PDA

View Full Version : ластична лента 425сс


nikol_n
13th December 2014, 17:02
Здравейте датата ми за операция е на 22-ри . С доктора решихме 425сс висок профил аз съм 53 килограма 174 висока . Сутиена ми каза да не си го купувам предварително а след операцията но ми каза че трябва да нося и ластична лента . Искам да ви питам:
1. Мога ли да си взема поне ластичната лента предварително и от къде да намеря ?
2.Преди операцията абсолютно нищо ли не трябва да ям и да пия или да пуша цигари?
3Какво мислите за кубиците който избрах и ако има някое момиче с толкова ако може да качи снимка .
4.За какво точно служи тази лента ?
5.Има ли вероятност при рязкото разпъване на кожата да се получат стрии и мога ли да ползвам крем ?
Благодаря ви предварително :)

Шоки
13th December 2014, 17:38
Кой ти е доктора? При моята операция сутиена задължително трябва да се купи предварително, защото след операцията той се поставя веднага и се будиш с него и не го пипаш до свалянето на конците. Ластичната лента доктора си я имаше и не знам от къде може да се купи. Мисля, че 12 часа беше, не трябва да се яде, пие и пуши каквото и да било преди операцията.

nikol_n
13th December 2014, 17:46
Аз съм при доктор Людмил Пеев , каза ми че сутиена мога да го купя от клиниката но трябва да е след операцията защото трябва да ми е точно по мярка като втора кожа .

Шоки
13th December 2014, 19:46
Щом го има в клиниката сутиена няма страшно. Защото една съфорумка се беше затруднила в намирането му в един момент.
За стриите, ако кожата ти не е еластична, може и да се получат. но зависи от началния ти старт и дали много ще се опъва кожата. След операцията в един момент кожата ще я чувстваш опъната и даже сърбяща, аз моята я мажех с бадемово масло. Ти може да я мажеш с нещо по твои вкус.
Лентата се слага, за да се посмъкне импланта след операцията мисля. Моя беше нисък профил, но доктора ми сложи лента сутринта и ми каза вечерта да я сваля. Най-добре попитай самия доктор от къде да си вземеш такава лента.

nikol_n
13th December 2014, 20:13
ти с колко кубика си , а и също ме интересуваше сутиена мога ли поне за малко да го свалям примерно за нова година ще е доста трудно да намеря рокля от която да не се вижда сутиена и ако се наложи мога ли да го сваля за въпросната вечер

Шоки
13th December 2014, 20:49
Аз съм 320 кубика нисък профил. малки са моите. за сутиена, лично на мен ми се струва, че ще е твърде рано даго свалиш. Още ще си съвсем прясна. Мен след като ми свалиха конците на 10-тия ден ми казаха, че може да го свалям за около половин час не повече. попитай доктора ти за това.

nikol_n
13th December 2014, 21:35
Но така и не можах да придобия пълна представа как ще изглеждат гърдите ми с тези 425 кубика , тези подплънки който ми слагаше когато избирахме кубиците ми стояха доста странно предполагам че реално ще е по различен вида им .

Katerina_
13th December 2014, 21:50
Боряна, аз съм с 410 сс, анатомични Natrelle. Дай ако искаш мейл да ти пратя снимки.

nikol_n
13th December 2014, 21:59
beautiful_vd@abv.bg благодаря предварително :)

Katerina_
13th December 2014, 22:04
Готово :). Имай предвид, че аз нямах почти никаква собствена жлеза, и са минали почти два месеца от операцията, поради което ще се променят още гърдите :).

nikol_n
13th December 2014, 22:13
определено изглеждат много добре и симетрично , направо са перфектни честито :) а какъв профил са ?

Katerina_
13th December 2014, 22:26
Благодаря :). Надявам се още маааалко да се намалее разстоянието между тях като се отпуснат напълно. Профилът е среден.

nikol_n
13th December 2014, 22:34
а колко време носи спортния сутиен без прекъсване

Katerina_
13th December 2014, 22:45
Първите три дни. След първата превръзка ми разрешиха да го свалям за 5 мин да си взема душ, но без да мия косата, само тялото, за да не се стича вода върху превръзките. Иначе след като ми свалиха конците на 10-ти ден се къпех нормално вече, но да го сваляш за нова година, 8-9 дни след операцията найстина е много рано. Можеш евентуално да си вземеш някакъв друг спортен, без банели и подплънки, който са е малко по-изрязан, за да не се вижда.

nikol_n
13th December 2014, 22:55
също така ме притесняваше това , че тъй като живея малко по далече от София пътя ми е 4 часа и ще е доста трудно да издържа без нещо за пиене и цигари , яденето не е проблем но не може ли поне нещо да пия и да изпуша поне 1-2 цигари понеже 4-5 часа си е доста време

Katerina_
13th December 2014, 23:02
Напълно забранено е да пиеш, ядеш или пушиш каквото и да е 12 часа преди операцията. Не приемаш абсолютно нищо през устата, за да те хване упойката.

