PDA

View Full Version : Момичета,помагайте :)))


tifany123
26th November 2013, 13:40
Здравейте, надявам че има момичета ,който влизат във форума ,защото съм доста объркана и се нуждая от вашите съвети и мнения от личен опит.След дълго проучване на хирурзи ,четене по форуми ,безкрайно се обърках от противоречивите мнения на всички и искрено се надявам вие да можете да ми помогнете с решението кой да избера .Бях се насочила към доц.Евстатиев в Токуда, но тук мненията ме ужасиха ,помагайте моля ви .:sad: Предваритело ми благодаря :)

ina.ina
26th November 2013, 18:38
Насочи се към някои други лекари тогава, бъди поне горе-долу наясно какво искаш като резултат и почвай с консултациите. :)

natali_nat
26th November 2013, 19:10
Както сама си казала мненията са противоречиви,но ако прочетеш форума ще видиш,че тук най-вече са доволни от Стоянов,или просто по голям брой от участващите в форума са негови пациентки незнам.Но основните имена са Тепавичарова и Стоянов.Най добре е да направиш консултации,както ти е казала инка и сама ще почустваш кой е твоя доктор.
Успех!

simona_80
26th November 2013, 19:58
Никоя от нас няма да ти каже при кой лекар да се оперираш. Ти сама трябва да решиш.
Разгледай снимки на оперирани при различните лекари, иди на консултация и тогава сама ще прецениш. Ще усетиш кой е твоят лекар и на кой можеш да се довериш.

tifany123
27th November 2013, 10:27
А изобщо има ли някой ,който се е оперирал при Евстатиев и ако има моля ви кажете какво е мнението ви ,четох няъде че бил старомоден .

tifany123
27th November 2013, 10:37
И може ли да ми кажете какво е крайната цена за операция при Тепавичарова и Стоянов ? При Евстаиев всичко излиза 7000 лв. което ме устройва като цена ,но пък четейки форумите започнах да се притеснявам относно резултата.Писах имейл на Стоянов и ми каза ,че от порядъка на 3800 д0 4400 евро ,а за Тевичарова не разбах каква е цената ,останах с впечатлението ,че прави малки гърди (а при моето положени трябва да се започне от 0 ) и искам след като се подлагам на такава сериозна и скъпа операция резултата да ме удовлетворява .Много ще съм ви благодарна да ми кажете какво мислите и да ми препоръчате подходящия хирург :)

ina.ina
28th November 2013, 18:11
... а за Тевичарова не разбах каква е цената ,останах с впечатлението ,че прави малки гърди (а при моето положени трябва да се започне от 0 ) и искам след като се подлагам на такава сериозна и скъпа операция резултата да ме удовлетворява.
Eстетичния резултат след операцията не зависи от големината на бюста (т.е. импланта), освен ако не си голям цицоман. :)

em_goko
29th November 2013, 18:40
Здравей, аз си правих операция при доц. Тепавичарова и цената излезе някъде към 8000лв със всички разходи. Много добре работи, но голямото НО e,че трябва да я убедиш да ти сложи по-големи импланти. Аз също бях с абсолютно нулев старт и съм с 245 сс.
Добре ми стоят и въобще не изглеждат изкуствени, а те са на 100% само такива :), но все пак предпочитам да си бях сложила по-голям кубик. Така че, ако я убедиш по този въпрос можеш да й се довериш.

darphin
30th November 2013, 13:31
Аз също съм оперирана от доцентката-325 кубика(макар,че тя беше съгласна и 350 да ми сложи) и около 7000-7200 ми струваше всичко.Аз лично съм изключително доволна:wink:

tifany123
30th November 2013, 14:06
Аз съм висока 1.72,3 и сум 58 кг ,мисля че ще са ми малко 300 кубика ,но пък тръгвам и от почти нулев материал :sad: , така че съм обречена и трябва да се примирч с по-незадоволитен за мен резултат:wall:

tyning
30th November 2013, 14:19
Аз съм висока 1.72,3 и сум 58 кг ,мисля че ще са ми малко 300 кубика ,но пък тръгвам и от почти нулев материал :sad: , така че съм обречена и трябва да се примирч с по-незадоволитен за мен резултат:wall:

Ако желаеш по пищен бюст не се примирявай с малко кубици , после ще останеш разочарована и недоволна от резултата , аз съм с почти нулев старт и съм с 500 кубика , които не изглеждат големи и фрапиращи , стоят ми естествено .
Успех!!!

tifany123
30th November 2013, 15:42
А ти при кой се оперира , аз до колкото знам повечето кубици носели големи рискове и повечето хирурзи не се съгласяват и разубеждават пациантките ,особено такива кат мен и теб :2022:

natali_nat
30th November 2013, 20:04
Поправете ме ако греша,но от изчетеното стигам до там,че единствено Стоянов слага големи кубици.Да но тези големи кубици като че ли се губят някъде смисъл визуално гърдите не изглеждат толкова големи.Например жена с 500 сложени от Стоянов и жена с 300 сложени от друг лекар изглеждат с еднакъв размер.Разбира се има много други фактори.Може и аз да съм в грешка.

simona_80
30th November 2013, 21:26
Много по-важни са параметрите на импланта, а не кубиците !
Началния старт също.
Едни и същи кубици, може да изглеждат много различно при различните жени.

tyning
30th November 2013, 22:18
До стуктура си е ... Аз съм с 500 в момента и ми стоят все едно съм 300 , февруари ми е следващата операция , ще слагам 750 които обаче на мен ще стоят като 500 при другите . Всичко си е до физика ...

eliii
1st December 2013, 14:15
До стуктура си е ... Аз съм с 500 в момента и ми стоят все едно съм 300 , февруари ми е следващата операция , ще слагам 750 които обаче на мен ще стоят като 500 при другите . Всичко си е до физика ...

Лелее tyning,шашна ме.Одавна не съм влизала тук момичета,и ето че имало и промени.При кой ще се оперираш сега,лакомио:girl_kiss2::grin:. Ще сменяш ли модела на импланта?

eliii
1st December 2013, 14:16
Верно,и че си е до физика..

simona_80
1st December 2013, 19:07
tyning, не миряса и това е ! :)
750 сс си е доста! Щом си решила и хирурга е навит да ти ги сложи, давай смело напред !

Dessislava
1st December 2013, 22:06
tyning,ама ти сериозно ли ще ги сменяш толкова скоро?!750 си е бая цица...умирам от любопитство,ама ми се вижда доста...предвид,че съм останала с впечатление,че си дребничка.:?

natali_nat
2nd December 2013, 10:15
Деси на аватара ти ли си?Твоите изглеждат доста големички.Имаш ли качени снимки някъде?Може ли да ги видя?

Dessislava
2nd December 2013, 10:36
Деси на аватара ти ли си?Твоите изглеждат доста големички.Имаш ли качени снимки някъде?Може ли да ги видя?
natali_nat,не съм аз на аватара.Ще ти пусна снимки на ЛС.
И на мен ми изглеждаха огромни...няколко дни след операцията...сега вече не им се впечатлявам,защото ми малеят иначе...:1302:

lily.ana
2nd December 2013, 12:36
Важно е как те възприемат хората отстрани Дес... много лесно се свиква с новите габарити, ма некакси не ми се струва нормално циците да са по-големи от главата... няма да ги пипаш твойте, че ш'те пребия!

natali_nat
2nd December 2013, 13:16
Дес то на всички им малеят,важното е да са в синхрон с тялото ти.Не можах да отворя линка.Писах ти на лични

Dessislava
2nd December 2013, 13:28
Дес то на всички им малеят,важното е да са в синхрон с тялото ти.Не можах да отворя линка.Писах ти на лични

Нат,отговорих ти на ЛС-то.
Лил,сега са ми точно,поне в нормални очи.В моите лакоми очета са миньони,като мен самата. ;-)

ina.ina
2nd December 2013, 15:40
tyning, не миряса и това е ! :)
750 сс си е доста! Щом си решила и хирурга е навит да ти ги сложи, давай смело напред !

