PDA

View Full Version : актуални цени


nikol_n
30th November 2013, 11:18
здравейте , видях че последно преди няколко години е имало такава тема и реших сега да пусна една такава защото мисля че ще е полезна за всички които в момета се интересуват , моля всеки който има информация относно цените за увеличаване на бюста да пише . а ето сега и аз ще напиша цените които са ми казани от някои доктори:

д-р Живко Кънев - 2300 до 2600 евро с кръгли импланти
д-р Заякова - между 3000 и 4000 евро, в зависимост от формата и *марката
д-р Людмил Пеев - кръгли импланти е 3600 Евро,анатомични е 4000 Евро
д-р Пашалиев - 9000 - 10*000 лева в зависимост от фирмата.
д-р Динев - кръгли 2600 €.

Bianca
10th December 2013, 19:26
доц. Тепавичарова - 6600лв Mentor

The Shadow
11th December 2013, 14:46
Доц. Тепавичарова: 7600лв Като това включва операция, изследвания, упойка, сутиени, инмланти, престой, допълнителни плащания по престоя, дори и за ТВ и въобще всичко от - до Разход по самата операция. иначе цените на само опрецаия са да доста занижени в предвид само това. Но аз смятам всичко по даден въпрос от начало до край и пост оперативно. И за мен това е супер цена, както и основно хирурга правил интервенцията. Аз също съм съм с ментор. Тъпо проф изкривяване да пиша всичко пък дори и да е 0.50 лв. Пиша и на края на месеца се прави приход, разход, дебит. Джъст навик.

nikol_n
11th December 2013, 17:29
преди 2 дни ми писа доктор Людмил Пеев , че 2 пъти годишно правят промоция на половин цена а именно 4000 лева, но не можах да разбера тази цена какво по точно включва , някой ако има повече информация да пише , бях срещала в интернет рекламни обяви от същата клиника и пишеше че цената включва всичко от-до но за сега не знам как стоят нещата

natali_nat
11th December 2013, 18:13
Малко рисковано ми звучи да се оперираш на промоция.Това е операция все пак.Какво значи на промоция и защо го правят,може да пускат студенти да се учат та от там да си избиват парите.Но да се оперирам на промоция ми изглежда странно.

glorybg
11th December 2013, 21:55
Да, в момента дори тече промоцията в Колектива

Beauty_on_Duty
11th December 2013, 23:05
Самите импланти, ако са истински, струват повече от 4000 лв.

Dessislava
12th December 2013, 13:19
Самите импланти, ако са истински, струват повече от 4000 лв.

Да и лекарите правят операцията ей така за да се учат. ..:2009:

glorybg
12th December 2013, 20:52
Значи има нещо, което намирисва, нали? И на мен ми се стори нереално, имайки предвид себестойността на имплантите... :(

simona_80
13th December 2013, 10:23
Това е лудост за мен. Не бих пестила пари за сметка на здравето си.

lidiya
13th December 2013, 15:16
Нищо съмнително няма. Когато аз се оперирах при Людмил Пеев течеше точно такава "промоция", тогава с импланти Ментор, каквито и аз си бях избрала 3 месеца преди това. Датата на операцията ми съвпадаше с дните от промоцията и Д-р Пеев ОТКАЗА да ми вземе 3800 евро, при положение, че точно в този период може да ме оперира за 4000 лева и ще получа точно същото, което и за 3800 евро.

Та аз самата минах между капките точно за 4000 лева и нито стотинка повече. Само сутиен си купих след това, един антибиотик, таблетки арника и водонепропускаеми лепенки, с които да се къпя. Значи още стотина лева.

Имплантите струват около 1500 лева, само да ви светна. Представете си колко се печели от едно цицопоставяне да го наречем.
Изключително съм щастлива, че въпросният лекар прави такива промоции, защото два пъти годишно, жени, които нямат възможност да се оперират за 8000 лв. го правят за 4000, а получават едно и също в крайна сметка.

Dessislava
13th December 2013, 16:17
Лиде,едва ли някой ще ни повярва.....затова не се хабя да обяснавам,че за 4000 лв. съм получила това,за което те са платили повече от 8000 лева:2045:
Аз съм повече от доволна:dirty_dance:и безкрайно благодарна на теб и на другите мацки оперирани там!!!Целувам Ви!!!:girl_kiss2::girl_kiss2::girl_kiss2:
Вчера бях на мамолог най-после и всичко е абсолютно нормално:2013:
Сега трябва да издиря и Доктора,за да му се отчета и да ме погледне и той.
Извинявам се на тези,на които оспамих темата!:1252:
Парите са си ваши.Харчете си ги където и за каквото поискате.Просто за 4000 лева щом получаваш това,което и за 8000......сами си правете извода.....
Никой в нищо не мога и НЕ ИСКАМ да убеждавам,просто споделям,нали форумът е за това....:-);)

lidiya
13th December 2013, 20:12
Деска, ти и останалите в този форум знаете, че не съм от рекламиращите и налагащите своя хирург на всяка цена. Споделих мнение от първо лице и възхищението си към Д-р Пеев, за жеста, който ми направи преди 2 години. Спокойно можеше да си ми прибере по-голямата сума, но не го направи. Тогава затъвърдих съвсем мнението си, че това е моя доктор. Когато съм ходила на срещи с него след операцията ми го попитах, защо не се рекламира никъде и не го виждам по телевизията. Отговори ми, че го канят, но за него най-добрата реклама са доволните пациентки и не му е нужно повече.
Както и да е, исках да успокоя просто момичетата, които смятат да се оперират при този хирург през времето на прИмоциите. Няма да ви бъде спестено нищо друго освен пари. Смело напред, точно в тази промоция, няма никакви уловки.

Деске, много се радвам, че всичко е наред при теб след прегледа при мамолог! Излизаш направо окрилен от кабинета при добрите новини, нали? :1211: Всъщност, кога ще ми пратиш снимки на сисите? Не съм ги виждала цяла вечност!!! :pinkglasses:

natali_nat
13th December 2013, 23:22
Lidiya,Може ли снимки?

natali_nat
13th December 2013, 23:54
Някой беше писал,че Пеев много изпипва нещата и не оставя асиметрии.Като гледам на Деска наистина са абсолютно симетрични.
Деси ако имаш по пресни снимки и аз искам

Dessislava
14th December 2013, 00:10
Лиде,само да ги снимам и обещавам първо на теб ще пратя!:2024:
А след мамолога се размазах от щастие.....:pinkglasses:,защото ме гонеха всякакви тайни и явни страхове.

ina.ina
15th December 2013, 12:24
Малко рисковано ми звучи да се оперираш на промоция.

Мда. Определено много странно звучи.

ina.ina
15th December 2013, 12:41
Нищо съмнително няма. Когато аз се оперирах при Людмил Пеев течеше точно такава "промоция", тогава с импланти Ментор, каквито и аз си бях избрала 3 месеца преди това. Датата на операцията ми съвпадаше с дните от промоцията и Д-р Пеев ОТКАЗА да ми вземе 3800 евро, при положение, че точно в този период може да ме оперира за 4000 лева и ще получа точно същото, което и за 3800 евро.

Та аз самата минах между капките точно за 4000 лева и нито стотинка повече. Само сутиен си купих след това, един антибиотик, таблетки арника и водонепропускаеми лепенки, с които да се къпя. Значи още стотина лева.

Имплантите струват около 1500 лева, само да ви светна. Представете си колко се печели от едно цицопоставяне да го наречем.
Изключително съм щастлива, че въпросният лекар прави такива промоции, защото два пъти годишно, жени, които нямат възможност да се оперират за 8000 лв. го правят за 4000, а получават едно и също в крайна сметка.

Бре ... страшно учудена съм. :2045: Но на теб, Лиде, няма как да не ти повярвам.

glorybg
15th December 2013, 13:23
Защо да не ви вярваме, момичета! Стори ни се странно и съм ви много благодарна, че се включихте и разсеяхте съмненията!
Ако е удобно, може ли да ми изпратите снимки. Много бих искала да видя работата на доктора. Насочила съм се или към него или към Тепавичарова.

daskalova.slava@gmail.com

Предварително благодаря

glorybg
15th December 2013, 14:15
Лидка, а той като ти е отказал да ти вземе повече пари ти ваучер купи ли си тогава? Защото нали намалението е с ваучер?

lidiya
16th December 2013, 18:10
След мъничко ще ви пусна снимки, момичета.

glorybg, относно ваучера, аз не знаех за тоговашната промоция и бях отишла декември просто да кажа на доктора, че съм си избрала дата за операция 13-ти януари, за да ме включи в графика и да внеса пари. Тогава доктора ми разказа за промоцията, звънна на д-р Крахтова, тя донесе един ваучер /поне мисля, че беше ваучер/ и го попълниха на място. Но си остана при тях, не са ми го давали на мен.

Забравих да кажа, че в този ден ми дадоха и лист с кръвни изследвания, които трябваше да си направя преди операцията и да отида на мамолог. Тези изследвания и снимките от ехомомографията ги занесох в деня на операцията. Не помня обаче колко платих за тези неща... Прегледа при мамолог беше 35 лева, но кръвните изследвания не помня. Мисълта ми е, че и този разход трябва да си предвидите.

glorybg
16th December 2013, 20:56
Много ти благодаря, мила за това, че си отделила време да ми отговориш подробно - от огромна полза ми е! Kaкто и за снимките! Благодаря ти!!!

А имаш ли представа горе долу колко време след консултацията се насрочва операцията? :*

lidiya
16th December 2013, 21:26
glory, отговорих ти на пощата, за да не разводняваме темата. :wink: