре ?!? по-естесвени.понякога ми се иска да мина нова операция

hera
13th May 2012, 17:15
на теб кекво не ти харесва.

eliii
13th May 2012, 17:16
ми незнам,искам си старите,тези са ми малко по-големи и тива ме дразни

hera
13th May 2012, 17:23
тук на повечето момичета им малеят.Явно ти мислиш като мен.ако всичко друго е наред,ще свикнеш

eliii
13th May 2012, 17:35
дано да не е само свикване.дано наистина да ни стоят добре.

aniK
13th May 2012, 21:37
eliii, hera, и двечките сте за бой :lol_sign::2017: Толкова са ви готини!!!

adinka
17th May 2012, 06:20
А много ли е голяма разликата визуално между кръгли и анатомични поставени подмускулно?

ina.ina
17th May 2012, 09:18
А много ли е голяма разликата визуално между кръгли и анатомични поставени подмускулно?

Ако са еднакви кубици, в повечето случаи кръглите изглеждат по-големи - но това да не ви подтиква да избирате кръгли!
Друго - при по-малко налична жлеза (или никаква) почти винаги се предпочитат анатомичните.
И трето - избира докторът, според анатомията. :)
За друго не се сещам в момента, кафето още не може да ме събуди. ;)

lady69
23rd May 2012, 09:26
Ако имаш предвид Анастасов (Пловдив) - аз съм оперирана при него и двата пъти (в смисъл 2-рия път - смяна на ПИП).

Може ли да помоля за координати на д-р Анастасов и да попитам дали си доволна от подмяната? А той оперира ли не негови пациентки и дали имаш представа каква е цената? Предварително благодаря за отговора!

lady69
23rd May 2012, 09:31
и аз не свиквам.Тия ми стоят смачкани

Hera, какво искаш да кажеш с това "смачкани"? Аз също много си харесвам визията /с 350 кръгли ПИП/ и още не съм решила с какви да ги сменя... Нали Ментор и МакГан били по-твърди? Ако е така - то би трябвало да изглеждат по-"щръкнали", а не сплескани...

hera
23rd May 2012, 16:49
Не знам защо но лявата стои крива.Не знам дали ще се промени.Минаха 3 месеца

eliii
23rd May 2012, 19:30
Хера на мен предишните ми гърди,едната беше малко "сплескана"защото джоба беше малко по-малък.и беше просто една идейка по приплескана...ама какво от това,не е толко страшно

Мариса
19th August 2012, 18:53
Аз ги сменях октомври 2010 и съм много доволна,вече нямам никакви болки и тревоги относно тях.Резултатът ме удовлетворява:)Цената беше 2500 евро при Ильо Стоянов.

hera
20th August 2012, 09:04
останаха ли още момичета с PIP

cvet81
20th August 2012, 11:21
За съжеление,да!!!С ПИП-ките съм още и май ще съм до януари началото........

hera
24th August 2012, 07:46
Щом се чувстваш добре.Аз все си мисля,че имаше и някая читава партида

lady69
17th September 2012, 13:05
Аз също се чувствам добре с моите ПИП, но трябва да се сменят в рамките максимум на 5 години, а моите стават на 4 през декември... И все още не мога да реша при кого... Знаете ли дали д-р Енчев прави подмяна на ПИП и каква е цената при него?

lily.ana
17th September 2012, 15:18
Защо си решила, че енчев е човекът?

ina.ina
17th September 2012, 17:44
Ммм, наистина, къде отиде на Енчев? Помисли си пак.

Шоки
17th September 2012, 19:22
Само не и Енчев.....

maichetto
19th September 2012, 10:49
Аз съм доволна от Енчев!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lily.ana
19th September 2012, 12:18
Аз съм доволна от Енчев!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И? :lol:

cvet81
26th September 2012, 20:20
Да се похваля:) имам дата за операция да махна гадните Пипки .
На Стоянов се спрях,365cc ,Natrelle-12.25/5.0!!
Повдигането ще е януари :))))))))

eliii
26th September 2012, 21:03
Kакво повдигане? няма ли само да сменяш импланта? И от кой размер отиваш на 365?

lady69
27th September 2012, 12:05
Не че съм решила за Енчев... Просто питам. Може би ще отида при Стоянов - то освен него и Н.Георгиев /а при него не искам/ - при кой друг ? Ако живеех във Варна - добре, ама не ми се пътува дотам за операцията, а и след това... Затова в София нямам голям избор. Цената за подмяна при Ильо Стоянов е 2000 евро, нали? Или има промяна?

cvet81
27th September 2012, 20:42
Ще е нужно повторно повдигане.цената все още е 2000 евро.

lady69
11th October 2012, 12:11
Най-накрая се обадих да си запиша час при Ильо Стоянов за консултация за смяна на ПИП. Направо се изумих, че първата възможност е 5 ноември! Явно си има достатъчно работа... И дали не му е писнало от клиентки на Н. Георгиев?.. Бих искала да попитам дали тук във форума има пациенти на други лекари с реоперации при Ильо Стоянов, на които да им се е налагало лека корекция на джоб? Имам леко скосяване на едната гърда при първата операция и се чудех дали да го оправям сега... Съвсем леко е, не е зле, но щом така и така ще се реже, може би ще бъде добре да го поправим. Дали някой знае колко би оскъпило това операцията?

