PDA

View Full Version : Изследвания


ellie_
19th January 2015, 12:22
Здравейте момичета, последните няколко седмици изчетох целия форум който много ми помогна:2038: понеже и аз най-после се реших за операцията. Тъй като повечето темички са доста стари се надявам, че още има активни потребителки, които ще могат да ми помогнат. :2045: интересува ме къде във София си правихте изследванията преди операцията? Нямам идея къде да отида иска ми се да ги направя на едно място не да обикалям като гламава по болниците. И ако някой може да каже колко горе долу му е излезнало всичко понеже за едно от изследванията ми в клиниката където ще се оперирам ми искат 250лв, а те са 5 :2005: което може и да е нормално, незнам за това питам. Благодаря ви предварително:2015:

lily.ana
19th January 2015, 12:40
Къде ще се оперираш и кое е това изследване, за което ти искат 250 лв?

ellie_
19th January 2015, 12:43
Кръвни изследвания. При Стоянов в Есте клиник.

lily.ana
19th January 2015, 12:45
Аз не съм от пресните, но на мен всички изследвания ми излязоха 70 лева преди 4 години. Струва ми се много само за едно да ти искат 250... да кажат другите девойки, които са минали при Стоянов. За всичко ли ти искат 250 лв или само за едно от изследванията?

ellie_
19th January 2015, 12:48
На мен също ми изглежда доста за това реших да попитам тук. Само за кръвните.

ellie_
19th January 2015, 13:44
Мерси за отговора lily.ana, определено разликата е огромна нищо, че е било преди 4г. Надявам се да се включи някоя по прясна мацка да препоръча клиника от която е доволна. Не че съм се разбързала мн операцията ми е чак на 23 февруари живот и здраве и вече нямам търпение, струва ми се супер далеч и тва време не минава:grin:

lily.ana
19th January 2015, 13:49
Ще мине времето.... успех!

Шоки
19th January 2015, 13:53
И аз не съм от пресните. Операцията ми беше 2011 година. При Стоянов. Значи при Стоянов може да се направят кръвните изследвания, но е много скъпо. На мен всичките изследвания ми излязоха 200 лв. Ако си ги направиш с направление от личен лекар ще са в пъти по-евтини. Иначе за клиника, защо не провериш в Токуда, например. Там , мисля, че може на място всички изследвания да направиш.

ellie_
19th January 2015, 13:55
Ще мине времето.... успех!

Благодаря ти :girl_kiss2:

ellie_
19th January 2015, 14:01
Да и аз се сещам единствено за токуда за сега. Ще взема да звънна да ги питам за какво иде реч. Шоки, иначе как са ти имплантите след 4 години имамш ли някакви оплаквания?

Шоки
19th January 2015, 14:58
вече са си като мои. нямам никакви проблеми-

ellie_
19th January 2015, 15:17
:2043:Супер, след всички страхотии, на които се начетох из нета това звучи доста обнадеждаващо.

eli_7777
19th January 2015, 15:23
може и в бодимед , аз бях много доволна от тях. Aдресите им можеш да намериш тук http://bodimed.com/

ellie_
19th January 2015, 15:31
Мерси еli, сега ще ги погледна. За всички изследвания ли беше при тях или само за кръвните?

Katerina_
19th January 2015, 15:34
Здравей, ellie_, аз се оперирах при Стоянов октомври месец. Найстина цената на кръвните изследвания в Aesthe е много по-висока от редовната. Аз си направих всички изследвания в Софиямед и ми излязоха по-малко от 200 лв., а само кръвните бяха 115 лв.

ellie_
19th January 2015, 15:48
:2015: Katerina, на какви импланти се спряхте с док? Доволна ли си от резултата? Аз много се колебаех дали да са кръгли или анатомични и в крайна сметка той наклони везните към анатомичните. Имам чувството, че той на вдички слага анатомични:lol:

Katerina_
19th January 2015, 16:30
Имплантите са анатомични :) 410 cc на Natrelle. Доволна съм от резултата. Аз нямах почти никакъв бюст, а сега се чувствам комфортно и в хармония в тялото си :). Ако искаш дай мейл да ти пратя снимки.

ellie_
19th January 2015, 16:45
Супер си благодаря ти много! sunrise_33@abv.bg На мен ми препоръча 375cc, 167см съм висока, 53кг с натъпкана с много подплънки чашка В. Дано не са ми малки като слушам как на всички след спадането на отоците им малеят.

ellie_
19th January 2015, 16:48
Ти ли си избра размера или той ти го определи?

