PDA

View Full Version : размер


zlateline
22nd February 2012, 03:16
Здравейте искам да попитам има ли начин при вече поставени импланти да се разбере какъв е кубикът им тъй като се съмнявам че съм с тези кубици които са записани на паспорта им и които обсъждахме с доктора много малки ми изглеждат жени с 375 сс имат по големи от моите та въпросът ми е как да се разбере колко са кубиците благодаря предварително

bambina1
22nd February 2012, 10:20
Е няма как да разбереш-щом не вярваш на паспортите.Единственият начин като се реоперираш след време.Може да ти изглеждат по-малки ако са поставени под мускула

qna_T
22nd February 2012, 10:30
Няма как да разбереш.
Няма как и на всички да изглеждат еднакви, зависи от много неща.
Ако си ги харесваш не се вкарвай в разни филми и конспирации.

Шоки
22nd February 2012, 10:45
Скъпа не се сравнявай с жените по снимките, защото тоа е индивидуално и зависи от много неща. Едни кубици на една женя ще й стоят нормално, на друга ще й малеят а на трета големеят - всичко си зависи от структурата на тялото, от гръдния кош, от самата форма и състояние на гърдите преди операцията, а всички сме различни в това отношение. Всичко зависи и от имплантите като форма, профил и така нататък. Ако си ги харесваш майната му на кубиците.

zlateline
23rd February 2012, 02:56
Може и да сте прави а аз да си втълпявам разни работи. Правих сравнение с други жени с мамопластика но една от девойките в този форум pimcidinci се казва дано не се сърди гърдите и са прекрасни формата им е перфектна и изглеждат огромни в сравнение с моите а е с по -малко кубици от мен а и аз съм като нея с кръгли импланти е затова сериозно се усъмних в размера на моите а за реоперация няма финанси за съжаление

Шоки
23rd February 2012, 08:39
Скъпа наисти е различно при всеки. Ето имаше една потребителка теда (много полезна беше жалко че спря да пише)като й видах снимката на аватара реших че си е сложила над 400 кубика - едри гърди. след това прочетох че са 295 кубика. Аз съм 320 кубика и ако ти ги изпратя ще видиш че са доста малки. :lol::lol:

lily.ana
23rd February 2012, 09:47
На Пимчи имплантите са поставени надмускулно и тя си е имала достатъчно голям бюст преди мамопластиката. Разберете, че не може да очаквате да отидете при хирурга със снимка на гърди, които ви се харесват и да кажете ей такива точно искам! Освен ако не си се оперирала в някой гараж няма начин да са ти поставени по-различни импланти от тези, за които си платила и имаш паспорт за тях.

zlateline
24th February 2012, 04:17
Прави сте всичко е индивидуално незнам какво ми става че се усъмних в доктора пък и този път направих сравнение между 2 жени с еднакви кубици /375/кръгли подмускул и други данни които успях да намеря ами те въобще не са еднакви като визия на едната стоят по един начин на другата по друг е взех че се успокоих Благодаря на всички писали в темата колкото и да е смешно чувствам се по-добре :2020: няма конспирация