PDA

View Full Version : tanci


nanny_ogg
30th December 2004, 17:05
Zdraveite, na 16 godini sum i jiveq v Sofiq.
Bih iskala da treniram moderen balet ili latino tanci...tvurdqt, 4e imam 'danni' da stana dobra tanciorka, no dosega, poradi 4esti boleduvaniq, ne sum imala vuzmojnost da treniram.
Ta, zna4i, imam 2 vuprosa:)
1. Znaete li kude ima klubove po moderen balet ili latino v Sofiq? Edinstvenoto mqsto, za koeto znam, e Horeografskoto u-6te i klub "Duga";
2. Pri polojenie, 4e nikoga ne sum se zanimavala aktivno sus sport, moga li da se vklu4a v grupa po latinoamerikanski tanci za na4inae6ti, sformirana prez oktomvri?

Blagodarq predvaritelno;)

Звездичка
30th December 2004, 17:52
Не мога да ти кажа нищо за клуб за модерни танци,ама в Интернет има всичко, нали се сещаш :wink:
За танците няма възраст, ако са само хоби, естествено :) Предполагам,че ходиш на дикотека и там "беснееш като луда", както казва баба, нали?!Значи си абсолютно готова физически да се запишеш където искаш. Може да имаш проблем,ако са напреднали в постановката на някой танц,ама иначе хич не се притеснявай, ами върви!
На добър чаас от мен!
Мини да кажеш къде си се записала и дали ти харесва :wink:
Весело посрещане на 2005!!!!

15th January 2005, 18:42
эдравей!първо аэ уча в даскало с профил хореография-намира се в младост 3.малко е далече но почти всички които учат там живеят на най-малко половин час път.аэ лечно пътувам 1 час.ако се интересуваш от модерен балет ти предлагам мястото,което аэ посещавах преди да се эапиша в това даскало.намира се в борово и е страшно.иэнасят се много концерти и се снимахме по тв.балета се каэва "КРИЦИЯ".а у-щето ми е 144.ако искаш по-подробна информация ми пиши на tina_1989@abv.bg
а эа латиното можеш.успех! :D

KETTYY
22nd January 2005, 11:41
Здравей те, искам да попитам: Звездичка
- Можеш ли да кажеш каде по- точно в интернет има нешто за танци?
- Има ли нещо като самоучител и от каде мога да с го изтегля?

Благодаря :)

23rd January 2005, 11:51
A znaete li dali latinoamerikanskite tanci ili vaob6te ako zapo4na da treniram nqkakvi takiva 6te uspeq da si mahna celulita nqmam mnogo samo po dupeto no sa o6te na 16 sa6to iskam da si namalq obikolkata na han6ta dupeto i bedrata i da se stegna.vazmojno li e?

23rd January 2005, 20:47
Моля пишете на кирилица.
препоръчвам ти Central Park на Шейново 7. Програмата им я има в www.aero-bg.com. Не съм сигурна, че има латино, но има други много хубави танцови класове.

31st January 2005, 12:23
Сайта е супер, 10х

nanny_ogg
5th February 2005, 22:37
Моля пишете на кирилица.Здравейте на всички и благодаря за отговорите и информацията!
Скоро се надявам да тръгна редовно на латиноамерикански танци в клуб Joydance...не знам какво е "нивото" там (как не го обичам този израз;р), но от това, което виждам, мисля, че ще да е готино! ;)

Ето сайта на клуба, ако някой се интересува:

http://www.joydance.dir.bg/

Да сте живи и здрави (при тези грипове..;р)!

Pepitolina
11th January 2008, 22:05
Здравейте! Има ли някой инфо, къде във Велико Търново може да се ходи на танци-без значение народни, латино, ориенталски . . . за любители?
Благодаря предварително!