PDA

View Full Version : повдигане без имплант


beatris
4th September 2012, 09:53
здравейте,искам да попитам има ли моми4ета с надмускулно поставени импланти,които след време да са ги извадили и да са си направили само повдигане на бюста без имплант?
аз имам импланти,поставени над мускула преди 4 години,но ми създават проблеми и се замислям дали да не си направя само повдигане на бюста,вмвсто да рискувам с нови импланти и разбира се с друг метод.

beatris
18th September 2012, 08:41
момичета,никоя от вас ли не е махнала имплантите си?

eliii
18th September 2012, 15:14
Весела Топузакова си ги е махнала.Не,че това ще ти помогне някак ,но има такива случай явно..

Dessislava
18th September 2012, 15:40
Весела Топузакова си ги е махнала.Не,че това ще ти помогне някак ,но има такива случай явно..

Така пише по вестниците...,но дали е истина!?
На мен лично ми е любопитно защо го е направила.Дали са и създавали здравословни проблеми?И се опитвам да си представя след имплантите как ли биха изглеждали гърдите...:oops:

eliii
18th September 2012, 17:56
и аз така,чудно ми е какъв вид имат и какво следва после.А иначе е истина,сравни и снимки от свадбата и и преди(там вече е без цици)А нейните си бяха и големжки....

Dessislava
19th September 2012, 07:26
Да,Ели.Едва сега ми направи впечатление,но на сватбените снимки,определено е без цици,в сравнение с преди.Прочетох още,че и създавали здравословни проблеми.На една снимка ми изглежда,че е с КК.Струва ми се с надмускулни,анатомични е била:2045:
Мислела съм си,ако и на мен ми създават ядове,или просто на "по-улегнала" възраст реша да ги махна...:2047:

eliii
19th September 2012, 18:30
Да,Ели.Едва сега ми направи впечатление,но на сватбените снимки,определено е без цици,в сравнение с преди.Прочетох още,че и създавали здравословни проблеми.На една снимка ми изглежда,че е с КК.Струва ми се с надмускулни,анатомични е била:2045:
Мислела съм си,ако и на мен ми създават ядове,или просто на "по-улегнала" възраст реша да ги махна...:2047:

и аз съм си мислила.И мисля,че медицината и за това си има решение.Виктория Бекъм и тя си ги намали.И за още една манекенка бях,чела но не запомних името й...Макар,че кой иска да бъде без цици?!?Весела най-вероятно ще си сложи пак....

Бижу
21st September 2012, 16:13
То е възможно, предполагам и ще ги моделират така, че и без имплант да стоят добре. Но ако си тръгнал от нулата или малко над нея? Ъм? :connie: Като се махне импланта и се изчисти срасналата тъкан, кво остава реално? Слизане под морското равнище. :oops:

eliii
21st September 2012, 16:28
и все пак има.Векъм едва ли се е оставила да изглежда зле.

minididi
12th November 2012, 14:48
здравейте аз от известно време разпитвам за този вариант да махна пипките и да направя повдигане.в момента съм писала на имейла на д-р Тонев от Пловдив и чакам отговор. не мога да си позволя финансово а и не искам да рискувам повече затова моля те ако намериш хирург д а се съгласи да направи такава операция пиши ми.моля те аз съм от Пловдив

minididi
14th November 2012, 09:32
Здравейте днес получих отговор от д-р Тонев такава операция е възможна.Ще си насроча консултация и по възможност ще се оперирам още декември.Дай боже.Ако някой иска да си пишем.В сайта прочетох че операцията струва 3250 лв.

ina.ina
15th November 2012, 09:52
Здравейте днес получих отговор от д-р Тонев такава операция е възможна.Ще си насроча консултация и по възможност ще се оперирам още декември.Дай боже.Ако някой иска да си пишем.В сайта прочетох че операцията струва 3250 лв.

Защо не се оперираш при същия док, който ти е сложил имплантите? Или му нямаш доверие вече?

