PDA

View Full Version : д-р Ивайло Рачев


poliivan
26th April 2013, 15:45
Здравейте момичета,изчетох доста от раздела и да ви кажа честно маи и аз се престраших да влезна в групата ,:smile: Пускам тази тема,защото до колкото знам в Плевенска област нма голям избор на пластични херурзи.Моля ако някои е запознат с работата на д-р Ивайло Рачев да пусне малко инфо ,ще съм ви признателна

Inko
5th January 2014, 18:48
ЛИЧНО моето мнение след доста посещения и ползване на услугите му, че д-р Рачев (не зная какъв в бил като млад доктор) но сега е придобил страхотни умения, естет е и в главата му дори се намира картинката кое ще седи добре на една жена и кое не. До сега съм се доверявала на преценката му и съм супер доволна и от гърдите и от устните си. Като човек - няма да го кементирам, защото е страхотен :) казвам го, защото като специалист в моите очи - също. Радвам се, че ми е под ръка и ходя да си го разпитвам и коментирам постоянно с него каквото ме интересува.

tyning
5th January 2014, 19:08
ЛИЧНО моето мнение след доста посещения и ползване на услугите му, че д-р Рачев (не зная какъв в бил като млад доктор) но сега е придобил страхотни умения, естет е и в главата му дори се намира картинката кое ще седи добре на една жена и кое не. До сега съм се доверявала на преценката му и съм супер доволна и от гърдите и от устните си. Като човек - няма да го кементирам, защото е страхотен :) казвам го, защото като специалист в моите очи - също. Радвам се, че ми е под ръка и ходя да си го разпитвам и коментирам постоянно с него каквото ме интересува.

Моя приятелка се оперира при него преди 3 години , знам че работи на доста тънки цени , нейните са перфекти наистина и слага мнооого кубици , не се притеснява да го прави . Лично аз много се двоумях между него и Стоянов но Рачев ми беше доста неизвестен , няма мн. инфо за него в нета и така стигнах до Стоянов .

Inko
5th January 2014, 19:43
Да така е - не се притеснява стига пациентката да иска - когато обсъждахме операцията той ми каза по мерките какви кубици са точно за мен (мерейки кожата, тялото и всичко) и съответно ми обясни, ако реша да сложа по-големи какъв ще е допълнителния дискомфорт. Без да ми натрапва мнение, аз сама го питах - кое ще изглежда и е по-добре за мен, чак тогава ми каза лично мнение, с което по моя преценка се съобразих. Евала :) ужасно съм доволна. Изрових я тази тема защото писах по други поводи във форума, а видях, че няма много информация за д-р Рачев. Нека не се базираме на стари публикации от преди 5-6-7-8 години. Към този момент пред клиниката на Рачев засичам коли от цяла България, а личното ми мнение за това което съм правила при него - гърди и устни - е с две ръце ЗА доктора.

Относно цените - не зная дали са тънки, тъй като не съм сравнявала. Първо избрах доктор и след това не съм се съобразявала с парите. За гърдите ми взе 6000лв. включващи най-добрата упойка и анестезиолог. За ХК в устните ми взима м/у 300 и 200лв в зависимост от марката (говора за 0,5) за един кубик цената не е двойна на тази, а е малко отгоре.

ani_vesi
12th January 2015, 17:13
Zdraveite i ot men .Sled nqkolko sedmici mi predstoi operaciq za ugolemqvqane nqa busta pri D-r Rachev bih iskala da subera malko pove4e info otnosno krainia rezultat ,ako moje i nqkoq druga snimka da mi pokajete mnogo shte sum vi blagodaqrna.

merijaan
3rd November 2015, 07:02
Здравейте. Много се интересувам от този лекар. Моля, момичета, пишете и споделете мнение и впечатления от него, относно поставяне на импланти с цел увеличаванена бюста. Наистина в Плевен няма друг, който да извършва подобна интервенция и...липсата на избор ме притеснява..Благодаря предварително!