PlasticLady
14th December 2014, 02:53
Katerina_ И аз очаквам да видя постигнатото plasticlady@abv.bg

stejsito
14th December 2014, 19:19
Katerina_ при кого се оперира, ще ми пратиш ли и на мен снимки stanislava_fy@abv.bg

de_ni_
14th December 2014, 23:25
също така ме притесняваше това , че тъй като живея малко по далече от София пътя ми е 4 часа и ще е доста трудно да издържа без нещо за пиене и цигари , яденето не е проблем но не може ли поне нещо да пия и да изпуша поне 1-2 цигари понеже 4-5 часа си е доста време
bor1ana, абсолютно няма никакъв проблем да пиеш течности преди операцията - и упойката ще те хване напълно и безпроблемно.Моята операция беше миналата година при ИС , беше насрочена за 10 часа сутринта.И аз не съм от СФ, пътувах повече от 4 часа, за да пристигна преди операцията.Пих си вода и сок преди това по време на пътя - няма абсолютно никакъв проблем!Даже пих и хапче против гадене, понеже ми става лошо като пътувам с кола. Преди операцията им казах, че съм пила течности и хапче и те ми казаха, че това не е проблем.Упойките им са достатъчно качествени, за да не им влияе пиенето на течности - все пак това са скъпоплатени клиники, а не поликлиниката в с.Горно Нанадолнище.За пушенето не знам ефекта какъв ще е, аз самата не пуша вече от 10 години и не мога да ти посоча + или - ще ти бъде.По-важното е да си спокойна и уверена, че всичко ще мине ок за самата операция.

Katerina_
15th December 2014, 00:05
PlasticLady, Stejsito, пратила съм ви снимки. Операцията беше при Стоянов, но още не са минали и два месеца. Очаквам още да се променят.
De_ni_, не съм си и помисляла, че става въпрос за клиника в с. Горно Нанадолнище. Аз, обаче съм доста стриктна и изпълнителна и при положение, че става въпрос за операция, както и за здравето ми не бих си позволила подобно нещо. Все пак решението е индивидуално, както и последиците от него. Споделих това, което са ми дали като напътствия преди операцията :)

de_ni_
15th December 2014, 00:27
PlasticLady, Stejsito, пратила съм ви снимки. Операцията беше при Стоянов, но още не са минали и два месеца. Очаквам още да се променят.
De_ni_, не съм си и помисляла, че става въпрос за клиника в с. Горно Нанадолнище. Аз, обаче съм доста стриктна и изпълнителна и при положение, че става въпрос за операция, както и за здравето ми не бих си позволила подобно нещо. Все пак решението е индивидуално, както и последиците от него. Споделих това, което са ми дали като напътствия преди операцията :)
Кате, явно и двете сме оперирани при Стоянов, именно там ми казаха, че няма проблем да се пият течности преди операцията, естествено умерено (и без кафе) - разбирай предимно вода!!!!.И аз си внимавам за здравето не по-малко от самата теб, но е доста крайно е да се казва, че не трябва да се пият течности.За храната съм също на мнение, че не е добре да се яде преди операция, но за течностите не съм съгласна.Явно за около година Стоянов е започнал да ги говори различни и да дава вече различни " напътствия".И в този ред на мисли повечето операции следва да са през зимата, че без течности през лятото ще си умираме по пътищата докато чакаме заветната операцийка...стана като при нискокултурните, но високо религиозни общества - цял ден без вода и храна, пък дано се оцелее.
Споделям точно това, което ми е казал лично при консултацията и преди операцията Стоянов.Изборът си е личен, обезводняването също е въпрос на личен избор!

Katerina_
15th December 2014, 00:51
De_ni_, изобщо не целя да се заяждам с теб - напротив добре помня и ценя твоя съвет, когато се колебаех преди операцията относно кубиците и съм ти благодарна, за което.
И двете сме оперирани при Стоянов, но на мен ми казаха няколко пъти преди операцията да не приемам нищо през устата, никаква храна, течности и да не дъвча дъвка от 00 ч вечерта преди операцията, която при мен беше в 10ч, а това беше описано дори и в листа с необходимите изследвания. Явно найстина дават различни напътствия.

de_ni_
15th December 2014, 01:16
De_ni_, изобщо не целя да се заяждам с теб - напротив добре помня и ценя твоя съвет, когато се колебаех преди операцията относно кубиците и съм ти благодарна, за което.
И двете сме оперирани при Стоянов, но на мен ми казаха няколко пъти преди операцията да не приемам нищо през устата, никаква храна, течности и да не дъвча дъвка от 00 ч вечерта преди операцията, която при мен беше в 10ч, а това беше описано дори и в листа с необходимите изследвания. Явно найстина дават различни напътствия.
:2003: Кате, имам само най-добри намерения))

nikol_n
15th December 2014, 14:05
de_ni_ ти с колко кубика си , това на снимката ти ли си ?

de_ni_
15th December 2014, 22:20
de_ni_ ти с колко кубика си , това на снимката ти ли си ?

bor1ana, с по 520 кубика във всяка гърда съм, но така като се гледам може и повече, нали знаеш, окото насищане няма! Като мине месец, два, година и на почти всички мацки по тези географски ширини започват да им малеят

nikol_n
15th December 2014, 23:43
защо някои жени не носят изобщо спортен сутиен , как мислите ? :)

