PDA

View Full Version : уголемяване на бюста при васкулит


megga
24th January 2015, 14:58
Здравейте,
имам васкулит от много години (от 6годишна,вече съм на 34). С доста усложнения е като цяло при физическо натоварване ми излизат червени възли,а ако се задълбочат нещата ми излизат и рани по глезените,които зарастват сравнително бавно.Затова гледам да си почивам, за да не се обостря състоянието ми.
Тада си дойдеме на думата....... от седмица, две се ровя по форуми,чета всякакви статии и избирам къде при кой лекар,и какви импланти да сложа,за да си уголемя бюста (след раждането вече не си го харесвам)без изобщо да се замислям за сериозният проблем,който имам.
Моля,ако някой има мнение по въпроса може ли да има усложнения при поставянето на импланти,при все че имам автоимунно заболяване да пише!
Ще съм Ви благодарна!!!

Шоки
24th January 2015, 18:29
Скъпа, това само доктор може да ти каже. Все пак ние не сме медицински лица и няма как да знаем такива неща. Отиваш на консултация и питаш.

megga
24th January 2015, 21:19
ok,Шоки. Благодаря ти!

de_ni_
27th January 2015, 23:08
Здравейте,
имам васкулит от много години (от 6годишна,вече съм на 34). С доста усложнения е като цяло при физическо натоварване ми излизат червени възли,а ако се задълбочат нещата ми излизат и рани по глезените,които зарастват сравнително бавно.Затова гледам да си почивам, за да не се обостря състоянието ми.
Тада си дойдеме на думата....... от седмица, две се ровя по форуми,чета всякакви статии и избирам къде при кой лекар,и какви импланти да сложа,за да си уголемя бюста (след раждането вече не си го харесвам)без изобщо да се замислям за сериозният проблем,който имам.
Моля,ако някой има мнение по въпроса може ли да има усложнения при поставянето на импланти,при все че имам автоимунно заболяване да пише!
Ще съм Ви благодарна!!!
Направи консултация с лекар и с хирург, за да имаш здравословната и естетичната преценка на специалисти.Така ще знаеш възможно ли е, редно ли е, опасно ли е!Дано прогнозата е хубава.Не се отказвай да преследваш мечтите си!Успех!

megga
28th January 2015, 12:46
благодаря ти, de_ni_!
Kонсултирах се с д-р Пеев и каза,че няма проблем,говорих и с един друг лекар и ми каза,че не са му исвестни досега данни за връзка между двете.Остана да разговарям с ревматолог,но предусещам как съм на път да се сдобия с хубав бюст :) ;)

ai6erasimova
18th March 2015, 23:52
Zdr informasiya za Türkiye moje da se svirjete s men.ai6erasimova@abv.bg

ai6erasimova
18th March 2015, 23:57
Fecbook ayshe rasimova 00905312487950 za vriska moga da vi dam informasiya za vsyakakvi operasiii

lidiya
19th March 2015, 14:49
Уважаема Айше,

Съмнявам се, че остана човек във форума неразбрал координатите Ви и какво предлагате. Аз, а и всички останали ще Ви бъдем благодарни, ако се спрете в един момент, защото е леко досадно вече. Вярно, че на силиконките им се носи славата на не особено умни същества, но след толкова повторения на едно и също, уверявам ви - РАЗБРАХМЕ!

Благодаря!

ai6erasimova
27th March 2015, 11:18
Soriii as ıskam samo da vi pomogna izvinete