PDA

View Full Version : Въпроси към оперираните 3


Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Inkaaa
8th November 2012, 11:35
Преди бях с кръгли импланти, сега съм с анатомични! И проблема сега е доста по незабележим, днес ми е 9ти ден! явно ще се оправи., както казват всички! Хубав ден:))

lily.ana
8th November 2012, 13:16
Проблемът в началото е, че мускулът притиска импланта, а собствената жлеза седи отгоре като желе, след като се отпуснат тъканите би трябвало този проблем да се заличи.

Относно вида на имплантите ти явно съм се заблудила от информацията, която си посочила в другата тема.

aniK
10th November 2012, 23:05
Преди бях с кръгли импланти, сега съм с анатомични! И проблема сега е доста по незабележим, днес ми е 9ти ден! явно ще се оправи., както казват всички! Хубав ден:))

Кой доктор ти сложи анатомични след кръгли и с какви параметри на имплантите беше преди и сега?

ina.ina
11th November 2012, 10:46
Аник, ето параметрите (помня, че ги имаше, защото аз попитах същото Инкааата. :D ):

Докторът сега е срязал на същото място , където и предишния , така че вината за разликата в нивата е на първия лекар. Предишните ми 280, бяха 11см. широки и 4.3 дебели, сега са 410, 13см. на 12, 5, височина и 6. 1. дебелина. Доволна съм от размера сега, защото аз съм 160 висока и тежа 45кг, подгръдна 72см.

Inkaaa
12th November 2012, 08:50
Ina. Ina. благодаря , че си отговорила вместо мен, ще кача още снимки на гърдите да се види, че мускула се отпусна и сега не се вижда почти.

aniK
12th November 2012, 14:59
Инчета, сори, не съм чела внимателно, но много спам в последните страници :buttslap::D
Сега ще видя назад кой доктор е това.

Inkaaa
12th November 2012, 15:06
Кой д-р е не пише!Аз не знаех , че е по-сложна тази подмяна!

aniK
13th November 2012, 13:09
Кой д-р е не пише!Аз не знаех , че е по-сложна тази подмяна!

Почти никой не се наема след кръгли да слага анатомични.

Бижу
13th November 2012, 15:40
ИС ми каза, че не е никакъв проблем да сложи кръгли след анатомични. А обратното би го направил само при условие, че имплантите са МакГан, предвид текстурираната им повърхност, минимизираща риска от ротация.

Ани, как си ти?

hera
14th November 2012, 11:30
Текстурираната повърхност на МакГан не играе никаква роля след подмяна.Това го каза И.С.

lily.ana
14th November 2012, 12:41
Аз нещо не схващам... нали всички марки импланти имат и текстурирани такива. Аз съм с текстурирани... та каква е разликата между текстурираните на макган и останалите марки? Ей тва мъ вълнува :1246:

viv_pl
15th November 2012, 22:15
Момичета и моят ден наближава - 23.11. Засега съм спокойна, дори нямам търпение да дойде :smile: Надявам се, че няма да ме обземе някаква паника другата седмица:2036:

eliii
15th November 2012, 22:31
късмет и успех и дано всичко мине ок!!!Ти при кого беше и какъв вид импланти>?

viv_pl
16th November 2012, 19:17
При Рачев в Плевен, 380сс кръгли, среден профил, Motiva.

lily.ana
16th November 2012, 19:30
Успех и от мен Вив!

viv_pl
16th November 2012, 20:30
Благодаря ви момичета :2008: и аз се надявам всичко да мине добре и аз да се похваля с красив бюст :2013:

Dessislava
26th November 2012, 09:07
Момичета,днес става седмица от операцията ми.Притесняваме всяко излизане.Мускулите ме стягат и ходя превита на две,а времето все още не е толкова студено.Това само в началото ли е,следствие на операцията или е от студ,че идва зима,а аз сега съм зле...:(,а и след по-малко от месец почвам работа след тригодишна пауза...май съм станала голяма лигла в къщи:1246:

ina.ina
26th November 2012, 09:24
Момичета,днес става седмица от операцията ми.Притесняваме всяко излизане.Мускулите ме стягат и ходя превита на две,а времето все още не е толкова студено.Това само в началото ли е,следствие на операцията или е от студ,че идва зима,а аз сега съм зле...:(,а и след по-малко от месец почвам работа след тригодишна пауза...май съм станала голяма лигла в къщи:1246:

Ами и аз бях така след операцията (и после пак при смяната на ПИП) - като излезех и треперех, та не можех да се спра (добре, че дебело облечена и нищо не личи :D ). Вярно, че беше студено, но не е толкова от студа. След известно време (мисля около 2 седмици) всичко това отмина. Така че, не се притеснявай, ще ти мине, нормално е. :D

lily.ana
26th November 2012, 09:25
Гръдният мускул контрахира Деска... постепенно ще отшумява и до няколко дни ще се чувстваш значително по-добре.

Dessislava
26th November 2012, 09:53
Успокоихте ме,благодаря!!!Верно,че и в къщи понякога се вдървявам:-D,ама при излизане навън е задължително:wink:

ina.ina
26th November 2012, 09:59
Успокоихте ме,благодаря!!!Верно,че и в къщи понякога се вдървявам:-D,ама при излизане навън е задължително:wink:

Пак заповядай. :D ;)

резервна модераторка
26th November 2012, 10:18
Да ходиш превит. Позната история.. След мойта операция касапинът ми изписа една седмица домашна лежачка, но аз реших да се направя на борбена феминистка, та си тръгнах отново на работа още на 3-тия ден.

Да, ама с Г-стойката - проблем с шофирането. Караш по интуиция с глава забита във волана, ближеш еърбаг-а и му лепваш по една цифка на всяко по-рязко спиране.

lily.ana
26th November 2012, 10:20
Ща плескам ей! Стига глупости си писал :lol:

резервна модераторка
26th November 2012, 11:40
ПП. Вече мога да изстрелям 10 пъти на един дъх В-Ъ-О-П-Ю-Щ-Е. В една сладкарница даже успях да развеселя два малки пумпала със скорострелката, ама мамите им нещо не оцениха хумора. :(

viv_pl
26th November 2012, 22:42
Момичета, рано ли е да добивам представа как ще изглежда бюста ми на 3-тия ден?

eliii
26th November 2012, 23:36
много рано Лив,мнооогоо рано...

lily.ana
27th November 2012, 09:28
Viv, можеш за забавление да ги снимаш всяка седмица и след време ще видиш колко много са се променяли :girl_flirt:

Dessislava
27th November 2012, 10:23
viv,честити придобивки!!!:wink:
Рано е...И аз искам по-бързо да спаднат,ама не.Ами ако пък спаднат много почва да ме "яде" отвътре защо не избрах по-големите:-D
Абе въобще угодия няма!!!

viv_pl
27th November 2012, 11:31
Благодаря момичета:2008:
И доктора каза, че след махане на превръзките ще са най- грозни:-D
Мен ме притеснява, че ареолата на лявата ми гърда не е в средата, а по в ляво, но пък и тя е по подута в момента, надявам се да се намести.
А идеята със снимките е много забавна, ще си направя една фотосесия и после ще я споделя:wink:

Dessislava
30th November 2012, 12:56
Момичета,два дни се чувствам странно:roll:
Усещам нещо между опъване,стягане,дразнене в горната част,където са имплантите и мястото м/у гърдите .Това пак ли се дължи на травмата на мускула или е от това,че са ми доста приближени...
Вчера на консултацията доктора каза,че всичко е нормално и не би трябвало да има болка,но то не е болка,а смесени чувства...

lily.ana
30th November 2012, 13:00
Мускулът е захванат от двете страни на гръдната кост и ако е имало отлепване може да усещаш опъване.

Dessislava
30th November 2012, 13:12
Да,опъване е :1246:
Това означава ли,че се възстановява/заздравява/ или да се притеснявам:2036:

lily.ana
30th November 2012, 13:26
Опъване има, защото напрежението там е най-голямо. Представи си как мускулът е захванат и колкото по-близо то костта, толкова ъгълът е по остър (баси как се изразих само и аз едвам си разбирам :lol:) Не мисля, че има повод за паника Деска.

Dessislava
30th November 2012, 14:14
Уф,а имам чувство,че разстоянието между тях се смалява и имам усещане за сърбеж и дразнене помежду гърдите:roll:

lily.ana
30th November 2012, 14:29
Сигурно само така ти се струва... разстоянието между гърдите при всеки е различно, в зависимост от анатомията, но не би трябвало да се смалява разстоянието помежду им толкова бързо.

Dessislava
30th November 2012, 14:51
Възможно е и да си внушавам.Ама най-горе отоците спаднаха,т.е по моята логика се преместват по-долу и оттам ми се вижда,че и разстоянието е по-малко.А те всъщност са поотекли и оттам и моите лудости.Ама аз ги исках такива с широка основа и малко разстояние:girl_flirt:Така че никой не ми е виновен:-D

ina.ina
30th November 2012, 17:46
Възможно е и да си внушавам.Ама най-горе отоците спаднаха,т.е по моята логика се преместват по-долу и оттам ми се вижда,че и разстоянието е по-малко.А те всъщност са поотекли и оттам и моите лудости.Ама аз ги исках такива с широка основа и малко разстояние:girl_flirt:Така че никой не ми е виновен:-D

Не се шашкай, гаранция са отоци, напрежение е нормално да усещаш (даже и боцкания и тем подобни). Поне си знаела какво искаш (широката основа) още преди операцията. И според мен не си сбъркала. :D

Dessislava
30th November 2012, 18:31
Да,Инче,от всичко има и отоци,и сърбеж,и боцкане и придърпване,и бълбукане,абе екстри колкото щещ:-D
Най-странно ми е,че са абсолютно топлички,па макар дървени-горе,а безчувствени-долу:girl_flirt:
А широката основа си ми беше цел,макар да ме "гризка",че можеше с 5 мм да е по широк диаметъра,ама се моля тези да си ме "слушкат":wink:

lidiya
1st December 2012, 23:20
Деси, и аз имах странното усещане през първите дни, че едва ли не веки момент разстоянието между гърдите ми ще изчезне. Все едно кожата ще се отлепи и имплантите ще се съберат в средата. Постоянно проверявах дали все още имам разстояние :D С намаляването на отоците, изчезва и това странно усещане.
И с безчувствеността бях като теб - отдолу не усещах допир, дори под мишниците не усещах.
Така че, всичко е наред според мен. :)

ina.ina
2nd December 2012, 10:28
Да,Инче,от всичко има и отоци,и сърбеж,и боцкане и придърпване,и бълбукане,абе екстри колкото щещ:-D
Най-странно ми е,че са абсолютно топлички,па макар дървени-горе,а безчувствени-долу:girl_flirt:
А широката основа си ми беше цел,макар да ме "гризка",че можеше с 5 мм да е по широк диаметъра,ама се моля тези да си ме "слушкат":wink:

Ааа, без лакомия моля! ;) :D Важното е да си те слушкат и никакви проблеми да нямаш. :D

Шоки
2nd December 2012, 11:17
Деси, не се притеснявай. Първия месец след операцията е най-дискомфортен, след това ще си вече много по добре, а пък след 3-4-ия месец ще са си като твои вече.