Нелка
15th November 2012, 12:36
Минидиди, надявам се си наясно с белезите от повдигане? Аз съм с такива и ако имаше какъвто и да е начин да ги избегна, бих.
Освен това, при махане на импланта, се изрязва капсулата около него, и от самото рязане на кожа при повдиганто, гърдите със сигурност ще са по-малки от първоначалния ти старт.
И трето - знам, че си много наплашена, но има импланти, които са с доказано качество, и подмяната ще ти излезе с около 1500-2000 лв повече от споменатат от теб цена и ще избегнеш белезите и последвалия шок от новия размер..
Не ми е работа да те разубеждавам, напровтив - разбирам мотивите ти. Просто се опитам да ти представя друга гледна точка.
Успех, каквото и да избереш!

minididi
15th November 2012, 14:54
не искам да правя правя каквато и да е операция-но съм с ПИП-от всичко което четох трябва да ги махна.Първия път взех заем,сега дори тези 3250 -ги дава майка ми-от 2 год съм без работа абсурт е да дам още 2-3000 лв.мисля че белезите няма да са проблем а шока от размера.Но след като сглупих преди 6 год. сега нямам друг избор.

minididi
15th November 2012, 15:00
Ако имаш снимки би ли ги изпратила,дори самата мисъл че трябва да се оперирам пак ме плаши,като видя как изглежда мисля че ще свикна по-лесно и шокът ще е по-малък.Тъй като за момента нямам оплаквания от ПИПА ако зависеше от мен нямаше да ги махна но....от всичко което прочетох стигнах че рано или късно ще трябва да ги извадя,затова да е по-навреме докато нямам и други проблеми

eliii
15th November 2012, 15:10
махай пип-а!!!а иначе подмяната му тук в София струва 2 000 евро

minididi
15th November 2012, 15:31
точно защото съм принудена затова ще ги махам.2000 евро подмяна и колко евро за импланти ?

eliii
15th November 2012, 15:33
точно защото съм принудена затова ще ги махам.2000 евро подмяна и колко евро за импланти ?

всичко заедно струва толкова.При Ил. и при Георгиев е 1 850

minididi
15th November 2012, 15:38
да но аз не съм оперирана при тях а при Динев затова за мен няма да е толкова.
ами цената на имплантите колко е че да струва всичко толкова

eliii
15th November 2012, 15:44
маи нищо не си разбрала и не си чела?!?С имплантите струва толкова и не е нужно да си оперирана при тях.Влез в саита на И.и чети!

Нелка
15th November 2012, 17:15
Минидиди, наистина не си си направила проучванията, а взимаш толкова радикално решение... Виж, и аз не знаех колко излиза подмяната, но чух, че Стоянов и Георгиев ги правят преференциално.
Ще ти пратя мои снимки, да видиш белезите.
Аз съм си много доволна от гърдите, обаче тези белези вадят оичите и махане нямат. Предполагам си младо момиче, не си го причинявай без повод!

cvet81
15th November 2012, 17:20
Минидиди,защо избра точно Тонев за повдигането?
Аз се оперирах при него през 2009 с пип и повдигане и сега ще правя повторно повдигане ,но при Стоянов.Не те съветвам да повдигаш при Тонев.Не мисля ,че има опит с това,но кой си знаял преди 3 години да проучи нещата и да не се забивам при него.
Смяната на пип при Стоянов е 2000 евро ако няма да сменя ложе и др. подробности.Повдигането отделно е 1600 евро(и при много негови колеги е толкова)..
Помисли си добре преди да се подложиш на каквато и да е повторна операция:))))

Нелка
15th November 2012, 17:41
Аз я питах на ЛС дали не е надмускулно, защото Динев май само такова прави.. :-| Тогава й се утежнава цената, ако ИС или НГ не се навият да ги оставят надмускулно.
И аз препоръчвам с две ръце ИС за повдигане - надмина много очакванията ми... А повдигането при него е 1600 евро само ако той е слагал имплантите. Ако се прави само повдигане мисля е 2200, ако не се лъжа..

cvet81
16th November 2012, 08:12
Неллс забравих това да го спомена и аз за повдигането.И на мен така ми каза,понеже ще ме реоперира и на по късен етап повдигането ,цената ще е 1600.Иначе незнам колко е нормалната.

minididi
16th November 2012, 08:25
Надмускулно съм на 43 години съм-в понеделник съм на консултации но ви благодаря ще проуча въпроса ,въпреки че с този пип няма начин да се спася от операция

minididi
16th November 2012, 09:45
Момичета при Тонев-3250лв. а при И Стоянов-5000лв. повдигането-пише го в сайта.Разликата е огромна И аз съм от Пловдив-друга причина да ми е по-удобно при Тонев,но в понеделник на консултацията ще разпитам за всички възможни варианти за моя случай.Наясно съм че ако бях подмускулно щеше да е по-лесно

Нелка
16th November 2012, 12:21
Минидиди, надявам се няма да приемеш това, което ще кажа като заяждане.