Шоки
12th October 2012, 10:35
Искаш да кажеш, че ти е записал час за консултация чак тогава. хм, аз като си записвах консултация се обадих в петък и във вторника ми записаха час. Наистина странна работа. Хайде за операция да те запише тогава разбирам, но за консултация....

Бижу
12th October 2012, 15:06
Има си бач човека. Не е кат да няма, все е пълна чакалнята. Аз за моята консултация също чаках 3 седмици. :girl_flirt:

cvet81
14th October 2012, 13:16
Лейди 69,незнам с колко ще те оскъпи но с сигурност каквото и да направи освен смяната на имплантите ще го таксува.
Аз съм при него др.месец ,ще сменям пипките.

lady69
16th October 2012, 09:55
Живот и здраве - когато мине консултацията - ще пиша.

naninkata
24th October 2012, 19:52
Цената при Стоянов е все още 2500 евро за подмяна на ПИП, той винаги предлага анатомични. Спряхме се на МакГън 470 сс, мисля, че ще са ми малки. В момента съм 350 сс, а исках по фрапираща разлика. Мойте направо ми изглеждат малки

Бижу
25th October 2012, 14:41
Цената при Стоянов е все още 2500 евро за подмяна на ПИП, той винаги предлага анатомични. Спряхме се на МакГън 470 сс, мисля, че ще са ми малки. В момента съм 350 сс, а исках по фрапираща разлика. Мойте направо ми изглеждат малки

120 кубика са си една чашка разлика, не е никак малко. Ти какво целиш?

milena127
7th January 2013, 09:26
Има ли някой наскоро подменил ПИП при Динев да ме ориентира за цената и какви импланти препоръчва за смяната?

Valenta
12th January 2013, 12:19
Скоро ходих на устни при Ю.Асенов в Пловдив и го питах за
на ПИП колко е цената.Каза ми 4500 лв.Аз съм с тях вече шест години и ги слагах при Тонев,но май няма да стъпна при него.Не съм доволна.Асенов е моят лекар и ще ходя при него.Мисля 550сс.До сега имам 390 но ми малеят.

ina.ina
13th January 2013, 09:43
Скоро ходих на устни при Ю.Асенов в Пловдив и го питах за
на ПИП колко е цената.Каза ми 4500 лв.Аз съм с тях вече шест години и ги слагах при Тонев,но май няма да стъпна при него.Не съм доволна.Асенов е моят лекар и ще ходя при него.Мисля 550сс.До сега имам 390 но ми малеят.

Скоро ли ще ги сменяш ПИП-ките? А каква е разликата в параметрите между 550 и 390 или още не сте уточнили? Ако ти се пише, де. ;)

vanessa01
14th January 2013, 16:09
Sexy, хубаво си премисли нещата, защото Асенов няма особен опит с подмускулните импланти , да не кажа никакъв. И аз съм си правила при него устните и такива гадни топчета ми се получиха, добре че не личат , а само се напипват. Той работи с някакви евтини филъри, които не са особено качествени. Казвам ти това съмвем добронамерено, просто да проучиш по внимателно нещата. Първият ти избор Тонев също не удачен , според мен. В Пловдив като цяло не мисля, че има много добри пластични хирурзи, включително и Енчев.

Valenta
14th January 2013, 18:21
Наистина обмислих варианта и ще ходя в София.Спряла съм се на Н.Георгиев И.Стоянов.Ще отида при тях да видим кой ще ми допадне.А и цената при Георгиев е по приемлива.Но съм решила НЕ в Пловдив.Знаете ли с какви импланти работят въпросните лекари?

Шоки
14th January 2013, 18:27
Стоянов предпочита марката Макган.

vanessa01
14th January 2013, 19:06
За първи път ще си позволя да дам конкретна препоръка в този форум, sexy007, от горепосочените мисля , че трябва да се спреш на Стоянов . Цената му за смяна на пип не е висока, постоперативния период доста лек ( поне при мен беше така) и няма проблем с големите кубици :) . Ако си с кръли вероятно пак ще ти сложи такива, макган имаха 560 сс високия профил .