PlasticLady
17th December 2014, 23:29
bor1ana, с по 520 кубика във всяка гърда съм, но така като се гледам може и повече, нали знаеш, окото насищане няма! Като мине месец, два, година и на почти всички мацки по тези географски ширини започват да им малеят

И аз съм на същото мнение, колкото повече толкова по-добре! Дори мисля скоро да увелича размерите, но ще изчакам да минат празниците докато задвижа процедурата. Може да изпратиш снимки на plasticlady@abv.bg и ще съм ти благодарна, ако споделиш малко повече информация за доктора при който си оперирана. :2034:

lidiya
18th December 2014, 01:34
защо някои жени не носят изобщо спортен сутиен , как мислите ? :)
Аз такива не познавам. Поне не и веднага след операцията.
Ще ти е адски дискомфортно без спортният сутиен първият месец. Да не говорим, че не е желателно да ти се лашкат имплантите насам-натам 10-тина дена след операцията.
Като се оперираш, сама ще се откажеш от мисълта да ходиш без сутиен първите месеци. Ако толкова няма какво да обелечеш за новогодишната нощ, то си сложи нормален сутиен, но му махни банелите. Или си купи на Триумф от спортните сутиени с по-тънки презрамки. Тепърва ще ги "водиш" на купони новите цици, но на този етап ще е най-добре да ги щадиш.
За яденето и пиенето на течности - бяха ми забранени от 00:00 до операцията. Онзи ден кастрирахме котката, даже и за нея ми казаха същото. Повечето ми приятелки пушиха преди операцията и след операцията, но и за това знам, че не е желателно.
Ластичните ленти ги дава хирурга, след като ти направи измервания.
За операцията отиди с дреха, която се разкопчава отпред, а не се облича през главата.
Това е в общи линии.
Успех!

nikol_n
18th December 2014, 18:51
Мерси lidiya за изчерпателния отговор още няколко дни останаха до датата и вече нямам търпение , до колкото помня и ти беше при същия доктор оперирана , с колко кубика си и какъв профил може ли да ми пратиш снимки beautiful_vd@abv.bg. благодаря предварително :)

lidiya
18th December 2014, 21:28
Здравей bor1ana,

Аз съм с Ментор 400СС, кръгли, среден профил.
Сега ще ти пратя снимки на посоченият e-mail.

nikol_n
18th December 2014, 22:30
lidiya много добре и обемно изглеждат но ти и преди това си имала собствени , а при мен старта е почти нулев

Femdom
10th January 2015, 21:59
Боряна, на мен също Доктор Пеев ми сложи имплантите, операцията ми беше преди два дни- на 08.01., 425, висок профил, и си купих тази лента от самата клиника. Каза ми да я нося 6 седмици постоянно, но едвам я търпя :(... Задушавам се и ми спира кръвообращението... Ти колко време я носи?

nikol_n
10th January 2015, 22:12
И на мен ми каза 6 седмици , моята операция беше на 22.12 , за нова година го питах може ли да я сваля той ми позволи и каза че от време-на време като ми писне мога да я свалям . а сега в момента да ти кажа я нося само през ноща , а през деня много малко и не всеки ден .

Femdom
10th January 2015, 22:36
Хм,това си е обнадеждаващо, а смъкнаха ли се гърдите ти надолу вече, защото моите стоят супер издути в горната си част и реално зърната са ми слязли в долната... Много ме е страх да я сваля лентата дори и за малко, за да не се качат още нагоре :)

nikol_n
10th January 2015, 23:07
И моите бяха така в началато а зърната направо гледаха към земята но след като спаднаха отоците си доидоха на мястото а издутината в горната част значително намаля :)

Femdom
10th January 2015, 23:18
Еее, много се радвам, дано и при мен стане така. Иначе имам пълно доверие на Доктор Пеев, наистина е много добър, но все пак е по- успокояващо, когато питаш някой, минал по същия път :)

nikol_n
10th January 2015, 23:32
Да и аз имам пълно доверие на доктора и съм сигурна че крайния резултат като се оформят след няколко месеца ще е много добър и при двете ни :)

Arizonna
15th January 2015, 23:54
Боряна, аз съм с 410 сс, анатомични Natrelle. Дай ако искаш мейл да ти пратя снимки.

Aко може да пратиш и на мен ще съм ти много благодарна! iv.e.tisheva@gmail.com

vivian89
16th January 2015, 15:09
bor1ana и Femdom може ли и аз да ви помоля за снимки mishka.s.roklq@gmail.com . От моята операция минаха два месеца, но тъй като продължават да ми изглеждат високо - все още слагам лената. И така и така е студено и ходя с 1000 блузи, използвам да я понося по-дълго :2003:

SleepingBeauty
26th January 2015, 13:26
plastic123, Lidiya, Freedom, много ще съм ви благодарна, ако ми пратите снимки на milena_stk@hotmail.com. И аз съм се ориентирала към Др. Пеев, надявам се всичко да мине добре.
Благодаря ви предварително!