Katerina_
19th January 2015, 17:05
Пратих ти :). Аз съм 170 см, 50 кг. Той ми препоръча 325 сс. Аз исках повече и се съгласихме на 410 сс, защото аз исках преливаща чашка С. Иначе съм съвсем доволна от размера, мисля, че идеално пасват на тялото ми и повече щяха да са ми прекалено по моите разбирания :).

ellie_
19th January 2015, 17:18
Получили са се страхотно, аз търся точно същия резултат и се притеснявах, че няма да ми се получи с анатомичните, защото някои ми изглеждаха много продълговати а аз харесвам по кръгли, но твоите са станали супер.

ellie_
19th January 2015, 17:24
На мен ми каза, че с 375 сс ще ми се получи едно доста пълно С така, че да се надяваме, че ще станат горе долу същите:roll: стискай палци:lol: И още веднъж благодаря за снимчиците:2015:

Katerina_
19th January 2015, 17:27
Да, благодарна съм на Стоянов за професионализма :). Аз също харесвам кръгли, но при мен той беше категоричен, че съм за анатомични. Най-хубавото е, че се чувствам добре в тялото си, защото преди доста се комплексирах. Стискам палци всичко да мине добре и да си доволна от резултата :)

ellie_
19th January 2015, 17:36
Да и на мен ми писна да се комплексирам като мине покрай мене някоя нормална камо ли по-надарена девойка...супер тъпо е. Да не говорим, че лятото от любим сезон ми стана най-омразния заради заради празното горнище:neutral: , нооо да се надяваме, Стоянов ще оправи нещата:lol:

ellie_
19th January 2015, 19:01
Ако има други момичета с анатомични доволни от Стоянов( и недоволни де)пишете и пращайте снимки, моля:girl_in_love:

SleepingBeauty
20th January 2015, 09:37
Пратих ти :). Аз съм 170 см, 50 кг. Той ми препоръча 325 сс. Аз исках повече и се съгласихме на 410 сс, защото аз исках преливаща чашка С. Иначе съм съвсем доволна от размера, мисля, че идеално пасват на тялото ми и повече щяха да са ми прекалено по моите разбирания :).

Катерина, може ли да ми пратиш снимки, моля те. Вече се обърках с тези кубици. При консултацията си с Др. Стоянов, той ми препоръча 335сс, или 370сс МХ профил. анатомични, Natrelle. Аз съм висока 174см, 59кг, имам чашка В, непълна, но си е В и много малко ми се струват тези кубици. Не искам след 5 години пак да се подлагам на операция да си ги сменям. Доктор Стоянов ме увери, че освен от естетична гледна точка ако в даден момент преценя, че искам да ги сменя, реално няма причина поради която да се сменят. Производителят давал доживотна гаранция.
Много ще съм ти благодарна, ако ми пратиш снимки. Моят мейл е milena_stk@hotmail.com
Благодаря предварително!:2007:

SleepingBeauty
20th January 2015, 09:45
Момичета, а да ви питам, защо са необходими всички тези рентгенови снимки - сърце, бял дроб - все пак това си е голяма доза облъчване.Кръвните разбирам и ги приемам. Ехографията на млечните жлези също. Избягвам като цяло всякакви образни диагностики, ако не са наистина необходими. Даже мразя да летя в самолет заради радиацията и обикновено предпочитам с кола. Просто не искам профилактично да се облъчвам. Може би аз съм хипохондричка ама наистина според вас защо е нужно. Др. Стоянов не успях да го питам, понеже всички изследвания ги прочетох вкъщи, но и днес на втората консултация ще го питам дали не може без тях.

Katerina_
20th January 2015, 09:51
Здравей, SleepingBeauty. Пратих ти снимки. Не знам какво да ти кажа за кубиците, тъй като аз бях чашка А,бях почти нулев старт. Все пак ти си чашка В, а и не знам какви са ти очакванията, как искаш да изглеждаш и колко голям бюст да имаш. Все пак 335 сс ми се струват малко при твоя ръст.
Другото което е...може да прочетеш в сайта на Natrelle пише "Breast implants are not lifetime devices", така, че това с доживотната гаранция...

SleepingBeauty
20th January 2015, 10:06
Много ти благодаря за снимките. Мога да кажа, че имаш един съвършен според мен бюст. Много ми харесва - пищен, но ненатрапчив. Искам да ги пипна чак ;-) хихи спокойно, не съм от о-в Lesbos :) ама са много готини, много да им се радваш.
Обаче сега съм вече сигурна, че искам повече - поне 400сс.

Това е друга тема, ама сега се замислих и за друго - понеже работя с доста хора в офис и се чудя как ще ме възприемат колегите, като се появя един хубав ден с нов бюст. Да не вземат да ми се подиграват и да ми говорят зад гърба, защото ще се забележи със сигурност.

Katerina_
20th January 2015, 10:26
И аз си ги харесвам, заслугата е на Стоянов :). Само разстоянието ми се искаше да е по-малко, но пък то зависи от анатомията.
Иначе за колегите в офиса как ще те възприемат не мога да споделя опит, тъй като имам още два месеца майчинство, но за няколкото пъти в които ходих до офиса, никой не забеляза или поне не са ме питали... Като се затопли ще се видят резултатите и съответно реакциите, но не виждам повод за подигравка. За мен ако човек не харесва нещо в себе си и се комплексира, какво по-хубаво от това да го коригира :)

lady million
20th January 2015, 11:07
Кате,
Може ли и на мен да изпратиш снимки на chatte145@yahoo.fr. В момента съм с чашка А, а Стоянов ми каза най-много 280сс Натрел анатомични. Дали ще има разлика след операцията не знам. Висока съм 165см -51кг.

Katerina_
20th January 2015, 11:17
Lady million, изпратих ти снимки. С 280 сс ще си чашка В.
А защо не иска повече да ти сложи?

lady million
20th January 2015, 11:23
Защото съм била много слаба така е, но от кръста нагоре. Нямала съм собствена жлеза. Явно от кърменето втория път всичко е изчезнало. Макар че като ги хвана ми пълнят шепата

lady million
20th January 2015, 11:28
Супер са! Перфектни! Какво друго да кажа!
Затова и аз се спрях на ИС.
Благодаря ти! :-):-):-)

Katerina_
20th January 2015, 11:30
На една позната по същата причина й беше предложил толкова малки кубици, като й беше споменал за някакви импланти, малко по-скъпи чиито ръбове са някак извити на вътре и не личат.

Katerina_
20th January 2015, 11:48
Тези импланти са Natrelle style 510. На тази моя познати й беше казал Стоянов, че такива импланти може да сложи повече кубици. на теб предложи ли ти ги?

ellie_
20th January 2015, 11:54
Кате твоите импланти FF ли са или МF?

Katerina_
20th January 2015, 11:57
Моите са MX - moderate height extra full projection

ellie_
20th January 2015, 12:01
Oк, мерси:grin:

lady million
20th January 2015, 13:50
Да, Кате
Предложи ми ги, но операцията ставаше с 1000лв. повече, а кубиците са същите. Аз исках кръгли той каза абсурд! Ръбовете на Натрел 410 можело евентуално да се виждат като се наведа силно напред. Трудна работа! Затова и се чудя още. Досега във форума не съм прочела за момиче с такива малки импланти ил пък с модел Натрел 510.

Katerina_
20th January 2015, 14:14
Аз мислех, че от тези Natrelle 510 ще може повече кубици да ти сложи иначе наистина за 280 няма смисъл. Не стига, че е скъпа операцията ами и 1000 лв отгоре за същия размер.

lady million
20th January 2015, 14:22
Така е. А аз друг доктор не искам. Не че съм ходила при друг но гледах снимки на доста момичета, на които гърдите са слабо казано ужасни. (за съжаление)
Каза че при тези кубици ще стана с чашка препълнено В.

lady million
20th January 2015, 14:24
Ходих ноември на консултация и ако отлагам във времето ще трябва пак да отида на преглед. Може тогава да ми предложи друго.;-);-);-)

Katerina_
20th January 2015, 14:49
Да, ако се съгласи да ти сложи още малко за С :)

lady million
20th January 2015, 15:00
Знаеш ли, Кате
Сега гледах каталога и разликите в твоите 410 и 280сс. Виж какви са, като се замисля не е толкова зле:
410- 12-13-6
280- 11-11,5-5,3
Съответно width-height-projection.
Май няма да са супер малки! :-P

lady million
20th January 2015, 15:03
Тази тема май не съответства много на нашите писания.
Ще се извиня предварително на ядосаните....

Katerina_
20th January 2015, 15:49
Да. Разликата няма да е много голяма, но и по един см от всякъде не е малко :)

lady million
20th January 2015, 15:55
Права си. Понякога този един сантиметър е това, което спасява нещата!;-);-);-)

geri2424
9th February 2015, 14:18
Здравейте и тук момичета, Кате може ли и на мен снимки, но ако имаш и преди оп. да видя старта - g.ficheva@abv.bg. Гледахте ли операцията на Боряна по На кафе, мисля че с 255сс и станаха доста добри, скоро ще я видим и станала. Аз ще слагам последно 325сс МХ и сега ме е страх да не стана много "надарена",защото аз наистина нагоре над дупето съм си кокал :). А за иследванията и аз търся къде, за кръвните джи-пи-то каза че ще измисли нещо да мине по каса, но за другите щуротии на Есте клиник ...ще разгледам Боди мед и София мед, а кръвните по принцип моята док. работи с Цибалаб, и ако не мине нищо по каса ги смятах 155 лв., дано поне към 50 лв да ми минат по каса.

geri2424
9th February 2015, 14:27
А на мен ми искат и тестуване при алерголог за анестетици, защото им казах че имам доста алергии

geri2424
9th February 2015, 14:29
Кате а ти в тази София мед си си правила всичко така ли - ренген,екг,мамо?

Katerina_
9th February 2015, 15:05
Гери, пратих ти снимки, но нямам преди мамото. Бях чашка А и направо си бях плоска, като това момиче от "На кафе", което споменаваш. Може би имах малко повече собствена тъкан, тъй като Стоянов ми сложи 410 сс.
Всички кръвни изследвания и рентгенографията направих в Софиямед. Кръвните бяха около 120 лв, мамография правих при д-р Дойчева (преглежда в Токуда и Пета многопрофилна болница на бул. Столетов). ЕКГ правих в Есте, защото съм с бебе и не ми беше удобно да си записвам часове на друго място и да чакам. В Есте може без да записваш час.
Успех :)

Katerina_
9th February 2015, 15:08
Гери, за алерголог аз съм ходила в Александровска болница. Там бяха доста отзивчиви когато правих тест за алегии към упойки преди раждането.

geri2424
9th February 2015, 15:54
Леле Кате, 410сс, значи аз няма да имам нищо с 325сс :). Искам точно като твоите с една идея да са по-нагоре към деколтето. Тези снимки на колко дни(месеци) си след операцията?
Мерси за инфото, то и аз си мислих за ЕКГ в Есте да ходя. Аз съм с дете на 3 год. и тежи около 15 кг. и нз как ще се справям с нея след операцията, ще я дам на майка ми за 1 седм. и после не знам. Споделете опит с вдигането на децата?

Katerina_
9th February 2015, 16:27
Моите са MX, на мен точно това ми харесва, че не са по-нагоре :). Иначе снимките са при три месеца след операцията.
Моето дете беше на 7 месеца когато се оперирах, не помня колко тежеше май около 6-7 кг, но две седмици не съм го вдигала. После започнах малко по малко.

ellie_
9th February 2015, 17:23
Ох и аз незнам къде съм тръгнала с мойте 335 сс при положение, че ми се ще горе долу като на Катето размера... Само дано не стане много зор за нищо накрая:lol:

Katerina_
9th February 2015, 18:17
Ellie, каква чашка ти каза Стоянов, че ще бъдеш след операцията с 335сс? При мен и 370 и 410 сс бяха за чашка С. Аз бях нулев старт, ти ако си имаш повече тъкан, може при теб с 335 сс да е чашка С.

ellie_
9th February 2015, 18:42
Каза, чашка С. Уж имам някаква жлеза не съм баш като момичето от "на кафе", ама не е и нищо особено.

Katerina_
9th February 2015, 19:48
Ами чудесно тогава :)

ellie_
9th February 2015, 20:52
Въпроса е, че не ми изглежда като тези 90сс отгоре които имаш ти, ама няма какво да гадаем след 23ти живот и здраве ще пиша какво се е получило.:grin:

Katerina_
9th February 2015, 22:10
Ще стискам палци :) а не е ли съгласен да ти сложи следващия кубик, тъкмо да си спокойна и ти ?

L0llyto
9th February 2015, 23:45
ellie самите кубици не са толкова важни , по-скоро твоите гърди и " параметрите " на имплантите.... ти какви избра?

ellie_
10th February 2015, 10:46
Не можело по-големи, в подмишниците щели да отидат, не съм била раждала ощее... И не съм го напъвала много защото една приятелка от много зор за големи кубици сега се чуди кво да ги прави тия бомби дето и се получиха, да не говорим и че е бременна в момента та и по големи ще стават :2005: От друга страна Катето е със около 100сс отгоре над това което и е предложил (до колкото си спомням) и размера и е перфектен....просто нещата са толкова строго индивидуални, че съм жестоко объркана:2016:
А имплантите, които поръчахме последно са 335 МF. Другия вариянт беше 375 FF, но аз не исках да ми почват от високо, а единствената разлика между двата размера е сантиметър и половина височина...ширината и проекцията са еднакви. Първоначалния ми старт е нищо особено:-)

Шоки
10th February 2015, 12:02
Добре де, вашия хирург не ви ли избира той имплантите след като обясните какво искате. Аз от параметри и кубици въобще не се интересувах, отидох в клиниката, казах какво искам и хирурга ми определи и кубици и параметри и всичко. Получих точно това, което исках. Въобще не се сравнявах с другите момичета, защото кубиците стоят различно на всяко момиче.

ellie_
10th February 2015, 12:28
Така е...права си наистина всичко си е индивидуално, така че няма да ви занимавам повече:smile: Благодаря на всички за отделеното време :2015:

Шоки
10th February 2015, 13:30
Така е...права си наистина всичко си е индивидуално, така че няма да ви занимавам повече:smile: Благодаря на всички за отделеното време :2015:

скъпа, ти не ни пречиш, но просто чета терзанията ви (не само на теб) и притесненията относно кубиците и размерите. ако хирурга е кадърен е негова работа да реши тези неща, като изслуша желанието ви.

geri2424
11th February 2015, 09:18
Кате и аз съм избрала МХ, но той по-високи към деколтето ми каза че не стават,защото там моите мерки са 11 см. и търсим имплант с височина 11 см.
Но наистина кубиците не са от значение,важно е твоя старт и размера на импланта. Ели ние общо взето ще сме с един размер, но не знам как ти изглеждат сега и затова може да сме съвсем различни после. Ще пуснем снимки :)
Сестрата на мъжа ми си сложи 375 МF, а тя е доста по едра от мен в гърба и на височина, и сега ми казва,че според нея за мен 325МХ ще са ми бомбастични...дано дано :)

geri2424
11th February 2015, 09:22
А на мен иначе ми е казал 75 D да си взема сутиен, всъщност съм си взела вече и като го сложа,не ми изглежда да станат мооого големи, нормално за което съм мечтала :)

ellie_
11th February 2015, 11:21
скъпа, ти не ни пречиш, но просто чета терзанията ви (не само на теб) и притесненията относно кубиците и размерите. ако хирурга е кадърен е негова работа да реши тези неща, като изслуша желанието ви.

Знам Шоки, просто се напънах тия дни да изчета темите с въпроси към оперираните и разбрах, че тия ми терзания относно размера са тъпи и по-добре да си слушам доктора :roll:

ellie_
11th February 2015, 11:37
Гери, и аз съм със спортен 75D ама каза, че ще ми се получи С накрая като спаднат и се наместят, да не се вълнувам много:biggrin: Ти започна ли с изследванията? Иначе до колкото разбрах тук от момичетата във форума, които са се оперирали при него Ильо има доста точно око и като ти казва, че това са ти кубиците значи е така.....аз поне ще му се довеея и няма да ги мисля повече, че ше зема да се пренапрегна:2035::2018:

ellie_
11th February 2015, 11:45
Герии ще пуснем снимки дааа, аз със галерията "преди" съм готова вече:2023:

geri2424
11th February 2015, 12:52
Ех,добре че ми напомни да снимам "преди" че взема да забравя каква съм била "надарена" :). Аз утре ще ходя при Джи-пи-то, тя ще ми даде направление за някой от кръвните и за ренгена и мисля в понеделник 16.02 да ходя и на 19.02 или 20.02 да ида в Есте клиник за кардиото и за срещата с анестезиолога. За тестуването още не знам къде,ще питам утре док. да ми каже.

geri2424
12th February 2015, 11:02
Здравейте отново, днес ходих за направления за изследванията - ще ми излязат към 100 лв. общо, правих си рентген с направление без пари, утре съм на тест за алергии при Д-р Мустаков ще ми струва 18 лв. и моята док. каза, че тя може да ми направи ЕКГ-то и да ми напише доклад за предстоящата операция - което ще ми е без пари, аз имам мамо от 10 месец което ми казаха, че ще важи, та това е :2013:

geri2424
12th February 2015, 11:04
Сутиена и пижамата са изпрани и готови, и съм почти на финалната права :cool_new:

ellie_
12th February 2015, 13:14
Браво бе мн си бърза:bravo: Аз от утре ги почвам ще ходя в Токуда на рентгенографията и кръвните и във вторник имам час при Дойчева за ехото. ЕКГто и консултацията ще ги направя при Ильо, че ми е най-удобно. А тест за алергии защо правиш?

geri2424
12th February 2015, 14:11
Защото преди да родя ме бяха тестували и имах доста положителни резултати,но са ми ги взели в болницата като раждах и им казах, че имам алергии и те ме посъветваха да се тествам за упойки, защото досега не съм била под пълна упойка.

ellie_
12th February 2015, 20:51
Уф ма съм зле, за операцията си махнах миглите и реших, че ще мина метър с прозрачния гел на ноктите и без лак а мацката на рецепцията в клиниката каза, че с мигли може ама с нокти в никакъв случай :2055::lol_sign: голяма съм офсА....

Между другото някой знае ли дали може да се пие кафе преди кръвни изследвания? За храната разбрах, вода казаха, че може ама за кафето забравих да питам :2016:

Шоки
12th February 2015, 22:01
Не трябва да се пие кафе, нито преди изследванията нито преди операцията.

ellie_
12th February 2015, 22:13
Ок, много благодаря:girl_flirt:

lady million
13th February 2015, 17:24
Да. Разликата няма да е много голяма, но и по един см от всякъде не е малко :)
Kate, да те питам кога те изписаха от болницата. Аз вече си запазих час за 12.03. Ще се чуя със Стоянов допълнително за имплантите, защото поисках да са MX, а не както беше първоначално FX. Този висок профил много ме плаши, имам чувството че ще започват от врата, а аз не искам това!

Katerina_
13th February 2015, 18:35
Lady million, изписаха ме на следващия ден след операцията. Махнаха ми дренажите, дадоха ми паспортите на имплантите, заедно с епикризата и ме изписаха. Стоянов ли ти избра профила? Защо се съмняваш в неговата преценка? Сподели с него притеснението си и съм сигурна, че ще вземете правилното решение. Аз му се доверих напълно за формата и профила на имплантите и не съжалявам :)

ellie_
13th February 2015, 19:28
Минах кръвните днес и имам занижен брой гранулоцити....някой да има идея какво означава това?

ellie_
13th February 2015, 19:41
Направих грешката да проверя в google и ми се изправи косата... :-(

lady million
14th February 2015, 10:06
Lady million, изписаха ме на следващия ден след операцията. Махнаха ми дренажите, дадоха ми паспортите на имплантите, заедно с епикризата и ме изписаха. Стоянов ли ти избра профила? Защо се съмняваш в неговата преценка? Сподели с него притеснението си и съм сигурна, че ще вземете правилното решение. Аз му се доверих напълно за формата и профила на имплантите и не съжалявам :)
Кате,
Стоянов ми избра профила, но като бях на консултация не уточних какво искам и оттам и съмненията. Така или иначе ще са или 315FX или 290MX?
Исках да те питам как се чувстваш след толкова време. Чета, че се усещат имплантите при определени движения. Така ли е?
Само по гръб ли спиш. Хваща ме страх вече....

Katerina_
14th February 2015, 10:37
Lady million, минаха почти 4 месеца от моята операция. Спя си настрани, и често се събуждам почти по корем, вече ги чувствам като мои. Чувствам се супер, тъкмо си оправям багажа и заминаваме на топло на почивка, и за пръв път няма да ми е кофти да се събличам на плажа по бански, мога да обличам каквото ми хареса без да се съобразявам дали е с деколте или не, за мен това е най-хубавото нещо, което съм направила за себе си. Така, че стискам палци всичко да мине добре и не се притеснявай - много е хубаво като се събудиш с гърди :)))

lady million
14th February 2015, 10:41
Lady million, минаха почти 4 месеца от моята операция. Спя си настрани, и често се събуждам почти по корем, вече ги чувствам като мои. Чувствам се супер, тъкмо си оправям багажа и заминаваме на топло на почивка, и за пръв път няма да ми е кофти да се събличам на плажа по бански, мога да обличам каквото ми хареса без да се съобразявам дали е с деколте или не, за мен това е най-хубавото нещо, което съм направила за себе си. Така, че стискам палци всичко да мине добре и не се притеснявай - много е хубаво като се събудиш с гърди :)))

Благодаря ти!
Ще ти пиша като стане може и на имейла (ако нямаш против) да не разводнявам темата с моите въпроси!
Приятна почивка!

Katerina_
14th February 2015, 10:56
Благодаря! Успех и пиши после как е минало :)))

ellie_
14th February 2015, 12:18
Еххх, Кате завидях ти чак (благородно) :grin: Да си изкараш супер с новите придобивки и да пуснеш някоя снимка по банЦки :sunbath: (и да пазиш белезите от слънцето) !

Katerina_
14th February 2015, 12:54
Благодаря ти, Ellie. Ще се попека и за вас :))) стискам ви палци да минат бързо и безболезнено операциите и резултатът да е точно това, за което сте мечтали :)

geri2424
14th February 2015, 19:12
Ели това от кое изследване е? И мойте трябва да са готови,но не съм ги гледала. Иизлязоха ми 70 лв. вс изследвания :)

ellie_
14th February 2015, 22:00
Ами от кръвните. Браво че личния ти лекар е свестен моя е като офицер от гестапо със сигурност щеше да ме отреже ако бях отишла.

geri2424
17th February 2015, 10:03
Ели ти ходи ли в Есте да си дадеш изследванията? Какво ти казаха за завишения параметър? Мойте вс са в норма, но имам доста алергии. Пратих им ги на пощата и ми казаха,че ако анестезиолога реши да се видим,ще ми звъннат. Не знам и не ги питах като трябва да ми бият Урбазон преди анестезията, трябва ли да ида по-рано от насрочения ми час?

ellie_
17th February 2015, 10:29
Не съм ходила още, днес съм на мамолог и утре ще отида със всичките изследвания да видим какво ще кажат. Едва ли за една инжекция ще те викат по-рано, предполагам, че щяха да те предупредят ако се налагаше. Но за твое успокоение винаги можеш да звъннеш да ги питаш.

ellie_
17th February 2015, 11:10
Останалите мацки, спомняте ли си дали всичко ви беше в норма на кръвните изследвания?

ellie_
19th February 2015, 12:04
Такааа да пусна и аз малко инфо за изследванията, че ги приключих най-после...
С кръвните всичко ми е наред, явно са нормални някой отклонения от стойностите ама важното е паника да има :2054::biggrin: Правих ги в Токуда (175лв) излизат за 4-5 часа. Рентгена пак там (25лв) с разчитането ми излезе за 2 часа. Мамолог - др Дойчева от Токуда (35лв), много готина докторка, резултатите излизат веднага. И ЕКГ в Есте клиник. За кръвните и рентгена не се записват часове, само за мамолога. Сега отивам да си махам гела от ноктите, анестезиолога каза, се закачат едни уреди като щипки за пръстите и ако има лак или нещо друго не отчитат правилно. Тук четох, че е защото гледали цвета на ноктите, което не е така. Ииии това е нямам търпение вече:2018:

simona_80
19th February 2015, 16:31
Да., точно така е. Не е идеята да махнеш само лака, за да се вижда нокътната плочка, а ако имаш гел и него.

lidiya
19th February 2015, 17:09
Аз бих казала, че е както заради щипката, чрез която се следи пулса на пациента, така и заради цвета. На някои места го дават ларж и не държат много на това, но аз си отидох с чиста нокътна плочка. Не ми се поемаха рискове, колкото и нищожни да са те заради едната суетност.

geri2424
20th February 2015, 14:30
Ели, доста е скъпичко като цяло в Токуда. В Цибалаб ако не бях с направление и с отстъпка,щяха да ми бъдат 155 лв, рентгена не знам, че бях по З.К. а за мамолог давах 30 лв. мин. година. Но естествено като е на едно място е много по-удобно. И аз нямам търпение вече, но ме хваща и малко шубето, не за операцията, а как ще изглеждам после и как ще се справям първите дни.

lady million
20th February 2015, 14:53
geri2424,
Кога ти е датата?

ellie_
20th February 2015, 20:47
Да и аз като гледам май в най-скъпата болница се набих ама свършено е вече... Мен също резултата ме притеснява повече от операцията все пак тя минава и заминава, а резултата остава за цял живот. Но в крайна сметка резултатите на момичетата от форума които видях ме успокояват, защото изглеждат страхотно всичките. :girl_in_love:

geri2424
21st February 2015, 18:06
24.02 mi e datata :):2005::2005:

steisyyy
21st February 2015, 21:04
Момичета за какви изследвания говорите толкова пари :о На мен доктора ми каза: пълна кръвна картина, време на кървене,време на съсирване. Без направление ми взеха 7лв.

lily.ana
21st February 2015, 22:18
Стейси най-искрено ти пожелавам да си една от малкото късметлийки без поразии след операциа при емил герогиев.... не бих могла да го нарека доктор..... това, че те е оперирал само с едни кръвни потвърждава безотговорността му!


Дано да имаш късмет!

steisyyy
22nd February 2015, 14:27
Откакто се оперирах чета много форуми със все негативни мнения за него. Дано нямам последствия,за сега имам страхотен бюст. Очаквах нечовешки мъки,а възстановяването ми беше много бързо и безболезнено. Избрах го, защото оперира мои приятелки. Никоя не е имала проблеми, а резултата - страхотен. Но така се наплаших с този форум и само се заглеждам дали ми няма нещо. :(

geri2424
23rd February 2015, 10:50
Чакаме включване от най-новата в клуба - Ели, стискам палци всичко да е минало ок. Утре съм аз под ножа :) Успех на останалите!:1206:

ai6erasimova
13th March 2015, 10:28
Zdr ako İmate nujda ot informasiya moga da vi dam v istanbul rabota s plasti4ni hirurzi

lily.ana
13th March 2015, 13:32
Айшето май е прекалила с каЙВетата днес..... :lol:

ugly_cat
23rd April 2015, 14:55
Точно 16 лв ми излезнаха кръвните изследвания.... не знам какви са тея цени по 250..

ugly_cat
23rd April 2015, 14:56
И това е с днешна дата. Да не си помислите, че е цена от преди години :D

ina.ina
23rd April 2015, 16:36
Точно 16 лв ми излезнаха кръвните изследвания.... не знам какви са тея цени по 250..

Ugly_cat, не става въпрос само за кръвни изследвания - искат и мамография на гърдите, над определени години трябваше да посетиш и кардиолог. Там където ще те оперират пък те разпитва анестезиолога. Боже, забравила съм, години минаха от моята операция. А самите кръвни изследвания варират като цени, защото различните доктори изискват различни показатели (някои повече, други по-малко).

ugly_cat
23rd April 2015, 16:47
О, грешно съм разбрала, че само за кръвните са искали толкова и много се възмутих :) и без това е толкова скъпо...Ina, ти като казваш, че са минали толкова години, имала ли си проблеми през това време? Или веднъж да изтърпиш всичко и после не го мислиш?

ina.ina
23rd April 2015, 17:57
Ами като нямаш проблеми и наистина не го мислиш. Но редовното ходене на ехограф след мамопластиката е задължително.

Mirchoni
25th April 2015, 14:20
момичета, помагайте.кажете ми, къде да отида на мамолог за ехография на млечни жлези и колко струва прегледа.Благодаря ви предварително:kiss_me: