PDA

View Full Version : Д-р Милко Ковачев


diesel_bebe
3rd December 2013, 22:56
Здравейте мили момичета ,

След толкова дълго чакане най-накрая дойде и моя щастлив ден да пиша тук. Предстои ми операция при Д-р Ковачев в "Skin Systems" другата седмица. Много моля ако някой има някакво мнение относно този лекар и клиниката да го сподели.Прерових нета, но не откривам задоволителна информация. Приемам и всякакви съвети и насоки за всичко свързано с операцията, това на което сме се спряли за сега е 350сс анатомични. Благодаря предвалително! :sos:

lidiya
4th December 2013, 08:37
За първи път чувам името му. Оперирана съм в същата клиника, но при Д-р Людмил Пеев.
Как стигна до този хирург всъщност?
Иначе, ако работи със същият екип, с който и "моят" хирург, то ще останеш доволна от базата и обслужването. За резултатите, не мога да кажа нищо, защото нямам познати, оперирани при въпросният Ковачев.

diesel_bebe
4th December 2013, 08:45
Ами в "Skin Systems" в момента оперира той, доста вниманетелен е, но ме притеснява че няма мнения от други оперирани при него. Работил е преди в клиниката на Георгиев ето му и личния сайт http://www.drkovatchev.com/

lidiya
4th December 2013, 11:58
но ме притеснява че няма мнения от други оперирани при него.

И мен това ме притеснява.... Което не означава автоматично, че е некадърен разбира се, но все пак ще те оперират, няма да те подстригват и си е малко рисковано начинание... :1231:

П.С. Извън темата, но Пеев не оперира ли вече в тази клиника или просто вече са двама хирурзи там?

diesel_bebe
4th December 2013, 12:21
До колкото разбрах в момента оперира само д-р Ковачев, надявам се някой по запознат да се включи, защото ми е много притеснено :girl_hysteric:

lily.ana
4th December 2013, 14:30
А ти на какъв принцип си го избра тоз дофтор?

diesel_bebe
4th December 2013, 17:26
В момента тече тяхна оферта в колектива, и операциите се извършват от този лекар

lily.ana
4th December 2013, 18:34
За съжаление май няма кой да ти даде информация за този хирург тук... никога преди не съм срещала името му.

Ти с какви мерки и теглилки си и какво сте избрали като параметри и марка импланти?

Dessislava
5th December 2013, 00:21
[I]П.С. Извън темата, но Пеев не оперира ли вече в тази клиника или просто вече са двама хирурзи там?

И аз видях офертата,но се озадачих,че не фигурираше името на д-р Пеев.

diesel_bebe
5th December 2013, 13:11
Имплантите са марка Arion 350сс анатомични, 168см съм висока 47кг. Как мислиш добре ли е това спрямо ръста ми?

lily.ana
5th December 2013, 14:39
Моите наблюдения са, че хирурзите не работят с арион, въпреки че ги имат в листите си.

tyning
5th December 2013, 15:37
Имплантите са марка Arion 350сс анатомични, 168см съм висока 47кг. Как мислиш добре ли е това спрямо ръста ми?

каза ли ти параметрите на импланта?

diesel_bebe
5th December 2013, 19:52
каза ли ти параметрите на импланта?

В интерес на истината не запомних нищо друго, какво имаш в предвид под параметри?

lidiya
6th December 2013, 08:31
diesel_bebe, извини ме, но не мислиш ли, че пристъпваш малко прибързано към тази операция? Първо си запазваш час за операция при един почти неизвестен пластичен хирург. После не помниш нищо от консултацията освен, че имплантите са анатомични и са 350сс... Не знам... На мен ми трябваха 3 месеца да си избера хирург и години, за да се реша на тази стъпка и да реша, какво точно искам като резултат. Да, сега ми малеят гърдите, но реално съм получила от доктора си това, което поисках и не съжалявам за избора си на хирург.
Искрено се надявам да останеш доволна от резултата и да не съжаляваш един ден. Не те плаша, просто поемаш известен риск....

eliii
6th December 2013, 15:07
Аз го знам този хирург.Виждала съм го при Георгиев наистина,като част от екипа му...ноо,нищо повече не мога да кажа.Минава ми през главата ,това да не е скрита реклама?!

diesel_bebe
6th December 2013, 20:43
Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това

Dessislava
7th December 2013, 09:07
Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това

Няма лошо в това,че търсиш мнение,но явно в случая форума не ти е особено полезен,след като няма много инфо за избраният от теб хирург.
Аз съм оперирана в тази клиника,но не от същия лекар.

eliii
7th December 2013, 10:34
Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това

Не се пали де...просто никой не е чувал за него.Не трябва ли при някой проверен да отидеш?Това не е нещо което си правиш за ден,два..

lily.ana
7th December 2013, 11:07
Аз кат мара подробната да се Фключа.... Ели имаше предвид, че си тръгнала да се оперираш без да имаш никаква идея какво правиш. От постовете ти личи, че не си подготвена, дори не знаеш какви са параметрите на имплантите. Анатомичните импланти имат широчина височина и проекция... едни и същи кубици изглеждат по коренно различен начин в зависимост от параметрите.

Влязла си в колектива.... видяла си, че има прИмоция и юруш на маслините!!!! Искаш мнение за хирург, за който никой от нас не е чувал... как да ти помогнем като ти самата не знаеш какво искаш?

99% от момичетата тук четат и търсят информация с години, преди да се подложат на операция. Знаят какво искат и какъв реален резултат ще получат. Ти какво знаеш и какво искаш? Какво по-точно искаш от нас? Да ти кажем да отидеш да се режеш и да ти пожелаем успех? Това е най-лесното.... УСПЕХ!

diesel_bebe
7th December 2013, 13:00
Аз кат мара подробната да се Фключа.... Ели имаше предвид, че си тръгнала да се оперираш без да имаш никаква идея какво правиш. От постовете ти личи, че не си подготвена, дори не знаеш какви са параметрите на имплантите. Анатомичните импланти имат широчина височина и проекция... едни и същи кубици изглеждат по коренно различен начин в зависимост от параметрите.

Влязла си в колектива.... видяла си, че има прИмоция и юруш на маслините!!!! Искаш мнение за хирург, за който никой от нас не е чувал... как да ти помогнем като ти самата не знаеш какво искаш?

99% от момичетата тук четат и търсят информация с години, преди да се подложат на операция. Знаят какво искат и какъв реален резултат ще получат. Ти какво знаеш и какво искаш? Какво по-точно искаш от нас? Да ти кажем да отидеш да се режеш и да ти пожелаем успех? Това е най-лесното.... УСПЕХ!


Много си права, но приеми че съм импулсивна и ако на момента не направя нещо просто ще се откажа,благодарение на едно момиче от форума и още няколко разговора с хирурга повечето от нещата ми станаха ясни. Имлантите са ми с такава проекция AX-350 130 122 54 , среден профил.Най-голямото ми притеснение остава въпросния лекар, надявам се другата седмица да пиша с положителен коментар. Благодаря на всички за вкючването!

eliii
8th December 2013, 10:51
Успех наистина!!!И да си доволна от резултата!:2043:

diesel_bebe
18th December 2013, 20:51
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

tyning
18th December 2013, 21:18
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

diesel_bebe много се радвам за теб , наистина резултата ти е зашеметявящ за 6-ти ден , пожелавам ти със здраве и много късмт да си ги ползваш :2024:

ina.ina
19th December 2013, 17:27
diesel_bebe, честито! Обаче я да ми кажете и двете къде е видяла резултата Тунинг? :2045: Щото и аз искам! :)

ti-ti
18th April 2014, 17:32
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

Здравей
На мен също ми предстои операция при доктор Милко Ковачев в край на месец април. Виждам че си останала много доволна. Наистина за този лекар няма много мнения, да не кажа никакви.
Затова те моля, ако е удобно и не е много нахално от моя страна да ми пратиш снимки за резултата на лично съобщение.
Ще ти бъда много благодарна и за малко повече инфо.
Аз първоначално се бях спряла на доктор Николай Георгиев.
Даже си бях насрочила дата за операция.
И аз като теб съм много нетърпелива и като реша нещо, искам да стане на момента.
После обаче успяха да ме убедят за Скин Системс, където ме уверяват че ще получа същите резултати, много по -добро обслужване на значително по-ниска цена. Никой не отрече способностите на доктор Георгиев, но цената при него е определено наистина много висока, и това е нормално, след като той е име и има огромна реклама.
Казаха ми че и двамата хирурзи в Скин Системс са отлични и че това е единствената лицензирана болница в страната за пластичнчно-възстановителна хирургия. Останалите са медицински центрове.
Ще бъда много благодарна на всеки, който може да ми даде мнение за доктор Ковачев

nina_nin
11th April 2015, 07:44
Здравейте ,момичета !Предстои ми преглед при д-р Ковачев ,може ли някой да ми каже мнение за него . Почти никакви мнения не намирам ,което ме притеснява.Искам да помоля за снимки от тези ,които са се оперирали при него .Предварително благодаря !ninaivanova_77@abv.bg

sonia123
29th April 2015, 21:29
Здравейте,
и аз се включвам относно темата за д-р Милко Ковачев.
Моята операция беше на 23.03.2015 -поставяне на гръдни импланти.Всичко мина успешно,сега вече е минал повече от месец и се чувствам много добре.
Инплантите ми са "Мотива" мисля че са Великобритански.
Като цяло впечатленията ми от доктора са приятни,изглежда свестен човек,не говори много и не те залива с излишна информация.Клиниката в която си правих операцията е на 30-40 км от София,в с. Доганово.В болничният ми престой там ме обгрижваха много готини сестри,които не знам как изтърпяха неспиращото ми мрънкане заради болките.
Аз съм една доволна пациентка,и го препоръчвам.Успех на тези които им предстои операция при него! :)

CvetiB
13th September 2015, 09:31
Здравейте и от мен :) др. Милко Ковачев ме оперира на 10,09,2015 с анатомични импланти съм на Арион АХ350. Чувствам се добре. Впечатленията ми от доктора са много добри. Работи бързо и следоперативният ми период минава много леко, с минимални болки. Изключително доволна съм! Успех на тези, които им предстои операция при него. Бъдете спокойни, попаднали сте в Добри ръце! :)

zozalina
9th December 2016, 18:09
Здравейте,някоя скоро оперирала се при др.Ковачев? Моля нека ми пише тук или на лични!