Бивша пациентка на Тонев ти писа, че не е доволна от повдигането му. Аз съм виждала негови опити, и аз не харесвам. От това, което пишеш излиза, че мястото и парите са най-определящи, при избора на хирург, което на мен лично ми е непонятно. Обаче разбирам причините ти, и че те не подлежат на дискусия. Не разбирам единствено защо пишеш във форума, след като вече си решила и при все, че получаваш негативини отзвуци от бъдещия си хирург, дори не се решаваш на поне още една консултация с някой друг. За консултация ти говоря. Може да нямаш нужда от повдигане. Може друг специалист да има по-добър вариант на приемлива цена.
Оставяме ИС и НГ настрана. За Заякова и Тепавичарова чувала ли си? Добри специалисти, които работят на хубави цени. Ако искаш просто да се отървеш от ПИПа - ок. Обаче ако искаш и естетика след ПИПа, а това предимно е форум за естетическа хирургия, мисля, че не си направила необходимите проучвания. И пак повтарям - не се възползваш от позитивите на този форум.

eliii
16th November 2012, 15:31
за съжаление по същата причина(финансова)се набутахме 1-я път на ПИП-ките..:( казали са го хората:"че евтиното винаги..." Нелс...пак се пазарих със И....:)))да му писне от мен..:))

minididi
16th November 2012, 17:59
мисля че по-рано споделих че за първата операция взех заем,а сега от 2г. съм без работа. Терапевчанова е във Варна. За повече консултации трябва да пътувам ...и всичко накрая опира до пари.Дори първоначално реших да си остана с пипа пък каквото ще да става,но точно от форума като чета се убедих че трябва да ги махна,сега започнах с проучванията разбира се ще продължа и ако трябва ще го оставя за другата зима,но от 2006 г съм с пипа.Първият път проучвах и ходих на много консултации и накрая ....

minididi
16th November 2012, 18:01
Има ли друг доктор но от Пловдив който да ми препоръчате за повдигане

eliii
16th November 2012, 18:04
аз не ходих..:((метнах се като ашлак.видях че едно магре вдига крак и аз така.Разбирам те..без работа е кофти.МОят пип е от 2007.незнам лошата партида от кога е?!?на морето една мацка беше с пип от 8 год.и нищо и намаше.При Тонев...може да е улучила просто,знам ли..Успех каквото и да решиш,чакаме да разказваш....

Нелка
16th November 2012, 18:47
мисля че по-рано споделих че за първата операция взех заем,а сега от 2г. съм без работа. Терапевчанова е във Варна. За повече консултации трябва да пътувам ...и всичко накрая опира до пари.Дори първоначално реших да си остана с пипа пък каквото ще да става,но точно от форума като чета се убедих че трябва да ги махна,сега започнах с проучванията разбира се ще продължа и ако трябва ще го оставя за другата зима,но от 2006 г съм с пипа.Първият път проучвах и ходих на много консултации и накрая ....

Каквото и да решиш, желая ти успех! :)

minididi
16th November 2012, 19:13
Аз много четох и гледах интервюта и клипчета за пип, лошата партида е от 2001г. всички от тази година нататък са със промишления гел.Даже до скоро си пасувах и неисках да предприемам друга операция.Наескоро обаче реших че трябва да ги махна преди да се появят проблеми,затова почнах с проучванията ,но трябва да отбележа,че от всичко което чета от всички лекари имаше много и недоволни. Спрях се на Тонев/засега/,защото през 2006г когато си правих първата операция ходих на много консултации и той беше единственият който беше напълно честен за всичко.В крайна сметка всичко е много индивидуално и има доза късмет ,на всеки би могло да се случи да е /грешката на най-добрия/,,,,

Нелка
16th November 2012, 20:23
Целият свят стигна до заключнието, че в случая с ПИП нито клиентките, нито хирурзите имат вина. Виновния е един и той е произведителя. Не се кори, решила си да ги махаш, по-добре да ти е спокойно а не да се съмняваш постоянно.

ina.ina
17th November 2012, 10:39
Може да нямаш нужда от повдигане.
Minididi, защо наистина си решила, че имаш нужда от повдигане? Поне попитай Тонев, ако само ги смениш с други как ще изглеждаш. Освен това мисля, че цената ще е горе долу същата.

