PDA

View Full Version : фейслифтинг


emiliq_dimitrova
28th April 2006, 13:40
Все за гърди пишете. Наистина ли няма кой да напише нещо за лице?

sladkatony
28th April 2006, 13:41
...

emiliq_dimitrova
28th April 2006, 15:03
Нямам. Затова се интересувам. ЗНАМ ТОВА КОЕТО ЗНАЯТ ВСИЧКИ ОТ ОБЩА КУЛТУРА! Все някой си е правил лифтинг но не иска да сподели повече подробности!

кити
29th April 2006, 22:53
Да, като че ли само за гърди се пише...ок, няма лошо, но и мен ме интересуват и други неща. Лице? Общо подобряване на структурата...и др.

Aset
30th April 2006, 11:02
ЗНАМ ТОВА КОЕТО ЗНАЯТ ВСИЧКИ ОТ ОБЩА КУЛТУРА! Все някой си е правил лифтинг но не иска да сподели повече подробности!
Все някой се и правил лифтинг, но ще да е от нерегистрираните читатели на форума, от присъствалите на срещата никой нямаше нужда от лифтинг, всички бяха сияещи и млади.
Знаеш неща от обща култура - че разрезите се правят в основата на косата и се изтеглят тъканите, предполагам?
А какви въпроси си задаваш?
Какво точно те интересува за операцията?

Natasha
2nd May 2006, 14:04
Емилия,аз не съм виждала някой с фейслифтинг,но познавам жена,която си оперира шията-дебела,мазна,нагъната,-и след операцията(вече има 6г.от тогава)има свежа,младежка шия,никаква бръчица и овала на лицето й стана също много хубав.Но 1 месец имаше синини по лицето,около очите.Операцията й е траела около 2 часа,белезите абсолютно не се виждат.Цените със сигурност са се променили,болницата беше-мисля,Александровска.Аз съм сигурна,че ако някой знаеше повече,с удоволствие щеше да сподели.Тука момичетата са много мили,отзивчиви,даже взеха и да се събират на кафе :)

vessi_77
2nd May 2006, 14:08
Тука момичетата са много мили,отзивчиви,даже взеха и да се събират на кафе :)

Ооо,да!Може и да повторим като се стопли:D
Има много нови момичета и мисля,че подобна среща е полезна и приятна за всички! :wink:

smilingv
12th July 2009, 23:23
Zdraveite,
momicheta interesuvame- facelifting-vijdam,che po tazi tema e pisala samo Emilia Dimitrova,no ne vijdam niakakvo dvijenie po vaprosa.Sreshtal li e niakoi ot vas komentar na tazi tema ot damata ,blagodaria vi

domenika
14th July 2009, 11:56
И мен ме интересува темата за фейслифтинга, ама никой не пише по нея. Изчетох почти всичко по форумите. Аз си го обеснявам с факта, че на този вид манипулация се подлагат по- възрастни жени / като мен такива/, а малко от тях сърфират из NET-а.