Mollysiya
14th May 2017, 16:02
Здравейте дами! Сега попаднах на темата във форума. Дано още да има хора тук. Дълги години обмислях операцията за уголемяване на бюста... Та най-накрая се реших...! Видях, че има доволни писателки от Д-р Ковачев. Двоумя се между него и доктор Веселин Молов. Има ли някоя, която се е оперирала при него? :2033:

AlexSani
17th May 2017, 21:42
Доста егоистично подхождах до сега само като читател, че и нерегистриран да този момент. Все пак да се разпиша по някакъв начин.
Поставяне на имплантанти с реконструкция на гърди при др. Ковачев. По препоръка на моя приятелка. Отворих му автобиографията(честно казано тя бе най-силния аргумент заради когото го избрах), отидох на консултация и автоматично се разбрахме за дата. То и заради това отидох на консултация.
Наскоро направих и пластика на корема при него. Аз мога да дам само хвалебствия за доктора и болницата. Страхотен професионалист.

И все пак хиляди благодарности на всички разписващи се по темите. Бяхте ми в голяма помощ. Не само като информация. Постовете ви ги чувствах като подкрепа. Тъй като най-близките ми бяха на различно мнение от моето.

ina.ina
18th May 2017, 15:30
...
И все пак хиляди благодарности на всички разписващи се по темите. Бяхте ми в голяма помощ. Не само като информация. Постовете ви ги чувствах като подкрепа. Тъй като най-близките ми бяха на различно мнение от моето.

Нали затова сме тук, за да се подкрепяме. :D Сега, че не сме достатъчно компетентни е друг въпрос. ;) И все такива работи да се чуват: доволни и здрави клиенти. :D

AlexSani
25th May 2017, 20:27
Само това, че всички са ЗА естетична хирургия е достатъчно.

Dayana B.
26th May 2017, 00:29
Когато сте ходили на консултация при др.Ковачев препоръчвал ли ви е друга марка(като по-качествена),пред марката Нагор,с която тече промо цена ?

Dayana B.
8th July 2017, 19:52
Наскоро в едно предаване Мариана Маринова сподели,че втората и операция на гърдите е правена при др.Ковачев.
https://www.facebook.com/boomswimwear/photos/pcb.223563961486403/223563524819780/?type=3&theater
Харесват ли ви?

ina.ina
10th July 2017, 14:00
Ами ... личат си й, общо взето като на всяка кльоща. :girl_haha: Че то и аз се вписвам в таз графа. :girl_haha: Сега сериозно: докато не се видят повечко снимки на голо не мога да кажа нищо. А пък в случая няма как да се видят.
Диана, извинявай (поразсеяна блейка съм имам предвид), но ти прави ли мамопластика или още се чудиш?

ina.ina
13th July 2017, 08:12
Диана, наистина както си писала освен да отидеш на консултация и при тримата. Пиши пак след консултациите. Успех!

marchela
19th August 2017, 17:52
Има ли наскоро оперирани при Ковачев. Аз ще съм след 2 седмици, но първоначалната ми решителност премина в страх. Консултацията ми премина в паника и не си зададох най-важните въпроси. Има ли някой с импланти Нагор. Какво ви е мнението за тях?

Шоки
19th August 2017, 17:59
Наскоро в едно предаване Мариана Маринова сподели,че втората и операция на гърдите е правена при др.Ковачев.
https://www.facebook.com/boomswimwear/photos/pcb.223563961486403/223563524819780/?type=3&theater
Харесват ли ви?

Хелоу от мен. Тез гърди ама хич не ги харесвам. Аз гледах преди време едно интервю на таз Маринова , в което каза, че имплантите й били надмускулно. Това първо.А второ от тази гилдия слагат гърди тип топки, не знам защо наистина. И не защото е кльощава й седят така. И аз съм от кльощите, но хора, които не знаят че имам импланти остават силно учудени като разберат, защото много естествено се получиха.
Просто тя си е поискала да й седят така.

Dayana B.
20th August 2017, 00:24
Hi,Шокии ! :)
И на мен изобщо не ми харесват,ама хич !
Това и е втора операция.Нямам представа дали е искала да постигне този ефект,но...
Аз се отказвам от Ковачев и Пеев и най-вероятно ще избера Ильо Стоянов и ще му се моля за максимума,който може да ми се сложи(,а той няма хич да е голям,убедена съм).
Много ми харесват гърдите от операция 105 !
Вижда се,че мацката си е имала и преди някакви гърди.
Колко ли кубика са,какъв профил са ?
http://aestheclinic.com/galeria-gurdi-8/
Искам точно този ефект.

Pufpaf
20th August 2017, 11:00
Наскоро в едно предаване Мариана Маринова сподели,че втората и операция на гърдите е правена при др.Ковачев.
https://www.facebook.com/boomswimwear/photos/pcb.223563961486403/223563524819780/?type=3&theater
Харесват ли ви?