Ама тя Тунинг беше писала, че Стоянов и е казал, че 500 е около минимума, който ще и сложи, така че сега защо не 750. Поне аз така помня.

ina.ina
2nd December 2013, 15:42
Дес, то на всички им малеят ...

На мен не ми малеят. :D ;) И не само на мен. :D

natali_nat
2nd December 2013, 18:49
Инка тебе Анастасов ли те беше правил?Може ли да ги видя?
Аз тука като някакъв психопат само искам да гледам сиси :D.
Всъщност една позната е с чаша Б след силикона.Ама като я гледаш изглеждат грамадни,може би щото тя е слабичка и дребничка.Всичко е относително и на всеки му отиват различни размери и форми.

lily.ana
2nd December 2013, 19:22
И на мен не ми малеят :mrgreen:

Момичето пуснало тема за евстатиев па ние го превърнахме в поредната тема по грандоманщина :lol:

Елееееееее.... де се губиш мъ???


Няма да повтрарям това, което са написали момичетата по-горе. Най-добре е да отидеш на консултация при няколко различни хирурзи и да избереш своя. За евстатиев съм чела много негативни коментари, но никога не съм имала досег с работата му... тъй че мисли и решавай сама.

Успех!

lily.ana
2nd December 2013, 19:27
Лил,сега са ми точно

А така!!!! :girl_kiss2:

eliii
3rd December 2013, 18:48
Лилка,позатрих се душко...Позаплеснах се,и спрях да мисля толкова за сисите.А и сега,като гледам народа как ламти :girl_haha:,нЕщУ у мене,явно не е Фред!:1241::2008: ЦелуФки момичета,повече доволни да има и мирясали момИ:1259:

ina.ina
4th December 2013, 09:15
Инка тебе Анастасов ли те беше правил?Може ли да ги видя?
Аз тука като някакъв психопат само искам да гледам сиси :D.

Тука сичките сме психопати, нема да се плашиш. :D ;)
Давай е-mail и ще ти пратя снимки. :)

natali_nat
4th December 2013, 10:16
Инка пратих ти емейла на лични.

lidiya
13th December 2013, 22:53
foxlives38, аз съвети за кубици избягвам да давам, но защо искаш надмускулно поставяне на имплантите?!? :2045:
А какво ще е разстоянието между гърдите зависи най-вече от гръдния ти кош и основата на импланта, а не от кубиците /според мен/.
Иначе разликата между 350СС и 380СС по принцип е нищожна. Какви са имплантите?

foxlives38
15th December 2013, 23:48
Благодаря ви за съвета и за бързия отговор.Искам надмускулно защто не ми харесва как изглеждат като се поставят подмусколно на малък бюст.4удя се да не ми дойдат малко кубиците 350,подгръдната ми е 71,а надградната 79....???Инпланите бяха Арион но не съм много сигурна.

ina.ina
16th December 2013, 09:15
Искам надмускулно защто не ми харесва как изглеждат като се поставят подмусколно на малък бюст.

Това за харесването си е много относително, но нали знаеш, че има повече рискове при надмускулното поставяне и поради това то вече почти не се използва.

natali_nat
16th December 2013, 09:24
На мен пък не ми харесва надмускулно.Не се ли очертава прекалено импланта?В смисъл покрива го само една кожа.А и след време надмускулните увисват.Ще съжаляваш след време,но щом си решила ние не можем да те разубедим.
Вземи проучи,почети и тогава се оперирай според мен.

lily.ana
16th December 2013, 15:38
не ми харесва как изглеждат като се поставят подмусколно на малък бюст.