Valenta
14th January 2013, 19:20
Благодаря за съвета!Наистина ми е необходим.А знаете ли колко е цената при Стоянов сега т.е актуалната цена?А изследванията там на място ли се правят или си ги носиш?И след операцията има ли преспиване в клиниката?Защото при Тонев спах една вечер и луднах направо.Ох,май много питам,ама....

lidiya
14th January 2013, 21:52
Наистина обмислих варианта и ще ходя в София.Спряла съм се на Н.Георгиев И.Стоянов.
От двамата изброени, лично аз бих заложила на Стоянов. Макар, че съм доволна и от моя хирург, но той не е толкова известно име все още.

ina.ina
15th January 2013, 10:08
И след операцията има ли преспиване в клиниката?Защото при Тонев спах една вечер и луднах направо.

Тъй като е реоперация и е много по-леко (ще те боли единствено там, където ще разширяват джоба евентуално; пък и то не е точно болка, ама по-скоро напрежение) не би трябвало да оставаш да спиш.

Шоки
15th January 2013, 12:50
Благодаря за съвета!Наистина ми е необходим.А знаете ли колко е цената при Стоянов сега т.е актуалната цена?А изследванията там на място ли се правят или си ги носиш?И след операцията има ли преспиване в клиниката?Защото при Тонев спах една вечер и луднах направо.Ох,май много питам,ама....
Ето актуалните цени на Стоянов - http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-1-5/Uvelichavane(CENI)
Изследвания в клиниката може да направиш само кръвни, които струват 200 лв. Ако си направиш пълния комплект изследвания в друга клиника ще ти излязат доста по евтино, още повече ако са с направление от личния доктор. За реоперация незнам дали се преспива, но ако се преспива нека това да не те притеснява, условията са много добри, сама си в стая и ти се обръща много добро внимание, хранят те и те поят на корем.

hera
18th January 2013, 17:50
Някой пази ли таблицата на PIP

eliii
18th January 2013, 20:49
Някой пази ли таблицата на PIP

http://plastikoperationsforum.se/sida/brostimplantat Хера,ето-тук ги има всички.Какво се присети?!?

hera
22nd January 2013, 11:35
Видяхме се преди няколко дни със Sexy и тя каза,че няма епикриза от операцията с PIP.Това е проблем,защото така не знае параметрите на PIP и няма как да се ориентира за новите импланти.А този саит не ми отваря нищо

hera
22nd January 2013, 11:50
Благодаря ти eliii, сайта най-накрая отвори и видях каквото ми трябва

Valenta
24th January 2013, 13:30
Имам паспорт,но не ми трябва.Ходих при Асенов и той ми определи 590cс ултра висок профил.Той е моят хирург.Досегашните интервенции които ми е правил съм супер доволна.Ще слагам Мотива.Така,че тези размери на ПИП не ме интересуват.При Тонев няна да стъпя.Три пръста разстояние ми оставил между гърдите.Сега нови разширения на джобовете ще ми правят...ужас

Мариса
28th January 2013, 10:42
Стоянов предпочита марката Макган.

Алерган,да :)

mishonka
24th February 2013, 22:00
Момичета здравейте!Вече 4 години съм с ПИП и досега слава на бога не съм имала проблеми.Имплантите са подмускулни 390,питането ми е ако не се сменят в срок на тези пет години после какво?Трябва да заплащам цялата сума наново за подмяна ли? И честно казано,като помня какъв страх беше преди операцията,хич не ми се мисли за подмяна,а и толкова си ги харесвам..Като чета тази тема настръхвам..

E.L.I.
10th March 2013, 22:33
Има ли някой наскоро подменил ПИП при Динев да ме ориентира за цената и какви импланти препоръчва за смяната?

И аз се интересувам дали някой е правил подмяна при Динев, моите PIP-ки ще станат на 6 г. след някой друг месец, не бях влизала във форума отдавна, сега се зачетох и направо щях да падна - скандали, канцерогенни импланти... ужас някакъв.

Valenta
21st March 2013, 07:01
Oперацията за изваждане на инпланти ПИП ми беше на 19.03 в клиника Торакс в Пловдив при Др.Ю.Асенов.Писала съм в други теми за процедурата.Платих 4500лв включващо инпланти,операция
изследвания пълни и престой два дена.Лекарят ми се постара доста и след операцията ми донесе старите инпланти които не са мръднали пет години.Просто са мноооого меки и стоят като изпайдушени както се казва.На мен ми бяха провиснали в джоба поне.Иначе като цялост си бяха здрави.Доволна съм и ми олекна.Ако имате въпроси питайте.

bilba13
13th June 2015, 00:46
Смених ги тези PIP, бяха си здравички като ми ги извадиха....
Както и да е и старите си цици харесвах и сегашните. Сложих малко по голям имплант 400 кубика, Mc Gan цената беше 2800€.
При Николай Георгиев