Ако ви интересува и едно мъжко мнение и то не на някъв цицоман на който ще му харесва всичко що е голяма цица !
Личи си от 100км, че е силикон, а за добрите резултати целта е колкото може по естествено изглеждащи, което е и по красиво. За по разбиращите е ясно, че са над мускулно поставани и такива почти винаги ще стоят като топки, изкуствено, още по зле когато са по висящи или правени от нулев старт.

Тея цици ще изглеждат още по зле ако свали банският. Сигурен съм, че отдолу на гънката мога да и пъхна химикал и ще се задържи, че даже и два химикала. Но така е при над мускулно поставените, дори и да са добре в началото, с времето ще стават все по зле и това е неизбежно. Ще се свличат все повече и след години се получава нещо много неприятно.

На Ильо дето си показала 105 пак си личи, че е силикон, но навярно и заради по големият кубик, тъй като и да не е толкова слабичка, пак щеше да си личи, инак е ясно, че на много слабо тяло по-големите цици и през дрехите ще се разбира, че не са естествени. Но не това е проблема, по важно е да имах хубав вид, дори и да се знае, че е силикон. Инак формата им е много хубава, просто кубика е доста голям и се изпъват ръбовете и става по видно, че е силикон.

От галерията със снимки ми харесаха номер 24:

http://aestheclinic.com/galeria-2-2/

Много добре стоят идеален размер, дори ако потренира малко да покачи обем в раменете, в ръцете малко и ще изглежда още по добре, същото важи и за 105 ! И също ако може да се пече и без горнище ще са още по-хубави на голо.

Но то си зависи и кой с какъв старт е и структурата, гледайки другите снимки !

Според мен ако има такива програми за корекция на бюста на компютъра да може да се видиш с различни размери и сама да прецениш. Ако си много слаба, едни прекалено големи гърди може да не ти стоят много добре, но пък защо не вземеш да покачиш малко килограми. Виж една фитнес мацка с добро тяло как изглежда, на такова тяло и гърдите ще изглеждат много по добре !

Гърдите на резултат 105 обаче са ок, не са гротески, но ако се сложат по големи от това, става нелепа картина ! И със едни кренвирши вместо устни и става страхотна карикатура ! :girl_haha:

Шоки
20th August 2017, 13:52
Hi,Шокии ! :)
И на мен изобщо не ми харесват,ама хич !
Това и е втора операция.Нямам представа дали е искала да постигне този ефект,но...
Аз се отказвам от Ковачев и Пеев и най-вероятно ще избера Ильо Стоянов и ще му се моля за максимума,който може да ми се сложи(,а той няма хич да е голям,убедена съм).
Много ми харесват гърдите от операция 105 !
Вижда се,че мацката си е имала и преди някакви гърди.
Колко ли кубика са,какъв профил са ?
http://aestheclinic.com/galeria-gurdi-8/
Искам точно този ефект.
Отиди на консултация и му покажи какво искаш. Аз съм при Ильо и така и направих. Получих точно това, което искам. Но аз не исках големи гърди в никакъв случай и му го повторих хиляди пъти. :D . Не съм чула да се запъва за големи размери. Тепавичарова и Заякова съм чула, че се запъват. А и Ильо е правил гърдите на Андреа, която е метър и 50 и е с доста големки гърди, пък и добре й стоят нищо че е слаба.
Иначе, относно консултациите с няколко доктора. Всъшност какъв е смисъла, когато сме обикновени клиенти и грам представа си нямаме от пластична хирургия. Само ще чуеш различни мнения и ще се объркаш. Важното е да избереш най-добрия професионалист, след който няма да имаш проблеми. Все пак това е разкрасяваща процедура и не трябва да се правят компромиси като да минеш по-евтино и на промоция. Скъпичка екстра е, но по - добре не се захващай, отколкото да търсиш промоции, които ще те съсипят. А как да разбереш кой е по-добрия??? Според мен точно от форуми като тоя, където всеки изписва реално мнение без цел реклама.

Dayana B.
21st August 2017, 00:24
Както винаги блестящ коментар на Pufpaf :lol_crazy:
Ами да, големички са гърдите от снимка 105,но наистина ми харесват много. :)
Но,определено по-големи от това вече си е смешна картинка.:2014:
И от снимка 24 са Ок,определено.
Шоки,права си че най-важен е избора на хирург.Аз мисля,че в ръцете на Ильо Стоянов не би трябвало да се притеснявам.В крайна сметка дори и да не ми сложи размера,който искам,поне със сигурност ще са правилно позиционирани и естетични.
Гърдите на Андреа са правени от него,Но са и втора операция ;)

Шоки
21st August 2017, 08:12
Както винаги блестящ коментар на Pufpaf :lol_crazy:
Ами да, големички са гърдите от снимка 105,но наистина ми харесват много. :)
Но,определено по-големи от това вече си е смешна картинка.:2014:
И от снимка 24 са Ок,определено.
Шоки,права си че най-важен е избора на хирург.Аз мисля,че в ръцете на Ильо Стоянов не би трябвало да се притеснявам.В крайна сметка дори и да не ми сложи размера,който искам,поне със сигурност ще са правилно позиционирани и естетични.
Гърдите на Андреа са правени от него,Но са и втора операция ;)
Знам, че на Андреа е втора операция, доколкото знам, защото искаше по-големи. Относно какви импланти ще ти сложи като размер, профил и дали кръгли или анатомични зависи от твоите гърди в момента. Той ще те измери и ще прецени. Според мен има много добра преценка и може да му се довериш. Не мисля, че ще се запъне от към размер, освен ако собствената ти гърда като форма , размер и основа не позволява.

