PDA

View Full Version : .. реоперация на гърди и ринопластика,няколко въпроса !!


AsdisSimona
12th February 2013, 21:29
Здравейте на всички,през август 2011 беше първата ми операция за уголемяване на бюст, поставени ми бяха 310 cc среден профил- подмускулно ,смятам в на началото на април заедно с операцията на носа да подновя имплантите си малко по големи като обем! Бих искала да помоля всички с реоперация на гърдите,да ми дадът съвет или да споделят с колко точно са увеличили обема а и също така и профила и в какво точно се изразява промяната като краен резултат.. Надявам се да съм успяла да задам въпросите си правилно,с оглед на това че нямам особен опит в писането в подобни форуми !! :) Благодаря Ви предварително

hera
12th February 2013, 22:01
Според мен ,ако нямаш проблем не си пипай циците.Колкото и сс да сложиш след като свикнеш с тях ще ти се виждат малки.Повечето от нас правиха реоперация заради дефектните импланти ПИП.Всяка нова операция крие риск

AsdisSimona
12th February 2013, 22:22
... ами не бих казала че е наложително,в смисъл нямам никакви забележки относно резултата,но аз по начало исках по големи,но се доверих на хирурга си който беше на мнение че 310 е повече от достатъчно за първа операция,но тъй като операцията на носа е наложителна,просто смятам яе е по добре да ги комбинирам,отколкото след година или две да реша и пак упойки и изследвания... Просто исках да знам дали някой е променил освен обема и профила ...

geri 89
12th February 2013, 23:50
Здравейте на всички,през август 2011 беше първата ми операция за уголемяване на бюст, поставени ми бяха 310 cc среден профил- подмускулно ,смятам в на началото на април заедно с операцията на носа да подновя имплантите си малко по големи като обем! Бих искала да помоля всички с реоперация на гърдите,да ми дадът съвет или да споделят с колко точно са увеличили обема а и също така и профила и в какво точно се изразява промяната като краен резултат.. Надявам се да съм успяла да задам въпросите си правилно,с оглед на това че нямам особен опит в писането в подобни форуми !! :) Благодаря Ви предварително

И аз си правих реоперация;заради обема и защото бяха много раздале4ени след парвата операция.Парвите бяха 360сс,заменихме ги с 550сс.Втория пат беше по-лесно,няма такава болка,няма дренажи,1 4ас след операцията се пибрах в къщи.Вярно сега година след реоперацията пак ми се струват малки ,но няма да ги пипам пове4е.

Бижу
13th February 2013, 10:01
550 ти малеят?! Леле, вероятно и моята диагноза ще е същата след 520-ките някой ден....:shock:

hera
13th February 2013, 13:26
Повечето тук луднаха по- големи сс,а някой замисля ли се как това се отразява на крехките ви тела.Имам предвид чисто физически.

AsdisSimona
13th February 2013, 15:49
O далече съм от идеята да сложа нещо далече от представите ми или тези на моя хирург и не бих казала че евентуално 120 или 150 cc повече биха се отразили,просро имам малко затруднения относно избора на профил този път.. В момента съм с 310 Medium Extra-High Profile, интересно ми е все пак в какво ще се изрази промяната при високия профил!

Dessislava
13th February 2013, 16:57
AsdisSimona,а сега на какъв профил си се спряла?

AsdisSimona
13th February 2013, 17:30
Ами обмислям дали да не е високият профил... Всъщност от този които сега имам,като усещане и изобщто съм доволна,мислех си само че евентуално с висок профил ще изглеждат малко по прибрани и не толкова разляти ! Не знам дали се изразявам достатъчно точно и разбираемо,за което се извинявам предварително...

Dessislava
13th February 2013, 21:50
Ами обмислям дали да не е високият профил... Всъщност от този които сега имам,като усещане и изобщто съм доволна,мислех си само че евентуално с висок профил ще изглеждат малко по прибрани и не толкова разляти ! Не знам дали се изразявам достатъчно точно и разбираемо,за което се извинявам предварително...

Ами зависи какво точно искаш,и не само това...всичко е и до анатомия:wink:

ina.ina
14th February 2013, 09:27
Ами обмислям дали да не е високият профил... Всъщност от този които сега имам,като усещане и изобщто съм доволна,мислех си само че евентуално с висок профил ще изглеждат малко по прибрани и не толкова разляти ! Не знам дали се изразявам достатъчно точно и разбираемо,за което се извинявам предварително...

Аз разлятото го свързвам с по-широка основа (или ширина) на имплантите, съответно с по-широк джоб, та значи няма как да се намали джоба (или по-скоро е рисковано и несигурно като резултат), но все пак с по-висок профил сигурно ще изглеждаш по-различно. Трябва да се види таблицата с размерите на имплантите и какъв избор имаш от там.

ina.ina
14th February 2013, 09:28
550 ти малеят?! Леле, вероятно и моята диагноза ще е същата след 520-ките някой ден....:shock:

Биджуто, де се загуби? :girl_flirt:

AsdisSimona
14th February 2013, 17:07
Ina.Ina В момента имам 310cc- diam.12.0 sm- projection 4.1 sm
става въпрос за намаляване на джоба защото това което обмислям са 450cc-diam.12,1-projection 5.7sm. Това е високия профил на тези които имам,и обмислям варианта с висок профил тъй като при средния профил на 450 - диаметъра е 14 см, не смятам че по голям диаметър ще изглежда добре при мен с оглед на моите 48 кг. и 165 !!!

ina.ina
14th February 2013, 19:34
:wink:Ina.Ina В момента имам 310cc- diam.12.0 sm- projection 4.1 sm
става въпрос за намаляване на джоба защото това което обмислям са 450cc-diam.12,1-projection 5.7sm. Това е високия профил на тези които имам,и обмислям варианта с висок профил тъй като при средния профил на 450 - диаметъра е 14 см, не смятам че по голям диаметър ще изглежда добре при мен с оглед на моите 48 кг. и 165 !!!

Е, няма да ти се намаля джоба, де, диаметърът е почти същия, само проекцията ще е повече ... така, че - смело напред! :wink:

Dessislava
14th February 2013, 22:45
Ina.Ina В момента имам 310cc- diam.12.0 sm- projection 4.1 sm
става въпрос за намаляване на джоба защото това което обмислям са 450cc-diam.12,1-projection 5.7sm. Това е високия профил на тези които имам,и обмислям варианта с висок профил тъй като при средния профил на 450 - диаметъра е 14 см, не смятам че по голям диаметър ще изглежда добре при мен с оглед на моите 48 кг. и 165 !!!

Ще си сантиметър и половина напред:2003:
А 14 сантиметра къде ще побереш???:shock:Колко ти е подгръдната???

AsdisSimona
15th February 2013, 14:24
450cc-diam.12,1-projection 5.7sm !!! Няма къде да побера 14 см именно затова се спирам на висок профил!

Dessislava
15th February 2013, 18:10
Разбрах те:p

AsdisSimona
16th February 2013, 17:10
Мисля че реших,остана само и док. да го намери за пиемливо !

ina.ina
17th February 2013, 09:11
Ихаа, това на аватара ти ли си? Ако да (макар, че снимката е малка) - та ти и сега си изглеждаш бомбастично. Чакай да чета пак - ти ПИП ли сменяше?

AsdisSimona
18th February 2013, 22:53
Да аз съм :-), не не сменям РIP ,просто ще си правя ринопластика,и реших да увелича обема,но както по всичко личи няма да стане лесно,аз не искам да поема риска да се налагам,а док. има малко по различно мнение от мен !!! :(((((

hera
19th February 2013, 09:16
Аз моето мнение ти го казах и преди,но сега като гледам снимката на аватара не мога да се въздържа.Изглеждаш страхотно и с тия кубици и според мен не променяй нищо.Поне за сега.Всяка операция крие риск.Щом нямаш проблем не си го причинявай.

ina.ina
19th February 2013, 10:03
Да аз съм :-), не не сменям РIP ,просто ще си правя ринопластика,и реших да увелича обема,но както по всичко личи няма да стане лесно,аз не искам да поема риска да се налагам,а док. има малко по различно мнение от мен !!! :(((((

Прочетох аз после ... дааа .... и какво е мнението на док?

AsdisSimona
19th February 2013, 12:55
Ina.Ina а какво е твоето,мисля че това беше и твоят док. !! Анастасов
hera няма същесвен проблемс изклчение на това че този имплантат не обра цялостно малка част от птозата която имах! Не че не мога да живея с това,но все пак на 04.04 е операцията ми на носа,и така или иначе ще понеса още една упойка и смятам уместно да ги съчетая! Ако се отнасяше само за гърдите не бих ги пипнала !!!

Dessislava
19th February 2013, 13:28
Не че не мога да живея с това,но все пак на 04.04 е операцията ми на носа,и така или иначе ще понеса още една упойка и смятам уместно да ги съчетая! Ако се отнасяше само за гърдите не бих ги пипнала !!!
И аз мисля,че са ти добре гърдите,съдейки от аватара:1224:,но ти си знаеш най-добре!

AsdisSimona
19th February 2013, 13:51
Ако бях решила да си правя експерименти щях да отида при доктора със снимка и да кажа ето това ми на прави! Ясно ми е че всичко е до анатомия,ясно ми е и как не искам да изглеждам,както и че държа да се вместя в допустими граници! Въпроса все пак беше за да имам отправна точка,все пак тук има момичета сменяли сс,профил и тн. при реоперации !

Dessislava
19th February 2013, 14:26
Ясно ми е че всичко е до анатомия,ясно ми е и как не искам да изглеждам,както и че държа да се вместя в допустими граници!
Това е много важно-да знаеш какво искаш и какво не искаш!!!Но има неща,които не зависят от желанията ни:!:
Дано останеш доволна,ако направиш корекция на гърдите!!!Късмет!!!

ina.ina
19th February 2013, 19:10
Ina.Ina а какво е твоето,мисля че това беше и твоят док. !! Анастасов
hera няма същесвен проблемс изклчение на това че този имплантат не обра цялостно малка част от птозата която имах! Не че не мога да живея с това,но все пак на 04.04 е операцията ми на носа,и така или иначе ще понеса още една упойка и смятам уместно да ги съчетая! Ако се отнасяше само за гърдите не бих ги пипнала !!!

Хич не си ги пипай - на това мнение съм. Особено, ако не си раждала, кърмила или пък плануваш още бременности. А даже и да не ти предстои бременност, все в даден момент ще ти се наложи пак да ги смениш. Но сега не ти създават проблеми, изглеждаш повече от прекрасно ... въобще не ги включвай в сметката тоз пък.

AsdisSimona
20th February 2013, 16:50
И съм раждала и кърмила и не смятам да повторя в следвщите години! Аз все пак имах конкретен въпрос, и не защото се двуумя дали да го направя ! Аз за себе си решение съм взела,на мен ми е достатъчно и недоволството в къщи,явно този път ще е без подкрепата на всички !!!:-(:-(:-(

hera
20th February 2013, 17:58
Не се сърди.Не е вярно, че не те подкрепяме.Правим го от добри чумства,но щом си решила...При реоперацията аз лично не исках по-голям кубик,но при новата марка нямаше точните параметри на ПИП и сложих с 35 сс повече.Така,че при мен няма разлика от преди

ina.ina
20th February 2013, 18:13
И съм раждала и кърмила и не смятам да повторя в следвщите години! Аз все пак имах конкретен въпрос, и не защото се двуумя дали да го направя ! Аз за себе си решение съм взела,на мен ми е достатъчно и недоволството в къщи,явно този път ще е без подкрепата на всички !!!:-(:-(:-(

Златна, искаше мнение - дадохме ти го. Че не съвпада с твоето - ами така е често в живота. Щом си решила за себе си, давай напред.

AsdisSimona
20th February 2013, 19:40
Хера аз не се сърдя много одавна минах годините,и както вече казах аз конкретен проблем нямам,просто и мнението на док не съвпада точно с моето и понеже в предложението му за имплантати има 2 различни фактора от варианта който имам в момента,исках да знам дали ще има някаква съществена промяна !

ina.ina
22nd February 2013, 09:49
Какви са тези 2 различни фактора?

AsdisSimona
22nd February 2013, 22:34
Един път по мек гел,и по висок профил! Отделно сс !! Затова и питах дали някой при подмяната е променил профила или друго ...

ina.ina
25th February 2013, 10:30
Тези, които сменяхме ПИП смениха доста параметри. Просто трябва добре да се прецени какво искаш да ес получи като резултат.