Нелка
17th November 2012, 11:48
Minididi, защо наистина си решила, че имаш нужда от повдигане? Поне попитай Тонев, ако само ги смениш с други как ще изглеждаш. Освен това мисля, че цената ще е горе долу същата.

Ние до сега се опитвахме да я убедим да се консултира и с др хирурзи, но тя държи да се оперира в Пловдив...

eliii
17th November 2012, 12:50
всичко е финанси..момичето е безработно.не е лесно...

minididi
17th November 2012, 13:17
има ли някой да ми прати снимки на повдигане

eliii
17th November 2012, 13:42
има ли някой да ми прати снимки на повдигане

влез пак в сайта на И.Стоянов и виж снимките след евакуиране на хидрогел.там е показано повдигане ....

ina.ina
17th November 2012, 14:10
Ние до сега се опитвахме да я убедим да се консултира и с др хирурзи, но тя държи да се оперира в Пловдив...

Чета аз, чета, но не знам дали тя чете. Иначе я разбирам за Пловдив (въпреки, че при мен времето беше решаващ фактор).

minididi
17th November 2012, 14:35
за мен дали тази или другата година няма да е проблем но града е гледам болен ,немога да пьтувам. неочаквам да ме разберете,но в момента имам много ограничения,никак неми е лесно,а всички казват махай пипа

Нелка
17th November 2012, 17:33
има ли някой да ми прати снимки на повдигане

Аз ти пратих мои снимки на лични. :|

niki7
17th November 2012, 20:48
Изпрати и на мен такива снимки, моля те!

cvet81
20th November 2012, 15:38
Има ли друг доктор но от Пловдив който да ми препоръчате за повдигане

Не и в Пловдив!
Според мен от информацията ми която имам досега,гледане на снимки ,сравняване най-добри са Тепавичарова,Заякова и Стоянов,за него само на Нелката съм виждала и ми харесва повдигането.Надявам се и моите да оправи добре ,да се харесам не само след операцията но и като мине 1 година поне:)

Нелка
20th November 2012, 18:31
Не и в Пловдив!
и Стоянов,за него само на Нелката съм виждала и ми харесва повдигането.

Аз имам още една позната, която е правила същото повдигане, като моето при Стоянов, от нейния резултат се запалих. Повдигане на Зякова съм виждала и ми хареса. На тепавичарова съм виждала, но не ми хареса.

eliii
20th November 2012, 20:21
minidi, какво става ?!?В понеделник трябваше да минеш на консултация?

minididi
21st November 2012, 11:55
при мен без повдигане няма да стане независемо дали ще слагам имплант или не,мисля .Тонев ми показа снимки оказва се че има доста случаи с махане на импланти и повдигане.Както и да го мисля едно е сигурно ще имам белези.В първите дни белезите изглеждат страшно,но след месеци нещата са много по-добре.Вчера цял ден гледах снимки .Едно е сигурно ще има повдигане.

eliii
21st November 2012, 15:57
добре де,сега нали си с импланти?!?защо задалжително ще трябва повдигане?ако малко увеличиш кубатурата няма ли да се получи?

minididi
21st November 2012, 18:33
Дори да сложа импланти с по-голям кубик пак ще е необходима повдигане.

zaiko80
21st April 2013, 10:29
Аз си направих повдигане на бюста, без да слагам имплант.Операцията ми бе на 18 април тази година.Направи я д-р Ильо Стоянов.
След раждането бюста ми се отпусна и това ми създаде невероятни комплекси.
Преди около две години реших да потърся вариант ,с който да коригирам това "несъвършенство".
Първият и единствен хирург при когото отидох беше д-р Стоянов.Честно казано първата ми среща с него ужасно ме депресира. Тогава смятах,че ще мога да компенсирам отпускането със силикон. Човекът обаче беше супер директен и каза,че така няма да постигна ефекта,който търсех.Обясни ме,че трябва да направим първо повдигане и след това да сложим импланти.Също така ми каза/като препоръка,без да налага мнението си/,че е по-добре двете операции да се извършат една след друга за по-добър ефект. Знам,че повечето ще скочат и ще кажат ,че е възможно двете операции да се извършат заедно- да,може,но има малък риск нещата да не се получат по начина,по който трябва.Все пак първо се прави повдигане,което за мен лично е доста по-сложно от поставянето на силикон.Друг е момента ,че и на мен този вариант ми е по-добър,заради финансовата страна на нещата.По-нататък може и да си сложа силикон.Ще видим.
Обясних притесненията на лекаря относно белезите от операцията и той ми каза,че ще трябва да дадат нобелова награда на този,който измисли вариант за пълното има заличаване. Колко беше директен,направо бях ката зашеметена.Тогава реших,че това ще е моят хирург ,защо бе честен,директен и не на всяка цена държеше да ме направи своя пациентка.Общото ми впечатление от него е ,че е мъжкар и в крайна сметка това интуитивно ме привлече към него.
В деня на операцията постъпих в клиниката около час и половина преди самата интервенция. Екипът е страхотен,има един анестезиолог,който ми се скара като на ученичка/но имаше за какво/,една супер мила сестра с много хубави очи и естествено д-р Стоянов,който се държа ок,въпреки известнат публичност,с която е обграден и звездните си пациентки.
Все още съм с лепенки и снимки не мога да пусна,на 2 май ще ми махнат конците и тогава,ако някой иска мога да му изпратя снимки.
Чакам реалния резултат от операцията и тогава ще кажа дали съм доволна или не.Дотук се разбра само,че съм фен на лекаря и екипа:razz:

Нелка
21st April 2013, 10:38
[QUOTE=zaiko80;786093Знам,че повечето ще скочат и ще кажат ,че е възможно двете операции да се извършат заедно- да,може,но има малък риск нещата да не се получат по начина,по който трябва.Все пак първо се прави повдигане,което за мен лично е доста по-сложно от поставянето на силикон.Друг е момента ,че и на мен този вариант ми е по-добър,заради финансовата страна на нещата.По-нататък може и да си сложа силикон.Ще видим.
Обясних притесненията на лекаря относно белезите от операцията и той ми каза,че ще трябва да дадат нобелова награда на този,който измисли вариант за пълното има заличаване. Колко беше директен,направо бях ката зашеметена.Тогава реших,че това ще е моят хирург ,защо бе честен,директен и не на всяка цена държеше да ме направи своя пациентка.Общото ми впечатление от него е ,че е мъжкар и в крайна сметка това интуитивно ме привлече към него.
Все още съм с лепенки и снимки не мога да пусна,на 2 май ще ми махнат конците и тогава,ако някой иска мога да му изпратя снимки.
Чакам реалния резултат от операцията и тогава ще кажа дали съм доволна или не.Дотук се разбра само,че съм фен на лекаря и екипа:razz:[/QUOTE]

Моя опит със Стоянов се припокрива с твоя. Само че на мен първо ми сложи имплантите и след месеци направи повдигането.
Почти съм убедена, че ще си много доволна.
Белезите са си налични, но крайния резултат толкова ме радва, че въобще не ги забелязвам.. :)

tyning
21st April 2013, 13:15
аз също съм ФЕНКА на д-р Стоянов и целия му страхотен екип... до момента не съм съжалила за секунда дори , че не съм направила консултация с др. хирург , направих само една със Стоянов и вече знаех , че това ще е моя хирург...
това което преживях в дните около операцията и след това беше една толкова положителна емоция , която никога не бих забравила , и която бих изживяла отново ... единственно съжалява за това , че не го послушах за големината на имплантите за това момичета вслушвайте се в съветите на хирурзите (те със сигурност знаят повече от нас и от ,,приятелките'' ни)
относно повдигането ... при Нелката крайния резултат е зашеметяващ

Нелка
21st April 2013, 13:20
при Нелката крайния резултат е зашеметяващ

:2046::2024:

Твоят също!
Обаче аз като говоря, не приказвам! :p На всеки предоперативно му проглушавам ушите да слага възможно най-големия кубик, ама някои не ме слушат.. ;)
Не познавам жена, на която да и се струват прекалено големи гърдите. За сметка на това познавам доста, които съжеляват,че не са сложили повече. Дори Стоянов да си каже думата, пак искайте повече. Аз така направих! И ПАК МИ МАЛЕЯТ!!! :2023:

tyning
21st April 2013, 13:57
:2046::2024:

Твоят също!
Обаче аз като говоря, не приказвам! :p На всеки предоперативно му проглушавам ушите да слага възможно най-големия кубик, ама някои не ме слушат.. ;)
Не познавам жена, на която да и се струват прекалено големи гърдите. За сметка на това познавам доста, които съжеляват,че не са сложили повече. Дори Стоянов да си каже думата, пак искайте повече. Аз така направих! И ПАК МИ МАЛЕЯТ!!! :2023:
:2024: :2046: :2008:
обещавам следващия път да съм послушна :)

zaiko80
21st April 2013, 15:41
относно повдигането ... при Нелката крайния резултат е зашеметяващ
Дано и при мен нещата да са добре.И сега като ги гледам ми харесват-стегнати, на място....като на младо момиче.После като махна лепенките -ще мога да придобия по- ясна представа.
Момичета искам да ви попитам нещо- четох в едно списание,че за да се запази по-дълго стегнат бюста е необходимо вечер да се спи със сутиен:shock:Така ли е наистина?Чували ли сте подобно нещо?

eliii
21st April 2013, 16:08
Така е,ако искаш да ги запазиш по дълго трябва да го носиш!!!Аз лично след втората операция не съм го сваляла,чувствам го като втора кожа и ми е мн удобен...

Dessislava
21st April 2013, 16:11
Момичета искам да ви попитам нещо- четох в едно списание,че за да се запази по-дълго стегнат бюста е необходимо вечер да се спи със сутиен:shock:Така ли е наистина?Чували ли сте подобно нещо?
Да и аз съм чела такова нещо и си позволявам да кажа,че точно Стоянов препоръчваше носенето на сутиен в едно доста далечно интервю.
Преди мамопластиката свалях сутиена само за къпане:girl_haha:
Така беше и след операцията...и така допреди около седмица.Свалих сутиена и не съм го слагала.Най-интересното е,че без сутиен се чувствам по-добре!!!:2034:

Шоки
21st April 2013, 17:55
Стоянов ми каза, че сутиена трябва да стане постоянното ми облекло. Силиконовите гърди също увисват и за това се препоръчва носенето на сутиен. А спането със сутиен е задължително. Разбира се, трябва да се спи със спортен сутиен, а не сутиен с банели, подплънки и разни там подобрители, които само ще ви донесат някоя травма. Това правило важи и за момичетата с естествени гърди-ако искат да запазят гърдите си колкото може по-дълго стегнати да спят със сутиен.

lidiya
21st April 2013, 23:34
Да и аз съм чела такова нещо и си позволявам да кажа,че точно Стоянов препоръчваше носенето на сутиен в едно доста далечно интервю.
Преди мамопластиката свалях сутиена само за къпане:girl_haha:
Така беше и след операцията...и така допреди около седмица.Свалих сутиена и не съм го слагала.Най-интересното е,че без сутиен се чувствам по-добре!!!:2034:
И аз си перкам без сутиен през повечето време.
Толкова искам вече да ги сменя с по-големи СиСи, че ми е все едно дали ще увиснат. Тези са ми временни така да се каже. :girl_haha:

SweetShark
22nd April 2013, 08:28
Моите са 255 сс и хич не ми малеят, вече съм размер "Д", бях "С" 6-7 години след операцията, за какво ми е повече? Определено не ми харесват виметата на Глория (имам чувството, че центърът не тежестта й е изместен, толкова пародийно изглежда) и на Черната Златка. За сравнение, съм с ръста на Златката - 179 см, иначе съм вече 69 кг, 46 г.

Бижу
22nd April 2013, 09:04
Толкова искам вече да ги сменя с по-големи СиСи, че ми е все едно дали ще увиснат. Тези са ми временни така да се каже. :girl_haha:

:yako: :girl_haha:

lidiya
22nd April 2013, 09:09
SweetShark, ти сериозно ли си с чашка Д при 255СС ? :shock: Старта ти какъв беше?
Аз лично, при стартова пълна чашка В + 400СС след това, сега съм чашка С.

Иначе... Надявам се да не прозвучи крайно, но моето мнение е, че за под 350СС не си струва да се ляга под ножа. Освен, ако не говорим за слабичко миньонче с изключително фина костна структура. Макар, че имам приятелка, която е точно такава и след поставяне на 360СС и стоят изключително естествено под дрехите и трябва да си експерт, за да се светнеш, че е със силикон.

