PDA

View Full Version : Липосукция и повдигане на бюст


Оливия
20th March 2012, 07:31
Здравейте,
Чета ви от доста време и реших да споделя с вас,че след няколко часа ми предстоят тези 2 интервенции.На 36 г.съм и имам 2 деца.След 2 годишно кърмене на малкият ми син гърдите ми заприличаха на мръсни чорапи :lol: Много съм развълнувана и в същото време ме е страх дали ще съм доволна от крайния резултат.Ако всичко мине добре ще пусна снимки before/after .Стискайте палци

lily.ana
20th March 2012, 08:04
Успех! :good_luck:

qna_T
20th March 2012, 10:27
Успех и от мен. Дано получиш желания резултат и от двете процедури:good_luck:
При кой доктор ще се оперираш?

Бижу
20th March 2012, 10:56
Успех! Дано всичко мине възможно най-леко и безпроблемно! :good_luck:

Нелка
20th March 2012, 12:19
Успех и от мен!! Чакаме те с пълен доклад!

Оливия
21st March 2012, 11:34
Всичко мина много добре.Още не съм видяла новите си форми,че съм цялата увита,но утре съм на преглед и ще ги зърна.Липото ми беше на бричовете но засега не забелязвам особена разлика.Оперирах се в Малта.Засега толкова,че ми е много отмаляло

Нелка
21st March 2012, 13:06
Честито, Оливия!! :))
В момента имаш голям оток, за това не забелязваш разлика при бричовете. Истинския резултат при липото се вижда след месец и половина.

Бързо възстановяване!

Оливия
22nd March 2012, 08:14
Момичета има ли някоя от вас с липосукция като моята,има ли шевове някъде по краката?Малкият ми син ме удари в играта си и страшно ме заболя.И колко време се носят пристягащите превръзки на гърдите и тези на ханша.Днес имам консултация,но ми се ще да съм информирана

ina.ina
22nd March 2012, 16:15
Момичета има ли някоя от вас с липосукция като моята,има ли шевове някъде по краката?Малкият ми син ме удари в играта си и страшно ме заболя.И колко време се носят пристягащите превръзки на гърдите и тези на ханша.Днес имам консултация,но ми се ще да съм информирана

Нищо не знам за липосукцията ...
Пиши как е минала консултацията, махнаха ли ти превръзките поне на гърдите?