Dessislava
2nd December 2012, 12:33
едва ли не веки момент разстоянието между гърдите ми ще изчезне. Все едно кожата ще се отлепи и имплантите ще се съберат в средата. Постоянно проверявах дали все още имам разстояние :D
Лиденце,точно това е усещането,което ме измъчва в последните 3-4 дни.Ама аз вече съм на 2 седмици ,бе мило...:sad:
Иначе доктора и аз го "зарадвах",т.е. мъж ми ме "натопи",че съм искала големите...:1252:
В този ред на мисли Инче си абсолютно права-да ме слушат е по-важно от мойта ЛАКОМИЯ :-D .Аз сега пухтя,че тежат и отпред съм като гвардеец,а още стотина кубика,къде ли трябваше да се поместят?!:1242:
Шоки,сигурно си права,мила...ама времето е спряло в моите "вкаменелости".Толкова съм нетърпелива...Искам всичко да е минало.Дано болките и чакането се оправдаят с крайния резултат.:girl_flirt:

Шоки
2nd December 2012, 12:44
Да, когато ти е гадно времето минава бавно, но всичко ще е наред.

Dessislava
2nd December 2012, 13:09
Шоки...:girl_kiss2:

Нелка
2nd December 2012, 13:42
Лиденце,точно това е усещането,което ме измъчва в последните 3-4 дни.Ама аз вече съм на 2 седмици ,бе мило...:sad:


Деси , честито и от мен! Някакси съм пропуснала твоята операция, но наваксвам!
Много положителни емоции с новите красоти! :) :)

А аз на 2 седмици бях дроб сърма - до третата не можех да се изправям сама сутрин от леглото. До първия месец ми беше тегаво. Мислех, че никога няма да ги почувствам като мои и ми беше леко депресирано, да не би да съм направила грешка. До 3 месец усещах някакви болки. Така че, мнооооогооооо ти е рано! Имай предвид, че е до тяло - имам 2 приятелки, които въобще не ги усетиха - едната беше във фитнеса на 3-ти ден!! А другата си вдигаше децата на 1-ва седмица. За това си мислих, е нещо с моята оп не е наред, щом толкова ме боли.
Дай снимки да видим колко събрани са? (а и не само :girl_kiss2:)

Dessislava
2nd December 2012, 15:13
:2015:,Нелка!:girl_in_love:
Аз от третия ден движа,а от петия ставам сама.От няколко дни всичкото домакинство мен чака:sad:,ама вечер съм труп:2040:
Първото ставане е тегаво и това разстояние минимално.Аз оревах света да са максимално доближени и сега си нося последствията:wink:
Последно имам снимки от миналата седмица и ще ти ги пусна след малко на ЛС,ама вземи едно валерианче,че не нося отговорност за душевните травми,които може да предизвика у теб гледката им:1242:

Нелка
2nd December 2012, 22:29
Лелеее, гърдите са супер! Ще станат страхотни! :)) Аз бих се радвала физиологията ми да позволява събрани гърди, ама нъцки... Аз си ги харесвам де.. :)

lily.ana
2nd December 2012, 22:39
Деска, ако имаш нови снимки дай насам :mrgreen:

Dessislava
3rd December 2012, 07:51
Нелка:2046:
Лил,имаш ги...вече:girl_flirt:

lily.ana
3rd December 2012, 09:37
Видях ги! Аз ти писах и на лс, но да кажа и тук.... мисля, че като поспаднат и се поналеят отдолу ще са супер :mrgreen:

Dessislava
3rd December 2012, 09:44
Благодаря на всички ви!!!Много сте мили...
ЛИЛИ,ЛИДЕ,НЕЛКА...:girl_kiss2: :girl_kiss2: :girl_kiss2:

ina.ina
4th December 2012, 09:02
Деска, и аз искам снимки. :) Ако може, де. :D Много харесвам събрани гърди, ама и при мен не става.

Dessislava
4th December 2012, 12:13
O.k.,Инче.Пускам ти ЛС.:wink:

ina.ina
4th December 2012, 18:36
Мерси, Деска. :)
Аз ти писах, де, ама и тук - много си си добре и има още много да се оформят. А на мен, че са ми големи ... хич не ме слушай, аз нещо все съм наобратно. :D ;)

Бижу
5th December 2012, 15:01
Ааа, Деска, не ме пропускай! :1246: Искам и аз снимки! Ци-ци, ци-ци, ци-ци! :2042::2018:

Tachi
5th December 2012, 17:01
Момичета,мина една седмица от операцията,непрекъснато ме тресе,нормално ли е ,нямам температура.

hera
5th December 2012, 17:33
Ако те тресе ,а нямяш температура това си е чиста нервна криза.Успокой се,всичко мина и сега само се радвай на придобивките си.Най-важното сега е да се харесаш.Стискам ти палци и ти желая бързо въстановяване.

Dessislava
6th December 2012, 08:14
Ааа, Деска, не ме пропускай! :1246: Искам и аз снимки! Ци-ци, ци-ци, ци-ци! :2042::2018:

Е...как.Имаш ЛС:naked:
Tachi,аз температура имах само вечерта на втория ден и то някакви си 37,4.Но това с "втрисането" все още ми се случва и най-вероятно са нерви.Опитай да се успокоиш и да не ги мислиш.То всъщност няма как,защото всеки един момент отнякъде те опъва,стяга,дърпа и т.н....Ако пък случайно всичко е о.к. и няма некомфорт-пак си мисля,че нещо не е наред,така че, ако ще те успокоя аз всеки ден съм в нов филм :popcorn_girl:

Бижу
6th December 2012, 09:25
Да се изкажа и тук, нъл съм от компетентните (емот "къде са ти кавичките?"). Деска, много добре са станали. В момента стоят по-събрани, но гаранция, че няма да е така когато се отпусне мускула. :wink:

Тачи, верно май нервата те тресе. Я по-спокойно. :girl_flirt:

ЛИСКУ
6th December 2012, 09:36
Май само аз останах без снимка..:-)
Деси, дай и на мен! Нали сме колежки по събраност, та съм любопитна да видя твоите ;-)

Dessislava
6th December 2012, 10:43
Бижууу :girl_kiss2:
LUCKY,ей сега ще ти ги пусна.Ама сега са по-долепени,снимките са ми от предната седмица:1252:

ЛИСКУ
6th December 2012, 10:55
Мерсаж! Писах ти на ЛС. ;-) А не разбрах колко кубика са? Нали ти е първа операция?

Dessislava
6th December 2012, 11:08
LUCKY,видях ЛС-то,но ще ти отговоря направо тук.Различен кубик и профил са,но една основа-12,5.Иначе в лявата съм 360 куб.,среден профил,а в дясната 450 куб.,висок профил.На големина са ми привидно еднакви,но противно на всичките ми очаквания и предразсъдъци,относно високия профил-точно той ми стои по добре:2045:Дано сте прави и като поулегнат се нормализират нещата,че едната ми е много странна :1246:/да не кажа грозна:sad:/
П.С.Да,първа операция е.

ЛИСКУ
6th December 2012, 11:18
Носи ги със здраве и никога проблеми с тях!

Dessislava
6th December 2012, 12:37
:2015: LUCKY:girl_kiss2:

Dessislava
7th December 2012, 19:16
Момичета,преди няколко часа вдигнах температура-38 градуса.Нормално ли е?20 дена съм след операцията и непосредствено след операцията почти не съм вдигала температура.Пих един аулин.Ама в главата ми почват да се "блъскат" мисли за инфекция или контрактура.Възможно ли е?Не ме боли нищо,освен при поемане на въздух по-дълбоко ме понабоцква дясната.А вече почват да ме обливат и горещи вълни/било то от илача,или пък от нерви/

Silikonka1980
7th December 2012, 21:32
Деска, аз за съжаление не мога да ти помогна, тъй като още не съм минала по този път, но предвид, че операцията ми е след 4 дена, четейки поста ти ме побиват тръпки:( Най-добре се обади на доктора! Момичета споделете, нормално ли е след 20 дена да се повиши температурата?

lily.ana
7th December 2012, 22:35
Деска, най-вероятно си лепнала някое вирусче. Обади се на док, за да се успокоиш, но според мен е грип и няма отношение към операцията.

Нелка
8th December 2012, 00:49
Деска, най-вероятно си лепнала някое вирусче. Обади се на док, за да се успокоиш, но според мен е грип и няма отношение към операцията.

И аз мисля, че е грип. Ако беше инфекция от гърдите, със сигурност щеше да има признаци като болка, или кървене от шевовете, знам ли.. Но щеше да си знаеш, че е от гърдите.

Успокой се, Деси! Всички подсмърчат и кихат, около мен само болни хора. В такив сезон сме.

ina.ina
8th December 2012, 09:57
Мда, 20 дни след операцията и почти никакви оплаквания от гърдите - просто се разболяваш. Но все пак звънни на док да те успокои. Други оплаквания нямаш ли - гърло, нос, глава, кашлица?

lidiya
8th December 2012, 10:19
Без паника, Деси!
На мен при изписването, заедно с всички заръки, какво не мога и не трябва да правя ми казаха и че е нормално от време на време да вдигам температура 38 - 38,5.
И аз обаче в деня, в който термометъра ми показа 38 градуса, веднага изпаднах в паника и почнах да звъня на Док :) Той ме попита дали имам някакви по-силни болки освен нормалния дискомфорт и усещания. Аз нямах, но той усети, че съм притеснена и ми каза за мое успокоение на следващата сутрин да отида да ме прегледа. Отидох, прегледа ме, каза че всичко е наред и наистина така си беше.
Така че, за твое успокоение звънни на Док, но и аз като другите момичета мисля, че няма място за притеснения.

eliii
8th December 2012, 11:28
Деска може ли снимки и на мен:))И аз съм с висок профил и искам да видя как стоят и на друг..бл предварително.Ааа и честито !!!Със здраве и без проблемно!:))

Dessislava
8th December 2012, 12:14
Момичета,хиляди благодарности на всички ви :girl_kiss2:
Докторът ми каза,че не е от гърдите,при условие,че е минало толкова време.Но аз естествено се панирах,защото нито гърло,нито хрема,но и гърдите не ме боляха,НО първосигнално всичко свързвах с интервенцията.
Да,ама два дни аз смело простирам на минусови температури на външния простор по суичер:2010:
И днес вече ме свива стомах и нослето е позапушено:2036:Ама на паника...,така че всички сте прави.
Съвет към девойката,на която и предстои операция.Пази се,момиче,ако ти не го сториш сама,няма кой друг.Излишен героизъм като моя-няма нужда!!!Операцията не е шега работа!
eliii,пускам ти линкче...