Кажи ми кой от линковете на надмускулно поставени импланти ти харесва най-много и ще те призная:

http://www.robertfrankmd.com/wp-content/uploads/2012/03/bottoming-out-after-surgery.jpg

http://www.turkeltaub.com/wp-content/uploads/2009/05/cn-saline-submammary-ap.jpg


http://www.psinteractive.net/sgpre.jpg

http://www.plasticsurgerydallas.com/images/AboveBelowMuscle-before.jpg

http://www.robertfrankmd.com/wp-content/uploads/2012/03/breast-augmentation-surgery.png

http://s3.amazonaws.com/einstein-blog-live/public/uploads/images/9566/10a.bmp

http://ei.realself.com/full/f1dfe5e743cae4779836f52e908b48c6/userimage-216302.jpg

eliii
16th December 2013, 15:45
Леле Лил,това може да откаже човек ептЕм да си слага импланти...Дървена глава си е някой и това си е..Чудя се ,как доктора се съгласява?!

Pufpaf
16th December 2013, 16:28
Не знам дали това са подбрани само най-лошите резултати, а пък да има и хубави такива, но това което видях на тези снимки ми изпари либидото до края на деня, дано утре да не си спомням за видяното, че няма да мога да го вдигна палавника :2055:
Ахъм само дето ич не е смешно, в момента настина ми спадна либидото :sad: знаех си, че не е добра идея да ги гледам тези снимки !

lidiya
16th December 2013, 18:58
Не знам дали Лилян успя да разубеди момичето за надмускулното поставяне на имлпантите, но със сигурност палавника на Пуфпаф ще е извън строя известно време. :girl_haha: Лилянкооо, бива ли така!

foxlives38, след като видя снимковия материал, прочети това и пак премисли решението си.

Недостатъци на надмускулния метод


Първоначално имплантите застават като топки върху гръдния кош, защото са покрити само от кожата и евентуално жлеза. Поради същата причина горният полюс е силно очертан и изпъкнал.

Неминуемото увисване на гърдите буквално месеци след поставянето на надмускулни импланти е най-сериозният недостатък на този метод. Често пъти изразът "павета в чорап" най-добре пасва като описание на надмускулни импланти. Разбира се, има изключения, но това са предимно жени, които избират импланти под 300 кубика. Реално обаче толкова малки импланти почти не се поставят.

Собствената жлеза намалява обема си след време, атрофира и ръбовете на импланта започват да се очертават и напипват, особено при слаби жени с липса на подкожна мастна тъкан.

Риплинг ефектът е характерен за този метод, поради това, че ложето на импланта се разширява с времето и тъй като няма какво да го придържа на мястото му освен кожата, имплантът се нагъва и гърдата стои на "вълнички".

Значително се затруднява мамографският преглед, което прави ранното диагностициране на евентуални образувания доста по-трудно.

Капсулна контрактура се получава при значителен процент от жените с надмускулни импланти. Съединителната тъкан, която се образува около импланта, се удебелява, стяга го и респективно деформира гърдата. Често процесът е съпроводен и с болка.

В легнало положение имплантите отиват под мишниците, което е първият сигнал за наличие на птоза (увисване).

Pufpaf
16th December 2013, 19:26
Не знам дали Лилян успя да разубеди момичето за надмускулното поставяне на имлпантите, но със сигурност палавника на Пуфпаф ще е извън строя известно време. :girl_haha: Лилянкооо, бива ли така!