Dayana B.
21st August 2017, 09:13
170 см,79-погръдна,86-гръдна,53 кг
Почти съм сигурна,че ще ми редложи 350к,не повече.

Шоки
21st August 2017, 10:08
170 см,79-погръдна,86-гръдна,53 кг
Почти съм сигурна,че ще ми редложи 350к,не повече.

Значи той въобще няма да те мери на килограми и височина :D . Важен е размера на основата на гърдата. Не гръдната обиколка и под гръдната, а основата. както е важно състоянието на гърдите - има ли увисване. За сега не съм чула да седне и да обяснява на някоя пациентка как за нейните килограми и височина този размер гърди трябва. Просто мери гърдата, преглежда състоянието й и казва дали може да поеме толкова кубици и този вид имплант или не. Така че ходи на консултация и ще ти стане ясно.

Шоки
21st August 2017, 10:10
Да добавя само, че на мен ми се учуди, че не искам големи гърди, а държа да са по-малки. Всички искали големи.

Dayana B.
21st August 2017, 10:43
Ами всеки има различни желания!
Ти си получила точно това,което си искала,което е страхотно.
Основата на гърдата ми е 18 см. Това малко ли е или не толкова ?

Kyara
23rd August 2017, 08:02
Досега само четях, но реших да се запиша, защото засега всичко изглежда повече от чудесно.
Миналата седмица се оперирах при д-р Ковачев. Като цяло консултациите минаха добре - той не е многословен, но отговаря ясно и подробно на всички въпроси, дава си и личния телефон, ако възникват повече и наистина отговаря. Аз не исках големи гърди, като за моите параметри той каза - между 320 и 400 кубика, като ме посъветва да избера нещо по средата. В крайна сметка ми постави 375 СС анатомични импланти на Нагор.
За клиниката в Доганово впечатленията ми са много положителни - чувствах се по-скоро като в хотел, отколкото като в болница. Докторът дойде няколко пъти след операцията да попита как съм, а отделно сестрите бяха на постоянно разположение и бяха изключително мили и любезни.
В деня на операцията не можах да хапна и да пийна нищо. Гадеше ми се при всяко ставане и се потях обилно. Като болки се бях подготвила за значително повече, а всъщност цялото усещане беше по-скоро за силна мускулна треска. Захраних се на сутринта след операцията, а последното болкоуспокояващо взех вечерта. От тогава не са ми били нужни. Вече не изпитвам дискомфорт, но все още имам отоци. Смятам, че е нормално.
Като цяло до тук съм доста доволна и мога само да препоръчам. Ще пусна и снимки в темата, след като ми свалят превръзките.

Dayana B.
23rd August 2017, 09:39
Честитоооо!!!Да ти носят много късмет и много да им се радваш!:2020:

А знаеш ли какви са параметрите на самия имплант?
С какъв начален старт беше?

Pufpaf
23rd August 2017, 10:10
В крайна сметка резултата е най-важен и ако той не е добър, всичко останало просто няма смисъл, дори и да са те хранили със златна лъжичка и червен хайвер. Те в началото може да стоят малко странно, но то си трябва време да се отпуснат и да изглеждат както се очаква.

Дано всичко да е наред при теб :2043:

Kyara
23rd August 2017, 13:48
Абсолютно правилно. Аз затова си казвам, че на този етап съм доволна от резултата. Има още доста време да се променя, но дори на 6-ти ден хич не изглеждат лошо. Височко са, но това е нормално.
Що се отнася за старта, нямах особено, но не беше без нищо, мисля към 90 гръдна обиколка, но аз имам и голяма подгръдна - 85.
Имплантите са анатомични с когел тип гъми беър, висока проекция и умерена височина и не са от гладките.

marchela
26th August 2017, 08:03
Kyara, как се чувстваш за девети ден. Махна ли превръзката. Сутиените които дават от клиниката какви са (цвят и марка).
На мен ми предстои операция след седмица. Ще ми слага кръгли импланти и ми препоръча висок профил. Точно този висок профил много ме притеснява и не разбирам при кои случаи се препоръчва. С начален старт съм 75 А/Б сутиени и нямам птоза.

Kyara
26th August 2017, 08:58
Здравей, Марчела, аз вече нямам никакви болки или неразположения от операцията. Превръзката ще ми свалят във вторник и тогава ще видя финално как изглежда положението. Единствено все още имам синини, но явно си зависи и от типа кожа и тъкани.
Сутиенът, който са ми бяха сложили е от марката на Лидл, доколкото можах да разпозная и е ментово зелен с предно закопчаване. Аз си бях купила преди това компресионен на Syrokan и си нося него.
След като не си сигурна за имплантите, направи си още една консултация. Все пак ти ще трябва да ги "носиш" известно време.

marchela
26th August 2017, 10:23
Изследванията там ли си направи? В колко ти почна операцията. Не
знам дали вече не е късно да си сменя имплантите със среден профил. Той на няколко пъти ме уверяваше, че трябва висок. Аз се съгласявах и след като затворя телефона почвам да откачам.

Шоки
26th August 2017, 10:23
Как изглежда положението финално ще видите след половин година, че и малко повече. :)

marchela
26th August 2017, 10:45
Да, но аз искам да не сбъркам преди операцията с този висок профил. А и горен полюс и висок профил различно ли е.

Шоки
26th August 2017, 18:31
Да, но аз искам да не сбъркам преди операцията с този висок профил. А и горен полюс и висок профил различно ли е.

Значи при висок профил горния полюс е изразен, демек гърдите седят като сложени в сутиен, има онзи ефект на топка. Средния профил е с плавен горен полюс, а ниския е неизразен горен полюс. Зависи ти какво искаш. Не знам по какви критерии е решил да избере този имплант. По принцип всеки хирург, който избира формата на импланта трябва да обясни защо избира този имплант и какъв би трябвало да е ефекта след това. Има гърди с птоза, които изискват кръгли импланти, висок профил, за да се запълни там птозата. Ако гърдите ти са здрави и с широка основа може да вместиш какъвто имплант искаш - аз бях така. Аз съм с нисък профил, ако искаш ще ти изпратя снимки да видиш какви са. Пиши на имейл - chokolad_1978@abv.bg

Шоки
26th August 2017, 18:33
Размера, който си избрала да не ти малее след това. Все пак си висока. Аз съм с 320 кубика, кръгли, но нисък профил. Не са големи в никакъв случай, аз и не исках големи. В един момент ми малееха и малко ме хвана яд, че не поисках по-големи, но вече си ги харесвам :)

marchela
26th August 2017, 20:03
писах ти на имейла

Шоки
26th August 2017, 20:13
писах ти на имейла

Имаш пощаа :2046:

Siqana
25th September 2017, 15:05
Здравейте и честито на всички оперирани! Искам да изразя благодарността си към д-р Ковачев - страхотен специалист и човек. Не се колебайте, ако се колебаете към кого да се обърнете. Наистина трябва да има повече лекари като него - без гръмки обещания, които не може да изпълни, внимателен, загрижен и най-важното стреми се да постигне това, което иска пациента.

Geisha
29th September 2017, 11:50
Моя приятелка си направи гърди при въпросния д-р и наистина са уникални. И аз се замислям по въпроса с увеличаването на бюста, но ми е трудно да събера сума за операция.

Dayana B.
29th September 2017, 21:22
С импланти Нагор ли ги направи,знаеш ли?

lily.ana
30th September 2017, 10:02
Очаквайте включване и от всички мартини... мирелки... ивелини и какви ли още не със суперлативи, но без реално извършени операции.

Едно е да рекламирате кредитни институции със съмнителна слава и високи лихвени проценти и съвсем друго да се намесвате в този раздел от форума!

Сияна... дай да видим какво е свършил доктор Ковачев щом си толкова доволна :1231:

ina.ina
30th September 2017, 14:15
Очаквайте включване и от всички мартини... мирелки... ивелини и какви ли още не със суперлативи, но без реално извършени операции.
...

АбсЕлютно! И Радки да допълня, че това помня. ;)
Пишат си тук-таме, колкото за достоверност на профила, т.е. да докажат, че не пущат само реклами тук.

desislava.desislava
3rd October 2017, 23:42
Здравейте момичета! На 21 години съм и от 2 години обмислям сериозно да си уголемя бюста, тъй като меко казано не се чувствам добре с този, който ми е даден природно :D Пиша ви за помощ, понеже съм сама в това мое "начинание". Четох коментарите, които сте писали тук, но като цяло това е всичката информация, която имам и съм доста неподготвена. Попаднах на оферта за поставяне на силиконови импланти Нагор, от д-р Ковачев и д-р Милев, в болница „Skin Systems Castle". Виждам, че отзивите за болницата и д-р Ковачев са добри. Моля, някой който е по запознат с темата да ми пише. Като например кои импланти са най-добри (като форма), какво включва предварителната консултация, какви въпроси трябва да задам и т.н.. Благодаря ви предварително!

MartaSanchez
4th October 2017, 18:35
Десислава изчети малко теми от кометираните тук,ще са ти от помощ

desislava.desislava
4th October 2017, 20:21
Изчетох всичко. Как смятате, че ще е по добре, да отида на предварителна консултация и след това, ако остана доволна, да си закупя ваучера. Или направо да си закупя ваучера и да използвам консултацията, която е включена в него?

lily.ana
5th October 2017, 08:04
Тва не е ваучер за пролетно почистване.... пак ми понамирисва този пост на реклама. Ако беше изчела всички теми щеше да знаеш какво искаш. И в двата ти поста акцентът пада върху "ваучер" :roll:

desislava.desislava
5th October 2017, 11:12
Ами в действителност това на което попаднах е ваучер. Както обясних в началото, не съм наясно, затова пиша тук, за да получа по компетентно мнение от моето, а не за да си чеша езика. Благодаря за помощта!