Бижу
8th December 2012, 15:53
И аз мисля, че е грип. Ако беше инфекция от гърдите, със сигурност щеше да има признаци като болка, или кървене от шевовете, знам ли.. Но щеше да си знаеш, че е от гърдите.

Успокой се, Деси! Всички подсмърчат и кихат, около мен само болни хора. В такив сезон сме.

Абсолютно! Не се шашкай, Деска! Вирусче трябва да е. Щом нямаш никави проблеми с разрезите и болки в гърдите, значи проблемът едва ли е в тях. :wink:

lady69
9th December 2012, 17:58
Момичета, бих искала да задам един въпрос. Преди седмица си направих реоперация за подмяна на ПИП. Разрезите ми сега са залепени, за разлика от първия път, когато ме шиха. След колко време мога да се кача на кростренажора? За седмица в къщи качих 1 кг. Ами то лежане, почивка, гледане на телевизия... Пък и не ме боли като първия път - тогава не ми се и ядеше...

lady69
11th December 2012, 10:04
Явно няма голяма активност в темата... Аз пак имам питане - колко време след операцията започвате мазането на белезите? Нямам спомен от първата операция, пък и тогава беше различно - нямаше лепило върху белега. А сега - седмица след реоперацията все още има лепило. Ще се радвам, ако някой с повече опит сподели...

lily.ana
11th December 2012, 10:26
Аник беше лепена. Тя ще може да ти каже.

aniK
17th December 2012, 07:02
Да де, ама Аник не е видяла новата тема - 'що не е закована ???!!!

Ще ви чета назад. За кростренажор аз бих изчакала 1 месец.

viv_pl
17th December 2012, 08:20
Момичета, нормално ли е да усещам стягане на гръдния мускул почти месец след операцията? Почти всеки ден усещам нещо като контракция в гърдите, а кожата ме боли като изгоряла от слънце.
Иначе чувствителността започна да се връща :wink:

ina.ina
17th December 2012, 09:14
Момичета, нормално ли е да усещам стягане на гръдния мускул почти месец след операцията? Почти всеки ден усещам нещо като контракция в гърдите, а кожата ме боли като изгоряла от слънце.
Иначе чувствителността започна да се връща :wink:

Според мен всичко е нормално. А стягането на гръдния мускул не е ли по-често когато си на студено (или ти е студено)?

ina.ina
17th December 2012, 09:16
Да де, ама Аник не е видяла новата тема - 'що не е закована ???!!!

Ще ви чета назад. За кростренажор аз бих изчакала 1 месец.

Аник, как си? :) Ти беше именничка скоро - честито на много патерици! :D

Dessislava
17th December 2012, 09:41
Момичета, нормално ли е да усещам стягане на гръдния мускул почти месец след операцията? Почти всеки ден усещам нещо като контракция в гърдите, а кожата ме боли като изгоряла от слънце.
Иначе чувствителността започна да се връща :wink:

Нормално е според мен.И аз имам същите усещания,но са на моменти,в никакъв случай не е като първите една-две седмици,например.Моята кожа се лющи много леко.Видимо не е,но по спортния ми сутиен/черен е/ виждам леки бели прашинки.А чувствителността -почти не се е променила,т.е. не е изчезвала.А температурата им е повече от прилична:2043:,на фона на останалите ми крайни части:wink:

aniK
17th December 2012, 11:53
Инче, благодаря!!! :girl_kiss2:
Добре съм, как да съм - откъм ц...ци не ги гледам просто... Няма да спра да ги мисля, но ми писна.

Момичета, до 3-6 месеца, всичко е нормално :)

ina.ina
17th December 2012, 19:12
Инче, благодаря!!! :girl_kiss2:
Добре съм, как да съм - откъм ц...ци не ги гледам просто... Няма да спра да ги мисля, но ми писна.

Момичета, до 3-6 месеца, всичко е нормално :)

То и аз много много не си ги гледам, но и не ги мисля. Все някакъв друг проблем ми е в главата и за циците не остава много ... :D ;)

Tachi
18th December 2012, 23:32
Минаха 20 дни от операцията ми,кога ще мога да спя по корем?И да ви питам,знам че организма ми ще изгради твърда обвивка около инпланта,кога ще се случи това?

ina.ina
19th December 2012, 08:59
Минаха 20 дни от операцията ми,кога ще мога да спя по корем?И да ви питам,знам че организма ми ще изгради твърда обвивка около инпланта,кога ще се случи това?

Капсулата обикновено се изгражда до месец - месец и половина. Така че за по-сигурно до тогава не пробвай да спиш по корем. Освен, ако не се събудиш така (че и това се случва). :)

Dessislava
19th December 2012, 10:39
Минаха 20 дни от операцията ми,кога ще мога да спя по корем?
Аз направих месец днес и от няколко дни спя леко настрани,но все още не ми е комфортно:sad:
За спането по корем доктора ме предупреди до шестия месец-НЕ,както и да НЕ "мачкам и стискам" гърдите в разни сутиени с банели.След като мине половин година забраната отпада:biggrin:/но аз съм с кръгли импланти,ако си с анатомични трябва да си идея по-внимателна/
При мен вероятност да се събудя по корем няма,ама има вероятност да се събудя на земята.:2055:

Бижу
21st December 2012, 09:31
Момичета, нормално ли е да усещам стягане на гръдния мускул почти месец след операцията? Почти всеки ден усещам нещо като контракция в гърдите, а кожата ме боли като изгоряла от слънце.
Иначе чувствителността започна да се връща :wink:

Нормално е. :wink:

Бижу
22nd December 2012, 16:15
Ани, ама ти още ли ги мислиш? Не се терзай толкова!

aniK
23rd December 2012, 09:21
Ани, ама ти още ли ги мислиш? Не се терзай толкова!

Е, аз цял живот ще си се терзая - всичко тръгна от избора на лекар и втурването напред с главата... На приятелки, познати, които имат намерение да слагат силикон, казвам - НЕ ПРИ НЕГО!!!
Твърди, че не следял форумите - сигурна съм, че има кой да му ги следи, та да се знае, че 7 години се опитвах да съм положителна към него и му давах шансове, уви... не мога да го препоръчам.

НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ - МНОГО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ :1229:

lidiya
23rd December 2012, 10:51
aniK, весели празници и една безпроблемна, щастлива 2013 ти желая! ;)

Бижу
29th December 2012, 18:24
Ани, весели празници и на теб!

Явно толкова си може доктора, за съжаление има доста пациенти.

ina.ina
12th February 2013, 09:45
Zdraveite momicheta!Kazvam se Vanq.i az se prisaedinih kam vas na 6.02.2013 i dobre che go ima tozi forum za da razbera,che vsichko keto se sluchva sled operaciqta e normalno.Az sam s 305 anatomichni,no vse mi se struva che trqbvashe da si sloja po malko,poneje sam drebnichka.dali stavat po malki s vrmeto?

Ще станат, т.е. сега имаш отоци предполагам. Иначе като форма харесваш ли си ги? Колко си дребничка? И честито, де! :2035:

vanqmihailova
12th February 2013, 10:53
1,58, 44 кг.сега ми стоят малко асиметрични,точно това ме притеснява.надявам се до 2,3 месеца да се оеднаквят

ina.ina
12th February 2013, 17:43
1,58, 44 кг.сега ми стоят малко асиметрични,точно това ме притеснява.надявам се до 2,3 месеца да се оеднаквят

Най-вероятно ще се уеднаквят ... ти си много прясна още. Не се шашкай много много. :wink:

vanqmihailova
12th February 2013, 19:03
да,успокоих се малко.одеве четох в други теми точно за разликата и казват,че наи-рано до 2-3 месеца стават симетрични

hera
12th February 2013, 20:28
Не искам да те разтройвам,но в окончателен вид ще бъдат едва след 6 месеца.Така,че имай търпение.Това са две отделни операции и ще вървят с различно темпо.Пожелавам ти само хубави емоции.

vanqmihailova
13th February 2013, 08:24
изобщо не се разтройвам.няма значение колко време минава,важното е че накрая всичко е наред

Бижу
13th February 2013, 09:52
Ваня, честити придобивки! Както са ти писали и другите - имай търпение, най-рано след 6 месеца ще видиш резултата. Вече знаеш, но пак да кажа, че нито двете гърди ще са едакви на 100 % (няма симетрия в човешкото тяло), нито белезите.

vanqmihailova
13th February 2013, 09:57
аз се надявам да не си личат при мен,понеже са през ареола

Бижу
13th February 2013, 09:59
Не казвам, че непременно ще личат, а че ще са различни. Единият винаги ще те дразни повече. :2047:

Dessislava
13th February 2013, 17:01
Бижууу,добре си дошла!!!И поздравления за аватара:bravo:

vanessa01
14th February 2013, 15:59
Бижу, страхотен аватар :girl_haha:

simona_80
14th February 2013, 18:10
Момичета, някой може ли да даде линк към каталога на Натрел, и да ме помогнете на коя страница са кръглите импланти, че искам да сравня нещо, но не се ориентирам ?

simona_80
14th February 2013, 18:31
Намерих каквото ми трябва. :)

aniK
16th February 2013, 09:58
Отдавна не съм влизала, а Бижу-то се е появила :cool_new: Има ли някаква причина да се върнеш към форума? Аз обикновено го правя, когато нещо ме издразни в гърдите. Дано при теб не е тази причината!
А за док.... знаем го :x

Dessislava
16th February 2013, 12:33
Отдавна не съм влизала, а Бижу-то се е появила :cool_new: Има ли някаква причина да се върнеш към форума? Аз обикновено го правя, когато нещо ме издразни в гърдите. Дано при теб не е тази причината!
А за док.... знаем го :x

aniK,появявай се по-често:wink: и без да се вглеждаш толкова...убедена съм,че повечето недостатъци в гърдите си ги виждаш само ТИ!!!
Според мен са ти хубави:2035:

Бижу
19th February 2013, 09:20
И вие ми липсвахте, момичета. :2035: Аватара ми е същия, преди просто беше в мини размер и кропнат. :1231:

Ани, все време не ми оставаше, та затова...Нищо ново при мен, на приливи и отливи съм, харесвам - не харесвам.

ina.ina
19th February 2013, 10:00
Десиии, какъв аватар ... само да си казала, че са ти малки. :2001:

Dessislava
19th February 2013, 13:22
Инче,щот съм снимала отгоре,бе мила:girl_haha:

Бижу
19th February 2013, 15:49
Да бе, даааа. Ай нИ сЪ праИ! Ще и избодат очите, а ти не си ги виждаш! :2036:

Dessislava
19th February 2013, 16:45
Мда,явно съм съвсем окьоравяла...:1252:

ina.ina
19th February 2013, 19:05
Инче,щот съм снимала отгоре,бе мила:girl_haha:

Хич не ти се връзвам ... нали съм гледала и други твои снимки ... :2035:

Dessislava
20th February 2013, 09:03
Ами явно на снимки са големшки и дотук.Като се видим в действителност ще си говорим...:1231:или аз съм имала по-големи,да не кажа огромни... очаквания:-|

ina.ina
20th February 2013, 09:49
Ами явно на снимки са големшки и дотук.Като се видим в действителност ще си говорим...:1231:или аз съм имала по-големи,да не кажа огромни... очаквания:-|

Десиии ... баш са ти големи, ама хайде ... от мен да мине, ще се съглася, че може и да имаш друго мнение по въпроса. ;)
Айди де, знаете ли откога бленувам за форумна среща, па макар и малка. Аз ако съм от София има да ви ръчкам, ама ... само да се организираме и съм първа пушка. ;) :2042:

ЛИСКУ
20th February 2013, 10:15
Ти кажи кога можеш и кога ще дойдеш, ние софиянките сме по-лесни.:-)

Dessislava
20th February 2013, 12:31
Инче,ти откъде беше?:1252:

lidiya
20th February 2013, 14:22
Я аз да питам ЛилитУ, преди операцията колко и е била гръдната обиколка и колко е след операцията /или само разликата в сантиметри да ми напише/, че имплантите са и с моите параметри. Аз от вчера се чудя, възможно ли е, колкото по развити са ти мускулите на гърдите, толкова повече сатниметри да "изяждат" после от имплантите?!? :2005:

Dessislava
20th February 2013, 14:31
А аз да питам всички:колко сантиметра приблизително ви се уголеми гръдната обиколка???Моята се увеличи незначително...:2037:направо ме е срам да си спомня колко...

lidiya
20th February 2013, 14:38
Само 8см при мен! :???:

Dessislava
20th February 2013, 14:46
При мен мисля е по-малко:2016:...около 5 см,не вярвам да бъркам.Ако се сетя ще питам Пеев колко съм била преди:1252:

hera
20th February 2013, 16:03
При мен 8 см.

ina.ina
20th February 2013, 18:42
Ти кажи кога можеш и кога ще дойдеш, ние софиянките сме по-лесни.:-)

Кат се постопли малко ... пък и размириците да отминат, че да не попаднем в някой бой ... :fighting: (оф, баш си е сериозна ситуацията).

lily.ana
20th February 2013, 19:16
Я аз да питам ЛилитУ, преди операцията колко и е била гръдната обиколка и колко е след операцията /или само разликата в сантиметри да ми напише/, че имплантите са и с моите параметри. Аз от вчера се чудя, възможно ли е, колкото по развити са ти мускулите на гърдите, толкова повече сатниметри да "изяждат" после от имплантите?!? :2005:

Признавам си най-тържествено, че преди операцията никогъж не съм си мерила гръдната. Никога не съм слагала подплънки в сутиените (когато съм носила такива... щото си перках по цици или по-точно по безцици) т.е. това, което искам да споделя е, че изведнъж с одъртяването ми щукна идеята за по-големи цици. Като по-млада не съм имала комплекс или притеснения относно това, че са малки и все си виках..... уууууууууууууу тамаМ като са малки и одъртея няма да увиснат и да се налага да си ги натъпквам в чорапите :lol:

Начи Лиде сега съм 75/95 (подгръдна/гръдна) и в бриджитка имам същата визия като на твоя Хаватар. Не се фърляй в некви фиУми за по-големи молтиса!

simona_80
20th February 2013, 20:04
Днес мина и моята консултация при Стоянов. Аз избрах марката и вида /Натрел, кръгли/, а Стоянов беше категоричен в кубиците. 450 и 415 висок профил, за да коригираме асиметрията.
Не съм спорила с него изобщо по въпроса за кубиците. Миналия месец ходих при Тонев и той ми беше казал 345, та сега като чух 450 ми се стори малко много, но според Стоянов трябва да е толкова, защото въпреки, че съм слаба, съм висока, а и подгръдната ми е 75, т.е диаметъра трябва да е 13,00.

Как може да има такава разлика м/у мненията на двама доктори ?

hera
20th February 2013, 21:55
Отговарям ти веднага, тъй като съм оперирана два пъти при д-р Тонев(заради ПИП).Той не харесва големите цици и винаги търси естествена визия-аз затова го избрах.Затова и на теб ти е казал това което би ти стояло добре.За д-р Стоянов не коментирам

lily.ana
20th February 2013, 23:22
Симона, колко си висока?

simona_80
21st February 2013, 09:11
Симона, колко си висока?

169 см

Бижу
21st February 2013, 09:47
Симона, не си много височка (не се засягай), но щом Стоянов е преценил, аз бих му се доверила. То си зависи и от пропорците най-вече, иначе мерките и теглилките при всеки стоят различно. :wink:

Шоки
21st February 2013, 10:10
Днес мина и моята консултация при Стоянов. Аз избрах марката и вида /Натрел, кръгли/, а Стоянов беше категоричен в кубиците. 450 и 415 висок профил, за да коригираме асиметрията.
Не съм спорила с него изобщо по въпроса за кубиците. Миналия месец ходих при Тонев и той ми беше казал 345, та сега като чух 450 ми се стори малко много, но според Стоянов трябва да е толкова, защото въпреки, че съм слаба, съм висока, а и подгръдната ми е 75, т.е диаметъра трябва да е 13,00.

Как може да има такава разлика м/у мненията на двама доктори ?

Аз мога да коментирам само Стоянов. Довери му се. Има много точно око. аз му обясних какво искам и той ме разбра от раз и направи точно това. Ориентира ме самия той колко кубика да си сложа, за да получа резултата който искам. Доверих му се и не сгреших.

simona_80
21st February 2013, 10:45
Симона, не си много височка (не се засягай), но щом Стоянов е преценил, аз бих му се доверила. То си зависи и от пропорците най-вече, иначе мерките и теглилките при всеки стоят различно. :wink:

Аз никога не съм казала, че съм висока. :) Стоянов го каза
Смятам да му се доверя. Всички твърдят, че има набито око и доста точна преценка.

lily.ana
21st February 2013, 11:13
Стоянов си е дребосък.... аз стърча една глава над него. За него си висока :girl_haha:

lily.ana
21st February 2013, 11:15
Колкото до Тонев и кубиците му. Той не работеше ли предимно с разрез под мишниците? От там така или иначе не може да влезе по-голям кубик.:1231:

simona_80
21st February 2013, 11:34
Стоянов си е дребосък.... аз стърча една глава над него. За него си висока :girl_haha:

Да! Затова и аз съм му се сторила висока :)))))))

Бижу
21st February 2013, 13:47
Аз никога не съм казала, че съм висока. :) Стоянов го каза
Смятам да му се доверя. Всички твърдят, че има набито око и доста точна преценка.

Довери му се, няма да сбъркаш.
И да, нисък е за мъж, определено. :1231:

eliii
21st February 2013, 16:53
аз съм 72/85..Инче и Хера,вие?

hera
21st February 2013, 18:39
сега съм 69/86,но малко съм качила на кг.-48, а бях 46 кг

ina.ina
22nd February 2013, 10:04
Олеее, много сте слабички, направо ме е срам да кажа ...:1252: ... аз мисля съм 76/87. Преди ми се струва, че бях 82 гръдна, значи и аз съм с 5 см повече (което не е много, де).

lidiya
22nd February 2013, 10:37
Олеее, много сте слабички, направо ме е срам да кажа ...:1252: ... аз мисля съм 76/87. Преди ми се струва, че бях 82 гръдна, значи и аз съм с 5 см повече (което не е много, де).

Наистина все фини дами са се събрали тук! :bravo:
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката :2055: Миналата година по това време бях 58кг!!!! :2036: Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!! Ина, ти според това дето виждам на аватара си си баш супер гадже!

dan2606
22nd February 2013, 14:36
Здравейте момичета! Отдавна влизам в този форум и чета вашите въпроси и мнения по различни проблеми, свързани с пластичната хирургия. Определено сте доста компетентни и разчитам на вашето мнение по моя проблем. От 23 дни съм с уголемяване на гърди - 300сс, подмускулно, кръгли, Ментор, най-мекия вариант, среден профил. Гърдите ми изглеждат
доста хубави, симетрични и без видими аномалии. Проблемът е, че от 7-8 дни усещам местенето на импланта си при всяко мое движение или стягане на мускула, чувството е много неприятно и си е даже болезнено, отделно
гърдите все още ме болят и са ми изтръпнали и без нормално усещане. Това с приплъзването на импланта си е доста гадно, даже сякаш се движат по ребрата ми. Доктора каза, че ще мине с времето, но аз не съм сигурна и какво ли не си мисля. Моля ви, споделете вашия опит!

lily.ana
22nd February 2013, 14:45
Как така ти се движат по ребрата?!?!?!?! :shock:


Относно липсата на чувствителност - това е нормално. Чувствителността постепенно ще се върне (може и след няколко месеца, може и след няколко дни).

simona_80
22nd February 2013, 14:59
Кой доктор те оперира ?

lily.ana
22nd February 2013, 15:18
Остави всичко друго, но аз май съм се качила на въртележката петъчно, защото 5 пъти четох поста на девойката и петте пъти чета, че е с импланти от 23 години и си викам... баси!!!!

ina.ina
22nd February 2013, 18:40
Наистина все фини дами са се събрали тук! :bravo:
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката :2055: Миналата година по това време бях 58кг!!!! :2036: Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!! Ина, ти според това дето виждам на аватара си си баш супер гадже!

Супер, супер, ама бракувана. :girl_haha: Пък и то тва е щот съм се снимала отгоре. :girl_haha: Абе, харесвам си се аз (умря циганката). :girl_haha: И сега сериозно: аз пък съм 52 кг на 166 см, дааа ... анатомията няма как да си я сменим. :)

ina.ina
22nd February 2013, 19:05
Остави всичко друго, но аз май съм се качила на въртележката петъчно, защото 5 пъти четох поста на девойката и петте пъти чета, че е с импланти от 23 години и си викам... баси!!!!

