PDA

View Full Version : Белези под гърдите


Silikonka1980
29th November 2012, 16:24
Здравейте, предстои ми операция за увеличаване на бюста при др. Динев. Това, което много ме притеснява е, че имам малки ареоли и ще трябва да ми вкара имплантите под гърдите. Бихте ли ми казали колко големи са белезите, а ако е удобно да споделите с мен и някоя снимка ще съм много благодарна :) Аз нямам почти никакви гърди и това, което той ми предложи е 350 сс, висока съм 165 см и тежа 50 кг. Предварително благодаря!

Бижу
29th November 2012, 16:50
Белезите под гърдите са дълги ок. 4-5 см. Тънки, нерелефни, един-два тона по-светли от останалата кожа. Това след време, разбира се. Първоначално са червеникави, релефни и грозни, няма какво да се заблуждаваме.
При малки ареоли няма как да се постави по-голям кубик имплант без разреза (белега) да излиза извън очертанията на самата ареола. Съответно става далеч от естетиката и първоначално търсения ефект - сливане с очертанията на ареолата. :girl_flirt:

hera
29th November 2012, 16:59
Отнасно сс 350 е добре-ще изглеждат естествено

vanessa01
29th November 2012, 17:18
Относно от това дали този размер е добре за теб и ще изглежда ли естествено зависи много и от вида на имплантите ( кръгли или анатомични) и съответните им параметри. При Динев предполгам надмускулно ще са поставени имплантите, което не ти го препоръчвам нито от естетична гледна точка, нито от здравословна.

Silikonka1980
29th November 2012, 21:42
Мерси много, момичета! Дано бързо да избледнеят наистина да не са толкова грозни, колкото си представям!
Ванеса имплантите ще са анатомични на Арион и ще са поставени подмускулно! А кои са параметрите, от които зависи? Аз май само това знам!

Бижу
30th November 2012, 11:01
Мерси много, момичета! Дано бързо да избледнеят наистина да не са толкова грозни, колкото си представям!
Ванеса имплантите ще са анатомични на Арион и ще са поставени подмускулно! А кои са параметрите, от които зависи? Аз май само това знам!

Щом ще са анатомични, параметрите са три - широчина, височина и проекция. При различните марки, еднаквите кубици са с различни параметри. Най-общо казано, става въпрос за това:

http://www.samisaadmd.com/assets/Image/Anatomical1.jpg

Разглеждайки в момента каталога на Арион, въпросните 350 сс, анатомични, с двоен кохезивитет са с параметри А (широчина) - 13 см, В (височина) - 12.2 см, С (проекция) - 5.4 см.

Dessislava
30th November 2012, 13:05
Бижу много добре и нагледно ти е показала всичко.
Доктора те мери и определя тези параметри според физическите ти данни.
Поне аз лично знаех,че искам кръгли,текстурирани импланти,поставени подмускулно.Останалото го определи докторът ми.Предложи ми няколко варианта,които биха ми паснали и аз избрах/естествено с негова помощ/
Още ми е много рано да добия представа какво точно ще се получи като послегнат,но са еднакви и с отоците,а имах разлика в големината.
А относно белега - около 4 см е.

Silikonka1980
3rd December 2012, 08:38
Бижу, мерси! Абе това 13 см ширина не е ли малко? Аз искам гърдите ми да нямат голямо разстояние:girl_flirt: Ох май е добре да звънна на доктора и да поискам втора консултация. Не мога да си представя как ще изглеждам и това ме побърква вече:sick:

Dessislava
3rd December 2012, 09:06
Зависи колко ти е гръдния кош и какво искаш.Аз нямам никакво разстояние м/у гърдите в момента,а имплантите ми са 12,5.Сега съм с отоци и обещанието на доктора е разстоянието да е около сантиметър:-D

Silikonka1980
3rd December 2012, 09:18
Подгръдната ми обиколка е 75 см! Абе аз съм си виновна, че не го обсъдих с доктора на консултацията, но тогава не бях достатъчно запозната:wall:

Silikonka1980
3rd December 2012, 09:19
Деси, може ли една снимчица на новите ти придобивки на ЛС:girl_flirt:

Dessislava
3rd December 2012, 09:33
Деси, може ли една снимчица на новите ти придобивки на ЛС:girl_flirt:

Може.Само снимките са от миналата седмица.Сега е малко по-различно,но съм сама и не мога да се справя с актуални снимки:wink:

Мариса
15th May 2013, 18:51
Белезите никакви ги няма,много са се заличили.А и трябва да се повдигнат гърдите,за да се намерят :)