Шоки
5th October 2017, 12:41
Аз пък като чуя за ваучери за намаление в този вид операции все едно някой ми изкрещява - Уча се още трябват ми пациенти.....Аз не бих препоръчала.

lily.ana
5th October 2017, 14:23
Изчетох всичко.

Както обясних в началото, не съм наясно

Хем си изчела всичко хем не си наясно.... ако това противоречие, в което изпадаш е вярно ... изчети всичко още веднъж!

desislava.desislava
5th October 2017, 23:36
И аз така реагирах, затова започнах да търся отзиви и ми звучат добре. Наясно съм как протича операцията и възстановителният период, просто ми е притеснено и ми трябва още малко, за да се реша напълно. Ако някой се е оперирал при него и няма против, моля да ми пише на лично?

zozalina
6th October 2017, 07:43
Здравей Десислава,не мога да ти пиша на лични за това ще те помоля да ми оставиш e-mail, за да ти обясня как мина моята операция при въпросния доктор.

ina.ina
7th October 2017, 07:50
Здравей Десислава,не мога да ти пиша на лични за това ще те помоля да ми оставиш e-mail, за да ти обясня как мина моята операция при въпросния доктор.

Zozalina, кажи с две думи и на нас за операцията ти.
Иначе за да получаваш лични съобщения тук трябваше да си включиш някаква опция, обаче къде беше ...
Хубав ден на всички! :D

ina.ina
7th October 2017, 07:58
Намерих: за личните съобщения:
от Бързи връзки (горе вдясно на екрана) избирате "Редактирай опциите" и по-надолу има доста отметки за Личните съобщения. Едната от отметките е за получаване на лични съобщения, включете си я.

marchela
7th October 2017, 09:56
Аз съм една от тези Мартини.....Мариели ....Радки и т.н., но с реално извършена операция и не рекламирам кредитна институция.
Мина малко повече от месец от операцията ми. С импланти НАГОР съм и закупен ваучер. Десислава, аз се "хвърлих през глава", но това ми бяха и финансовите възможности. Засега съм доволна. Ковачев е кадърен доктор и много отговорен по мое скромно мнение. За болницата, която е като хотел, не трябва да се носи нищо. Там ти дават "униформа" за престоя и операцията, халат, чехли, кърпи и всякакви тоалетни принадлежности. Сестрите и Ковачев са изключително грижовни. На този ден се оперираха още две момичета при доктора с въпросните ваучери. Изписаха ме на другия ден, пътувах 200 км и се оправях съвсем сама, дори излизах на заведение. До 10 ден, основен проблем имах с лягане и ставане.
Имах притеснение относно високия профил, но за мен това бил единствения вариант за кръгли импланти (на които държах) според доктора. Към днешна дата много си харесвам гърдите външно, не стоят високо горе, което най много ме притесняваше. Не ми допадат на пипане, твърди са (но с всеки ден поомекват) и зърната са ми по чувствителни. Като пари освен обявената цена, си приготви и още 300 лв. за изследвания, сутиен, лента и антибиотик.

zozalina
7th October 2017, 18:55
За мен е пълен некадърник и гледа само парите да прибере. И аз така се хвърлих през глава заради възможностите за момента и няма да спра да съжалявам. Не стига че от първият път не се справи та се наложи и на "ремонт " да ходя за да си поправи грешката и пак нищо. После направо се отказах да ходя и на преглед. За болките и възстановяването няма да казвам, защото при мен беше кошмар , 2 месеца се възстановявах, на третият втората операция... През това време ходих при Доц. Романски на консултация и още повече съжалих че не отидох първо при него с разликата от 600 лв. Но това е защото се хвърляме при първият появил се в нета с някаква измислена промоция. И сега някой слънчев ден когато събера на ново сумата вече ще се подложа при някой наистина компетентен доктор. Това е общо взето :) та....момичета мислете! И за високия профил - не означава че трябва да са качени до гърлото а е изпъкналостта им в профил . Ако някой се интересува още нека ми пише , ще отговоря при първа възможност :)

marchela
7th October 2017, 19:19
Съжалявам, че се е случило така при тебе, но аз месец след операцията се чувствам превъзходно и никакви неразположения, болки и т.н. не ми напомнят за интервенцията освен, че съм с по-голям и хубав бюст. Може да съм била късметлийка или пък рутинен случай, защото аз бях с нормални малки гърди, без увисване и разлика между тях.
Не се хвърлих съвсем през глава, защото бях прочела много коментари от форума и към тогавашна дата нямаше нищо негативно за Ковачев.

desislava.desislava
10th October 2017, 13:34
Много ви благодаря за отзивите, момичета!
desislava.g@mail.bg това е имейлът ми, моля пишете ми там, защото имам някакъв проблем със страницата и рядко успявам да пиша.
zozalina, много съжалявам, че при теб така се е получило, пиши ми имейл да ми кажеш в подробности, моля те?!
marchela, ако нямаш нищо против да ми покажеш резултата си, ще съм ти много благодарна!