Нема страшно аз чакам Тунинг да изкочи с новите сИсИ, (стига да ги покажа де :naked: ) и от там либидото ми отива в едно ново невиждано измерение :2056: Аз не случайно съм ви казвал като ходите на плаж, хич да не се срамите да си показвате хубавите сИсИ и дори да си ги мажете показно с плажно масло бавно и чувствено :girl_dance:, така ще помагате на мъжете да им се качва либидото и да има по малко незадоволени жени :2013:

Пфууу ако бях жена как щях да си въртя мъжете на малкият пръст, добре е че повечето не знаете как да си използвате тези толкова силни оръжия които имате ;-)

Ще ме прощавате, че ви оцапах темата, но не мога да спра тея факсове които получавам от кораба майка :girl_haha:

lily.ana
16th December 2013, 21:18
Момата иска мнение и го получава :mrgreen: а вие ме знаете.... само нЕкой да ми се пльосне неподготвен и се развихрям :lol:

Имаше и по-лоши резултати, които спестих на Пуфислав, щот той е нежна душа :girl_haha:

ina.ina
17th December 2013, 09:45
Аз не случайно съм ви казвал като ходите на плаж, хич да не се срамите да си показвате хубавите сИсИ и дори да си ги мажете показно с плажно масло бавно и чувствено :girl_dance:, така ще помагате на мъжете да им се качва либидото и да има по малко незадоволени жени :2013:
Да, ама повечето жени не го разбират по този начин и току виж сме си изяли боя от някоя разярена половинка. :mrgreen:
П.П. Добре, че бягам бързо. ;)

ina.ina
17th December 2013, 09:48
Момата иска мнение и го получава :mrgreen: а вие ме знаете.... само нЕкой да ми се пльосне неподготвен и се развихрям :lol:

Е, максимално добре се опитахме да и обясним! :)

Pufpaf
17th December 2013, 15:46
Аз ако мога да споделя мнението си, бих казал на тази мацка, че ако иска да си съсипе сексуалният живот, да не се колебае и да си слага сисите над мускула !


Имаше и по-лоши резултати, които спестих на Пуфислав, щот той е нежна душа :girl_haha:

Със всеки изминал ден все повече започвам да харесвам душата си и мисля, че започвам да се влюбвам в себе си :girl_in_love:
Преди хич не се замислях, че притежавам нещо за което много жени копнеят :1246: и не всеки мъж го има и може да им го даде :2043:

Също така да успокоя фенките :girl_haha: с това, че либидото не е избягало и тая сутрин пак ми развали съня, но по добре така от колкото да вземе да висне безпомощно, тогава направо си слагам край на живота :(

Да, ама повечето жени не го разбират по този начин и току виж сме си изяли боя от някоя разярена половинка. :mrgreen:
П.П. Добре, че бягам бързо. ;)

Като слушам и виждам какво е при другите, определено си мисля, че не съм много наред и този случаи показателен. Аз на мойта жена няма да и позволя да ходи на плаж със горнище и после да виждам някакви шарени цици на бели триъгълници и паралепипеди :naked: не че бих върнал някоя такава жена, ама много по красиво си е ако всичко си е в един цвят :wink:

Аз наистина съм карал някои жени да си свалят горнището и на морето са по склонни да го правят като виждат, че има и други по монокини, но ако е на басейн повечето се притесняват. :sunbath:

Pufpaf
18th December 2013, 15:20
Чудя се дали е някакво съвпадение това, че когато се разпиша в женските теми и много често и особено по новите момичета във форума спират да пишат. Дали не се притесняват от това, че мъж се е появил в темата и на тях им става неудобно, а няма причина да се чувстват така и то от един Трол :mrgreen: . Може и да не се притесняват, но аз да си го кажа, вие си пишете по темата аз съм просто един клоун който обича хумора, разбира се и женските цомби не по малко :1224:


Ай кажете ми как да не ги обичам жените толкова много, като гледам това момиче от гифчето :2007:

http://acidcow.com/pics/20130725/gifs_give_bouncing_boobs_some_extra_oomph_22.gif

Ех ако бях жена какви танци щях да праскам в дискотеката, кочовете щяха да се побъркат :lachen:

http://www.everyjoe.com/wp-content/gallery/boobs-slo-mo/slow-motion-bouncing-boobs-21.gif

