PDA

View Full Version : Как да се възстановя след раждане?


emiliqn@top.bg
10th January 2005, 15:34
По време на бременността качих м/у25и30кг.чувствам се ужасно.Въпросът ми е каква диета трябва да спазвам и какви упражнения да правя-най-вече за да намаля обиколката на ханша и на бедрата?Благодаря Ви предварително!

pipi
31st January 2005, 15:54
triabva da promenish izcialo stila si na hranene, no ne kato dieta, a za postoianno.
az uspiah da se haresam chak na tretata godina sled kato rodih, no poviarvai mi rezultata si zaslujava :D
hrani se predimno sas zelenchuci, netlasto meso, za predpochitane bialo pileshko i riba, zabravi parjenite hrani, pravi salatite si s zehtin i to malko, otkaji se ot beliat hliab i vsichkite mu proizvodni, cherniat i palnozarnestia sashto sa mnogo vkusni, pii mnogo technosti /za preporachvane da ne sa naturalni sokove v kutii, samo fresha koito si pravish sama stava/, ne prekaliavai i s plodovete zashtoto te sadarjat chista zahar, povecheto v golemi kolichestva, za sladkoto si znaesh /e poniakoga moje pomalko/.
i se dviji - miatash hlapeto v kenguroto i obikaliash kadeto reshish izbor ima /mojesh da si hodish i po magazinite/, a kogato to spi leki uprajnenia vkashti, az si pochivam s tiah mejdu domakinskite zadaljenia.
za drugo sega ne se seshtam :D
pojelavam ti uspeh