PDA

View Full Version : 1-ва консултация :)


simona_80
26th March 2012, 15:31
Здравейте момичета,

Много отдавна ви чета ... и ето, че и аз съм на път да се оперирам.
Следващата седмица мисля да си запиша час за консултация при д-р Тонев, тъй като тогава ще съм по-свободна.
Засега съм се спряла на него...
Може ли да ми обясните малко по-подробно какво точно да очаквам по време на консултацията. Не ми е ясно как ще се спра на размер ? Как ще преценя колко кубика ме устройват ? Ще мога ли по някакъв начин да "премеря" имплатните, за да преценя и да не се окаже после, че са прекалено малки или прекалено големи за мен ?

Благодаря на всички, които ще помогнат ! :)

hera
26th March 2012, 16:53
Аз съм с операция при д-рТонев.Той по принцип не иска да слага повече от 350 сс приблезително.Обича да стоят по естествено.Когато слагах първия път/PIP/ми бяха 330 сс.Сега ми сложи 365 сс и не поиска даже да обсъждаме по голям сс.Все пак зависи ти колко си висока,колко кг.,с каква подгръдна обиколка си.Аз съм 162/46

simona_80
26th March 2012, 18:30
Аз също не искам повече от 330 - 350 СС, така че мисля, че ще се разберем с него. :)
Но все пак, кажете, вие как си избрахте точно кубиците ?

Иначе, за протокола : 169 см/ 50 кг :)

hera
26th March 2012, 19:06
Ами казах му моето желание/исках естествена визия/и той избра.Аз му се доверих и никога не съм съжалявала.Затова и сега се върнах при него.Още не мога да кажа как ще е защото е минал само месец,но се надявам да е ок.

qna_T
27th March 2012, 09:10
Аз също не искам повече от 330 - 350 СС, така че мисля, че ще се разберем с него. :)
Но все пак, кажете, вие как си избрахте точно кубиците ?

Иначе, за протокола : 169 см/ 50 кг :)
Мацка и аз мислех, че неискам повече от 300-350сс(162см/43кг.), но накрая сложих 375сс и не са нито големи, нито неестествени. Спорд мен по- важни са другите параметри на импланта като широчина проекция и тн.
Успех с избора и операцията след това.