Това ако го направи жена с над мускулно сложени цици, после ще трябва да си търси някъде под мишниците и то в най-добрият случай :2055:

http://acidcow.com/pics/20130725/gifs_give_bouncing_boobs_some_extra_oomph_28.gif

ina.ina
18th December 2013, 17:42
Малиии, Пуфпаф ... аз се уплаших от толкова клатене ... :shock:
Сигурно не съм у ред, ама ... тези са ми много големи ... то страшно, бе!

simona_80
18th December 2013, 19:45
Pufpaf ти тотално изперка :) Поне ме разсмя :))))

tyning
18th December 2013, 20:16
Последното гифче ми е идеала за големина :2013:

Pufpaf
18th December 2013, 20:19
Поне ме разсмя :))))

Благодаря, че оценявате труда ми, раздавам се от сърце :2035:

Със Инчето обаче не съм съгласен за това, че били прекалено големи, я виж тези тогава :2013:

http://acidcow.com/pics/20130725/gifs_give_bouncing_boobs_some_extra_oomph_38.gif

http://359fun.com/uploads/posts/2012-11/1352788408_bouncing_08.gif

tyning
18th December 2013, 20:22
Благодаря, че оценявате труда ми, раздавам се от сърце :2035:

Със Инчето обаче не съм съгласен за това, че били прекалено големи, я виж тези тогава :2013:

http://acidcow.com/pics/20130725/gifs_give_bouncing_boobs_some_extra_oomph_38.gif

http://359fun.com/uploads/posts/2012-11/1352788408_bouncing_08.gif

Е на тва му викам аз кравешко ...

simona_80
19th December 2013, 11:17
Майкооооо, какво е това ? :)))))

kemi box
28th December 2013, 22:52
Здравейте момичета,нова съм и не знам към кого да се обърна.Една позната ми каза че в този сайт ще ме посъветвате какво да правя. Преди две седмици се поставих имплантанти и снощи бях на рожден ден поканена и след това на дискотека.На пияна глава въобще не се съобразих и танцувах цяла нощ с подскачане чак.Тази сутрин се събуждам с ужасни болки и много се притесних,като си спомних как ги "раздрусах"направо лошо ми стана. Обадих се на доктора и му разказах за случката и той ми се накара че не трябвало да се натоварвам и да спортувам.В понеделник имам час за махане на конците и каза че ще ме види,но аз много сам притеснена.Какво може според вас да стане?

ina.ina
29th December 2013, 09:59
Да се надяваме, че нищо няма да ти стане, но ... предвиждай предварително друг път. Ако си беше сложила някой спортен сутиен (има и такива по-нормални, но толкова бабешки) и някое стегнато потниче отгоре танците с подскачане не биха ти се отразили толкова зле. Ама то вече минало ...
Болките ще поотшумяват, сега си носи стритно спортния сутиен и без резки движения (и без ръце нагоре - повече от 90 градуса) и без носене на тежко.

kemi box
29th December 2013, 20:57
Благодаря ти за съвета,но тай като гледам нещата не отиват на добре :( Днес също имам болки и то са по различни места на гърдите и по зърната,болката я усещам от вътре.Много съм притеснена,какво може да е станало?Да съм разкъсала някоя тъкан докато съм подскачала,възможно ли е?И май даже имам оток на едната.Бях със стягащия сутиен вечерта,но изглежда не ми е помогнал въобще.Утре сутринта съм на преглед и много ме е страх.На някой случвало ли му се е нещо подобно?

lidiya
30th December 2013, 00:03
Без паника! Разклатила си ги малко и за това болят.
Първият път когато ги водих на ресторант моите цици /някъде към втора-трета седмица от операцията беше/ и ги разпуснах без сутиен за няколко часа. После няколко дни имах ужасни болки. Така не ме бяха боляли дори непосредствено след операцията. Ще отшумят болките, но се пази поне първият месец.