Kyara
23rd October 2017, 15:20
Мен също ме оперира Ковачев и бях много доволна, докато не спаднаха отоците и не свали превръзките.
За съжаление двете ми гърди са като правени от двама различни доктора, а преди това нямах асиметрия.
Той ме уверяваше, че трябва да мине време и всичко се намести, но аз лично не виждам как ще стане.
Последният път като бях при него ми предложи реоперация, но поиска направление от джипито ми... Въобще страшно несериозно и грозно ми се видя.
Аз също отчитам като грешка хвърлянето през глава.

zozalina
25th October 2017, 08:36
Здравей Киара :) ,да с мен се случи подобно....и на мен поиска направление и така ми направи реоперацията ,уж да поправи грешката....всъщност нищо не направи...отново! Много съжалявам,че се подложих на това мъчение и то два пъти при един и същи некадърник!

Шоки
31st October 2017, 13:09
С тия промоции и рибки за промоции ще се научи да работи постепенно и Ковачев. То не става от раз сигурно :crazylove:

Dayana B.
1st November 2017, 00:57
Тцтц....ужас...Нали уж е добър хирург,с мнооого опит......

Шоки
1st November 2017, 12:37
Е колко толкова опит да има. До скоро не го бяхме и чули. Сега обявява промоции. Ето, че има и оплаквания и то не едно. А лично за моя избор и едно оплакване ми е достатъчно. Те доволни от отношение. Ама то всичките имат отношение. Това не е показателя. Не знам. всеки да си преценява. Ама май скачат без да се замислят много.

Dayana B.
1st November 2017, 14:24
Не трябва да се гледат парите за такива неща.Това е за цял живот.И аз в началото мислех при него,признавам си,както и при Живко Кънев и при Пеев,но видях доста техни издънки.....Защо от Стоянов няма недоволни,защото е добър! ;)

Шоки
1st November 2017, 14:28
Не трябва да се гледат парите за такива неща.Това е за цял живот.И аз в началото мислех при него,признавам си,както и при Живко Кънев и при Пеев,но видях доста техни издънки.....Защо от Стоянов няма недоволни,защото е добър! ;)
И аз се засилих за Живко. И даже говорих с него за час. и като започнаха оплакванията се отказах. И се отчаях, защото парите за при него ги имах, а за Стоянов трябваше още. И взех на заем. Но две оплаквания и две ужасяващи снимки ме отказаха директно въпреки цената.

демили
1st November 2017, 16:42
Милко Ковачев дълги години е бил асистент на Николай Георгиев т.е подавал му е инструментите и е шиел разрезите. Сега в момента се учи, защото само с гледане не става. Един хирург,който има много опит и е сигурен във възможностите си никога няма да оперира на промоция.

Dayana B.
1st November 2017, 19:53
Да,но по тая логика и др.Пеев не е добър,тъй-като преди промоцията беше с него.
Те имат и ХК на промоция в медицинския си център в Лозенец.Процедурата се извършва от др.Крахтова,която е дооста добър лекар.Първия път бях много доволна,но втория път ми сложи кофти промоционален филър,който издържа 1 месец и повече не съм стъпила там.

демили
1st November 2017, 21:45
Доктор Пеев доста години правеше операции на промоция и в момента в който се научи приключи с промоциите. А при дерматолозите е съвсем друга рабатота и нещата не могат да се съпоставят
.

Dayana B.
1st November 2017, 21:52
Може би си права,но от Пеев има доста доволни пациентки във форума.
Аз лично се отказах от него,защото видях гърди правени от него,които не ми харесват.

демили
1st November 2017, 22:27
Пеев се понаучи в последно време, но в началото когато е почнал с промоциите, от "вътрешен човек" знам , че е правил по 5-6 часа една мамопластика и голям зор е виждал.

Dayana B.
4th November 2017, 10:18
А ти имаш ли мамопластика и ако да при кого си я правила?
Аз ще съм при Стоянов.

демили
8th November 2017, 14:29
Да, имам мамопластика. Оперира ме д-р Стоянов преди доста години. Нямам никакви проблеми .

my way
2nd December 2018, 14:40
Здравейте, момичета. Честито на всички от вас, които вече гордо вървят с едни гърди напред :) Много отдавна обмислям , да не кажа, че направо си мечтая за деня, в който ще имам възможността да увелича бюста си. Е, този ден май наближава. Никога не съм харесвала гърдите си, които почти ги няма де, но все пак. След като родих дъщеря си положението съвсем стана нелицеприятно - вече са хем малки и безформени, хем увиснали. Както и да е, искам да се посъветвам с вас за няколко неща. Имам добри отзиви за д-р Ковачев от приятелка. Прочетох всичко, което сте споделили за него тук и ще се радвам, ако някоя от вас би искала да ми изпрати снимки на резултата. Със сигурност ще се надъхам още повече и ще придобия представа какво да очаквам. Решила съм имплантите да са анатомини и да се поставят подмускулно. Въпросът ми към вас е как са поставени вашите, т.е. къде е разрезът? Питам, защото оставам с впечатлението че в последно време е много актуално да се поставят през зърното. Какво мислите вие?

Тъй като имаме намерение след година две отново да имаме дете, какво ви е мнението за поставянето на имплантите преди това или да изчакам да родя?
Затрупах ви с въпроси, но просто съм силно впечатлена от хубавото приятелско отношение и настроение, което има този форум и предварително ви благодаря`за помощта :)

Ето и моя имейл - c.georgieva@abv.bg