Бижунце, ми такива са ми. Хахахахаха! Учебни! :D

lily.ana
22nd April 2013, 09:17
И на двете как ше ви плесна по 3 шамара :2047:

lidiya
22nd April 2013, 09:25
И на двете как ше ви плесна по 3 шамара :2047:

Лилян, бий ме, обичам те! :girl_dance:

lily.ana
22nd April 2013, 09:28
И аз тЪ обичам :2020:

Нелка
22nd April 2013, 10:55
Хора, аз така си гооря само... Понякога ми става лакомо окото и ми минават някакви мисли от рода на "Защо не сложих повече"

Обаче да ги сменям НИКАКВИ планове не правя. Ако мога цял живот с тях да откарам, ще съм щастлива. Не за друго, ами ми писна от операции. И Психически и финансово издъхвам... Само миналата година имам 2! По-миналата правих една, а скоро ми предстои още една.. Освен това имам хонични проблеми със зъбите, и там операции... Направо артисах от кълцане... Не е работа.

lily.ana
22nd April 2013, 11:13
Съгласила съм ти се веднага Нелка :girl_kiss2:

Ъъъъъъъ аз да си кажа, че не съм ти ги виждала след като направи повдигането (само дакато бяха пресни). Дай снимки молА :mrgreen:

Нелка
22nd April 2013, 11:28
Съгласила съм ти се веднага Нелка :girl_kiss2:

Ъъъъъъъ аз да си кажа, че не съм ти ги виждала след като направи повдигането (само дакато бяха пресни). Дай снимки молА :mrgreen:

Веднага! Дай мейл! :))

(Как точно теб съм те пропуснала?? Ама така е като не си искаш..;))

tyning
22nd April 2013, 11:39
И аз си перкам без сутиен през повечето време.
Толкова искам вече да ги сменя с по-големи СиСи, че ми е все едно дали ще увиснат. Тези са ми временни така да се каже. :girl_haha:

това все едно излезе от моята уста...
точно като временни ги чувствам моите ...
ей тва да си максималист не е лесна работа : Усмивка:

lily.ana
22nd April 2013, 11:41
Веднага! Дай мейл! :))

(Как точно теб съм те пропуснала?? Ама така е като не си искаш..;))

пратила съм ти мейл на тутурутката :girl_haha:

Нелка
22nd April 2013, 11:42
пратила съм ти мейл на тутурутката :girl_haha:
Ко речи??

lily.ana
22nd April 2013, 11:57
на талафоня ве ... на вайбърО

Нелка
22nd April 2013, 12:04
на талафоня ве ... на вайбърО

Лиляноо ши ма умориш МА!! :-):2005::2047::2007:

Пратила съм! само да не се стреснеш от първата!

lily.ana
22nd April 2013, 12:08
Аз първата съм я виждала бе... Нелка и белезите не личат толкова. Тези, които са под гърдата са с някакъв морав цвят, но тези от повдигането почти не личат, а сисоните са супер!!!!!

Нелка
22nd April 2013, 12:12
Аз първата съм я виждала бе... Нелка и белезите не личат толкова. Тези, които са под гърдата са с някакъв морав цвят, но тези от повдигането почти не личат, а сисоните са супер!!!!!

Да, да е жив и здрав доктора! :) Мерси! :2046:

ina.ina
23rd April 2013, 17:06
Моите са 255 сс и хич не ми малеят, вече съм размер "Д", бях "С" 6-7 години след операцията, за какво ми е повече? Определено не ми харесват виметата на Глория (имам чувството, че центърът не тежестта й е изместен, толкова пародийно изглежда) и на Черната Златка. За сравнение, съм с ръста на Златката - 179 см, иначе съм вече 69 кг, 46 г.

SweetShark, ти направо ги разби с твоите 255. :mrgreen: Ама всеки си е с мнение.

Шоки
23rd April 2013, 18:23
SweetShark, ти направо ги разби с твоите 255. :mrgreen: Ама всеки си е с мнение.

Ама Инче, тя си е имала гърди и преди това. Била е чашка С и сега е Д. Просто въобше незнам дали е имала нужда от импланти. :)

ina.ina
23rd April 2013, 18:46
Ама Инче, тя си е имала гърди и преди това. Била е чашка С и сега е Д. Просто въобше незнам дали е имала нужда от импланти. :)

Сигурно си е имала старт, но е била чашка С с импланти, но преди да качи леко - поне така запомних от едно друго нейно мнение. :)

Бижу
25th April 2013, 07:38
Нелка, метни някоя пресна фотка и на мен, моля. :wink: