PDA

View Full Version : Избор на хирург-ПОМОЩ


mucko
19th May 2013, 14:16
Здравейте,искам да оперирам гърдите си-след раждане и кърмене имам увисване и разлика в размера на двете гърди.Бях на консултация при доц.Евстатиев-предложи ми кръгли импланти МакГан,като в едната да е 320сс,а в другата 375сс,под мускулно,през ареолата.Останах много очарована от срещата с него,но все пак ще посетя и други лекари-бях при Юрии Асенов-по-несериозно отношение не бях срещала,така че той категорично не е моя хирург.Във вторник съм при доц.Тепавичарова и д-р Николай Георгиев.
Преди да прочета написаното тук,бях готова още утре да легна под ножа на доц.Евстатиев,но сега съм доста разколебана-има доста недоволни от работата му и като че ли мамопластиката не е най-силната му страна?
Искам да попитам момичетата,които имат различни размери в двете гърди,усещат ли се различно като тежест и разликата в кубиците успя ли да компенсира разликата в размера на гърдите?

eliii
19th May 2013, 14:19
Подмускулно ли при Евстатиев?

tyning
19th May 2013, 14:23
Във форума има много добри резултати на сходни проблеми , като твоите ...
Моя съвет е да си направиш среща и с И. Стоянов , пък после сама ще си прецениш , кой е твоя лекар . Не бързай !

mucko
19th May 2013, 14:28
Да,подмускулно.За И.Стоянов имам час за 03.06 -одеве забравих да го спомена и него.

tyning
19th May 2013, 14:37
Да,подмускулно.За И.Стоянов имам час за 03.06 -одеве забравих да го спомена и него.

Сама ще си усетиш , кой е твоя лекар :)
При повечето момичета тук е така ...

mucko
19th May 2013, 15:02
А може ли да попитам за белега около ареолата-доц.Евстатиев ме предупреди,че в началото е много грозна гледка-самия шев е доста набръчкан-показа ми снимки как изглежда-ужасно е,но ми каза че след като заздравее ставало добре и почти не си личало-някой може ли да сподели лично мнение кой белег е за предпочитане-под гърдата или около ареолата?

Шоки
19th May 2013, 19:06
Доста от оперираните момичета вече не влизат тук. Просто мой съвет е да изчетеш всичко изписано до тук по темата която те вълнува, колкото и обемно да изглежда. Така ще можеш да видиш плюсовете и минусите на всеки хирург. Аз , например, съм ходила на консултация единствено и само при Стоянов. От този форум категорично реших, че той е моя хирург и останах много доволна. Но изчитах форума от до няколко години преди това, за да си изградя мнение за хирурзите. Не се подлъгвай да избираш хирург само по любезното му отношение.

Dessislava
19th May 2013, 22:09
Искам да попитам момичетата,които имат различни размери в двете гърди,усещат ли се различно като тежест и разликата в кубиците успя ли да компенсира разликата в размера на гърдите?
Отговарям ти конкретно,понеже аз съм с различни импланти /като кубици и профил/:grin: Разлика не усещаш,освен,че имаш почти еднакви вече гърди :grin:
А иначе по-големия кубик по-трудно се възстанови и по-дълго ме боля,но пък си го харесвам повече и не му се сърдя...вече :grin:

simona_80
20th May 2013, 18:18
Аз също съм с различен кубик. 415 и 450. Оперирана съм при Стоянов.
Гърдите ми се уеднаквиха след операцията.
Мен ме боля повече по-малкия кубик, тоест гърдата която беше с по-голяма преди операцията.

mucko
20th May 2013, 18:30
Отговарям ти конкретно,понеже аз съм с различни импланти /като кубици и профил/:grin: Разлика не усещаш,освен,че имаш почти еднакви вече гърди :grin:
А иначе по-големия кубик по-трудно се възстанови и по-дълго ме боля,но пък си го харесвам повече и не му се сърдя...вече :grin:

Извинявай но съм нова и не знам кой е твоя хирург и какви импланти имаш? :2020:

Dessislava
20th May 2013, 21:11
Извинявай но съм нова и не знам кой е твоя хирург и какви импланти имаш? :2020:

Оперира ме д-р Людмил Пеев,а имплантите са ми Политех/немски/.
Симона,странно.При мен си го обяснявам,че по-големият имплант създава по-голямо напрежение на мускула.:roll:

Шоки
21st May 2013, 07:33
Момичета, може би не разликата в кубиците ви е създавала дискомфорт. Просто гърдите са различни и реагират различно. На мен дясната ми беше по проблемна. Дори сега, понякога, ме придърпва и без причина така силно ми настръхне дясното зърно, че чак ме наболва.