Качила си се, Лилян, че и колко си се въртяла ... ха, поспри се, де! :girl_haha:

Тва с ребрата ... да, може да има подобни усещания - аз бях чувствах нещо подобно като легнех настрани. Та, то и сега понякога така, също и ако реша да се въргалям в пясъка на морето - има неудобства определено.

hera
22nd February 2013, 21:18
dan2606 всичко което усещаш в блицките някалко месеца е възможно.

cvet81
22nd February 2013, 21:55
Симона ,и аз те съветвам да се довериш на Стоянов.Мога да ги коментирам и двамата....
Тонев ти е предложил това което предлага на всички,т.е кръгли около 350 и т.Рядко слага анатомични и по-голям кубик от 250/390:wink:
Няма есетика в него според мен ,защото ако имаше нямаше да ми изглеждат гърдите след повдигане и импланти от 350 к ,с птоза м/у 1-ва и 2-ра степен.
Стоянов ми намали малко диаметъра и вдигна проекцията.Доверих се на мнението му и сега дори смята че нямам нужда от повдигане(а преди да махна пипките имах според него).
:cool_new:

Dessislava
23rd February 2013, 14:24
Наистина все фини дами са се събрали тук! :bravo:
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката :2055: Миналата година по това време бях 58кг!!!! :2036: Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!!
Лиде,аз не съм от финните само.:girl_haha:Подгръдната ми е малка,ама за моите 163 сантиметра съм цели 56 килограма!!!
Ще те питам нещо за циците.Като свалиш килограми какво се случва с тях???То преди беше ясно първо сваляш от циците,а първо качваш на дупето:2034:

lidiya
23rd February 2013, 16:47
Лиде,аз не съм от финните само.:girl_haha:Подгръдната ми е малка,ама за моите 163 сантиметра съм цели 56 килограма!!!
Ще те питам нещо за циците.Като свалиш килограми какво се случва с тях???То преди беше ясно първо сваляш от циците,а първо качваш на дупето:2034:
Лично при мен, сисите станаха по-хубави от преди. Или просто стоят по-добре на сегашната ми фигура... не знам... Но не увиснаха, ако това ме питаш. :girl_haha:

Dessislava
24th February 2013, 12:26
Лиде,убедена съм,че не са увиснали!:wink:
Питах просто като пропорции на тялото как стоят.Защото при 52 кг преди едва имаше какво да сложа в чашка В...:sad:...,а сега съм едни 300-400 кубика напред!!!:dirty_dance:

lidiya
26th February 2013, 13:20
Чудесно стоят! В един момент, няма да можеш да отлепиш очи от себе си! :girl_haha:

Dessislava
26th February 2013, 22:41
:2055:ами аз и сега се пооглеждам тайничко с новите габарити...

simona_80
27th February 2013, 17:34
Тия дни все по-често се питам как стои въпроса с напрежението в гърдите преди цикъл след поставянето на импланти.
Аз поне започвам да усещам страхотно напрежение в гърдите 10-тина дни преди това и ги чувствам много чувствителни и болезнени. Предполагам, че и после ще е същото ...
И така като смятам, операцията ми ще бъде 1 седмица преди да ми дойде, т.е ще съм точно в този период.
Няма да е проблем нещо за операцията, нали ?

lily.ana
27th February 2013, 17:52
Усещането поне при мен е такова, каквото беше и преди операцията (напрежение и лека болка). Помня обаче, че първият месец след мамото не усещах нищо :girl_haha:

Dessislava
27th February 2013, 17:59
Аз също усещах напрежение преди цикъл,ама сега нещата са по-различни или поне не ги усещам напрегнати.И аз съм се замисляла затова,но обяснение не намирам.
А защо не се оперираш непосредствено след приключване на цикъла?Поне аз така направих.Седмица след операция не си в завидна форма и само некомфорта на цикъла ще ти липсва,да не забравяме и първоначалното спане по гръб.А от нерви,следствие от операцията,цикълът ти може да поизбърза или закъснее...

simona_80
27th February 2013, 18:44
20.03 направо си го измолих в Есте Клиник. Иначе първите свободни дати бяха след 12 април ... Много време има дотогава. Само чета и го мисля, ще психясам ако трябва да чакам 2 месеца.
Събирам смелост отдавна, не искам да го отлагам и протаквам във времето.

hera
27th February 2013, 18:55
Ще ти стискаме палци,а ти се успокой.Целта си заслужава чакането

simona_80
27th February 2013, 19:24
Ще ти стискаме палци,а ти се успокой.Целта си заслужава чакането

Благодаря на всички, че сте толкова мили и ме успокоявате ! :)

Dessislava
27th February 2013, 23:49
20.03 направо си го измолих в Есте Клиник. Иначе първите свободни дати бяха след 12 април ... Много време има дотогава. Само чета и го мисля, ще психясам ако трябва да чакам 2 месеца.
Събирам смелост отдавна, не искам да го отлагам и протаквам във времето.
В такъв случай не отлагай,а ние ще стискаме палци,simona!!!

lidiya
28th February 2013, 02:22
При толкова стиснати палци, не знам, защо още се притесняваш! :girl_haha:
Спокойно! Докато се усетиш какво става и вече ще е свършило! Аз като влязох в клиниката и не знаех случва ли ми се наистина или сънувам?!? После, адското шубе по пътя към операционната и послееее отварям очи и си викам: "Това ли беше?!?"
Всичките неудобства, дискомфорти и депресии вече са отдавна забравени и съм готов картоф да го направя отново. И в оставащите дни не гледай разни гадории и страшни неща свързани с операцията!

Бижу
1st March 2013, 11:02
Лиде, стига се плющя тук с тоя бански, че ще те издебна докато спиш и ще си го гепна от шкафа! Ааааа! :d015:

Dessislava
4th March 2013, 06:13
Момичета,как махате банелите на сутиен без да го съсипете?На мен не ми се получава:2005:

Шоки
4th March 2013, 10:09
Пробивам една малка дупчица във вътрешния край и го изтеглям.

Бижу
4th March 2013, 11:30
Пробивам една малка дупчица във вътрешния край и го изтеглям.

И аз така, НО във външните ъгли, на ок, 2 см от шева. :2003: Обяснявам и защо - първият път пробвах да е във вътрешните ъгли, НО като махнах банелите, самият сутиен отдолу 'увисна' някакси и при навеждане (и не само) дупчиците бяха видими (за мен), което ме дразнеше. :girl_flirt:

simona_80
9th March 2013, 19:03
Днес ходих по магазините да си търся сутиена на Триумф.
Док ми каза, че след операцията ще съм чашка Д, но спортния на Триумф да си го взема Е чашка, заради отоците, да не ми стягал много.

Позагледах се по магазините, и чашка Д ми се видя направо огромна.
Направо съм отчаяна....А и имаше само едни бабешки модели ....Ужас просто.
Вие с какви чашки сте след операцията и къде си намирате хубави сутиени ?

eliii
9th March 2013, 20:21
Ако толкова се страхуваш,отиди пак до доктора за размера! Колко консултаций направи?

simona_80
9th March 2013, 20:52
1 консултация съм направила със Стоянов. Преди това ходих и при други доктори, но в крайна сметка се спрях на него

Silikonka1980
9th March 2013, 22:26
Симона, аз бях след операцията с Триумф чашка Д. Сега съм чашка С пълна, дори леко ми малее! Не се плаши от размерът, много лесно се свиква с него! Аз вече имам чувството, че цял живот съм си била с тези гърди и дори ми се искат по-големи:1252:
Кажете от къде си пазарувате сутиени, момичета? На мен все нещо не ми е най- удобно!

lidiya
10th March 2013, 23:08
Онзи ден гледах, че в Мол Сердика е отворен нов магазин - Bra Clinic. На първо четене нищо не ми хвана окото, но аз и бързах, та не гледах обстойно. Там обаче предлагат безплатна bra fitting диагноза, с която определяли точния размер сутиен. Тези дни ще ходя да видя, как ще ме определят :girl_haha:
Само да ви кажа, че и на мен все нещо не ми беше удобно на сутиените първите месеци след операцията.
Сутиени си купувам предимно от Seven Seconds.

babyface79
11th March 2013, 07:52
Момичета, имам спешен въпрос, място не мога да си намеря... В четвъртък ми е операцията при Стоянов. На кръвните изследвания, hellicobacteri pylori ми да даде положителен резултат. Заключението на кардиолога е, че няма никакви причини операцията да ми се отлага, всичко друго ми е идеално. Каза ми, че всеки втори човек има тази бактерия и тя няма никакво отношение към операцията. Дори не е сигурно, че е активна в момента. Някой да е имал сходен проблем? Много съм притеснена, днес ще звънна на Стоянов... Толкова ми беше трудно да си отганизирам операцията като отпуска, майка ми си идва от чужбина, за да ми помага първите дни... Сега ако я отложат... Реве ми се...

lidiya
11th March 2013, 09:13
Не мисля, че ще ти отменят операцията заради Хеликобактер пилори. Спокойно! :2003:

Нелка
11th March 2013, 11:03
Момичета, имам спешен въпрос, място не мога да си намеря... В четвъртък ми е операцията при Стоянов. На кръвните изследвания, hellicobacteri pylori ми да даде положителен резултат. Заключението на кардиолога е, че няма никакви причини операцията да ми се отлага, всичко друго ми е идеално. Каза ми, че всеки втори човек има тази бактерия и тя няма никакво отношение към операцията. Дори не е сигурно, че е активна в момента. Някой да е имал сходен проблем? Много съм притеснена, днес ще звънна на Стоянов... Толкова ми беше трудно да си отганизирам операцията като отпуска, майка ми си идва от чужбина, за да ми помага първите дни... Сега ако я отложат... Реве ми се...


Есте Клиник са единствените, които правят изследване на Хеликобактерис. Аз даже изпаднах в тих потрес. Доста от нещата, коиот пускат, нямат пряко отношение към развоя на операцията, по-скоро целят ограничаване на вътрешноболнична зараза ли, не знам.. На изуст пиша! :p
На мен, за други операции, не са ми искали и половината от тези изследвания..

Но определено точно тази бактерия няма да ти създаде проблеми. Щом специалистите казават, че е ок, довери им се!

Успех в четвъртък и се успокой! Струва ми се, че си притеснена повече от самата операция, от колкото от бактерията и просто ти избива на някъде стреса! Нама страшно, всичко минава доста бързо! :)

babyface79
11th March 2013, 21:28
Благодаря ви за подкрепата :) Оказа се, че сутринта съм се тръшкала напразно. Няма да ми отменят операцията заради гадния хеликобактер. Нелс, честно да ти кажа чак сега започна леко да ме хваща шубето. Толкова много работа имам, че изобщо не ми остава време да мисля за операцията и по-добре. Само се надявам всичко да мине нормално, а с болката после все някак ще се справя, аз съм корава :)))
Имам един малко тъп въпрос, който обаче ми се оказа проблем. Тъй като по принцип спя гола и нямам нито една пижама, сега трябва да си купя за операцията. Търся нещо с горнище с цип или което се връзва отпред, ама нътц. Та... Вие с какви пижами бяхте?

Нелка
11th March 2013, 21:44
Задължително си вземи горница с цип или копчета! Просто няяма да можеш да я обличаш през главата!

И от тук нататък до живот ще спиш със сутиен! Честито! :) :) :)

(Свиква се ;) )

Oompa Loompa
11th March 2013, 21:51
Това означава ли че в разгара на една бурна нощ ставаш да си слагаш сутиена ? :)

Нелка
11th March 2013, 21:56
Това означава ли че в разгара на една бурна нощ ставаш да си слагаш сутиена ? :)

Не знам. :-D
Нямала съм бурни нощи след като се тунинговах! Прдполагам, че ще почна да си го слагам (сутиена) след като си станем близки. Една, две нощи без сутиен едва ли биха навредили..

Даже в петък бях на ASOT 600 без сутиен и яко денс и скачане имаше ама ги гледам - стоят си на място! :2034:

Oompa Loompa
11th March 2013, 22:01
Ох ма Нелке до кога ща уча :) ако имха такива цици до ся да бях изтрепала рибата в Черно море :)

Нелка
11th March 2013, 22:11
Ох ма Нелке до кога ща уча :) ако имха такива цици до ся да бях изтрепала рибата в Черно море :)

Само с цици не става! Трябва и акъл! :-D:-D:-D

Който ви казва, че циците няма да ви оправят живота, е прав! :biggrin:

Oompa Loompa
11th March 2013, 22:33
Иска се акъл но много малко Нелке :)а при теб явно е в повече ;)

viv_pl
11th March 2013, 22:35
Момичета, минаха 3 месеца и половина от моята операция, но гърдите продължават да ме болят :sad:. По-точно в долната част и ареолите, най-вече при допир. Незнам дали да се притеснявам или е нормално, защото се връща чувствителноста на моите тъкани ?

Нелка
11th March 2013, 22:48
Иска се акъл но много малко Нелке :)а при теб явно е в повече ;)

:2008::girl_in_love:

viv_pl, малко са 3 месеца! Мен ме боляха поне 5-6 месеца. Да не кажа, че до 7-8 месец си ги чувствах като чужди.

viv_pl
11th March 2013, 22:59
Благодаря за отговора :2008: и аз така си мислих, но реших да попитам :)

Dessislava
12th March 2013, 02:30
Явно е нормално и мен ме наболяват,ама по-скоро в горната част:wink:,но пък чужди никак не ги усещам...МОИ СА СИ!!!:girl_flirt:

Нелка
12th March 2013, 05:13
Явно е нормално и мен ме наболяват,ама по-скоро в горната част:wink:,но пък чужди никак не ги усещам...МОИ СА СИ!!!:girl_flirt:

Със сигурност са си твои! Най-вероятно и касова бележка имаш! :2003:

Dessislava
12th March 2013, 08:33
Със сигурност са си твои! Най-вероятно и касова бележка имаш! :2003:
Да,след като съм си платила са си МОИ:p,точно това имах впредвид,Нелка!
Но като оставим майтапа на страна не усещам чуждо тяло в мен,а все едно са си моя плът,а не гуми!!!Да по-твърди и статични,но са си цици,откъдето и да го погледнеш...:girl_haha:Ух,като се замисля и изтръпвам...

Шоки
12th March 2013, 09:39
Благодаря ви за подкрепата :) Оказа се, че сутринта съм се тръшкала напразно. Няма да ми отменят операцията заради гадния хеликобактер. Нелс, честно да ти кажа чак сега започна леко да ме хваща шубето. Толкова много работа имам, че изобщо не ми остава време да мисля за операцията и по-добре. Само се надявам всичко да мине нормално, а с болката после все някак ще се справя, аз съм корава :)))
Имам един малко тъп въпрос, който обаче ми се оказа проблем. Тъй като по принцип спя гола и нямам нито една пижама, сега трябва да си купя за операцията. Търся нещо с горнище с цип или което се връзва отпред, ама нътц. Та... Вие с какви пижами бяхте?
Горнището трябва да е и с къси и широки ръкави. Аз си бях понесла неподходящо горнище, но такова така и не ми потрябва. Събудих се след операцията по долнището и спортния сутиен и беше доста топло и нямах нужда от нищо връхно. Оперирах се края на ноември, студено беше навън, но вътре си има климатик и е доста топло. Важното е да си понесеш връхна дреха с цип или копчета за изписването, че абсурд да си вдигнеш ръцете за обличане на друго.

ina.ina
12th March 2013, 09:44
Иска се акъл но много малко Нелке :)а при теб явно е в повече ;)

И като е в повече - пречи. :biggrin: Такова е - нито да имаш, нито да нямаш. :biggrin:

em_goko
14th March 2013, 12:46
Здравейте момичета,
аз от една седмица и аз имам нови придобивки. Въпросът ми е, наложи се на 6-тият ден да се върна на работа - работя основно с компютър/то и това се оказа трудно/, та въпросът ми е, може ли заради натоварването да ми се разместят имплантите. Това много ме притеснява, през половин час тичам до тоалетната да проверя дали са си на мястото, но то така е отекло, че не мога да преценя.

Мерси предварително за отговора!

lily.ana
14th March 2013, 13:12
Здравейте момичета,
аз от една седмица и аз имам нови придобивки. Въпросът ми е, наложи се на 6-тият ден да се върна на работа - работя основно с компютър/то и това се оказа трудно/, та въпросът ми е, може ли заради натоварването да ми се разместят имплантите. Това много ме притеснява, през половин час тичам до тоалетната да проверя дали са си на мястото, но то така е отекло, че не мога да преценя.

Мерси предварително за отговора!

Да не би да го разнасяш тоз компютър нагоре надолу из офиса? И как по-точно се натоварваш? :lol:

Хайде честито и не се втИлясвай толкова!

ina.ina
14th March 2013, 17:19
Определено повече те е страх, отколкото да те боли - нали така?
А отока - ще премине, но колко бързо - никой не може да каже.

Villi777
14th March 2013, 18:08
Здравейте момичета,
много отдавна ви чета и сте ми много полезни. Скоро, надявам се ще бъда една от вас. Изчетох всички теми с въпроси и обща информация и съм наясно/поне така си мисля/ какво ми предстои. Но естествено колкото по-малко време остава , толкова повече ме обземат различни смесени чувства на страх и едновременно еуфория. Отдавна обмислям това решение, есента дори имах дата за операция, подготвих си всички изледвания и ..се отказах, защото ме хвана страх.
Сега твърдо съм убедена , че ще го направя. И така имам дата за 18.08 при д-р Стоянов. Първоначално говорехме за 295 анатомични на Макган, но последно се спряхме на 325 МХ анатомични. Търся естествена визия и тъй като съм дребничка и слаба- 157 см и 45кг. мисля, че ще са добре за мен. Начален старт почти нямам, след две бременности и кърмения гърдите ми са далеч от това което иска да бъда. Имам лека птоза и затова доктора прецени , че ще се опитаме да коригираме с вида импланти/ МХ/ , ако не , може да се наложи и повдигане по-късно, но се надявам да не се.
И така вече съм готова със всичко, опитвам се да не мисля много много, но това от което ме е страх е болката и тези отоци.

Имам два въпроса, на които май не открих отговори:
Всичко при кръвните ми изследвания е в норми с изключение нивата на общия и директния билирубин, които са малко по-високи от нормата. Личният ми лекар каза, че не мисли ,че е притеснително и може да се дължи на аминокиселините или глуатамина, които пия като добавки преди тренировка, не приемам никакви лекарства. Някои имал ли е такъв проблем?
И другото, което ме притеснява е, че от вчера се чувствам леко отпаднала като при настина и леко ме дразни гърлото. Пия от вчера Нурофен и смуча таблетки, не се влошавам, но и не се подобрявам. Дали е възможно да се отложи операцията, ако не се подобря. , естествено не става въпрос ако се тръшна болна, а ако имам тези симптоми. Старшно много ме е яд, ако тряба да я отлагам, настроих се, разпределих си всичко, толкова гледах да се пазя и какво...Слуявало ли се е на някои?

nesli
14th March 2013, 18:15
И аз съм като теб,наближава операцията и едни страхове,постоянно гушкам децата като чели няма да ги видя повече.
Ако е нов грип отлагат операцията.Аз имам задна хрема от 1 месец,док каза че не е проблем освен ако не е нов грип.

eliii
14th March 2013, 18:29
Vili,писала си 18.08..дотогава мисля,че ще ти мине..:)))

babyface79
14th March 2013, 18:32
Момичета, да се отчета. Моята операция при д-р Стоянов мина днес. Засега се чувствам прекрасно. Излизането от упойката беше като събуждане от сън, без никакъв дискомфорт. Нямам никакви болки, ставам и се движа свободно абсолютно сама. Мак ми се струва нереално. Мъките ще започнат като се прибера утре вкъщи, предполагам? Иначе цицките изглеждат супер поне през сутиена :))))

eliii
14th March 2013, 18:41
:wellcome: Честито и със Здраве!!!Разказвай,колко и какво сложи! Не всички умират от болка споко,щом сега не те боли толкова,едва ли ще се случи после...

nesli
14th March 2013, 18:51
Мисля,че vili има предвид 18.03.
babyface,Честито и от мен.

babyface79
14th March 2013, 18:54
Inspira 410 mf 295cc. Аз съм 164, 44 кг, с много фина структура и повече едва ли щяха да са ми ок. Тези ми се струват екстра, но тепърва ще става ясно :)

lily.ana
14th March 2013, 19:00
Честито Бебефейс! Аз също не съм изпоприпадвала от болка. По-неприятна е болката в гърба, която ще усетиш много скоро, но и това преминава!

lily.ana
14th March 2013, 19:03
Вили, ако операцията ти е на 18/3 и си все още болна може да я отложат, но подозирам ще те вмъкнат някакси в графика за следващите дни. Най-добре попитай доктора какво и как да пиеш. В никакъв случай не приемай лекарства, които съдържат аспирин или други медикаменти, които разреждат кръвта.

lidiya
14th March 2013, 19:20
babyface79, честито! :cool_new:
И аз нямах болки нито в болницата, нито после у дома. Вярвам, че и при теб ще е така! Пожелавам ти, да бъдеш мноооого щастлива с новите си "другарки"!!!

На всички, които им предстои операция, не се плашете от болката! Няма да ви оставят да ви боли! Отоците са малко неприятни, защото се чувстваш подут, но и това минава! Смело напред и стискам палци на всички!!! :girl_kiss2:

ina.ina
14th March 2013, 19:48
Вили, ако операцията ти е на 18/3 и си все още болна може да я отложат, но подозирам ще те вмъкнат някакси в графика за следващите дни. Най-добре попитай доктора какво и как да пиеш. В никакъв случай не приемай лекарства, които съдържат аспирин или други медикаменти, които разреждат кръвта.

Нурофен-а е точно нестероидно противовъзпалително (както и аспирина) - не трябва да се приема преди операция. Трябва да питате в аптеката, бре хора. Дано го прочетеш това по-скоро, Вили, спираш да го пиеш и мисля, че няма да ти отложат операцията заради няколко таблетки Нурофен. Пий парацетамол или аналгин, ако имаш температура или те боли нещо. А иначе наблегни на таблетките за гърло, и да знаеш няма как гърлото да ти мине за 1 ден, но това също не е достатъчна причина за да ти отлагат операцията. Успокой се, най-важното. :2003:

Villi777
14th March 2013, 20:41
И аз съм като теб,наближава операцията и едни страхове,постоянно гушкам децата като чели няма да ги видя повече.
Ако е нов грип отлагат операцията.Аз имам задна хрема от 1 месец,док каза че не е проблем освен ако не е нов грип.


Оф, и аз ги имам тези страхове, чак изпитвам някаква вина заради децата, но сигурно е нормално.

Момичета, много ви благодаря за отговорите, за Нурофена изобщо не съм и предполагала, на листа от клиниката пише изрично да не се пие аспирин. Ужас, утре ще звънна до клиниката, дано не е проблем. После ще пиша.
Иначе да, имах предвид ,че операцията е на 18.03 , сега в понеделник.
babyface79, честито, бързо възстановяване и дано нямаш никакви болки.

simona_80
14th March 2013, 22:11
babyface79, честито :)
Villi777, и на теб ! Аз съм 2 дни след теб при Стоянов! На 20.03 И мен ме хвана шубето....
Май и на мен утре ще ми наложи да звъня в клиниката.
Минах прегледа при мамолог. В кабинета каза само, че всичко е наред- След като се прибрах вкъщи обаче, забелязах, че в документа, който ми е дал пише "Двустранна нискостепенна фибропластична и кистозна мастопатия".
Тъй като тези термини не ми говорят нищо, предполагам, че всичко е наред и нямам причина за безпокойство, но все пак ако някоя от вас е наясно, нека ми обясни

eliii
14th March 2013, 22:22
и аз имам подобно описание на листа,от мамото преди операцията.Ако имаше нещо обезпокоително щяха да ти кажат!

Villi777
14th March 2013, 22:48
babyface79, честито :)
Villi777, и на теб ! Аз съм 2 дни след теб при Стоянов! На 20.03 И мен ме хвана шубето....
Май и на мен утре ще ми наложи да звъня в клиниката.
Минах прегледа при мамолог. В кабинета каза само, че всичко е наред- След като се прибрах вкъщи обаче, забелязах, че в документа, който ми е дал пише "Двустранна нискостепенна фибропластична и кистозна мастопатия".
Тъй като тези термини не ми говорят нищо, предполагам, че всичко е наред и нямам причина за безпокойство, но все пак ако някоя от вас е наясно, нека ми обясни

И аз имам същото заключение.Мамоложката каза,че това се среща много често и не вижда причина да не направя операцията.

Fornarina
15th March 2013, 00:12
Това с болките в гърба - вече го усетих. И се чудех операцията отпред, а ме боли гърба. Мислех, че е защото мразя да спя по гръб.

На бейбифейс и симона - от две седмици съм с цици, оцелях, не е чак толкова страшно. Отдавна са измислени болкоуспокояващите. Все още ми е дискомфортно, но пък така им се радвам...

lily.ana
15th March 2013, 08:03
"Двустранна нискостепенна фибропластична и кистозна мастопатия".

Това са кистички, които са пълни с течност. Срещат се при 2/3 от жените и не са опасни. При евентуално уголемяване на кистичките може и да се напипват и да са болезнени, но не са опасни. Ако си била пред или по време на цикъл гърдите са напрегнати и мастопатията е по-изразена в този период от месеца.

Допускам, че щом е написано "нискостепенна" са много мънички :1231:

nesli
15th March 2013, 08:21
Тези кистички ги има почти всяка жена,няма нищо обезпокоително.
Кръвните изследвания,се правят от вена,нали?.Последният път като давах кръв от вена почти припаднах,добре че бях легнала,а какво ще стане на операцията незнам,дано да има силни успокоителни.
При Стоянов хубавото е че упойката е само венозна и се понася много лесно.Няма от какво да се плашите.Аз доколкото разбрах ще бъда интубирана,защото операцията за повдигане трае дълго.И това ме притеснява много,тежко събуждане ще бъде и подозирам,че ще е първата и последна операция в живота ми

lily.ana
15th March 2013, 09:16
Не е задължително да е тежко събуждането след интубиране. Не тръбата е проблем за понасяне на упойката, а самите медикаменти, с които те седират. Много е важно анестезиологът да е пеКан.

Аз се паднах при една баба и ми е*а мамътъ :lol: .... в последствие разбрах, че има и друг анестезиолог, който те събужда с цветя и рози и няма странични действия от упойката (такъв ми бил късметът)


п.п. Не съм оперирана при Стоянов .... да не вземете сега да се юрнете да питате за друг анестезиолог :girl_haha:

simona_80
15th March 2013, 09:57
Момичета, благодаря за отговорите. Успокоих се, че всичко е наред с мамолога :)
Сутринта ходих за снимка на бял дроб и кръвните изследвания. Сега ръката ми се поду, там където са ме дупнали, стана топче, май ще посинее, явно не съм притискала силно след това.
Остана ми само кардиолога и да чакам да дойде 20ти :)

nesli, и аз съм същата като теб, и аз се надявам да дават някакви успокоителни преди това в клиниката, че съм доста страхлива. Как се навих изобщо незнам ...

nesli
15th March 2013, 10:09
Успокоителни дават преди операция.
Моята операция ще е в държавна болница,доктора практикува и в частна.Чудя се каква е разликата,из форума четох че в държавните оперират асистенти вместо доктора с който се уговаряш.Някой знае ли нещо по въпроса.
За анестезията аз поисках диприван,но само с него нямало да стане явно и инхалационна.Постоянно се колебая дали да не се откажа,но знам откажа ли се пак ще почна да го мисля пак ще го искам,просто трябва да го направя,за хирурга който избрах има много малко мнения в форума.Но от разговорите някакси ми допадна най много,като човек.Това си мисля не може всичко да е розово дали няма нещо.Страхове всякакви

simona_80
15th March 2013, 10:10
Успокоителни дават преди операция.

При Стоянов май не дават. Поне не съм разбрала досега де ..

nesli
15th March 2013, 10:16
Мисля че ако си поискаш няма да ти откажат,мисля че преди всяка операция дават,много хора се страхуват,вдигат кръвно прилошава им.
Аз попитах казаха че ще ми дадат.

Villi777
15th March 2013, 10:34
Сега звънях в клиниката , казаха, че няма проблем , че съм пила няколко таблетки Нурофен. Жената ми каза , че ако не се чувствам много добре до понеделник ако искам да отида рано сутринта и интерниста може да ме прегледа и да прецени. Проблем ще е ако имам температура или зачервено гърло. Да се надявам, че няма да се наложи. Днес определено се чувствам по-добре, взимам се в ръце и ще се оправям.

Villi777
15th March 2013, 10:38
nesli, и аз съм същата като теб, и аз се надявам да дават някакви успокоителни преди това в клиниката, че съм доста страхлива. Как се навих изобщо незнам ...

И аз съм от страхливите, то заради този страх отлагах досега. Но не се отказвам вече. Иначе някое успокоително и аз няма да откажа.

simona_80
15th March 2013, 11:09
Villi777, Стоянов ще вдиге ръце от нас :) с тия успокоителни
Дано да не е проблем, но аз смятам да си искам !

nesli
15th March 2013, 11:26
Аз още преди да реша операцията питах за успокоителните,иначе сърцето ми ще изфръкне и може и да си припадна.
То от сега е така,а има още 1 седмица.

Нелка
15th March 2013, 13:24
Villi777, Стоянов ще вдиге ръце от нас :) с тия успокоителни
Дано да не е проблем, но аз смятам да си искам !

Тцъ. Не дават! И аз се пробвах.. ;)

Там са мн лежарни... "Айде, бе , успокоителни! За какво са ти? Пусни си телевизора, гледай сутрешния блок!" :-D

babyface79
15th March 2013, 14:48
Аз съм си вече вкъщи и съм супер, да не казвам голяма дума. Изобщо не ме боли нищо, само сутиена започна да ми стяга, явно се получават оттоци. Гледам и че циците ми са се раздалечили, вчера бяха по близо една до друга. Да не вземат да идат под мишниците накрая?:sad: Знам, че на втори ден е абсурдно рано да се разбере и все пак... При вас как беше?
На момичетата, които искат успокоителни - на Стоянов екипът е страхотен като отношение и не те оставят да се притесниш и за секунда. Всичко минава толкова бързо, че накрая се викаш "Ама това ли беше?"

simona_80
15th March 2013, 14:51
Тцъ. Не дават! И аз се пробвах.. ;)

Там са мн лежарни... "Айде, бе , успокоителни! За какво са ти? Пусни си телевизора, гледай сутрешния блок!" :-D

Eeeee, тъкмо се успокоих, че няма да припадам, като взема успокоително :)

lidiya
15th March 2013, 15:49
При Д-р Пеев, където се оперирах аз, дават Ксанакс преди операцията. Освен, ако не го откажеш разбира се. И пак щях да припадна пред операционната от страх! :2055: Тъкмо се оплаквах на анестезиолога, че не им действат успокоителните.... и се събудих едни гърди напред. Сериозно момичета, с чисто сърце ви го казвам - няма място за притеснение! Хем ще се събудите, хем няма да ви боли. Или поне ще е напълно търпимо!
И на мен преди операцията, като ми разправяха приятелки, че най-много да усещам нещо като силна мускулта треска си мислех, че ме лъжат, за да не изпадам в паника. Оказаха се прави! В клиниката първите 24ч. не биха ви оставили да ви боли! После у дома, ако хич, ама хич не държите на болка, един Аулин решава проблема!
От цялата операция, най-неприятно е прибирането до вкъщи, заради друсането по пътя. Просто дръжте здраво СиСите в ръце и това е! :2055:

Бижу
15th March 2013, 16:03
Ама сте лигли, ааааа! Няма да боли, не е страшно. Стига сте се вкарвали У филми. :2053:

Истина е, че докато се тревожите преди операцията, се събуждате с едни гърди напред. Сякаш всичко минава за миг. :2003:

Dessislava
16th March 2013, 00:05
При Д-р Пеев, където се оперирах аз, дават Ксанакс преди операцията. Освен, ако не го откажеш разбира се. И пак щях да припадна пред операционната от страх! :2055: Тъкмо се оплаквах на анестезиолога, че не им действат успокоителните.... и се събудих едни гърди напред. Сериозно момичета, с чисто сърце ви го казвам - няма място за притеснение! Хем ще се събудите, хем няма да ви боли. Или поне ще е напълно търпимо!
И на мен преди операцията, като ми разправяха приятелки, че най-много да усещам нещо като силна мускулта треска си мислех, че ме лъжат, за да не изпадам в паника. Оказаха се прави! В клиниката първите 24ч. не биха ви оставили да ви боли! После у дома, ако хич, ама хич не държите на болка, един Аулин решава проблема!
От цялата операция, най-неприятно е прибирането до вкъщи, заради друсането по пътя. Просто дръжте здраво СиСите в ръце и това е! :2055:
Аз да похваля анестезиолога на Пеев.Както казва и Лидето много неусетно ме приспа,докато си говорех в операционната и ...се събуждам с цици:p
Най-хубавото беше,че почти не ми се гадеше и повръщах веднъж или два пъти,но пък ме болеше като за световно,защото отказвах болкоуспокояващи.
Сигурно съм била смешна,но като ме поведоха към операционна,се върнах взех кутиите с имплантите,за да не ги пропуснем:2055:

nesli
16th March 2013, 08:54
При Д-р Пеев, където се оперирах аз, дават Ксанакс преди операцията. :2055:

Ксанакс е идеално.Пила съм го.На мен ми действа и наистина си в едно такова състояние на непукизъм.Дано да ми дадат ксанакс и на мен или поне подобно

nesli
16th March 2013, 17:46
Момичета при повдигане без имплант,сутиена пак ли трябва да е на триумф.Не става ли друг на reflections например.Не мога да открия мой размер.И в интернет няма.

Нелка
19th March 2013, 21:15
Аз днес най-после минах при др Дойчева на ехограф, преди година и половина ги сложих. Защото Стоянов каза за контролен да отида с ехографска снмика.
Всичко било идеално, само се стъписа за цикатриксите (така ли се пише). Ама вика "Важното е да се възприемеш така" , аз си мисля "Не само, че се възприемам ми и много се харесвам!" :) :) :)
Ама щом се стъписват хората, да взема да направя един лазер...?

eliii
19th March 2013, 21:21
Нелка,имаш предвид т-образния белег ли? Не ти пречи да пробваш.. и някви избелващи кремчета също...

Нелка
19th March 2013, 22:17
Нелка,имаш предвид т-образния белег ли? Не ти пречи да пробваш.. и някви избелващи кремчета също...

Да, Т-образния.
Белега е релефен, направо в основата на гърдата е като твърдо топче с размерите на железен лев. Притеснявах се, че тези твърди образования ще попречат да се види нещо по-страшно, но док каза, че нама никакъв проблем да се различат нещата.
Добре е поне , че белезите около ареолата са като косъм и не си личи там.
Само в основата са като корабни въжета.
Но пък гърдите ми толкова добре се получиха, че тея белези въобще не могат да ми помръчат щастието! :-D

Лазера го обмислям от есента. Ще си направя проучването - не искам да си давам парите, за нещо, което няма да има ефект.

eliii
19th March 2013, 22:43
или което може да ти навреди...така е!Кефи се на гърдите си,защото са перфектни и само ти си знаеш какви са били...:2008:

Нелка
19th March 2013, 22:53
или което може да ти навреди...така е!Кефи се на гърдите си,защото са перфектни и само ти си знаеш какви са били...:2008:

Аз си се кефя, ама взех да се замислям какво ще се случи, когато трябва да ги покажа на мъж.. Те, милите, каквито са плашливи.. страх ме от реакции..

eliii
19th March 2013, 23:10
Няма да си първата е тези белези.като начало има такива сутиени ,а после това няма да има значение..ще те обича всякак.

Нелка
19th March 2013, 23:17
Няма да си първата е тези белези.като начало има такива сутиени ,а после това няма да има значение..ще те обича всякак.

:lips:
Уж знам, че си права, ама като знам колко са повърхностни българските мъже...

eliii
19th March 2013, 23:53
Не е така Нелка.Ако си родила циците не ти стават по хубави повярвай,и пак те приемат,представяш ли си да си така?! Колкото и да е банално,знаеш ,че ако на някой му пречи нещо ,тогава човека не е за теб! Белезите да са ти най -малкия проблем :)) На теб всичко друго видимо си ти е перфектно!Обичай се и се приемай,ако на някой не му харесва -майната му!:2003:

eliii
19th March 2013, 23:54
И не ми казвай,че не си ги показвала досега?Срамота....:2034:

Нелка
20th March 2013, 00:04
И не ми казвай,че не си ги показвала досега?Срамота....:2034:

Не както си трабва! Само по медицински и изследователски причини! :-D:-D:-D

Права си! Няма какво да мрънкам.

eliii
20th March 2013, 16:12
Не само няма да мрънкаш,ами се взимай У ръце и почвай да ги показваш!!!:naked:

Бижу
21st March 2013, 15:16
Нелка, виж се ква хубавица си! Стига се впряга излишно. Все едно ти да тръгнеш да търсиш кусури на нечии мъжки анатомични подробности - пигментации, увисвания, асиметрии, завои, чупки и т.н. :girl_haha:
Аре нЕма нужда викам аз!

Кво стана с песента? Клипа?

Villi777
23rd March 2013, 22:17
Момичета, ето ги моите гърди вече на 5 дни. Все още не са много за показване. Доста са напрегнати още ,особено дясната , тя ме стяга отгоре почти постоянно. Дано минава по-скоро това напрежение, че направо вече ме хващат нервите. На моменти така ме стягат ,че имам чувството , че ще изкочат или ще се качат на врата ми. Знам , че трябва много търпение, но ми се ще по-бързо да минава това време
Имам един въпрос, може ли да мажа гърдите с нещо? Кожата си я усещам толкова опъната и се чудя ако може с какво е най-добре да ги мажа.
И друго , има ли нещо което да облекчава отоците или да ги кара по-бързо да спадат. Извинявам се за глупавите въпроси , но...

Ето линк към албумчето: http://ladybird777.snimka.bg/other/mcghan-325-mx.740168

Паролата е :123333

dezire_d
24th March 2013, 00:24
Момичета, ето ги моите гърди вече на 5 дни. Все още не са много за показване. Доста са напрегнати още ,особено дясната , тя ме стяга отгоре почти постоянно. Дано минава по-скоро това напрежение, че направо вече ме хващат нервите. На моменти така ме стягат ,че имам чувството , че ще изкочат или ще се качат на врата ми. Знам , че трябва много търпение, но ми се ще по-бързо да минава това време
Имам един въпрос, може ли да мажа гърдите с нещо? Кожата си я усещам толкова опъната и се чудя ако може с какво е най-добре да ги мажа.
И друго , има ли нещо което да облекчава отоците или да ги кара по-бързо да спадат. Извинявам се за глупавите въпроси , но...

Ето линк към албумчето: http://ladybird777.snimka.bg/other/mcghan-325-mx.740168

Паролата е :123333

Здравейте, интересувам се как стои модела на вашите импланти, но като отворя линка се отварят много снимки и не успявам да ви намеря

ina.ina
24th March 2013, 09:02
Вили, наистина не става с албума - не се отваря. Или освен да си го махнала?

simona_80
24th March 2013, 09:05
има ли нещо което да облекчава отоците или да ги кара по-бързо да спадат.

Ей това ме вълнува и мен много. И аз имам доста отоци

Vili777, аз съм си взела крема на Елансил против стрии и се мажа с него. Кожата ми е податлива към образуване на стрии. Имам си вече наследство и от бременността и ме е страх сега от рязкото разтягане на кожата да не станат още повече.

ina.ina
24th March 2013, 10:08
Отоци - Лимфомиозот табл, за друго не се сещам. Хомеопатични са.
Иначе при отоци - студени компреси - ама не става при мамопластиката. Някои се мажат с арника, има и за пиене (хомеопатично пак).

Villi777
24th March 2013, 10:24
Не знам какво става с този албум, от вчера два пъти качвам снимките и постоянно изчезват.
Сега ще пробвам така дали става.
http://prikachi.com/images/250/6033250h.jpg

lidiya
24th March 2013, 10:29
На мен ми бяха предписали нещо за отоците, ама не му помня името! Трябва да се разровя да го намеря. Макар, че не го препоръчвам, защото от него страшно ми се разхлопваше сърцето! Иначе за компреси, моят доктор ми беше казал да напоявам голямо парче памук или марля със спирт. Лепваш го на циците и сутиена го държи.

Dessislava
24th March 2013, 10:38
Endotelon и arnica 9ch,на мен ми бяха изписани за отоците.От първото можеш да изпиеш до 3 опаковки и беше по едно хапче 2 или 3 пъти дневно/не си намирам рецептата/,а арниката се смуче по 5 зрънца 3 пъти дневно,докато ти свърши опаковката.

lidiya
24th March 2013, 10:40
Вили, сега видях снимките ти. Типичен изглед за гърди на 6 дена след мамопрастика. :wink: Всички сме изглеждали и сме се чувствали така. Кожата ще ти стои опъната, та чак ще блести поне месец.
Мажех се с това, защото имам много суха кожа по принцип, ако искаш опитай.
Деси, точно Endotelon, беше! Добре, че поне ти помниш!


http://www.frenchcosmeticsforless.com/prodimages/aderm_cremela4_l.jpg

Dessislava
24th March 2013, 10:47
Да,Вили,всички сме били с отоци:sad:,неприятно е много,но с времето изчезват:2003:
Аз не мажа гърдите с нищо,защото ми се появяват пъпки,чувствителна ми е кожата.Но стрии нямам...засега:bowdowl:

simona_80
24th March 2013, 11:41
Vili777, като те гледам, все едно гледам себе си. Едно към едно :)
И аз съм със същите отоци. Ще пробвам нещо от препоръчаното тук и дано започнат да поспадат...

Бижу
24th March 2013, 14:00
Вили, отока ще спадне от самосебе си, имай търпение. :2003: Колкото до мазилцата - аз се клепех с боди лосиони, бебешко олио и такива разни.

С какви импланти си?

Villi777
24th March 2013, 14:34
Вили, отока ще спадне от самосебе си, имай търпение. :2003: Колкото до мазилцата - аз се клепех с боди лосиони, бебешко олио и такива разни.

С какви импланти си?

Бижу, с анатомични на МакГан 325сс МХ.
Благодаря ви , момичета , ще си взема днес нещо за мазане. А тези отоци дано скоро минават.