PDA

View Full Version : въпрос


kiti
11th May 2006, 17:32
Здравейте,аз сам от Бургас и бих искала да си направя операция за повдигане на бюста,след раждането ми се отпусна.Препоръчаха ми д-р Калудов или д-р Герасимов.Незнам при кого да отида.Някой правил ли си е подобна операция и при кого от двамата.Сложна ли е тази операция?

Chujdata
11th May 2006, 17:44
Потърси из форума- има и за повдигане на бюста и за д-р Калудов. Пусни на търсачката и ще ти излязат всички мнения.

MELISA
11th May 2006, 19:55
Ако твърдо си решила да е в Бургас операцията се довери само на д-р Маджаров

simplewoman
11th May 2006, 20:12
Моя позната е с импланти,поставени от д-р Маджаров-преди повече от година.Изглежда прекрасно.
Чувала съм че този лекар работи много добре и реконструктивна хирургия.
Лични контакти все пак нямам,но това,което съм видяла с очите си е много добро.

MELISA
11th May 2006, 20:24
Аз също много си харесвам имплантите затова и го препоръчвам. Много добър хирург е с много голям опит той е и завеждащ пластичната хирургия в МБАЛ.

kiti
12th May 2006, 14:49
Благодаря на всички,който са писали.Мисля да си насроча консултация при д-р Маджарож и д-р Калудов.Виждам че има добри отзиви и за д-рДинев.Може и там да отида.

Malvina
12th May 2006, 14:55
Благодаря на всички,който са писали.Мисля да си насроча консултация при д-р Маджарож и д-р Калудов.Виждам че има добри отзиви и за д-рДинев.Може и там да отида.
Къде пък прочете някой ласкав отзив за Калудов та реши да му се довериш?

kiti
12th May 2006, 15:41
За Калудов не сам прочела ништо похвално тук, но сам чувала,че работи добре,не сам сигурна.Затова питам за него.А дали има добри хирурзи в ЕЛ МАСРИ.Някои ходил ли е там.Просто се 4удя каде да отида.Искам да е по близко

Malvina
12th May 2006, 15:45
За Калудов не сам прочела ништо похвално тук, но сам чувала,че работи добре,не сам сигурна.Затова питам за него.А дали има добри хирурзи в ЕЛ МАСРИ.Някои ходил ли е там.Просто се 4удя каде да отида.Искам да е по близко
Е как ще отидеш в Ел Масри...направо ме уби! Абе момиче, не се шегувай със здравето си!

kiti
12th May 2006, 15:57
Отивам при д-р Динев-Варна.Ако някой знае по-добър да каже.

Chujdata
12th May 2006, 16:02
Свържи се с него по телефона, защото той си живее и работи в София, но идва във Варна понякога при направена уговорка.
Успех, надявам се да останеш доволна, като всички негови пациентки. Все пак Варна ти е по-близо. Иначе ако имаш възможност е хубаво да се консултираш и с още някой в София - Бояджиев, Николай Георгиев, Ильо Стоянов. Все са добри и може да ти предложат нещо с по-малко белези.

kiti
12th May 2006, 16:44
Много благодаря за информацията. :D

partalinaa
1st June 2006, 22:07
Какво става с цицките с инпланти след бременност ! Ако един ден забременея какво ще стане с тях,те са ми под мускула.И също така какъв е проблема след като се поставят инплантите да се забременее,всмисъл непосредствено след поставянето колко трябва да се изчака !

bimbi
1st June 2006, 22:21
не съм чела да има някакви проблеми при бременност, или пък някакъв срок след поставянето им, след който да може да се забременява :) да не ставаш мама :D

partalinaa
1st June 2006, 22:25
Преди време се бъзиках - Като сложа цицки ще забременея ! и маи на там е тръгнало ,работим по въпроса!

bimbi
1st June 2006, 22:29
Преди време се бъзиках - Като сложа цицки ще забременея ! и маи на там е тръгнало ! СЪДБАухааа :D ади стискаме палци :wink:

sladkatony
7th June 2006, 09:53
Имам въпрос към Доктор Х
Здравейте, докторе !
Моля, кажете ми с кои импланти е най малък шанса да се появават тъй наречените "вълнички"