stejsito
4th November 2015, 07:47
Здравейте,
и з се интересувам от този лекар, правил ли е обиране,повдигане,моля за снимки stanislava_fy@abv.bg

CvetiB
4th November 2015, 08:56
Здвейте, имам две приятелки, които се оперираха тази година при Рачев. И двете са с импланти Мотива. Едната е с 355 кръгли висок профил от нулев старт, другата е с 420 пак кръгли със смаляване на ареола и обиране на кожа около ареола. И двете са доволни и според мен гърдите и изглеждат добре. Ходила съм и на консултация при него преди да се срещна с Ковачев, внимателен е но втория ме спечели повече. Само за импланти взима от 6500 до 6800, като цената включва лента, ако е необходима. За имплант и обиране с корекция и взе 8500 или 8700. Виждала съм и други негови гърди и от предни години и над и подмускулни и 90% са добри. Сега има и недоволни, но то с всички е така :) Успех!

merijaan
4th November 2015, 09:21
Благодаря ти много :)
Дано и с мен се справи добре...Умирам от страх и от самата интервенция, и от резултата... Ще видим!

ina.ina
5th November 2015, 09:49
Стискаме палци! Успех! :)

merijaan
5th November 2015, 13:06
Ще дам отчет веднага! Утре е денят!

Lion_ess
28th December 2015, 13:24
merijaan, как мина операцията и доволна ли се сега?
Чакаме "отчет"

Светлана80
29th January 2018, 14:58
И аз се интересувам може ли да споделите за доктора много ми е напрегнато моята е за 23.02 18г

Светлана80
1st February 2018, 09:49
Не ми се чака вече нямам търпение да мине цикъла и да се почуствам по пищна много въпроси ме мъчат но гледам че никой не пише отдавна в форума.

merijaan
27th February 2018, 18:18
Забравила съм, че е трябвало да дам отчет...Сложих 375 сс, сега малко съжалявам, защото е трябвало повече да сложа. Дясната не успя да слезе, както трябва, въпреки усилията. Стоят красиво и естествено, но дясната е с лека гърбица...Исках тежка гърда, която да пада надолу, а зърното да се вири нагоре...Заради силните гръдни мускули, това не успя да се получи...просто е малък размерът. Но не съм имала проблеми с възстановяването. Почти нямам и белези..Добре работи.

Светлана80
28th February 2018, 12:18
Забравила съм, че е трябвало да дам отчет...Сложих 375 сс, сега малко съжалявам, защото е трябвало повече да сложа. Дясната не успя да слезе, както трябва, въпреки усилията. Стоят красиво и естествено, но дясната е с лека гърбица...Исках тежка гърда, която да пада надолу, а зърното да се вири нагоре...Заради силните гръдни мускули, това не успя да се получи...просто е малък размерът. Но не съм имала проблеми с възстановяването. Почти нямам и белези..Добре работи.
Здравей аз много се притеснявам с масажите може ли помощ как се справихте с тях че нашия доктор ги почва рано но аз колкото и да се мъча нещо нз дали успявам или бъркам голяма съм паника.

ina.ina
2nd March 2018, 22:22
Светлана, а твоята операция кога беше?

Светлана80
3rd March 2018, 11:30
Светлана, а твоята операция кога беше?

Моята операция беше на 23.02.2018година много съм доволна от доктора ,но депърва трябва масажи време а масажите малко ме плашат не мога да ги схвана страх ме е да не бъркам при изпълнението.Аз съм с импланти мотива 425 висок профил с чип. Ръзмера ми харесва добре стоят за моята фируга 160 см и 50 кг.

ina.ina
10th March 2018, 14:11
Ето, че се харесваш. Значи - без страх. И с много търпение. Как си към този момент?

Светлана80
12th March 2018, 14:45
Мерси добре съм само тая лента над гърдите малко ми пречи но нито болки нищо даже от 3 ден бях на работа. Масажи правя да се надявам правилно и чакам броя дните.